ଦାଦା ଝିଅ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ମଜା ନେଲା

ଦାଦା ଝିଅ କୁ ଗିହଣା  ଆମ ଘର ଠାରୁ ଦାଦାଙ୍କ ଘର 1km ହେବ  ତାଙ୍କ ଘରେ ଦାଦା ଖୁଡି ଓ 18ବର୍ଷର ଝିଅଟେ ଓ 3ବର୍ଷ ର ପୁଅ ଟେ ରୁହନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଝିଅ ଟି ଟିକେ ଛୋଟ ପିଲା mind . Odia Sex Story ଖୁଡି ଦେଖିବାକୁ ଯେମିତି ସେକ୍ସୀ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବି ପୁରା ତାଙ୍କ ଭଳୀ ସେକ୍ସୀ ଝିଅ ନା ଗୁଡି ମୁ ଯେତେବଳେ ଦାଦା ଘରକୁ ଯାଏ ଖୁଡି ଙ୍କୁ ଦେଖିଦେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଟାଣ ହୋଇଯାଇ ହେଲେ କଣ ହେବ ଖୁଡିଙ୍କୁ କହିବାକୁ ସାହସ ହୁଏନି ତାଙ୍କ କଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରେ ଦିନେ ତାଙ୍କ ଘରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି

ଦାଦା ଖୁଡି କୁଆଡେ ଗୋଟେ ବହାରୁଥିଲେ ମତେ କହିଲେ ତମେ ଘରେ ବସିଥାଅ ଦାଦା ର ମୋର ଟିକେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛୁ କାମ ଅଛି ଆସିଲା ବେଳକୁ ରାତି ହୋଇଯିବ ଗୁଡି ର ତମର ଘରେ ବସିଥାଅ କହି ପୁଅ କୁ ନେଇକି ଗଲେ ଗୁଡି ମୋର ବସି tv ଦେଖୁଥାଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ଲାଇନ କଟିଗଲା  ତାର ମୋର ବସି କଥା ହେଉଥାଉ ମୁ କହଲି ଆସେ ମାେ ଫୋନ୍ ରେ ବସି ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବା

ମୋର video file ରେ ଫିଲ୍ମ୍ ଓ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଗୁଡା ଥିଲା ମୁ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଗୋଟେ କାଢିଦେଇ କହିଲି ଭଲ ଫିଲ୍ମ୍ ଟେ ଦେଖିବା କହି open କଲି ଟିକେ ସମୟ ପରେ ସେକ୍ସ sin start ହେଲା ବେଳକୁ ମୁ କହିଲି ଏଇଟା ନୁହେଁ କହି କାଟିଦେଲି ସେ କହିଲା କଣ ହେଲା କାଟିଦେଲି ମୁ କହିଲି ସେଇଟା ଅଲଗା ଫିଲ୍ମ୍ ଟେ ଝିଅ ମାନେ ଦେଖନ୍ତିନି ସେ କହିଲା ମୋ ଦେଖିବି କହି ଜିଦି କଲା

ମୋ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ର ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ମନ ଭରି ଗେହିଁଲି – Odia Sex Story

ମୁ କହିଲି ଦେଖିବୁ କାହାକୁ କହିବୁନି ସେ କହିଲା ହଉ ଏବେ ଦେଖାଅ ମୁଁ video କାଢି ଫୋନ୍ ତାକୁ ଦେଲି  ସେ ଦେଖିସାରିବା ପରେ ଫୋନ୍ ଦେଲା ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ସେ କହିଲା ଏମିତି ସେ ଲୋକଟା କଣ ପାଇଁ ହଉଛି ଝିଅଟା କାନ୍ଦୁଚି ମୁ କହିଲି ସେ ଝିଅ ତା ହସୁଛି ତାକୁ ମଜା ଲାଗୁଛି ସେ ମିଛେରେ କାନ୍ଦୁଛି ମୁ କହିଲି ଏମିତି ହବା ତତେ ପୁରା ମଜା ଲାଗିବ କାହାକୁ କହିବୁନି ସେ କହିଲା ନାଁ ଡର ଲାଗୁଛି

ମୁଁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ତା ବେକ ଓ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି ତତେ ପୁରା ମଜା ଲାଗିବ କହି ତା ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି ତା ବିଅା କୁ ଜିଭ ରେ ପୁରେଇ  ସଲସଲ କଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତା ପଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି କହିଲା ଗନ୍ଧ ହେଉଛି ମୁଁ ପାଟିରେ ପୁରେଇବିନି ମୁଁ ଜୋରେ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଆଗ ପଛ କଲି  କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ପାଟିରେ ମୋ ରସ ବାହାରିଗଲା

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ସେ ବାଣ୍ଡ ତା ପାଟିରୁ କାଢ଼ିନେଲା ଆଉ ବୀର୍ଯ ତକ ଥୁଥୁ କରି ଫୋପାଡି ଦେଲା କହିଲା ଛିକି ଗନ୍ଧ ତାକୁ ଖଟ ଉପରକୁ ଟେକିଦେଇ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ରେ ଚେପ ପକେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତା ଗାଣ୍ଡୀ ରେ  ଜୋରେ ପୁରେଇଲି  ସେ ଗର୍ଜନ କଲା ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ ଜୋରେ ଗେହିଲି ଆଗପଟେ ତା ଵିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଉପର ତଳ କଲି  ସେ ଜୋରେ କାନ୍ଦିଲା କହିଲା କଟୁଛି ମରିଜିବି

ମୁଁ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଡି ତାକୁ ବସେଇ ଦେଇ କହିଲି ଏବେ ମାେ ବାଣ୍ଡ ତୋ ଵିଆ ରେ ପୁରେଇବି ଆହୁରି ମଜା ଲାଗିବ ତା ଵିଅା ରେ ତେଲ ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆରେ ଘଷି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ତା ମୋ ବାଣ୍ତ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ଖୁଡିଙ୍କ ଗୋଟେ ବ୍ରା ଆଣି ମୋ ଅଣ୍ଟା କୁ ତା ଅଣ୍ଟା ବାନ୍ଧି ଦେଇ ତାକୁ କୁଂଢ଼େଇ ଧରି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ଓଠ କୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଜୋରେ କାଟିଲା ବ୍ରା କାଢି ମାେ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରୁ କଢ଼ି ତା ହାତରେ ଧରେଇ କହିଲି ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଜୋର୍ସେ  ଉପର ତଳ କରେ ସେ ବାଣ୍ଡ ହଲାଉଥାଏ ମାେ ବୀର୍ଯ ତା ଉପରେ ପଡ଼ିଲା

🎧 – ଶୁଣନ୍ତୁ- ରହିମ ପଠାଣ ମୋ ଗଲୁ ମାରିଲା। – Odia Sex Story

ମୁଁ ବୀର୍ଯ ତା ମୁହଁରେ ପୋଛି ଦେଲି କହିଲି ମାେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଯାହା କରୁଛୁ କରେ ମୁଁ କିଛି କହିବିନି ସେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ତା ଵିଆ ଉପରେ ସଲ ସଲ କଲା କହିଲା ସଲ ସଲ କଲେ ଭଲ ଲାଗୁଛି ମୁ କହିଲି ମୁ ଶୋଇପଡୁଚି ତୁ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ପଟେ ତୋ ଗୋଡ଼ କରି ଶୋଇପଡ଼ି ମାେ ବାଣ୍ଡ ତୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇଦେ ତୋ ବିଆ ତା ମୋ ପାଟିରେ ପୁରଇଦେ

ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିଲା ମୁ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି  କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ବୀର୍ଯ ତା ପାଟିରେ ପଶିଗଲା ସେ ପାଟିରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ିଲା ବେଳକୁ ତା ମୁହଁରେ ଜୋରେ ବାଣ୍ଡ ମାଡ଼ି ତା ପାଟିରେ ଗେହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ମୁହଁ ପୁରା ଲାଳ ରେ ସୁଡୁବୁଡୁ ହେଇଗଲା କିଛିସମୟ ପରେ ତାକୁ ବାଥରୁମ୍ ଟେକି ନେଇ ତାର ମୋର ମିଶି ଗଧୋଇଲୁ  ମୁ କହିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତୁ ପୁରା ସଫା କରିଦେ ପୁଣି ତୁ ଖାଇବୁ ସେ ସାବୁନ୍ ଲଗାଇଦେଇ ଭଲସେ ସଫା କଲା  ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ପୁଣି ତାର ମୋର ରୁମ୍ କୁ ଯାଇ

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

 ଖଟ ଉପରେ ମୁଁ ଶୋଇଲି ସେ ଓଲଟା ମାେ ଉପରେ ଶୋଇଲା ସେ ମାେ ବାଣ୍ଡ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ଶାନ୍ତିରେ ପାଟିରେ ପୁରା ଆଉ ସେ ରସ ବହାରିବନୀ କିଛି ସମୟ ପରେ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡୀ ହୋଇ ଶୋଇଲୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୋ ବୋଉ କୁ ଏମିତି କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି ତୋ ବୋଉର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ  ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡ଼ି କାମୁଡ଼ି ଚିଣ୍ଡେଇଦେବି ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ପୁରେଇ ପୁରେଇ ବିଆ ଫାଡିିଦେବି ତୋ ବୋଉ ଏତେ ବଡ ଦୁଧ କେମିତି ହେଲା ତୋର ସେମିତି ବଡ କରେ  ବଡ ହେଲେ ମୁ ଖାଇବି ସେ କହିଲା ମୋର ଛୋଟ ଛୋଟ ମୁ ବଡ ହଉନି ମୁ କହିଲି   ବାଣ୍ଡ ଯେତେ ଖାଇବୁ ତୋର ବଡ ହେବ

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ