ଢିଲା ବିଆ ରୁ ଗାଣ୍ଡି ଯାଏ

ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂଜା ଛୁଟି କେମିତି କଟୁଚି, ଓଡ଼ିଆ ବେଢ କାହାଣୀ ସବୁ ପଢି ବାଣ୍ଡ କୁ ହଳୁଥିବା ନିଶ୍ଚିତ, ଆଉ ଟୋକି ମାନେ ଜମା ମତେ ମୋ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢି କମେନ୍ଟ କରୁ ନାହାନ୍ତି, ଏଗୁଦୁକା ଭଲ କଥା ନୁହଁ, କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ଜଣେଇବା କଥା ନିଶ୍ଚିତ.

ବର୍ଷାପାଇଁ ସବୁଆଡ଼େ ବନ୍ୟା ଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଆମ କଲେଜ ସବୁ ଛୁଟି ଥିଲା. ଚାରିଦିନ ଛୁଟି. ବାପାବୋଉ ଗାଁକୁ ଚାଲିଗଲେ. ଗାଁରେ ବନ୍ୟା ପରିସ୍ଥିତି ଅଧିକ. ମୁଁ ଘରେ ଏକାଥିଲି. ମୋ ପାଇଁ ଏମିତି ସୁଯୋଗ ବହୁତ କମ. ଦିନସାରା ଲାପଟପରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଖିଲି. ମୁଠି ମାରିଲି. ଘରେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ବୁଲିଲି. ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳକୁ ଟିକେ ବାହାରକୁ ବୁଲିଯାଇ ଫେରିବା ବେଳକୁ ଘର କବାଟ ଖୋଲା ଦେଖି ଚମକି ଗଲି. କାରଣ ଲାପଟପ୍ ଖୋଲା ଥିଲା.

ବାପାବୋଉ ଦେଖିଲେ ଅବସ୍ଥା କଣ ହେବ ଭାବି ଘର ଭିତରକୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ମୋ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ବିନି ନାନି ଘରେ ଅଛି. ତା କଲେଜ୍ ଛୁଟି ହେଲାବୋଲି ସେ ଫେରି ଆସିଥିଲା. ମୋତେ ଦେଖି ଦୁଷ୍ଟ ହସ ହସି କହିଲା, ‘ବାପା ବୋଉ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ଏକା ଏକା ରାଜା ହେଇଯାଇଛୁ ନାଇଁ କି?’

🎧 ଭସାଣି ରେ ଭାଇ ମୋ ବିଆ ଦୁଆର ଫିଟେଇଲା ପାର୍ଟ୍ ୨ – Odia Sex Story

ମୁଁ କିଛି ନ ଶୁଣିଲା ଭଳି ତରତର ହୋଇ ମୋ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ଲାପଟପ୍ ବନ୍ଦ ଅଛି. ଓଃ ଶାନ୍ତିରେ ନିଶ୍ବାସ ମାରି ବାହାରକୁ ଆସିଲି. ବିନି ନାନି ସେଇଠି ବସିଥିଲା. ମୋତେ ଦେଖି କହିଲା, “ଲାପଟପ୍ ମୁଁ ବନ୍ଦ୍ କରିଛି.” ମୁଁ କିଛି କହି ପାରିଲିନି. “ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ କହିଲା, ଆହା ମୋ ଭାଇ ବଡ଼ ହେଇଗଲାଣି. ବଡ଼ଲୋକଙ୍କ ଜିନିଷ ଦେଖିଲାଣି…. ଖାଲି ଦେଖୁଛୁ ନା ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ କିଏ କଲୁଣି.”

ବିନିନାନୀ ଏତେ ସହଜରେ ସବୁ କଥା କହୁଥିଲା ମୋତେ ବି ଫ୍ରି ଲାଗିଲା, କହିଲି “ବାପା ବୋଉ ଜାଣିଲେ କଣ ହେବ ଜାଣିଛୁ ନା?” ସେ ହସିଲା. କହିଲା “ଆବେ ଗଧ ଘରେ କହି ସବୁ କରିବୁ କି?” ସେଇଠୁ ମୋତେ ଦୁଷ୍ଟାମୀ ଲାଗିଲା, “କହିଲି, ତା ହେଲେ ତୋର ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ନିଶ୍ଚୟ ଥିବ? ତୁ ତ ଘରୁ ଦୁରରେ ରହୁଛୁ?” ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, “ହଁ ନିଶ୍ଚୟ ଅଛି. ତୋ ଭଳି ଲାପଟପ୍ ଦେଖି ଖୁସି କେତେଦିନ ହେଇଥାନ୍ତି?”

ସେ ଏତେ ସହଜ ଥିଲା ଯେ ପଚାରିଦେଲି, “ନାନୀ ସେକ୍ସ୍ କଲେ କେମିତି ଲାଗେ?” ସେ ମୋତେ ଚାହିଁଲା ଆଉ ହସିଦେଇ କହିଲା, “ହୁଁ, ଭଲ ଲାଗେ.” ତା କଥା ଶୁଣି ଶୁଣି ମୋ ଦେହରେ କଣ କଣ ହୋଇଯାଇଥିଲା. ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ କହିଲା, “ତୁ ଥରେ ବି କରିନୁ ?” ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଇଁ ଦେଇ ନା ବୋଲି ଜଣେଇଦେଲି. ସେ କହିଲା, “ଓଃ ମୋ ସାନ ଭାଇ. ଆଜିଯାଏ ଭୋକରେ ଅଛି? ଆ ଲୋ ମୋ ଧନ.” କହି ସେ ମୋତେ ନିଜ ଛାତିରେ ଚାପି ଧରିଲା.

ତା ଦୁଧ ଦିଟା ମୋ ମୁହଁ ପାଖରେ ଥିଲା ଆଉ ସେ ପକେଇଥିବା ସେଣ୍ଟ୍‌ରେ ମୋ ମୁହଁ ଭରିଗଲା. ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା. ନାନୀର ୩୪ ସାଇଜର ଦୁଧ ଦିଟା ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଥିଲା. ମୁଁ ତାକୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲି. ସେ ପତଳା ନାଇଟି ପିନ୍ଧିଥିଲା. ତା ନିପଲ ଦିଟା ମୋତେ ଜଣା ପଡୂଥିଲା. ମୁଁ ତାକୁ ଚାହିଁଲି. ସେ ଉପରକୁ ଚାହିଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲା. ନିଜକୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ. ତାର ଗୋଟିଏ ନିପଲକୁ ପାଟିରେ ଧିରେ ଧିରେ ଚିମୁଟିଲି. ସେ ଖାଳି ଓଃ ବୋଲି କହିଲା. ମୋତେ ସାହାସ ମିଳିଗଲା. ଆଉ ହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି. ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା.

🎧 ଶୁଣନ୍ତୁ – ଭୁବନେଶ୍ୱର କଲ୍ ବଏ ସହ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ ର ମଜା

କିଛି ସମୟ ଏମିତି ଚାଲିବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇଥିଲି ଆଉ ତା ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ଚୋଷୁଥିଲି. ସେ ବି ନିଜ ହାତରେ ମୋତେ ଦୁଧ ଖୋଇ ଦେଉଥିଲା. ଆଃ କି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା. ମୋ ନାନୀ ପୁରା ପାତଳୀ କିନ୍ତୁ ତା ଦୁଧ ଦିଟା ଠିଆ ଆଉ ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍. ତା ଦୁଧକୁ ଚାପି ଚାପି ଓଦା କରି ଦେଇଥିଲି. ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା. ମୁଁ ଚିପି ଯାଉଥିଲି. କିଛି ସମୟପରେ ସେ କହିଲା, “ଚାଲ୍ ତୋ ରୁମକୁ ଯିବା. ଲାପଟପ୍ ଲଗେଇ କରିବା.” ମୁଁ ପରା ମନ୍ତ୍ର ହେଲା ଭଳି ତା କଥାରେ ଚାଲୁଥିଲି.

ଲାପଟପରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଲଗେଇ ଦେଲି ଆଉ ସେ ଖଟରେ ଚିତ୍ ହୋଇ ଶୋଇପଡ଼ି ତା ଗୋଡ଼ ଦୁଇଟା ଅଲଗା କରିଦେଲା. ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଭିଡ଼ି ତଳକୁ କରିଦେଇ ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ସଫା ଅଛି. ଗୋତିଏ ବି ବାଳ ନାହିଁ. ସେ ସବୁବେଳେ ସେଭିଂ କରେ ବୋଲି କହିଲା. ମୁଁ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଭଳି ତା ବିଆକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଓଃ ମା ବୋଲି କହି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନିଜ ବିଆ ଉପରେ ଚାଇ ଧରିଲା. ତା ବିଆକୁ ଆଗରୁ [ପଛ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଟିଲି ଆଉ ଜିଭ ପୁରେଇ ଗେହିଲି.

ସେ ବାରମ୍ବାର ଉଠି ପଡୁଥିଲା. କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆ ଓଦା ହେଇଗଲା. ସେ ମୋତେ ଖଟରେ ଠେଲିଦେଇ ମୋ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲା ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଏକାଥରେ ନିଜ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ସର୍ ସର୍ କରି ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ କି ମସ୍ତି. ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇ ଧକ୍ ଧକ୍ ହେଉଥିଲା. ସେ ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ୍ ଚାପ୍ଇବା ପରେ ନିଜ ତଳେ ଶୋଇ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଖାଇଲା ଆଉ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇଦେଲି. ପୁରା ଜୋଶରେ ଆମେ ଦିଜଣ ଗିହାଁ ଗିହ୍ହିଁ ହେଉଥିଲି.

ଅଳ୍ପ ସମୟ ଭିତରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଝଡ଼ିଗଲୁ. ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତା ପେଟରେ ପଏଇଦେଲି. କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସରିବାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ନିଜ ନିଜ ରୁମରେ ଗାଧୋଇବାକୁ ଗଲୁ.

ଗାଧୋଇବ୍ନା ପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗାଡ଼ିରେ ବସେଇ ନାନୀକୁ ବଜାର ଗଲି ଆଉ ଖାଇଦେଇ ଆସିଲୁ. ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ବାପାବୋଉଙ୍କୁ ଫୋନ କଲୁ. ମୁଁ କଥା ହେଉଥିବା ବେଳକୁ ନାନୀ ତା ରୁମକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା. ମୁଁ ଫୋନ୍ ଥୋଇଦେଇ ନିଜ ରୁମକୁ ଗଲି ଆଉ ଡ୍ରେସ୍ ବାହାର କରି ଟାୱେଲ୍ ଟେ ପିନ୍ଧିଥିଲା ନାନୀ ଆସି ମତେ ଖଟରେ ଠେଲିଦେଲା ଆଉ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ବସିପଡ଼ିଲା. ତା ବିଆ ମୋ ପାଟି ଉପରେ ଥିଲା ଆଉ ତା ପାଟି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ.

ସମୟ ନଷ୍ଟ ନ କରି ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲୁ. ଓଃ ଏବେ ଅନେକ ସମୟ ଆମେ ଚାପୁଥିଲୁ ଖାଉଥିଲୁ. ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହୋଇଗଲା. ନାନୀ ମୋ ଉପରେ ବସି ବାଣ୍ଡକୁ ନିଜ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲା ଆଉ ଉପର ତଳ ହେଇ ମୋତେ ଗେହିଲା. ତା ଦୁଧ ଦିଟା ଉପର ତଳ ହେଇ ହଲୁଥିଲା. ମୁଁ ଦୁଇହାତରେ ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି. ସେ ନଇଁପଡ଼ି ମୋତେ ତା ଦୁଧ ଖୋଇଲା.

ମୁଁ ତଳେ ଶୋଇ ଅଣ୍ଟା ଉପରକୁ ଉଠେଇ ନାନୀକୁ ଗେହୁଥିଲି. ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା. କିଛି ସମୟପରେ ଆମେ ସୋଫା ପାଖକୁ ଗଲୁ. ନାନି ସୋଫା ଉପରେ ପେଟେଇ ହୋଇ ରହିଲା ଆଉ ମୁଁ ପଛରୁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଲି. ମୁଁ ଠିଆ ହୋଇ ଗେହୁଥିଲି ଆଊ ସେ ପଛକୁ ଧକ୍କା ମରୁଥିଲା. ଓଃ କି ମସ୍ତି. ତା ପରେ ସୋଫାରେ ଶୋଇ ତାକୁ ଗେହିଲି. ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଉଥିଲା. ଅନେକ ସମୟ ଗେହିବା ପରେ ନାନୀର ବିଆରୁ ପାଣି ପାହାରିଲା. ଓଦା ହୋଇ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ସର୍ ସର୍ ଖସିଲା. ମୁଁ ବି ଅସମ୍ବାଳ ମାଡ୍ ମାର୍ଥିଲି. ସେ ମୋତେ ଟେଲିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାଇବାକୁ ଲାଗିଲା.

ତ ବିଆ ଆଉ ପାଟି ଲାଳରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ମୁଷଳ ଆଉ ଓଦା ଥିଲା ପୁଣି ନାନୀକୁ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ପେଟେଇ ଦେଇ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି. ସେତେବେଳକୁ ନାନୀର ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଥିଲା ଆଊ ଟାଇଟ୍ ଲାଗୁନଥିଲା. ତାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାରକୁ ଆଣି ନାନୀର ଗାଣ୍ଡିରେ ଦେଲି. ସେ କହୁଥିଲା ମୁନା ନାଇଁ ନାଇଁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆଉ ଶୁଣିଲିନି. କହିଲି ତୋ ବିଆ ଢିଲା ହେଇଗଲା ଆଉ ମଜା ଲାଗୁନି. ଟିକେ ରହ.

ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଜେଲି ବୋତଲ୍ ଥିଲା ତାକୁ ଆଣି ବାଣ୍ଡରେ ବୋଳିଲି ଆଉ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ କିଛି ଦେବାପରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି. ସେ ମାଳୋ ବୋଲି କହି ଚିଲେଇ ଉଠିଲା କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଧକ୍କାରେ ବାଣ୍ଡ ଗାଣ୍ଡିରେ ପଶିଗଲା. ସେ ଆଂ ଆଂ କହି କାନ୍ଦିବା ଭଳି ହେଇ କହିଲା, ତୁ ବେଧୁଆଟେ, ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ କାହିଁକି ମାରିଲୁ? ବିଆ ତ ଦେଇଥ୍ଲିଇ ନା? ମୁଁ କହିଲି ରହୁନୁ ଯଦି କରିବା ସବୁ କରିକି ଦେଖିବା ନା. ମଜା ନହେଲେ ଆସିବନି. ସେ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା ପରେ ମୁଁ ଧକ୍କା ଦେଲି.

🎧 ଶୁଣନ୍ତୁ – କଲେଜ ପାଖ ଆଖୁ କିଆରୀ ରେ ଗିଁହା ଖାଇଲି – Odia Sex Story

ତାକୁ କାଟୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲା ମୁଁ ଦଶବାର ଥର ଧିରେ ଧିରେ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଖସିଗଲା. ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସେମିତି ଥିଲା} ସେ କହୁଥିଲା ଶୀଘ୍ର ବାହାର କର ମୁଁ ଯାଈ ସଫା ହେବି, ମୁଁ କହ୍ଇଲି ଆଜି ରାତିରେ ଆଉ କେହି ସଫା ହେବେନି.

ସେ କହୁଥିଲା ଗଧ, ଥରେନିଶା ଲାଗିଗଲେ ରହି ପାରିବୁନି. ଛାଡ଼ . ମୁଁ କହିଲି, ତତେ ତ ମୁଁ କେବେ ବି ଛାଡ଼ିବିନି. ମୋତେ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଦରକାର୍ ନାହିଁ. ସେ ବି କହିଲା, ତାର କେହି ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ନାହାନ୍ତି. ସେ ବି କେବଳ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ହିଁ ଦେଖିଥିଲା. ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଏବେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଆଉ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍. ଦୁଇଦିନ ଦୁଇରାତି ଖାଲି ଗିହାଁ ଗିହିଁରେ ବିତିଗଲା. ଛୁଟି ସରିବାପରେ ନାନୀ ଚାଲିଗଲା ସତ କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଦିନେ ଦୁଇଦିନ ଛୁଟି ମିଳିଲେ ସେ ଘରକୁ ଆସେ ଆଉ ଆମେ ରାତିରେ ନିଶ୍ଚୟ ସେକ୍ସ୍ କରୁ.

ମୁଁ ଜାଣିଛି, ତୁମେ ମାନେ ନିଜ ଭାଇ କିମ୍ବା ଭଉଣୀ ବିଷୟ ରେ ଦିନେ ନ ଦିନେ ଚିନ୍ତା କରି ଥିବା, ଦେଖ ଯଦି ଦି ଜଣ ରାଜି ତାହାଲେ କର କିନ୍ତୁ ପ୍ରୋଟେକ୍ସନ ନେଇକି, ଆଉ ମୋ ବଡ ବାଣ୍ଡ ର ମଜା ନବାକୁ ଯଦି ଇଚ୍ଛା ମତେ କମେନ୍ଟ ରେ ଜଣାଅ ନହଲେ ଆମ Telegram ଚାଁନେଲ କୁ Subscribe କର