অসমীয়া যৌন কাহিনী

হে ভগৱান, অলপো ছাগে মোৰ কণিটো বেকা হোৱা নাই।। চিধা চিধিকৈ সোমাই আছে ফিট হৈ ৰিংকীৰ ককালৰ তলৰ ,দুই ভৰিৰ মাজৰ আপোনালোকে নেদেখা ক’লা নোমেৰে আবৃত্ত সুকোমল মঙহৰ দীঘলীয়া ফাট টোৰ মাজত।। তাইক দেখি এনে লাগিছে,মোতকৈ যেন তাই সুখ বেছি পাইছে।। ক্রমাৎ তাইৰ উঠা নমা ঘন হল।। তাইৰ চুদন নৃত্যৰ অত্যাচাৰত মোৰ অৱস্থাও বেয়া ।। আৰু দুবাৰমান জোৰে জোৰে উঠা বহা কৰি তাই আউজি দিলে মোৰ গাত।। মোৰ পিৰপিৰণি কমা নাই।। তাই ভাগৰুৱা হল।। কিয় গম পাইছে নিশ্চয়।। লগে লগে মই তাইক মোৰ দৰে বহিব দি মই বহি ললো তাইৰ বুছৰ ওপৰত।। 

অসমীয়া যৌন কাহিনী, যৌন কাহিনী, অসমীয়া যৌন কাহিনীঅসমীয়া যৌন গল্প, অসমীয়া যৌন গল্প, অসমীয়া, অসমীয়া sex কাহিনী, নতুন অসমীয়া যৌন কাহিনী, অসমীয়া যৌন উপন্যাস অসমীয়া সেক্স

লগেলগে কণি সোমাই গল মালপানীৰে পেলপেলিয়া হৈ থকা তাইৰ বুছত।। কেইবাৰ মান ঘন ঘন কে দি ময়ো মালপানী এৰিলো পৰমসুখত তাইৰ গিদাখনতেই।। ভাগৰ লাগিছিল যদিও বহি থাকিব নোৱাৰি তেনেকৈ।। কাৰণটো গম পাইছেই।। গতিকে উঠি মোৰ লেতু সেতু হোৱা কণিটো তাইৰ মুখৰ আগত দিলো।। তাই মোৰ চকুলৈ চাই কণিৰ চাল চটা টানি অলপ ফিট কৰাযেন কৰি মুখত ভৰাই চফা কৰি দিলে।। উঠি তাইয়ো বাহিৰৰ পৰা হাত পাত ধুই আহি ৰুটি বেলাত লাগি| এই যে কলো অলপ আগত উক্ত দুটা মুহুর্তৰ ছটা দিনৰ পাছৰ বুলি, হয় ।। শুনক ।। 

মেডিকেলৰ পৰা অহাৰ চাৰি নম্বৰ দিনটোত দুবাৰ চেক্স। এবাৰ আঙুলি মাৰি ,এবাৰ বহাই লৈ ককাল কচালি ।। ছয় নম্বৰ দিন মানে মেডিকেলৰ পৰা অহা দহদিন দাদাৰ ।। দহদিনৰ দিনাই চেক্-আপত মাতিছে ।।। ৰাতিপুৱা সাত বজাত ভায়েকৰ লগত উলাই গল মেডিকেল ।। আগত যে এদিন কৰিলো, হলেও বেছি আনন্দ উপভোগ কৰিব নোৱাৰিলো।। কাৰণ যৌন সঙ্গম কৰোতে মুখেৰে যদি শব্দ ই নহয়, মজা লাগিও যেন কিবা আধৰুৱা যেন লাগে ।। সেই বাবেই পৰিকল্পনা কৰিছিলো যে দাদা চেক আপত যোৱা দিনাই পুৰা খুলাখুলিকে দিম।। কথা মতেই কাম।।।

অসমীয়া যৌন কাহিনী - 2021

সময় ৰাতিপুৱা সাত বাজি দহমিনিট যোৱাৰ পাছতেই মই গৈ উলালো।। উলালো মানে, পোৱালিটোৱে গম নোপোৱাকে।। আগদিনাই বনাই থৈছিলো দুইটাই ৰোটিনখন ।। আৰু সেই মতেই আৰম্ভ…….. বৌ য়ে গা ধুও বুলি পোৱালিক ভিতৰতে ছবি আকিব কলে।। পোৱালিও বোলে বিছনাতে উঠি ছবি আকিব ধৰিলে।।।। ময়ো গৈ পোনে পোনে গা ধোৱা ঘৰ সোমালো ।। ইতিমধ্য পদূলি সোমাওতেই মেছেজ কৰিছিলো, আহিছো বুলি।। বৌ য়েও আগফালৰ দুৱাৰখন ভিতৰৰ পৰা লক কৰি পিছফালৰ দুৱাৰখনো বাহিৰৰ পৰা বন্ধ কৰি গা ধোৱা ঘৰ পালে।। তাই অহা মাত্রকেই পোলকিত মোৰ মনত বিদ্যুৎৰ সঞ্চাৰ হল ।।।

তাই এহাতত কাপোৰ কেইটামান লৈ গাধোৱা ঘৰ সোমালে।। লগে লগেই সাৱটি ললো মোৰ কলিজা জনীক।। তাইয়ো মোৰ বুকুত মুৰ গুজি দিলো ।।। গাধোৱা ঘৰৰ বেৰত আৰি থোৱা ৰছী ডালত কাপোৰ কেইটা থলে।। উত্রাৱল হৈ থকা মনে বেছি সময়ৰ বাট চাব নোৱাৰিলে।। গাধোৱা ঘৰৰ দর্জা নাই।।তাৰ ঠাইত এখন ডাঠ পর্দা দিয়া আছে ।। মইতো প্রথম দেখোতে তাইক গা-ধোৱা ঘৰত, তেতিয়া পর্দাও নাছিল ।।

হয়তো সেই সময়ত পর্দা খন নথকাৰ বাবেই আজি মোৰ আৰু বৌৰ মাজত এক গভীৰ সম্পর্কই গঢ় ললে।।। এতিয়া গা-ধোৱা ঘৰতোৰ সন্মুখত এখন বাহঁৰ চকোৱা বেৰ দিয়া আছে।। যাতে কেতিয়াবা কোনোবা ব্যক্তি পিচফাললৈ আহিলেও গা-ধোৱা ঘৰত কোন আছে, সেইয়া নেদেখে।। বেৰখন লেট্রিনটোৰ সন্মুখলৈ দিয়া আছে।। অৱশ্যে গা-ধোৱা ঘৰতোৰ পৰা লেট্রিনটোৰ দুৰত্ব পাছফুট মানহে হব।। লেট্রিনৰ বেৰ বাহঁৰ যদিও পকা হাফ উৱাল।। তলখনো পকা কৰা।। যাতে পাছত ভাঙিবলগা নহয় আৰু।। কেৱল ওপৰখন বনালেই হল।। গাধোৱা ঘৰৰ পৰা লেট্রিনলৈ যাওঁতেও কোনেও নেদেখে।। বেৰৰ ভিতৰে ভিতৰেই বাট।।

বহুত বিৱৰণ দিছো ন’, আমনি পাইছে ছাগে আপোনালোকে। ৰ’ব , আমনি লাগিলেও কৈছো এইকাৰণেই, গোটেইখিনি বিৱৰণ দিলেহে আপোনালোকৰ বুজাত সুবিধা হব ।।

বেৰখন থকা সত্বেও পর্দাখন ময়েই পেলাই দিলো।। এতিয়া নিচিন্ত ।। বন্ধ ৰোমৰ ভিতৰত বৌৰ একমাত্র সন্তান পঢ়া লিখাত ব্যস্ত আৰু গা-ধোৱা ঘৰত এহাল যুৱক-তিৰোতা ।। তাইক আলফুলেৰে চপক কে চুমা এটা কপালত আকি লৈ মোৰ ফালে পিঠি কৰি ঘুৰাই ললো।। তাইৰ পিঠিত আউজি মই মিহি মিহি কে মোৰ কণিতো ঘহাব ধৰিলো তাইৰ পকৰত।। উখহা টিকাখনৰ ভাজটোত লগাই লৈছো ।। অৱশ্যে কাপোৰে অসুবিধা কৰিছে।। কাৰণ ময়ো কাপোৰ পিন্ধি আছো , তাইয়ো পিন্ধিয়েই আছে।।

তথাপিও তেনেকৈ ঘহাই ঘহাই মই তাইৰ ৩৪ চাইজৰ গাখীৰ দুটা টিপি আছো নাইটিৰ ওপৰতেই ।। লগতে তাইৰ কাণৰ লটিটোত,ডিঙিত চুমিব ধৰিছিলো ।। উত্তেজনাই আমনি কৰা মোৰ কণিটোক কিবা লাগে লাগে কৈ টিং টিং কৈ পেন্টৰ ভিতৰতেই উঠা নমা কৰিব ধৰিলে।। পলম নকৰি তাইক আকৌ মোৰ ফালে ঘুৰাই লৈ নাইটি টো খুলি দিলো।। এটা বগাত নীলা ফিটা লগা ব্রা আৰু উলাই অহা পেটটোৰ দ’ নাভিৰ ফুটাটোৰ তলতেই এটা সুমথিৰা ৰঙৰ পেটিকোট ।। বেছি দেৰি নকৰি চুটি হৈ থকা পেটিকোটৰ ৰছীডাল টানি দিলো।। লগে লগেই ভৰিৰ পতালৈ নামি গল।। এইবাৰ ৰিংকীক বহুত বেলেগ লাগিছিল দেখিবলৈ।। কাৰণ বুকু খনতকৈ তাইৰ পেটটো বহুত বেছি উলোৱা।। সেই বাবে তাইৰ সেউজীয়া পাতল পেন্টিটো বহু ত ভিতৰলৈ সোমাই থকা যেন লাগিছে।।