Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଗରମ ଟୋକି ର ନରମ ବିଆ – ହଟ ଓଡ଼ିଆ ଷ୍ଟୋରୀ

ହାଏ ସଙ୍ଗମାନେ, ମୁଁ ରାଜ୍ ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରୁଛି । ଏ କାହାଣୀ ୨୦୨୧ ମସିହାର । ମୋର ୨୦୨୦ ରେଜଲ୍ଟ ଆସିଥିଲା, ଆଉ ଦଶମ ପରେ ପାଠ ପଢା ପ୍ରତି ସେତେ ମନ ଲାଗୁନଥିଲା । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲି । ସେ ସମୟରେ ମୁଁ ପ୍ରବଳ ବିପି ମଧ୍ୟ ଦେଖିଛି । କିନ୍ତୁ କାହାସହ କେମିତି କଥା ହେଇ ଝିଅ ପଟେଇବାରେ ପୁରା ଜିରୋ ଥିଲି । ଟିକେ ଲାଜକୁଳା ଟାଇପ୍-ର କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ମୋତେ ବହୁତ ରାଗି ବୋଲି ଭାବୁଥିଲେ । ଏ ସବୁ ଛାଡି ସିଧା ହଟ ଓଡ଼ିଆ ଷ୍ଟୋରୀ ଉପରକୁ ଯିବା ।

ଏ ଷ୍ଟୋରୀ ବେବି ଜେଜେ ମା ମାରିବା ପରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । ମୁଁ ବେବିକୁ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଦେଖିଲି, ମାନେ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପରେ । ତାର ପଢାପଢି ଆଉ ମୋର ବି ପଢାପଢି ଚାଲିଥିଲା । ଆଉ ସେଇଥି ପାଇଁ ସେ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁଶି ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ବହୁତ ଖୁଶି ଥିଲି । କିନ୍ତୁ ତାର ଜେଜେ ମା ମାରିବା ଦୁଖରେ ସେମିତି କିଛି ଖାସ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଇ ପାରୁନଥିଲୁ । ବାସ ଟିକେ ଟିକେ ଉପରେ କଥା ହେଉଥିଲା ।

ସେ ବହୁତ କାନ୍ଦୁଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝେଇଲି, ସେ ଟିକେ କାନ୍ଦ ବନ୍ଦ କଲା। ମୁଁ ତାର ଦେହକୁ ଦେଖୁଥିଲି ଆଉ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି, ଓଃ କଣ ହେଇଥିଲା ସେ । ପୁରା କ୍ଷୀର ଭଳି ଗୋରା ଝିଅଟି,ସ୍ଲିମ ଫିଗର ଆଉ ହାଇଟ ବି ଭଲ ଅଛି । ତା ଫିଗର ସେତେବେଳେ ୩୪-୨୮-୩୮ ଥିଲା । ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ପାରୁଥିବେ ମାଲ ଟା କେମିତି ହେଇଥିବ । ହେଲେ ଖେଳ କେମିତି ହେଇଥିଲା ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ଜେଜେ ମା ର ଗୋଟେ ବର୍ଷ ପରେ ତା ଜେଜେ ବାପା ମରିଗଲେ । ଏଥିରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ସବୁ କାମ  ସଋ ଆସିଲି । ବେବି ସେଦିନ ବହୁତ କାନ୍ଦୁଥିଲା, ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ବୁଝାଇବ ପରେ ଶାନ୍ତ ପଡ଼ିଲା । କାରଣ ତାର ଜେଜେ ବାପା ତାଙ୍କ ଘରେ ରୋଜଗାର କରିବାର ଏକମାତ୍ର ବାଟ ଥିଲେ । ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ପୁଣି ଗଲି , ଆମ ଘରୁ ମୁଁ ଆଉ ବୋଉ ଯାଇଥିଲୁ । ତମେ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ମାରିବା ପରେ ହାଣ୍ଡି ଦିଆଯାଏ । ରାତିରେ ଆମେ ସବୁ ୭ ଟା ରେ ଖାଇଦେଇ ହାଣ୍ଡି ଦେବାକୁ ଗଲୁ । ହେଲେ ହାଣ୍ଡି ଦେବା ସମୟରେ ସବୁ ଘର ଅନ୍ଧାର ରୁହେ, ସେମାନେ ଆସିଲି ଲାଇଟ ଦିଆଯାଏ ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ମାଡାମ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ – Fucked my Priyanka mam at Bhubaneswar office

ମୁଁ ଯୋଉଦିନ ଯାଇଥିଲି ତାଙ୍କ ଘରେ ବହୁତ ଲୋକ ଓ କୁଣିଆ ଆସିଥିଲେ । ଶୋଇବା ପାଇଁ ଗୋଟେ ହଲ-ରେ ବେଡ-ଶିଟ ପକେଇ ସମସ୍ତେ ଗୋଟେ ଘରେ ଶୋଇବାର ପ୍ଲାନ ହେଲା । କାରଣ ତାଙ୍କ ଘର ଟିକେ କମ ଥିଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ କାନ୍ଥକୁ ଲାଗି ଶୋଇଲି, ମୋର ସେତେବେଳେ ମୋବାଇଲ ନଥିଲା । ଏମିତି ଗଡ଼ୁଥିଲି, ବେବି ମୋ ପାଖରେ ଆସି ଶୋଇଲା । ମୋର ତା ପ୍ରତି ସେମିତି କିଛି ଖରାପ ଭାବନା ନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାର ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ମୋତେ ବଢିଆ ଲାଗେ ।

ଯେମିତି ସେ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ସୋଇଛି ସେମିତି ଲାଇଟ ବନ୍ଦ ହେଲା । ମୁଁ ତା ହାତକୁ ହାତରେ ଧରି ଶୋଇଲି, ସେ ମୋ ହାତକୁ ଚିପି ଧରିଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ବି । ଏମିତି ହାତରେ ହାତ ଧରି ସେଦିନ ନିଦ ହେଇଗଲା । ମୁଁ କିଛି ଜାଣି ପାରିଲିନି , ଭାବିଲି ସେ ଏମିତି ଜାଣିଶୁଣି କରୁଛି ନା ନିଦରେ ମୋ ହାତକୁ ଧରିଛି । ମୁଁ କିଛି କରିବାକୁ ସାହସ ପାଇଲିନି । ପୁଣି ଭାବିଲି ଦେଖିବା ଆଜି ରାତିରେ କଣ କରୁଛି । ତା ପରଦିନ ପୁଣି ରାତି ହେଲା ଆଉ ସେମିତି ସେ ମୋ ହାତକୁ ଧରି ଚିପିଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ଟିକେ ଜୋରେ ଚିପିଲି । ସେ ମୋ ହାତକୁ ଭିଡ଼ିନେଇ ତାର ଅଣ୍ଟାରେ ରଖିଲା ।

ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଣ୍ଟାରୁ ହାତ ନେଇ ତାର ପେଟ ଉପରେ ରଖିଲା । ମୁଁ ତାର ପେଟକୁ ଆଉଁସି ହାତ ମାରିଲି । ଓଃ.. ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ଝିଅ ଯାହାକୁ ବହୁତ କ୍ଲୋଜ ଋ ଛୁଇଁଲି । ତା ନାହିରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି, ପେଟ ତାର ପୁରା ସ୍ଲିମ ଆଉ ହାଲକା ହାଲକା ବାଳ ବି ଉଠିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ସାହସ ହେଲାନି । ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟା ତା ପେଟକୁ ସଲେଇବା ପରେ ମୁଁ ଶୋଇବାର ବାହାନା କରିଲି । ସେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ତାର ଡ୍ରେସ ଉପରେ ତାର ଦୁଧକୁ ଘଷିଲା । ବହୁତ ଜୋରେ ଚିପୁଥିଲା ସେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କିଛି କଲିନୀ, ହାତ ବାହାର କରି ଶୋଇବାର ନାଟକ କଲି ।

ତା ପର ଦିନ ସେମିତି କଥା ହେଲୁ ଯେମିତି କାଲି କିଛି ହେଇନି । ସେଦିନ ତାଙ୍କର ନଅ ଶୀତଳ ଖାଇ ସାରିଲୁ । ରାତିରେ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଗୋଟେ ଘରେ ବସିଲୁ । ସେମାନେ ସବୁ ପୁଅ ପିଲା ଆଉ ବଡ଼ ଲୋକ ହାଣ୍ଡି ନେଇକି ଗଲେ, ଆମେ ସବୁ ଘରେ ବସିଥିଲୁ । ପୁରା ଅନ୍ଧାର ହେଇ କେହି କାହାର ମୁହଁ ଦେଖି ଯାଉନଥିଲା କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ କଥା ହେଇଥାଉ । ଆମେ ସବୁ ଗୋଲ ହେଇ ବସିଥିଲୁ ଆଉ ବେବି ମୋ ଡାହାଣ ପାଖେ ବସିଥିଲା ।

ମାମୁଁ ଘରେ ରୋଜିର ମୋର ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଲୁ

ତା ବୋଉ ଗପୁଥାଏ, ଆମେ ସବୁ ମୁଢି ଖାଇ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣୁଥାଉ । ବେବି ମୋ ହାତକୁ ଧରିଲା ଆଉ ଚିପା ଚିପି ମୋଡ଼ା ମୋଡ଼ି କଲା । ମୁଁ ଜାଣି ପରିଲି ଟୋକୀ କାଲି ରାତିରୁ ଗରମ ହେଇକି ଅଛି । ମୁଁ ଆଉ ଟିକେ ଗରମ କରିବାକୁ ଭାବିଲି, ତା ହାତ ପାପୁଲି ମୋ ସହ ମିଶେଇ ଜୋରେ ଚିପିଲି ଆଉ ସେ ବି ମୋତେ ସହଯୋଗ କଲା । ସେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ତାର ଡ୍ରେସ୍ ଉପରେ ପେଟକୁ ଘଷିଲା । ତା ପରେ ତାର ବେକ, ଗାଲ ଆଉ ଓଠରେ ବି ଲଗେଇଲା ।

ମୋ ହାତକୁ ତାର ସବୁ ଅଙ୍ଗରେ ଟଚ କରାଇଲା । ତା ପରେ ତାର ଛଅଟି ଉପରେ ଚାପି ରଖିଲା । ମୁଁ କିଛି ଫିଲ କରି ପାରିଲିନି , ଡ୍ରେସ୍ ଉପରୁ ମୁଁ ଖାଲି ତାର ପେଟକୁ ଚିପିଲି । ସେ ପୁରା ଅନ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋ ହାତକୁ ଜୋରେ ଧରି ପକେଇଲା । ମୁଁ ଆଉ କିଛି କଲିନୀ ତାର ପେଟକୁ ଜୋରେ ଚିପିଦେଇ ଛାଡିଦେଲି । ତାକୁ କାଟିଲା ବୋଧେ କିଛି ସାଉଣ୍ଡ ବାହାର କଲାନି ।

ସେ ରାଗି ଯାଇ ମୋ ହାତକୁ ତାର ଡ୍ରେସ୍ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦୁଧ ଉପରେ ନେଇ ଚାପି ରଖିଲା । ଲାଇଫ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଗୋଟେ ଝିଅର ଦୁଧ ଧରିଲି । ମୁଁ  ଟିକେ ଟିକେ ଫିଲ କରୁଥିଲି ଆଉ ମୁଁ ତାର ହାତ କାଢିଦେଇ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପିବା ପରେ ଜୋରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଜାଣି ପାରୁନଥିଲି କି ଆଗକୁ କଣ ହେବ? କିନ୍ତୁ ନରମ ନରମ ଲେମ୍ବୁ କୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିଲି । ତାର ଭୁଣ୍ଡି ଛୋଟ ଥିଲା ସଫ୍ଟ୍ ବି ଥିଲା, ତାକୁ ଜୋରେ ଟିପା କରି ଧରିଲି ।

ତାକୁ କଟିଲା କି କଣ ବୋଧେ ଏଇଠୁ ଉଠିକି ପଳେଇଲା ଆଉ ତା ବୋଉ ପାଖରେ ଯାଇ ବସିଲା ମୋତେ ଲାଗିଲା ଟୋକୀ ଆଜି ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇବନି ବୋଧ ହୁଏ । ଭାବିଲି ଆଜି ରାତି ସୁଯୋଗ ହାତରୁ ଖସି ଗଲା । ହେଲେ ରାତିରେ ସେ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ଶୋଇଲା । ମୋତେ ନିଦ ନ ଲାଗିବା ପର୍ଯନ୍ତ ଟାଇମ ୱେଷ୍ଟ କାଲିନି । ସିଧା ତାର ଦୁଧକୁ ଧରି ଚିପିଲି ସେ ବି ମୋତେ ସପୋର୍ଟ କଲା । ଅନ୍ଧାରରେ କିଛି ଦେଖା ଯାଉନଥିଲା ମୁଁ ହାତ ମାରି ମାରି ତାର ଓଠକୁ ପାଇଲି । ସେଠି ଟିକେ ହାଲକା ଚୁମା ଦେଲି କିନ୍ତୁ ମୋର ଲୋଭ ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ଥିଲା ।

ନୂଆ ବର୍ଷରେ ନୂଆ ବାଣ୍ଡ । ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଚୋରୀ

ଆସ୍ତେ ଚିପି ଚିପି ଜୋରେ ଚିପିଲି ହେଲେ ସେ କିଛି କହି ପାରୁନଥିଲା, କାଳେ କିଏ ଜାଣିଦେବ । ସେ ମୋ ହାତକୁ ଚାପି ଦେଲା ମୁଁ ଜାଣି ପରିଲି । ତାର ଡ୍ରେସ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇଲି ସେ ମୋତେ ବାଧା ଦେଲାନି ଆଉ ମୁଁ ତାର ପେଟ ନାହି ଓ ଦୁଧକୁ ମନ ଭରି ଚିପିଲି ଆଉ ଉପଭୋଗ କଲି । ସେ ପୁରା ମଜା ନେଉଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ବି । ତା ଦୁଧର ଭୁଣ୍ଡିକୁ ହାଲକା ହାତ ମାରିବାରୁ ସେ ଥରିଗଲା । ମୁଁ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ରହି ପାରିଲିନି । ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଥାଏ ।

ମୁଁ ତା କାନରେ କହିଲି ଖୋଲିବନି କି? କେବଳ ମାତ୍ର ଦୁଧ ଚିପିବି? ସେ ତାର ହାତ ଟିକେ ଢିଲା କଲା ମୁଁ ତାର ହାତକୁ ଟେକି ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି । ତା ଉପରେ ଚାପି ହେଇ ବେକ ଆଉ କାଖର ବାସନାରେ ମୋ ମନ ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇ ଯାଉଥିଲା । ତା ପରେ ମୋର ଟିକେ ଦୁଧକୁ ଖାଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲା । ଚୁଡିଦାର ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଇ ଦୁଧକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି ଆଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି । ଭୁଣ୍ଡିକୁ ଆସ୍ତେ କାମୁଡ଼ି ଦେଉଥିଲି ଛୋଟ ଛୁଆ କ୍ଷୀର ପିଏଲା ଭଳି ସେ ମୋତେ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲା । ତାପରେ ଓଠ କୁ ଚୁଚୁମି ଖାଇଲି । ତାର ଦେହ ଗରମ ହେଇ ମୋତେ ତା ଦେହକୁ ଚାପି ଧରିଥିଲା ।

ହଟ ଓଡ଼ିଆ ଷ୍ଟୋରୀ

ପୁଣି ଇଚ୍ଛା ହେଲା ବିଆର ନାଳ ଟିକେ ଟେଷ୍ଟ କରିବାକୁ । ତାର କାନକୁ କାମୁଡ଼ି ଦେଇ ପଚାରିଲି ସେ କହିଲା, ସେଇଟା ଅଣ ଜାଗା ଖାଇଲେ ଭଲ ନୁହଁ । ତୁ ଖାଲି କିସ କରେ, ନହେଲେ ମୋ ଦେହ ଖରାପ ହେବ । ମୁଁ ବି କିଛି ଜାଣି ନଥିଲି ସେତେବେଳେ, ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ବିୟା ଉପରେ କିସ କଲି । ଭଲରେ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡ଼ି ଟାଣିଲି । ମୋର ଚାଟିବାକୁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ହେଲେ ଗନ୍ଧରେ ମୋତେ ଇଚ୍ଛା ଲାଗିଲାନି । ତା ପରେ ତାକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧେଇ ଦେଲି ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଠିକ କଲି । ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲି ସେ ବି ମୋତେ ଜୋରେ ହଗ୍ କରି ଚାପି ଧରିଲା । ତାର Heart Beat ଜୋରେ ଧକ ଧକ ହେଉଥିଲା ।

ମୋତେ ଲାଗିଲା ଟୋକିକି ଥଣ୍ଡା ନ କଲେ ଧରା ଦେବନି, ମୁଁ ତା କାନରେ ପଚାରିଲି ହେଲେ ସେ କିଛି କହିଲାନି । ମୁଁ ହାତ ପୁରେଇ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଲା ବେଳକୁ ସେ ପୁରା ନାଳେଇ ଗଲାଣି । ମୁଁ ତାର ନାଳ ଆଣି ଜିଭରେ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି, ଭଲ ଲାଗିଲା । ମୁଁ କିଛି ନ ଭାବି ତା ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଧୀରେ ଧୀରେ ପୁରେଇଲି । ସେ ଭିଡ଼ି ମୋଡ଼ି ହେଲା ଆଉ ମୋ ହାତକୁ ଟାଣିଲା । କିନ୍ତୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ଯେମିତି ପଶିଛି, ସେ ପୁରା ଚୁପ ହେଇ ବିଆକୁ ଉପରକୁ ଟେକି ମୋଡ଼ି ହେଲା ।

ମୋ ବିଆ ରେ ଚାକର ର କାଳିଆ ବାଣ୍ଡ – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ମୁଁ ଜାଣିଲି ଟୋକୀ ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲାଣି । ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ରହି ରହି ମାରିଲି । ସେ ଖାଲି ପାଟିକୁ ଚିପି ଛାଟି ପିଟି ହେଉଥାଏ । ସେ ମୋ କାନରେ ଆସ୍ତେ କରି କହିଲା ଆଉ ହଉନି ଏଥର ଆଉ ଟିକେ ଜୋରେ କର, ରହନା ପ୍ଳିଜ । ତା ଦୁଧ ଧରି ଜୋରେ ଜୋରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରିଲି ।

୨ ମିନିଟ ଜୋରେ ମାରିବା ପରେ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆଙ୍ଗୁଠି ବାହାର କଲିନୀ ସେ ପା ଗେ ଳି ଙ୍କ ଭଳି ମୋ ହାତ ଛାଡ଼ି ବିଆକୁ ମେଲା କରି ଧରିଲା । ସବୁ ତାର ଗାଣ୍ଡି ତଳ ହେଇ ପାଣି ଝରିଗଲା । ସେ ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୋର ଜୋରେ ଧରି ଗାଲକୁ ଜୋରେ କିସ କଲା । କହିଲା ଆଉ କଣ ଦରକାର ? ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ ପାଣି ଟିକେ ପି ଦେ । ସେ ତା ବିଆରେ ଆଉଥରେ ହାତ ମାରି ଆଣିଲା ଆଉ ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲା । ଲୁଣୀ ନୁହଁ କିନ୍ତୁ ଖାରିଆ ଲାଗିଲା । ସେ ତା ହାତକୁ ମୋ ମୁହଁ ସାରା ବୋଳିଲା ।

ଏମିତି ଆମେ ବହୁତ ଦିନ ମସ୍ତି କଲୁ । କିନ୍ତୁ ରାତିରେ ସମସ୍ତେ ଶୋଇବା ପରେ ଓ ଦିନରେ ପୁରା ନର୍ମାଲ । ତାଙ୍କ ଘରେ କେହିବି ଜାଣି ପାରିଲେନି । ଏବେ ଠିକ ଅଛି ଷ୍ଟୋରୀ ଭଲ ଲାଗିଲା କି ନାହି କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣେଇବେ । Next Part ବହୁତ ଅଛି, କହିବେ ଯଦି କହିବି । ତାର ଆଉ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ବି କେମିତି ଖେଳ କଲି । ଜୟ କଳା, ଧନ୍ୟବାଦ ।

ନୂଆ ଷ୍ଟୋରୀ ନୋଟିଫିକେସନ ପାଇବା ପାନୀ, ଆମ ତେଲେଗ୍ରାମ ଚାଁନେଲ କୁ ଜୋଇଁ କରନ୍ତୁ , click here

Related Stories

3 1 vote
Article Rating
3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rohit
3 months ago

Bhala lagila

error: Content is protected !!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: