Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଖୁଡି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ – 3

ନମସ୍କାର ମୋର ରାଣ୍ଡିଆ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି ଆପଣ ମାନେ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣ ମାନେ ଭଲରେ ଥିବେ ମୁ ରାହୁଲ ନେଇଆସିଚି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇ ଖୁଡି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ପାର୍ଟ-୩ ପୂରୁବ ପାର୍ଟ ରେ ଖୁଡି ଆଉ ମୁ ଗାଁ କୁ ନଯିବା କଥା ଶୁଣି ପୁରା ପୁରୀ ଖୁସି ହୋଇ ଯାଇଥିଲୁ ଆଉ ଚଉଠି ରାତି କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲୁ. Odia Sex Story


ସେଦିନ ଦାଦା ଘରୁ ଗଲା ପରେ ଖୁଡି ଆଉ ମୁ ଆଉ ଗୋଟେ ରୂମରେ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ପ୍ଲାନ କଲୁ ଖୁଡି କାମସାରି ଝିଅକୁ ଶୁଆଇ ମୋ ପାଖକୁ କ୍ଷୀର ଗ୍ଲାସ ଆଣି ଆସିଲେ ମୁ ଖୁଡିଙ୍କ ହାତରୁ କ୍ଷୀର ଗ୍ଲାସ ଆଣି କ୍ଷୀର ପିଇଲି ଆଉ ଟିକେ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଦେଲି ଖୁଡି କ୍ଷୀର ପିଇ ମୋପାଖରେ ବସିଲେ

🎧 ଶୁଣନ୍ତୁ – ଭାଇ ସହ ଚଉଠି କଲି ଭାଗ ୧। Odia sex story


ମୁ – ସିନୁ ମୁ ଭାବି ନଥିଲି ଯେ ମୁ ତମକୁ ସ୍ତ୍ରୀ ରୂପରେ ପାଇବି
ସିନୁ – କଣପାଇ
ମୁ – ତମେ ଯତବଳେ ଦାଦାଙ୍କ ସାଙ୍ଗେ ସେକ୍ସ କର ମୁ ଦେଖ ଆଉ ମୋରବି ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହୁଅ ମୁ ତମ ପିନ୍ଧିଥିବା ଚଡି ଆଉ ବ୍ରା ଶୁଙ୍ଘା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲାଏ
ସିନୁ- ସତରେ ତମେ ଏମିତିକର
ମୁ – ହଁ
ସିନୁ – ଆଉ ଏମିତି କରିବାକୁ ପଡ଼ିବନି କାରଣ ମୁ ତ ଏବେ ତମ ସ୍ତ୍ରୀ ତମେ ଯତବଳେ ଚାହିଁବ ମୋତେ ଗେହିଁ ପାରିବ
ସିନୁ – ଆଇ ଲଭ ୟୁ
ମୁ – ଆଇ ଲଭ ୟୁ ଟୂ ସିନୁ
ତାପରେ ଖୁଡି ମୋତେ କିସ୍ସ କଲେ ଆମେ ପରସ୍ପର କିସ୍ସ କଲୁ ମୁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଲିପି କିସ୍ସ କଲି ଖୁଡି ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ସିଧା ଶାଢୀ ଉପରେ ଲଗେଇ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ଆଗପଛ କଲେ ମୁ କିନ୍ତୁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଲିପି କିସ୍ସ କରୁଥାଏ ଖୁଡି ଭିତରେ ଚଡି ପିନ୍ଧି ନଥାନ୍ତି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ବାଜୁଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ଖୁଡି ମୋର ଲିପି କିସ୍ସ କରିବା ଛାଡ଼ି ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ହଲାଇବାକୁ ଲଗେଲେ ଖୁଡି ମୋତେ ତଳେ ଶୁଆଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କିସ୍ସ କଲେ ତାପରେ ଖୁଡି ଉଠି ନିଜର ଶାଡି ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇଗଲେ ଖୁଡି ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ନିଜ ବିଆ ରଖିଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚାଟିଲେ ମୁ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟୁଥାଏ ମୁ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟି ଚାଟି ଓଦା କରିଦେଲି ଖୁଡି ମଧ୍ୟ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଓଦା କରିଦେଲେ
ମୁ – ସିନୁ ମୋର ବାହାରିବ କୋଉଠି ଢାଳିବି
ସିନୁ – ମୋ ମୁହଁରେ ଢାଳ
ଖୁଡି ମୋ ଉପରୁ ଉଠି ପଡିଲେ ଆଉ ଖୁଡି ତଳେ ଶୋଇଲେ ଏବେ ମୁ ଖୁଡିଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖୁଡିଙ୍କ ମୁହଁ ସିଧା ରଖି ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ହାଲକା ଉପରକୁ ଟେକିଲି ଯାହା ଫଳରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖୁଡିଙ୍କ ମୁହଁ ସିଧା ଝୁଲିକି ରହିଲା ଆଉ ମୁ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଖୁଡି ମୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ଲେ ମୋର ବୀଯ ବାହାରିଲା ଆଉ ଯାଇ ଖୁଡିଙ୍କ ମୁହଁରେ ପଡିଲା ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ
ଖୁଡି – ଏବେ ମୋ ଉପରୁ ଉଠ ଆଉ ମୋତେ କୁକୁର ପରିକା ଗିହଁ
ମୁ ଖୁଡିଙ୍କୁ କୁକୁର ପରିକା ବସାଇଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି ଖୁଡିଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଓଦା ଥାଏ ମୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରାଇବା ଖଣି ବାଣ୍ଡ ହାତଟା ବିଆ ଭିତରକୁ ପଳେଇଲା ଖୁଡି ଜୋରେ ଆଃ କରି ରଡ଼ିକଲେ ମୁ ଅଟକି ଗଲି
ଖୁଡି – କଣହେଲା କାହିଁକି ଅଟକି ଗଲ
ମୁ – ତମକୁ କଷ୍ଟ ହଉଚି
ଖୁଡି – ମୋ ରାଜା ଏଥିରେ କଷ୍ଟ ହିତ ମଜା ତମେମୋତେ ଯତେ ଜୋରେ ଗେହିଁବି ସେତେ ମଜା ଲଗିବ
ମୁ ଖୁଡିଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଏକଥା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରେ ଜୋରେ ଜୋରେ ବୋଡେ଼ଇଲି ଖୁଡି ଖାଲି ଆଃ -ଉଃ ଉଁ -ଉଁ ହୋଉଥାନ୍ତି ମୁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଗେହିଁଚାଲିଥାଏ କିଛିସମୟ ଗେହିଁଲା ପରେ ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ କାଢି ଦେଲେ ଓ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଖୁଡି ମୋତେ ତଳେ ଶୁଆଇ ମୋ ଉପରେ ସୋଇଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରାଇଲେ ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇଲେ ହାଲକା ଗାଣ୍ଡି ଉପରକୁ ଟେକି ମୋତେ ଗେହିଁବାକୁ କହିଲେ ମୋ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଆଗପଛ କଲି ଖୁଡି ଆଃ-
ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହାଉଥାନ୍ତି ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ବୋଧେ ଖୁଡ଼ିଙ୍କ ବିଆ ର ଶେଷ ସୀମା କୁ ଟଚ କରୁଛି ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଗେହିଁ ମୋ ସ୍ପିଡ଼ ବଢେଇଲି
ମୁଁ – ଖୁଡୀ ଦାଦା ଏମିତି କରନ୍ତିନି କି
ଖୁଡି – ତାଙ୍କୁ ଏସବୁ ଘୃଣା ଲାଗେ
ମୁ ଖୁଡିଙ୍କୁ କିସ୍ସ କଲି ଖୁଡି ମୋ ଜିଭ କୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ କିସ୍ସ କରୁଥାନ୍ତି କିଛି ସମୟ ପରେ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲା ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଜୋରେ ଜୋରେ ପସିବାକୁ ଲାଗିଲା ପୁରା ଘରଯାକ ପଛ ପଛ ଶବଦ ହଉଥାଏ ମୋ ର ବାହାରି ନଥାଏ ତେଣୁ ମୁ ଗେହିଁ ଚାଲି ଥାଏ
ମୁ – ଖୁଡି କମେତି ଲାଗୁଚି
ଖୁଡି – ତୁ ଆଜି ମୋତେ ପୁରା ଶାନ୍ତ କରିଦେଲୁ ମୋତେ ଆଗରୁ କେହି ଏମିତି ଗେହିଁ ନାହାନ୍ତି ମୋ ରାଣ୍ଡିଆ ସ୍ୱାମୀ
ମୁ – ହଁ ମୋର ରାଣ୍ଡି ସ୍ତ୍ରୀ ଆଜି ତୋ ବିଆ ଫଟେଇଦେବି ମୋ ସବୁ ବୀଜ ତୋ ବିଆରେ ଛାଡ଼ିବି
ଖୁଡି – ହଁ ଗିହଁ ମୋତେ ତମ ଛୁଆର ମା ବନେଇ ଦିଅ ଫକ ମି ୟା ଫକ ମି ହାର୍ଡର ଫକ
ଖୁଡିଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରେ ବାଡ଼ଉ ଥାଏ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପଶି ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ କଣା ମେଲିଯାଇଥାଏ ଓ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଲାଲ ବାଡ଼ିଯାଇଥା ଖୁଡି ଊତେଜନାରେ ମୋତେ କିସ୍ସ କରିଥାନ୍ତି ମୋର ବୀଜ ବାହାରିବାର ସମୟ ହୋଇଗଲା
ମୁ – ଖୁଡି କୋଉଠି ବାହାର କରିବି
ଖୁଡି – ପଚାରୁଛୁ କଣ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ବାହାର କର
ଖୁଡି ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ିକି ଧରିଲେ ମୁ ଖୁଡିଙ୍କ ଓଠକୁ କିସ୍ସ କଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହିଁଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବୀଜ ବାହାରିଲା ମୁ ସବୁ ବୀଜ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ବାହାରକରିଦେଲି ମୁ ଥକିଯାଇ ଖୁଡିଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲି ଆଉ ଖୁଡିଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମିଲି ଖୁଡି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଚୁଟି ଭିତରେ ହାତପୁରେଇ ଆଉଁସୁଥାନ୍ତି ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ିବାକୁ ଯାଉଥାଏ
ଖୁଡି – ରୁହ ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଭିତରେ ଥାଉ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଚି
ମୁ – ଖୁଡି ତମକୁ କିଛି ପଚାରିବାର ଥିଲା
ଖୁଡି – କଣ ପଚାରିଥାନ୍ତ ପଚାର ମୁ ତମ ସ୍ତ୍ରୀ
ମୁ – ଖୁଡି ଦାଦା ତମ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଛନ୍ତି
ଖୁଡି- ନା ତମ ଦାଦାଙ୍କୁ ଗାଣ୍ଡି ମାରି ଆସେନି
(ମୋ ମନ ପୁରା ଖୁସି ହୋଇଗଲା କୁଆଁରୀ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ମିଳିବ ) ମୁ – ତାହାଲେ ମୁ ତମ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବି
ଖୁଡି – ନାଇ ମୋତେ ବହୁତ କାଟିବ ତମର ବହୁତ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟିଯିବ ନା ବାବା ନା
ମୁ – ( ମନ ଦୁଃଖରେ ତମେ କଣ ତମେ ସ୍ୱାମୀ କୁ ଗାଣ୍ଡି ସୁଖ ଦେଇ ପାରିବନି
ଖୁଡି – ହଉ ଡେବିଜେ ହଲେ ଆଜି ନୁହଁ ଆଜି ମୁ ପୁରା ଥକି ଯାଇଛି କାଲି ଗାଁ କୁ ଗଲେ ସେଠି ଦେବୀ
ମୁ – ହଉତାହଲେ
ଖୁଡି – ଏବେ ମୋବିଆ ରୁ ତମ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼

🎧 ଶଶୁରଙ୍କର ପୁରା ବାଣ୍ଡଟା ମୋ ବିଆକୁ ଫାଡ଼ି ବିଆ ଭିତରର ଶେଷ ଅଂଶରେ ଯାଇ ବାଜିଲା


ମୁ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟଙ୍ଗେଇ ହୋଇ ଥାଏ ଇଚ୍ଛା ହଉଥାଏ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଆହୁରି ଗେହିବି ଖୁଡି ବିଆ ଭିତରେ ନିଜର ଆଂଗୁଠି ପୁରେଇ ୨; ୩ ଥର ଆଗପଛ କଲେ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରୁ ଥପ ଥପ ହୋଇ ବୀଜ ପାଣି ବାହାରିଲା ଖୁଡି ନିଜ ଶାଢୀରେ ବିଆ ପୋଛିଲେ ତାପରେ ଆମେ ଦିଜଣ ବାଥରୁମ କୁ ଗଲୁ ଖୁଡି ଚାଲିପାରୁନଥିଲେ ପାଙ୍ଗାଇ ପାଙ୍ଗାଇ ଚାଲୁଥିଲେ ଆମେ ପରସ୍ପର ସାୱାର ତଳେ ଠିଆ ହୋଇ ଲିପି କିସ୍ସ କଲୁ ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧୋଇଦେଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ସଫା କରିଦେଲି ଆମେ ବାଥରୁମ ରୁ ଆସି କପଡା ପିନ୍ଧି ଝିଅ ପାଖକୁ ଗଲୁ ଆଉ ସୋଇପଡିଲୁ

odia Sex Stories


ନେକ୍ସଟ ପାର୍ଟରେ କମିତି ଗାଁରେ ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି କହିବି

Related Stories

3.8 4 votes
Article Rating
3.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ganpat
Ganpat
1 month ago

Nice
Quickly uploaded next part

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: