ଟେକିନେଇ ବାଥ୍ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲି ଗଲି

ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ମୁଁ ସରୋଜ,ବୟସ ୨୬,ମୁଁ ସବୁବେଳେ ସେକ୍ସ କାହାଣୀପଢ଼େ। ତେଣୁ ଆଜି ନିଜ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଚି। ମୁଁ ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଜବ ପାଇଁପ୍ରିପେୟାର କରୁଛି । ମୋତେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ। ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମଦେଖି ମୁଁ ଦିନକୁ ତିନି ଚାରି ଥର ହଲାଇ ଦିଏ। ମୁଁ ଦିନେ ଫେସ୍ ବୁକ୍ ରେ ଚାଟିଂକରୁଥାଏ। ଦେଖିଲି ଲିସା ଅନଲାଇନ ଅଛି।

ମୁଁ ତାକୁ ହାଏ ସେଣ୍ଡ କଲି। ଆମେ ଚାଟିଂ କଲୁ।ମୁଁ ପଚାରିଲି କୋଉଠି ଅଛୁ। ଅଫିସ ରେ ବୋଲି କହିଲା। ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ବାଣୀବିହାର ରେକେତେବେଳେ ଦେଖାହେବ କହ? ତୁ ପାଞ୍ଚଟା ବେଳକୁ ସହିଦନଗର ଆସେ ସେଇଠି ଦେଖା ହବ। ଲିସାଗୋଟେ ବ୍ଲାକ୍ ଜୀନ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ହଳଦିଆ ଟି ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା। ତା ଦୁଧ ଦିଟା ସତେଯେମିତି ସାର୍ଟ ଚିରି ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିବ।   

    ଆମେ ଲିଙ୍ଗରାଜ ଲସି ସେଣ୍ଟରକୁ ଗଲୁ। ମୁଁ ଦୁଇଟା ଲସି ଅର୍ଡର କଲି। ଲସି ପିସାରି ଆମେ ବାହାରିଲୁ। ସେ ଗୋଟେ କେକ କର୍ଣର କୁ ଯାଇ ଗୋଟେ ବାର୍ଥଡେ କେକ ଅର୍ଡରକଲା। ପଚାରିବାରୁ ସେ ଆଜି ତାର ବାର୍ଥଡେ ବୋଲି କହିଲା। ତା ବାର୍ଥ ଡେ ଜାଣି ମୁଁପେମେଣ୍ଟ କଲି। ଲିସା କହିଲା ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲ ସେଠି ପାର୍ଟୀ ଅଛି ତା ପରେ ତୁ ଯିବୁ।ମୁଁ ରାଜି ହେଇ ଗଲି ସିଏ ତା ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରିକହିଲା ଆଜି ପାର୍ଟୀ ହବ ନ ଟାବେଳକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆସିବାକୁ କହିଲା।     ଆମେ ଯାଇ ରୁମ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ।

କଲେଜ ଝିଅକୁ ଗେହିଁ ସିଲ ବିଆ ଫଟେଇଲି – Odia Sex Story

ସେତେବେଳକୁ ସେଠି କେହି ନଥିଲେ। ମୁଁପଚାରିବାରୁ ଲିସା କହିଲା ସମସ୍ତେ ଆସିଯିବେ। ମୁଁ ରେଡି ହଉଚି ତୁ ଯାଇ ବିୟର ଛ ଟାନେଇ ଆସେ। ମୁଁ ପଚାରିଲି କାହା ପାଇଁ ତ ଲିସା କହିଲା ମୋର ଚାରି ଜଣ ସାଙ୍ଗ ଆଉ ଆମପାଇଁ। ତୁ ଜଲଦି ଯା ସେମାନେ ଆସି ଯିବେ। ମୁଁ ବିୟର ଧରି ସାଢେ ନ’ଟା ବେଳକୁ ଫେରିଲି।କଲିଙ୍ଗ୍ ବେଲ ମାଇଲି। ଲିସା ଡୋର ଖୋଲିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ଚିହ୍ନି ପାରିଲିନି ସିଏ ପୁରାସଜେଇ ହେଇଥିଲା। ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୋ ସାଙ୍ଗମାନେ ଆସିଲେଣି ବିୟର ଗରମ୍ ହେଇଯିବ। ସେକହିଲା ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଆସିନାହାନ୍ତି। ଆମେ ଦଶଟା ଯାଏ ଅପେକ୍ଷା କଲୁ ତଥାପିକେହି ଆସିଲେନି। ଲିସା ମନ ଦୁଖରେ ବସି ଥାଏ। ମୁଁ କହିଲି ମନ ଦୁଃଖ କାହିଁକି କରୁଚୁମୁଁ ଅଛି ନା।

କେକ କାଟି ସାରିବାପରେ ମୁଁ ଆସିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲି। ସିଏ ମୋତେ କହିଲାଆସେ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ବିୟର ପିଇବା ତାପରେ ତୁ ଯିବୁ। ବାଲକୋନୀରେ ବସି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବିୟରପିଇଲୁ।         ସେତେବେଳକୁ ବାରଟା ବାଜିଥାଏ। ସବୁ ବିୟର ପି ଥିବାରୁ ନିଶା ହେଇ ଥାଏ। ଏହିସମୟରେ ମୋର ନଜରରେ ପଡିଲା ଗୋଟେ ବେଡ୍ ରୁମ୍ ର ଝରକା ଖୋଲା ଥାଏ। ରୁମ୍ ଭିତରେ ଦୁଇଜଣ ସେକ୍ସ କରୁଥାନ୍ତି ମୁଁ ଦେଖୁଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ହଲେଇ ଦେଲା। କହିଲା ମୋସହ କଥା ନ ହେଇ କଣ ଦେଖୁଛୁ। ମୁଁ କହିଲି ସରି କିଛି ନାହିଁ। ଲିସା ହସି ହସି କହିଲାକିଛି ନାହିଁ କଣ ସେ ଦି ଜଣଙ୍କ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ଦେଖୁଛୁ। ଲିସା ମୁହଁରୁ ଏମିତି କଥାଶୁଣି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି। ସିଏ କହିଲା କଣ କିଛି ନ ଜାଣିଲା ଭଳି ହଉଚୁ। ମୁଁପଚାରିଲି ସେମାନେ କିଏ?-ସେମାନେ ବେଙ୍ଗଲୀ ଏଇ ମାସେ ହେଲା ଏଠି ରହୁଛନ୍ତି।

ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ସବୁଦିନ ଦେଖୁ।କିଛି ସମୟ ପରେ ଲାଇଟ୍ ଅଫ୍ ହେଇ ଗଲା।ମୋର ଇଛା ପ୍ରବଳ ହେଲାଣି ଲିସା କୁ ଗେହିଁ ବାକୁ। ମୁଁ ଲିସା ପାଖରେ ପୁରା ଲାଗିକିବସିଲି। ଧୀରେ ଧୀରେ ତାକୁ ଛୁଇଁ ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି। ଲିସା ପଚାରିଲା କଣ କହୁନୁ। ମୁଁକହିଲି ମୁଁ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରୁନି। ଲିସା ହସିଦେଇ କହିଲା ଆଉ ଡେରି କାହିଁକିକରୁଚୁ? ମୁଁ କହିଲି ତୁ ରାଜି ତ। ଲିସା କହିଲା କୋଉ ଝିଅ କଣ ମୁହଁ ଖୋଲି କହେ?ମୁଁ ଓଠକୁ କିସ୍ କଲି।ଲିସା ମୋତେ ପୁରା କୁଣ୍ଢେଇ କି ଧରିଲା। କିଛି ସମୟ କିସ୍ କରିବାପରେ। ଲିସା କହିଲା କିଏ ଦେଖି ଦେଲେ ଅସୁବିଧା ହେଇ ଯିବ ବେଡ୍ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲ। ମୁଁତାକୁ ଟେକି କି। ବେଡ୍ ରୁମ୍ ରେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ କିସ୍ କଲା।

ମୁଁ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳାକରିଦେଇ ଦେହ ସାରା ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି। ଲିସା ସେତେବେଳକୁ ଉତେଜିତ୍ତ ହୋଇ ଛଟପଟହେଉଥାଏ। ମୁଁ ବାର୍ଥ ଡେ କେକ ଆଣି ତା ଦେହ ସାରା ମାରିଦେଇ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲି। ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚୁସି ବାକୁ ଲାଗିଲି। ଲିସା ଖାଲି ଆଃ ଓହଃ ଉଃ ହଉଥାଏ। ଲିସା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁଧରି ହଲାଉ ଥାଏ। ମୋ ବାଣ୍ଡରେ କେକ ମାରି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମୁଁ ଲିସା ବିଆରେଆଙ୍ଗୁଳି ମାରୁଥାଏ। ସିଏ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ହେଇ ଚିଲାଉ ଥାଏ। ମୁଁ ତାକୁ ଚିତ୍ କରି ଶୁଆଇଦେଇ ତା ବିଆରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି।

🎧 – ଶୁଣନ୍ତୁ- ରହିମ ପଠାଣ ମୋ ଗଲୁ ମାରିଲା। – Odia Sex Story

ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଗ ପଛ କଲି। ସିଏ ମୁଡରେସଁସଁ ହଉଥାଏ। ଟିକେ ଜୋରରେ କରୁନୁ ଧୀରେ ଧୀରେ କଣ କରୁଚୁ? ମୁଁ ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଲିଜୋରଦେଇ ଧକ୍କା ମାଇଲି। ସିଏ ଏକ୍ସାଇଟ୍ ହେଇ ମୋତେ ଆହୁରି ଉତ୍ସାହିତ କରୁଥାଏ। ମୁଁଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇ ଗଲି ଲିସା ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ଜୋରରେ ଧକ୍କାମାରିଲା। କିଛି ସମୟ ଧକ୍କା ମାରିବା ପରେ ମୁଁ କହିଲି ମୋର ବାହାରିବ। ଲିସା କହିଲାତାହାଲେ ତ ଅସୁବିଧା ହେଇଯିବ ତୁ ଆଉ ଗେହିଁ ପାରିବୁନି। ଲିସା ଆସି ମୋ ଦେହସାରା କିସ୍କରିବାକୁ ଲାଗିଲା।

ଫ୍ରୀଜରୁ  ଏନର୍ଜି ଡ୍ରିଂକ୍ସ ଆଣି ମୋତେ ଦେଲା। ସାଙ୍ଗ ହେଇପିଲୁ। ଲିସା କହିଲା ସରୋଜ ତୁ ରାତିସାରା ମୋତେ ଗେହିଁବୁ ତୋର ଷ୍ଟାମିନା ପାଇବନି ତୁମେଡିସିନ ଷ୍ଟୋର ରୁ ମେଡିସିନ ନେଇକି ଆସ ମୋ ପାଇଁ ବି ଆଣିବୁ ନହେଲେ ମୋର ବିଷ୍ଟାମିନା ପାଇବନି। ତୁ ଜଲଦି ଯା ଆଉ ହଁ ଆସିଲାବେଳେ କ୍ଷୀର ନେଇ ଆସିବୁ ସାଙ୍ଗହୋଇପି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହବା। ମୁଁ ମେଡିସିନ ଷ୍ଟୋର ରୁ ଭାଏଗ୍ରା ନେଇ ଆସିଲି। କ୍ଷୀର ପାଇଁବହୁତ ଜାଗା ଖୋଜିବା ପରେ ମିଳିଲା। କ୍ଷୀର ଗରମ୍ କରି ପି ସାରି ଭାଏଗ୍ରା ଖାଇଲୁ।ସାଙ୍ଗ ହେଇ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ସବୁ ପୋଜିସନ ଦେଖିଲା ପରେ ଲିସା କହିଲା ଆଉ ଡେରିକରନି ଆରମ୍ଭ କର। ମୁଁ ତାକୁ ଟେକିନେଇ ବାଥ୍ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲି ଗଲି।

ଭଲକରି ଗାଧୋଇଲୁ।ତା ପରେ ବେଡ୍ କୁ ଆଣି ତାକୁ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କଲି। ଲିସା ଅଟୋମେଟିକ ସବୁ ପଜିଟସନ କୁଆସି ଯାଉ ଥାଏ ମୋତେ ବେଶୀ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡୁନଥିଲା ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ପୁରାଏକ୍ସପର୍ଟ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ଡଗୀ ପଜିସନ ରେ ଗେହୁଁଥାଏ କଲିଙ୍ଗ୍ ବେଲ ବାଜିଲା।ଲିସା କହିଲା ଯିଏ ହଉ ତୁ ଗେହିଁଚାଲ। ତା ମୋବାଇଲ ରିଙ୍ଗ ହେଲା ଦେଖିଲାବେଳକୁ ତାସାଙ୍ଗ ଫୋନ୍ କରିଥିଲା। ଲିସା ଫୋନ୍ ରିସିଭ କରି କହିଲା। ବେଧ କୋଉଠି ଗାଣ୍ଡି ମରୋଉଥିଲୁ ପାଣି ମରିଗଲା ପରେ ଆସିଚୁ।

ସ୍କୁଲ ପଢୁଥିବା ସୁମୀ ର କଅଁଳିଆ ଦୁଧ କୁ ନିଜ ହାତରେ ଚିପି ଚିପି ବଡ କଲି

ମୁଁ ଏବେ ଗାଣ୍ଡି ମରୋଉଚି ପାଣି ମାରିଲେ ଡୋରଖୋଲିବି। ସରୋଜ ଆହୁରି ଜୋରେ କର ବେଧ ମାନେ ଆସି ଯିବେ। ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁ ତାବିଆରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ି ଦେଲି। ସେତେବେଳକୁ ଆଠଟା ବାଜିଥାଏ। ଲିସା ଟାୱେଲ ଗୁଡେଇ ହେଇଡୋର ଖୋଲି ବାକୁ ଚାଲିଗଲା ମୁଁ ବାଥ୍ରୁମ୍ କୁ ଚାଲିଗଲି।     ଲିସା ର ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଆଉ ମୁଁ ବସି କଫି ପିଲୁ। ସେମାନେ ରାତିରେ ଆସି ନଥିବାରୁଲିସା ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ରାଗି ଗାଳି କଲା। ସମସ୍ତେ ସରି କହିଲେ।

ଲିସା ର ସାଙ୍ଗ ରୋଜିକହିଲା ସରୋଜ ତମକୁ ଆମକୁ ଆଜି ପାର୍ଟି ଦବାକୁ ପଡିବ କାହିଁକିନା ତମେ ଲିସା ର ସିଲ୍ଖୋଲିଲ। ମୁଁ ରାଜି ହେଇଗଲି। ଆମେ ସମସ୍ତେ ସେଦିନ ଫିଲ୍ମ ଗଲୁ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫେରିଆସିଲୁ। ରୁମ ରେ ସେଦିନ ପାର୍ଟି ହେଲା। ଶେଷରେ ଲିସାର ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଲିସା ଆଉ ମୋତେଗୋଟେ ରୁମ୍ ରେ ଭର୍ତି କରି କହିଲେ ଲିସା ଆମକୁ ସବୁବେଳେ କହୁଥିଲୁ ନା ଏବେ ନିଜେଫସିଗଲୁ।                       

” ALL THE BEST”ମୁଁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଗେହିଁନାହିଁ ଯଦି କେହି ଟୋକି,ଭାଉଜ,ଆଣ୍ଟି ମୋ ଠାରୁ ଗିହାଁଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି (୧୮-୪୫)ତେବେ ମେଲ କରନ୍ତୁ ।