মই চিনেমা হলত চুদিলোঁ – Assamese Sex Story

নমস্কাৰ সকলোকে, মই golaghat ৰ পৰা Komol, মোৰ বয়স ২৫ বছৰ। Assamese Sex Story মোৰ এটা এথলেটিক বডি আছে আৰু নিয়মিতভাৱে জিমিং কৰো আৰু তাই মোৰ এক্স গাৰ্লফ্ৰেণ্ড ইমান চেক্সি আৰু তাইৰ সকলো বক্ৰতা সদায় প্ৰলোভনদায়কৰে এটা উৎকৃষ্ট ফিগাৰ আছে, তাই সদায় বহুত ক্লিভেজ দেখুৱাই আৰু শ্বৰ্ট পিন্ধি ভাল পায় তাইৰ ভিটাল ষ্টেটাছ হৈছে ৩৬-২৮-৩৬ .

আমি কলেজত থাকোঁতে তাই মোৰ আগত বহিছিল আৰু আমাৰ ডেস্কবোৰ এনেদৰে সজাই থোৱা হোৱাৰ বাবে মই সদায় পিছফালৰ পৰা তাইৰ ক্লিভেজৰ ভাল দৃশ্য এটা পাইছিলোঁ। গোলাপৰ দিন এটাত এবাৰ মই তাইক হালধীয়া গোলাপ এটা দিলোঁ আৰু তাতেই আৰম্ভ হ’ল আমাৰ বন্ধুত্ব তেতিয়ালৈকে আমি মাত্ৰ বন্ধুসকলক হাত জোকাৰি আছিলো। বহু সময়ত যেতিয়া মোৰ বেঞ্চ পাৰ্টনাৰ অসুস্থ আছিল আৰু ছুটীত আছিল তাই পিছফালে শিফ্ট কৰি মোৰ লগত বহিব। লাহে লাহে মই গম পালোঁ যে তাই কলেজত যোগদান কৰাৰ পৰাই মোক ভাল পাইছিল। মই কঁকালৰ পৰা তাইৰ বুচখন চুইছিলোঁ আৰু তাই মোক কেতিয়াও একো কোৱা নাছিল।

দিনটো আহিল মোৰ ভাগ্যৰ দিনটো, এনেকুৱা হ’ল যেন আমাৰ এটা গ্ৰুপ আছে আৰু আমি সকলোৱে চিনেমা চাবলৈ যোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিলো, কিন্তু চিনেমাৰ দিনটোত আমাৰ এজন বন্ধুৰ বাহিৰে কোনো শৰীৰ নাহিল যিয়ে পিছত কৈছিল যে মই আপোনালোকৰ গোপনীয়তাত কিয় বিঘ্নিত কৰিব লাগে, তোমালোকসকল অহাবাৰ গ্ৰুপৰ লগত আহিব আৰু তেওঁও গুচি গ’ল। কিন্তু আমি ক’লোঁ যিহেতু আমি সিদ্ধান্ত লৈছিলো গতিকে যাওঁক যিহেতু সপ্তাহৰ দিন এটা আছিল তাত বেছি খৰখেদা নাছিল আৰু আমি চুকত আসনবোৰ পাইছিলোঁ ওপৰৰ শেষৰ চুকত আসনখন, আৰু মোৰ আচৰিতৰ বাবে পিছফালে বেছি ভিৰ নাছিল সকলোৱে আক্ষৰিক অৰ্থত ৪ শাৰী আগতে বহি আছিল আমাক.

চলচ্চিত্ৰ আৰম্ভ হ’ল আৰু মই বহুত উৎসাহিত আছিলো যিহেতু তাই মোৰ হাত দুখন কুটিল আৰু মোৰ কঁকালটোৱে তাইৰ বুচখন হেঁচা মাৰি ধৰিছিল, মই এতিয়া চিনেমাৰ প্ৰতি একেবাৰেই আগ্ৰহী নাছিলোঁ আৰু কেৱল আন কিবা এটা কৰিব বিচাৰিছিলো।

উমেশে মোৰ পত্নীক চুদিলে – Assamese Sex Story

তেতিয়া মই মাত্ৰ মোৰ কঁকালটো লৰচৰ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ আৰু তাইৰ বুচবোৰ আৰু বেছি জোৰেৰে হেঁচা মাৰি ধৰিবলৈ ধৰিলোঁ, তাইও উত্তেজিত অনুভৱ কৰি আছিল আৰু লক্ষ্য কৰিলোঁ যে মই ইচ্ছাকৃতভাৱে কৰি আছো। তাই মোৰ ফালে চাই হঠাতে মই ৰৈ গ’লোঁ কিন্তু তাৰ পিছত তাই মোৰ হাত দুখন তাইৰ বুচলৈ টানি লৈ আছিল, এইটো লক্ষ্য কৰি যে তাই কিছুমান ৰোমাঞ্চকৰ কাম কৰিবলৈ আগ্ৰহী মই তাইৰ ওচৰলৈ গৈ তাইৰ গালত চুমা খালোঁ, তাই হাঁহিলে আৰু মই ৰৈ নাথাকিলোঁ আৰু এতিয়া মই চুমা খালোঁ তাৰ ওঁঠত আৰু ই ১০ মিনিটৰ বাবে চলিল আৰু একে সময়তে মই তাইৰ বুচখন হেঁচা মাৰি ধৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ যিবোৰ ইমান কোমল আছিল।

তাই এতিয়া মুডত আছিল আৰু মোক তাইৰ ফালে টানি আনিছিল, গতিকে মই আকৌ তাইক স্মুচ কৰিবলৈ ধৰিলোঁ আৰু এইবাৰ মই এটা হাতেৰে তাইৰ বুচখন হেঁচা মাৰি ধৰিলোঁ আৰু মোৰ আনখন হাত তাইৰ শ্বৰ্টত তাইৰ ভোদাৰ ফালে ঠাই দি আছিল। তাৰ পিছত মই তাইৰ ভোদাখন স্পৰ্শ কৰিলোঁ তেতিয়া তাই হুমুনিয়াহ কাঢ়িলে আৰু মই মাত্ৰ ৰৈ নাথাকিলোঁ আৰু মাত্ৰ তাইৰ ভোদাত মোৰ মাজৰ আঙুলিটো ঠেলি দিলোঁ যিটো এতিয়া তিতিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। 00:00:00 তাই মোৰ জিন্সৰ বুটাম খুলিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে আৰু চেইনটোও আঁতৰাই দিলে এতিয়া তাই মোৰ ডিকটো স্পৰ্শ কৰি আছিল যিটো এতিয়া ইয়াৰ সম্পূৰ্ণ আকাৰত আছিল আৰু কৈছিল ইয়াৰ ডাঙৰ বেবী। মই হাঁহিলোঁ – dont worry babes মই নিশ্চিত কৰিম যে আপুনি উপভোগ কৰক আৰু মাত্ৰ উপভোগ কৰক।

মই মাত্ৰ সঁচাকৈয়ে ভাল অনুভৱ কৰিলোঁ আৰু তাই মোৰ আণ্ডাৰৱেৰটো তললৈ ঠেলি দিলে আৰু মোৰ ডিকটো ওপৰলৈ তললৈ জোকাৰিবলৈ ধৰিলে, মই মাত্ৰ ভয়ংকৰ অনুভৱ কৰি আছিলো আৰু তাই ৰৈ গ’ল।

অংক মাষ্টৰৰ লগত – Assamese Sex Story

এই ক্ষেত্ৰত মই তাইৰ চাৰ্ট আৰু জিন্সৰ বুটাম খুলিবলৈ আৰম্ভ কৰিলোঁ আৰু তাই মোৰ লগতো একেদৰেই কৰি আছিল। ‘আমি থিয়েটাৰত প্ৰায় উলংগ হৈ পৰিলোঁ, তাই মোৰ ডিকটো দ্ৰুতভাৱে জোকাৰিবলৈ ধৰিলে আৰু মই মাত্ৰ তাইক আঙুলিয়াই দিয়া বন্ধ কৰা নাছিলো, তাই মোক ৰৈ থাকিবলৈ ক’লে আৰু ক’লে যে মই আপোনাক এটা ব্ল’ জব দিম ৰ’ব আৰু তাই মোৰ সন্মুখত বহি মোৰ চুহিবলৈ ধৰিলে ডাঙৰ কুকুৰ, মই স্বৰ্গত আছিলো আৰু অতি সোনকালেই মই মোৰ সকলো কামোৰ তাইৰ মুখত লোড কৰিলোঁ তাই সকলো লৈ ভদকা পানীয়ৰ দৰে পান কৰিলে, এতিয়া মোৰ পাল আহিল গতিকে মই একে কাম কৰিলোঁ আৰু তাইও শৃংখলাবদ্ধ অনুভৱ কৰিবলৈ ধৰিলে, মই সকলো সম্ভৱপৰ অংশ চুহিলোঁ তাৰ গুদৰ আৰু মোৰ জিভাৰে তাইক চুদি আছিল, তাই মাত্ৰ চিঞৰি বন্ধ কৰিব পৰা নাছিল ahhhhhh ahhhhh হয় বেবী হয়, আমাৰ শুভকামনা আছিল যে চিনেমাখনৰ শব্দ আমাতকৈ বেছি জোৰেৰে।

অলপ পিছতে তাই কাম কৰিবলৈ ধৰিলে তাৰ পিছত আমি দুয়ো উলংগ হৈ কাষে কাষে বহিলোঁ। ‘আমি দুয়ো মাত্ৰ জিৰণি লৈ আছিলো আৰু ইজনে সিজনৰ শৰীৰৰ অংশৰ সৈতে খেলি আছিলো, তাইৰ বুচখন ইমান ভাল আছিল আৰু মই মাত্ৰ তাইক হেঁচা মাৰি ধৰিছিলো, তাই কৈছিল যে ইয়াৰ প্ৰথমবাৰৰ বাবে তাই এটা ডিক চুহি আছে আৰু তাই ইয়াক উপভোগ কৰিছিল, তাই কৈছিল তাই পৰ্ণ চিনেমা আৰু ঘঁহি ভাল পাইছিল তেখেতে কিন্তু আচলতে কোনেও তাইক আহিব পৰা নাই যিহেতু তাইৰ কেতিয়াও প্ৰেমিক নাছিল, মই সেই কথা শুনি ইমানেই সুখী হৈছিলো।

পপিক মই একদম লেংতা কৰি দিলো – assamese sex story

10mins ৰ পিছত তাই মোৰ ডিকটো আকৌ জোকাৰিবলৈ ধৰিলে আৰু মই তাইৰ বুচত চুমা খাবলৈ ধৰিলোঁ আৰু তাইৰ নিপলবোৰ চুহিবলৈ ধৰিলোঁ, মই আকৌ কঠিন হৈ পৰিলোঁ তাই মোক সোনকালে এটা আঘাত দিলে আৰু ক’লে i m coming over u baby আৰু মই ক’লোঁ come my princess, মই লাহে লাহে তাইৰ ভিতৰত মোৰ ডিকটো সুমুৱাই দিলোঁ আৰু তাই মাত্ৰ কৈ আছিল আহহহহহহহহহহহহ কান আহহহহহহহহহহহহহহহহ কান আহহহহহহহহহহহ কাৰ মই তাইক ২০মিনিটৰ বাবে চুদিলোঁ আৰু শেষত মই তাইৰ মাজত কাম কৰিলোঁ তাই উপভোগ কৰিলে আৰু তাই ক’লে যে ইউ. তাৰ পিছত আমি ড্ৰেছ কৰিলোঁ আৰু তাৰ পিছত মাত্ৰ স্মুচিং কৰি থাকিলোঁ আৰু মই চিনেমা শেষ নোহোৱালৈকে তাইৰ বুচখন টিপি থাকিলোঁ।

assamese sex story

আশাকৰোঁ আপোনালোকে সকলোৱে মোৰ কাহিনীটো ভাল পাইছে, অতি সঁচা কথা ক’বলৈ গ’লে মই মাত্ৰ তাইৰ সৈতে আৰু এটা অধিবেশন কৰিলোঁ কিন্তু এইবাৰ তাইৰ ঘৰত আছিল য’ত মই এটা গ্ৰুপ ষ্টাডিৰ বাবে গৈছিলো আৰু আমাৰ সকলো বন্ধুৱে মাত্ৰ আমাক আকৌ ডাম্প কৰিলে আৰু আমি উপভোগ কৰিলোঁ।