Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଦାଦା ଝିଅ କୁ ଗିହଣା – Odia Sex Stories

ଆମ ଘର ଠାରୁ ଦାଦାଙ୍କ ଘର 1km ହେବ  ତାଙ୍କ ଘରେ ଦାଦା ଖୁଡି ଓ 18ବର୍ଷର ଝିଅଟେ ଓ 3ବର୍ଷ ର ପୁଅ ଟେ ରୁହନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଝିଅ ଟି ଟିକେ ଛୋଟ ପିଲା mind . ଖୁଡି ଦେଖିବାକୁ ଯେମିତି ସେକ୍ସୀ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବି ପୁରା ତାଙ୍କ ଭଳୀ ସେକ୍ସୀ ଝିଅ ନା ଗୁଡି ମୁ ଯେତେବଳେ ଦାଦା ଘରକୁ ଯାଏ ଖୁଡି ଙ୍କୁ ଦେଖିଦେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଟାଣ ହୋଇଯାଇ ହେଲେ କଣ ହେବ ଖୁଡିଙ୍କୁ କହିବାକୁ ସାହସ ହୁଏନି ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରେ ଦିନେ ତାଙ୍କ ଘରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି

ଦାଦା ଖୁଡି କୁଆଡେ ଗୋଟେ ବହାରୁଥିଲେ ମତେ କହିଲେ ତମେ ଘରେ ବସିଥାଅ ଦାଦା ର ମୋର ଟିକେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛୁ କାମ ଅଛି ଆସିଲା ବେଳକୁ ରାତି ହୋଇଯିବ ଗୁଡି ର ତମର ଘରେ ବସିଥାଅ କହି ପୁଅ କୁ ନେଇକି ଗଲେ ଗୁଡି ମୋର ବସି tv ଦେଖୁଥାଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ଲାଇନ କଟିଗଲା  ତାର ମୋର ବସି କଥା ହେଉଥାଉ ମୁ କହଲି ଆସେ ମାେ ଫୋନ୍ ରେ ବସି ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବା

ମୋର video file ରେ ଫିଲ୍ମ୍ ଓ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଗୁଡା ଥିଲା ମୁ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଗୋଟେ କାଢିଦେଇ କହିଲି ଭଲ ଫିଲ୍ମ୍ ଟେ ଦେଖିବା କହି open କଲି ଟିକେ ସମୟ ପରେ ସେକ୍ସ sin start ହେଲା ବେଳକୁ ମୁ କହିଲି ଏଇଟା ନୁହେଁ କହି କାଟିଦେଲି ସେ କହିଲା କଣ ହେଲା କାଟିଦେଲି ମୁ କହିଲି ସେଇଟା ଅଲଗା ଫିଲ୍ମ୍ ଟେ ଝିଅ ମାନେ ଦେଖନ୍ତିନି ସେ କହିଲା ମୋ ଦେଖିବି କହି ଜିଦି କଲା

ମୁ କହିଲି ଦେଖିବୁ କାହାକୁ କହିବୁନି ସେ କହିଲା ହଉ ଏବେ ଦେଖାଅ ମୁଁ video କାଢି ଫୋନ୍ ତାକୁ ଦେଲି  ସେ ଦେଖିସାରିବା ପରେ ଫୋନ୍ ଦେଲା ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ସେ କହିଲା ଏମିତି ସେ ଲୋକଟା କଣ ପାଇଁ ହଉଛି ଝିଅଟା କାନ୍ଦୁଚି ମୁ କହିଲି ସେ ଝିଅ ତା ହସୁଛି ତାକୁ ମଜା ଲାଗୁଛି ସେ ମିଛେରେ କାନ୍ଦୁଛି ମୁ କହିଲି ଏମିତି ହବା ତତେ ପୁରା ମଜା ଲାଗିବ କାହାକୁ କହିବୁନି ସେ କହିଲା ନାଁ ଡର ଲାଗୁଛି

7 barsa pare sex kali – part 1 – Odia Sex Stories

ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତା ବେକ ଓ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି ତତେ ପୁରା ମଜା ଲାଗିବ କହି ତା ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି ତା ବିଅା କୁ ଜିଭ ରେ ପୁରେଇ  ସଲସଲ କଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତା ପଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି କହିଲା ଗନ୍ଧ ହେଉଛି ମୁଁ ପାଟିରେ ପୁରେଇବିନି ମୁଁ ଜୋରେ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଆଗ ପଛ କଲି  କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ପାଟିରେ ମୋ ରସ ବାହାରିଗଲା

ସେ ବାଣ୍ଡ ତା ପାଟିରୁ କାଢ଼ିନେଲା ଆଉ ବୀର୍ଯ ତକ ଥୁଥୁ କରି ଫୋପାଡି ଦେଲା କହିଲା ଛିକି ଗନ୍ଧ ତାକୁ ଖଟ ଉପରକୁ ଟେକିଦେଇ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ରେ ଚେପ ପକେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତା ଗାଣ୍ଡୀ ରେ  ଜୋରେ ପୁରେଇଲି  ସେ ଗର୍ଜନ କଲା ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ ଜୋରେ ଗେହିଲି ଆଗପଟେ ତା ଵିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଉପର ତଳ କଲି  ସେ ଜୋରେ କାନ୍ଦିଲା କହିଲା କଟୁଛି ମରିଜିବି

ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଡି ତାକୁ ବସେଇ ଦେଇ କହିଲି ଏବେ ମାେ ବାଣ୍ଡ ତୋ ଵିଆ ରେ ପୁରେଇବି ଆହୁରି ମଜା ଲାଗିବ ତା ଵିଅା ରେ ତେଲ ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ଘଷି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତା ମୋ ବାଣ୍ତ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଖୁଡିଙ୍କ ଗୋଟେ ବ୍ରା ଆଣି ମୋ ଅଣ୍ଟା କୁ ତା ଅଣ୍ଟା ବାନ୍ଧି ଦେଇ ତାକୁ କୁଂଢ଼େଇ ଧରି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ଓଠ କୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଜୋରେ କାଟିଲା ବ୍ରା କାଢି ମାେ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରୁ କଢ଼ି ତା ହାତରେ ଧରେଇ କହିଲି ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋର୍ସେ  ଉପର ତଳ କରେ ସେ ବାଣ୍ଡ ହଲାଉଥାଏ ମାେ ବୀର୍ଯ ତା ଉପରେ ପଡ଼ିଲା

ମୁଁ ବୀର୍ଯ ତା ମୁହଁରେ ପୋଛି ଦେଲି କହିଲି ମାେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଯାହା କରୁଛୁ କରେ ମୁଁ କିଛି କହିବିନି ସେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତା ଵିଆ ଉପରେ ସଲ ସଲ କଲା କହିଲା ସଲ ସଲ କଲେ ଭଲ ଲାଗୁଛି ମୁ କହିଲି ମୁ ଶୋଇପଡୁଚି ତୁ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ପଟେ ତୋ ଗୋଡ଼ କରି ଶୋଇପଡ଼ି ମାେ ବାଣ୍ଡ ତୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇଦେ ତୋ ବିଆ ତା ମୋ ପାଟିରେ ପୁରଇଦେ

ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିଲା ମୁ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି  କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ବୀର୍ଯ ତା ପାଟିରେ ପଶିଗଲା ସେ ପାଟିରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ିଲା ବେଳକୁ ତା ମୁହଁରେ ଜୋରେ ବାଣ୍ଡ ମାଡ଼ି ତା ପାଟିରେ ଗେହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ମୁହଁ ପୁରା ଲାଳ ରେ ସୁଡୁବୁଡୁ ହେଇଗଲା କିଛିସମୟ ପରେ ତାକୁ ବାଥରୁମ୍ ଟେକି ନେଇ ତାର ମୋର ମିଶି ଗଧୋଇଲୁ  ମୁ କହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତୁ ପୁରା ସଫା କରିଦେ ପୁଣି ତୁ ଖାଇବୁ ସେ ସାବୁନ୍ ଲଗାଇଦେଇ ଭଲସେ ସଫା କଲା  ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ପୁଣି ତାର ମୋର ରୁମ୍ କୁ ଯାଇ

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ମାଉସ ଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ସେକ୍

 ଖଟ ଉପରେ ମୁଁ ଶୋଇଲି ସେ ଓଲଟା ମାେ ଉପରେ ଶୋଇଲା ସେ ମାେ ବାଣ୍ଡ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ଶାନ୍ତିରେ ପାଟିରେ ପୁରା ଆଉ ସେ ରସ ବହାରିବନୀ କିଛି ସମୟ ପରେ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡୀ ହୋଇ ଶୋଇଲୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୋ ବୋଉ କୁ ଏମିତି କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି ତୋ ବୋଉର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ  ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡ଼ି କାମୁଡ଼ି ଚିଣ୍ଡେଇଦେବି ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରେଇ ପୁରେଇ ବିଆ ଫାଡିିଦେବି ତୋ ବୋଉ ଏତେ ବଡ ଦୁଧ କେମିତି ହେଲା ତୋର ସେମିତି ବଡ କରେ  ବଡ ହେଲେ ମୁ ଖାଇବି ସେ କହିଲା ମୋର ଛୋଟ ଛୋଟ ମୁ ବଡ ହଉନି ମୁ କହିଲି   ବାଣ୍ଡ ଯେତେ ଖାଇବୁ ତୋର ବଡ ହେବ ଦାଦା ଝିଅ କୁ ଗିହଣା Dada Jhiaku Gihana

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ 

Related Stories

2 2 votes
Article Rating
2 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Himesh
Himesh
11 days ago

If some one intrested in sex contact me only for ladies [email protected]

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: