ଓଡ଼ିଆ ଗେ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ – ଦି ଦିନ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି – Odia Sex

ଶନିବାର ଓ ରବିବାର ଛୁଟିଦିନ ଆଉ ସେଇ ଦୁଇଦିନ ଆମ ପାଇଁ ସେଲିବ୍ରେସନ୍ ସମୟ. ଅଖତର୍ ଆଉ ମୁଁ ଯେବେଠୁ ଏଇ ଫ୍ଲାଟରେ ଆସି ରହିଛୁ, ସେବେଠୁ ଆମେ ଭଲ ସଙ୍ଗ ହେଇ ଯାଇଛୁ. odia sex story ସେ ଯେଉଁ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରେ ତାହା ଆମ କମ୍ପାନୀଠୁ ଟିକେ ଦୂରରେ. କିନ୍ତୁ ରୁମ ଖୋଜୁଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଏଜେଣ୍ଟ୍ ମୋତେ ତା ସହ ଦେଖା କରି କହିଥିଲା, ଦୁଇଜଣ ମିଶିକି ରୁମ୍ ନେଇଗଲେ ଭଡ଼ା ଅଧା ପଡ଼ିବ. ଅବଶ୍ୟ ପଠାଣ ସାଙ୍ଗରେ ରୁମ୍ ନେବାକୁ ମନ ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଉପାୟ ନଥିଲା. ହଠାତକୁ ରହିବାଉ ରୁମ ମିଳିଗଲା ବୋଲି ନେଇଗଲି. ପ୍ରଥମ ଥର ଅଖତର୍ ସହ ଦେଖା ହେବା ସମୟରେ ସେ ନିଜ ବିଷୟରେ ମୋତେ ଜଣେଇବା ସହ କହିଲା ଯେ ରୁମକୁ ଝିଅଙ୍କୁ ନେଇ ଆସିବ ନାହିଁ.

ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାଇଲି, ବାଙ୍ଗାଲୋର୍ ଆସି ମାସେ ହେଇନି ଝିଅ କୁଆଡୁ ଆସିବେ? ତାପରେ ମୋତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇ କହିଲା ସେ ହୋମୋସେକ୍ସୁଆଲ୍. ଯଦି କୌଣସି ଆପତ୍ତି ଅଛି ତ ଅଲଗା ରୁମ୍ ଦେଖି ପାରିବ. ପଠାଣ ଟୋକା ଦେଖିବାକୁ ମସ୍ତ୍ ଫିଗର୍ ଅଛି. ତା ଇଚ୍ଛା ସେ ଯାହା କରୁ. ମୁଁ ତାକୁ ବି ଚିଡ଼େଇବା ପରି କହିଲି, ତା ହେଲେ ରୁମକୁ ପୁଅ ଆଣିବା ବି ମନା ନା? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଆଇ ଏମ୍ ରେଡ଼ି.

ଆମେ ରୁମ ନେଇଗଲୁ. ଦିନ ସାରା କମ୍ପାନୀରେ ବିତିବା ପରେ ରାତିରେ କେବଳ ଶୋଇବା ପାଇଁ ରୁମ୍ ଦରକାର. ସକାଳ ସାଢ଼େ ସାତରୁ ରୁମରୁ ବାହାରିଲେ ଫେରିବା ବେଳକୁ ରାତି ଆଠ କି ନଅ ବାଜୁଥିଲା. ଆଊ ଏତେ ହାଲିଆ ଯେ ନିଦ ହେଇ ଯାଉଥିଲା. ଶନିବାର ରବିବାର ହିଁ ଫ୍ରି ଟାଇମ୍. ସେ ଦିନ ଲୁଗା ସଫାକରିବା, ଆଉ ରୁମ ସଫା କରିବା ସହ ବଜାର ବୁଲା ଇତ୍ୟାଦି ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ ଥାଏ. ଥରେ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରୁମକୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ଅଖତର୍ ନଥିଲା. ସେ ଆସିବା ବେଳକୁ ରାତି ଦଶଟା ହେଲାଣି. ବ୍ୟାଗରେ ଚାରିଟା ବିୟର୍ କ୍ୟାନ୍ ନେଇ ଆସିଥିଲା.

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବା ଆବଶ୍ୟକ ନଥିଲା, ପଠାଣ ହେଇକି ଯଦି ହୋମୋ କରୁଛି, ବିୟର ପିଇଲେ କି ପାପ? ମୁଁ ବସି ଲାପଟପରେ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖୁଥିଲି, ମୋତେ ଗୋଟେ ବିୟର କ୍ୟାନ୍ ବଢ଼େଇ ଦେଇ କହିଲା, ଚଳିବ ତ? ମୁଁ ଲାପଟପ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ କହିଲି, ହଁ ଭାଇ ଚଳିବ. ଆମେ ବାଲକୋନୀରେ ବସି ବିୟର୍ ପିଇଲୁ. ଆମ ଫ୍ଲଆଟ୍ ବାର ନମ୍ବର ଫ୍ଲୋରରେ. ଉପରୁ ସବୁ ଜିନିଷ ଛୋଟ୍ ଛୋଟ୍ ଦେଖାଯାଏ. ସେଦିନ ବିୟର ପିଇବା ସମୟରେ ଅଖତର୍ କହିଲା, ଭାଇ ତମେ ଭାରି ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ଲୋକ. ଚାହିଁଲେ ଅନେକ ଝିଅ ପଟେଇ ପାରିବ? କେତେଟା ସେଟିଂ କଲଣି? ମୁଁ କହିଲି, ସକାଳୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ଷଣ୍ଢ ଭଳିଆ ଖାଲି ମେସିନ୍ ପାଖରେ ବସିଲେ କୋଉ ଟୋକି ପଟିବେ? ସେ କହିଲା, ହୁଁ ସତ କଥା.

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ମାଉସ ଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ସେକ୍

ତାପରେ କହିଲା, ଟୋକା ପଟିବେ, ଚେଷ୍ଟା କର. ମୁଁ କହିଲି, ଟୋକା ପଟେଇ କଣ କରିବି? ସେ କହିଲା, ମସ୍ତି… ଭାଇ ଫୁଲ୍ ମସ୍ତି. ମୁଁ କହିଲି, ମାନେ? ସେ କହିଲା, ଟୋକି ଯୋଉ ମଜା ଦେଇପାରିବେନି, ସେଇ ମଜା ଟୋକା ଦେଇପାରିବେ. ମୁଁ ତାକୁ ଚାହିଁଲି? ସେ କହିଲା, କେବେ ଟୋକାଙ୍କ ସାଣ୍ଗରେ କିଛି କରିନ କି? ମୁଁ ପ୍ରଶ୍ନ କରି ତାକୁ ଚାହିଁଥିଲି, ସେ କହିଲା, ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଏକାଠି ମୁଠି ମାରିନ? ମୁଁ କହିଲି, ନା. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଧେତ୍ ଆଉ କରିଚ କଣ? ଏକୁଟିଆ ମୁଠି ମାରିଚ? ତା କଥା ମୋତେ ଭାରି ଆମୋଦିତ କରୁଥିଲା. କହିଲା, ଚାଲ୍ ଆଜି ଆମେ ଏକ୍ଠି ମୁଠି ମାରିବା, ଦେଖିବ ଭାରି ମଜା ଲାଗିବ.

ମୋତେ ବି ଆଇଡ଼ିଆ ଟା ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ସେ ଲାପଟପ୍ ଲଗେଇ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଲା ଆଉ ନିଜର ପେଣ୍ଟ୍ ତଳକୁ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ବି ଆଊ ଲାଜ କରି ଲାଭନାହିଁ ବୋଲି ଚିନ୍ତା କରି ସେଇଆ କଲି. ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଲାପଟପ୍ ଥୋଇଦେଇ ସେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲା. ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଠିଆ ହୋଇ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉଥିଲୁ.

କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ କହିଳା, କେବେ ହୋମୋ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିଛ? ମୁଁ କହିଲି ନା. ସେ ହୋମୋ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଲା. ସେଇଟା ଦେଖିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସତରେ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇଗଲା ଆଉ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଆଉଥରେ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଗଲୁ. ଫିଲ୍ମରେ ଗୋଟେ କଅଁଳ ଟୋକା ଆଉ ଗୋଟେ ଟୋକାକୁ କିସ୍ କରୁଥିଲା ଆଊ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୁଠି ମାରୁଥିଲା. ମୁଁ ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ଅଖତରକୁ ଚାହିଁଳି, ସେ ବି ମୋତେ ଚାହିଁଥିଲା. ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ସେ ହଲେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା. ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲି. ଫୁଲ୍ ଏକ୍ସାଇଟମେଣ୍ଟ୍. ତାପରେ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଆଉ ମୋ ମୁହଁ ପାଖକୁ ଆସି ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଲା. ମୁଁ ବି ପୁରା ମୁଡ଼ରେ ଥିଲି ମୁଁ ବି ତା ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେବା ପରେ ଆମେ ପୁରା ମସ୍ତ୍ ହୋଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଗଲୁ ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋର୍ ଜୋରରେ ମୁଠି ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲୁ.

ସେ ମୋତେ କିସ୍ କରିବା ଛାଡ଼ିଦେଇ ମୋ ଛାତିକୁ ଚାପିବାଉ ଲାଗିଲା ଆଊ ଦୁଧକୁ ଖାଇବା ଭଳି କରି ନିପଲକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲା ଆଊ ମୁଁ ଭାରି ମସ୍ତିରେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହିବାଉ ଲାଗିଲି. ସେ ଜୋରରେ ନିପଲକୁ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ମୋ ହାତରେ ତା ଛାତିକୁ ଚିପିଦେଉଥିଲି. ସେ ଉପରକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି. ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଛୋଟ ଝିଅଙ୍କ ଦୁଧ ଭଳି ଥିଲା, ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା, ଚାପିବା ବେଳେ ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହିଲା. ମୋ ମୁଡକୁ ସେ ନିଜ ହାତରେ ଧରି ଦୁଧକୁ ମୋତେ ଖୋଇଦେଲା. ଆଉ ଜୋରରେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହିଲା. କିଛି ସମୟ ଏମିତି କରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଚେୟାର ଉପରେ ବେସେଇ ଦେଳା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ହଲେଇ ହଲେଇ ମୋ ସାମନାରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡ଼ି ବସିଗଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇଗଲା. ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମରେ ସେମାନେ ଯେମିତି କରୁଥିଲେ ସେ ବି ସେମିତି କରୁଥିଲା. ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଉଷୁମ ଓଦା ପାଟିର ଫିଲିଂ ବହୁତ ବଢିଆ ଲାଗୁଥିଲା.

ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଚାଲିଥିବା ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ତମ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଉଥିବ ଭାବିଲ ଦେଖି କେମିତି ଲାଗୁଥିବ. ଓଃ ମୋତେ ତ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ସେ କିଛି ସମୟ ସେମିତି ଖାଈବା ପରେ ମୋତେ କହିଲା ଚାଲ ବାଥରୁମ ଯିବା ଆଉ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଖସେଇବା. ତା ହାତ ଧରି ମୁଁ ବାଥରୁମ ଗଲି, ସେଇଠି ସେ ପୂନିଥରେ ତା ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ କହିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ମୁଠି ମାରିଲା ବେଳକୁ ମୁଁ ତା ମୁଠି ମାରୁଥିଲି. ତା ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚକାରୀ ଭଳି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ଆସିବା ପରେ ସେ ଆଃ କହି ଥକିପଡ଼ିଲା ଆଊ ବସିପଡ଼ି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ବାହାରିଗଲା. ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଭଲକରି ଗାଧୋଇଲୁ. ସେକ୍ସ୍ କରିବାପରେ ଟିକେ ଥକାନ୍ ତ ଲାଗେ ନା. ତେଣୁ ଆମେ ଗାଧୋଇ ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇ ରୁମକୁ ଆସିଲୁ. ଲାପଟପ୍ ରେ ଚାଲୁଥିବା ଫିଲ୍ମ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇ ସାରିଥିଲା.

ଆମେ ସେଇଠି ଶୋଇପଡ଼ିଲୁ. ପରଦିନ ସକାଳ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ଗତ ରାତିର ଘଟଣା ମନେ ପଡ଼ିଲା. ଅଖତର୍ ଶୋଇଥିଲା. ଗୋରା ତକତକ ଚେହେରା, ପଠାଣ ଟୋକା. ଛାତିରେ ଦୁଇଟା କମଳା ଆକାରର ଦୁଧ, ଉପରେ କିସମିସ୍ ସାଇଜର ଛୋଟିଆ ନିପଲ. ତାକୁ ନ ଉଠେଇ ତା ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଧରି ଚିପିଲି, ସେ ଆଖି ଖୋଲି ମୋତେ ଚାହିଁଲା ଆଉ ହସିଦେଲା. ସେ ଭାରି ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା. ଉଠିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା, ମନା କରିଦେଇ କହିଲି ତୁ ଶୋଇଥା.

ସେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ତା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଚୋଷିଲି ଆଉ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି. ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହୁଥିଲା. ତା ଦୁଧକୁ ଖାଇଦେଇ ପେଟକୁ ଚାଟି ଚାଟି ବାଣ୍ଡାକୁ ଧରିବା ବେଳକୁ ତାହା ପୁରା ଟାଣ ହୋଇ ସାରିଥିଲା. ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଉପର ତଳ କରିଲି ଆଊ ଧିରେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି. ଓଃ ବୋଲି ସେ କହି ଉଠିଲା ତା ପରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଚାପି ଚାପି ଓଦା କରିଦେଲି. ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହୁଥିଲା ଆଉ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଥିଲା. ମଜା ବି ଲାଗୁଥିଲା.

କିଛି ସମୟ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବା ପରେ ସେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଟାଣିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ପାଟି ପାଖରେ ବାଣ୍ଡ ରଖି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବାଉ ଚାଲିଲି. ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଉଥିଲା ଆଊ ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ, ନୁଆ ଗୋଟେ ସମ୍ପର୍କ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଭିତରେ ସୃଃଟି ହୋଇ ସାରିଥିଲା. କିଛି ସମୟ ଏମିତି କରିବାପରେ ସେ ଉଠିଲା ଆଉ ଆଂଏ ଦୁଇଜଣ ପୁଣିଥରେ ବାଥରୁମରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୁଠି ମାରି ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରିଦେଲୁ. କରିବାପରେ ଗାଧୋଇ ବାହାରକୁ ଆସିଲୁ.

ଫ୍ରେସ୍ ହେବାପରେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ଆଉ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ନୁଆ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆମେ ଜାଣି ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲୁ. ଦିନବେଳେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଏମଜି ରୋଡ୍ ଯାଇ କିଛି ସମୟ ବିତେଇଲୁ, ସେଇଠି ସେ ମୋତେ ଅନେକ ପିଲାଙ୍କୁ ଦୂରରୁ ଦେଖାଈ କହିଲା ସେମାନେ ସବୁ ହୋମୋ. ସେମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଚିହ୍ନିବ କେମିତି ତାଙ୍କ ସହ କଣ୍ଟାକ୍ଟ୍ କରିବ ସବୁ ସେ ଜାଣିଥିଲା. ଆମେ ଦିନବେଳେ ଲଞ୍ଚ୍ ସାରିଦେଇ ରୁମକୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇଗଲାଣି. ଆଜି ବି ବିୟର୍ କ୍ୟାନ୍ ଆଣି ଆସିଥିଲୁ. କିଛି ସମୟ୍ ବସି ଏଣୁତେଣୁ କଥା ହେଉ ହେଉ ସେ କେମିତି ଏ ସବୁ ଶିଖିଲା ସେ ବିଷୟରେ ସେ ମୋତେ କହୁଥିଲା.

ଶୁଣି ଶୁଣି ମୋ ଦେହରେ ପୁଣିଥରେ ଶୀହରଣ ଆସିଲା ଆଉ ତା ଛାତିକୁ ଆଉଁସି ଦେଉ ଦେଉ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ନିଜ ଟି-ସାର୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା ଆଉ ପୁଣିଥରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଗଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରର ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଥିଲୁ. ସେତେବେଳେ ସେ ମୋତେ କହିଲା, ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବ? ମୁଁ କହିଲି, ତତେ କାଟିବନି? ସେ କହିଲା, ନା ଧିରେ ଧିରେ କରିବ କାଟିବନି. ମୁଁ କହିଲି, ଚାଲ ଦେଖିବା.

ସେ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ପେଟେଇ ରହି ଗାଣ୍ଡିକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ମୋତେ ଦେଖାଇବା ପରେ କହିଲା, ପ୍ରଥମେ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲେ ତମକୁ କାଟି ପାରେ, ତେଣୁ ବାଣ୍ଡରେ କଣ୍ଡୋମ୍ ପିନ୍ଧି କ୍ରିମ୍ ଲଗାଅ. ମୁଁ ସେମିତି କରିଲି. ତା ଗାଣ୍ଡିରେ କ୍ରିମ୍ ଲଗେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବି ମେଞ୍ଚେ ଲଗେଇବା ପରେ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲି. ଓଃ କି ଟାଇଟ୍ ଗାଣ୍ଡି ହେଲେ ବି ସେ ଧିରେ ଧିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଲା ଆଊ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଗଲା ପରେ ଧିରେ ଧିରେ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି. ସେ ଆହ୍ ଆହ୍ କହୁଥାଏ ମୋତେ ଭାରି ରୋମାଞ୍ଚିତ ଲାଗୁଥଏ. ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ବେଳେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲି ଆଊ ମୁଠି ମାରିଲି. ଦୁଇ ଚାରି ଧକ୍କା ପରେ ତା ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ଆଊ କିଛି ସମୟ ତା ଗଣ୍ଡି ମାରିବା ପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବି ବାହାରି ଆସିଲା. ପ୍ରଥମ ଥର କୌଣସି ପୁଅପିଲାର ଗାଣ୍ଡି ମାରି ମୋତେ ଭାରି ଗର୍ବ ଅନୁଭବ ଲାଗୁଥିଲା. ହାଲିଆ ହୋଇଯାଈଥିବା ହେତୁ ସଫା ସଫି ହୋଇ ଆମେ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ୍ ତଳେ ବୁଲି ଆସିବାପାଇଁ ଚାଳିଗଲୁ.

🎧 ସବିତା ଭାଉଜ ର ଘିଆଁ କାହାଣୀ, ମୋ ନିଜ କଥା (ସାନ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ୍ part_2) – Odia Sex Kahani

ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ୍ ପାଖରେ ଥିବା ମଲରେ ହାତଧରା ଧରି ହୋଇ ଆମେ ବୁଲି ଆସିଲୁ, ଡିନର୍ ବି ବାହାରେ ସାରିଦେଇ ରୁମକୁ ଫେରିବା ପରେ ସେ କହିଲା, ଆଉଥରେ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବ କି? ମୁଁ କହିଲି, ନେକି ଅଉର୍ ପୁଛ୍ହ୍ ପୁଛ୍ହ୍? ସେ ପୁଣିଥରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବା ପରେ ବାଲକୋନୀରେ ଚେୟାର ଉପରେ ପେଟେଇ ରହି ଗାଣ୍ଡି ମରେଇଲା.

ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ସେ ବି ବହୁତ୍ ଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଥିଲା. ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ପରେ ସେ କହିଲା, ତମେ ଗାଣ୍ଡି ମରେଇବ କି? ମୁଁ କହିଲି, ଧିରେ ଧିରେ କରିବୁ ନା? ସେ କହିଲା, ଡୋଣ୍ଟ୍ ୱରି. ଆମେ ରୁମ୍ ଭିତରକୁ ଆସିଗଲୁ ଆଉ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ମୁଁ ପେଟେଇ ହୋଇ ରହିଲି. ସେଇଟା ସବୁଠୁ ସହଜ ଆଉ ଅସୁବିଧାହୀନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ବୋଲି ମନେ ହେଉଥିଲା. ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଚାପି ଚାପି ଓଦା କରିଦେଲି, ଆଉ ସେ କଣ୍ଡୋମ୍ ପିନ୍ଧି, କ୍ରିମ୍ ଲଗେଇବା ପରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ପ୍ରଥମେ ଢିଲା କରିଲା ଆଊ ତା ପରେ କ୍ରିମ୍ ଲଆ ବାଣ୍ଡ ଗାଣ୍ଡିରେ ଧିରେ ଧିରେ ପ୍ରେସର୍ ଦେଇ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲା.

ତା ବାଣ୍ଡ ଗାଣ୍ଡିରେ ଧିରେ ଧିରେ ଭିତରକୁ ଯାଉଥିଲା, ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ୍ ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ଭଲ ବି ଲାଗୁଥିଲା. ସକାଳୁ ଦୁଇଥର ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରି ଦେଇଥିଲି, ଏବେ ତାର ପାଳି. ସେ ଧିରେ ଧିରେ କରି ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରା ଭିତର ଯାଏଁ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେବାପରେ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲା. ମୋ ଛାତିକୁ ଧରି ଚିପାଚିପି କରିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମନ୍ଥିବାକୁ ଲାଗିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ପରେ ସେ ଧିରେ ଧିରେ ତା’ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ବାହାର କରିଲା. ତାପରେ ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ କି ମଜା, ଗାଣ୍ଡି ମରେଇବା ବି ଗୋତେ ମଜା ଜିନିଷ. ଓଃ… ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ସେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ବାହାର କରୁଥିଲା, ଆଊ ମୁଁ ଆହ୍ ଆହ୍ କହି ମଜା ଉଠଉଥିଲି. କିଛି ସମୟରେ ହିଁ ତା ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା. କିନ୍ତୁ ଯାହା ମଜା ମିଳିଲା ତାହହା ଶବ୍ଦରେ କହି ହେବନି.

Odia Sex Stories

ଏହି ଦୁଇଦିନର ମଜା ଏତେ ଭଲ ଲାଗିଥିଲା ଯେ ଆମେ ନିଶ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲୁ, ସବୁ ଶନିବାର ରବିବାର ଘରେ ରହି ଏମିତି ମଜା କରିବା. ହେଲେ ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ଅଫିସରୁ ହାଲିଆ ହୋଇ ଫେରିଥିଲେ ବି ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗି ଯାଊଥିଲୁ.