ନରମ ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରୁ ଚିପିଲି – Odia Sex Kahani

ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ( Odia Sex Story ) ୱେବ୍ସାଇଟ ରେ ଯଦି କିଛି ନୂଆ ପଢିବାକୁ ଚାଁହୁଛନ୍ତି ତାହାଲେ କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ନିଜ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଠେଇବା ପାନୀ ଏଠା ରେ click କରନ୍ତୁ

ସେଦିନ ହଷ୍ଟେଲରୁ ଗାଆଁକୁ ଫେରିଥାଏ । ପରୀକ୍ଷା ଚାଲିଥିବା ଯୋଗୁଁ ସାନ ଦାଦାଙ୍କ ବାହାଘରକୁ ଆସି ହେଲାନି । ପାଖରେ ବି ମୋବାଇଲ୍ ନଥାଏ । କଲେଜ୍ ପଢ଼ା ସାରିବା ପରେ ବାପା ମୋତେ ମୋବାଇଲ୍ ଦେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ମୋ ସାନ ଖୁଡିଙ୍କୁ ବି ମୁଁ ଆଗରୁ ଦେଖି ନଥିଲି । କାହାଣୀ ଆଗକୁ କହିବା ଆଗରୁ ମୁଁ ଟିକେ ମୋ ବିଷୟରେ କହି ରଖେ ।

ମୋ ନାଆଁ ସୌରଭ, ବୟସ ୧୮ ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ବି ହାଣ୍ଡସମ୍ ଅଛି । ମୋ ବାପା ଆଉ ଦାଦା ମିଶି ଚାରି ଭାଇ । ମୋ ବାପା ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ବଡ଼, ତେଣୁ ସାନ ଦାଦାଙ୍କ ବାହାଘର କାମରେ ବି ସେ କିଛି ପଇସା ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ସାନ ଦାଦାଙ୍କ ବାହାଘର ଏଇ ଦୁଇ ମାସ ହେବ ହେଇଛି ।

🎧 – ଶୁଣନ୍ତୁ- ରହିମ ପଠାଣ ମୋ ଗଲୁ ମାରିଲା। – Odia Sex Story

ସେଦିନ ଘରେ ପହଞ୍ଚି କଲିଙ୍ଗ ବେଲ୍ ମାରିଲି । ଭିତରୁ ନୂଆ ଖୁଡ଼ୀ ଆସି କବାଟ ଖୋଲିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖି କିଛି କହି ପାରିଲିନି । ତାପରେ ଘରେ ସମସ୍ତେ ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲେ ଆଉ ବୋଉ କହିଲା ଜଲ୍ଦୀ ଫ୍ରେସ୍ ହେଇ ଆସେ ଖାଇବା । ମୁଁ ଗାଧେଇ ସାରି ଖାଇବାକୁ ବସିଲି । ନୂଆ ଖୁଡ଼ୀ ଖାଇବା ବାଢିଲେ ।

ମୋ ନଜର କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଉପରୁ ହଟୁ ନଥିଲା । ଗୋଟେ ହଳଦିଆ ଶାଢ଼ୀ ସହିତ କଳା କଲର ବ୍ଲାଉଜ୍ ପିନ୍ଧି ପୁରା ହଟ୍ ଲାଗୁଥିଲେ । ଖୁଡ଼ି ମଧ୍ୟ ମୋତେ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିଲେ ଆଉ ସେ ବି ମୋତେ କଣେଇ ଦେଖୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଜଲ୍ଦୀ ଖାଇ ସାରି ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲି ଆସିଲି ଟିକେ ରେଷ୍ଟ୍ ନେବି ବୋଲି । ହେଲେ ମୋ ଆଖିରେ କେବଳ ଖୁଡ଼ିଙ୍କ ଚେହେରା ନାଚି ଉଠୁଥିଲା ।

ସଂଧ୍ୟାରେ ଗାଆଁ ପିଲାଙ୍କ ସହ ବୁଲାବୁଲି କରି ରାତି ନଅଟାରେ ଫେରିଲି । ଗାଆଁ ଲୋକେ ସଂଧ୍ୟା ବେଳୁ ଖାଇ ସୋଇ ପଡ଼ନ୍ତି । ଘରେ ସମସ୍ତେ ଖାଇ ସାରି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲେ । ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଖାଇବେ ବୋଲି ଖୁଡ଼ି ମୋତେ ଅପେକ୍ଷା କରି ବସିଥିଲେ । ଆମେ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଖାଇ ବସିଲୁ । ଖୁଡ଼ୀ ମୋତେ ମୋର ପଢ଼ାପଢ଼ି ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହୁଥାଏ ।

ଧୀରେ ଧିରେ ଲଭ୍ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ ଆଉ ମୁଁ କହିଲି ସେମିତି କେହି ନାହାନ୍ତି । ଘରେ ଜାଣିଲେ ମୋତେ ମାରି ଦେବେ । ଖୁଡ଼ୀ ଟିକେ ହସିଦେଲେ ଆଉ କଣ ଖାଇବେ ବୋଲି ପଚାରିଲେ । ମୁଁ କିଛି ଖାଇବିନି କହି ହାତ ଧୋଇ ଚାଲି ଆସିଲି । ଆସିଲା ବେଳେ ଖୁଡିଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଧରି ଆସିଲି ଆଉ କହିଲି ଟିକେ You Tube ଦେଖିବି । ସେ ବି ମୋତେ ବାରଣ କଲେନି ।

ମୁଁ ମୋବାଇଲ୍ ଆଣି ଖୁଡିଙ୍କ Gallery ଦେଖିଲି କୁଆଁରୀ ବୟସର ମସ୍ତ୍ ଫୋଟୋ ଦେଖି ଖୁଡିଙ୍କ ପ୍ରତି ମୋର ଆକର୍ଷଣ ବଢ଼ିଲା । ଓଃ… କଣ ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ ସେ । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ୩୪, ଅଣ୍ଟା ୨୮ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ୩୨ । ପୁରା ସ୍ଲିମ୍ ବଡି ସହ ଗୋରା । ଦେଖିବାକୁ ସନି ଲିଓନ ଠୁ ବି କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି । ସେଦିନ ରାତିରେ ଖୁଡିଙ୍କ କଥା ଭାବି ଦୁଇ ଥର ହେଲେଇଛି ।

ତା ପର ଦିନ ସକାଳୁ ଉଠିବା ଟିକେ ଡେରି ହେଲା । ମୁଁ ଗାଧେଇ ଖାଇବାକୁ ଆସିଲି । ଘରେ ସମସ୍ତେ ଖାଇ ସାରିଥିଲେ ଆଉ ଖୁଡ଼ୀ ମଧ୍ୟ । ଖୁଡ଼ୀ ମୋତେ ଖାଇବା ଦେଇ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ପାଣି ଆଣିବା ପାଇଁ ଗଲେ । ମୁଁ ଦେଖିଲି ଆମ୍ବ କେମିତି କାଟିବି ଭାବି ତାଙ୍କ ପଛରେ ମୁଁ ବି ଗଲି ।

ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ରୁ ଗିହା ଖାଇଲି

ଆମ ରୋଷେଇ ଘର ଟିକେ ଛୋଟ ଥିବାରୁ ଜାଗା କମ୍ । ସେଥିରେ ଫ୍ରିଜ୍ ବି ସେ ଘରେ ଅଛି । ଖୁଡ଼ୀ ନଇଁ କରି ପାଣି ବୋତଲ ବାହାର କରୁଥିଲେ । ଭିତରକୁ ଯିବାପାଇଁ ଜଗା ନାହିଁ । ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି, କାନ୍ଥରୁ ୨ଇଞ୍ଚ୍ ହେବ ଗ୍ୟାପ୍ ଥିଲା । ସେ ଭିତରେ ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଘଷି ଦେଇ ଭିତରକୁ ଗଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଠିଆ ହୋଇ ଥିଲା ।

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ଖୁଡ଼ୀ ବୋଧେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଫିଲ୍ କରିଲେ ଆଉ ସେ ସେମିତି ନଇଁ ରହିଲେ । ମୁଁ ବି ଛାଡ଼ିବା ପିଲା ନୁହେଁ, ଛୁରୀ ଧରି ଆସି ପୁଣି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷି ଦେଲି । ମୁଁ ବି ଖୁଡିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ସନ୍ଧିକୁ ଫିଲ୍ କରି ପାରିଲି । ସେ ଖୁସିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ଟିକେ ଟାଣ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ଆସି ଖାଇ ବସିଲି ଖୁଡ଼ୀ ମୋତେ ଟିକେ ଟିକେ ଚାହିଁ ହସୁଥିଲେ । ମୁଁ ଭାବିଲି ଯାହା ବି ହେଉ ଖୁଡିଙ୍କୁ ଯେମିତି ହେଲେ ଗେହିବି ।

ସେଦିନ ରାତିରେ ସାନ ଦାଦା ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ବାହାଘର ଥିବା ଯୋଗୁଁ ସେ ଭୋଜି ଖାଇ ଯାଇଥିଲେ । ସେ ଟିକେ ମଦୁଆ ଲୋକ, ବୋଧେ ପୁରା ନିଶା ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ସେ ଫୋନ୍ କରି କହିଲେ ଆଜି ମୁଁ ଏଠି ରହି ଯାଉଛି । ରାତିରେ ସମସ୍ତେ ଖାଇ ସାରି ପୁଣି ଖୁଡ଼ିଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ନେଇ Porn ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥାଏ । ସମୟ ପାଖା ପାଖି ୧୨ ହେବ ।

ଖୁଡ଼ୀ ମୋ ଠୁଁ ମୋବାଇଲ୍ ନେବା ବାହାନାରେ ମୋ ରୁମ୍ କୁ ଆସିଲେ । ସେ ମୋତେ ୫ ମିନିଟ୍ ହେବ ନୋଟିସ କଲେଣି ମୁଁ Porn ଭିଡିଓ ଦେଖୁଛି ବୋଲି । ହଠାତ୍ ମୋ ହାତରୁ ମୋବାଇଲ ନେଇ କହିଲେ ଛି ସୌରଭ ତମେ ଶେଷରେ ଏଗୁଡ଼ା ଦେଖୁଛ । ମୁଁ କହିଲି ଖୁଡି ଆଉ କିଛି ଉପାୟ ନାହିଁ । ୟେ ବୟସରେ କେହି ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ବି ନାହାନ୍ତି । କଣ କରିବା ଏମିତିରେ କାମ ଚଳାଇ ଦେଉ ।

ଏତିକି କହି ଖୁଡିଙ୍କ ହାତକୁ ଧରିଲି ଆଉ କହିଲି ଖୁଡି ତମେ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ଯଦି ମୁଁ ବାହା ହେବି ତାହାଲେ ତୁମ ଭଳି ଝିଅଟେ ବାହା ହେବି । ଖୁଡ଼ୀ କହିଲେ ସତରେ ତମେ ବଡ଼ ପାଗଳ ଆଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ଦେଲେ । ଏତିକିରେ ସେ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ୫ ମିନିଟ୍ ଗଡ଼ିବା ପରେ ଭାବିଲି ନାଇଁ ଆଜି ହିଁ ଗେହିବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି ।

ତାପରେ କାଳେ କେହି ଉଠିଯିବ ବୋଲି ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ଅନ୍ଧାରେ ଗଲି । କବାଟ ହାଲ୍କା ଖୋଲା ଥିଲା, ମୁଁ ଦେଖିଲି ଖୁଡ଼ୀ ତାଙ୍କ ଲୁଗାକୁ ଛାତିରୁ ବାହାର କରି ଗୋଟେ ଗିହା ଗେହୀ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଛନ୍ତି ଆଉ ଲୁଗା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁଛନ୍ତି । ଏ ସବୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ୯୦ ଡିଗ୍ରୀରେ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ମୁଁ ଧୀରେ ଧିରେ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲି ଆଉ ପାଟିକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ।ଖୁଡ଼ୀ ମୋତେ ଦେଖି ପୁରା ଡରିଗଲେ ଆଉ କହିଲେ ପ୍ଲିଜ୍ ତମେ ଯାଅ ନହେଲେ କେହି ଦେଖିଦେବ । ମୁଁ କିଛି ନଶୁଣି ତାଙ୍କ ନରମ ଦୁଧକୁ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରୁ ଚିପିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ବେକ ଉପରେ ମୁହଁ ରଖି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ସେ ବି ଧୀରେ ଧୀରେ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋତେ ସହଯୋଗ କଲେ । ମୁଁ କହିଲି ଖୁଡି ତମେ ବାହା ହେଇ ଏ ସବୁ କଣ ପାଇଁ ଦେଖୁଛ । ସେ କହିଲେ, ବାହା ହେବାର ଦୁଇ ମାସ ହେଇଗଲା ହେଲେ ତମ ଦାଦା ସବୁଦିନେ ମଦ ପିଇ ଆସି ଫଁ ହେଇ ସୋଇ ପଡ଼ନ୍ତି । ମୁଁ ରାତିରେ କଲବଲ ହଉଛି । ଏତିକି କହି ସେ ମୋତେ ଟଙ୍କା ଆଡ଼କୁ ଟାଣି ନେଲେ ଆଉ ଦୁଧ ଉପରେ ମୋ ମୁହଁ କୁ ଚାପି ଧରି ଉଁ ଆଁ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କର ବସ୍ତ୍ର ସବୁ ଖୋଲଦେଲି । ଏବେ ଆମେ ଦୁହେଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଆଉ zero light ରେ ରୋମାନ୍ସ ପୁରା ଜମିଗଲା । ଖୁଡ଼ୀ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି କହିଲେ ଏତେ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ କେମିତି ରଖି ସମ୍ଭାଳୁଛ । ମୁଁ କହିଲି ହଲେଇ ହଲେଇ ବଡ଼ କରିଛି । ସେ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖଇଗଲେ ।

ବାଣ୍ଡ କୁ ଲଲି ପପ ଭଳିଆ ଖାଇ ଗଲି – ମୁଁ ସୋନାଲି

ଓଃ… କି ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଥାଏ । ଖୁଡିଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ପାଟିକୁ ଆଗ ପଛ କରିବା ଭିତରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରି ଗଲା ଆଉ ଖୁଡ଼ୀ ସେଗୁଡିକ ବହୁ ଆନନ୍ଦରେ ପିଇଗଲେ । ତଥାପି ମୋ ବାଣ୍ଡ ସୋଇ ନଥିଲା । ଖୁଡିଙ୍କୁ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘକୁ ଟେକି ବିଆକୁ ମେଲା କଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇଲି । ପୁରା ଭସ୍ କିନା ପସିଗଲା । ମୁଁ କହିଲି ଖୁଡି ଦାଦା ତ ଗେହୁ ନାହାନ୍ତି ଏତେ ଢିଲା କେମିତି ହେଲା? ସେ କହିଲେ ମୋ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଏ ସବୁ କରିଛି ।

ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ ଘୋଡାଗେହି ଖୁଡ଼ୀ ତାହାଲେ ପକ୍କା ବେଧେଇଟେ ହେଇଥିବ ।ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିବା ସମୟରେ ସେ କହିଲେ ରୁହ ତମେ ତଳେ ଶୋଇପଡ଼ ମୁଁ ତୁମ ବାଣ୍ଡରେ ଗେହିହେବି । ମୁଁ ବି ସେମିତି କଲି, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ତଳ ଉପର ହେଇ ଗେହିଁ ହେଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କର ଭଣ୍ଡା ଭଳି ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଉଥାଏ ଆଉ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଧରି ଦଳୁଥାଏ । ମଝିରେ ମଝିରେ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରି ଗାଣ୍ଡି ନାଲି ପକେଇଦେଲି ।

ଏମିତି ୨୦ ମିନିଟ୍ ର ଖେଳ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ପାଣି ବାହାରି ପଡ଼ିଲା । ମୁଁ ଖୁଡିଙ୍କୁ ମୋ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଚାପି ଧରିଲି ଆଉ ସେ ବି ମୋ ଓଠକୁ କିସ୍ କରି ଗରମ କରୁଥିଲେ । ସେଦିନ ରାତିରେ ପୁଣି ଦୁଇଥର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପୋଜିସନ ରେ ଗେହୀ ହେଲୁ ଆଉ ପାହାନ୍ତିଆ ଚାରିଟା ବେଳକୁ ଆସି ମୋ ରୁମ୍ ରେ ଶୋଇଗଲି ।ଏବେ ଖୁଡ଼ୀ ମୋ ଗାର୍ଲ୍ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଭଳି ଅଛନ୍ତି । ସୁଯୋଗ ଦେଖି ଟିକେ ଖେଳ କରି ଦେଉ । ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କହିବେ

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ