Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ତା ବିଆରୁ ପଚ୍ ପଚ୍ କରି ପାଣି ଝରିବାକୁ ଲାଗିଲା – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ଚାଲ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଆଜି ମୁଁ କହିବି , କେମିତି ମୋ ପିଇସୀ ଝିଅ ନାନୀ ମତେ ପାଟିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟିଲା , ମଜା ଷ୍ଟୋରୀ ଟି , ଭଲ ଲାଗିବ. ଚାଲ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଆମ ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି

ଘରକୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇଗଲାଣି ଘରଟା ନିଛାଟିଆ ଲାଗୁଥିଲା ଏପାଖ ସେପାଖ ଦେଖିବା ପରେ ଟୁନି ମୋ ରୁମରେ ବସି ମୋବାଇଲରେ କାହା ସହ ଗପୁଥିବାର ଦେଖିଲି ବାପାବୋଉ କାହାନ୍ତି ବୋଲି ପଚାରିବା ପରେ କହିଲା ସେମାନେ ବଜାର ଯାଇଛନ୍ତି ଘରେ ଆଉ କେହିନଥିଲେ ଟୁନି ଆମ ମଝିଆ ପିଉସୀଙ୍କ ଝିଅ ମୋ ସହ କଲେଜରେ ପଢ଼େ ବର୍ଷେ ହେବ ଆମ ଘରେ ରହି ପଢୁଛି ରୋଷେଇ ଘରେ ଦେଖିଲି କିଛି ଖାଇବାକୁ ନାହିଁ ବିରକ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା,

ଟୁନିକୁ ଡାକିଲି ସେ ଶୁଣିଲାନି ମୋତେ ଆହୁରି ରାଗ ଲାଗିଲା ସିଧା ତା ରୁମକୁ ଯାଇ ତା ହାତରୁ ମୋବାଇଲ୍ ଛଡ଼େଇ ଫୋପାଡ଼ିଦେଲି ସେ ରାଗିକି ଉଠି ପାଟିକରୁଥିଲା, କହିଲି – ତତେ ଏତେଥର ଡାକୁଛି ଶୁଣା ଯାଉଛି ନା ନାହିଁ? କୋଉଠି ମନ ତୋ’ର ହାଁ ରହ ତୋ କଥା ମୁଁ ବୁଝୁଚି ବାପାବୋଉ ଆସନ୍ତୁ, ତତେ ଯଦି ଗାଁକୁ ପଠେଇ ଦେଇନି ମୋତେ କହିବୁ କଲେଜରେ ଯୋଉ ଟୋକା ମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ତୋ ନାଟକ ଚାଲିଛି ସବୁ କହିବି କେତେଥର ତତେ ମନା କରିଲିଣି ସେ ବାଜେ ଟୋକାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ମିଶିବୁନି ବୋଲି,

ତୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋବର ଅଛି କି? ତୋ ପ୍ରେମଲୀଳା ଗାଁରେ ଯାଇ କରିବୁ ଏଠି ଆମ ଘରେ ରହି କରିବୁନି ଆଜି ଉପରଓଳି କ୍ଲାସରେ କାହିଁକି ନଥିଲୁ? କଲେଜ ପଛ ପଡ଼ିଆରେ ବିନୟ ସାଙ୍ଗରେ କଣ କରୁଥିଲୁ? ଭାବିଛୁ କେହି କିଛି ଦେଖିବେନି ନାଇଁ, ରହ ଆଜି ତୋ କଥା ବୁଝୁଛି

ଭାଉଜ ମୋର ମୁଠି ମାରି ଦେଲେ – Odia Sex Kahani

ମୋ କଥା ଶୁଣି ସେ ଡରିଗଲା ଆଉ କହିଲା, – ମୁଁ କଲେଜରେ କଣ କଲି ନ କଲି ସେ କଥା ଘରେ କାହିଁକି କହିବୁ? ସେ ସବୁ ମୋ ପର୍ସନାଲ୍ ମ୍ୟାଟେର୍

  • ପର୍ସନାଲ୍ ମ୍ୟାଟର୍ ଗାଁରେ କରିବୁ ଏଠି ରହି ଏ ସବୁ କରିଲେ ଚଳିବନି

ସେ କିଛି ଯୁକ୍ତି କରିଥାନ୍ତା ଥମ ଥମ ହୋଇ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା ବିସ୍କୁଟ୍ ଡବା ଆଣି ମୋତେ ଧରେଇଦେଇ କହିଲା, – ନେ ଖା ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଖା’ ନା

ମୁଁ ବିସ୍କୁଟ୍ ଡବା ଧରି ବାହାରି ଆସିଲି, ଟିଭି ଦେଖି ଦେଖି ଖାଉଥିଲି ଟୁନି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ବସି କହିଲା, – ତୁ ସତରେ ମାମୁମାଇଁଙ୍କୁ ସବୁ କହିଦେବୁ?

  • ମୁଁ କହିଲି, ତତେ ବୁଝେଇଲେ ତ ତୁ ଶୁଣୁନୁ, କାଲି ଯଦି କିଏ ତୋ ମୁହଁ କଳା କରିଦେଲା ତ କିଏ ତା ପାଇଁ ଦାୟୀ ହେବ? ବାପାବୋଉଙ୍କୁ ସମସ୍ତେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଦେଖେଇବେ ନା ତେଣୁ ତୁ ଗାଁକୁ ପଳା ନିଜଘରେ ରହି ପଢିବୁ ଯାହା ମନକୁ ଆସିବ କରିବୁ ତୋ ଭଲମନ୍ଦ ତୁ ବୁଝିବୁ
  • ଛେ, କେତେ ବାଜେ କଥା ତୁ ଭାବି ଦେଉଛୁ ମୁଁ ଖାଳି ଏମିତି ସାଙ୍ଗ ହେଉଛି ନା, ମୁଁ ଆଉ କିଛି କରୁନି
  • ତୁ କଣ କରୁଛୁ ନ କରୁଛୁ ସବୁ ଜିନିଷ ମୁଁ ଜାଣିଛି ପିଲାମାନେ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ସେ ସବୁ ସୁଟିଂ କରି ବୁଲେଇଲେଣି କହିଲେ ବି ତୁ ବୁଝୁନୁ

ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲା, – ମୋବାଇଲରେ ? କଣ?

  • ମୁଁ କହିଲି ବିନୟ ସାଙ୍ଗରେ ପଡ଼ିଆରେ ଯାହା କରୁଥିଲୁ, ଦେଖିବୁ ? ମୋ ମୋବାଇଲ୍ ଖୋଲି ତା ଆଡ଼କୁ ବଢ଼େଇଦେଲି ସେ ଚମକି ପଡ଼ିଲା ବିନୟ ସହ ସେ କିସ୍ କରୁଥିବାର ଭିଡ଼ିଓ ମୁଁ ନିଜେ ସୁଟିଂ କରି ଆଣିଥିଲି କହିଲି – ଏଇଟା ତ ସାମ୍ପଲ୍ ଆଉ କଣ କଣ ଭିଡ଼ିଓ କିଏ କରିଥିବ ଯଦି ? ଆମ ଘରର ଇଜ୍ଜତ ଯିବ ନା

ସେ କାନ୍ଦ କାନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ସେ କହିଲା, – ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ଏମିତି କିଏ କରିଥିବ ବୋଲି ଆଉ ଜମା ଏ ସବୁ କରିବିନି ତୁ ପ୍ଲିଜ୍ ମାମୁମାଇଁଙ୍କୁ କିଛି କହନା

ସେତେବେଳକୁ ମୋ ରାଗ ବହୁତ କମ ହୋଇଯାଇଥିଲା, କହିଲି – ଦେଖ୍, ଅଳ୍ପ ସମୟର ମଜା ତୋ ସାରା ଜୀବନ ପାଇଁ ସଜା ହେଇଯିବ ଲୋକ ଯାହା କଥା କହିବେ ସେଇଟା ଅଲଗା, ତୋ ବାହାଘର ହେଇ ପାରିବ ନା? ଆଉ ତୋ କାମ ଯଦି ଘରଲୋକେ ଜାଣିଲେ? ସେମାନେ ମୁଣ୍ଡ ଉଠେଇ ଚାଲିପାରିବେ ତ?

  • ମୋର ଭୁଲ ହେଇଗଲା ବିକି ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି
  • ସେଇଥିପାଇଁ ତତେ ମୁଁ କେତେ କହିଛି ଏ ବାଜେ ପିଲାଙ୍କ ସହ ମିଶେନା ହେଲେ ତତେ ତ ଖାଲି… ମୁଁ ଅଟକି ଗଲି, ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ କହିଲା – କଣ ଖାଲି? ମୁଁ କହିଲି – ତୋତେ ଖାଲି ଟୋକା ଦରକାର ମସ୍ତି କରିବା ପାଇଁ, ସେକ୍ସ୍ କରିବା ପାଇଁ

ସେ ନିରବ ଥିଲା କହିଲି – ଦେଖ୍, ଏବେ ବି ବେଶୀ କିଛି ଖରାପ ହୋଇନି ତୁ ଯଦି ସୁଧୁରିଯାଉଛୁ ତା ହେଲେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ନହେଲେ ତୋ ଜୀବନ ହିଁ ବରବାଦ୍ ହେଇଯିବ ସେ ଆଉ କିଛି କହିଥାନ୍ତା ମୁଁ ଦେଖିଲି ଆମ ଘର ବାହାରେ ବାପାଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଲାଗିଲା ତାକୁ ଠାରି କହିଲି, – ଯା’ ମୁହଁ ଧୋଇଦେ ବାପାବୋଉ ଆସିଲେଣି, ସେମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଏ ସବୁ ବିଷୟ କହିବୁନି ସେ ବି ତରତର ହୋଇ ଚାଲିଗଲା

ରାତିରେ ଖାଇବାପରେ ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲେ, ଟୁନି ଆଉ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଶୋଉ ସେ ଆଜି ବଡ଼ ସ୍ନେହରେ ମୋ ସହ କଥା ହେଉଥିଲା, କହିଲା – ତୁ ସତ କହୁଛୁ ମୁଁ ବଡ଼ ଭୁଲ କରୁଥିଲି ଭାବିନଥିଲି ଯେ ଏହାଦ୍ବାରା ସମସ୍ତେ କେତେ ହିନସ୍ତା ହେବେ ବିନୟ ମୋତେ କେତେ କଣ କହି କଲେଜ୍ ପଛକୁ ନେଇଗଲା ହେ ଭଗବାନ ମୁଁ ବଞ୍ଚିଗଲି

  • ତୁ କଣ ଛୋଟ ପିଲା ହେଇଛୁ

ମୁଁ ବସି ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ଗେମ୍ ଖେଳୁଥିଲି ସେ ମୋ ପାଖରେ ବସି ମୋ ଦେହରେ ଘଷିହେଇ କହିଲା, ସତ କହ ତୁ କଣ କେବେ କୋଉ ଝିଅ ସହ ସେ ସବୁ କରିନୁ?

କେମିତି ମୋ ସଙ୍ଗ ମତେ ତା ଗାଣ୍ଡି ଚଟେଇଲା – Odia Sex Story

  • ତୋ ସହ ଯଦି କିଏ କିଛି କରିଲା ମୋତେ ରାଗ ଲାଗୁଛି ତ ମୁଁ କେମିତି ଆଉ କାହା ଭଉଣୀ ସହ ସେମିତି କରିବି ଯଦି କିଏ ଦେଖିବ ତ କଣ କହିବ? ଝିଅଟା ବଦନାମ ହେଇଯିବ ତେଣୁ ମୁଁ କେବେ କୌଣସି ଝିଅକୁ ସେ ସବୁ କରିବାକୁ କହିନି
  • ଓଃ ତୁ କେତେ ଭଲ ମୁଁ ଏକା ଖରାପ ଝିଅଟେ ସତ କହ ତତେ କେବେ ସେ ସବୁ କରିବାକୁ ମନ ହେଉନି? ତୁ କଣ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ଲଙ୍ଗୁଳୀ ଝିଅ ଦେଖୁନୁ? ତୋ ପାଖରେ ଏମଏମଏସ୍ ନାହିଁ?
  • ତୋତେ କଣ ଏତେ ଦରକାର? ମୋତେ ଯାହା ଇଚ୍ଛା ମୁଁ କରୁଛି, ହେଲେ ତୋ ଭଳିଆ ରାସ୍ତାଘାଟରେ ବାରବୁଲା ବାଜେ ଟୋକାଙ୍କ ସହ ହେଁ ହେଁ ଫେଁ ଫେଁ ହେବାକୁ ମତେ ଭଲ ଲାଗେନି
  • ଜାଣିଛୁ ନା, ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗେନି, ହେଲେ କଣ କରିବି, କଲେଜରେ ସବୁ ସାଙ୍ଗ ହେଇଯାଉଛନ୍ତି ଆଉ କାହାର ବଡ଼ ଗାଡ଼ି ତ କାହାର ବଡ଼ ମୋବାଇଲ୍ ଦେଖିଲେ ମୁଁ ଭୋଳ ହେଇଯାଉଛି ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ସବୁ କଥାରେ ରାଜି ହେଇ ଯାଉଛି
  • ତୋ ପିଲାଳିଆମୀ ଆହୁରି ଯାଇନି କଲେଜ ଗଲୁଣି, ହେଇକି ଏମିତି ମୁର୍ଖ ହେଲେ ଚଳିବ, ଟୋକା ତୋତେ ଠୁକି ଦେଇ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ଜାଣିବୁ

ସେ ନିରବ ହୋଇଗଲା ମୋ ପାଖରେ ସେ ବସି ନିଜ ମୋବାଇଲରେ କଣ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲା ହଠାତ୍ କହିଲା, – ଜାଣିଛୁ, ଆମେ ଗାଁରେ ଥିବା ବେଳେ ଆମ ସ୍କୁଲର ଜଣେ ସାର୍ ଥରେ ମୋତେ ସ୍କୁଲ୍ ପରେ ଟ୍ୟୁସନ୍ ଦେବେ କହି ଡାକିଲେ ଆଉ ସେ ମୋତେ ଏ ସବୁ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ଦେଖେଇଲେ ଆଉ ସବୁଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଟ୍ୟୁସନରେ ମୋ ପାଖରେ ବସି ମୋତେ ପଢ଼ାଇବା ବେଳେ ମୋ ଦେହରେ ହାତ ମାରିଲେ ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ହେଲେ ଦିନେ ସେ ସାର୍ ଆଉ ଗୋଟେ ଝିଅକୁ ସେମିତି କରିବା ବେଳକୁ ସେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲା, ଲୋକମାନେ ମିଶି ସାରଙ୍କୁ ବହେ ଛେଚିଲେ, ଆଉ ମୋ ଟ୍ୟୁସନ ବି ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ସେବେଠୁ ମୋତେ ନିଶା ହେଇଗଲା ଭଳି ଲାଗିଲା ଟୋକା ଦେଖିଲେ ମୋତେ କଣ ହେଇଯାଏ

  • ତୁ ଏଇ କଥା ନାନୀ (ତା ମା’)କୁ କହିନୁ? କେମିତି ସେ ମାଷ୍ଟ୍ର କଥାରେ ରାଜି ହେଉଥିଲୁ
  • ମୁଁ ଜାଣିନି ସେ ଭଲ ପଢ଼ାନ୍ତି ଆଉ ଟ୍ୟୁସନରେ ମୋତେ ବେଶୀ ପଚାରୁଥିଲେ, ପ୍ରତିଦିନ ଚକୋଲେଟ୍ ଆଣି ଦେଉଥିଲେ ମୋ ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷ୍ୟାରେ ଅଧିକ ମାର୍କ ଆଣି ଦେଉଥିଲେ ବାସ୍, ସେଇଥି ପାଇଁ ମୁଁ ବି ଆଉ କାହାକୁ କିଛି କହିଲିନି ହେଲେ ସେ କେବେ ମୋତେ ଖରାପ କାମ କରିବାକୁ କହିନଥିଲେ
  • ହେ ଭଗବାନ, ତୁ କେମିତିକା ଝିଅଟେ? ତୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁନି?
  • ଲାଜ କାହିଁକି ଲାଗୁନି, ଲାଗୁଛି ହେଲେ ଆଉ କାହାକୁ କହିବି? ମୋର କିଏ ସାଙ୍ଗ ଅଛି କହିଲୁ? ଘରୁ କଲେଜ ଆଉ କଲେଜରୁ ଘର ସବୁବେଳେ ତୁ ସାଙ୍ଗରେ ରହୁଛୁ କୋଉଠି କୋଉ ଟୋକା ସଙ୍ଗରେ ଟିକେ ଗପ କରିଦେଲେ ତୁ ରାଗୁଛୁ ମୁଁ ମୋ ମନ କଥା କାହାକୁ କହିବି?

ମୁଁ ନିରବ ଥିଲି ଆଉ ବସି ମୋବାଇଲ ଦେଖୁଥିବା ବେଳେ ସେ ମୋ ପିଠି ଉପରେ ଆଉଜି ହୋଇ ରହି କହିଲା, – ତୁ ମୋବାଇଲରେ କଣ ସବୁ ଦେଖୁଛୁ? ତୋର କିଏ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଅଛି କି? ନିଶ୍ଚୟ ସେକ୍ସ୍ ଫଟୋ ଦେଖୁଥିବୁ

ସେ ଏମିତି ସବୁ କହିବା ବେଳେ କାହିଁକି କେଜାଣି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରଟା ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ସେପଟେ ସେ ମୋ ପିଠିରେ ଲଦି ହୋଇଥିଲା ଆଉ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ପିଠିରେ ଚିପି ହୋଇଥିଲା ପାଇଜାମାରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେବାପରେ ନିଜକୁ ଲାଜ ଲାଗୁଥିଲା ରାତିରେ ଶୋଇବା ବେଳେ ମୁଁ ଚଡ଼ି ପିନ୍ଧେନି ତେଣୁ ମନେ ମନ ଭୟ ହେଇଥିଲା କାଳେ ଟୁନି ଦେଖି ପକେଇବ

ଟୁନି ମୋ ପିଠିରେ ଲଦି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି ସେ ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହୁ ବା ଶୋଇପଡ଼ୁ, ହେଲେ ସେ ମୋତେ ଛାଡୁନଥିଲା କିଛି ସମୟପରେ ବିରକ୍ତ ହେବାଭଳି କହିଲି, – ତୁ ଯାଇ ଶୋଉନୁ ଉପରେ ଲଦି ହଉଛୁ ଝିଅଟେ ହେଇ ଲାଜ ଲାଗୁନି

Odia Sex Story – ବେଧେଇ ଖୁଡି କୁ ଗେହିଁଲି

ସେ ମୋତେ କଣେଇ ଚାହିଁ କହିଲା, – କାଇଁ କେବେ କୋଉ ଝିଅ ତୋ ଉପରେ ଏମିତି ଲଦି ହେଇନି କି? ତତେ କଣ ଭଲ ଲାଗୁନି କି? ସତ କହ କଣ ଲାଗୁଛି

ମୁଁ ବିରକ୍ତ ହେଉଥିଲେ ବି ନିଜ ଇଜ୍ଜତ ବଞ୍ଚେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି, ଗୋଡ଼ ଉପରେ ଗୋଡ଼ ଥୋଇଦେଇ କହିଲି, – ଯା ଶୋଇଯା ସେ ବି ନଛୋଡ଼ବନ୍ଧା ଭଳି ମୋ ସହିତ ଲାଗିଥିଲା କହିଲା, – ତତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଛି ମୁଁ ଜାଣିଛି କେବେ କୋଉ ଟୋକିକୁ ଛୁଇଁନୁ ବୋଲି କହି ପାରୁନୁ

  • ତୁ ମୋ ଭଉଣୀ ତୋତେ ଏ ସବୁ କେମିତି କହିବି?
  • ମୁଁ ବାହାରେ ଟୋକାଙ୍କ ସହ ମିଶିଲେ ତୋତେ ଅସୁବିଧା ହଉଛି, ଘରେ ତୁ ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ରହୁଛୁ ତୋ ସହିତ ମିଶିଲେ ଭଉଣୀ ବୋଲି କହୁଛୁ ତୁ ନିଜେ ବି ଭୋକରେ ରହୁଛୁ ମୋତେ ବି ଭୋକରେ ମାରିଦେବୁ ସେ ନିର୍ଲଜ ଭାବରେ ଏତିକି କହିବାପରେ ମୁଁ କଣ କହିବି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି କହିଲି – ଆଉ କଣ ତୋ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବି?

ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, – ସବୁଠୁ ଭଲ ହେବ ଦେଖ୍ ଆମ ଘର କଥା ଘରର ଇଜ୍ଜତ ଘରେ ରହିବ କେହି ଜାଣିବେନି ତୋର ବି ଇଚ୍ଛା ପୁରା ହେଇଯିବ ଆଉ ମୋର ବି

ତା କଥା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଅଧିକ ଟାଣ ହୋଇ ଆସୁଥିଲା, ଅସୁବିଧା ହେଉଥିଲା ବସିବାପାଇଁ, ସେ ସେତେବେଳେ କହିଲା, – କାହିଁକି ଏମିତି ଗୋଡ଼ ଦିଟାକୁ ଚାପି ଧରିଛୁ କହିଲୁ?

ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ଠିଆ ହୋଇପଡ଼ିଲା ବେଳକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟେଣ୍ଟ୍ ଭଳିଆ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଟେକି ଧରିଥିଲା ଯାହା ସେ ଦେଖିନେଲା ମୁଁ ଅପଦସ୍ତ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରି କହିଲା, – ଆଜିଠୁ ତୁ ମୋର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍

ମୁଁ କଣ କହିବି କିଛି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି, ସେ ନିଜେ ନିଜ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋତେ ସ୍ବର୍ଗ ମିଳିଗଲା ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା ଓଃ କି ଅନୁଭବ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ମୁଠି ମାରିଲା ଆଉ ମୁଁ ନିଶାରେ ଥିବା ଭଳି ଆଖି ମୁଦିଦେଇ ତା ସହ ସେକ୍ସରେ ମାତିଗଲି କିହି ସମୟପରେ ସେ ମୁଠି ମାରି ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାର କରିଦେଲା ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓଦା ହୋଇଗଲା ମୁଁ ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଓହ୍ଲାଇଦେଇ ନୁଆ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଗୋଟେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଯାଉଥିଲି ସେ ମୋତେ ଲଙ୍ଗଳା ହିଁ ଧରିଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବି ଆଉ ସବୁ ଭାବନାକୁ ଦୂରେଇ ଦେଇ ତା ଓଠକୁ ଚାପିବାଉ ଲାଗିଲି

ମୋ ଜନ୍ମଦିନ ରେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ଗିଁହା ଗିହିଁ – Odia Sex

କିଛି ସମୟପରେ ମୁଁ ବାଥରୁମ ଯାଇ ପୋଛାପୋଛି ହୋଇ ଆସିଲା ବେଳକୁ ସେ ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ବ୍ୟସ୍ତ ତିଲା ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ କିସ୍ କରିଲି ଆଉ ଆମେ ପୁରା ପାସନେଟ୍ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲୁ ସେ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଥିଲା ଆଉ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋ ଦେହରେ ଘ୍ଷି ଦେଉଥିଲା ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ନିଜ ଦୁଧ ଉପରେ ଥୋଇଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ବି ଟପ୍ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନଥିଲା, ଯେମିତି ଟପ୍ ଖୋଲି ଦେଇଛି ତା ଗୋଲ୍ ଗୋଲ୍ ଠିଆ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉଥରେ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ନଇଁପଡ଼ି ତା ଦୁଧ ଉପରର ନିପଲକୁ ଦୁଇଓଠରେ ଧରି ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ସେ ଧିର କରି ଆଃ କହିଲା ତା ପରେ ତା ଆଃ ଓଃ ଶବ୍ଦ ବଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେ ନିଶାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ପୁରା ଦେହକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି

ତା ବିଆ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେ ଜଙ୍ଘ ମେଲା କରିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଭଳି ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ବିଅରୁ ରସ ଝରିଲା ସେ ଆଃ ଆହ୍ କହୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆକୁ କାମୁଡ଼ି ଦେଉଥିଲି ଅନେକ ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ନିଜ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା ଆଉ ତା ବିଆରୁ ପଚ୍ ପଚ୍ କରି ପାଣି ଝରିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେ ଛାଟିପିଟି ହୋଇ ଉଠି ବାଥରୁମ୍ ଚାଲିଗଲା କିଛି ସମୟପରେ ଧୁଆଧୋଇ ହୋଇ ସଫା ହୋଇ ଫେରିଲା ସେଇ ରାତି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପୁରା ସ୍ବାମୀସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଶୋଇଲୁ

ପରଦିନ ସକାଳୁ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ବେଳକୁ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଗଲାଣି ମୁଁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଟୁନି ଉଠି ଗାଧୋଇ ସାରି କଲେଜ ପାଇଁ ରେଡି ହୋଇଗଲାଣି ବୋଉର ଡାକରେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ବୋଉ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଜଳଖିଆ ଥୋଇଦେଇ ଦାଣ୍ଡପିଣ୍ଡାରେ ବସି ପଡ଼ିଶାଘର ମାଉସୀଙ୍କ ସହ ଗପସପରେ ଲାଗିଗଲା

odia sex

ମୁଁ ଶେଯରୁ ଉଠି ବ୍ରସ କରି ଗାଧୋଇବାକୁ ଯିବାପାଇଁ ରେଡି ହେଉଥିଲି, ଟୁନି ଆସିଲା ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଭିଡ଼ିଧରିଲି ସେ ବି ଏପାଖ ସେପାଖ ଟିକେ ଦେଖିଦେଇ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲା ଆଉ ଆମେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲୁ ମୁଁ କହିଲି – ବୋଉ କୁଆଡ଼େ ଗଲା? ଆ ଟିକେ କାମ କରିଦେବା ଭାରି ମନ ହେଉଛି ସେ କହିଲା – ମାଇଁ ବାହରେ ବସିଛନ୍ତି ତୁ ଏମିତି ହେଲେ ସବୁ ଜାଣିବେ ରାତିରେ ଆମେ ଏକଠି ଶୋଉଛେ, ସବୁଦିନ କାମ କରିବା ଦିନବେଳେ ତୁ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ କରେ ସେ ଚାଳିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ ତା କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରୁଥିଲି

ଏହାପରେ କଣ ହେଲା ସେ ସବୁ ଆଉଗୋଟିଏ ଭାଗରେ କହିବି, ama telegram channel ku subscribe kara, click here

Related Stories

4.5 2 votes
Article Rating
4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: