উমেশে মোৰ পত্নীক চুদিলে – assamese sex story 

হাই, মই ডিমা হাছাৰ অনুপম। আচলতে মই প্ৰপ’ৰ ডিমা হাছাত নাথাকো৷ , Assamese Sex Story, assamees sex story ,ই দূৰত ৩৫ কি.মি. কোলাক্তৰ পৰা। ঠাইখনৰ নাম বিৰা। মই সুখী বিবাহিত মানুহ। মোৰ পত্নী ৰঞ্জনা , ২৬ বছৰীয়া,হাউচ ৱাইফ। মই মাত্ৰ এতিয়া ৩১ বছৰীয়া।আমি দুয়ো ইজনে সিজনক সন্তুষ্ট কৰিছো। মোৰ পত্নীৰ শৰীৰৰ ধৰণ ৩৪-২৮-৩৬। এইটোৱেই হৈছে ভয়ংকৰ শৰীৰ। মই স্বাভাৱিক ব্যৱসায়ী মানুহ ৷এই ঘটনাই আমাৰ ২ বছৰীয়া সম্পৰ্ক ভাঙি দিয়ে।

এদিন ৰাতি ঘৰলৈ আহি আমাৰ কাম শেষ কৰি(ৰাতি ১০:০০ বজাত); এইবাৰ মোৰ পত্নীৰ মোবাইলটো বাজিছে।”হয়, এইখন সুপৰ্ণা(মোৰ পত্নী বাইদেউ), আমাৰ দেউতা ঠিক নহয়, খৰকৈ ইয়ালৈ আহক। মই তাক হস্পিতালত ভৰ্তি কৰিলো। মোৰ পত্নীয়ে কয় যে তাইৰ দেউতাক ঠিক নহয়, গতিকে আমি আমি তালৈ যাওঁ। তাৰ পিছত বাইকখন উলিয়াই যাত্ৰা আৰম্ভ কৰো।

আধা ঘণ্টাৰ পাছত বাইকৰ ইঞ্জিনটো মাত্ৰ কিছুমান অশুভ শব্দৰ সৈতে ৰৈ গ’ল। মোৰ পত্নীয়ে মোৰ বাইকখন উলিয়াই চিঞৰিছে। মই তাইৰ ওপৰত খং উঠি ক’লোঁ “মই কি কৰো? এই ইঞ্জিন বন্ধ হৈ মোৰ মনত পৰিল “তাইও খং কৰি চিঞৰিলে। এইবাৰ আৰম্ভ হয় বৰষুণ। গতিকে আমি গছৰ তলত আশ্ৰয় লওঁ। কেইমিনিটমানৰ পিছত আকৌ মোৰ ঘৈণীয়েকক মোবাইল ফোন কৰিলে, হায় দিদি এইটো সুপৰ্না ,

আমাৰ দেউতা ঠিকেই আছে এতিয়া এপেলোত হস্পিটেলত ভৰ্তি হৈছে , তাৰ পিছত মোৰ পত্নীয়ে কয় আমাৰ অৱস্থা, তাৰ পিছত সুপৰ্ণা কওক ঠিক আছে ঘৰলৈ উভতি যাওক কাইলৈ ​​আহক। মোৰ পত্নীয়ে মানি লৈছে। তাৰ পিছত কওক ঘৰলৈ উভতি যাওক। এইবাৰ দেখিলো মোৰ ঘড়ী ,ই এতিয়া11:00pm । ইয়াত কোনো পৰিবহণ নাই। আমি এতিয়া কি কৰিম

10 min ৰ পিছত এখন মাৰুতি ভ্যান আহি আছে, মই তাক বন্ধ কৰি দিওঁ।এজন ক’লা ডেকা বুঢ়া যাৰ বয়স 50 বছৰ ওচৰ চাপিছে, সেই গাড়ীখন চলায়। লিফ্ট কৰিবলৈ অনুৰোধ কৰিছো। তেওঁ মোৰ অনুৰোধ নাকচ কৰিলে। মোৰ পত্নী ইয়ালৈ আহিল, আৰু কওক অনুৰোধ কৰিলে আৰু অৱশেষত তেওঁ মান্তি হ’ল। আমি তাতেই বহি লওঁ। ভ্যান ষ্টাৰ্ট যাত্ৰা, 10 min ৰ পিছত এটা প্ৰচণ্ড বৰষুণ আৰম্ভ ড্ৰাইভাৰে একো দেখা নাপায়, তেওঁ ভ্যান কাষত ৰাখে আৰু পাৰ্ক কৰক। আমি(ড্ৰাইভাৰ, মই, মোৰ পত্নী ) ভ্যানৰ পৰা নামি জৰাজীৰ্ণত আশ্ৰয় লওঁ। ইয়াত কোনো খিৰিকী নাই। মোৰ পত্নীয়ে ড্ৰেছ তিয়াই পেলালে। তাই শৰী পিন্ধে .

Mami Mur Gabhoru Buari – Assamese Sex Story 

তাত কিছু সময়ৰ বাবে নিমাত। তাৰ পিছত ড্ৰাইভাৰে কয় হাই মই উমেয়াছ, উ? মই অনুপম আৰু মোৰ বিষয়ে কওঁ, তেওঁও তেওঁৰ কথা কয়। কিছু সময়ৰ পিছত মোৰ পত্নীয়ে কৈছে তাই PISS কৰিবলৈ টয়লেটলৈ গৈছিল।তাৰ পিছত দেখিলো বাঁহৰ হাবি এখন। মই মোৰ পত্নীক তালৈ ইংগিত দিওঁ, তাই তালৈ যাওক বুলি কোনো কথাই কোৱা নাই। আমি দুয়ো ধূমপান কৰো। এইবাৰ উমেশে মোৰ পত্নীৰ ভোদা দেখিলে। সেই সময় মই কোৱা নাই। মোৰ পত্নী আহে তাই বিচাৰে ঘৰলৈ যায়, umesh ji প্লিজ গাড়ী ষ্টাৰ্ট কৰক।আমি ভেনত উঠিছো কিন্তু গাড়ী ষ্টাৰ্ট কৰা নাই। আমি দুয়ো হতাশ হ’লোঁ৷ আমি নামি সেই ঘৰলৈ যাওঁ। কিছু উমেশৰ পিছত আমাৰ ওচৰলৈ আহি ক’লে এই ৰাতি ইয়াতে থাকক পিছদিনা ৰাতিপুৱা যাওক ঘৰলৈ। আমি একমত।

মোৰ পত্নী বৰ টোপনি গৈছে। তাই মোৰ কোলাত শুই উমেশ আন এটা কোঠাত শুই থাকে ৷ মইও মাজনিশা শুই আছো। ৰাতিপুৱা ২:০০ বজাত মই এটা যৌন শব্দ শুনিবলৈ পাওঁ যিটো উমেশ ঘৰৰ পৰা আহে। মই তালৈ যাওঁ উমেশ তেওঁৰ লিংগ চুহি লৈ তেওঁ বীৰ্যৰ বিশাল গোলক স্খলন কৰিবলৈ ধৰিলে, তেওঁ চিঞৰি উঠিল, ‘ অ’! ৰঞ্জনা . . . আহ! ইয়াৰ মোৰ পত্নীৰ নাম মই খং উঠিছো মই মোৰ পত্নীক আহি যিকোনো কথা কওঁ আমি ঘৰত ওলাই আহোঁ ৰাস্তাৰ কাষত খোজ কাঢ়ি যোৱাৰ সময়ত।৫ মিনিট খোজ কাঢ়ি যোৱাৰ পিছত মোৰ পত্নীয়ে কয় অনুপম আমাৰ সন্তান নাই, মই বুজিলোঁ তাই কি কয়? মই তাইক কওঁ ৱাট ইউ ডু এতিয়া? তাই তাক rply নকৰে। মই তাইৰ লগত তাত পিছলৈ বুজিলোঁ আৰু ক’লোঁ যে তুমি তোমাৰ কাম কৰিলা। তাই তালৈ যায়। এটা খিৰিকীৰ কাষত এটা সৰু গাঁত দেখিছোঁ। 1 st of all মোৰ পত্নীয়ে তাৰ লিংগ চুহিলে কিন্তু umesh টোপনি। তাই ব্ল’ জব তাৰ পিছত উমেশ উঠি আহি আচৰিত হৈ ক’লে what u do? তাৰ পিছত মোৰ পত্নীয়ে কয় ৰিলাক্স ডাৰ্লিং। তাৰ পিছত উমেশে মোৰ পত্নীক চুমা খায়।

সি মোৰ পত্নীৰ শৰীৰৰ সকলো অংশ চুমা খালে, তাৰ পিছত লাহে লাহে পল্লু আঁতৰাই তাইৰ বুকুখন চেপি ধৰিলে। 2 min ৰ পিছত সি তাইৰ পাতত চুমা খালে আৰু হাতখন আণ্ডাৰ ব্লাউজলৈ যায়। মোৰ পত্নীয়ে হুমুনিয়াহ কাঢ়ি “ufffffFFFFaaaaffff” “fast more fast.” “আহহহহহহহহ..” এতিয়া সি ব্লাউজটো খুলি আকৌ তাইৰ স্তনটো চেপি ধৰিলে। তাৰ পিছত দুয়োজনেই থিয় হৈ উমেশ নিজৰ চাৰ্টটো নিজেই খুলি দিয়ে। বুকুখন লোমশ হৈছে, তাৰ পিছত সি তাইৰ শ্বেয়াৰ খুলিছে, এতিয়া তাই পেট্ৰিকট আৰু ব্ৰা পিন্ধিছে। ব্ৰা আৰু পেণ্টীত তেওঁ অধিক চেক্সি। তাই তাৰ ভৰি দুখনৰ মাজত শুই তাৰ লিংগটো চুহিছিল ৷ 15 মিনিটৰ পিছত তাই তাইৰ চুষা সম্পূৰ্ণ কৰিলে, উমেশ পেণ্টী আৰু ব্ৰাখন খিৰিকীৰ মাজেৰে খুলি তাইৰ চুটটো চেলেকিলে।

মাৰুৱাৰী মতাৰ লগত বগৰা বগৰী assamese sex story 

5 min তাৰ পিছত তেওঁ থিয় হৈ পেণ্ট খুলি আণ্ডাৰ ৱেৰৰ মাজেৰে। মই সম্পূৰ্ণ স্তম্ভিত হৈ পৰিছো। লিংগটো অতি ডাঙৰ।ই ৮ ইঞ্চি দীঘল আৰু ২.৫ ইঞ্চি প্ৰস্থ। সি মোৰ পত্নীক মজিয়াত শুৱাই ভৰিখন মেলি লিংগটো চুটত ঠেলি দিলে। তাৰ পিছত তেওঁ আকৌ অধিক চাপ, আৰু তাইৰ চুটত লিংগৰ আধা অংশ। তাই কান্দিলে “প্লিজ আউট আউট।” তেওঁ শুনিব আৰু পুনৰ মোৰ পত্নীৰ লিংগৰে ভৰি থকা হেঁচা মাৰি ধৰিলে, তেওঁ কান্দিলে “আহাহহহহহহহহহ কাঁটাহহহহহহহহহহহহহহহষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষষাষষিতষ্বে.. সি তাইৰ চুটত তাৰ লিংগটো উলিয়াই দিয়ে, ই আধা ঘণ্টাত চলি থাকে। 

এতিয়া মোৰ লেই ডাউন অন বেক। উমেশে নিজৰ লিংগটো গাধত সুমুৱাই দিয়ে। তাই আৰু কান্দিলে। ১০ মিনিট.এতিয়া ডগি ষ্টাইলত ৰঞ্জনা  তেওঁ চুটত লিংগত সন্নিৱিষ্ট কৰে। চুদাচুদিৰ বতৰটো শেষত এঘণ্টাত চলি থাকে উমেশ মোৰ পত্নীৰ ওপৰত গভীৰ চাপ আৰু শুক্ৰাণু দুয়োটা গাধ আৰু ভোদাত। ইজনে সিজনৰ ওপৰত শুই থাকে আৰু টোপনি যোৱা পিছদিনা ৰাতিপুৱা দেখিছোঁ মোৰ পত্নীয়ে ভালদৰে খোজ কাঢ়িব পৰা নাছিল। উমেশে আমাৰ ঘৰ এৰি দিলে। মোৰ পত্নী ভাগৰি পৰিছে তাই বিচনাত শুই আছে। আমাৰ কেঁচুৱা এটা হোৱাৰ এবছৰৰ পিছত মই একো নকওঁ।

সেইটোৱেই আছিল মোৰ

Hindi Audio Sex Stories

লাইক কৰিলে আমাৰ লগত আপোনাৰ ধাৰণা কমেন্ট কৰক, মোৰ বাবে ইয়াৰ অৰ্থ বহুত ধন্যবাদ