Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଖୁଡି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ – Odia Sex Gapa

ନାମସ୍କାର ମୋର ବେଧୁଆ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନେ ମୁ ମୋର ଖୁଡି ଓ ମୋ ଭିତର ଘଟିଥିବା Odia Sex Gapa ସେକ୍ସ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ମୁ ଆଉ ଡରି ନକରି ସିଧା ସଲଖ କାହାଣୀ ଉପରକୁ ଯାଉଛି ମୁ ପ୍ରଥମେ ମୋ କଥା କହୁଛି ମୋ ର ନାମ ରାହୁଲ ମୋର ବୟସ ୧୮ୟେଅର୍ଶ ମୋ ଖୁଡି କ ନାମ ସିନୁ ତାଙ୍କ ବୟସ ୩୦ଏୟାର୍ସ ସେ ଯନ ବିବାହିତା ନାରୀ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ତାଙ୍କ ଫିଗର ୩୬ ୨୪ ୩୦

ଏ କାହାଣୀ ମୋର ୨ବର୍ଷ ତଳର ଯାତବଲ ମୁ ୧୦ ମ ରେ ପଢୁଥିଲି ମୋର ପାଠ ପାଡରା ମନ ନଥାଏ ତନୁ ନ ବାପା ମା ମୋତ ଖୁଡି କ ପଖରେ ରହି ପାଡ padhanti ଖୁଡି ଭୁବନେଶ୍ୱର ର ରହନ୍ତି ଖୁଡିଙ୍କ ଘର ମୁ ଦାଦା ଖୁଡି ଓ ତାଙ୍କର ଝିଅ ରହୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ର ବୟସ ୭ବର୍ଷ ମୋର ଆଗରୁ ଖୁଡି କ ପ୍ରତି କିଛି ଖରାପ ଚିନ୍ତା ଧାରା ନଥିଲା

ଦିନକର କଥା ଖୁଡି ଦାଦା ଓ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଖଟ ଉପର ସୋଇଥିଲା ମୁ ତଳ ସୋଇଥାଏ ହାତଟା ଖୁଡି ଉଟି ନିଜର ପାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଦାଦା କ ଉପର ସୋଇ ପଡିଲା ମୁ ସୋଇ ନାଥଏ ମୁ ଟୀକା ଟିକା ଆଖି ଖୋଲି ସବୁ ଦେଖୁ ଥାଏ ଖୁଡି ଦାଦା କୁ କିସ୍ସ କଲା ଦାଦା ମଧ ସହଯୋଗକାଳ ଖୁଡି ଦାଦା କା ପେଣ୍ଟ ଖୋଲି ଦାଦା କା ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁଚୁମିଲା କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିଲା ପରା ଦାଦା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଖୁଡି କା ବିଆ ର ପୁରାଇଲା ଖୁଡି ଖାଲି ଉଁ ଆଃ ଆଃ ହଉଥାନ୍ତି ମୋ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଖରାପ ଏ ମିଟି କିଛି ସମୟ ଚାଲିଲା ପରେ ଦାଦା କର ବୀଜ ବାହାରିଲା

🎧 ପେଣ୍ଟିକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲେ ଆଉ ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲେ – Odia Sex Stories

ଦାଦା ତାଙ୍କର ସବୁ ବିଜ ଖୁଡି ଙ୍କ ପାଣ୍ଟି ଉପରେ ଡଲିଦେଲେ ଖୁଡି ତାଙ୍କ ପାଣ୍ଟି କୁ ଖଟ ତଳ ରଖି ବାଥରୁମ କୁ ଯାଇ ଧୋଇ ଧଇ ହୋଇ ଆସି ସୋଇ ପଡିଲା ତା ପରା ଦିନ ସକାଳୁ mu ସିଘିର ଉଟି ଖୁଡି କ ପାଣ୍ଟି ଧରି କାଲି ରତି କଥା ବାଭି ୩ ଥର ହଲାଇ ମୋର ସବୁ ବୀଜ ଖୁଡି ପାଣ୍ଟି ଉପର ଢାଳି ଦଳି ମୁ ସବୁ ଦିନ ଖୁଡି କ କଥା ବାଭି ହଲାଏ ଏମୀତୀ କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ଦିନ ଖୁଡି କ ଦହ ଖରାପ ଥିଲା ସକାଳ ଦାଦା ଖୁଡି କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନଲ କ ଖୁଡି କ ଝିଅ ସ୍କୁଲ ଯାଇ ଥାଏ

ମୋର ୧୦ମ ପରିୟ ଥିବାରୁ ମୁ ସ୍କୁଲ ଯାଏନି ଦାଦା ଖୁଡି କୁ ଘରେ ଛାଡି ୩ଟାରେ ଅଫିସ ଗଲେ ଦାଦା ଗଲା ସମୟର ମତ କହିଥିଲେ ମୁ ଡ଼ରିରେ ଆସିବି ଖୁଡି କ ଯନ୍ ନବୁ ଧୀର ଧୀର ରାତି ହଲା ମୁ ବସି ପଡୁ ଥାଏ ଖୁଡି କ ଝିଅ ର ୮ଟାରେ ଶୋଇବା ଅଭସ ତନୁ ସେ କାହି ସୋଇ ପଡିଲା ମୁ ପଢୁ ଥାଏ ମୋର ରାତି ୧୦ଟାରେ ପଡା ସରିଲା ଖୁଡି ମୋତ ଖାଇବାକୁ ଦେଲା

ନିଜ ମଧ୍ୟ ଖାଇଲେ ତ ଅପାର ଆମ ଧୁଏ ଶୋଇବାକୁଗଲୁ ମୁ ଶୋଇବାକୁ ଗଲାବେଳକୁ ଖୁଡି କହିଲେ ତାଙ୍କ ଦେହ ଚିପିଦେବାକୁ ମୁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଚିପିବାକୁଲାଗିଲି ଖୁଡି ରାତିରେ ନାଇଟ ପିଦଣ୍ଡି କାଛି ସମୟ ଗୋଡ଼ ଚିପିଲା ପରା ସେ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ଚିପିବାକୁ କହିଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ଚିପିଲି ମୁ ଧୀର ଧୀର ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି

ସେ ମୋତ କଛି କହିଲେନି କାଚି ସମୟ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଛପିବା ପରେ dhira dhira ତାଙ୍କ ନାଇଟ ଭିତର hata ପୁରାଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେଖିଲି ସେ ମତ କି ଛି କହିଲା ନାହିଁ ସତବଳ ଖୁଡି କୁ ନିଦ ଲାଗି ଯାଇଥିଲା ମୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ଧୀର ଧୀର ତାଙ୍କ ପାଣ୍ଟି ଖୋଲି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଅଗୁଟି ପୁରେଇଲି ହଟାତ ଖୁଡି ଊଟିଗଲା ମୁ ଡରି ଯାଇ ହାତ କାଢି ଦେଲି

ଖୁଡି -କଣ କରୁଥିଲୁ ମୁଁ -କଛି ନାହିତ ଖୁଡ଼ୀ – ସତକହ ମୁଁ -ତୁମେ କାହକୁ କହିବନୀତ ଖୁଡୀ -ନକାହାକୁକାହିଁବିନି

ମୁ -ତୁମ ବିଆ ରେ ଆଂଗୁଟି ପୁରାଉଥିଲି ଖୁଡୀ – କଣପାଇଁ ମୁ – ତୁମ ବିଆ ମୋତ ପାଗଳ କରିଛି ଖୁଡି- ସତରେ ତତ ମୋ ବିଆ ଏତ ପସନ୍ଦ ମୁ -ହଁ ଖୁଡି ତାପରେ ଖୁଡି ମୋର ମୁଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମାଡି ଦେଲା ଆଉ କହିଲେ ନ ଖା ଖା ଭଲ କରି ଖା ନ ବିଆ କୁ ଚାଟ ଭଲ କରି ଚାଟ ଖୁଡି କ ବିଆ ମୁତୁରା ପରି ବାସନା ହଉଥାଏ ଖୁଡି କିନ୍ତୁ ମୋର ମୁଣ୍ଡ କୁ ଦାବି ଧରି ଥାଏନ୍ତି ମୁ ନିଶୁସ ନେଇ ପାରୁ ନଥାଏ

🎧 – Audio – ଅନ୍ଧାର ରାତିରେ ଉମେଶ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରି ଦେଲେ

ଏ ମିତି କାଛି ସମୟ ଚାଟିଲା ପରା ଖୁଡି କ ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା ଖୁଡି ତାଙ୍କ ସବୁ ଲୁଣିଆ ପାଣି ମୋତ ପିଆଇଲା ତାପର ଖୁଡି ପଚାରିଲା କମିତିଲାଗିଲା ମୁ କହିଲି ଭଲ ଲାଗିଲା ଖୁଡି ଖୁଡି କହିଲା ଖୁଡି ଡାକିବା ଦରକାର ନାହିଁ ନାଁ ଧରି ଡାକ ସିନୁ ବୋଲି ମୁଁ କହିଲି ଖୁଡି ସତରେ ଖୁଡି କହିଲେ ହଁ କାରଣ ଏବେ ଆମ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମୁ ବହୁତୁ ଖୁସି ହୋଇଗଲି

ମୁ କହିଲି ଖୁଡି ଆମେତ ବାହା ହୋଇନ ତାହାଲ କମିତି ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ହଲ ଖୁଡି କହିଲା ସେଥର କଣ ଅଛି ଏବେ ବାହା ହୋଇ ଯିବା କିନ୍ତୁ ଗୋଟାଏ ସାର୍ତ୍ର ରେ ମୁ କିନ୍ତୁ କଣ ଖୁଡି କହିଲେ ଦାଦା ଥିବା ବାଳ ଆମେ ଖୁଡି ଓ ପୁତୁରା ଦାଦା ଗଲା ପରା ଆମେ ସ୍ୱାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ହଲା ମୁଁ ହଁ କହିଲି ତାପରେ ଦାଦା ଅଫିସ ରୁ ଆସିଲେ ତନୁ ଆମ ସେଦିନ ରାତିର କାଚି କରି ପାରିଲୁନି ଖୁଡି ମୋତ ଲିପ୍ସକିସ୍ସ କରି ଚାଲିଗଲେ ତା ପର ଦିନ ସକାଳ ମୁଁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଦାଦା ଅଫିସ କୁ ବାହାରୁ ଥାନ୍ତି ଖୁଡି ଉଟି ରୋସେଇ କରୁଥାନ୍ତି ମୁଁ ଉଠିଲି ମୋ କାମ ସାରି ଟିଉସନ ଚାଲି ଗଲି ଆସିଲା ବେଳକୁ ଦାଦା ଓ ଝିଅ କହିବି ଘରେ ନଥାନ୍ତି ମୋ ମନ ପୁରା ଖୁସି ଖୁଡି ଘରେ ଏକା ମୁ ଖୁଡି ଙ୍କୁ ବହୁତୁ ଖୋଜିଲି କିନ୍ତୁ ପାଇଲିନାହିଁ ତା ପରେ ଦେଖତ ଖୁଡି ଦୋକାନରୁ ସଉଦା ଏଣିକି ଆସୁଛନ୍ତି
ଖୁଡି – ତମେ ଆସିଲଣି
ମୁ – ହଁ ଆସିକି ତମକୁ ଖୋଜୁଛି
ଖୁଡି – କଣପାଇ
ମୁ -ତମର କାଲି ରାତି କଥା ମନ ନାହିଁ
ଖୁଡି – ମୋର ମନ ଅଛି ସେଠିବ ପାଇତ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିଲି
ମୁ – ମାନ
ଖୁଡି – ମାନ କାଚି ନାହିଁ ତମେ ଯାଅ ଗାଧେଇ କି ଆସ ତାପରେ ବାହା ହଵା
ମୁଁ ଏ କଥା ଶୁଣିକି ପୁରା ଖୁସି ହୋଇ ଗଲି ଓ ସାଙ୍ଗ ସାଙ୍ଗ ଗାଧାଇ କି ଆସିଲି ମୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ଖୁଡି ଘର ସଜାଉ ଥାନ୍ତି ମୁ ଆସି ପେଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଲି କିନ୍ତୁ ଖୁଡି ପେଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିବାକୁ ମନା କଲା
ମୁ – ଖୁଡି କାହିଁକି ମନା କରୁଛ
ଖୁଡି – କହୁଛି ଆଜି ଆମେ ଦିଜନ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇକି ବାହା ହଵା କାରଣ ଆମ ବାହା ଘର ଅଲଗା ପରକାର ହବ ମୁଁ ଯାହା କହୁଛି ତାହା କର
ମୁ – ହଁ କହିଲି ଏ କଥା ଶୁଣିକି ମୋ ମନ ପୁରା ପୂରି ଖୁସି
ତାପରେ ମୁଁ ସେମେତି ଲଙ୍ଗଳା ରହିଲି ଖୁଡି ଘର ସଜେଇ ସାରି ହାତ ଗୋଡ ଧୋଇ ବାକୁ ଗଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଇ ଅପେକ୍ଷା କଲି ଖୁଡି ଆସିଲେ ଓ ନିଜର ନାଇଟୀ ଖୋଳିଲେ ମୋରି ଆଖି ଆଗରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ପୁରା ପୁରି କାବା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ବଡ ଗାଣ୍ଡି ଓ କଣ ଲାଗୁ ଥିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟିଆ ହୋଇଗଲା ଖୁଡି ମୋତ ତଳକୁ ଡାକିଲେ ମୁ ତଳକୁ ଯାଇ ବସିଲି ଖୁଡି ଜରିରୁ ସିନ୍ଦୁର ଚୁଡ଼ି ମଙ୍ଗଳ ସୁତୁର ଓ ବାକି ସବୁ ଜିନିଷ କାଡିଲା ଫୋନେ ର ମନ୍ତ୍ର ଲଗାଇଲା
ଖୁଡି – ତମ ଗୋଡ ଲମ୍ବାଅ
ମୁଁ – କାହିଁକି
ଖୁଡି- ଯାହା କହୁଛି ସେଇଆ କର
ମୁ – ସେଇଆ କଲି
ଖୁଡି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଆସି ମୋ କୋଳରେ ବସିଲେ ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରାଇଲା ମୁଁ ଖୁସିରେ ପେଲିବା ଆରମ୍ବ କଲି ଖୁଡି ଆଃ -*ଉଁ ହଳ ଓ ପାଟିକଲା
ମୁ – ଖୁଡି କହିଁକି ପାଟି କରୁଛ
ଖୁଡି – ମୁଁ ତମକୁ କଣ କହିଥିଲି
ମୁ -ଖୁଡି କଣ କହିଥିଲ
ଖୁଡି – ଆମ ବାହାଘର ଅଲଗା ପରକାର ହବ
ମୁ – ହଁ କିନ୍ତୁ କଣ ଅଲଗା ପରକାର ହବ ମୁ ଜାଣି ପାରୁନି
ଖୁଡି – କହୁଛି କାହିଁକି ବିକଳ ହଉଛ ଆରେ ବାବା ବାହା ଘର ରେ ହାତଗନ୍ତି ପଡ
ମୁ -ହଁ
ଖୁଡି – କିଂନ୍ତୁ ଆମ ବାହା ଘର ଅଲଗା ପରକାର ତନୁ ଆମର ହାତଗଣ୍ତି ପଡିବ ଓ ବିଆ ବାଣ୍ଡ ଗଣ୍ତି ପଡିବ
ମୁ – ଖୁଡି କିଂନ୍ତୁ କାହିଁକି
ଖୁଡି – ଆର ହାତଗଣ୍ତି ପଡ ସାତ ଜନମ ପାଇ ଅଲଗା ନ ହଵା ପାଇ
ମୁ – ହଁ
ଖୁଡି – ବିଆ ବାଣ୍ଡ ଗଣ୍ତି ପଡ ସାତ ଜନମ ଜାଏ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଅଲଗା ନ ହବା ପାଇ
ମୁ – ଖୁଡି ମାନେ ମୁ ତୁମକୁ ସାତ ଜନମ ଜାଏ ଏମିତି ଗେହିଁବି
ଖୁଡି – ହଁ ତମର ଯେତବଳେ ଯୋଉ ସମୟର ମୋତେ ମୋତେ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହବ ତମେ କରି ପାରିବ କାରଣ ମୁଁ ତମର ସେକ୍ସ ଟୟ
ଖୁଡି – ହଉ ଆଉ କଛି ପଚାରନି ଆଗ ବାହାଘର ସାରିଦେବା

ମାର୍କ ପାଇବା ପାନୀ ସୁଶ୍ରୀ ଆଉ ସଂଯୁକ୍ତ ସବୁ କରି ଦେଲେ – Odia Sex Kahani


ମୁ – ହଉ
ତାପରେ- ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ସେମେତି ବସି ଥାନ୍ତି ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧାଇଲି ତାପରେ ଆମର ହାତଗଣ୍ତି ପଡିଲା କେଛି ସମୟ ପରେ ଆମର ହାତଗଣ୍ତି ଫିଟିଲା ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରୁ ଉଠିଲେ ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆକୁ ଦେଖିଲି ଖୁଡିଙ୍କ ବିଆରେ କଣା ମେଲି ଯାଇଥିଲା
ଖୁଡି – ଠିଆ ହୁଅ ମୁ ଠିଆ ହଲି ଖୁଡି ମତେ ବରଣ ମାଳା ପିନ୍ଦଇଲା ମୁ ମନ୍ଦ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବରଣ ମାଳା ପିନଦେଲି ଆମେ ଦିଜଣ ନିଆଁ ଚାରି ପଟେ ସାତ ଘେରା ନେଲୁ ଖୁଡି ମୋତେ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲେ
ମୁ – ଖୁଡି ଏ କଣ କରୁଛ
ଖୁଡି – ମୁ ତମ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ର ଏଇଟା ଧରମ ସେ ତା ସ୍ୱାମୀ କୁ ସବୁ ସୁଖ ଦବ
ଖୁଡି – ହଁ ତମେ ମୋତେ ଖୁଡି କଣ ଡାକୁଛବି ମୋ ନାଁ ଧରିକି ଡାକ ସିନୁ ବୋଲି
ମୁ – ସିନୁ ଆଇ ଲଭ ୟୁ
ସିନୁ- ଆଇ ଲଭ ୟୁ ଟୂ ମୋ ରାହୁଲ ମୋ ରାଜା ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଆଜିଠୁ ଏ ରାଣ୍ଡି ତମର ମୋ ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ତମର
ମୁ – ହଁ ବେବି ତମେ ମୋର
ସିନୁ – ହଁ ତମର ଏ ରାଣ୍ଡି କୁ ଗିହଁ ମୋ ବିଆ କୁ ଫାଡ଼ି ଦିଅ ତମ ପିଲାର ମା ବନାଇ ଦିଅ
କହି ମୋତେ କିସ୍ସ କଲେ
ନେକ୍ସଟେ ପାର୍ଟ ରେ ଆମ ଚଉଟୀ ରାତି କଥା କହିବି ମୁ କେମେତି ଖୁଡି ଙ୍କୁ ଗହିଁଲି ଆଉ ମଜା ନାଲି

Jadi yehi sex kahani ti bhala lagila, comment kari janeibe, aau ama telegram channel ku subscribe karantu. click here

Related Stories

1.4 5 votes
Article Rating
1.4 5 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
5 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rajubadboy29@gmail.com
1 month ago

Sex karibaku kahara echa achu any girls mail kara [email protected]
💯% privet

rajubadboy29@gmail.com
1 month ago

[email protected] sex pain mail kara any girls

dashrudra84@gmail.com
1 month ago

Sex pain mail kara [email protected]
Any girls aunty

dashrudra84@gmail.com
1 month ago

Story superb

Raj
Raj
1 month ago

Story Badhia heichi
Any bhabi khudi msg me on Telegram
My Telegram id – @jejemaa12

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: