অংক মাষ্টৰৰ লগত – Assamese Sex Story

মোৰ নাম সবিতা আপোনালোকে গম পাইছেই ৷ Assamese sex story তেতিয়া ক্লাচ 8 অলৈ পাইছিলো ৷বয়সতকৈ সোনকালে মই বাঢ়ি আহিছিলো ৷ বুকুখন লগৰ আনছোৱালীতকৈ ডাঙৰ লৈছিল ৷ টিকাটোতও মাংস ধৰিছিল ৷ মাই B.Sc ৰ 3rd year পঢ়ি থকা বিপুলদাক অংক টিউচন কৰিবলৈ ঠিক কৰি দিলে ৷ বিপুলদাই টিউচন পঢ়াবলৈ আহি অংকতকৈ মোৰ বুকুতহে মনোযোগ দিয়ে ৷ মই ঘৰত চুটি হাফপেন্ট পিন্ধি থাকো ৷ বিপুলদাই মোৰ টপিনা আৰু কলাফুল চাই থাকে ৷ টিউচন কৰি থাকোতে মাজে মাজে মোৰ উলাইথকা উৰুত হাত দিয়ে ৷ প্ৰথম প্ৰথম মোৰ বেয়া লাগিছিল যদিও লাহে লাহে ভাল লাগি আহিব ধৰিলে ৷

বিপুলদা ধুনীয়া বগা, ওখ 6ফুটমান হব আকৰ্ষণীয় লৰা ৷ মোৰ বিপুলদাক ভাল লাগি আহিব ধৰিছিল ৷ সেইদিনা মোক টিউচন কৰি থাকোতে হঠাতে লাইট গল ৷ মই অনুভব কৰিলো মোৰ স্তনকেইটাৰ ওপৰত এখন হাত ৷ বিপুলদাই আন্ধাৰত মোৰ স্তনদুটা খামুচি ধৰিছে ৷ মই বাধা দিব নোৱাৰিলো ৷ বিপুলদাক মোৰ ভাললগা হৈছিল ৷ বিপুলদাই এইবাৰ মোৰ হাফপেণ্টৰ ওপৰেৰে মোৰ বুচখনৰ ওপৰত খামুচি ধৰিলে ৷ মই লাহে লাহে উত্তেজিত হব ধৰিলো ৷ তেনেতে মায়ে চাৰ্জলাইট লৈ আহিল ৷ মই লগে লগে বিপুলদাক ঠেলি আতৰালো ৷ তাৰপাছত বিপুলদা গুচি গলগৈ ৷

মাষ্টৰণীৰ বগা মঙহাল পিছল হৈ থকা গিদাখন – Assamese Sex Story

ৰাতি মই শুওতে বিপুলদাৰ কথা ভাবি যোনীত আঙুলি মাৰিব ধৰিলো ৷ আঙুলি মাৰি পানী ওলাইযোৱাৰ পাছতহে উত্তেজনাখিনি প্ৰশমিত হল ৷

পাছদিনা বিপুলদা সন্ধ্যা আকৌ টিউচন কৰিবলৈ আহিছিল ৷ মা হঁত বিয়া এখনলৈ গৈছিল ৷ ঘৰত অকল মইয়ে আছিলো ৷মই দুৱাৰ খুলি দিলো ৷ বিপুলদাই শুধিলে

-ঘৰত কোনো নাই নেকি?

-নাই বিয়ালৈ গৈছে

বিপুলদা লগে লগে মোৰ ওচৰ চাপি আহিল আৰু সাবতি ধৰিলে আৰু মোৰ স্তনদুটাত খামুচি ধৰিলে ৷ মই বাধা নিদিলো ৷ এইবাৰ বিপুলদাই মোক ডাঙি ভিতৰৰ মোক পঢ়োৱা মোৰ ৰুমটোলৈ লৈ গল আৰু বিচনাত পেলাই দিলে ৷ বিপুলদাই মোক হেচি ধৰি মোৰ স্তন দুটা জোৰে জোৰে মৰ্দন কৰিব ধৰিলে আৰু গালে মুখে চুমা খাব ধৰিলো ৷

বিপুলদাই এইবাৰ মোৰটপৰ তলেৰে হাত ভৰাই টপটো ডাঙি ব্ৰাৰ হুকটো খুলি মোৰ স্তনদুুটা ওলিয়াই ললে আৰু নিপল দুটা চুপিবলৈ লাগিল ৷ মই অনুভৱ কৰিলো মোৰ যোনিত উত্তেজনা আহিছে ৷ যোনীৰ পানী উলাই পেণ্টিটো ভিজি গৈছে ৷

বিপুলদাই এইবাৰ মোৰ টপটো আৰু ব্ৰাটো একেবাৰে খুলি পেলালে আৰু মোৰ পেণ্টটো টানিবলৈ লাগিল ৷ মই ককালটে উঠাই সহায় কৰি দিলো ৷ বিপুলদাই মোৰ হাফপেণ্ট আৰু পেণ্টি টানি খুলি পেলালে ৷ আৰু মোৰ বুচখনত চেলেকিব ধৰিলে ৷ মই দুদিনৰ আঁতৰে আঁতৰেই মোৰ নোমবোৰ চাফা কৰো ৷চিকচিকিয়া চাফা মোৰ যোনি দেখি বিপুলদাই এফালৰ পৰা মোৰ যোনি লেহন কৰি যাব ধৰিলে ৷মোৰ যোনিৰ বিজলুৱা ৰস ওলাই আহিব ধৰিলে ৷

Assamese Sex Story – মাৰ পোকৰৰ ফুটাটো

বিপুলদা মোৰ জীৱনৰ প্ৰথম পুৰুষ ৷তেতিয়ালৈকে মোক কোনো মতা মানুহে মোক তেনেকৈ চোৱা নাছিল ৷ মোৰ ভাল লাগিছিল যদিও ভয়য়ো লাগিছিল ৷ কিবা হৈ যাই যদি ৷ ইতিমধ্য মই লগৰবোৰৰ মুখত লেতেৰা কথাবিলাক শিকিছিলো ৷

বিপুলদাই মোৰ যোনি চেলেকি চুপি উত্তেজনাত পাগল কৰি তোলিছিল৷ এইবাৰ বিপুলদাই নিজৰ পেন্টটো খুলি পেলালে ৷ জীৱনত প্ৰথমবাৰৰ বাৰে মই ইমান ওচৰৰ পৰা ভালকৈ কোনোবা মতা মানুহৰ লিংগ দেখিলো ৷ বিপুলদাৰ লিংদটো 90 ডিগ্ৰী থিয় হৈ আছিল ৷

বিপুলদাই মোক লিংগটো মুখত লব দিলে ৷ মই মানা কৰিলো ৷ বিপুলদাই এইবাৰ গাৰ ওপৰত উঠিল আৰু মোৰ ওঠত চুমা খাই মোৰ যোনিত লিংগটো স্থাপন কৰিলে আৰু ঠেলা লগালে ৷ লিংগটো পিচলি গল ৷ প্ৰচণ্ড বিষত মোৰ মুখৰ পৰা চিৎকাৰ ওলাই গল ৷

-আহ! বিষাইছে

বিপুলদাই এইবাৰ মোৰ টেবুলৰ পৰা ভেচলিন টেমাটো ললে আৰু নিজৰ লিংগটোত ভেচলিন সানি ললে ৷ আৰু মোৰ যোনিটো সানি দিলে ৷ লিংগটো মোৰ যোনিত লগাই আকৌ হেচা দিলে ৷ লিংগটো অকনমান সোমাই গল ৷ বিষত মই কেকাই গলো আৰু বিপুলদাক গাৰ ওপৰৰ পৰা নমাবৰ চেস্টা কৰিলো ৷ কিন্ত বিপুলদাই মোৰ জোৰেৰে হেচামাৰি ধৰি জোৰেৰে হেচামাৰি ধৰি গোটেই লিংগটো সুমুৱাই দিলে ৷ বিষত মই কান্দি দিলো ৷ বিপুলদাই লিংগটো ওলিয়াই আনিলে ৷ লিংগটোত তেজ লাগি আহিল ৷ মোৰ যোনীতো তেজ ৷ মই ভয় খালো ৷ বিপুলদাই কলে

-একো নহয় ৷আজিৰপৰা তুমি ছোৱালীৰ পৰা মাইকী মানুহ হৈ গলা৷

বিপুলদাই মোক বাগৰাই লৈ আকৌ লিংগটো সুমুৱাই দিলে ৷ দাত মুখ কামুৰি মই বিষটো সহ্য কৰিবৰ চেষ্টা কৰিলো ৷ অলপ পাছত বিষটো কমি আহিল ৷ বিপুলদাই লাহে লাগে লিংগটো ওলোৱা সোমোৱা কৰিব ধৰিলে ৷ আৰুু মোৰ স্তনদুটা চুপিব ধৰিলে ৷ লাহে লাহে মোৰো ভাললাগি আহিব ধৰিলে ৷ বিপুলদাৰ চুদনৰ মিঠা আঘাটবিলাক মই উপভোগ কৰিব ধৰিলো ৷ কেইমিণিটমানৰ ভিতৰতে মোৰ যোনীয়ে পানী এৰিলে ৷ বিপুলদাই তেতিয়া আৰু সহজে মোক চুদিবলৈ লাগিল ৷ উহ-আহ, চেপেক চেপেক , পেক-পেক বিচিত্ৰ শব্দ ৰুমটোত হব ধৰিলে ৷ বিপুলদাই মোক শুধিলে

নবৌক খুব চুদিলো – Assamese Sex Story

-মাহেকীয়া হোৱা কিমানদিন হল ৷

-মনত নাই মোৰ ৷

মই কলো ৷

-হব দিয়া বাহিৰতে পেলাম

এইবুলি ঠপ ঠপ কৰে দুবাৰমান চুদি মোৰ পেটৰ ওপৰতে বীৰ্য্যবোৰ পেলাই দিলে ৷

মই উঠি বাথৰুম গৈ সকলো ধুই পেলালো ৷ তেনেতে বাহিৰত গাড়ীৰ মাত শুনি গম পালো মা হঁঁত আহিল ৷ লৰালৰিকৈ দুইটাই কাপোৰকানিি পিন্ধি পঢ়া টেবুলত বহিলো ৷ মায়ে আমাৰ দুয়োটাকে দেখি অলপ সন্দেহৰ দৃষ্টিয়ে চালে ৷

তাৰ পাছৰ পৰা এবছৰ মানলৈ বিপুুলদাই মোক মনে মনে আহি চুদি থৈ যায় ৷ মোৰ দেহৰ ভোকবিলাক সেই সময়ৰ পৰাই বাঢ়িবলৈ ধৰিলে ৷