ଆଖୁ କିଆରୀ ଭିତରେ ଅପା ବିଆ ରେ ପୁତୁରା ବାଣ୍ଡ – Odia Sex Story

ଏହି କାହାଣୀ ଓ ଏଥିରେ ଥିବା ଚରିତ୍ର ଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା କେବଳ ୧୮ବୟସ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଟେ ।  ନମସ୍କାର  ସାଙ୍ଗ ମାନେ  ।  ମୋର  ନାମ  ପ୍ରସାଦ ।  ମୋ  ବୟସ   ଏଵେ  ୩୦  ଘର କଟକ ରେ  । ମୁଁ  Indian xxx stories  ର   ଜଣେ  ପାଠକ  । ମୋତେ  ପଢିବା ପାଇଁ ବହୁତ  ଭଲ ଲାଗେ  ।

ମୁୁଁ ଏବେ ଗୋଟେ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ କଂପାନୀ ରେ ଚାକିରୀ କରୁଚି । ମୋ ସହିତ ଘଟିଯାଇଥିବା ଏହି ଘଟଣା ଟି ମୋ ଜୀବନ ର ପ୍ରଥମ ଅଭୂଲା ସ୍ମୁତି। ଯାହାକି ମୁଁ କେବେ ଭାବି ନଥିଲୀ ମୋ ସହିତ ଏମିତି କେବେ ଘଟିଯିବ ବୋଲି। ପୁଣି ସେ ଆଉ କେହି ନୁହଁ। ମୋ ନିଜ ଅପା। ମୋ କଲେଜ୍ ଟାଇମ୍ ରେ ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ହଟା କଟା ଥିଲି। ମୋ ଅପା ଦେଖିବାକୁ କମ୍ ନୁହେଁ। ବଡ ବଡ ଗାଣ୍ଡି ସହିତ ୩୪ସାଇଜ୍ ଦୁଧ । ଗୋଟେ ଜବରଦସ୍ତ ଗିହାଳି ମାଇକିନା ଦେଖାଯାଉ ଥିଲା ।

Kumar ra sex story part 2 – Odia Sex Story

ତାର ନାମ ସୁମିତ୍ରା (ସୁମି)ବୟସ–୨୮,ଗାଣ୍ଡି–୩୬,ଅଣ୍ଟା—୨୪,ଦୁଧ—୩୪, ରଙ୍ଗ–ଗୋରା, ମୁ ବି ଦେଖିବା କୁ ଗୋରା ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ୍—୭ଇଂଚ ସାଙ୍ଗମାନେ ମୁଁ ଆପଣ ଙ୍କ ସମୟ ବରବାଦ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନି। ମୁଁ ଯେତେବେଳେ +୩ ରେ ପଢୁଥିଲି ସେ ସମୟ ର ଘଟଣା। ମୋ ଘର କଟକ ଜିଲ୍ଲା ର ବଡମ୍ବା ବ୍ଲକ୍ ରେ ।

ଗୋଟେ ଛୋଟ ମଫସଲ ଗାଁ ମୁଁ କଟକ ରେ ରହିକି ପଢୁଥିଲି। ମୋ ଭାଇ ବାହାଘର ଠିକ୍ ହୋଇଥିବାରୁ । ବାହାଘର ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବ ରୁ ଘର କୁ ବାହାରି ଥାଏ। ବସ ରେ ବସିକି ଘର କୁ ବାହାରିଲି । ଖରା ଦିନ ହଂସା ଉଡିଯାଉଥାଏ। ମୁଁପାଖା ପାଖି ସଂନ୍ଧ୍ୟା ରେ ଘରେ ପଂହଚିଲି । ସମସ୍ତ ଙ୍କୁ ପାଦ ଛୁଇଁ ପ୍ରଣାମ କଲି।

ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କୁ ନଡ଼ା ଭାଡ଼ି ତଳେ ଖୁବ୍ ଗେହିଁଲି – Odia Sex Story

ଭାଇ ବାହାଘର ଥିବା ରୁ ସମସ୍ତେ ବ୍ଯସ୍ତ ଥିଲେ କାମ ରେ । ମୋର ଗୋଟେ ପୋର୍ସନାଲ ରୁମ୍ ଥିଲା। ମୁଁ ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇକି ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଟିଭି ଦେଖିବା କୁ ଗଲି । ବାହାରୁ ବଉ ର ଡାକ ଶୁଣା ଗଲା ସୁମି ପ୍ରସାଦ ଆସିଚି । ଲେମ୍ବୁ ପାଣି ଟିକେ ନେଇକି ଦିଅ। ମୋ ଅପା ଲେମ୍ବୁ ପାଣି ଆଣିକି ଦେଲେ । ମୁଁ ପାଦ ଛୁଇଁ ପ୍ରଣାମ କଲା ବେଳକୁ ମୋ ହାତ ଧରି କୋଳେଇ ନେଲେ । ମୋ ମୁହଁ କୁ ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରେ ରଖିକି ପିଠି କୁ ଥାପୁଡେଇ ଦେଲେ।
ମୋ ପିଉସା ଗୋଟେ ଦର ବୁଢା ଗେହି କି ମୋ ଅପା କୁ ପେଟ ରେ କରେଇବା ତାଙ୍କ ନେଟୱାର୍କ ବାହାରେ ।।

ମୋର ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ସେମିତି ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ନଥିଲା
ହେଲେ କଣ୍ ହେବ। ମୋ ନାକ ତାଙ୍କ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ

ଟଚ୍ କରୁଥିଲା। ସେ ସମୟ ରେ ସେ ସେଠାରୁ ଚାଲିଗଲେ। ସେ କଥା ଭାବି କି ଚଡି ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ଟିଙ୍ଗେଇ ହୋଇ ଗଲା। ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ମନ କୁ ବୁଝେଇ ଦେଲି cool down ଧନ କହିକି ବାଣ୍ଡ କୁ ସୁଆଇଦେଲି । ରାତି ହେଲା ସମସ୍ତେ ଖିଆପିଆ କରି ଶୋଇବାକୁ ଗଲେ । ମୁଁ ଆସିବା ପୂର୍ବ ରୁ ଅପା ମୋ ଘରେ ଶୋଉଥିଲା । ବଉ କହିଲା ସୁମି ତମେ ପ୍ରସାଦ ରୁମ୍ ରେ ଶୋଇ ପଡିବ । ଅପା ମୋ ରୁମ୍ ରେ ଶୋଇବ ବୋଲି ମୁଁ ଭାରି ଖୁ ସି .ଅପା ଆସିବା ଆଗରୁ ମୁଁ ଶୋଇବାର ବାହାନା କରି ଖଟ ରେ ଶୋଇ ରହିଥାଏ ।ଅପା ର ୩୪ସାଇଜ୍ ଦୁଧ ଦେଖି ଚିପି ଖାଇବା କୁ ମୋର ଭାରି ଲୋଭ । ଗାଁ ରେ ଖରା ଦିନେ ଭୋଲଟେଜ୍ କମ୍ ରୁହେ । ମୁଁ ଏମିତି ଅପା ର ଦୁଧ କୁ ଦେଖି ଦେଖି କେତେବେଳେ ଶୋଇପଡିଲି ନିଜେ ମଧ୍ୟ୍ୟ ଯାଣିପାରିଲିନି । ଠିକ୍ ରାତି୧୨ଟା ବେଳ କୁ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ପରିସ୍ରା କରିବା ପାଇଁ । ହଠାତ୍ ଅପା ବସିଥିଲା ମୋତେ ଦେଖିକି ଶୋଇ ପଡିଲା । ମୁ bath roomକୁ ଗଲି ପରିସ୍ରା କଲି ।

ପିଉସୀ ସହ ଝିଆରି କୁ ଗେହିଲି – Odia Sex Stories

ଅପା ବସିଥିଲା ମୋତେ ଦେଖି କଣ ପାଇଁ ଶୋଇପଡିଲା ବୋଲି ମୁଁ ଡାଉଟ୍ କଲି । ମୁ ରୁମ୍ କୁ ଗଲି ବେଡ୍ ଶୋଇପଡିଲି । ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କଲି । ୧୦ମିନିଟ୍ ପରେ ଅପା ମୋ ପାଖ କୁ ଆସିଲା । ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ହାତ କୁ ହଲାଇଲା । ସେ ଭାବିଲା ମୁଁ ଶୋଇ ପଡିଚି ବୋଲି । ସେ ପୁଣି ବସି କି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପିବା କୁ ଲାଗିଲା । ଆଉ ଜଙ୍ଘ ଉପର କୁ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ଦେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଘସିଲା ।

ମୁ  ବେଡ୍  ଉପରେ  ଥାଇ  ସବୁ  ଦେଖୁ ଥାଏ   ।  ମୁ  ଭାବିଲି  କେମିତି  ଗୋଟେ  ପ୍ଲାନିଂ  କରିକି  ଗେହିବା କୁ  ପଡିବ  । ମୁ   ଅପା  କୁ  ଦେଖିକି  ମୁଠି  ମାରିକି  ଶୋଇପଡିଲି  ।    ତାପର  ଦିନ  ସକାଳୁ  ଅପା  ତାଙ୍କ  ଲୁଗା ପଟା  ସଫା କରିବା  ପାଇଁ  bath  room  ରେ  ରଖିଥିଲେ  ।  ମୁ  ତାଙ୍କ  panty  କୁ  ଲୁଚେଇ  କି  ନେଇଗଲି  ।  ରୁମ୍  ରେ  ଯାଇକି  ଦେଖିଲି  ତାଙ୍କ  panty  ସାରା   ଧଳା   ଧଳା  ନାଳ  ଲାଗିକି   ଶୁଖି ଯାଇଚି  ।    ମୁ  panty   ଶୁଙ୍ଘିକି   ଚାଟିବା  କୁ  ଲାଗିଲି  ।  ଅପା   bath room  ରେ    ତାଙ୍କ  panty  କୁ  ନପାଇ ଖୋଜି  ଖୋଜି ମୋ  ରୁମ୍  କୁ ଚାଲି  ଆସିଲେ  । ମୁ ମୁଠି  ମାରୁଥିଲି  ତାଙ୍କ  panty   ରେ  ମୋତେ  ଦେଖିନେଲେ  ।ଆପଣ ପଢୁଛନ୍ତି  indian xxx stories .com ରେ

କାଳେ କାହାକୁ କହିଦେବେ ବୋଲି ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଥିଲା । ମୁ କହିଲି sorry ଅପା ମୋର ଭୂଲ୍ ହୋଇ ଯାଇଚି । ସେ ମୋତେ କିଛି ନକହିକି ଚାଲି ଗଲେ । ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟୁ ଥାଏ କାଳେ କାହାକୁ କହିଦେବେ ବୋଲି । ମୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ନଜର ମିଶେଇ ପାରୁ ନଥାଏ। ଆମ ବାଡି ପଟକୁ ଲାଗିକି ଆଖୁ କିଆରୀ ଗୋଟେ ଥିଲା । ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଟା ହୋଇଥିଲା ମୁ ବଉ କହିଲି ଆଖୁ ଖାଇ ଯାଉଚି । ମୁ ଆଖୁ କିଆରୀ ରେ ପଶିକି ମନ ଭରି ଆଖୁ ଖାଇଲି ।

ସାଙ୍ଗ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲା – ଗେ ସେକ୍ସ

ବାହାରିଲି ଘର କୁ ଆସିବା କୁ । ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଲି ଆଖୁ କିଆରୀ ଖସ୍ ଖସ୍ ଶୁଭୁଚି । ଲୁଚି କି ଦେଖିଲି ଅପା ଆସୁଛନ୍ତି ମୁ ଲୁଚି ଗଲି ହେଲେ ସେ ମୋତେ ଦେଖିନେଲେ । ମୁଯାଇକି ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଧରି ପକେଇଲି । କହିଲି ଅପା ଭୂଲ୍ ହୋଇଯାଇଚି ।। ସେ ମୋତେ କହିଲେ its…okk.. ଏ ବୟସ ରେ ଏମିତି ହୁଏ । ମୁ କହିଲି ଅପା ଯାଉଚି ଡେରି ହେଲାଣି । ସେ କହିଲେ ରହ ଟିକେ କାମ ଅଛି । ମୁଁ କହିଲି ଅପା କଣ କାମ ଅଛି ଯଦି ଜଲଦି କହ ମୋର ସିଆଡେ ବହୁତ୍ କାମ ଅଛି ପରା । କିଛି ଦୂର ରେ ଅପା ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ। କହିଲେ ସେଇଠି ରହ ମାଘିଆ। ମୋ ବିଆ ରେ ନିଆଁ ଲଗେଇ କଣ ନା କାମ ଅଛି।ମୋ ଆଡ଼କୁ ଈଶାରା କରିକି କାନ୍ଧ ରୁ ଲୁଗା ଟା କୁ ଖସେଇ ଦେଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଯେମିତି ଦେଖିଲି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ଟା ସଲାମ କରିବା କୁ ଲାଗିଲା।
ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସତେ ଯେମିତି ନଡ଼ିଆ ଗଛ ରେ ଯୋଡ଼ା ପଇଡ ଝୁଲୁଛି। ମୁଁ କାଳ ବିଳମ୍ବ ନକରି ପାଖକୁ ଦଉଡ଼ି ଯାଇ ଚିପିବା କୁ ଲାଗିଲି। ଅପା କହିଲେ ମଘିଆ ଖାଲି ଚିପିବୁ ନା ଆଉ କିଛି କରିବୁ । ଅଧା ପିନ୍ଧିଥିବା ଲୁଗା ଟି କୁ ଘୋଷାଡି କି ତଳ କୁ ଫିଙ୍ଗି ଦେଲି।
ଗୋଟେ ହାତ ରେ ସାୟା ଉପରେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପୁ ଥାଏ ।ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ରେ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରେ ଦୁଧ କୁ ଚିପୁ ଥାଏ। ମୋ ଅପା ତା ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଛୋଡ଼ିବା ରେ ଲାଗି ଥାଏ।(ବ୍ଲାଉଜ,ସାୟା, ବ୍ରା, ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଦେଇକି ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦେଲି ମୁ ନିଜେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଗଲି।))

ତଳେ ପଡିଥିବା ଅପା ର ଲୁଗା କୁ ବିଛେଇ ଦେଲି । ଅପା କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଜଙ୍ଘ କୁ ମେଲା କରି ବାଳ ଆଡେଇ ଆଡେଇ ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି ।ଅପା ଗରମ ହୋଇ କହୁଥାଏ ଆହ୍ ଆହ୍ ଆହ୍ ଆହ୍ କେତେ ବଢିଆ ଲାଗୁଚି ଧନ କଣ ଚାଟୁଚ ମ। ମଜା ଲାଗୁଚି ଆଉ ଟିକେ ଭିତର କୁ ପସେଇ ଚାଟ। ଦୁଇ ହାତ ରେ ଦୁଧ ଦଳି ଦଳି ବିଆ ଚାଟ ଥାଏ।ଏମିତି କିଛି କ୍ଷଣ ଭିତରେ ବିଆ ରୁ ରସ ବହି ଗଲା। ଆଉ ମୁଁ ସଫା କରି କି ସବୁ ରସ ପିଇ ଗଲି।। ଅପା ଓଠ ରେ ଚୁମା ଦେଇ ଦେଇ missionary position(ଅପା ତଳେ ମୁ ଉପରେ) ଗିହା ଗେହୀ ହେଲୁ। ଆଖୁ କିଆରୀ ଯାକ କଚା କଚ୍ ଶବ୍ଦ ରେ କମ୍ପି ଉଠିଲା। ୧୫ମିନିଟ ର ଗିହା ଗେହୀ ପରେ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ଏକା ସଙ୍ଗେ ଝଡି ଗଲୁ।

କିଛି ସମୟ ରେଷ୍ଟ ନେଲା ପରେ ।ଅପା ପୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁଚୁମି ଠିଆ କରି ଦେଲା। ମୁଁ doggy style(କୁକୁର ଗିହା ଗେହୀ)pose ରେ ଗେହୀ ଚାଲିଲି ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ମାରି। ଅପା ମୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ର ପ୍ରହାର ସମ୍ଭାଳି ନପାରି କାନ୍ଦିବା କୁ ଲାଗିଲା।ମୁ କିଛି ନ ଶୁଣି ପେଟ ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଚିପି ଗେହୀ ଚାଲୁ ଥାଏ। ଅପା ର କଷ୍ଟ ଦେଖି ମୋ ମନ ରେ ଟିକେ ଦୟା ଆସିଲା।ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଘୋଡ଼ା ଗେହୀ ଭେଷଡ ବେଧ । ଏଇ ନେ କହିକି ଆଣ୍ଠୁ ମାଡ଼ି କି ବସେଇ ଦେଲି ।ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ କି ତା ପାଟି ରେ ପୁରେଇ ଦେଇ କି ଚୁସେଇ ଲି ।ସେ ଚୁସି ଚୁଶି ମୋ ବୀର୍ଯ ବାହାର କରି ଦେଲା । ଦୁଇ ଜଣ ରେଷ୍ଟ୍ ନେବା ପରେ କିଛି ସମୟନିଜ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଘର କୁ ଆସିଲୁ।

Odia sex story

ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି କୁ ପଢୁଥିଲେ indian xxx stories.com ରେ। ଷ୍ଟୋରୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋତେ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ