ଖୁଡୀଙ୍କୁ ପଟେଇ ଗେହିଂ ଦେଲି

ମୋ ନା ସମ୍ବିତ. ମୋ ଘର ଜଗତସିଂହପୁର ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରୁହେ . ଛୁଟି ହେଲେ ଗାଁ କୁ ଯାଏ . ଗାଁ ରେ ଆମ ଘର ପାଖରେ ଜଣେ ଖୁଡି ଅଛନ୍ତି .ତାଙ୍କ ନା ମଞ୍ଜୁ. ତାଙ୍କ ବୟସ ପାଖାପାଖି ୪୦ ହେବ. ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ନହଲେ ମଧ୍ୟ ସେକ୍ସି ଲାଗନ୍ତି. ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଝିଅ ୧୪ ବର୍ଷ ର ଆଉ ପୁଅ ୯ ବର୍ଷ ର.ଦାଦା ଗାଁ ଛକ ରେ ଗୋଟେ ଦୋକାନ କରିଛନ୍ତି. ମୁଁ ଗାଁ କୁ ଗଲେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପ୍ରାୟ ଯାଏ.ଦାଦା ଙ୍କ ସହ କଥା ହୁଏ ଖୁଡି ଚା କରି ଦିଅନ୍ତି ପିଏକି ଆସେ. ଖୁଡି ମତେ ଭାରି ଭଲ ପାଆନ୍ତି।ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆଉ ପୁଅ କୁ ପଢ଼ାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ କୁହନ୍ତି.ମୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିଦିଏ.

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ ଖୁଡି ଯେତବେଳେ ମତେ ଚା ନଇଁକି ଦିଅନ୍ତି ବ୍ଲାଉଜ ଫାଙ୍କ ରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇ ଯାଏ . ତାଙ୍କର ବ୍ରା ଷ୍ଟ୍ରିପ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ .ଆଉ ସେ ଚାଲିଲା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୁଁ ଘରେ ଆସି ବାଥରୁମ ରେ ହଲାଏ. କେମିତି ତାଙ୍କୁ ପଟେଇ କରିବି ବୋଲି ସବୁବେଳେ ଭାବୁଥାଏ. ଦିନେ ଦାଦା ତାଙ୍କର କୋଉ ବନ୍ଧୁ ଘରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି. ମୁଁ ଗାଁ ରେ ଥାଏ. ଖୁଡି ଙ୍କ ର କଣ ସଉଦା ଦରକାର ହେଲା.ମତେ ଫୋନ କରି କହିଲେ ତମ ଦାଦା ନାହାନ୍ତି ଟିକେ ବଜାରରୁ ସଉଦା ଆଣିକି ଦେବ. ମୁଁ ଯାଇ ବଜାରରୁ ସଉଦା ଆଣି ଖୁଡିଙ୍କୁ ଦେଲି .ଖୁଡି ରୋଷେଇ କରୁଥାନ୍ତି .ଖରାବେଳ ସମୟ .

ବୋଉକୁ ଉସକେଇ ଖେଳ କରିଲି

ତାଙ୍କ ପିଲା ମାନେ ସେପଟ ଘରେ ପଢ଼ୁଥାନ୍ତି. ଖୁଡି ମତେ ଚା ପିଇବାକୁ କହିଲେ. କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଖରାବେଳେ ଚା ପିଏନି ବୋଲି କହିଲି.ଖୁଡି କହିଲେ ହଉ ତାହାଲେ ରୁହ ଆଜି ଏଇଠି ଖାଇକି ଯିବ .ମୁ ମନା କରୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ହମ କହି ରହିଲି.ଘରକୁ ବୋଉ କୁ କୋଳ କରି କହିଦେଲି ଖୁଡି ଙ୍କ ଘରେ ଖାଇକି ଯିବି ବୋଲି.ଖୁଡି ମତେ କହିଲେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥାଅ ମୁଁ ରୋଷେଇ ସାରି ଯାଉଛି.ମୁ ଟିଭି ରେ ମୁଭି ଦେଖୁଥାଏ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ. କହିଲେ ରୋଷେଇ ସରିଗଲା ଟିକେ ପରେ କହିବା.ଖୁଡି ମୋ ସହ ବସି ମୁଭି ଦେଖିଲେ. ସେତିକିବେଳେ ଗୋଟେ ରୋମାଣ୍ଟିକ କିସ୍ସ ସୀନ ପଡିଲା.ମୁ ଚାଁନେଲ ଚେଞ୍ଜ କରୁଥିଲି ଖୁଡି କହିଲେ ଚେଞ୍ଜ କଣ ପାଇଁ କରୁଛ ଭଲ ଲାଗୁନି କି. ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଖୁଡି ତମେ ବସିଛ ତ ଖରାପ  ଭାବିବ ବୋଲି ଚେଞ୍ଜ କଲି।

ଖୁଡି କହିଲେ ନାଇଁ ଖରାପ ଭାବିବିନୀ ଲଗାଅ .ମୁଁ ଲଗେଇଲି .ସେତବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଥାଏ .ଖୁଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖିଦେଲେ କହିଲେ ସମ୍ବିତ ତମର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି.ମୁ କହିଲି ନାଇଁ.ଖୁଡି କହିଲେ ତମକୁ ଦେଖି ଲାଗୁନି .ମୁ ହସିଲି . ସେତବେଳେ ଖୁଡିଙ୍କ ବ୍ରା ଷ୍ଟ୍ରିପ ଦେଖାଯାଉଥାଏ .ମୁଁ ଭାବିଲେ ଆଜି ଯେମିତି ହେଲେ ଖୁଡିଙ୍କୁ ପଟେଇ କରିବି.ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ଖୁଡି ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ତମର କେହି ଵଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ .ଖୁଡି କହିଲେ ନା ମ .ମୁଁ କହିଲେ ଏବେ. ଖୁଡି କହିଲେ ଏବେ କଲେ ତମ ଦାଦା ମତେ ଆଉ ରଖିବେ ଟି. ମୁ କହିଲି ଦାଦା କେମିତି ଜାଣିବେ.ସବୁ ସେକ୍ରେଟ ରଖିବା. କହିଲେ ମୁଁ ବୁଢ଼ୀ ହେଲେଣି ମତେ କିଏ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କରିବା.ମୁଁ କହିଲି ନା ମ ଖୁଡି ତମେ ଏବେ ବି ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଚ ଯିଏ ଦେଖିବ ଫସିଯିବ।ଖୁଡି ଲାଜ ରେ କହିଲେ ହେ ତମେ ନା.

ପଡିଶା ଘର ଝିଅ ର ସିଲ ଫିଟାଇଲି

ମୁଁ କହିଲି ଖୁଡି ମତେ ତମ ଵଏଫ୍ରେଣ୍ଡ କରୁନ।ଖୁଡି କହିଲେ ତମେ ମୋ ପୁତୁରା ହେବ ତମକୁ କେମିତି କରିବି. ମୁ ଜାଣିଲି ଖୁଡିଙ୍କ ର ମନ ଅଛି.ମୁ କହିଲି ପୁତୁରା ହେଲେ କଣ ହେବ ତମେ ଜଣେ ଝିଅ ମୁ ଜଣେ ପୁଅ କହି ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ରେ ହାତ ପକେଇ ଦେଲି.ସେ ଠିଆ ହେଇ ଗଲେ ମତେ କହିଲେ ଏ କଣ କରୁଛ.ମୁ କହିଲି ଖୁଡି ପ୍ଲଜ଼ କେହି ଜାଣିବେନି ତମେ ବି ଖୁସି ମୁ ବି ଖୁସି.ସେ କହିଲେ ନା ତମ ଦାଦା ଜାଣିବେ ଯଦି ମାରିଦେବେ. ମୁଁ କହିଲି ଦାଦା ଜାଣିବେନି ଆମ ଦିଜଣ ଙ୍କ ଭିତରେ ରହିବେ କଥା. ତା ଛଡା ଦାଦା ତ ପ୍ରାୟ ଦୋକାନ ରେ ରହୁଛନ୍ତି କେହି ଜାଣିବେନି.

ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ରାଜି ହେଲେ ମୁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କିସ୍ସ କଲି ସେ ଟିକେ ଟିକେ ବିରୋଧ କରୁଥାନ୍ତି. ଧୀରେ ଧୀରେ ସେ ବି ମତେ କିସ୍ସ କଲେ.ହଟାତ ସେ ମତେ ପେଲି ଦେଲେ କହିଲେ ଛୁଆ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ଖାଇ ସାରିଲେ ଛୁଆ ଶୋଇବେ ତା ପରେ ଦେଖିବା. ମୁଁ ମାନି ଗଲି.ସେ ଯାଇ ଛୁଆ ଙ୍କୁ ଡାକିଲେ ଆଉ ଖାଇବା ପାଇଁ ବାଢିଲେ.ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଛୁଆ ଶୋଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ରୁମ କୁ ପଳେଇଲେ.ଖୁଡି କହିଲେ ତମେ ବସିଥା ମୁ ବାସନା ମାଜି ଯାଉଛି. କାମ ସାରି ସେ ଆସି ମୋ ପାଖରେ ସୋଫା ରେ ବସିଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ହାତ ପକେଇ ଗୋଟେ ଦୁଧରେ ଶାଢ଼ୀ ଉପରେ ହାତ ମାରି ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲି ଆଉ ଗାଲରେ କିସ୍ସ କଲି.ସେ କହିଲେ ସମ୍ବିତ ପ୍ଲଜ଼ ଏ ସବୁ କରନି ଭଲ ନୁହେ.ମୁ କିନ୍ତୁ ନ ଶୁଣି ଚିପିଲି ଆଉ ଲିପ କିସ୍ସ କଲି. ସେଇ ବି ମତେ ସହଯୋଗ କଲେ. ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ମୋ କୋଳରେ ବସେଇ ଶାଢ଼ୀ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରୁ ଖସେଇ ଦେଲି ଆଉ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ଚିପିଲି ଆଉ ବେକ ରେ କିସ୍ସ କଲି.ସେ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ହେଉଥାନ୍ତି .

ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ବ୍ରା ଉପରେ ଦୁଧ ଚିପିଲି. ନହି ରେ ହାତ ମାରିଲି. ତା ପରେ ତାଙ୍କ ସାୟା ଖୋଲି ଦେଲି ସେ ଖାଲି ବ୍ରା ପାଣ୍ଟି ରେ ଥାନ୍ତି. ତା ପରେ ସେ ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ସବୁ ଖୋଲିଦେଲେ. ମୁଁ ଖାଲି ଚଡି ରେ ଥାଏ. ମତେ କହିଲେ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଚାଲ. ମୁ ତାଙ୍କୁ ଟେକୀକି ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ନେଇଗଲି ସେଠି ତାଙ୍କୁ ଖଟ ରେ ଶୁଆଇ କିସ୍ସ କଲି ଆଉ ଦୁଧ ଚିପିଲି.ସେ ଚଡି ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ସଲେଇଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ପାଣ୍ଟି ସବୁ ଖୋଲିଦେଲେ. ତାଙ୍କର ବିଆ ରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ବାଳ ଥାଏ .ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ବିଆ ରେ ମାରିଲି. ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହଉଥାନ୍ତି.

ନେତା ଙ୍କ ସହ ବୋଉ ର ଗିହାଁ ଗିହିଁ

ମୁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଟି ରେ ନବାକୁ କହିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମନା କଲେ.ମୁ ଆଉ ବାଧ୍ୟ କଲିନି. ମୁ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ଚୁଚୁମି ଥାଏ ଆଉ ଅଙ୍ଗୁଟି  ବିଆ ରେ ମାରୁଥାଏ. ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି କହିଲେ ପ୍ଲଜ଼ ମୋ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦିଅ ତମ ବାଣ୍ଡ.ମୁ ଆଉ ଟିକେ ଅଙ୍ଗୁଟି ମାରି ତାଙ୍କୁ ଶଲେଇଲି ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରେଇଲି. ସେ ଟିକେ ଟିକେ ଚିଲାଉଥାନ୍ତି ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିତର ବାହାର କରୁଥାଏ.

ଭାଉଜ ଙ୍କର ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି

ସେଇ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ହଉଥାନ୍ତି.ସେ ତା ଭିତରେ ୨ ଥର ପାଣି ବାହାର କରି ସାରିଥାନ୍ତି.୨୫ ମୀନ ପରେ ମୋର ବାହାରିବା ସମୟ ହେଲା ମୁ କହିଲି ଖୁଡି କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି.ସେ କହିଲେ ଭିତରେ ଛାଡି ଦିଅ କିଛି ହେବନି ମୁ ଅପେରସନ ହେଇ ସାରିଛି.ମୁ ସବୁ ବୀଜ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଚଡି ଦେଇ ତାଙ୍କ ସାଇଡ଼ରେ ସୋଇ ପଡିଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଉଠି ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଲେ ମୁ ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଲି.ଖୁଡି ଙ୍କୁ କହିଲି ତମେ ମତେ ଆଜି ଖୁସି କରିଦେଲ କଣ ଗିଫ୍ଟ ନେବା କୁହ.ସେ କହିଲେ କିଛି ନାହିଁ .ମୁ କହିଲି ଆଉ କେବେ ହେବା .ସେ କହିଲେ ଦାଦା ନଥିବା ବେଳେ କହିବି.ସେବେଠୁ ତାଙ୍କୁ ୭-୮ ଥର କରି ସାରିଲେଣି..ଷ୍ଟୋରୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ଜଣେଇବେ.

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here

ଆମର ନୂଆ chat ଗ୍ରୁପ join କଲେଣି ନ nahni, ଯଦି join କରିନ , ଏଠାରେ Click କର