ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା

ମୋର ନାମ ହେଉଛି ଶୁଭେନ୍ଦୁ । ମୁଁ ଆଉ ମୋ ସହ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିବା ମୋ ସାଙ୍ଗ ପ୍ରିୟଙ୍କା, ଗଣେଶ ପୂଜା ପରଦିନ ସ୍କୁଲ ଭିତରେ ଗିହାଗେହି ହେଇଥିଲୁ । ଏହି Odia Sex Story ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ସତ ଅଟେ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗଣେଶ ପୂଜା ପରଦିନ ଗିହାଗେହି ହେବା ପାଇଁ କିପରି ପ୍ଲାନ କରିଥିଲୁ ସେହି ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ଲେଖୁଛି । ସେଦିନ ଗିହାଗେହି ହେବା ସମୟରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ରିୟଙ୍କାର ବିଆର ପୁରା ଭିତରକୁ କାହିଁକି ପଶି ନଥିଲା ସେହି ବିଷୟରେ ଲେଖୁଛି ।

ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ Govt High School ରେ ପଢୁଥିଲୁ । ମୋତେ 14 ବର୍ଷ ହେଇଥିଲା ଆଉ ପ୍ରିୟଙ୍କାକୁ ହେଲେ 14 ବର୍ଷ ହେଇଥିଲା । ଆମର ବୟସ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ଅନୁସାରେ ସମାନ ଥିଲା । ଆମେ ଦୁହେଁ 2017 ମସିହାରେ 10th ପାସ କରିଥିଲୁ ।

ପଡିଶା ଘର ଝିଅ ର ସିଲ ଫିଟାଇଲି

ଆମର ଏହି ଗିହାଗେହି ଟି 10th Class ରେ ଘଟିଥିଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବହୁତ ପୂର୍ବରୁ ଏକାଠି ପଢୁଥିଲୁ । ଆମେ କିଏ କାହାକୁ ନଜାଣିଲା ଭଳି Love ରେ ଥିଲୁ । ପ୍ରିୟଙ୍କା ଯେତେବେଳେ Classroom ଝାଡୁ କରୁଥିଲା ତାର ଦୁଧକୁ ନଜାଣିଲା ଭଳି ଡ୍ରେସ Side ରୁ ନଇଁକି ମୋତେ ଦେଖାଉଥିଲା । ଦୁଧ କୁନି କୁନି ହେଇଥିବାରୁ ମୋତେ ଠିକ ସେ ଦେଖା ଯାଉ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଡ୍ରେସ ଫାଙ୍କରେ ଟିକେ ଟିକେ ଫୁଲିଲା ଭଳି ଦେଖିକି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା ।

ସ୍କୁଲରେ ଖାଇବା ଛୁଟି ହେଲାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଖାଇକି ଟିକେ ଜଲ୍ଦି କ୍ଲାସକୁ ଆସୁଥିଲୁ ହେରି । Classroom ରେ କେହି ପିଲା ନଥିବା ସମୟରେ ମୁଁ ପ୍ରିୟାଙ୍କାର କୋଳରେ ଯାଇକି ବସି ଯାଉଥିଲି । ବେଳେବେଳେ କୁଣ୍ଢେଇକି ମଧ୍ୟ ଧରି ପକାଉଥିଲି । ନଜାଣିଲା ଭଳି ମୋ ହାତ ତାହାର ଦୁଧରେ ଲଗେଇ ଦେଉଥିଲି ।

🎧 ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗର ଗାଣ୍ଡି ଚାଟିଲି।

ମୋର କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ତାହାର ଚଡି ଖୋଲିକି ବିଆ ଭିତରେ ଥିବା କଣା କେମିତିଆ ହେଇଛି ଦେଖିବାକୁ । ସତ କହୁଛି ମୋତେ ଗିହଗେହି ହେବାକୁ ସେତେ ଇଚ୍ଛା ହେଉ ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବେଶି ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା ଚଡି ଖୋଲିକି ବିଆ ଭିତରଟା କେମିତି ହେଲେ ଥରେ ଦେଖିବାକୁ । କିନ୍ତୁ Class ରେ ସବୁ ପିଲା ରହୁଥିବାରୁ ସୁବିଧା ହେଉ ନଥିଲା । ବେଳେବେଳେ Sir ଜାଣିଦେବେ ବୋଲି ଭୟ ମଧ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲା ।

ଏମିତି ଆମର Love Story ଚାଲିଥିଲା । ମୁଁ ପ୍ରିୟଙ୍କାକୁ ଆଗରୁ ବହୁତଥର କୁଣ୍ଢେଇକି ଧରିଛି, ଦୁଧକୁ ନଜାଣିଲା ଭଳି ଦବେଇଛି । କିନ୍ତୁ ତାର ବିଆକୁ କେବେହେଲେ ହାତ ମାରି ନଥିଲି । ସ୍କୁଲରେ ଗଣେଶ ପୂଜା ମେଢ ସଜେଇବା ସମୟରେ ଆମ୍ବତରଣ ଦେବାକୁ ଝିଅମାନେ ଆସୁଥିଲେ । ସେଦିନ ଆମ୍ବତରଣ ଦେବା ସମୟରେ କପଡ଼ା ୱାଲ ଟଣା ହେଇଥିବା Side ରେ ମୁଁ ତାକୁ ବାରମ୍ବାର ଡାକିକି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ । କିନ୍ତୁ ସିଏ ଖାଲି ହସିକି କହୁଥାଏ କଣ ହେଇଛି ଯେ । ମୁଁ ଖାଲି କହୁଥିଲି ଆସୁନୁ ଟିକେ ପାଖକୁ ଗୋଟେ ଜିନିଷ ଦେଖିବାର ଅଛି ।

ଭାଉଜ ଙ୍କର ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଖାଲି ହସିକି କହୁଥିଲା କଣ ଯେ । ମୁଁ ବହୁତ କହିବା ପରେ ସେଇଠୁ ସିଏ କହିଲା – ମୁଁ ତ ତୋତେ ଜୀବନ ଦେଇ ଭଲ ପାଉଛି , ଯାହା ଦେଖିବା କଥା ଦେଖେ । ତାପରେ ସେଦିନ ମୁଁ କହିଥିଲି ନାଇଁ ଥାଉ ଦେଖିବା ଦରକାର ନାହିଁ । ସିଏ ସେଇଠୁ ଦୁଖୀ ହେଇକି କହୁଥିଲା ଆସିଲି ପରା ପାଖକୁ । ମଝିରେ ମଝିରେ କହୁଥାଏ କଣ ଯେ ଏମିତି ମନ ଖରାପ ।

ସେଦିନ ପିଲା ଆସିଲେ ହେରି ଆଉ ମୁଁ ସେତେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ନଥିଲି । କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ବୋଧେ ରାଗିଗଲି । ସେଦିନ ବିତିଗଲା । ତା ପର ଦିନ ଗଣେଶ ପୂଜା ହେଲା ସମସ୍ତେ ଫଟୋ ଉଠେଇଲେ ମୋତେ ସିଏ ତାର ଫଟୋ ଉଠେଇକି ଦେବ ବୋଲି କହୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କିଛି ତା କଥା ଶୁଣୁ ନଥିଲି । ସିଏ ଭାବିଥିଲା ମୁଁ ବହୁତ ରାଗିଗଲି ବୋଧେ । ମୁଁ ଗଣେଶ ପୂଜା ଦିନ ତାକୁ Avoid କଲା ଭଳି ଏକ୍ଟିଂ କରୁଥିଲି । ପୂଜା ଦିନ ପୁଣି ମୋତେ କହିଲା ରାଗିଚୁ ନା ମୋ ଉପରେ । ମୁଁ କହିଥିଲି ନାଇଁ ତ ରାଗିନୀ । ସେଦିନ ପୂଜା ସାରିକି ଘରକୁ ସିଏ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ କହିକି ଗଲା । କାଲି ମୂର୍ତି ବିସର୍ଜନ ହେବ ତୁ ଯିବୁନି । ଆମେ ଦି ଜଣ କଥା ହେବା ।

ଗଣେଶ ପୂଜା ପରଦିନ ସବୁ ପିଲା ସ୍କୁଲ ଆସି ନଥିଲେ । ପୁଅ ପିଲା ସାଙ୍ଗ ମୋର ସବୁ ବିସର୍ଜନ କରିବାକୁ ଗଲେ ହେରି ପୋଖରିକୁ । Sir 3 ଜଣ ଝିଅକୁ କହିଲେ ଘର ଓଳେଇକି ସଫା କରିବାକୁ । ମୁଁ ହେଲେ ବିସର୍ଜନ କରି ଯାଇନଥିଲି । ତେଣୁ ମୋତେ କହିଲେ ବାଲଟି ରେ ପାଣି ବୋହି ଦେବାକୁ ।

ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ କାମୁଡି ପକେଇଲି

ଆଉ ଠିକ ସେହି ସମୟରେ ଆମକୁ ମିଳିଥିଲା ସମୟ । ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଝିଅ ହଲ ସଫା କରୁଥିଲେ । ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ କଥାହେବାକୁ ପୂଜା ଲାଗି ଟଣା ହେଇଥିବା କପଡ଼ା ପଛକୁ ଗଲୁ । ଆମେ ଗଣେଶ ପୂଜା ପୂର୍ବରୁ ଗିହାଗେହି ହେବାକୁ କଥା ହେଇଥିଲୁ । କିନ୍ତୁ ସୁବିଧା ହେଉ ନଥିଲା । ଆମ ସ୍କୁଲ ରେ ଝିଅମାନେ ଫ୍ରକ ପିନ୍ଧିକି ଆସୁଥିଲେ । ସେଥିଲାଗି ମୁଁ ଜଲଦୀ ଜଲଦୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାର ଫ୍ରକକୁ ଉପରକୁ କରିକି ଚଡ଼ିକୁ ଟିକେ ତଳକୁ କରିକି ବିଆରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିକି ଟିକେ ଘାଲିଲା ଭଳି କରିଲି । ସେଦିନ ମୁଁ First Time ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଥିଲି । କିନ୍ତୁ ପିଲା ତଥାପି ଆସି ନଥିଲେ । ମୁଁ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚେନ ଖୋଲିକି ବାଣ୍ଡକୁ ଭର୍ତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେ ପଶୁ ନଥିଲା ।

କିନ୍ତୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଦଶମ Class ରେ ପଡିବା ପୂର୍ବରୁ ମେଚାରିଟୀ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ବିଆରେ କିଛି ହେଲେ ବାଳ ଉଠି ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ତା ବିଆ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଫୁଲିକି ଥିଲା । ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଠିକ ସେ ଭର୍ତି ହେଇ ନଥିଲା ବିଆର ପୁରା ଭିତରକୁ । ବିଆରେ ଥିବା ଚମଡାରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଲାଖୁଥିଲା । ସିଏ ବହୁତ ଭୟ କରୁଥିଲା କାଳେ କିଏ ଦେଖି ଦେବ ବୋଲି ।

ମଧୁ ଆଣ୍ଟିର ଲାଳୁଆ ବିଆରେ ମୋର କଞ୍ଚା କଦଳୀ ପୁରେଇ ଘପାଘପ କରିଲି

ଆମେ ଦୁହେଁ Plus 3 Second Year ରେ ଆଉ ଥରେ ଗିହାଗେହି ହେଇଥିଲୁ Recently Lockdown ରେ କିନ୍ତୁ 10th Class ସମୟରେ ଯେମିତି ବିଆ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ବର୍ତମାନ ସେମିତି ଦିଶୁ ନଥିଲା । 10th ସମୟରେ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା, ଗୋରା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ବାଳ କିଛି ହେଲେ ଉଠି ନଥିଲା ।

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here

ଆମର ନୂଆ chat ଗ୍ରୁପ join କଲେଣି ନ nahni, ଯଦି join କରିନ , ଏଠାରେ Click କର