ଅସିତ ଭାଇ ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ପାଟି ରେ କଲେ – Odia Sex Story

ନମସ୍କାର ଶ୍ରୋତା ବନ୍ଧୁ! ମୁଁ କାବେରୀ ଆଶା କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୋ ପୂର୍ବ ଷ୍ଟୋରୀ ;ଭାଈ ମୋ ବିପି ଶୁଟିଂ କରି ନେଟ ରେ ଛାଡିଲା” ଭଲ ଲାଗିଥିବ। ଯଦି ପଢି ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଭାଈ ଭଉଣୀ ସେକ୍ସ ବିଭାଗ ରେ ଯାଇ ପଢି ପାରିବେ।


ଏହି ଘଟନ ଟି ମୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ସିଟି କରୁଥିବା ବେଳର, ଆମ ବ୍ୟାଚ ରେ ଆମେ ୨୪ ଜଣ ଝିଅ ଓ ୬ ଜଣ ପୁଅ ଥିଲେ, ତାଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣକ ନା ଥାଏ ଅସିତ, ସେ ଆମଠୁ ବୟସ ରେ ବଡ଼ ଏଣୁ ଆମେ ତାଙ୍କୁ ଅସିତ ଭାଈ ବୋଲି ଡାକୁ। ସେଦିନ ଶନିବାର ଥାଏ ଅସିତ ଭାଇ ମୋ ଠୁ ନୋଟ ନବାକୁ ହଷ୍ଟେଲ ଆସିଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ନୋଟ ଦବାକୁ ତଳକୁ ଯାଇଥିଲି। ଖରାଦିନ ଏଣୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ଟାଇଟ ହଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ଗୋଟେ ଧଳା ସେମିଜ ପିନ୍ଧିଥାଏ।

🎧 ଶୁଣନ୍ତୁ – ଭୁବନେଶ୍ୱର କଲ୍ ବଏ ସହ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ ର ମଜା

ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ନଥାଏ, ମୋ ଦୁଧ ସେମିଜ ଉପରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ହେଉଥାଏ। ଆଉ ହଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଟା ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ର ଏଣୁ ଟାଇଟ ହୋଇ ଗାଣ୍ଡି ଓ ବିଆ ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ହେଉଥାଏ ଅସିତ ଭାଈ ଙ୍କର ସେମିତି କିଛି ଧାରଣା ନଥିବ ଭାବି ସେଇୟାକୁ ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲି, ସେ ନୋଟ ନେଇ ଚାଲିଗଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ବାରମ୍ବାର ମୋ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦେଖୁଥାନ୍ତି ନୋଟ ଚେକ କରିବା ବାହାନାରେ ମୋ ଦୁଧ ରେ ହାତ ବଜାଉଥାନ୍ତି, ମୁଁ କିଛି କହୁ ନଥାଏ । ସେଦିନ ରାତି ରେ ଅସିତ ଭାଈ ମତେ ମେସେଜ କଲେ


ମୁ-କଣ ନୋଟ ରେ କିଛି ପ୍ରୋବ୍ଲେମ ଅଛି କି ?
ଅସିତ ଭାଈ- ନାଇଁ ! କାବେରୀ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ଖରାପ ଭାବିବୁନି ?
ମୁଁ-କଣ କହୁନ।
ଅସିତ ଭାଈ- ତୁ ନା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର।
ମୁଁ- କାହିଁ ଆଗରୁ ତ କେବେ ଏକଥା କହିଁନ।
ଆସିତ ଭାଈ- ନାଇଁ ଆଜି ସେ ଡ୍ରେସ ରେ ଭଲ ଦେଖା ଯାଉଥିଲୁ।
ମୁଁ- ଓଃ ତମକୁ ତାହେଲେ ଡ୍ରେସ ଟା ଭଲ ଲାଗିଲା ?
ଅସିତ ଭାଈ- ହଁ ତୁ ସେମିତିଆ ଡ୍ରେସ ରେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚୁ। ଆଛା ତୋର bf ଅଛି ?
ମୁଁ- ହଁ କିନ୍ତୁ ଖାଲି ନାଁ କୁ, ନଥିଲା ଭଳିଆ , କଣ ପାଇଁ କି ?
ଅସିତ ଭାଈ- ଆଛା କାଲି ତୋର କିଛି କାମ ଅଛି କି ? ଯଦି ନାହିଁ ତାହେଲେ ଆମେ ଟିକେ ପୁରୀ ବୁଲିବାକୁ ଯାଆନ୍ତେ।
ମୁଁ- କାମ ତ କିଛି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ପୁରୀ କାହିଁକି ?
ଅସିତ ଭାଈ- କିଛି ନାଇଁ ଏମିତି ଟିକେ ଟାଇମ ସ୍ପେଣ୍ଟ କରିବା ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଯିବା ସକାଳୁ ପଳେଇ ଆସିବା।
ମୁଁ- ହଉ ଠିକ ଅଛି।


ମୁଁ ସେତେ ବେଳକୁ ବୁଝି ସାରିଥିଲି ଯେ ଅସିତ ଭାଈ ମୋତେ ପୁରୀ ନେଇ ଗେହିଁବା ଚକ୍କର ରେ ଅଛନ୍ତି। ମୁଁ ବି ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଗିହା ହେଇ ନଥିଲି ଏଣୁ ରାଜି ହେଇଗଲି। ପରଦିନ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା 4:30 ରେ ଆମେ ବାହାରିଲୁ ଅସିତ ଭାଈ ଙ୍କ ବାଇକ ରେ ପୁରୀ ରେ ପହଁଚିଲୁ 5:45 ହବ। ସିଧା ସମୁଦ୍ର କୁଳ ସେଇଠି ଅସିତ ଭାଈ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ ବୁକ କଲେ ଯେଉଁଠି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମାନେଜେର ଥିଲା ହୋଟେଲ ଟା ପୁରୀ ମେରାଇନ ଡ୍ରାଇଭ ରେ 2,3 କିମି ଗଲେ ପଡିବ ସେଇଠି ଏତେ ଲୋକ ନଥିଲେ ଯିଏ ବି ଥିଲେ ସମସ୍ତେ ପ୍ରାୟ ଟୁରିଷ୍ଟ।

ଆଉ ହୋଟେଲ ଟା ବି ଝିଅ ନେଇକି ଗେହିଁବାକୁ ଫେମସ ବୋଧେ କାରଣ ଯେତେବେଳେ ବେଳେ ସମୀର ଭାଈ ଗୋଟେ ରାତି ପାଇଁ ରୁମ ମାଗିଲେ ସେ କୌଣସି ବି ଡକୁମେଣ୍ଟ ମାଗିଲା ନାହିଁ। ପ୍ରଥମେ ରୁମ ରେ ଆମେ ଫ୍ରେସ ହେଇ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଲୁ, ସେଇଠୁ ଅସିତ ଭାଈ ମୋ ପାଇଁ ଗୋଟେ ଗିଫ୍ଟ ଆଣିଥିଲେ ମୁଁ ଖୋଲି ଦେଖିଲି ତା ଭିତରେ ଗୋଟେ ବହୁତ ଛୋଟ ମିନି ସ୍କଟ ଆଉ ଗୋଟେ ଛୋଟ ସାଇଜ ର କ୍ରପ ସେମିଜ ଥିଲା। ମୋତେ ଅସିତ ଭାଈ ସେଇଟା ପିନ୍ଧିବାକୁ କହିଲେ।

ଖୁଡୀ ମତେ ଗେହିବା ଶିଖେଇଲେ – Odia Sex Story

ମୁଁ ହସିକି କହିଲି ହଉ ତା ପରେ ମୁଁ ବାଥରୁମ ଯାଇ ଚେଞ୍ଜ କରି ଆସିଲି। ଦୁଇଟା ଯାକ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା କ୍ରପ ସେମିଜ଼ ରୁ ମୋ ଦୁଧ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରି ହେଉଥିଲା ଆଉ ସ୍କଟ ଏତେ ଛୋଟ ଥିଲା ଯେ ସାମାନ୍ୟ ନଇଁଲେ ପଛ ଆଡୁ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ବାହାରକୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା, ଅସିତ ଭାଈ କହିଲେ କାବେରୀ ପୁରା ଠିକ ଦେଖା ହେଲୁ ତୁ ଏମିତି ଦେଖାଯିବା କଥା ବେକାର ସେ ଜିନ୍ସ ଟପ ପିନ୍ଧୁଚୁ। ତୁ ଏଇ ଡ୍ରେସ ରେ ହିଁ ପରଫେକ୍ଟ ଲାଗୁଚୁ।

ତାପରେ ସେ ମୋର କିଛି ଫୋଟୋ ଆଉ ତାଙ୍କ ସହ ସେଲ୍ଫି ବି ଉଠେଇଲେ ମୋର କିଛି ଆପତ୍ତି ନଥିଲା କାରଣ ପ୍ଲସ ଟୁ ରୁ ହିଁ ମୋର ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଖରାପ ଫୋଟୋ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ପୁଅ ଙ୍କ ପାଖରେ ଥିଲା। ତାପରେ ସେ ମୋତେ ନେଇ ତାଙ୍କ କୋଳ ରେ ବସେଇଲେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇ ଯାଇଥାଏ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ରେ ମୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥାଏ। ତାପରେ ସେ ଏମିତି କହୁ କହୁ ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ମୋ ଦୁଧ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଆଆଃ…ଉଃ… ଏମିତି ହେଉଥାଏ ସେ ଜାଣିପାରିଲେ ମୁଁ ଗେହିହେବା ପାଇଁ ହିଁ ତାଙ୍କ ସହ ଆସିଛି ତା ପରେ ସେ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ଡ୍ରେସ ଟେକି ବାହାର କରିଦେଲେ ମୁଁ ଏବେ ସେଇ ଛୋଟ ସ୍କଟ ଟି ପିନ୍ଧିଥାଏ ଓ ଦୁଧ ଦୁଇଟି ସେମିତି ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଝୁଲୁଥାଏ।

ସେ ଉଠିଯାଇ ଟିଭି ରେ ପେନଡ୍ରାଇଭ ଲଗେଇ ଗୋଟେ ବିପି ଚଲେଇଲେ। ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ଆହୁରି ଗରମ ହୋଇ ଗଲି। ଅସିତ ଭାଈ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କାବା ହେଇଗଲି। ୮ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ମୁଁ ନେବା ତ ଦୂର ର କଥା କେବେ ଦେଖି ବି ନଥିଲି। ସେ ତାପରେ ମୋତେ ଆଣ୍ଠେଇ ବସି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପାଟି ରେ ନବାକୁ କହିଲେ। ଅଧା ପାଟି ଭିତରକୁ ନେଉ ନେଉ ମୋ ତଣ୍ଟି ଯାଏ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥାଏ। ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଗୋଟେ ଧକ୍କା ମାରିଲେ ମୋ ତଣ୍ଟି ଦେଇ ଆହୁରି ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା ପୁରା ମୋ ପାଟି ଭିତରେ। ମୁଁ ଚିତ୍କାର ବି କରି ପାରୁନଥାଏ।

ସେ ସେମିତି ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ଗବ ଗବ ଗେହିଁ ଚାଲିଲେ, ପ୍ରାୟ ୧୫ ମିନିଟ ପରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବିର୍ଜ ସବୁ ଛାଡିଦେଲେ ମୋ ତଣ୍ଟି ପାଖରେ ଆଉ ସେ ସବୁ ମୁଁ ପିଇଗଲି। ଆଗରୁ ମୁ କେବେ ବି ବିର୍ଜ ପିଇ ନଥିଲି। ତା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ସେ ଦୁହେଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ପଡ଼ିଥାଉ ଆଉ ଟିଭି ରେ ସେମିତି ବିପି ଚାଲିଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଅସିତ ଭାଈ ଉଠିଲେ ଆଉ ମୋ ସ୍କଟ କୁ ପେଟ ଯାଏ ଟେକି ଦେଲେ ଆଉ ଗୋଟେ କଣ୍ଡମ କାଢି ତାଙ୍କୁ ପିନ୍ଧେଇବାକୁ କହିଲେ ମୁଁ ପକେଟ ଖୋଲି ତାଙ୍କୁ ପିନ୍ଧେଇଲି ତା ପରେ ସେ ଖଟ ଉପରେ ମତେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ବିଆ ରେ କରିଚାଲିଲେ।

🎧 ହେମନ୍ତ ଭାଇ ଙ୍କ କାମ ଭରା ଦୁଷ୍ଟମୀ – Odia Sex Story

ମୋ ବିଆ ଫାଟି ଗଲା ପରି ଲାଗୁଥାଏ ମୁଁ ଚିତ୍କାର କରୁଥାଏ କିନ୍ତୁ ଅସିତ ଭାଈ ମୋ ପାଟି ଜାବୁଡି ଧରି ଥାଆନ୍ତି। ଏମିତି ରାତି ସାରା ୫,୬ ଥର ଗାଣ୍ଡି ବିଆ ଓ ପାଟି ରେ କରି ଥାଆନ୍ତି। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ କଣ୍ଡମ ପିନ୍ଧେଇ ଚାଲିଥାଏ ଆଉ ସେ ମତେ ପେଲି ଚାଲିଥାଆନ୍ତି। ସକାଳୁ ମୁଁ ବେହୋସ ହେଲା ପରି ପଡିଥାଏ। ଆଖି ଖୋଲି ପାରୁନଥାଏ। ଅସିତ ଭାଈ ମୋତେ ବାଥରୁମ କୁ ଟେକି ନେଇ ଶାୱାର ଅନ କରି ତା ତଳେ ଠିଆ କରେଇ ଦେଲେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଗୋଡ଼ ଟେକି ଠିଆ ଠିଆ ଗେହିଁ ଚାଲିଲେ।

ମୋର ଆଉ ଚିତ୍କାର କରିବାକୁ ବି ଶକ୍ତି ନଥାଏ ସେ ସେମିତି ମୋତେ ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଆନ୍ତି ମୁଁ ସେମିତି ଗେହିଁ ହେଉଥାଏ। ସେଦିନ ସକାଳୁ ସେ ଆଉ ୪ ଥର ଗେହିଁବା ପରେ। ଆମେ ଦିନ ୧୦ ଟା ରେ ହୋଟେଲ ଛାଡିଲୁ। ମୁଁ ଭଲ ସେ ଠିଆ ହେଇ ପାରୁନଥାଏ। ସମୀର ଭାଈ ମତେ ଧରି ଧରି ନେଉଥାନ୍ତି। ସେଇଠୁ ଚେକ ଆଉଟ କଲା ବେଳେ। ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜର ସମୀର ଭାଈ ଙ୍କୁ- ପୁରା କାଚ ମାର୍କା ମାଲ ଟା, ଇଏ କଲ ଗାର୍ଲ ନା gf ?

ମାମୁଁ ଘରେ ରୋଜିର ମୋର ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଲୁ


ସମୀର ଭାଈ-ମୋ ସାଙ୍ଗ ଆମ ସହ ପଢେ। ହୋଟେଲ ମାନେଜେର-କେତେ କଲୁ କି କଣ ଛିଡା ହେଇ ପାରୁନି।
ସମୀର ଭାଈ- ହାହା ରାତି ସାରା ଆଉ ସକାଳୁ 2 ଘଣ୍ଟା ପେଲିଚି ଆଉ।
ମାନେଜେର- ଘଣ୍ଟା ହିସାବ ରେ ଆସିବ ଏଠିକି କଷ୍ଟେମର ଡାକିଲେ ? ପଚାରିଲୁ, ଭଲ ପଇସା ମିଳିବ
ସମୀର ଭାଈ- ନାଇଁ ସେ ସାଙ୍ଗ ଟା , ସେମିତି ଆସେନି।
ମାନେଜେର- ହଉ ଅରଥରକୁ ଆସିଲେ ୟାକୁ ଆଣିବୁ , ମତେ ଘଣ୍ଟେ ଭଳିଆ ଦବୁ।
ସମୀର ଭାଈ- ହଉ।


ମୁଁ ସେଠି କିଛି କହିବା ଅବସ୍ଥା ରେ ନଥାଏ। ଆମେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଲୁ। ୨ ଦିନ ଯାଏ ମୋ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଦରଜ ଥାଏ। ତା ପରେ ସିଟି ସରିବା ଭିତରେ ଆଉ ଚାରି ଥର ମୁଁ ସମୀର ଭାଈ ଙ୍କ ସହ ସେ ହୋଟେଲ କୁ ଯାଇଛି ସେଇଠି ସମୀର ଭାଈ ଆଉ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମ୍ୟାନେଜର ରାତି ରଖି ଗିହଁନ୍ତି। ଆଉ ଶେଷ ଥରକ ସମୀର ଭାଈ ଆଉ ସେ ମାନେଜେର ଦୁହେଁ ମିଶି ୪ଦିନ ଲଙ୍ଗଳା କରି ରଖିଥିଲେ ଆଉ ମିଶିକି ଗେହିଁଥିଲେ। ଏହିପରି ମୋର ଅନୁଭୂତି ଥିଲା।


ଆଶା କରେ ଆପଣ ମୋର ଅତୀତ ର ଏହି ଘଟଣା କୁ ଉପଭୋଗ କରିଥିବେ। ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ଦେବେ। Subscribe Telegram, Click Here