Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଜେଜେମା ସହ ରାସଳୀଳା – Part 2

ନମସ୍କାର ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି ମୋର ପ୍ରଥମ Odia Sex Story ର ପାର୍ଟ -2 କୁ. ଯଦି ଆପଣ part -1 ପଢି ନାହାନ୍ତି ତଳେ ଲିଙ୍କ ଦିଆ ହେଇଛି ଯାଇ ପଢନ୍ତୁ, ନିଜର ଜେଜେମା କୁ ଢେର ସାରା ଗିଁହନ୍ତୁ. ଚାଲନ୍ତୁ କାହାଣୀ କୁ ଯିବା .   ଜାଣିଥିବେ  Part -1 ରେ କହିଥିଲି ଯେ ମୁଁ କେମିତି ଜେଜେମା କୁ ପ୍ଲାନ କରି ଗେହିଁଲି, ଏ part ରେ କହିବି  ଗେହିଁଲା ପରେ  କେମିତି ବାହା ହେଇ ଚଉଠି କଲି  ଆଜି ସେ ବିଷୟରେ କହିବି. 
                ଜେଜେମା – ହାଲିଆ ହେଇ କହିଲା ଆଉ ହବନି ସେତିକି ଥାଉ. ମୁଁ – ବି ହାଲିଆ ହେଇଯାଇଥିଲି ତା ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢି ଜେଜେମା ପାଖରେ ସୋଇପଡିଲି ଆଉ ଜେଜେମା କୁ ପଚାରିଲି ମୋ ଗିଁହା କେମିତି ଲାଗିଲା ଜେଜେମା – ମୋ ବହୁତ ଦିନର ଭୋକ ଆଜି ମେଣ୍ଟେଇ ଦେଲୁ. ତୋ ଜେଜେ ବି ମୋତେ ଏତେ ଖୁସି ଦେଇନାହାନ୍ତି ଯେତେ ତୁ ଆଜି ମତେ ଦେଲୁ. ସତରେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା.ମୁଁ ଯଦି ଆଗରୁ ଜାଣିଥାନ୍ତି ମୋ ନାତି ଏତେବଡ଼  ଖେଳାଳି ତାହେଲେ କେବେଠୁ ତୋ ପାଖରେ ଶୋଇସାରନ୍ତିନି. ଏତେ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିନଥାନ୍ତା. 

ମୁଁ -ତ କଣ ହେଲା ଏବେ ତ ଜାଣିଲୁ ଆଉ ଶୋଇବି ସାରିଲୁଣି.ମୁଁ – ଜେଜେମା ମୁଁ ତତେ ବାହା ହବା ପାଇଁ ଚାଁହୁଛି, ତତେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କରିବି. ଜେଜେମା -ନାହିଁ ଏମିତି କରିବା ପାପ ଆଉ ଏମିତିରେ ମୁଁ ବୁଢ଼ୀ ହେଲିଣି. ଯଦି କିଏ ଜାଣେ କଣ ହବ. ମୁଁ – କେହି ଜାଣିବେନି, ଆଉ କିଏ କହିଲା ତୁ ବୁଢ଼ୀ ବୋଲି, ତୁ ମୋର ପସନ୍ଦ ମୁଁ ତତେ ବାହା ହବା ପାଇଁ ଚାଁହୁଛି.ଆଉ କି ପାପ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ସବୁକିଛି ସରିଲାଣି. Pls ତୁ ରାଜି ହେଇଯା.

ଜେଜେମା ସହ ରାସଲୀଳା – Part 1

ବାଧ୍ୟ୍ୟ କରିବାରୁ ସେ ରାଜି ହେଲା. ଜେଜେମା – ତୁ ମତେ କଣ ପାଇଁ ବାହା ହବା ପାଇଁ ଚାଁହୁଛୁ ମୁଁ – ଦେଖ ଜେଜେ ମରିବାର ବହୁତ ଦିନ ହେଲାଣି ତୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ରେ ରହୁଚୁ, ମୁଁ ସେଥିପାଇଁ ତତେ ବାହା ହେଇ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁଖ, ଖୁସି ଦେବାକୁ ଚାଁହୁଛି,ଜେଜେମା – ସତରେ ମୁଁ ବହୁତ lucky କି ତୁ ମୋ ନାତି. ମୁଁ – ସ୍ୱାମୀ କହ ଜେଜେମା -ହଉ, ଆଜି ଆମ ଭିତରେ ଜେଜେମା ନାତି ର ସମ୍ପର୍କ ଶେଷ ହେଇ ନୂଆ ସମ୍ପର୍କ ହେଇଚି. ସ୍ୱାମୀ ଆଉ ସ୍ତ୍ରୀ ର ସମ୍ପର୍କ ତୁ ଆଜି ମୋତେ ଗେଁହି ମୋ ସ୍ୱାମୀ ହେଇଯାଇଚୁ ତ ଆଜିଠୁ ମୁଁ ତୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେଲା. କିନ୍ତୁ ଦୁନିଆ ପାଇଁ ଆମେ ଜେଜେମା ଆଉ ନାତି. 

ମୁଁ -ଜେଜେମା ତୁ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଚାଲ ଆମର ବାହାଘର ସେଠି ହବ, ଜେଜେମା ହସିଦେଇ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଶୋଇଲୁ, lockdown ସରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଡେଲି ଜେଜେମା କୁ ଗେଂହୁଥିଲି. ତାପରେ ବୋଉ ଭଉଣୀ ଘରକୁ  ଆସିଲେ ସେପଟେ ମୋର ବି କୋଚିଂ ଖୋଲିଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯିବା ପାଇଁ ସ୍ଥିର କଲି,  ଜେଜେମା ମନ ଦୁଃଖ.ବୋଉ ସତର୍କ ରହିବାକୁ କହିଲା  ବାହାର ଖାଇବା ପାଇଁ ମନା କଲା . ମୁଁ – ମୁଁ ତ ରୋଷଇ ଜାଣିନି କେମିତି ଖାଇବି.ବୋଉ, -ଜେଜେମା କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଜା ଏମିତିରେ ସେ ଏଠି ବୋର ହଉଛନ୍ତି ସେଠିକି ଗଲେ ଦୁଇ ଜାଗା ବୁଲିବେ ଆଉ ତୋର ଖାଇବାର ଟେନସନ ରହିବନି. ମୁଁ – (ଖୁସି କହିଲେ ନସରେ କାରଣ ମୁଁ ଚାଁହୁଥିଲି ଜେଜେମା ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ରହୁ)ଠିକ ଅଛି . 

ବୋଉ ଯାଇ ଜେଜେମା କୁ କହିଲା ଜେଜେମା ବି ରାଜି ହେଲା କାରଣ ସେ ସେଇଆ ଚାଁହୁଥିଲା. ତା ପର ଦିନ ଆମେ ଯିବା ପାଇଁ ରେଡି ହେଇ ବାହାରିଗଲୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଯାଇ ପଂହଁଚିଲୁ ମୋ ରୁମ ରେ ଗୋଟେ ବେଡ଼ ଥିଲା ଦୁଇ ଜଣ ଆରାମ ରେ ଶୋଇପାରିବେ ଗୋଟେ ବାଥରୁମ ଆଉ kitchen ଥିଲା.

ସେ ଦିନ ଘର କାମ କରି ଥକା ଲାଗିଲା ସୋଇପଡିଲୁ. ତାପର ଦିନ ମୁଁ ଜେଜେମା କୁ ନେଇ ମାର୍କେଟ ଗଲି ସେଠୁ ଆମେ ଶଙ୍ଖା ସିନ୍ଦୁର ଆଉ ଫୁଲମାଳ ଆଣି  ପାଖ ମନ୍ଦିର କୁ ଗଲି ସେଠି ଜଣେ ପୂଜକ ଥିଲେ ଆଉ କେହି ନଥିଲେ, ପଚାରିବାରୁ ପୂଜାରୀ ଜଣକ କହିଲେ କରୋନା ଯୋଗୁ ମନ୍ଦିର କୁ ଭକ୍ତ ମନା ସେଥିପାଇଁ କେହି ନାହାନ୍ତି. 

ପୂଜାରୀ -କି କାମ ଥିଲା କି ମୁଁ – ବାହାଘର ଥିଲା ପୂଜାରୀ – ତମର ମୁଁ – ହଁ ପୂଜାରୀ – ହେଲେ.. ମୁଁ – ବେଶୀ କିଛି କରିବାର ନାହିଁ ଖାଲି ସିଧା ସାଧା ମୁଁ 1500 ଦେବି. ଟଙ୍କା ନାଁ ଶୁଣି ପୂଜାରୀ ରାଜି ହେଇଗଲା.ମୁଁ – ଆଉ ଗୋଟିଏ କଥା ମୁଁ ଯାହାକୁ ବାହା ହେବି ସେ ଜଣେ ବିଧବା ବୟସ୍କ ମହିଳା. ପୂଜାରୀ – କିଛି ସମୟ ଭାବି କହିଲା ଠିକ୍ ଅଛି, କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ ଲାଗିବ. 

ମୁଁ – କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ ପ୍ରଥମ କାମ ସାର ଖର୍ଚ୍ଚ କଥା ଚିନ୍ତା କରନା. ପୂଜାରୀ – ଆମ ଦୁଇ ଜଣକୁ କହିଲେ ଆସ, ମନ୍ତ୍ର ପଢିଲେ ମୁଁ ଜେଜେମା କୁ ଫୁଲମାଳ, ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧେଇଲି. ଆଉ ସେ ମୋତେ.

ନାଇଟୀ ଟେକୀକି ଗେହିଲି – Odia Sex Story

କିଛି ସମୟ ପରେ ବାହାଘର ସରିଗଲା. ପୂଜକ – ବାହାଘର ସରିଗଲା ଏବେ ତମେ ଦୁହେଁ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ. ତାପରେ ଆମେ ସେ ପୂଜକର ପାଦ ଛୁଇଁ ନମସ୍କାର୍ କଲୁ. ତାକୁ ଦକ୍ଷିଣା ଦେଇ ଚାଲି ଆସିଲୁ. ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପରେ ମୁଁ ଡୋର ଦେଇ ଆସି ଜେଜେମା କୁ ପଛପଟୁ କୁଣ୍ଢେଇ କି କିସ କଲି, ମୁଁ – I love you ଜେଜେମା ଜେଜେମା – ମୁଁ ଏବେ ତମ ସ୍ତ୍ରୀ ମୋ ନାଁ ଧରି ଡାକ. ମୁଁ – ହଉ. ନମିତା darling ଆଜି ରାତି ପାଇଁ prepare ତ? ଜେଜେମା – ଲାଜେଇ କି ହଁ କହିଲା.        

ମୁଁ ପଛପଟୁ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଦେଲି ଜେଜେମା କହିଲା ଏଵେ ନୁହଁ ରାତିରେ ଯାହା କରିବା କଥା କରିବ. ଦେଖୁ ଦେଖୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇଗଲା ମୁଁ ଯାଇ ଆମ ଚଉଠି ପାଇଁ ବେଡ଼ ରୁମ ଫୁଲରେ ସଜେଇ ଦେଲି. ରାତି ହେଇଗଲା ଜେଜେମା ଗୋଟେ ନୂଆ ଶାଢ଼ୀ, ଶଙ୍ଖା, ସିନ୍ଦୁର ପିନ୍ଧିଥିଲା. ମସ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥିଲା, ମୁଁ ତାକୁ ଉଠେଇ କୁଣ୍ଢେଇ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଧୀରେ ଧୀରେ କରି ତାର ସବୁ କପଡା ଖୋଲି ଦେଲି  ସେ  କେବଳ ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ରେ ଥାଏ ପୁରା sexy ମୁଁ ମୋ କପଡା ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲି ଜେଜେମା କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ କେତେବେଳେଠୁ ଛିଡା ହେଲାଣି  ତାପରେ ବ୍ରା ଆଉ ଚଡି ବି ଖୋଲିଦେଲି ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା,  ମୁଁ  ତାକୁ ଲିପ kiss କଲି ସେ ବି ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲା ମୁଁ ତା ବେକରେ kiss କଲି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପି ଦଳୁଥିଲି,ତାପରେ  ତାକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି.

ଜେଜେମା – ଆଖି ବୁଝି ଉଁ ଉଁ  ଆ ଆ ହେଇ ମଜା ନଉଚି ଆଉ ଶବ୍ଦ କରୁଥାଏ ସେ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ ଆଉରି ହିଟ ହେଲି. ତା ବିଆ ଉପରେ ହାତ ରଖି ଭିତରକୁ ଦୁଇଟା ଆଙ୍ଗୁଠି  ପୁରେଇ ଭିତର ବାହାର କଲି, ଜେଜେମାର ବିଆ ରୁ ରସ ବାହାରିଲା ମୁଁ ଆଙ୍ଗୁଠି କାଢି ମୁଁହ ଲଗେଇ ରସ ପିଇଗଲି ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି. ଜେଜେମା – ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ଜଲଦି ତୋ ଲୁହା ଲଙ୍ଗଳ ରେ ମୋ ଜମିକୁ ହଳ କର.     

ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖି ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଧକା ମାରିଲି ଜେଜେମା ଚିଲେଇ ଉଠିଲା. କାରଣ ବିଆ ଟା ବହୁତ ଟାଇଟ ଥିଲା ବହୁତ ଦିନରୁ ଗିଁହା ଖାଈନଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା. ମତେ ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖ ମିଳୁଥିଲା କେତେ ଜଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ରେ ଥାଏ ଏଭଳି ସୁଖ, ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିତର ବାହାର କରୁଥାଏ, ଜେଜେମା moan କରୁଥାଏ ,  ବିଆ ପୁରା ନାଳେଇ ଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ପୁରା  ଘରଟା ପଚ ପଚ sound ହଉଥିଲା.

ନାଇଟୀ ବସ ରେ ଚିପା ଚିପି – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ

ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇ ଜୋରରେ ଗେଁହି ଚାଲିଲି  ସେ ଵି ଜୋରରେ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା.ମୁଁ ଦୁଇ ହାତରେ ତା ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଚିପି ମଜା ନେଉଥିଲି.କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ର ବାହାରିବାର time ହେଲା ମୁଁ ଜେଜେମା ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ରସ ସବୁ ନିଗାଡ଼ିଦେଲି. 

ମୁଁ – ଆଜି ତୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବି ଜେଜେମା – ନାହିଁ ଥାଉ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହବ. ମୁଁ – ତା କଥା ନ ଶୁଣି ତାକୁ ବୁଲେଇ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଜୋରରେ ଧକ୍କା ମାରିଲି ଜେଜେମା – ଚିଲେଇ ଉଠିଲା ମତେ ବେଧ , ମାଆଘିଆ କହି ଗାଳି କଲା. ମୁଁ ବି ତାକୁ ବେଧେଇ କହି ଗାଳି କରୁ ଥାଏ ଗେଂହୁଥାଏ.

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ପାଣି ବାହାରିଗଲା, ମୁଁ ତା ଉପରୁ ଉଠି ଆସି ତା ପାଖରେ ସୋଇପଡିଲି ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ହାଲିଆ ହେଇ ଅପା ଉପରୁ ଚାଲି ଆସି ପାଖରେ ଶୋଇଗଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ  ଉଠି ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁମା ଦେଲା ତାକୁ ନେଇ ତା ଦି ଦୁଧ ଭିତରେ ପୁରେଇଲା.

ଭଣଜାଦେଲା ସ୍ଵାମୀ ର ମଜା। ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ମୋ ବାଣ୍ଡ ତ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଉଠି ଠିଆ ହେଲା ତାକୁ ଧରି ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇଲା ଆଉ ଉପର ତଳ ହେଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ – ବାହାରିବା time ହେଇଗଲା ଜେଜେମା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁଚୁମି ମୋ ସବୁ ରସ ପିଇଗଲା ଆମେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଥକି ଯାଇଥିଲୁ ତ ସେ ମୋ ଉପରୁ ଉଠି side ରେ ଶୋଇଲା ମୁଁ ବି ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଶୋଇଲି. ସଖାଳୁ ଉଠି ଦୁଇ ଜଣ ଗାଧେଇ କି ଖାଇଲୁ ଆମର ଏମିତି ପ୍ରାୟ ସବୁଦିନ ଚାଲିଥିଲା. 

Odia Sex Stories


   ଆପଣମାନଙ୍କୁ Odia Sex Story ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାନ୍ତୁ. 🙏🙏🙏🙏🙏ଯଦି ପାର୍ଟ 1 ପଢି ନାହାନ୍ତି ଜଲଦି ଯାଇ ପଢନ୍ତୁ link👇👇👇👇Part-1 Link-https://indianxxxstories.com/ଜେଜେମା-ସହ-ରାସଲୀଳା-part-1  ମୋ telegram id – @rurall21

Related Stories

3.8 4 votes
Article Rating
3.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ranjan
5 months ago

Carry on bro u have wrote a good one

Prakash
Prakash
5 months ago
Reply to  Ranjan

Mast story bhai

Xxx
Xxx
5 months ago
Reply to  Prakash

Thank you

Xxx
Xxx
5 months ago
Reply to  Ranjan

Thank you

Xxx
Xxx
5 months ago

ଜେଜେମା ଲଭର୍ msg me – @rural21

Raj
Raj
5 months ago

Wow

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: