କଲେଜ ଝିଅକୁ ଗେହିଁ ସିଲ ବିଆ ଫଟେଇଲି – Odia Sex Story

ମୋର ଏ କାହାଣୀ ଟି ଗୋଟେ ବର୍ଷ ତଳର।ମୁଁ ଗୋଟେ ବର୍ଷ କଲେଜ ରେ ପଢିବା ପରେ ପୁଣି ନୂଆ ପିଲା ନାମ ଲେଖାଇଲେ। Odia Sex Story ନାମ ଲେଖା ସରିଲା ପରେ ନୂଆ ପିଲା କଲେଜ ଆସିଲେ। ଦିନେ ମୁ ଦେଖିଲି gardenରେ ଗୋଟେ ଝିଅ ମନଦୁଃଖ ରେ ବସିଛି। ସେ ଝିଅ ଟି ହେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା। ଯିଏ ଦେଖିବ ଗେହିଁ ବାକୁ ଇଛା ହେବ। ମୁଁ ଯାଇ କଣ ହେଇଚି ପଚାରିବାରୁ ସେ କହିଲା ସେ କଲେଜ ରେ ନୂଆ ଆସିଛି ତାକୁ କଲେଜ ବିଷୟ ରେ କିଛି ଜଣାନାହିଁ।  କଉ roomରେ କଣ ପଢା ହୁଏ ମୁ କିଛି ଜାଣିନି।

ନାନୀ ସହ ସେକ୍ସ

ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ କଥା କହିଲି  ସବୁ room  ଦେଖେଇ ଦେଲି। ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ଝିଅ ସହ ତାର ଦେଖାକରି ଦେଲି ସେମାନେ ଦୁଇ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ହେଲେ। ମୁ କହିଲି ଯେତେବେଳେ ଯାହା ଦରକାର ହେବ ମତେ କହିବ।ତାପରେ ମୁ ସେଠାରୁ ହଷ୍ଟେଲ କୁ ପଲେଇ ଆସିଲି। ତା ପର ଦିନ କଲେଜ ଗଲି ସବୁ class ସାରିବା ପରେ gardenରେ ବସି ଥାଏ ପଛରୁ କିଏ hello କହି ଡାକିଲା। ମୁଁ ପଛକୁ ଅନେଇ ଦେଖିଲି ସେ ଝିଅ ମୋ ପାଖକୁ ଆସୁଛି। ଆସି ମୋପାଖରେ ବସିଲା ମୁ ତାକୁ କଣ ହେଲା ପଚାରିଲି ସେ ମୋତେ thanks ଜଣେଇଲା। ମୁଁ ତାକୁ ତା ନାଁ ପଚାରିଲି ସେ ରିକି କହିଲା। ଆମେ କିଛି ସମୟ କଥା ହେଲାପରେ କଲେଜ ରୁ ମୁଁ ହଷ୍ଟେଲ ପଳେଇ ଆସିଲି ସେ ଘରକୁ ପଳେଲା।

 ସେ ଝିଅ ବିଷୟ ରେ କିଛି କହି ରଖୁଛି-  ତା ନାମ ରିକି ,ଦେଖିବାକୁ ପୁରା sexy, ତା ଉଚ୍ଚତା ୫.୪”, ତା ସାଇଜ୍ 32-28-32। ଦେଖିବାକୁ ଗରା ଚେହେରା।

ଆମେ କିଛି ଦିନ ମିଳା ମିସା କଲାପରେ ଆମେ number exchange କଲୁ। ଆମେ ରାତିରେ whatsAppରେ କଥା ହେଉ। ଆମେ ଧିରେ ଧିରେ ପୁରା ମିସିଗଲୁ। କିଛିଦିନ ଏମିତି କଥା ହେଲା ପରେ ସେ ମତେ propos କଲା। ମୋର କେହି gf ନଥିଲେ ଏବଂ ତାର ବି କେହି bf ନଥିଲେ  ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତାକୁ ହଁ କହିଦେଲି। ରିକି ପୁରା ଖୁସି ହେଇଗଲା ସେଦିନ ଆମେ ରାତି ୩ଟା ପର୍ୟ୍ଯନ୍ତ message ରେ chat କଲୁ। ଆମେ ସବୁ ଦିନ ଏମିତି କଥା ହେଉ ।

ସ୍କୁଲ ପଢୁଥିବା ସୁମୀ ର କଅଁଳିଆ ଦୁଧ କୁ ନିଜ ହାତରେ ଚିପି ଚିପି ବଡ କଲି

ଆମେ ଗୋଟେ ବର୍ଷ ଏମିତି relationship ରେ ରହିଲୁ। ତାପରେ ମୋର +୨ ସରିବା ପରେ ମୁଁ ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିଲି। ରିକିର  ମୋର ଆଉ ଦେଖା ହେଇପାରୁ ନଥାଏ। ଆମେ ସବୁ ଦିନ whatsApp video call ରେ କଥା ହେଉ। ସେ ଦିନେ ଦେଖା କରିବ ବଲି ଜିଦି ଧରି ବସିଲା ଆଉ କାନ୍ଦିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝେଇଲି କହିଲି ହଉ ଯିବି। ସେ ଖୁସି ହେଇଗଲା ମୁଁ ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ବାହାରିଲି ରିକି କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ। ଘରେ କହିଲି ମୋର ଗୋଟେ friendକୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି।

ମୁଁ bike ନେଇ ବାହାରିଗଲି ରିକି ବି friendକୁ ଦେଖା କରିବ କହି ଆସିଥାଏ  । ମୁଁ ପହଞ୍ଚି hii କହିଲି ସେଦିନ ମେଘୁଆ ପାଗ କରିଥାଏ।ରିକି ପୁରା sexy ଲାଗୁଥିଲା।ଆମେ ହୋଟେଲ କୁ ଗଲୁ lunch କରିବା ପାଇଁ। ସେଠି ଖାଇଲୁ କିଛି ସମୟ କଥା ହେଲୁ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଜର୍ ରେ ବର୍ଷା ଆସିଲା । କିଛି ସମୟ ଆମେ wait କଲୁ କିନ୍ତୁ ବର୍ଷା ଛାଡିବାକୁ ନାଁ ଧରୁ ନଥାଏ। ରିକି କହିଲା ଏବେ କଣ କରିବା ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ଘରକୁ ଯାଇ ହେବନି।

ମୁଁ ଘରକୁ phone କରି କହିଲି ଜର୍ ରେ ବର୍ଷା ହେଉଛି ସାଙ୍ଗ ଘରଲୋକ ରହିଯିବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି ଘରରେ ରହିଯିବା ପାଇଁ କହିଲେ। ରିକି ବି ଘରକୁ phoneକରି ସେଇୟା କହିଲା ତାଙ୍କ ଘରେ ବି ରହିଯିବା ପାଇଁ କହିଲେ। ମୁଁ onlinରେ ହୋଟେଲ ବୁକ୍ କଲି। ଆମେ ହୋଟେଲ ରେ ପହଞ୍ଚୁ ପହଞ୍ଚୁ ପୁରା ଭିଜି ଗଲୁ। ସେ ହୋଟେଲ ରେ Doblbad roomରେ ନଥିଲା ତ ଆମେ single bad roomରେ ନେଇଥିଲୁ । ଆମେ key ନେଇ room କୁ ଗଲୁ। ସେ room ରେ ଦୁଇଟା ହି towel ଥିଲା ମୁଁ ୨ଟା towel ରିକି କୁ ଦେଇ change କରିବା ପାଇଁ କହିଲି। ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ମନା କଲା।

ମୁଁ କହିଲି ମୋ ପାଖରେ ଲାଜ କଣ,  ନ ବଦଳେଇଲେ ତମକୁ ଥଣ୍ଡା ଧରିବ। ବାଧ୍ଯ କରିବାରୁ bath room କୁ ଗଲା। change କରିକି ଆସିଲା ଗୋଟିଏ towel ପିନ୍ଧି ଥିଲା ପୁରା sexy ଲାଗୁଥିଲା ମୋର ମନ ହେଉଥାଏ ଠିଆ ଠିଆ ଗେହିଁ ପକାନ୍ତି। ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଜି ଯାହା ହେଲେବି ତାକୁ ଗେହିବି।ସେ ଆଉ ଗୋଟେ towel ମୋତେ ଦେଇ change କରିବା ପାଇଁ କହିଲା ମୁଁ ଗଲି ଦଳେଇ ଆସିଲି। ଆମେ ଏକା ପାଖରେ ବସିଥାଉ  ଜର୍ ରେ ବିଜୁଳି ମାରିଲା ରିକି ଚମକି ପଡି ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା ତା ଦୁଧ ମୋ ଦେହରେ ବାଜି ପୁରା ସ୍ବର୍ଗ ସୁଖ ମିଳିଗଲା। ମୁଁବି ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି ତା ଗାଲକୁ kiss କଲି ଧିରେ ଧିରେ ତା ବେକକୁ ଆସିଲି ସେ କିଛି କହୁନଥାଏ।

ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ସେ ମନା କଲା ମୁଁତା ଓଠକୁ kiss କଲି  ସେ ମତେ ପେଲି ଦେଲା ମୁଁ ରାଗିଯାଇ Chair ରେ ଯାଇ ଚୁପ୍ ଚାପ୍ ବସିଲି। ସେ ଡାକୁଥାଏ ମୁଁ ନସୁଣିଲା ପରି ବସି ଥାଏ  ଟିକ୍ ପରେ ସେ ନିଜେ ଆସି ମେ ଓଠରେ kiss କଲା ମୁଁ ବି ସହଯୋଗ କଲି ସେ କହିଲା ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେରିବା ଛଡା ଯାହା କରୁଚ କର।

କାଜଲ କୁ ଗିଁହା ଶିଖେଇଲି – ନାଲି ବିଆ

ମୁଁ ସିଧା ରିକିର ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଉପରୁ ଉପରୁ ତା towel ଖଲି ଦେଲି ତା ବିଆରେ ଗୋଟେବି ବାଳ ନଥିଲା ।ଦେଖିଲି ତାର ସିଲ ଖଲିନି ମୁଁ ମନେ ମନେ ଖୁସି ହେଇଗଲି। ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ୯୦ଂ ମୁଁ ତା ଦେହସାରା kiss କଲି ସେ ଧିରେ ଧିରେ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ରିକି ଧିରେ ଧିରେ ଆହଃ ଆହଃ ଆହଃ ଆହଃ ଆହଃ ଆହଃ ଆହଃ ଆହଃ ଆହଃ ହେଉଥାଏ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ପାଇଁ କହିଲି। ସେ ମୋ towel ଖଲିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ପାଟିରେ ହାତ ଦେଲା କହିଲା ଏତେ ବଡଟା ତମର। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲେଇଲା ମୁଁ ତାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିବା ପାଇଁ କହିଲି ସେ ମନା କଲା।

ମୁଁ ବାଧ୍ଯ କଲାରୁ ପାଟିରେ ନେଲା ମୁଁ କହିଲି ଲଲିପପ ପରିକା ଚୁଚୁମି ଚାଲ ସେ ପୁରା ଲଲିପପ ଖାଇଲା ପରି ଖାଇଲା । ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥାଏ ମୁଁ ନାଭିକୁ ଚାଟିଲି ରିକି ଚିତ୍ ହୋଇ ସଇ ଆହଃ ଆହଃ ଆହଃ ଚିଲେଇଲା ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ରିକି ପୁରା ଥରି ଉଠିଲା ମୁଁ କିଛି ସମୟ ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନେଇ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇଲି ଆମେ ୬୯ ପଜ୍ ରେ ଚଟା ଚୁଟି ହେଲୁ। ୧୦/୧୫ମି. ପରେ ରିକି ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲା ସେ ମୋ ମୁହଁକୁ ତା ବିଆରେ ଯାକିକି ଧରିଲା ମୁଁ ଯାଣିଗଲି ରିକିର ପାଣି ବାହାରିବ ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇକି ଥାଏ ତା ବିଆରୁ ଗରମ ବାମ୍ଫ ବାହାରୁଥଏ।

ମୁଁ ଉଠିଆସିଲି  ସେ ରାଗିଗଲା ବିଆ ଚାଟିବା ପାଇଁ କହିଲା ମୁଁ କହିଲି ତମକୁ ଗେହିବି। ମୁଁ ଯାଣିଥିଲି ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇକି ଅଛି ମନା କରିବନି। ସେ କହିଲା ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ବସିଲା ମୁଁ ମରିଯିବି। ମୁଁ କହିଲି ପ୍ରଥମ ପ୍ରଥମ ଟିକେ କାଟିବ ତାପରେ ମଜା ଲାଗିବ ବାଧ୍ଯ କରିବାରୁ ରାଜି ହେଲା। ମୁଁ କହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ପୁରା ଲାଳୁଆ କରିଦିଅ। ତା ପାଟିରେ ଜେତେ ଲାଳ ଥିଲା ବାଣ୍ଡ ରେ ଲଗେଇ ପୁରା ଲାଳୁଆ କରିଦେଲା ।

ରିକିକୁ bad ରେ ସୁଆଇ  ତା ଗୋଡକୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ସେଟ୍ କଲି  ଗୋଟେ ଧକ୍କା ମାରିଲି ପସିଲାନି। ଭେସ୍ଲିଙ୍ଗ ଆଣି ତା ବିଆରେ ଘସିଲି ପୁଣି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ସେଟ୍ କରି ଜର୍ ରେ ଗୋଟେ ଧକ୍କା ମାରିଲି ଟିକେ ପସିଲା  ରିକି ପୁରା ଚିଲେଇ ଉଠିଲା। ମରିଗଲି ବାହାର କର କହୁଥାଏ ମୁଁ ଡରି ଗଲି ତାକୁ kiss କରିବାରେ ଲାଗିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ତାର ବଥା କମିଲା ମୁଁ ଜର୍ ରେ ଆଉଗୋଟେ ଧକ୍କା ମାରିଲି ଅଧାରୁ ଅଧିକ ପସିଗଲା । ତାଟ ସିଲ ଛିଡିଗଲା ରକ୍ତ ବାହାରିଲା। ସେ କାନ୍ଦି ପକେଇେଲା ତା ଓଠକୁ kiss କଲି ଆଉଥେର ଧକ୍କା ମାରିଲି ପୁରା ପସିଗଲା। ମରିଗଲି ମାଆଲ ମରିଗଲି ଛାଡିଦିଅ କହି ଚିଲଉଥାଏ

କିଛି ସମୟ ପରେ ତାର ବଥା କମିଲା  ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗ ପଛ କଲକି ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଗାଣ୍ଡି ଟେକିଇସାରା କଲା। ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଏବେ ସିଏ ମଜା ନେଉଛି। ମୁଁ speed ବଢେଇଲି ସେ ତାଳରେ ଚିଲଉଥାଏ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ  ମୁଁ ତାକୁ ଅନେକ ପଜ୍ ରେ ଗେହିଲି। ରିକିକୁ ବି ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ୧୫ମି.ପରେ ତାର ପାଣି ବାହାରିବା ସମୟ ହେଇଗଲା ସେ ଜର୍ ରେ ଜର୍ ରେ ଚିଲେଇଲା ଜର୍ ରେ ଗିହ ଜର୍ ରେ ଗିହ କହିଲା ମୁଁ ଆହୁରି speed ବଢେଇଲି ସେ ୨ମି.ପରେ ତାର ସବୁ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ଆଉ ଥରି ଉଠିଲା। ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ସଇ ରହିଲା।

ନରମ ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରୁ ଚିପିଲି – Odia Sex Kahani

ମୁଁ ତାକୁ ଉଠେଇ ଘଡି କରି ଗେହିଲି। ରିକିକୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ରେ ୧ଘଣ୍ଟା ଗେହିଲା ପରେ ମର ବାହାରିବା ସମୟ ହେଇଗଲା। ସେଇ ଭିତରେ ରିକି ୩ଥର ପାଣି ଛାଡି ସାରିଥିଲା ତା ବିଆ ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମିଶ୍ରଣରେ ପୁରା room ପଚ୍ ପଚ୍ ପଚ୍ ପଚ୍ ପଚ୍ ପଚ୍ sound ଆସୁଥିଲା। ମୁଁ ରିକିକୁ କହିଲି ମୋର ବାହାରିବ କଉଠି ଛାଡିବି ସେ କହିଲା ମୋ ଦୁଧକୁ ତମ ବାଣ୍ଡ ରସରେ ଗଧେଇ  ଦିଅ। ୧୦/୧୫ ଥର ପେଲିବା ପରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆରୁ ବାହାର କରି ସବୁ ରସ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ଛାଡି ଦେଲି। ଆମେ ପୁରା ହାଲିଆ ହେଇ ଜାଇଥାଉ ।

ଆମେ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ କୁଣ୍ଢେଇ ଟିକେ ରେସ୍ଟ ନେଲୁ। ଆଖି ଖଲିଲା ବେଳକୁ ରାତି ୮ଟା ମୁଁ ରିକି କୁ ଉଠେଇଲି  ସେ ଠିକ୍ ରେ ଚାଲି ପାରୁ ନଥିଲା କି ଠିଆ ହେଇ ପାରୁ ନଥାଏ। ତାକୁ ଧରିକି Bathroom ନେଲି ଆମେ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଲୁ ରିକିକୁ ଟେକି ନେଇ badରେ ସୁଆଇ ଦେଲି। ମୁଁ ମୋdress ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଗଲି। ଆମ ପାଇଁ କିଛୁ ଖାଇବା ଓ ରିକି ପାଇଁ medicine କିଣି ନେଇକି ଆସିଲି। room ରେ ରିକି ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁ ଥିଲା।

🎧 – ଶୁଣନ୍ତୁ- ରହିମ ପଠାଣ ମୋ ଗଲୁ ମାରିଲା। – Odia Sex Story

ମୁଁ ପଚାରିଲି ଦେହ କେମିତି ଅଛି ସେ କହିଲା ଏବେ ଟିକେ ଭଲ ଲାଗୁଚି। ମୁଁ ତାକୁ medicine ଦେଲି  ମୁଁ ପଚାରିଲି ମଜା ଆସିଲା ସେ କହିଲା ଏମିତି ମଜା ମୋ ଜୀବନ ରେ ପାଇନଥିଲି ବହୁତ ମଜା ଆସିଲା। ପୁଣି କହିଲା ଆଜି ରାତିସାରା ମତେ ଗେହିବ  ମୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦେବ। ହଉ ବାବା ହେଲା କହି କହିଲି ଖାଇବା ଆଣିବା ଖାଇସାରି medicine ଖାଅ ଆଉ ଟିକେ ରେସ୍ଟ ।ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ମିସିକି ଖାଇଲୁ.

ଗାଁ ପାଖ ପଡିଶା ଝିଅ କୁ କେମିତି ଗେହିଁବେ