ଅଟୋଵାଲା ସହ ସମଲିଙ୍ଗୀ ସେକ୍ସ -୨

ବନ୍ଧୁମନେ 2nd part ଟିକେ late ହେଇଥିବାରୁ sorry . ମୋ ପ୍ରଥମ କାହାଣୀରେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ଆପଣମାନଙ୍କୁ , ଏବେ ଆସିବା 2nd କାହାଣୀ କୁ
ମୁଁ ଅଟୋରେ ବସି ତା ରୁ ଆଡକୁ ଗଲୁ . ତା ରୁମ କଟକ ର ଖାନନଗର ଆଡେ . ପହଂଚିବା ସଗାରୁ ସିଏ ମୋତେ ଆଉ ଥରେପଚାରିଲା ମୁଁ ଯିବି କି ନାହିଁ . ମୁଁ କହିଲି” ହଁ ଚାଲ ମ ବାଣ୍ଡ ଚୁସିବାକୁ ମୁଁ ରେଡି ପୁରା” . ରୁମ ବେଶୀ ବଡ ହବନି ତଳେ ଶପ ପଡିଥିଲା ଆଉ ୨ଜଣ ବସିକି ମଦ ପିଉଥିଲେ . ମୋତେ ଦେଖିକି ଜଣେ ପଚାରିଲା” ଏଇ ନ ସେ ଘୋଡା ଗେଁହି ରାଣ୍ଡି ? “ମୁଁ କହିଲି ହସିକି “ହଁ ମୁଁ ସେଇ ରାଣ୍ଡି “ଆଉ ଯାଇକି ତାନକପାଖରେ ବସିଗଲି. 3rd ଅଟୋ ଵାଲା -“ପଚାରିଲା ମଦ ପିଇବୁ “.


ମୁଁ -” ନା ମୁଁ ମଦ ନୁହଁ ତୁମ ଦହି ପିଇବି “
2nd ଅଟୋବାଲା- “ଏଟା ଶଳା ପୋଖଦ ଖେଳାଳି ବେ “


କହିକି ସେମାନେ ସବୁ ହସିଲେ . ମୁଁ ବି ହସିକି ତାନକ ମଝିରେ ବସି ଦି ଜଣକ ବାଣ୍ଡ କୁ ପେଣ୍ଟ ଉପରୁ ଆଉଁସିଲି . ଦିଜଣକ ବାଣଡ ଘୋଡା ବାଣ୍ଡ ଭଳିଆ ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ଥିଲା . ମୋର ତ କଚେପୁଅ ବାର . ମୁଁ ପେଣ୍ଟ ଉପରୁ ହିଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି , 1st ଅଟୋବାଲା ଥକି ଯାଇଥିଲା ନ କଣ ଶୋଇପଡ଼ିଲା . 2nd ଅଟୋବାଲା ପେଣ୍ଟ ରୁ ବାଣ୍ଡ ଖୋଲି କହିଲା “ନେ ମାଗିହା ଚୁଷୁ “.ତାର କଟା ବାଣ୍ଡ ଆଉ କଟା ବାଣ୍ଡର ସ୍ୱାଦ ଅଲଗା ପ୍ରକାର .

ମୁଁ ତ start ହେଗଲି ଆଉ , ପୁରା ତଂଟି ଯାଏ ପସେଇକି ଚୁସିଲି . 3rd ଅଟୋବାଲା ମୋ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିକି ମୋ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିବାରେ ଲାଗିଲା . ମୁଁ ବୁଲି ପଡିକି ତ ବାଣ୍ଡ ତ ଚୁଷିବାରେ ଲାଗିଲି . 2nd ଅଟୋବାଲା ତାବଡ ବାଣ୍ଡ ରେ ଛେପ ଲଗେଇକିଗାଣ୍ଡିରେ ସାର କିନା ପୂରେଇଦେଲା . ଘଂଟାଏ ଆଗରୁ ତା ପେଲା ଖାଇଥିଲି , ଗାଣ୍ଡି ଟିକେ ଢିଲା ହେଇଯାଇଥିଲା ସର ସାର କିନା ପସିଯାଉଥାଏ . ଏଣେ ଗାଣ୍ଡି ରେ ବାଣ୍ଡ ତ ପାଟିରେ ବାଣ୍ଡ , ଆହା କି ମଜ୍ଜା !!! 3rd ଅଟୋବାଲା ଠିଆ ହେଇକି ପୁରା ନଂଗାଲା ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋ shirt ବଟମଖୋଲି ମୋ ଛୋଟିଆ ଛୋଟିଆ ଦୁଦୁ କୁ ଜୋର ଜୋର ରେ ଚିପୁଥାଏ ଆଉ ମୋ ପାଟିରେ ଟପା ଟପ ଟପା ଟପ ଗେହୁଁ ଥାଏ . 2nd ଅଟୋ ଵାଲାର ବୀଜ ବାହାରିଗଲା ଆଉ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଜୋର ଜୋର ରେ ୨ଟା ବାଣ୍ଡପାହାର ଦେଇ ଶୋଇବାକୁ ଚାଲିଗଲା . ଏବେ 3rd ଅଟୋବାଲା ମୋ ଗାଣ୍ଡି ପାଖକୁ ଚାଲିଆସିଲା ସିଏ ବାଣ୍ଡ କଣ ପୁରେଇବା ଆଙ୍ଗୁଳି ପୂରେଇକି ସଲ ସଲ କରିବାରେ ଲାଗିଗଲା .

ମୋ ଦେହ ତ କଣ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଯଉ ଆଂଠେଇଥିଲି ଫାଟ କିନା ଚିତେଇ ପଡିଲି . ସିଏ ପୁରା ମଦ ରେ ମାତାଲ ଆଉ କାମନା ରେ ବେହାଲ ହେଇ ରାକ୍ଷସ ଭଳିଆ ଦିଶୁଥାଏ . 1st ଅଟୋବାଲା ଯଉ ସୋଇଥିଲା ତା ବାଣ୍ଡ ଆଉ ଥରେ ଟିଙ୍ଗେଇ ଗଲା ସେ ବାବୁ ଆସିକି ମୋ ଛାତି ଉପରେ ବସିକି ମୋ ଦୁଦୁ ଗାଲ ଓଟୋ ସବୁ କୁ କାମୁଡିବାରେ ଲାଗିଲା . ମୋତେ କଷ୍ଟ ହଉଥାଏ ହେଲେ ପାଟି କରୁନଥାଏ . 3rd ଅଟୋବାଲା ମୋ ଗୋଡ ଦିଟାକୁ ଫାଡ଼ି ମୋ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକଣାରେ ବିଅର ବତଲକୁ ବିନା ଛେପ କି ତେଲ ରେ direct ପୁରେଇବା start କରିଦେଲା . ମୋର ବି ସହିବାର ଗୋଟେ ସୀମା ଅଛି ମୁଁ ଆଃ କହିକି ଜୋର ରେ ଚିଲେଇ ଦେଲି . 2nd ଅଟୋଵାଲା ଆସିକି ମୋ ଗାଲରେ ଚାଟକିନା ଚାପୁଡ଼ା ଟେ ମାରିଲା ” ମାଗିହା ସାହି ସାରା ଲୋକ ଙ୍କୁ ଡାକିବୁ କିବେ ବେଶୀ ପାଟିକଲେ ତୋ ବାଣ୍ଡ କାଟିଦେବୁ ବେଧି ” ମୁଁ କାନ୍ଦି ପାରୁନଥାଏ କି କିଛି କରିପାରୁ ନଥାଏ.


3rd ଅଟୋବାଲା ଏଥର ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଏ ଆଉ 1st ଅଟୋବାଲା ବି ମୋ ପାଟିରେ ଗେହୁଁ ଗେହୁଁ ତା ବୀଜ ମୋ ପାଟିରେ ବାହାର କରିଦେଲା

ମୁଁ ଟିକେ କାନ୍ଦଣୁ ମାଂଦଣୁ ହେଇଯାଇଥାଏ . 2nd ଅଟୋବାଲା କୁ ଖରାପ ଲାଗିଲା ସିଏ ତା କମଳ ଭିତରେ ଶୁଆଇକି ମୋତେ ଗେଲ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ପତଳା ବାଇଗଣଟେ ଆଣି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରାଉ ଥାଏ . ଆହାଃ କି ପ୍ରେମ ତାର !
2nd – ବେଶୀ ଜୋରରେ ମାରିଦେଲି କି ହଉ ଅଆଗେଲ କରି ଦଉଚି ମୋ ରାଣ୍ଡିଟା , ଚୋଦା ଚୋଦି ରେ ଏମିତି ଟିକେ ହୁଏ
ହଠାତ କବାଟ ଠକ ଠକ ହେଲା


1st -ଏତେ ରାତିରେ କିଏ ବେ ଶଳା , କହିକି କବାଟ ଖୋଲିଲା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ପାଖ ଘରେ ଥିବା ଅଲଗା ଅଟୋବାଲା .

ମୁଁ ବହୁତ ଡରିଗଲି ଭାବିଲି ଶଳା ମୁଁ କାହିଁକି ଆସିଲି କେଜାଣି , ଶଳା ତାନକ ଗାଁ ସାରା ଲୋକ ମୋତେ ଗେହିଁବେ ନ କଣ ? ମୋତେ ନେଇକି କଉଠି ବିକି ଦେବେନିତ , ଏମିତି କେତେ କଣ ଭାବୁଥାଏ

ସେ ଲୋକ ପଚାରିଲା – ଏତେ ଜୋର ରେ କଣ ଗୋଟେ ଆବାଜ ହେଲା କଣ ହେଇଛିକି ?
2nd ଅଟୋବାଲା ନା ଭାଇ ମୋ ଶଳା ଆସିଛି ତ , ତ ଗୋଡ ପଡିକି ମକଚି ଗଲା ସିଏ ଛୋଟ ଛୁଆ ଟିକେ ଚିଲେଇଦେଲା ଆଉ , ହଉ ଭାଇ ଶୋଇପଡ
ସେ ଲୋକ ମୋତେ ଦେଖିଲା , ମୋ ଗଲା ଆଉ ଓଠ କାମୁଡ଼ା ଖାଇକି ଫୁଲି ଯାଇଥାଏ , ତାକୁ ଟିକେ ସନ୍ଦେହ ହେଲା ହେଲେ କିଛି କହିଲାନି ଚାଲିଗଲା
1st ଅଟୋବାଲା କଣ ଗୋଟେ କହିଥାନ୍ତା ତା ଆଗରୁ 2nd ଅଟୋବାଲା କହିଲା କିଛିହବନି ତୁ ଶୋ.
2nd ଅଟୋବାଲା -ଯା ଧୁଆ ଧୋଇ ହେଇକି ପଳେଇ ଆସିବୁ


ମୁ ଫ୍ରେଶ ହେଇକି ଆସିକି ତ କମଳ ତଳେ ପଶିଗଲି
ସିଏ ମୋ ଓଠ କୁ ଗୋଟେ ଲମ୍ବା କିସ୍ସ କରିକି ମୋ ଡୁଡୁ କୁ ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୂରେଇବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବି ପୁରା cooperate କଲି ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲଉଥାଏ . ମୋତେ ସିଏ ପେଟେଇ କି ଶୋଇବାକୁ କହି ମୋ ଉପରେ ସୋଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ପୂରେଇକି ଦମ ଦମ ନାଦି ଚାଲିଲା


ତାର ତ ଆଗରୁ ବାହାରିଯାଇ ଥିଲା ତେଣୁ ଏବେ ଟିକେ ଲେଟ ହେଲା ମୁଁ ବି full enjoy କରୁଥାଏ . ଗେହିଁ ଗେହିଁ ବିଜକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ଆମେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳିଆ କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇକି ସୋଇପଡିଲୁ
ସକାଳୁ ମୁଁ ଉଠୁ ଉଠୁ ଲେଟ ହେଇଯାଇଥିଲା


ମୁଁ ଖାଲି ସମସ୍ତଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁଷିକି ରସ ପିଇକି ଅଘାସା ପାଟିରେ ବାହାରିଲି . 1st ଅଟୋବାଲା ଆଣିକି ମୋତେ linkroad ପାଖରେ ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ମୋ mobile number ବି ନେଲା . ମୁଁ ତା ପରେ ବି ଆମେ ବହୁତ ଥର ଦେଖା କରିଛୁ , ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ଯାଇକି ରୁହେ ଆଉ ସେମାନେ ମୋତେ ଭରା ପେଲନ୍ତି . ତାଙ୍କ mobile ରେ ମୋ ନାଆଃ ରାଣ୍ଡି ନା ରେ ଥିଲା .ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ନା ଜାଣିନଥିଲି . ସେ 2nd ଅଟୋବାଲା ସହକୁ ମୁଁ ମୋ ରୁମ କୁ ଡାକିକି ରାତି ରାତି ବହୁତ ମଜ୍ଜା କରିଛି . ଏବେ ଆଉ ସେମାନେ contact ରେ ନାହାନ୍ତି ହେଲେ ସେ 2nd ଅଟୋବାଲା ଯେବେ ବି କଟକ ଆସେ ମୋ ରୁମ ରେ ରୁହେ ଆମେ ଭରା ଗିଁହା ଚୋଦା ହଉ .

ମୋର ଆହୁରି ଅନୁଭବ ଅଛି ଯଦି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋ ଷ୍ଟୋରୀ ଭଲ ଲାଗିଲା ମୋତେ କୁହନ୍ତୁ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ share କରିବି
ଆଉ ଯିଏ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷେଇବାକୁ ଚାହୁଁଚ ମୁଁ ଅଛି ନା !