সহকর্মীয়ে স্কুলতে মোৰ মেখেলা দাঙিলে – Assamese Sex Story

স্কুলত সোমোব চাৰি বছৰ হ’ল ৷ বিয়া হোৱাৰ আগতে মই জইন কৰিছিলো ৷ এল পি স্কুল বাবে ঘৰত সিমান অসুবিধা নহয় ৷ এওঁ খুৱ ব্যস্ত থাকে ৷ দিন ৰাতি চিন নাই মাথো কাম আৰু কাম ৷ ঘৰত শাহু শহুৰ আৰু দেওৰ আছিল ৷ এতিয়া অবশ্যে দেওৰ জনে বিয়া পাতি এজনী চপালে ৷ স্কুল খনত ব্যস্ত হৈ থাকি বেয়া নাপাও ৷

স্টাফ বুলি আমি তিনিজন ৷ হেড মেডাম ,মই আৰু এজন লৰা শিক্ষক ৷ তাক আমি ভবেনচাৰ বুলি মাতো ৷ বয়স মোৰ সমানেই প্ৰায় ৷ বাইদেউ অলপ ডাঙৰ যদিও আমাৰ লগত বন্ধুৰ নিচিনাই ব্যবহাৰ কৰে ৷ চহৰৰ দাতিঁ কাষৰীয়া অঞ্চল ৷ ছাত্ৰ ছাত্ৰীৰ সংখ্যা কম ৷ বেছিভাগ সময় আমি তিনিজনে আদ্দাত মছগুল হৈ থাকো ৷ হেদ মেডাম কেন্দ্ৰীয় সভাবোৰত যাই থাকিব লাগে বাবে ভবেন চাৰ আৰু মই অলপ বেছি ফ্ৰী ৷ ভবেনৰ নজৰটো বৰ এটা সুবিধাজনক নহয় ৷

যৌবনৰ উত্তাপ – Assamese Sex Story

সি কথা পাতি থাকিলে চকুদুটা মোৰ বুকুখনৰ সাজটোত থাকে ৷ তাৰ স্বভাবটো অলপ বেয়া ৷ আনৰ মুখৰ পৰা শুনিছো যে হেদমেডামৰ লগত হেনো তাৰ লেটি পেটি ৷ যি নহওক তাৰ লগত মোৰ অলপ ফ্ৰী হলেই সি লেতেৰা কথা কয় ৷ মোৰ ফিগাৰটোৰ প্ৰশংসা কৰে ৷ কেতিয়াবা ৰাতি ননভেজ মেছেজো কৰে ৷ মই কিন্তু ৰিপ্লাই নকৰো ৷

এদিন হেদমেডাম বাহিৰত গৈছিল ৷ ক্লাছ শেষ হোৱাৰ পিছত আমি তেওঁক অপেক্ষা কৰি আছিলো ৷ ভবেনে মোৰ লগত ফ্লার্ট কৰি আছিল ৷ মই একো নকৈ হাহি আছিলো ৷ এবাৰ কলে নিভা তোমাৰ ওঁঠ যুৰিত সচাঁই কিবা যাদু আছে ৷ মই সুধিলো কিনো যাদু দেখিলা সবৰে যেনে মোৰো তেনেকুৱাই ৷

সি কলে নহয় নিভা এবাৰ যদি তোমাক চুমা খাব পালো হৈ মোৰ জীৱন ধন্য হৈ গ’লহেতেন ৷ মই জোৰকৈ হাঁহি দিলো ৷ সি লাই পালে চাগৈ ফটকৈ মোৰ ফালে হাউলি আহি মোৰ ওঁঠত টপকৈ এটা চুমা খাই দিলে ৷ মই কলো ছিঃ কি কৰিছে ? সি মোক দ্বিতীয় কথা কোৱাৰ সুযোগ নিদি মোৰ চুলিত পিছফালৰ পৰা গবামাৰি ধৰি মোৰ ওঁঠযুৰি তাৰ মঙহাল ওঁঠৰ মাজত সোমাই চুপিব ধৰিলে ৷

মই তাক গুচাব চেষ্টা কৰিছিলো যদিও নোৱাৰি এৰি দিলো ৷ মোৰ পৰা বাধা কম হোৱাত সি তাৰ জিভাখন মোৰ মুখত সোমাই দিলে ৷ মইও আলফুলে মোৰ জিভাখনেদি তাৰ জিভাখন মোহাৰি থু লগাই চেলেকি দিলো ৷ এখন হাত সি ইতিমধ্যে মোৰ ফুলি থকা বাওস্তনটোত লগাই মুঠামাৰি ধৰিছিল ৷ ব্ৰা আৰু ব্লাউজৰ ওপৰেদি নিপলটো দুটা আঙুলি দি চেপি দিছিল ৷

এনেও মোৰ নিপলদুটা মটহা ৷ মইও ৰৈ নাথাকি পেন্টৰ ওপৰেতে তাৰ লিংগটো খামুচি ধৰিলো ৷ অলপ কচলা কচালি কৰি তাৰ লিংগটো জুখিব খুজিলো ৷ মস্ত এপাট যেন লাগিল ৷ এনেতে কোনোবা অহা যেন লগাত দুয়ো খপজপাই অাতৰি আহি কাপোৰ ঠিক কৰি ল’লো ৷ হেদমেডাম আহিছিল ৷ মেডাম বাহিৰৰ পৰা হঠাৎ ঘৰৰ ভিতৰত সোমোৱা বাবে একো দেখা নাপালে ৷ ভবেনচাৰ কাষৰ চকীখনত বহি নিজৰ অবস্থাটো লুকাব চেষ্টা কৰিলে ৷ মোৰ চকুৰ পৰা কিন্তু তাৰ প্ৰকান্ড লিংগটো কাপোৰৰ মাজতো সাৰি নগ’ল ৷ বহুসময় তাৰ সেইটো পেন্টৰ ভিতৰতে ফুলি আছিল ৷ মোৰ হাজবেন্ডতকৈ তাৰ বস্তুটো মোটা যেন অনুমান হৈছিল ৷

সেইদিনা ৰাতি সি বহুত লেতেৰা লেতেৰা মেছেজ দি আছিল ৷ ঘটনাক্ৰমে মোৰ হাজবেন্ড অফিচৰ মিটিং এখনৰ পৰা আহোতে দেৰি হৈছিল ৷ ময়ো চাঞ্চ পাই ভবেনৰ লেতেৰা মেছেজৰ দুই এটা ৰিপ্লাই দিলো ৷ সি আৰু ওপৰত দিলে ৷ সি বোলে মোৰ কথা ভাবি ৩ বাৰ মাৰিলে ৷ তাৰ বাৰিৰ পৰা ওলোৱা পানীৰ ফটোও মোক পঠালে ৷ ঠকঠকীয়া গোটা এসোপা পানী বিছনা চাদৰখনত পৰি আছিল ৷ মোৰ লাজ লাগিছিল ৷ সি কিন্তু লেতেৰা মেছেজ দিয়ে আছিল ৷

মই চিনেমা হলত চুদিলোঁ – Assamese Sex Story

এবাৰ দুজন মতা মাইকীৰ চুদি থকা ফটো দিছিল ৷ সেইদিনা ৰাতি ভবেনচাৰৰ জহৰা জহৰা মেছেজবোৰ চাই মই দুবাৰ আঙুলি সিচিঁলো ৷ বিষেশকৈ তাৰ বেঙেনাটো হেন মোটা বগা লিংগটো চাই ৷ পিছদিনাৰ পৰা কেদিনমান তাৰ চকুত চাব লাজ লাগিছিল ৷ কিন্তু সি অকনো লাজ কাজ নকৰিলে ৷ কোনো নোহোৱা যেন পালেই পিহাত চিকুটি দিয়ে ৷ পিছফালেদি গলে তপিনাখনত আঙুলি এটা দি হেচুকি দিয়ে ৷ এদিনটো মেডাম ক্লাছত থকাত সি মই বহি থকা চকীখনৰ কাষত ঠিয় হৈ পেন্টৰ চেইন ডাল খুলি জাঙিয়াৰ ভিতৰৰ পৰা তাৰ ভোলাবেঙেনাটো ওলাই মোৰ গালত লগাই দিছিল ৷ মইও হাতেৰে মুঠি মাৰি চালছটা গুচাই লিংগমুন্ডিটো ওলাই লৈ পৰম আগ্ৰহেৰে ৰঙা মুর্গিকণী হেন আগটো চালো ৷ এনেতে মেডাম অহাত সি জাপ মাৰি বাথৰূমত সোমাল ৷

ইতিমধ্যে আমাৰ মাজত লেতেৰা মেছেজৰ সীমা চেৰাই গ’ল ৷ মইও আজিকালি মোৰ ব্ৰা পিন্ধা ফটো আৰু পেন্টিপিন্ধা যোনিখনৰ ফটো তাক পঠাও ৷ এদিন ৰাতি সি ফোন কৰি ক’লে যে অহাকালি মেডামে ৰাতিপুৱা এঘন্টা আগত স্কুল যাব দিছে ৷ কিবা পুৰণা ফাইলৰ কাম আছে ৷ মই তাৰ কথা বিস্বাস কৰি পিছদিনা ৭ টা বজাতে স্কুল পালো ৷ এওঁ মোক থৈ আহিলে ৷ স্কুলত কোনো নথকাত এওঁ ৰৱ খুজিছিল কিন্তু ভবেনচাৰ অহাত এওঁ গলগৈ ৷ তলা খুলি আমি অফিচত সোমালো ৷

মই সুধিলো ক’তা মেডামচোন অহাই নাই ৷ ভবেনচাৰে ক’লে নিভা মই মিছা কৈছিলো ৷ মেডামে মতা নাই মইহে আৰু ৰব নোৱাৰা হৈছো ৷ তোমাৰ পিহা আৰু বুছৰ ফটো চাই চাই মোৰ বাৰিৰ অৱস্থা নোহোৱা হৈছে ৷ এয়া চোৱা ৷ এইবুলি ভবেনচাৰে অকনো সংকোচ নকৰি তেও পিন্ধি থকা পেন্টৰ বুটাম খুলি জাঙিয়া টো সহিতে আঠুলৈ নমাই দিলে ৷ মই ৰঙা পৰি গলো ৷ তাৰ প্ৰকান্ড লিংগটো লকলকাই ঠিয়দঙা দি উঠিব ধৰিছে ৷ নাচাও বুলিও তাৰপৰা চকু আতৰাই আনিব পৰা নাই মই ৷ সি হাতেৰে নিজৰ লিংগটোৰ চালচটা তললৈ নমাই ৰঙা মুন্ডিটো ওলাই দিলে ৷ মোৰ উশাহ ঘন হব ধৰিলে ৷ পাহৰি গ’লো ক’ত আছো ৷

উমেশে মোৰ পত্নীক চুদিলে – Assamese Sex Story

এনে লাগিল যেন এইমাত্ৰ তাৰ প্ৰকান্ড লিংগটো মোৰ মেখেলাৰ তলেদি নি মোৰ ৰসে চপচপাব ধৰা যৌনাংগৰ পাহিৰ মাজত হেচি ধৰিম ৷ সি মোৰ অৱস্থাটো অনুমান কৰিব পাৰিলে ৷ মোক তাৰ বুকুত সাবতি মোৰ লিপস্তিক লগোৱা ওঁঠযুৰি আলফুলে তাৰ মুখৰ ভিতৰত সোমাই তাৰ লেলাউটিৰে সিক্ত কৰি পেলালে ৷ মইও পিছপৰি নাথাকিলো ৷ চুহি চুহি তাৰ থুবোৰ খাই দিলো ৷ এখন হাতেদি তাৰ লিংগটো মুঠামাৰি ধৰিলো ৷ ভবেনচাৰেও দেৰি নকৰি মোৰ মেখেলা পেটিকোত উজাই আনি পেন্টিৰ তলেদি যোনিখন খামুচি ধৰিলে ৷ দুদিন আগত মই বালবোৰ চাফা কৰিছিলো ৷

সি গোটেই যোনিখন মোহাৰি পিটিকি ৰঙা কৰি দিলে ৷ দুটা আঙুলি ৰসে চপচপ কৰা চিদ্ৰটোত ভৰাই খদালি দিলে ৷ মই উত্তেজনাত দীঘল দীঘল উশাহ লৱ ধৰিলো ৷ মোৰ কোমল শকত আলফুলীয়া দেহাটো সি লিৰিকি বিদাৰি ফেনফেনীয়া কৰি দিলে ৷ ৰূমটোতে ঠিক নহব ভাবি সি মোক বাথৰুমত লৈ গ’ল ৷ মোক তলফালে হেচুকি তাৰ লিংগটো মোৰ মুখত সোমাই দিলে ৷ মইও আগ্ৰহেৰে তাৰ লিংগটো মুখত সোমাই ল’লো ৷ গোটেই লিংগটো মুখত ভৰাই সি মোৰ মুখতে বহুসময় চুদিলে ৷

তাৰপিছত মোৰ দাং খাই থকা মেখেলাৰ তলত সোমাই মোৰ যোনিখন হেপাহ পলাই খালে ৷ পেচাব আৰু যোনিৰসৰ এটা টোপালো নেৰিলে সব চাফা কৰি খাই যেতিয়া সি ঠিয় দিলে তাৰ চকুমুখ ৰঙা পৰি আছিল ৷ মই বুজি পাইছো এতিয়া তাক কি লাগে ৷ মই ভৰিদুখন বহলাই মোৰ যোনিখন মেলি ধৰিলো ৷ হাতেৰে তাৰ ডিঙিত মেৰাই তাৰ লিংগৰাজক মোৰ যৌনাংগ ভেদ কৰিব আবাহন জনালো ৷ সিও দেৰি নকৰি হাতেদি তাৰ লিংগটো দুবাৰমান মোহাৰি মোৰ যৌনাংগৰ মেলখাই থকা চিদ্ৰটোত লগাই আগটো পোককৈ ভৰাই দিলে ৷ পৰম শান্তিত মোৰ দুচকু মুদখাই গ’ল ৷ ভবেনে মোৰ দাংখাই থকা গলধনটোত জিভা আৰু দাতেদি আলফুলে কামুৰি ধৰি এটা ৰামঠাপ মাৰিলে ৷ আধাৰ বেছি লিংগ মোৰ যোনি ভেদি সোমাই গ’ল ৷ মোৰ জীউ উৰি যোৱা যেন লাগিল ৷

সি মোৰ কৰঙনত ধৰি এখন ভৰি অলপ দাঙি লৈ আৰু এটা ঠাপ মাৰিলে ৷ এনেকৈ যোনিখন অলপ মেলখোৱাত গোটেইটো লাহে লাহে সোমাই গ’ল ৷ ভাগ্য ভাল মই দেওৰজনৰ ঘোৰাহেন বাৰিৰ হান খাই বুছখন অলপ বহলাই ঠৈছো নহলে আজি মই নিশ্চিন্তকৈ বেহুছ হলো হৈ ৷ ভবেনচাৰে মোৰ পোকৰখন কচলাই কচলাই ঠাপ মাৰি গ’ল ৷

অংক মাষ্টৰৰ লগত – Assamese Sex Story

মই বাৰে বাৰে তপিনাখনেদি আগফালে ঠেলি ঠেলি তাৰ বাৰিৰ ঠাপ খাব ধৰিলো ৷ মজাকৈ ঠপিয়াইছে ভবেনে ৷ তাৰ বাৰিডাল ভিতৰত আৰু ফুলা যেন লাগিছে ৷ মই স্বর্গসুখ পাই দুবাৰ পানী এৰিলো ৷ মোৰ যোনিত বানপানী হেন হ’ল ৷ সি বাৰিডাল ওলাই তাৰ ৰুমাল খনেদি মোৰ যোনিখন ভালকৈ মচি মোক আঠুকঢ়াই লৈ পিছপিনৰ পৰা মোৰ বুছত আকৌ ভৰাই দিলে ৷ তেনেকৈও বহুসময় চুদিলে ৷ এবাৰ খুব খৰকৈ মাৰিব ধৰিলে আৰু মোৰ কতিৰ ফুটাত তাৰ দুটা আঙুলিদি খিচিব ধৰিলে ৷ তেনেতে অনুভৱ কৰিলো এসোপামান গোটা গোটা বস্তু মোৰ যোনিদি সোমাই পেট পাইছে ৷ মই বাধা নিদিলো ৷

ফটোত তাৰ গোটা ঠলঠলীয়া ফেদাবোৰ দেখি মোৰ যোনিত সেইবোৰ ভৰাব মোৰো বৰ হেপাহঁ আছিল ৷ প্ৰায় ৩ মিনিট মান ভবেনচাৰে মোৰ যোনিৰ ভিতৰত তেনেকে হেচি ধৰি থাকিলে ৷ সি যেতিয়া তাৰ লেউসেউ হোৱা লিংগটো ওলাই আনিলে মই তেনেকৈয়ে গৈ লেট্ৰিনৰ কমোদত বহি পেচাব কৰি দিলো ৷ সোপাই পেচাবৰ লগত ওলাই গ’ল ৷ ভবেনচাৰে নির্লজ্জৰ দৰে মই পেচাব কৰা চাই থাকিল ৷

ধুই মেলি বাথৰুমৰ পৰা ওলাই দুয়ো অফিচ ৰূমত বহিলো ৷ অলপ পিছতে হেডমেদাম আহি কেন্দ্ৰীয় সভাত গলগৈ ৷ সেইদিনা মুঠ তিনিবাৰ ভবেনচাৰে মোক চুদিলে ৷ স্কুল ছুটী হোৱাত ছাত্ৰ ছাত্ৰী বোৰ যোৱাৰ পিছত দুবাৰ কৰিলো ৷ চাঞ্চ পালেই আমি স্কুলৰ বাথৰুমত কামটো কৰো ৷