হোলীত ৰাসলীলা – ১

নমস্কাৰ, মোৰ নাম শ্ৰুতি । গুৱাহাটীৰ বাসিন্দা, বয়স এতিয়া ২৭ বছৰ । একেবাৰে বগাবৰণীয়া নহ’লেও মাগু বৰণীয়াই হ’ম । সৰুৰ পৰাই খেলৰ লগতে পিচলে নিয়মীয়া ভাবে জিম যোৱা স্বভাৱ এটি থকাবাবে শৰীৰ আকৰ্ষণীয় । মোৰ বাকীবোৰ কথা লাহে লাহে বুজিব, এতিয়া বিশেষকৈ এয়াই মনত ৰাখিবলগীয়া কথা যে, শাৰীৰিক সম্পৰ্কৰ প্ৰতি মোৰ এটি দূৰ্বলতা আছে ।

এতিয়া আহো এইটো কাহিনীলৈ । মোৰ এজনী মাহীৰ বিয়া হৈছিল দিল্লীত, মহাজন পাঞ্জাবী । মাহীৰ এতিয়া বয়স ৫০ৰ অলপ তলত , কিন্তু তেও শৰীৰ বঢ়িয়াকৈ সজাই ৰাখিছে, ৩৪ ৰ বুকু আৰু ৩৮ৰ তপিনা, ৰাস্তাৰে খোজ কাঢ়িলে এতিয়াও ল’ৰাই ঘূৰি চায় । তেওৰ নিজৰ এজনি ছোৱালী, তাই ও বাংগালোৰত ইঞ্জিনীৰিয়াৰিং কৰি আছে ।

মোৰ মাহীৰ লগত বহূত ভাল, মই তেওক প্ৰায় আটাইবোৰ কথাই কও । প্ৰথমবাৰ যেতিয়া যৌনসূখ লৈছিলো, তেতিয়াও তেওক কৈছিলো, তাৰ পিছত কেতিয়া বয়ফ্ৰেণ্ড সলনি হ’ল, কোনতোএ অকল কিছ কৰিলে, কোনতোএ তিপিলে আৰু কোনতোএ পূৰা নাঙথ কৰি চোদনৰ মজা দিলে, আটাইবোৰ তেও জানে । তেও ও মোক তেওৰ কলেজীয়া জীৱনৰ কাহিনী কয় । গতিকে সুবিধা পালেই মই তেওৰ তালে যাও ।

দেউতাই মামীক কুৱাৰ পাৰত আঠুকঢ়ালে – Assamese Sex Story

দুবছৰ আগতেও গৈছিলো তেওৰ তাত থাকিবলে হোলীৰ আগদিনা । গৈ দেখিলো, মহাৰ এজন ভতিজা আহিছে, নাম বিবেক । বিবেকক আগতেও লগ পাইছো, পাঞ্জাবী ল’ৰা, ৬ ফীট মিনিমাম ওখ হ’ব, দেখিলেই গম পোৱা যায়যে, গোটেই শৰীৰ সূন্দৰকৈ গঢ়া । তাৰ প্ৰতি মোৰ আগৰ পৰাই এটি ক্ৰাছ আছিল, গতিকে তাক দেখি মন জপিয়ালে আৰু তাৰ প্ৰমাণ যোনী টিটি যোৱাতেই অনূমান হ’ল । যিয়েই হওক, মনতেই ভাবিলো যে এইবাৰ পাঞ্জাবী তড়কা খাবই লাগিব । তাকেই ভাবি গা ধুবলৈ গ’লো ।

বাথৰূম সোমায়েই প্ৰথমে যোনী চাফ কৰিলো সম্পূৰ্ণ ভাবে, তাৰ পিছত ভালকৈ গা ধূই ওলালো । মহা ইতিমধ্যে নাইট শ্বিফতলৈ গ’ল, গতিকে অকল মই , মাহী আৰু বিবেক । সিহত টিভি চাই আছিল বাবে মইও গৈ বহিলো । মোৰ পিন্ধনত এটি ধিলা টি-শ্বাৰ্ট আৰু এটি চুটি হাফ পেণ্ট, ব্ৰা পিন্ধা নাছিলো, মানে বিবেকক অলপ এক্সাইত কৰিব আছিল। মাহীয়ে মোৰ বাবে খোৱা বস্তু বনাব যাওতে মইও সুবিধা বুজি অলপ সম্মূখৰ পিনে হাওলি দিলো, বিনা ব্ৰা আৰু ধিলা টি-শ্বাৰ্টৰ বাবে পিয়া দুটি টি-শ্বাৰ্টৰ ওপৰেৰে দেখিব পৰা হ’ল । বিবেকেও বিনা সংকোচে সম্পূৰ্ণ দৰ্শন কৰিলে, তাৰ হাফপেণ্টত লাহে লাহে তম্বু বনি গ’ল । তাৰ পিছত মাহী আহি খানা দিয়াত আমি খাই আটায়ে শুব গ’লো নিজৰ নিজৰ কোঠাত ।

ৰাতি একমান বজাত মোঅ টোপনি ভাগিল হঠাৎ, মই অনুভব কৰিলো যেন ৰাতি কোনোবাই কথা পাতি আছে, অলপ ভালকৈ মন দিয়াত গম পালো যে শব্দ মোৰ ওচৰৰ ৰূমৰ মানে মাহীৰ ৰূমৰ পৰাই আহিছে । মাহীয়ে এই ৰাতি কাৰ লগত কথা পাতিছে ? মহা আহিল নেকি? এবাৰ মাত দিম ভাবিলো যদিও এনে লাগিল যেন মাতটি মহাৰ নহয় ।

মাছমৰীয়াৰ প্ৰকান্ড বাৰি – Assamese Sex Story

মই তাৰ পিছত বিনা শব্দই মাহীৰ দূৱাৰৰ সম্মূখত গৈ দেখিলো দূৱাৰ সম্পূৰ্ণ বন্ধ নহয়, ভিতৰত চাব পৰাকৈ ফাক আছে। মইও বিনা শব্দই ভিতৰত চাই দেখিলো যেন বিচনাত মাহী বহি আছে, পিন্ধনত ব্লাউজ আৰু পেটিকোট, শাৰী নাই। আৰু মাহীৰ সম্মূখত বিবেক। এক চেকেন্দৰ বাবে মই চক খাই উথিলো, মানে মাহীয়ে বিবেকৰ লগত এয়া কৰি আছে ? তাৰপিছত বিবেক লাহে লাহে গৈ মামীক চূমা খাব ধৰিলে, মামীয়েও সম্পূৰ্ণ সহযোগ দিলে । কিছৰ মাজতেই বিবেকৰ হাত গৈ মাহীৰ পিয়া টিপিব ধৰিলে। মই জানো যে মাহীয়ে ঘৰত কেতিয়াও ব্ৰা নিপিন্ধে, সেয়া যেন বিবেকেও জানিছিল, সেয়ে ব্লাউজ উপৰেৰেই মাহীৰ সোঁপিনৰ পিয়াৰ নিপলটো মোহাৰী দিলে। কিছৰ মাজতেই মাহীৰ “আহহহ” ওলাই গ’ল। বিবেকে যেন মাহীৰ ওঠ খাই পেলাব, লগতে তাৰ পিয়াৰ ওপৰত জোৰ ও বাঢ়ি গ’ল।

মাহীয়ে কিছৰ পৰা মুখ আতৰাই ইছাত-সিছাত কৰিব ধৰিলে আৰু মূখৰ পৰা ওলোৱা “আহহহ।।।উফফ।।।” ৰ শব্দও বাঢ়ি গ’ল। বিবেকে এতিয়া দুয়োখন হাতেৰে বাউজৰ হুকৰ ওপৰত ধৰি টানি দিলে আৰু ব্লাউজৰ হুক চিঙি পিয়া ওলাই পৰিল । ৩৪ চাইজৰ দুটি নোটোপাল পিয়া আৰু তাৰ ওপৰত দুটি ক’লা নিপল। তাৰ ওপৰত বিবেক যেন বাঘ পৰাদি পৰিল। সি যিমান পাৰে সিমান মূখত ল’লে আৰু চুহিব ধৰিলে । এই দৃশ্য দেখি মোৰ এখ্ন হাতও টি-শ্বাৰ্টৰ ভিতৰেৰে মোৰ এটি পিয়া টিপি ধৰিলে আৰু মই নিজেই মোহাৰিব ধৰিলো, মোৰ চকু মূদ খাই গ’ল ।

“আহ,,,,,”মাহীৰ এটি মিঠা চিঞৰত মই চকু মেলিলো । “লাহে খোৱ বিবেক, এয়া তোমাৰেই, আহ।।। নাকুৰিবানা।।।” মাহীয়ে কৈ আছিল, মই দেখিলো বিবেকে মাহীৰ নিপল এটি মূখৰ মাজত লৈ টানি দিছে বাহিৰলে, তাৰ পিছত মূখৰ ভিতৰত সোমাই দাতেৰে কামুৰি আছে। মাহীয়ে টানি বিবেকৰ টি-শ্বাৰ্টটি খুলি দিলে, তাৰ এবছ ওলাই পৰিল, মোৰ মন গৈছিল এতিয়াই নাঙঠ হৈ তাৰ আগত ওলাই তাৰ বাৰী সোমাই লও ভিতৰত, কিন্তু আগত আৰু কি কি হয়, চোৱা যাওক ভাবি, হাত এখন হাফ পেণ্টত ভৰাই চাই থাকিলো।

সহকর্মীয়ে স্কুলতে মোৰ মেখেলা দাঙিলে – Assamese Sex Story

বিবেকেও ইতিমধ্যে মাহীক প্ৰায় উলঙ্গ কৰিলেই, মাহী এতিয়া অকল এটি পেণ্টিত আছিল, সি তাকো টানি আনি মাহীক নাঙঠ কৰি ল’লে আৰু নিজৰ ও হাফ পেণ্ট টানি খুলি ল’লে। প্ৰথমবাৰৰ বাবে মোৰ তাৰ বাৰী ডালৰ দৰ্শন হ’ল। ক’লা, দীঘলে ৬ আৰু হাফ ইঞ্ছি (মোক পিছত সি ক’ৱা) আৰু ভালেখিনি মোতা । আটাইতকে ভাল লাগিল যে তাত সি বাল ৰখা নাছিল, একেবাৰে চাফ।

এতিয়া সি মাহীৰ ভৰি মেলি ধৰিলে আৰু বাৰীডাল একেবাৰতে সোমাই দিলে, মাহী চিঞৰিব ওলাইছিল যদিও সি মূখত ধৰি শব্দ ওলাব নিদিলে আৰু এইপিনে আকো বাৰী উলিয়াই সোমাই দিলে। তাৰ পিছত তাৰ স্পীদ বাঢ়ি গ’ল, এতিয়া মাহীৰ মূখৰ পৰাও শব্দ ওলাব ধৰিলে, “ওহ বিবেক, ওহ মা,,, এমান ভাল লাগিছে, ,,,” বিবেকে প্ৰায় আধা ঘণ্টা মাহীক চুদিলে, কিন্তু এটাই পজিছনত আৰু শেষত মাহীৰ পিয়াতেই মাল পানী উলিয়ালে । মাহী বহূত সন্তুষ্ট লাগিল যদিও, বিবেক যেন সন্তুষ্ট নাছিল, চাগে তাক মাহীতকৈ কম বয়সীয়া ছোৱালী লাগে, যেনে ,,,,,,

কথাটি ভাবিয়ে মন ভাল লাগিল, কিন্তু মই দৌৰা-দৌৰিকৈ ৰূমলৈ আহি বিচনাত পাৰিলো আৰু শুব চেস্তা দিলো, কাৰণ কালি পূৱাই উঠি হোলী খেলিব লাগিব, নাজানো তাত ফাকু থাকিব নে বগা পানী।

কাহিনী কেনেকুৱ লাগিল জনাব নাপাহৰিব । প্লি আপোনাৰ কমেণ্ট আৰু লাইক দিব।

If you want to send us assamese sex story , click here