ଜେଜେମା ମୋ ଶଯ୍ୟା ସଙ୍ଗିନୀ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି ମୋର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରୀ କୁ. ଏଇ କାହାଣୀ ଟି ମୋର ଆଉ  ଜେଜେମା ଉପରେ ଆଧାରିତ, ମୋର ଆଗରୁ ଜେଜେମା ପ୍ରତି ଖରାପ ଭାବନା ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଯେବେଠୁଁ,  ମୁଁ ନେଟ ରୁ ବହୁତ ଜେଜେମା ଯୌନ କାହାଣୀ ପଢୁଛି. ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ଏସବୁ ମିଛ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜେଜେମା ଉପରେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଲେଖିଥିବା ଲେଖକଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲି, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସତ୍ୟ କାହାଣୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଲେ, ସେବେଠୁ କେଜାଣି କାହିଁକି ମୋର ମୋ ଜେଜେମା ପ୍ରତି ଖରାପ ଭାବନା ଆସିଛି.


କାହାଣୀ କୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ମୋର ଆଉ ଜେଜେମା ର ପରିଚୟ ଦେଇ ଦିଏ,  ମୋ ନା papu ବୟସ 20 ଜେଜେମା ନାଁ ସବିତା  ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ଟିକେ ମୋଟୀ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ବଡ ବଡ଼. ମୋତେ ତା ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ପାଗଳ କରୁଛି. ମୁଁ ଡେଲି ତା ନାଁ ଧରି ହଲଉଛି,  ଚାଲନ୍ତୁ ଆଉ ଡେରି ନକରି କାହାଣୀ କୁ ଯିବା. 

ବାହାଘର ପରେ ପର ପୁରୁଷ ସହ ସେକ୍ସ ର ମଜ଼ା ନେଲି – Odia Sex


    ଆମ ଘରେ ମୁଁ ମୋ ବୋଉ ଆଉ ଜେଜେମା ରହୁ ବାପା ବାହାରେ ଜବ କରନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ବି ନେଟ ରେ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢେ, ଷ୍ଟୋରୀ ପଢିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ସବୁବେଳେ ଠିଆ ହେଇଯାଏ, ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ବି ନହେବ କେମିତି ଏତେ sexy ଜେଜେମା ଯୋଉ ଅଛି. ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ କପଡା ଶୁଙ୍ଘିକି ହଲେଇ ଦିଏ. ଜେଜେମା କୁ କେମିତି ଗେହିଁବି ସୁଯୋଗ ଖୋଜୁଥାଏ. ଦିନେ ଘରେ ବୋଉ ମାମୁ ଘରକୁ ଯିବ ବୋଲି ବାହାରିଲା , ମୁଁ ତାକୁ ନେଇ ମାମୁ ଘରେ ଛାଡିକି ଆସିଲି,  ଆସିଲା ବେଳେ ବୋଉ କହିଲା ମୁଁ ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ପରେ ଯିବି ତେଣୁ ତୁ ଜେଜେମା କୁ ଘର  କାମ ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବୁ, ମୁଁ ହଁ କହି ଚାଲି ଆସିଲି.

ମୁଁ ମନରେ ଭାରି ଖୁସି ହଉଥାଏ କି ଯାହା ହଉ ଜେଜେମା କୁ ପଟେଇବାକୁ ସମୟ ମିଳିଗଲା. ମୁଁ ଆସିଲା ବେଳେ ଭାବିଲି ଆଜି ଯେମିତି ହେଲେ ଜେଜେମା କୁ ଗେହିଁବି ପ୍ଲାନ କଲି , ତେଣୁ ମୋ ପ୍ଲାନ ମେଡ଼ିସିନ ଷ୍ଟୋର ରୁ ନିଦ ବଟିକା ନେଇ ଘରକୁ ଆସିଲି ଆସିଲା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇଯାଇଥିଲା, ମୁଁ ଆସି ଫ୍ରେସ ହେଇ ରୁମରେ ରେଷ୍ଟ ନେଲି ଜେଜେମା ସେପଟେ ରୋଷଇ କରୁଥିଲା. ମୋ ଆଖି କେତେବେଳେ ଲାଗିଗଲା ଜାଣି ପାରିଲିନି  ଉଠିଲା ବେଳକୁ ରାତି 8 ଟା

 
ମୁଁ ଉଠିଲି ଜେଜେମା ଖାଇବାକୁ ଡାକିଲା ମୁଁ ଧୁଆଧୁଇ ହେଇ ଖାଇଲି ସେ ବି ଖାଇଲା ଖାଇସାରି ଟିଭି ଦେଖିଲା
ଷ୍ଟୋରୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା


ମୁଁ ମୋ ପ୍ଲାନ ଅନୁସାରେ kitchen କୁ ଯାଇ ତା କ୍ଷୀର ଗ୍ଳାସ ରେ ନିଦ ବଟିକା ମିଶେଇ ଦେଲି. କ୍ଷୀର ଆଣି ଜେଜେମା କୁ ଦେଲି ସେ ପିଇଦେଲା. 5 min ପରେ କହିଲା ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲେଇ ଦଉଚି ମୁଁ ଯାଉଛି ଶୋଇବି ତୁ ବି ଶୀଘ୍ର ଶୋଇପଡ. କହି ଚାଲି ଗଲା ଅଧା ଘଣ୍ଟା ପରେ ମୁଁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ସେ  ଶୋଇଛି ଯାଇ ଚେକ କଲି ଦେଖିଲି ସେ ଗହୀର ନିଦରେ ଶୋଇଛି. ମୋତେ ସେ ସମୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲା କାରଣ ମୋ ପ୍ଲାନ କାମଦେଲା. ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ shirt ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲି ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତା କପଡା ଗୁଡା ଖୋଲିଲି ଓଃ ମୁଁ କଂଟ୍ରୋଲ କରିପାରୁନଥାଏ.

ବୋଉକୁ ଗେହିଁଲି – Odia Sex Kahani

ଧୀରେ ଧୀରେ ତାର ସବୁ କପଡା ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ତା ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ଦେଖି ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲେଇ ଦେଲା କାରଣ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବିଆ ଦେଖୁଥାଏ , ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତା ଉପରକୁ ଚଢି ଯାଇ ତା ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇଲି  ବିଆ ଟାଇଟ ଥିଲା କେବେଠୁ ଗିଁହା ଖାଇନି, ଜୋରରେ ଗୋଟେ ଧକ୍କା ମାରିଲି ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା, ଦୁଇ ହାତରେ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଦଳୁଥିଲି, ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମୁଥିଲି. ତା ଓଠରେ kiss କରୁଥିଲି. ଏପଟେ ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଉପର ତଳ କରି ଗେଂହୁଥିଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଝଡିଗଲି ମୋର ସବୁ ମାଲ ତା ବିଆରେ ଢାଳିଦେଲି.

ତା ଉପରୁ ଉଠି ଆସି ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଲି ତା ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି  ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଛିଡା ହେଲା ମୋର ଜେଜେମା  ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ଘଷିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫଁ ଫଁ ହେଲା ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡିମାରି ଚାଲିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ସବୁ ରସତକ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗିଗଲା. ମୁଁ ହାଲିଆ ହେଇଗଲି ତାରି ପାଖରେ ଶୋଇ ପଡିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଠି ତାକୁ ପୋଛା ପୋଛି କରି କପଡା ପିନ୍ଧେଇ ଦେଲି ତାପରେ ମୁଁ ତା ରୁମ ରୁ ଚାଲି ଆସି ମୋ ରୁମରେ ସୋଇପଡିଲି ବହୁତ ଥକି ଯାଇଥିଲି ନିଦ କେତେବେଳେ ଆସିଲା ଜାଣି ପାରିଲିନି ତାପର ଦିନ ସଖାଳୁ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା. ଉଠି ଦେଖିଲି ଜେଜେମା ଘର କାମ କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଥକି ଗଲା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ଯାଇ ଜାଣିଶୁଣି ପଚାରିଲି ଜେଜେମା କଣ ହେଇଚି ତୁ ଏମିତି ହାଲିଆ ହେଲା ଭଳିଆ ଲାଗୁଛୁ, 
ଜେଜେମା – କଣ ହେଇଚି ଜଣା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଭାରି ହାଲିଆ ଲାଗୁଛି.

 
ମୁଁ – ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଇଜା ଭଲ ଲାଗିବ, ମୁଁ ତୋ ଗୋଡ଼ ମୋଡି ଦଉଚି ସେ ଶୋଇଗଲା ମୁଁ ତା ଗୋଡ ମୋଡି ଦଉଥିଲି. ମନେ ମନେ କହୁଥାଏ ଏବେ ମୋଡା ଖା ରାତିରେ ପେଲା ଖାଇବୁ.


               କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଚାଲି ଆସିଲି ତାପରେ ସେ ରେଷ୍ଟ ନେଇ କିଛି ସମୟ ପରେ ଆସିଲା. ଆସି ଘର କାମ କଲା ମୁଁ ତାକୁ ହେଲ୍ପ କଲି ପୁଣି ରାତିରେ ନିଦ ବଟିକା ଦେଇ ପେଲିଲି ଏମିତି ଦୁଇ  ଦିନ ଚାଲିଲା. ତିନି ଦିନକୁ ଜେଜେମା ର ହାବ ଭାବ ବଦଳିଲା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା. ସେ ଦିନ ମୁଁ ଖାଇବାକୁ ବସିଥାଏ ଜେଜେମା ଆସି ଖାଇବା ବାଢିଲା ବେଳେ ତା ଲୁଗା ଛାତିରୁ  ଖସିଗଲା ତା clevage ଦେଖି ମୋ ଆଖିରେ ପଲକ ପଡୁନଥିଲା ମୁଁ ସେମିତି ଦେଖୁଥାଏ. ମୁଁ ଆହୁରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲି ଯେ ଜେଜେମା ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା କାରଣ ସେ କେବେବି ବ୍ରା ପିନ୍ଧେନି. ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ଜାଣି ଶୁଣି ମୋତେ ଦେଖାଉଚି କାରଣ ସେ ତାକୁ ଉଠଉନଥିଲା. ହଠାତ ଉଠିଯାଇ ତା ଶାଢ଼ୀ ଉଠେଇ କହିଲା କଣ ଦେଖୁଚୁ ମୁଁ ହଡ଼ବଡ଼ ହେଇ କିଛି ନାହିଁ କହି ଖାଇଲି. ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲି time ଦେଖେ ତ ଦିନ 1ଟା ବାଜିଥିଲା  ମୁଁ ଆସି ଖଟରେ ବସିଲି ଜେଜେମା ର ବ୍ରା ଖାଲି ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ନାଚୁଥାଏ. ସେପଟେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ତମ୍ବୁ କରି ଛିଡା ହେଲାଣି. ମୁଁ ଉତେଜନା ରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ହଲାଉ ଥାଏ ହଠାତ କବାଟ ବାଡେଇବା ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା ମୁଁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ସେ ଜେଜେମା ଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ସ୍ତବ୍ଧ ରହିଗଲି କାରଣ ସେ ଗୋଟେ ନୂଆ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲା ସଜ ବି ହେଇଥିଲା ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ତ ଖାଲି ଅଥୟ ଜେଜେମା ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଦେଖୁଥିଲା ମୁଁ ପଚାରିଲି ଜେଜେମା କୁଆଡେ ଯିବୁକି ସେ କିଛି ନକହି ଭିତରକୁ ଆସି କବାଟ ଦେଇ ଦେଲା 

Mo Sex Jatra PART -3


ମୁଁ – ଜେଜେମା କବାଟ କାହିଁ ଦେଲୁ କି 
ଜେଜେମା – ତୁ ବହୁତ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଚୁ, ଏବେ ଆମେ ଯାହା କରିବା ସେ କାମ କବାଟ ଦିଆ ହେଇକି ହୁଏ secret ଭାବରେ ହୁଏ. 
ମୁଁ – କି କାମ କି 
ଜେଜେମା – ତୁ କାଲି ରାତିରେ ଯାହା କରୁଥୁଲୁ ସେଇ କାମ. 
ମୁଁ – ଡରି ଗଲି ମୋ ପାଟି ଖନି ମାରିଲା 


ଜେଜେମା – ଛାଡ଼ ସେସବୁ କଥା ମୁଁ ଏଥିରେ କେମିତି ଲାଗୁଛି sexy ଲାଗୁଛି ନା କହ 
ମୁଁ – ହଁ. ମୋର ମନେ ପଡିଲା କି କାଲି ରାତିରେ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ମୁଁ କହିଥିଲି କି ଜେଜେମା ତୁ ବ୍ରା ଚଡି ପିନ୍ଧିଲେ sexy ଲାଗିବୁ. ହେଲେ ଜେଜେମା ଜାଣିଲା କେମିତି ସେ ତ ସୋଇଥିଲା, ଜେଜେମା ତୁ ତାହେଲେ ସବୁ ଜାଣିଛୁ. 
ଜେଜେମା – ହଁ ତୁ ମୋତେ ନିଦ ବଟିକା ଦେଇ ଦୁଇ ଦିନ ହେଲାଣି ଗେଂହୁଛୁ, ମୋତେ ସକାଳୁ ହାଲିଆ ଲାଗୁଛି, ମୋ ବିଆ ବିଆ ଦରଜ ଲାଗୁଥିଲା ମୋର ସନ୍ଦେହ ହେଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଆଜି ଲୁଚିକି ଦେଖୁଥିଲି କି ମୋ କ୍ଷୀର ରେ କିଛି ମିଶାମିଶି କରୁଚୁ ମୁଁ ଆଉ ତାକୁ ନପିଇ ଢାଳିଦେଲି. ତାକୁ ପିଇବାର acting କଲି ତାପରେ ତୁ ଆସି ତୋ କାମ କଲୁ. 
ମୁଁ – ତୁ ଜାଣିଲୁ ଅଟକେଇଲୁନୁ କାହିଁକି 


ଜେଜେମା – ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ କାହିଁ କେତେ ଦିନରୁ ଗିଁହା ଖାଇନି, ଆଜି ଯଦି ମୋତେ ମିଳୁଛି ତ ମନା କରିବି କାହିଁ ପାଇଁ. ଛାଡ଼ ସେସବୁ କଥା ଏବେ ଯାହା କରିବା କର.   


                      ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତା କପଡା ଗୁଡା ଖୋଲିଲି ଓଃ ମୁଁ କଂଟ୍ରୋଲ କରିପାରୁନଥାଏ. ଧୀରେ ଧୀରେ ତାର ସବୁ କପଡା ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲି  ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିଫିଙ୍ଗି ଦେଲି ଜେଜେମା ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ରେ କସ ଲାଗୁଥାଏ  ତା ଦୁଧ ବ୍ରା ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାନ୍ତି, ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ shirt ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲି ତାକୁ ବେଡ଼ ରେ ଶୁଆଇ ତା ବ୍ରା ଖୋଲି ଫିଙ୍ଗି ଦେଲି ଦୁଇ ହାତରେ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଦଳୁଥିଲି, ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି.ତାପରେ ତା ଚଡି ଖୋଲି ସୁଙ୍ଗିଲି ଓଃ ସେଥିରୁ ଅଲଗା ପ୍ରକାର ମହକ ଆସୁଥାଏ, ମୁଁ ତାକୁ ଦେହରେ ମାରିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଲୁହା ରଡ ଭଳି ଟାଣ ହେଲାଣି ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତା ବିଆ ରେ ଘଷିଲି. 

ରିନି ଭାଉଜ ଙ୍କର ବିଶାଳ ଦୁଗ୍ଧ – Odia Sex Story


ଜେଜେମା – ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ଜଲଦି ତୋ ଲଙ୍ଗଳକୁ ମୋ ଜମିରେ ପୁରେଇ ହଳ କର. ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ରଖି ଗୋଟେ ଧକ୍କା ମାରିଲି ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା. ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଉପର ତଳ କରି ଗେଁହିଚାଲିଲି ବିଆରେ ସବୁ ରସ ବୋହିଗଲା ତାପରେ ତା ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟିଲି ଓଃ କଣ ଲାଗୁଥାଏ ତାପରେ ମୁଁ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଝଡିଗଲି. ମୁଁ ତା ଉପରୁ ଉଠି ଆସି ପାଖରେ ଶୋଇଲି ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋସିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଛିଡା ହେଲା ତାକୁ ତା ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝିରେ ରଖି ହଲେଇଲି. ଓଃ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବାହାରିବା time ହେଇଗଲା ଜେଜେମା କହିଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା ତାପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ପାଟିରେ ଭରିଗଲା ସେ ତାକୁ ପିଇଦେଲା. ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ହାଲିଆ ହେଇ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଜେଜେମା ଉଠି ଘର କାମ କଲା ତାପରେ ଏମିତି ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ଯାଏ ଚାଲିଲା. ବୋଉ ଆସିଲା ପରେ ଆମେ କେବଳ ରାତିରେ ଗିଁହା ଗିହିଁ ହଉ. 

Odia Sex Stories


                 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
ଷ୍ଟୋରୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା telegram ରେ ଜଣାନ୍ତୁ ମୋ telegram id -@jejemaa12 
ଆପଣଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ରେ ରହିଲି