ନାନୀ କୁ ଗେହିଲି – Odia Sex Stories

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଗିହାକାର ଲେଖକ ଶୋଭନ । ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରୁଛି ମୋର Odia Sex Stories କାହାଣୀ କୁ ମୋର କାହାଣୀ ସବୁ ଯାହା ମୁଁ ଲେଖୁଛି ଏହା ପ୍ରକୃତ ସତ୍ୟ ଘଟଣା । ମୁଁ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ଯେ ଦୀର୍ଘ 4 ମାସ ହେବ ମୁଁ କାହାଣୀ ଲେଖି ପାରି ନଥିଲି । ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ କାହାଣୀ ଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣ ମାନେ ବହୁତ୍ ମାତ୍ରାରେ ପଢ଼ିଲେ ଓ ଭଲ ପାଇବା ଦେଲେ । ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ମୋ ହୃଦୟ ରୁ ଆଉ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ମୋର ବାଣ୍ଡ ରୁ ଅଶେଷ ଅଶେଷ ଧନ୍ୟବାଦ। ଚାଲନ୍ତୁ ଆଜି ମୋ ନାନୀର ମୋ ସହିତ ଗିହାଗେହି ଉପରେ ଆଲୋକପାତ କରିବା ।

      ଆମ ଘର ଠାରୁ 3 କି.ମି. ଦୂରରେ ଆମର ଜଣେ ଦୂର ସଂପର୍କୀୟଙ୍କ ଘର ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ମୋର ଅପା ଆଉ ପିଉସା ହେବେ । ତାଙ୍କର ପୁଅ ଗୋଟେ ଆଉ ଝିଅ ଗୋଟେ । ତାଙ୍କ ଝିଅର ନାଁ ହେଉଛି କୁନି ତାର ବୟସବାଇଶି ହେଉଛି 26ବର୍ଷ ସେ ମୋ ଠାରୁ 2 ବର୍ଷ ବଡ଼ । ମୁଁ ତାକୁ କୁନି ନାନୀ ବୋଲି ଡାକେ ।

ପଡିଶା ଖୁଡୀ ଙ୍କ ସହ ଯୌନ ସମ୍ବନ୍ଧ – Odia Sex Story

ଆମେ ହାଇ ସ୍କୁଲ ସମୟରେ କିଛି ବର୍ଷ ଗୋଟେ ସ୍କୁଲ ରେ ପଢୁଥିଲୁ । ନାନୀର ସ୍କୁଲ ସରିବା ପରେ ଆମେ ଆଉ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖା ହେଇ ନଥିଲୁ ପାଖାପାଖି 5 ବର୍ଷ ପରେ ଭେଟ ହେଲୁ। ସେଦିନ ମୋ ବାପା ସହ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି ଆଉ କୁନି ନାନୀ ସହ ଦେଖା ହେଲା। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଆରେ ଇଏ କଣ ନାନୀ ଏବେ ଏତେ ମୋଟୀ ଦେଖା ଯାଉଛି ଦୁଧ ଗୁଡାକ ଏତେ ବଡ ବଡ ଯେ ଯେମିତି ବ୍ରା ଆଉ ସାର୍ଟ ତଳେ ଅନାନିସ୍ୱାଶି ହେଇଯାଉଛନ୍ତି । 

ଯେମିତି ଆକୁଳ ନିବେଦନ କରୁଥାନ୍ତି ମୁକ୍ତ ହୋଇଯିବା ପାଇଁ । ମୋ ଅନୁମାନ ଯାହା କହୁଥିଲା ଦୁଧର ସାଇଜ 38d ହେବ ବୋଲି ।  ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ବି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବଡ଼ ବଡ଼ ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ 5 ବର୍ଷ ଭିତରେ ଏତେ ସବୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ।

            ନାନୀ ମୋତେ ଦେଖି କହିଲା ଯାହା ହଉ ଆଜି ତୋ ସହ ଦେଖା ହେଲା ମୁଁ ସ୍କୁଲ ଛାଡ଼ିବା ଦିନଠୁ ତୋ ସହ ଆଉ ଦେଖା ହୋଇନାହିଁ ଆଉ ତୁ ବି ଏଇ ପାଖରେ ଘର ହେଇକି ମଧ୍ୟ କେତେବେଳେ ଆସୁନୁ । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଏମିତି କାମ ଭିତରେ ଆଉ ଆସି ପାରିନି । ନାନୀର ଏହି ବର୍ଷ କଲେଜ୍ ପଢା ସରିଛି ।

ନାନୀର ସେ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା କାମାତୁର ହୋଇଗଲି । ସେଦିନ କିଛି ସମୟ ତାଙ୍କ ଘରେ ରହିବା ପରେ ଆମେ ତାଙ୍କ ଘରୁ ପଳେଇ ଆସିଲୁ । ଏମିତି କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋତେ ଦିନେ ବାପା କହିଲେ କି ତୁ ସବୁଦିନ ଉପର ବେଳା ତାଙ୍କ ଘରୁ କ୍ଷୀର ଆଣିବୁ । ମୋ ଖୁସି କହିଲେ ନସରେ ଯାହା ହଉ ମୋତେ କୁନି ନାନୀର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୂଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିର ଦର୍ଶନ ମିଳିବ ।

ମୁଁ ସବୁଦିନ 5 ଟା ବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ କିଛି ସମୟ ପିଉସା ପିଉସୀ କିମ୍ବା ନାନୀ ସହ କଥା ହେଇକି ପଳେଇ ଆସେ । ନାନୀର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଡ୍ରେସ୍ ଉପରେ ଦେଖିକି ସ୍ୱପ୍ନରେ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହି ପକାଉ ଥାଏ । ପ୍ରତିଦିନ ତାଙ୍କ ଘର ବାଲକୋନି ରେ ଶୁଖୁଥିବା ନାନୀର ବ୍ରା ଓ ପାଂଟି ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଯାଉଥିଲା ।
           
           ଏମିତି ଥରେ ବର୍ଷା ଦିନେ 5.30 ବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ କ୍ଷୀର ପାଇଁ ଗଲି । ସେଦିନ ତାଙ୍କ ଘରେ ତାଙ୍କ ବାପା ମା ଭାଇ କେହି ନଥିଲେ । ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର କୋଉ ବନ୍ଧୁ ଘରକୁ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଅପା ନାନୀକୁ କହିଥିଲା କି ଶୋଭନ ଆସିଲେ ତାକୁ କ୍ଷୀର ଦେଇଦବୁ ଆଉ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଘରେ ରହିବୁ । ମୁଁ ସେ ସଂଧ୍ୟା ସମୟରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ଘରେ କେହି ନାହିଁ ନାନୀ କେବଳ ଏକୁଟିଆ ଅଛି ।

ସାଙ୍ଗମାନେ ନାନୀ କଣ ନଦେଖା ଯାଉଥିଲା ମୁଁ ନାନୀର ବେଶ ଦେଖି ପାଗଳ ହଠାତ୍ ମୋ ଦେହ ଝାଳମୟ ହୋଇଗଲା । ନାନୀ just ଜଙ୍ଘ ଯାଏଁ ଗୋଟେ ହାଲ୍ଫ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲା ଓ ଗୋଟେ ସେମିଜ୍ ଭଳିଆ ସ୍ଲିଭଲେସ t-shirt ପିନ୍ଧିଥିଲା ଆଉ ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିବାରୁ ତା ଦୁଧ ଦିଟା ଏକଦମ୍ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦେଖାଯାଇ ଦୋହଲୁ ଥିଲା । ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଆଜି ବୋଧେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନୂଆ ଵିଆ ମିଳିବ ଯାହା ବି ହେଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଜି ତୃପ୍ତ ହୋଇଯିବ । ମୁଁ ନାନୀଙ୍କ ଏଇ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ପୁରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ମୁଁ ନାନୀକୁ ଅପଲୋକ ନୟନରେ ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଚାହିଁ ରହିଲି । ନାନୀ କହିଲେ ଭିତରକୁ ଆସେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଘର ଭିତରକୁ ଗଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୋହଲୁ ଥିବା ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖୁଥିଲି ମୋତେ ଯେମିତି ଲାଗୁଥିଲା ନାନୀର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟି ପକାନ୍ତି ।

ଭାଉଜ ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଗଲୁ – Odia Sex Story

                 ଠିକ୍ ସେତେବଳକୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଆରମ୍ଭ ହେଲାଣି । ନାନୀ କହିଲେ ଶୋଭନ ଆସେ ବସେ ବର୍ଷା ହେଲାଣି ଆଉ କଣ ଯିବୁ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି । ଏମିତି ତାଙ୍କ ଡ୍ରଇଂ ରୁମରେ ବସିକି କଥା ହେଉ ହେଉ ମୁଁ ନାନୀର ସେ ଗୋରା ଗୋରା ସେକ୍ସି ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ନଜର ପକାଉ ଥିଲି । ନାନୀ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସିଲେ ଏକଦମ୍ ଲାଗିକି ଆଉ ପଚାରିଲେ ଶୋଭୁ କହିଲୁ ତୋର କେହି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି ନା ନାହିଁ । ମୁଁ କହିଲି ନାହିଁ କେହି ।

ସେଇଠୁ ନାନୀ କହିଲେ ଛିଃ ତୁ ଗୋଟେ ହାଟ୍ଟା କାଟ୍ଟା ହେଉଛୁ ଆଉ କହୁଛୁ ନା କଣ girlfriend ନାହିଁ  ଧିକ ତୋ ଜୀବନ। ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ମୁଁ ପଟେଇ ଶିଖିନି କେମିତି ପଟାନ୍ତି ମୋତେ ଟିକେ ଶିଖେଇ ଦିଅନ୍ତନି । ନାନୀ କହିଲେ କଣ ଖାଲି ପଟେଇବା ଶିଖିବୁ ନା ଫଟେଇବା ବି । ମୁଁ କହିଲି କଣ ଫଟେଇବା। ସେ କହିଲେ ଛାଡ ତୋତେ କିଛି ବି ଜଣା ନାହିଁ ତୁ ଗୋଟେ ଗବଗାଣ୍ଡୁ ।

              ମୁଁ ଯେମିତି ନାନୀ ମୁହଁରୁ ଏତିକି ଶୁଣିଲି ଆଉ କାଳ ବିଳମ୍ବ ନକରି ସିଧା ନାନୀର ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇ ଦେଲି । ନାନୀ ଆଉ ମୁଁ ପୁରା କିସ୍ ରେ ମାତି ଗଲୁ । କିଛି ସମୟ ନାନୀ ମୋ ଜିଭକୁ ଚୋଷିକି ମୋ ଲାଳ ପିଇ ଯାଉଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଲାଳ ପିଇ ଯାଉଥିଲି । ମୁଁ ଏବେ ନାନୀର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧକୁ ଧରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ନାନୀ ମୋ ପ୍ୟାଂଟରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଅଣ୍ଡାଳି ଚାଲିଥାଏ । ମୁଁ ନାନୀର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ଆଉ ନାନି ବି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚେନ୍ ଖୋଲି ମୋ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲା ।  ନାନି ଯେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଛି  ହଠାତ୍ ମୋ ପାଖରୁ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ । ଆଉ କହିଲେ ସେ କିସ୍ କାମ ପରେ କେତେବେଳେ କରିବା ଆଗେ ଆମେ ସେକ୍ସ କାମ ସାରିଦେବା । ମୁଁ କହିଲି କଣ ହେଲା ଏତେ ଜଲ୍ଦୀ କଣ ପାଇଁ ? ନାନି କହିଲେ please ମୋ ଭାଇଟା ପା ମୁଁ ବହୁତ୍ ଭୋକିଲା ଅଛି ଥରେ ମୋତେ ଭଲକି ଗେହିଦେ । ଆଉ ହଁ ତା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ତୋତେ ମୋ ଇଚ୍ଛା ମୁତାବକ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ force କରିବିନି ତୁ ଯେମିତି ଚାହିଁବୁ ସେମିତି ହିଁ ହେବ । Please ଏଇଟା ତୋତେ ମୋର first ଆଉ ଲାଷ୍ଟ request । ମୋତେ ଆଗେ ଥରୁଟେ ଗେହିପକା ।

          ମୁଁ ଭାବିଲି ହଉ ଟୋକି ଯାହା ଚାହୁଁଛି ତାହା ହିଁ ହେଉ ଆଗେ ଟିକେ ଗଲ ଗଲ କରୀକି ପରେ ଗେହି ଥାଆନ୍ତି ନହେଲା ନାହିଁ । ତ ମୁଁ ନାନୀର ଡ୍ରେସକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଖୋଲିକି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଆଉ ନାନୀ ବି ମୋତେ ସମୂର୍ଣ୍ଣ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲା । ତାପରେ ନାନୀର ଵିଆକୁ ଦେଖିଲି ପୁରା ସେଭ୍ କରିକି ରଖିଛି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ମୁଁ ନାନୀର ଵିଆରେ ମୋ ମୁହଁ ଲଗେଇଦେଲି ଓ ସଲ ସଲ ହେଇକି ଚାଟି ପକେଇଲି ।

ନାନୀ କେତେ କାମାତୁର ଥିଲା କେଜାଣି 2 ମିନିଟ୍ ଭିତରେ ତା ବିଆରୁ ଗରମ ପାଣି ସବୁ ମୋ ପାଟିରେ ସ୍ପ୍ରେ କରିଦେଲା ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେ ପାଣି ସବୁ ପିଇଗଲି । ତାପରେ ନାନି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବେଡ ରୁମକୁ ଟାଣି ଟାଣି ନେଲା ଆଉ ମୋତେ ଶୁଏଇ ଦେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସି ଗେହିହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତଳ ଆଡୁ ଗେହି ଚାଳୁଥିଲି ଓ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳୁଥିଲି , ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । ଏବେ ନାନୀର ମୋର position change କଲୁ ସେ ବେଡ୍ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇ ଆଗକୁ ନଇଁ ପଡିଲା  । ମୁଁ ଏବେ ନାନୀକୁ ପଛ ପଟରୁ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ପଛ ପଟରୁ ଗେହିଁଲା ବେଳେ ନାନୀର ଵିଆ କେମିତି କେଜାଣି ଟିକେ ଟାଇଟ୍ ଲାଗୁଥିଲା । ନାନି ଖାଲି ଉୁଁ ଆଃ ହେଉଥିଲା ଆଊ କହୁଥିଲା ଜୋରରେ ଗେହେ ମୋ ବୀଆକୁ ଶାନ୍ତି କରିଦେ । ଏମିତି 10 ମିନିଟ୍ ଗେହିବା ପରେ ନାନି ଏବେ ଉପରକୁ ମୁହଁ କରି ବେଡ୍ ଉପରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲା ଆଉ ତା ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ଫାଡ଼ିଦେଲା । ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଯାଇ ନାନୀର ବିଆରେ ମୁଁହ ଲଗେଇ ଟିକେ ଚାଟିଦେଲି ଓ ପୁଣି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ମୁଁ ଏବେ ପୁଣି କିଛି ସମୟ ନାନୀର ବିଆରେ ନାଦି ଚାଲିଲି , ନାନୀ ମୋତେ ପୁରା କୁଣ୍ଡେଇକି ଭିଡ଼ିଥାଏ । ମୁଁ ନାନୀର ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମୁଥାଏ ଆଉ ବିଆରେ ଗେହି ଚାଲିଥାଏ । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଗେହିବା ପରେ ନାନୀ ବିଆରୁ ପାଣି ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ବାହାରି ପଡ଼ିଲା । ନାନୀକୁ କହିଲି ବେଧ ଟୋର ଏତେ ପାଣି ବାହାରୁଛି ? ନାନି କହିଲା ମୁଁ ନିଜେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇଲେ କିମ୍ବା କାକୁଡି ପୁରେଇଲେ ବି ଏତେ ପାଣି ବାହାରେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୋ ଗିହଣା ରେ ଆଜି ଏତେ ସାରା ପାଣି ବାହାରି ପଡ଼ିଲା ।

ମୁଁ ଏବେ ନାନୀକୁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଗେହି ଚାଲିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବୀର୍ଯ ବାହାରିବା ଭଳି ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ମୋର ବାହାରିବ କୋଉଠି ଛାଡ଼ିବି ? ନାନୀ କହିଲେ ଆରେ ବାହାର କରବେ କହି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଡ଼କୁ ତାଙ୍କ ପାଟି ମେଲା କରିଦେଲା , ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ ତାଙ୍କ ପାଟି ଭିତରେ ପଡିଲା ନାନି ତାକୁ ପୁରା ଢକ ଢକ କରି ପିଇଦେଲା ।

ଭାଉଜ ଙ୍କର ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି


         
       ମୁଁ ଏବେ ନାନୀକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ବେଡ଼ରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି । ନାନି କହିଲା ଯାହା ହଉ ଶୋଭନ ତୁ ଆଜି ମୋତେ ଶାନ୍ତି କରିଦେଲୁ ବହୁତ ଦିନରୁ ମୁଁ ଅତୃପ୍ତ ଥିଲି thank you । ନାନୀକୁ ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ଆମେ ସବୁଦିନ ଏମିତି ସେକ୍ସ କରିବା । ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ହିଟ୍ ହେଇ ଧକ ଧକ ହେଲା ନାନୀ କହିଲା ତୋର କଣ ପୁଣି ଉଠିଲାଣି । ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ଗାଣ୍ଡିର ସ୍ଵାଦ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚାଖିନି ବୋଲି ପୁଣି ଉଠିଲାଣି । ନାନି କହିଲା ଓଃ ଏଇ କଥା ତାହେଲେ କରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ କହି ନାନି ପୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ପକେଇ ଓଦା କରିଦେଲା ।

ନାନୀ ଯେଉଁଭଳି ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷୁଥଲା ଓଃ ଅବର୍ଣ୍ଣନୀୟ । ଯେମିତି ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ଭଳି ଲାଗୁଥିଲା । ନାନି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ 10 ମିନିଟ୍ ଚୋଷିବା ପରେ ମୁଁ ନାନୀକୁ Doggy ପୋଜ କରିଦେଇ ପଛ ପାଖରୁ ତା ଗଣ୍ଡି ସନ୍ଧି/ମଳଦ୍ୱାର କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଓଃ କି ବାସ୍ନା କିଛି କିଛି ଗୁହ ଗନ୍ଧ ମଧ୍ଯ ହେଉଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଗନ୍ଧ ମୋ ମନରେ ମାଦକତା ଭରି ଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ନାନୀର ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚାଟି ଚାଟି ଲାଳୁଆ କରିଦେଲି  ଓ ନାନୀର ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପୁରେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ନାନିକୁ କହିଲି ତେଲ ଟିକେ ଦିଅ ନହେଲେ ଭଲରେ ପଶୁନି ।

ନାନି କହିଲା ଆରେ ସେମିତି କରେ ତୋତେ ଭଲ ଲାଗିବ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଠିକ୍ ଅଛି ଯଦି ତମକୁ ମଜା ଲାଗିବ ମୋର କଣ ଅଛି ମୁଁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ମେଲେଇଲି ଓ ଧିରେ ଧିରେ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡିଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆରାମ ସେ ଗାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ଏଥର ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନାନୀର ଗାଣ୍ଡୀରେ ଭିତର ବାହାର କଲି ସତରେ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିବା ଏତେ ଆନନ୍ଦ ଦାୟକ ଆ ହା ହା । ଏମିତି ଅଧା ଘଣ୍ଟା ଗେହିବା ପରେ ମୁଁ ନାନୀକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କଲି ଏଇ ଗୋଟେ pose ରେ ସେ କେମିତି ଏତେ ସମୟ ଗିହଁ ଖାଇ ପାରୁଛି ।

ଏମତି ଗେହୁ ଗେହୁ ମୋର ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଓ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ମୁଁ ନାନୀଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ଭିତରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି  । ତାପରେ ନାନୀ barhroom କୁ ମୁତିବା ପାଇଁ ଗଲେ ମୁଁ କହିଲି ନାନୀ ତମେ ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ମୂତ ତାପରେ ମୁଁ ବାଥରୁମ୍ ରେ ବସିଲି ନାନି ତାଙ୍କ ଵିଆକୁ ମୋ ପାଟି ଉପରେ ରଖି ବସିଲେ ଓ ଚର୍ ଚର୍ ହେଇ ମୁତିଲେ ଓଃ ତାଙ୍କ ମୁତ କିଛି ମୁଁ ପିଇଲି ଆଉ କିଛି ବାହାରେ ପଡ଼ିଗଲା । ସତରେ ସେ ଲୁଣିଆ ମୁତରେ ଯେପରି ମହୌଷଧି ଥିଲା ।

ଭଡାଟିଆ ସହ ମାମା ର ସଂପର୍କ ଭାଗ -୨ – Odia Sex Story


      
           ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବେଡ୍ ଉପରେ ଶୋଇଥିଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ବର୍ଷା ଛାଡ଼ିଗଲା ମୁଁ ମୋ dress ପିନ୍ଧି ଯିବାକୁ ବାହାରିଲି ନାନି ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଥାଆନ୍ତି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଶୋଭନ ତୁ ଆଜି ମୋତେ ସବୁ କିଛି ଦେଇଦେଲୁ ସତରେ ତୋତେ ପାଇ ମୁଁ ବହୁତ୍ ଖୁସି ତୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଗେହି ପାରୁଛୁ ।

ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ଆମେ ଏମିତି ଗୀହା ଗେହି ହେବା । ମୁଁ ଶେଷରେ ନାନୀଙ୍କ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଚଟାଚଟି କରି ବିଦାୟ ନେଲି ତାପରେ ମୁଁ ପ୍ରାୟଦିନ ରାତି 11ଟା ପରେ ନାନୀର ଘର ବାରି ପଛକୁ ଯାଏ ଓ ଠିଆ ଠିଆ ତାଙ୍କୁ ସେଠାରେ ଭଲସେ ଗେହିକି ଆସେ ।

               ସାଙ୍ଗମାନେ ଏହା ଥିଲା ଏତିକି next part ରେ ମୁଁ କହିବି କିପରି ଲିଜା ଭାଉଜଙ୍କ ଭଉଣୀ ଲିପିକୁ ଗେହିଲି । ପ୍ଲିଜ ମୋ ଗିହାକାର ଓ ଗିହାଳି ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଷ୍ଟୋରୀ କେମିତି ଲାଗିଲା comment କରି ଜଣେଇବେ । ରହିଲି ନମସ୍କାର

ଯଦି ଆପଣ ମନକୁ ୟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ଟି ଭଲ ଲାଗିଲା , କମେନ୍ଟ କରି ଜଣାତନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ମଧ୍ୟ ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ରେ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଷ୍ଟୋରୀ ଶରେ କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି , ତାହାଲେ ଏଠାରେ click କରନ୍ତୁ

ଆମ ନୂଆ ଗ୍ରୁପ ଚାଟ join କରନ୍ତୁ , click here