মহাই প্ৰচণ্ড জোৰেৰে টানি টানি মোক চুদিবলৈ ধৰিলে

মই লাহে লাহে ডাঙৰ হৈ আহিলো মোৰ স্তন আৰু টিকাৰ চাইজ বাঢ়ি আহিব ধৰিলে ৷ তাৰ লগে লগে মোৰ দেহৰ ভোকো বাঢ়ি আহিব ধৰিলে ৷ ইতিমধ্য কম বয়সতে মই চেক্সৰ সোৱাদ পাই মই মনে মনে পাকৈত হৈ আহিছিলো৷ মই মেট্ৰিকৰ পৰিক্ষা দি মাহীৰ ঘৰলৈ দুদিনমান থকাকে ফুৰিবলৈ গৈছিলো ৷ মাহীৰ লগত মোৰ বহুত ঘনিষ্ট সম্পৰ্ক আছিল৷ মাহীয়ে মোক মাহীয়ে কাৰ কাৰ লগত যৌন সম্পৰ্ক আজিলৈকে কৰিছে তাৰ কথাও মোক মনে মনে কয় ৷

সেইদিনা মাহীয়ে মোৰ লগত শুইছিল৷ মহা ওচৰৰ ৰুমটোত শুইছিল ৷ ৰাতি শুওতে মোক দুষ্ট হাঁহি মাৰি শুধিলে

-গাখীৰ কিতা ডাঙৰ ডাঙৰ কৰিছ দেখুন ৷ বয়ফ্ৰেণ্ডক খুৱাইছ নেকি ৷

মোৰ কাৰ্যালয়ৰ সহকৰ্মীৰ সৈতে যৌন সম্ভোগ

-নাই অ মাহী বয়ফ্ৰেণ্ড ৷

-তেনেহলে কাক খুৱাইছ ক

-হেই মাহী কি যে কোৱা

মাহীয়ে এইবাৰ মোৰ স্তন এটাত হাত দি ধৰি কলে ৷

-তোৰ এইকেইটা দেখিয়েই গম পাইছো তই খুৱাইছ বুলি ৷মিছা নকবি ৷

তাৰপাছত মাহীয়ে মোক স্কাৰ্টৰ তলেৰে হাত সুমুৱাই পেণ্টিতো ফাক কৰি মোৰ যোনীত আঙুলি এটা সুমুৱাই দিলে ৷

-বুচও ফালাই থৈছ ৷ কুত্তি, মিছা কব আহ ৷

মই মাহীৰ হাতখন আতৰাই দিলো ৷

-কুত্তি মই তোক সব কথা কও আৰু তই মোৰ পৰা লুকুৱাব আহ ৷

মাহীয়ে মোক গালি দিবলৈ ধৰিলে ৷

-ৰহ আজি তোক মই৷

মাহীয়ে এইবাৰ মহাক মাতিলে ৷ কলে যে ইয়াতে শুৱা ৷ মহাই আহি আমাৰ লগতে King Size ৰ বিচনাখনত শুবলৈ আহিল ৷ মই গম পালো মাহী আৰু মহাই শুৱাৰ পাছতেই খচমচনি আৰম্ভ কৰি দিছে ৷কিচ কৰা আৰু চুপা-চুপিৰ শব্দ মই স্পষ্টকৈ শুনিবলৈ পালো৷ মই অনুভৱ কৰিলো যে সিঁহত দুইটাই চেক্স কৰিবলৈ লৈছে ৷ ইমান ওচৰতে চেক্স কৰিবলৈ লোৱা গম পাই মোৰ কামনাৰ জুই জ্বলিব ধৰিলে ৷ মই গৰম হৈ আহিব ধৰিলো ৷ শিহৰণত মোৰ দেহ কপি উঠিল ৷মোৰ যোনিৰ ভিতৰৰ পৰা কামৰস নিগৰি অহা মই অনুভৱ কৰিলো ৷

হোলীত ৰাসলীলা – ২

মই বিচনাখনৰ সিফালে মুখ কৰি যোনিত আঙুলি মাৰিব ধৰিলো ৷ মই মাহীয়ে মহাক কোৱা শুনিলো

-আজি তোমাক এটা গিফ্ট দিম৷ মোৰ ভাগিন জনিক চুদা আজি

ৰুমৰ লাইটটো জ্বলাই দিলে ৷ পোহৰত মই মাহী আৰু মহাক সম্পূৰ্ণ উলংগ দেখিবলৈ পালো ৷ মহাৰ বাড়ীডাল যথেষ্ট দীঘল ৷ ৮ ইঞ্চি মান হব ৷ মাহীয়ে মোৰ স্কাৰ্টটো ডাঙি টানি পেণ্টিতো খুলি দিলে ৷ মহাক কলে

-গিফ্ট দিছো চুদা এইক ৷ ফুৰ্টি কৰা আজি

মাহীয়ে মোৰ মুখৰ ওপৰত বহি দিলে ৷ নিজৰ যোনিখন মোৰ মুখত গুজি দিলে ৷ কলে

-চেলেকি দে মোৰ বুচখন

মই চেলেকী দিলো ৷ মাহীয়েও নিজৰ যোনি চুদাবলৈ সদাই চিকুনাই ৰাখে ৷ চাল্লী ৰেণ্ডি , মই মনতে ভাবিলো৷

মহাই মোৰ যোনিত জিভাৰে চেলেকিবলৈ ধৰিলে ৷ জিভাৰে মোৰ যোনিৰ আগভাগত লিকলিকাই মোক প্ৰচণ্ড উত্তেজিত কৰি তোলিলে ৷

এইবাৰ মহাই উঠি মাহীক নিজৰ লিংগটো চুপাবলৈ ধৰিলে ৷ অলপ সময় চুপাই লৈ এইবাৰ ৷মোৰ যোনিত নিজৰ প্ৰকাণ্ড লিংগটো লগালে আৰু ঠেলিবলৈ লাগিল ৷ ইতিমধ্য বহুবাৰ চুদাচুদি কৰিছো যদিও মোৰ বুচত ইমান ডাঙৰ বাড়ী যোৱা নাছিল ৷ মোৰ বিষ হব ধৰিলে ৷ মই বিষত চিঞৰি দিলো ৷ মাহীয়ে কলে ৷

দেউতাই মামীক কুৱাৰ পাৰত আঠুকঢ়ালে – Assamese Sex Story

-কুত্তি, প্ৰথমবাৰ চুদন খুৱাৰ নিচিনা চিঞৰি দেখাবলৈ আহিছ ৷

মহাই এইবাৰ জোৰেৰে ঠেলা দি একে হেচাতে গুৰিলৈকে লিংগটো সুমুৱাই দিলে৷ আৰু চুদিবলৈ লাগিল ৷ বিষত মোৰ জীৱ ওলাই যোৱাৰ দৰে হল ৷ মোৰ চকুপানী ওলাই আহিল ৷ অলপ পাছত মোৰ যোনিত মহাৰ সেই বিশাল বাড়ীডালও ফিটিং হৈ পৰিল ৷ মোই মোৰ ভৰিদুখন বহলাই দি মোৰ যোনিখন শিঠিল কৰি দিবলৈ ধৰিলো ৷ লাহে মোৰ বিষটো নোহোৱা হৈ গল ৷ আৰু মোৰ মজা লাগিব ধৰিলে ৷

মহাই প্ৰচণ্ড জোৰেৰে সুহাগ টানি টানি মোক চুদিবলৈ ধৰিলে ৷ মাহীয়ে কলে

-চাল্লা ৰেণ্ডা ৷ মোৰ ভাগিনীৰ ওপৰত তোৰ আগৰ পৰাই চকু ৷ নতুন বুচ পাই এতিয়া তই মোক চকু দিবলৈও পাহৰিলি ৷

এইবুলি মাহীয়ে এইবাৰ উঠিল ৷ আৰু মহাৰ মুখত নিজৰ বুচ লগাই দিলে ৷ মহাই মাহীৰ বুচ চেলেকি চেলেকি মোৰ বুচ চুদিবলৈ ধৰিলে ৷ প্ৰচণ্ড জোৰেৰে শক্তিশালী লিংগটোৱে মোৰ বুচৰ কোমল অংগবোৰত ঘৰ্ষণ কৰি মোক সুখ দিবলৈ ধৰিলে ৷ মই প্ৰচণ্ড আবেশত চকু মুদি মহাৰ শক্তিশালী চুদনবোৰ গ্ৰহণ কৰি যাব ধৰিলো ৷ জোৰেৰে আলিংগন কৰি মহাই মোক ঠপ ঠপাই চুদি যাব ধৰিলে ৷

বহুসময় চুদাৰ পাছত উত্তেজনাই চৰম সীমা পালে ৷ আৰু বুচৰ ভিতৰখন প্ৰচণ্ড জোৰেৰে জোকাৰি মোৰ বুচৰ আচল ৰস ওলাই আহিল ৷ মই চকু উঠ জপাই সুখ খিনি অনুভৱ কৰিব ধৰিলো৷

সহকর্মীয়ে স্কুলতে মোৰ মেখেলা দাঙিলে – Assamese Sex Story

মাহীয়ে মহাক কলে ৷

-হব তাইৰ কাম হৈ গল ৷ এতিয়া মালখিনি মোৰ ভিতৰত পেলাই দে ৷

মামীৰ পোকৰ দেখি মামাৰ লগৰ লৰাই মোৰ পেন্টি ফালিলে

মহাই এইবাৰ মোক এৰি ওপৰলৈ শুই দিলে ৷ মাহীয়ে এইবাৰ মহাৰ লিংগৰ ওপৰত বহি লিংগটো নিজৰ বুচত সুমুৱাই ললে আৰু ওপৰৰ পৰা ককাল লৰাই লৰাই চুদিবলৈ ধৰিলে ৷ মাহীয়ে এবাৰ কটিখন নমাই আনি লিংগটো সম্পূৰ্ণ গিলি পেলাই, তাৰপাচত আকৌ লিংগৰ আগভাগলৈকে ওলিয়াই দিয়ে ৷ মহাইয়ো তলৰ ফালৰ পৰা একে সময়তে ঠেলি তালমিলাই চুদিব ধৰিলে আৰু এটা সময়ত মহাই মাহীৰ ওচৰত আত্মসমৰ্পন কৰি প্ৰচণ্ড গতিত নিজৰ বীৰ্জ্য ওলিয়াই দিলে ৷

মই মাহীৰ বুচত লেহন কৰি মহাৰ বীৰ্য্য চেলেকি খালো ৷