মাছমৰীয়াৰ প্ৰকান্ড বাৰি – Assamese Sex Story

এবাৰ মামাহতঁৰ ঘৰত যাওতে সিহঁতৰ পুখুৰীপাৰত ফুৰিব গৈছিলো ৷ লগত এটা ৪/৫ বছৰীয়া লৰা …. মামাৰ সৰুল’ৰাটো ৷ গৰম দিন দুপৰীয়া এটা চুটি আঠুৰ ওপৰলৈ থকা ফ্ৰক পিন্ধি ৷ Assamese Sex Story পুখুৰীৰ ওপৰত চাংত হাঁহৰ গড়াল ৷ কাষতে খেৰৰ চালি ৷ ৰ’দত মাছমৰীয়া বোৰে জিৰনি লোৱা ৷ আমি যাওতে দুজন মাছমৰীয়া আছিল ৷

সিহঁতে মোক পুখুৰীৰ ছাৰিওফালে ফুৰালে গছবোৰ দেখালে তাৰপৰা ফল চিঙি খুৱালে ৷ সিহঁত দুজনৰ বয়স এজনৰ ৪৫ আৰু আনজনৰ ২৫ মান হব ৷ দুয়ো ভিনিহিয়েক আৰু খুলখালিয়েক আছিল ৷ ভিনিহিয়েকৰ গাত মাত্ৰ গেন্জি আৰু খুব চুটি গামোচা এখন সিজনৰ মাত্ৰ এখন লুঙি ৷ মোৰ বয়স তেতিয়া ১৫ ৷ ইতিমধ্যে মই চোদন খাইছো দুজনৰ ৷ বুকুখনো ফুলি আহিছিল আৰু কৰঙন দুখন আছিল ভৰা ভৰা বগা ৷ তাতে টুলত বহোতে মোৰ কৰঙন খন আধা ওলাই গৈছিল ৷

সিহঁতে মাছমৰাৰ কাহিনীবোৰ শুনাই আছিল ৷ ভিনিহিয়েকৰ চকু মোৰ কৰঙনত ৷ তাৰ গামোচাখন আছিল চুটি ৷ তলত একো নাছিল ৷ লাহে লাহে তাৰ বস্তুটো গমপোৱাকৈ দাঙৰ হব ধৰিলে ৷ অকনমানি গামোচাখনে তাৰ মস্ত বস্তুটো ঢাকি ৰাখিব পৰা নাই ৷ এবাৰ সি পানীত নামি গ’ল ৷ ইতিমধ্যে মামাৰ ল’ৰাটোৱে আমনি কৰাত তাৰ লগৰজনে ওচৰতে থকা আনএটা পুখুৰীৰ কাষত থকা আম খুৱাব লৈ গ’ল ৷ পানীত নমাজনে তাৰ পৰাই মোক কেনেকে মাছ ধৰে বুজাই দিলে ৷

কমলাপেহীৰ আদহীয়া বুছত এসোপা বাল – Assamese Sex Story

সি জালৰ পৰা এটা মাছ ধৰি আনি মোক ধৰিব পাৰিম নেকি সুধিলে ৷ মই পাৰিম বুলি কোৱাত সি লৈ অলপ উঠি আহি ক’লে ” মাছ ধৰিব লাগিলে পানীত নামিব লাগিব” ৷ মই অলপ মান নামি গৈ মাছটো ধৰিলো কিন্তু ওলাই গ’ল ৷ সি আন এটা আনিলে ৷ মই আৰু অলপ নামি যোৱাত ফ্ৰকটো তিতে বুলি দাঙি ধৰিলো ৷ সি তলৰ পৰা মোৰ কৰঙন কেটা চাব ধৰিলে ৷ মই চাওঁ যে মোৰ পেন্টিতো দেখা পোৱা গৈছে ৷ মই উঠি আহিলো ৷ অলপ পিছত সিও উঠি আহিল ৷

এইবাৰহে চাবলগীয়া হৈছিল ৷ তাক নাঙঠ যেনেই লাগিছিল ৷ সি পিন্ধি থকা অকমান গামোচাখন তিতি তাৰ ককালঁত লাগি ধৰিছিল ৷ ডান্ডাদাল দাং খাই তম্বু হেন হৈছিল ৷ মোৰ পেন্টি দেখি চাগৈ ৷ সি লাজ নকৰাকৈ মোৰ আগেদি উঠি আহিল ৷ মই চকু ঘুৰাই ল’লো ৷ কিন্তু আৰচকুৰে নাচাই নোৱাৰিলো ৷ সি চালিখনৰ তলত গৈ গামোচাখন খুলি দিলে ৷ গেন্জিটো খুলি সেইটোৰে সি তাৰ লিংগটো আৰু তপিনাখন মচি মচি মোক ক’লে “ভন্টি বেয়া নোপোৱা যদি সৌ গছজোপাৰ পৰা মোৰ লুঙিখন আনি দিবা নেকি? মই বেয়াকে আছো ” ৷

দেখিলো গছএজোপাত এখন লুঙি শুকাব দিছে ৷ উপাই নাপাই মই তাৰপৰা লুঙিখন আনি তাৰফালে নোচোৱাকৈ দিলো ৷ সি মোৰ মনৰ অবস্থাতো গম পালে ৷ মোৰ হাতখন ধৰি তাৰ লিংগটোত


লগাই দিলে ৷ মই এবাৰ ছাৰিওফালে চাই মুঠিমাৰি ধৰিলো ৷ প্ৰকান্ড শ’লমাছ হেন মোটা হাতৰ মুঠিত নোসোমাই আৰু গৰম ৷ মই দুখন হাতেদি ধৰিলো ৷ ক’লা মোটা এসোপামান বালেদি ভত্তি হৈ আছে ৷ আগটো ৰঙা ওলোৱা ৷ সি মোৰ গালখনত হাত ফুৰাই পিয়াহ এটাত মুঠা মাৰি ধৰিলে ৷ দুয়োখন হাতেদি দুটা পিহা টিপিব ধৰিলে ৷ মই তাৰ লিংগটো অগাপিছা কৰিব ধৰিলো ৷ তাৰ জীৱনত চাগৈ ইমান ধুনীয়া ছোৱালীয়ে কেতিয়াও তাৰ ক’লা মলা বাৰিদাল লাৰা নাছিল ৷

অলপ সময় হাত মাৰি দিওতেই তাৰ পানী চিৰিটকৈ ওলাই মোৰ ফ্ৰকত পৰিল ৷ সি তাৰ গামোচা খনেদি মচিব ধৰিলে ৷ মোৰ ঠিক পেটটোত পৰিছিল ৷ সি পানীবোৰ মচা বুদ্ধি কৰি মোৰ বুছখন লাৰি আছিল কাপোৰৰ ওপৰেদি ৷ মই একো নোকোৱাত সি আঠুকাঢ়ি ল’লে ফ্ৰকটো অলপ দাঙি পেন্টিৰ ওপৰেদি মোৰ বুছখন চেলেকিব ধৰিলে ৷ অলপ সময় চেলেকি মোৰ পেন্টিটো আঠুলৈ নমাই দিলে ৷ মই ভৰি দুখন অলপ মেলি দিলো ৷

সি মোৰ বুছৰ পাপৰি দুটা খাব ধৰিলে ৷ তাৰ মটহা ওঠঁ দুটাই মোৰ গোটে বুছখন এফালৰ পৰা খাই গ’ল ৷ মই আমেজত চকু মুজি দিলো ৷ সি এইবাৰ পেন্টিটো গোটেই খুলি লৈ মোৰ চালিখনৰ তলত খেৰতে শুৱাই দিলে ৷ মই ভৰি দুখন বহলাই দিলো ৷ সি মোৰ ওপৰত শুই দিলে ৷ মোৰ এখন হাত টানি নি তলত তাৰ লিংগটোত লগাই দিলে ৷ মই আকৌ সেইটো লৰাব ধৰিলো আৰু সি মোৰ পিহাদুটা কামুৰি থাকিল ৷ অলপ পিছত তাৰ বাৰি দাংখাই উঠাত মই মোৰ ফুটাটোত সেইদাল লগাই দিলো ৷

সি লাহেকে হেচাঁ দি মুন্ডিটো মোৰ বুছত সোমাই দিলে ৷ এনেকে লাহে লাহে আধাদাল মোৰ তাত সোমাই গ’ল ৷ তেনেকৈয়ে সি ঠাপ মাৰিব ধৰিলে আধা লিংগ সোমাই কাৰণ মোৰ ফুটাত কাপখাই ধৰিছিল সেইদাল ৷ এনেকৈ অলপ ঠাপ মাৰা পিছত মোৰও ৰস ওলাব ধৰিলে ৷


মোৰ ৰস ওলাব ধৰাত যোনিখন অলপ মেল খাই যোৱা যেন হ’ল ৷ এবাৰ সি অলপ ৰৈ জোৰকে লিংগটো হেচি ভৰাই দিলে মোৰ যোনিত ৷ মোৰ জীৱ উৰি গ’ল ৷ চকুপানী ওলাই গ’ল ৷ সি লাহে লাহে ওলোৱা সোমোৱা কৰিব ধৰিলে ৷ মোৰ ওঠঁত চুমা খালে ৷ বিড়িৰ গোন্ধত ওকালি আহে কিন্তু বুছৰ খুজতিত সেইবোৰ পাহৰি মইও তাৰ মটহা ক’লা ওঠঁযোৰ চুহিব ধৰিলো ৷ লাহে লাহে বিষ কমি অহাত মইও তলৰ পৰা তপিনাখন দাঙি দাঙি দিব ধৰিলো ৷ তাৰ বাৰি মোৰ পেট পাইছে যেন লাগিছিল ৷

মই চিনেমা হলত চুদিলোঁ – Assamese Sex Story

নিজৰ বুছখন কিবা কিবা লাগিছিল ৷ ইমান দাঙৰ বাৰিৰ চোদন আগতে খাই পোৱা নাছিলো ৷ সি বিৰামহীন ভাবে ঠাপ মাৰি আছে ৷ দুৰত দেখিলো তাৰ খুলখালিজনে মামাৰ ল’ৰাটোক লৈ আহি আছে ৷ খৰখৰকৈ আৰু দুটামান ঠাপ মাৰি সি ৰৈ গ’ল ৷ মোৰ বুছৰ ভিতৰত এনে লাগিল যেন সি মুটি দিছে ৷ এসোপামান বিজল মোৰ ভিতৰত ভৰাই সি লুংগিখন পিন্ধি মোক ৰব কৈ দৌৰ মাৰিলে ৷ মোৰ ভাগৰ লগাত চকু মুদি দিলো ৷ অলপ পিচত পিহাত কাৰোবাৰ র্স্পর্শ পাই চকুমেলি চাওঁ যে খুলখালিজন ৷ মই উঠি বহিব খোজাত সি হেচাঁমাৰি মোক শুৱাই দিলে ৷

“ভিনদেউক দিছা মোকো দিয়া নহ’লে কৈ দিম ” ৷ উপাই নাপাই শুই থাকিলো ৷ সি মোৰ ওঠঁত চুহিব ধৰিলে ৷ দুয়োটা পিহা আটামাৰা দি মাৰি মাৰি ৷ তাৰ নজৰ আছিল মোৰ মেল খাই থকা বুছখনত ৷ অলপ টিপি লৈ সি তাৰ লুংগিখন খুলি দিলে ৷ ইয়াৰ দাল আৰু ক’লা আৰু মোটা ৷ মোৰ মূখৰ ওপৰত বহি সি তাৰ লিংগটো মোৰ মুখত জোৰ কৰি ভৰাই দি হেচিঁ থাকিল ৷ উপাই নাপাই জিভাখনেদি লিকলিকাই দিলো বাৰিৰ আগটো ৷ এইবাৰ সি মোৰ পেন্টিটোৰে বুছখন মচি দিলে ৷

মাষ্টৰণীৰ বগা মঙহাল পিছল হৈ থকা গিদাখন – Assamese Sex Story

আগৰজনৰ মাল ওলাই চপচপীয়া হৈছিল ৷ সি পেন্টিটোৰে মোৰ বুছৰ পাপৰি দুটা মেলি ভিতৰৰ মালপানীও টুকি টুকি চাফা কৰিলে আৰু মোৰ দুভৰিৰ মাজত শুই তাৰ লিংগটো যোনিত লগাই দিলে ৷ মই ভৰিদুখন বহলাই দিলো সি দিলে মস্ত এটা ঠাপ ৷ পোৰপোৰকৈ গোটেইদাল সোমাই গ’ল ৷ দুখপাই মই ভৰি দুখন এইবাৰ দাঙি দিলো ৷

সি মজা পালে ৷ মোৰ পিহা টিপি টিপি চুদি থাকিল ৷ এবাৰ মোক উঠাই আঠুকঢ়াই লৈ কুকুৰচোদা দিলে ৷ কতিটো সোমাব খুজিছিল কিন্তু তাৰ প্ৰকান্ড বাবে নোসোমাল ৷ আকৌ মোক শুৱাই লৈ গৰুচোদন দিলে ৷ চুদি চুদি সেইদিনা মোৰ বুছৰ বিষ উঠাই দিছিল ৷ বহুসময় চুদি মোৰ বুছৰ ভিতৰত এসোপা মালপানী পেলাই মোৰ কাষতে শুই দিলে ৷ তাৰপিছত মই মামাৰ ল’ৰাটোক লৈ গুচি আহিলো ৷ দুদিনমান বিষত খোজ কাঢ়িব পৰাই নাছিলো ভালকৈ ৷ ইয়াৰ পিছতো আৰু দুদিন মই পুখুৰীপাৰত গৈছিলো অকলে ৷ সেইদুবাৰো সিহঁতে মোক গৰুচোদন দিছিল ৷ পানীতো চুদিছিল ৷