মাষ্টৰণীৰ বগা মঙহাল পিছল হৈ থকা গিদাখন – Assamese Sex Story

মই সেই সময়ত কলেজত পঢ়ি আছো। assamese sex story ভৰ ডেকাৰ সময় তাতে তেতিয়ালৈ কোনো মোৰ গাৰ্লফ্ৰেন্ড নাছিল। সেইয়ে অলপ সময় পালেই চিধাই ফেচবুক খোলো আৰু যিমান পাৰো ধূনীয়া ছোৱালী ফটো চাই লাইক কমেন্ট কৰো লগতে কোনো ছোৱালীক অনলাইনত া পালেই চিধা মেছেজ কৰো। তাৰে কিছুমানে ৰিপ্লাই দিয়ে।

তেনেদৰেই এদিনাখন মেছেজ কৰোতে ৰিপ্লাই দিয়া এজনী ছোৱালী ভাল লাগিল। মই- হাই, তাই- হেল্ল’। মই কি কৰিছা তাই এনে আছো তুমি মইয়ো এনে আছো বুলি কলো, এনেকৈয়ে কথা পাতি তাইৰ নাম ডিম্পী বুলি গম পালো মইয়ো মোৰ নাম চিম্পু বুলি কলো। তাই টেট টিচাৰ আছিল। 

পপিক মই একদম লেংতা কৰি দিলো – assamse sex story

    এইদৰেই আমাৰ লাহে লাহে কথা পতা আৰম্ভ হল তাৰ মাজতে তাইক বেয়া নোপোৱা যদি ফোন নং টো দিবা বুলি কলো তাইয়ো মেছেজত নংটো মোলৈ পঠাই দিলে। এতিয়া ফেছবুক এৰি সোৱাট এপত কথা পতা হলো। খোৱ কম সময়ৰ ভিতৰত আমি ভাল বন্ধুত্বত বান্ধ খাই পৰিলো। লাহেকে আমাৰ বন্ধুত্বই ভালপোৱালৈ ৰূপান্তৰিত হবলৈ ধৰিলে।

আমাৰ কথাবোৰে ক্ৰমান্বয়ে, ভালৰ পৰা বেয়া কথালৈ পৰিবৰ্তন হবলৈ ধৰিলে। নিশা বহু দেৰিলৈ আমি চেস্কৰ কথা পাতিব ধৰিলো। তাৰ মাজতে কেইবাৰো লগ কৰিলো। কেতিয়াবা পাৰ্ত, কেতিয়াবা ৰেষ্টুৰেন্টত বহি কথা পাতো, গাত গা লগাই। সুবিধা পালেই লিপ কিচ কৰো, ডিঙিত  কিচ. কৰো, কাপোৰৰ ওপৰতে গাখীৰ দুটা পিতিকি দিও তায়ো না নকয় বালে পায় উত্তেজনাত তাই ৰব নোৱাৰি মোৰ পেন্টৰ ওপৰতে কেলাতো পিতিকি দিয়ে। তেনেকৈয়ে দিনবোৰ আগবাঢ়ি গৈ থাকিল। 

    এদিন আমি কথা পাতিলো যে বলা আমি ৰিয়েলত চুদা চুদি কৰো তেতিয়ালৈ আমি এজনো চুদা চুদি কৰি পোৱা নাই। চুদিবলেতো মোৰো বহুত মন গৈছে কিন্তু জেগা পোৱা যায় কত চিন্তা কৰিলো। তায়ো বহুত চুদাৰ কথা কৈ থকাত ময় তাইক কলো যে, বলা তেনে এদিনকৈ চিনেমা হলত চিনেমা চাবলে যাও, দৰ্শক কম থাকিলে তাতে চুদন দিম। কথা মতে কাম,

Assamese Sex Story – মাৰ পোকৰৰ ফুটাটো

আবেলি ৪ বজাৰ পৰা দৰ্শনীৰ বাবে আমি টিকত কৰিলো, সেইদিনা এখন হিন্দী চিনেমা চলিচিল। সময়মতে চিনেমা হলত প্ৰবেশ কৰিলো। মানুৰ বৰ বেছি নহলেও সিমান কমো নহয়। আমি একেবাৰে পিছৰ চিতত বহিবলে গলো।মন কৰিলো সিমোৰে এটা চুকত এহাল লৰা ছোৱালী বহি আছে ছাগে, আমাৰ দৰেই সুবিধা লবলৈ বহিচে। আমি এমুৰে একেবাৰে কাষৰ দুটা চিটত বহি চিনেমা আৰম্ভ হোৱালৈ বাত চালো। অলপ পিছতে লাইট নুমাই গল আৰু চিনেমা আৰম্ভ হৈ গল। 

    তেনেতে মই তাইক আন্ধাৰৰ সুযোগ লৈ কাষলৈ তানি আনি লিপ কিছ কৰি দিলো। তাইয়ো সেই সময়লৈ ৰৈ আছিল ছাগে। তায় লিপ কিচত মোক পোৰা চাপৰ্ট দিব ধৰিলে। সুবিধা বুজি মই তাইৰ গাখীৰ দুটা কাপোৰৰ ওপৰতে তিপিব ধৰিলো। মই তাইক সাৱতি কাষলৈ তানি আনি মোৰ কোচত বহুৱাই ললো। সাৱতি লৈ তাইক যতে ততে কিচ কৰিলো তাইক উত্তেজিত কৰিবলৈ। অলপ পিছতে তাইয়ো গৰম হল। উত্তেজনাত ফোপাব ধৰিলে, উফ আ উফ আ, তাই কবলৈ ধৰিলে কিয় মোক পাগল কৰিছা। উফ আ, মই আৰু উত্তেজিত কৰিবলৈ তাইৰ গাখীৰ তিপিবলে ধৰিলো, তায় পিন্ধি থকা চাৰ্টতোৰ বুটাম খুলি দিলে আৰু কলা ৰঙৰ ব্ৰাটো ওপৰলৈ ওঠাই দিলে। মই তেতিয়া তাইৰ বগা কোমল গাখীৰ এটা এটাকৈ চুপিবলৈ ধৰিলো। 

    তাই চেস্কত পাগল হৈ লাহে লাহে চিঞৰিবলৈ ধৰিলে আহ আহ আহ উফ আহ। ওচৰত কোনো নাই বাবে শুনা নাই ইফালে চিনেমাত কি চলিচে আমাৰ চেস্কৰ উত্তেজনাত খবৰ নাই।

চেস্কত পাগল হৈ তাই মোৰ মালটোত চুব ধৰিলে, পেন্টৰ চেন্ট খুলি লৈ কেলাতো তল ওপৰ কৰিব ধৰিলে। মোৰ চেস্ক আৰু বাঢ়িব ধৰিলে, লগে লগে মই তাইক অলপ উঠি দিবলৈ কলো আৰু তাই পিন্ধী থকা জিন্স পেন্ট ৰো ৰঙা ৰঙৰ পেন্টিটো খুলি দিলো। 

    তাৰ পিছত আঙুলিৰে এটাৰে তাইৰ গিদাখনত চুই চালো। ‍উফ,  চেস্কৰ পানীৰে তিতি তাইৰ গিদাখন পিছল হৈ আছে। মই দুটা আঙুৰিৰে গিদাখনত হেন্দ ফাকিং কৰিব ধৰিলো। তাই চেস্কত ৰব নোৱাৰি কলে প্লিচ এঙুলি নহয়, কেলাতো মোৰ গিদাখনত ভৰাই দিয়া। উফ আ উফ আ মই ৰব নোৱাৰিছো আৰু প্লিছ ভৰাই দিয়া না।

নবৌক খুব চুদিলো – Assamese Sex Story

মইয়ো ভাৱিলো এতিয়াই যদি কেলাতো তাইৰ গিদাখনত ভৰাই নিদো তেনেহলে মোৰ মালপানী উলাব। মই পলম নকৰি তাইক অলপ ডাঙি লৈ ভালকে মিলাই মোৰ দীঘল কেলাতো তাইৰ বগা মঙহাল পিছল হৈ থকা গিদাখনত লাহেকৈ ভৰাই দিলো। এনেকুৱা লাগিল যেন একুৰা জুইতহে সুমাই গল কেলাতো। সুমুৱাই দিওতে তাই কপি গাটো জীকাৰ খাই উঠিল। 

তাই কবলৈ ধৰিলে লাহে লাহে ভৰোৱানা জান বিষাইছে মোৰ। মই তাইৰ কথা গুৰুত্ব দিয়া নাই মাথো চুদিছো কেলাতো উলিওৱা সুমোৱা কৰিছো উত্তেজনাত পাহৰি পেলালো যে, আমি চিনেমা হলত আছো। জীনৱত নোপোৱা সূখ পাইছো চুদি পোৱাসকলে নিশ্চয় বুজিব চুদাৰ সুখ কিমান। তাইৰ গাখীৰ তিপি তিপি চুদি মই চৰম সিমাত পালো,

মোৰ মালপানী উলাব সময় হল তাইক কলো মোৰ পানী উলাব হল, তাইয়ো কলে মোৰো ুু উলাব এতিয়া পানী। চুদনৰ স্পিদ আৰু অলপ বঢ়াই দিলো আৰু অলপ পিছতে দুয়ো একেলগে পানী এৰিলো। তাইৰ এম চি দুদিন আছিল বাবে মালপানী গিদাৰ ভিতৰতে পেলাই দিলো। 

তেতিয়ালৈকে ইন্টাৰভেল হবৰ হৈছিল আৰু আমি কাপোৰ কানি ঠিক কৰি চিনেমা হলৰ পৰা কৈ মেলি অসুবিধা দেখুৱাই ওলাই আহিলো।