মোৰ প্ৰথম যৌন সম্ভোগ. (অসমীয়া ছেক্স)-2

মই অসমৰ বাহিৰৰ এখন বিশ্ববিদ্যালয়ত নাম ভৰ্তি কৰিছিলোঁ | মই {©Priyam} এটা 1 BHK flat ভাড়া লৈছিলো | ঘৰৰ পৰা দূৰত গৈ মনতো বহুত বেয়া লাগি আছিল. বাৰে বাৰে মনতো উৰি আহিব বিছাৰিছিল ঘৰৰ লৈ | এটা নতুন পৰিবেশত নতুন জীৱন আৰম্ভ হৈছিল. ৰাতিপুবা শুই উঠি ভাত খাই ক্লাছলৈ গৈছিলো |{©Priyam} আমাৰ dept ত অসমৰ পৰা লৰাতকৈ ছোবালীৰ সংখ্যা বেছি আছিল | লাহে লাহে সকলোৰে লগত মিলি গৈছিলোঁ যদিও 2 জনীৰ লগত মোৰ ঘনিষ্ঠতা বেছি হৈছিল | মুন, আৰু অনু . সিহতৰ {© Priyam} লগত থাকি মনতো ভাল লাগিছিল | দুইমান বজাত আমাৰ ক্লাছ শেষ হৈছিল | ক্লাছৰ পিছত আমি কেন্টিন গৈছিলোঁ | কেন্টিনৰ {©Priyam} পৰা নিজৰ নিজৰ ৰুমলৈ গৈছিলোঁ | মুন আৰু অনু এটা private girls hostel ত আছিল | এটা গতানুগতিক জীবন আৰম্ভ হৈছিল |

লাহে লাহে মুনৰ লগত মোৰ ঘনিষ্ঠতা বেছি হৈছিল. সুবিধা পালেই তাইৰ দুদু দুটা স্পৰ্শ কৰিছিলো. তাই একো বিৰোধ কৰা নাছিল. তাইক {©Priyam} অকলে পালে হয়তো আৰু চাণ্চ লব পাৰিলোহেঁতেন. অনু অনপৰতে তাইৰ লগত থাকে গতিকে বিশেষ আগবাঢ়িব পৰা নাছিলোঁ | অনুয়ে কিন্তু গম পোবা নাছিল কাৰণ মোৰ চকু দুয়োজনীৰ ওপৰতে আছিল | সিহঁত দুয়োজনীয়ে ধুনীয়া আছিল. মুন অলপ অনুত কৈ ওখ আছিল, মুন অলপ খীন {©Pritam} আছিল যদিও দুদু দুটা ডাঙৰ আছিল আৰু অনু মধ্যম দেহৰ তপিনা খন ডাঙৰ আছিল, সংখ্যাৰে মুনৰ দেহৰ গঠন 34-24-32 আৰু অনুৰ 32-26-36, মুঠতে দুয়োজনী আছিল একচে বৰকৰ এক. মুন দেখিবলৈ প্ৰায়

এদিনাখনৰ কথা মুনৰ চৰ্দি আৰু কাহ হৈ আছিল | আমাৰ প্ৰথম ক্লাছটো চাৰ নহা বাবে হোবা নাছিল | আমি students common room ত বহি {©Priyam}আড্ডা দি আছিলো | মুনে বেছিকৈ কাহি থকা বাবে মই আৰু অনুয়ে তাইক কৈছিলোঁ : মুন তুমি hostel গৈ অলপ rest লোবাগৈ |

মুন : এহ নাজাও hostel ত এতিয়া কোনো নাই অকলে অকলে ভয় লাগে মোৰ |

অনু : তেন্তে এটা কাম কৰা প্ৰিয়মৰ ৰুমত যোবা |

মুন : প্ৰিয়মৰ ৰুমতো অকলেই থাকিব লাগিব |

অনু : আজি মোৰ seminar presentation নাথাকিলে মইও তোমাৰ লগত গলো হৈ | এটা কাম {©Priyam} কৰা নহলে. অনুয়ে তাইৰ কথা শেষ কৰিব নাপালে next class ৰ মেম class লৈ যোবা দেখি আমি দৌৰি গুছি গলো. ক্লাছত মুনৰ কাহ আৰু বেচি হোবাত মেমে তাইক অলপ মেমৰ কেবিনত জিৰণি লব যাব কলে, মুন বাহিৰত {©Priyam} গুছি অহাত মইও তাইৰ পিছে পিছে ওলাই আহিলোঁ | মোক বাহিৰত দেখি তাই কলে : তুমি কিয় ওলাই আহিলা. ?

মই : তুমি ওলাই অহা বাবে আহিলো | মোৰ ফ্লেটৰ লৈ যাও বলা তাত অলপ জিৰণি লবা আৰু আবেলি আমি ডাক্তৰৰ ওচৰত যাম |

মুন : নাযাও দিয়া তোমাৰ মোৰ বাবে ক্লাছবোৰ miss হব |

মই : এহ এদিন miss হলে একো নহয় বলা. মই তাইক জোৰ কৰি dept ৰ পৰা ওলাই আহিছিলো |

এখন অটো লৈ মোৰ ফ্লেট পাইছিলো গৈ. মুন গৈয়ে শুই পৰিছিল. তাইৰ গাটো বেছিকৈ বেয়া লাগিছিল | এখন কাপোৰ তাইক উৰিব {©Priyam} দি মই গাটো ধুব গৈছিলোঁ. গা ধুই আহি দেখো তাই টুপনি গৈছিল | তাইক তেনেকে থৈয়ে মোৰ ফ্লেটৰ তলত থকা দোকানলৈ বজাৰ কৰিব ওলাই গৈছিলো, ৰুমত আহি দুপৰীয়াৰ বাবে ভাত বনাইছিলো | ভাত বনাই আহি দেখিছিলো মুন তেতিয়াও {©Priyam} টোপনিত. তাইৰ ওচৰত বহি তাইৰ কপালত হাতখন দিয়াৰ লগে লগে তাই চকুদুটা মেলি দিছিল | কপালত হাতখন ৰাখিয়ে তাইক সুধিছিলো.

মই : গাটো বেছি বেয়া লাগিছে নেকি মুন |

মুন : অ. বুকুখন অলপ বিষায়ছে..

মই : অলপ মালিছ কৰি দিম নেকি?

মুন : (এটা লাজুকী হাঁহি মাৰি) এহ নালাগে, অলপ ৰেস্ট ললেই ভাল পাম দিয়া |

মই : একো নহয় চাওঁ. বুলি কৈয়ে তাইৰ উৰি থকা কাপোৰ খন গুচাই দুদু দুটা স্পৰ্শ নকৰাকৈ বুকু খন {©Priyam} মালিচ কৰিব ধৰিছিলো. তাই একো কোবা নাছিল. তাইৰ সঁহাৰি পাই দুদু দুটাৰ ওপৰলৈ হাত খন লৈ আহিছিলো. দুদু দুটা লাহে লাহে তিপিব ধৰিছিলো. আহ. কি কোমল. তেনেকৈ অলপ সময় তিপি আছিলো. লাহেকৈ তাই পিন্ধি থকা টপতো ওপৰলৈ উঠাই আনিব খোজাত তাই বাধা দি কৈছিল : প্লিছ প্ৰিয়ম কাপোৰ নোখোলিবা. মোৰ লাজ লাগে |

মই : এহ কিহৰ লাজনো. কাপোৰৰ তলতে থাকিব.

মুন : ঠিক আছে কিন্তু কাপোৰ খন উৰি থাকিম |

মই : হব দিয়া. বুলি কৈ টপতো খুলিব খোজোতেই তাই কাপোৰ খন ভালদৰে উৰি তাই নিজেই খুলি দিছিল. ব্ৰা টোও খুলি দিছিল.

এইবাৰ মই তাইৰ ওচৰতে শুই শুই দুদু দুটা তিপিব ধৰিছিলো. প্ৰথমে লাহে লাহেকৈ পিছত অলপ {©Priyam} জোৰেৰে তিপিব ধৰিছিলো. জীৱনত প্ৰথমবাৰ কাপোৰ খুলি দুদু লাৰিব পাই কি মজা লাগিছিল. দুটা আঙুলিৰে এটা দুদুৰ নিপোলটো মোহাৰি থাকি তাই উৰি থকা কাপোৰখনৰ তলত সোমাই আনটোৰ নিপোল চুপিব আৰম্ভ কৰিছিলো. উৰি থকা কাপোৰ খন পাতল আছিল বাবে তাইৰ নগ্ন দুদু দুটা ভালদৰে দেখা পাইছিলো. নিপোল দুটা সৰু আৰু পিংক আছিল. বাকী খিনি অংশ বগা আছিল.

কাপোৰৰ ওপৰেৰে লাৰোতে দুদু দুটা অলপ টান টান লাগিছিল. এতিয়া কোমল কোমল {©Priyam} লাগিব ধৰিছিল. ইফালে মোৰ বাৰীডান পেণ্টৰ ভিতৰতে লোহাৰ দৰে টান হৈ পৰিছিল. মুনে তাইৰ হাত দুখনেৰে মোৰ মুৰটো তাইৰ বুকু মাজলৈ তানিব ধৰিছিল | মই তাইৰ ওপৰলৈ উঠি গৈছিলো. লাহে লাহে বাৰী ডাল কাপোৰৰ ওপৰেদিয়ে তাইৰ বুচৰ ওপৰত হেচিব ধৰিছিলো {©Priyam} | মুনে তাইৰ ভৰি দুখন ফাক কৰি দিয়াত ভালদৰে বাৰীডাল তাইৰ বুচৰ মুখত লগাই খুচিব আৰম্ভ কৰিছিলো. তাইৰ ওঁঠ দুটাত মোৰ ওঁঠ লগাই জোৰেৰে তাইৰ ওঁঠ দুটা চুপিব ধৰিছিলো. তাই পৰম তৃপ্তিত চকু দুটা মুদি শুই আছিল | মই মোৰ চোলা আৰু গেণ্জিটো খুলি মোৰ নগ্ন বুকুখন তাইৰ দুদু দুটাত হেচি আকৌ আগৰ position ত শুই দিছিলো. এইবাৰ {©Priyam} বাৰীডাল তাইৰ বুচত জোৰে জোৰে ঘঁহি দিছিলো. আৰু দুদু দুটা কামোৰিব ধৰিছিলো | দুদু দুটা কামোৰাৰ বাবে কামুৰি দিয়া ঠাইবোৰ ৰঙা হৈ গৈছিল | মুনে দুখ পাই কৈছিল : প্ৰিয়ম কি কৰিছা, দুখ পাইছো. প্লিজ লাহে লাহে. মই কামোৰিয়েই আছিলো. জানিছিলো অলপ দুখ {©Priyam} পালেও তাইও মজা পাব ধৰিছিল | তাইৰ তৃপ্তি ভৰা মুখখন দেখি মোৰ জোচ বাঢ়ি গৈছিল.

এখন হাতেৰে তাই পিন্ধি থকা জেগিঙটো তলতলৈ নমাই দিব চেষ্টা কৰাত {©Priyam} তাই খোলাত সহায় কৰি দিছিল. লগে লগে মইও মই পিন্ধি থকা হাফ পেণ্টতো খুলি দিছিলো. এতিয়া মোৰ বাৰী {©Priyam} আৰু তাইৰ বুচৰ মাজত আছিল তাইৰ পেণ্টিতো.

অলপ সময় পেণ্টিতোৰ ওপৰেদি বাৰীডাল বুচত ঘহি পেন্টিতো তললৈ নমাই এখন ভৰিৰে ঠেলি খুলি পেলাইছিলো.

আমাৰ দুয়োৰে শৰীৰ নগ্ন হৈ পৰিছিল | {©Priyam} এজনী নগ্ন গাভৰুৰ শৰীৰৰ স্পৰ্শ পাই মোৰ বাৰী ডাল শকত হৈ পৰিছিল | এটা আঙুলী বুচৰ ফুটাৰে ভৰাই দিছিলো. আঙুলীটো সোমাই দিওতে তাইৰ দেহত এটা মৃদু কম্পনৰ সৃষ্টি হৈছিল | কেইবাৰমান আঙুলিটো ওলোবা সোমোবা কৰি বাৰীডাল এখন হাতেৰে ধৰি বুচৰ মুখত লগাই {©Priyam} হেঁচা দিছিলো কিন্তু বাৰীডাল ভিতৰলৈ নগৈ পিছলি বাহিৰত ওলাই আহিছিল | তেনেকৈ আৰু দুবাৰমান চেষ্টা কৰিও সোমাব নোবাৰি তললৈ নামি গৈ বুচখনৰ ওচৰ পাইছিলো | এখন নোমাল বুচ. ইমান ধুনীয়া বগা. মুখখন বুচখনৰ ওপৰলৈ নিছিলো ৷ এটা আগতে নোপোবা গোন্ধ আছিল বুচখনৰ৷ বুচখনৰ ভংগাকুৰ টোত চেলেকি দিছিলো ৷ নিমখিয়া লাগিছিল ৷ তাৰ পিছত বুচখন মেলি জিভাৰে চেলেকিব ধৰিছিলো ৷ জিভাখন {©Priyam} যিমান পাৰি ভিতৰলৈ সোমাব চেষ্টা কৰিছিলো ৷ ইমান গৰম বুচৰ ভিতৰখন ৷ মাজে মাজে আঙুলি এটা ভৰাই দি আছিলো | বুচখন পানীৰে ভৰি পৰিছিল. বাৰীডাল বুচৰ ফুটাত লগাই আকৌ এবাৰ ভৰাব চেষ্টা কৰিছিলো যদিও এইবাৰও বাহিৰলৈ হে পিছলি ওলায় আহিছিল | বুচখনৰ {©Priyam} ফুটাতোৰ তুলনাত বাৰীডাল ডাঙৰ আছিল | উঠি গৈ টেবুলৰ ওপৰৰ পৰা Boroplus টো আনি অলপমান বাৰীডালৰ আগটোত সানি লৈছিলো | তাই মোৰ নগ্ন শৰীৰটো চাই এটা মিচিকীয়া হাঁহি মাৰিছিল, এটা অদ্ভুত চাৱনীৰে মোৰ বাৰীডাল চাই আছিল. আকৌ তাইৰ ওপৰত শুই দুটা আঙুলীৰে বুচৰ ওঁঠ দুটা মেলি বাৰীডাল অলপ জোৰেৰে ঠেলি দিয়াত অলপমান ভিতৰত সোমাই ৰৈ গৈছিল. তাই অ.মা. মৰিলো বুলি চিঞৰি উঠিছিল. বুচখন বহুত টাইত আছিল. তেনেকৈ {©Priyam} অলপ সময় থাকি গাৰ জোৰেৰে এটা হেঁচা দিয়াত ভিতৰলৈ সোমাই গৈছিল. তাই দুখ পাই কান্দি দিছিল বাৰীডাল ওলাই আনিবলৈ অনুৰোধ কৰিছিল. মই তাইৰ ওঠত মোৰ ওঁঠ দুটা গুজি চুপিব ধৰিছিলো. বুচৰ {©Priyam} পানীয়ে বাৰীডাল ভিজাই পেলাইছিল. লাহেকৈ বাৰীডাল উলিয়াই আকৌ সোমাই দিয়াত আগৰ দৰে টান লগা নাছিল. লাহে লাহে থাপ দিব আৰম্ভ কৰিলো. তাই মোক সাবতি ধৰি {©Priyam} হাত মোৰ পিঠিখন মালিচ কৰাৰ দৰে লাৰি আছিল | মই লাহেকৈ তাইৰ কানখন কামুৰি দি জোৰেৰে থাপ দি গৈছিলো. তাই মুখেৰে আ.হ. আ. হ. অ. মা. অঅঅঅঅঅ. কৰিব ধৰিছিল.

মই ভাল লাগিছে নেকি সোধাত মূৰটো তুপিয়াই দিছিল. এইবাৰ তাইৰ ভৰি দুখন দাঙি {©Priyam} জোৰেৰে থাপ মাৰিব ধৰিছিলো.

[​IMG]

তেনেকৈ মাৰোতে বাৰীডাল বহুত ভিতৰলৈ সোমাই গৈছিল.তাই তেনেকৈ মাৰোতে কষ্ট পোবাত আকৌ আগৰ দৰেই মাৰিব ধৰিছিলো. তাইৰ বহুত {©Priyam} ছেক্স উঠিছিল চকু দুটা চলচলিয়া হৈ পৰিছিল. মোক জোৰেৰে সাবটি ধৰিছিল. অ জান বহুত ভাল লাগিছে আৰু জোৰে মাৰা | আ.হ. আ. হ.আ.হ. আ. হ.আ.হ. আ. হ.আ.হ. আ. হ. ওফ.. ওফ.. ওফ. কৰি তাই মালপানী এৰি দিছিল মইও মোৰ মালপানী বুচৰ ভিতৰত নেপেলাই তাইৰ পেটৰ ওপৰত এৰি দিছিলো. গাটো অবস {©Priyam} অবস লাগিছিল.কিছুসময় শুই আছিলোঁ. দুয়ো গা ধোব গৈছিলোঁ. বাথৰুমত গৈ দেখিছিলো তাইৰ বুচখন তেজেৰে ৰঙালী হৈ গৈছিল | তেজ দেখি তাই কান্দিব আৰম্ভ কৰিছিল | মইও ভয় খাইছিলো যদিও তাইক প্ৰথম বাৰ চোদিলে তেজ ওলাই বুলি সান্তনা দিয়াত হে অলপ শান্ত হৈছিল | গা ধুই আহি কাপোৰ পিন্ধাৰ পিছতে কলিং বেলটো বাজি উঠিছিল. (আগলৈ..)