ନାନୀ ର ଗୋଲାପୀ ବିଆ ଚଟା

ମୁଁ ସୋନା ଘର ପୁରୀ ,ଘରେ ବାପବୋଉ ଆଉ ମୁଁ , ସୁଖୀ ପରିବାର । କାହାଣୀ ଆମ ଘର ପାଖ ଜଣେ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ, ବୟସ ୩୪ହେବ , ଦୁଧ ୩୪, ଗଣ୍ଡି ୩୮, ଦେଖିଲେ ଇଚ୍ଛା ହେବ ଗେହିବାକୁ । ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଆସନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଭଲ ମାଲଟେ ତାଙ୍କୁ ବି ମୁଁ ଗିହେ । ସମ୍ପର୍କରେ ମୋ ମଉସାଙ୍କ ଝିଅ, ଦୁଇ ଭଉଣୀ ବିବାହିତ ସେଇ ଗାଁରେ ତାଙ୍କ ସାସୁ । ଘର ଦୁଇ ଭଉଣୀ ସବୁବେଳେ ଗପ ସପ ହୁଅନ୍ତି ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଘରେ । ବଡ ଭଉଣୀ ନାମ ମାନିନୀ, ଆଉ ସାନ ଭଉଣୀ ନାମ ଜୁବୁଲି ।

ଏବେ ଷ୍ଟୋରୀକୁ ଆସୁଚି, ସେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ବସିକି କଥା ହେଉଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଛାତ ଉପରେ ବସିଥାଏ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ବାରିପଟ ଲାଇଟ୍ ଅନ ହେଲା । ମୁଁ ଗଲି, ଦେଖେ ତ ସାନ ଭଉଣୀ ପିରିୟଡ଼ ହେଇଚି ସେ ଗଲା ବରଥରୁମ୍ ରେ ଗାଧେଇ ମୁଣ୍ଡ ଧୋଇ ରେଡି ହେଇକି ବାହାରିଲା । ମୁଁ ଲୁଚିକି ଦେଖୁଥାଏ ସେ ଗୋଟେ ସାୟା ଗୁଡେଇ ହେଇକି ଆସିଥିଲା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଆଉ ହାଣ୍ଡି ଓଦାକୁ ଫୁଟିକୀ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ସେ ସେଠି ତାର ସବୁ ଲୁଗା, ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧିଲା ।

🎧 – ପୁରୀ ରେ ହେଲା foursome Part-1

ମୁଁ ସେମତି ଦେଖିକି ମୋ ୭ଇଞ୍ଚ୍ ର ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିକି ହଲଉଥାଏ । ମୋତେ ବୋଧେ ସେ ଦେଖି ପାରିଲା, ମୁଁ ସେମିତି ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିକି ଦେଖୁଥାଏ ତାକୁ । ମୁଁ ପୁରା ମୁଡ୍ ରେ ହଲେଇ ମୋର ମାଲ ସବୁ ଛାଡ଼ିଲି ।

ଠୀକ୍ ୪ଦିନ ପରେ ସେ ତା ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଆସିଥାଏ । ମୁଁ ବି ତାକୁ ଦେଖିକି ଘର ଭିତରକୁ ଯାଇ ଛାତକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ସେ ବାରିକି ଯାଇଛି ଏକ କରିବାକୁ, ମୁଁ ଦେଖୁଥାଏ । ତାର ମସ୍ତ୍ ଗାଣ୍ଡୀକୁ ସେ ବୁଲିକି ପଛରୁ ଦେଖିଲା ମୋତେ । କିଛି ଆଉ ନକହି ସିଧା ଛାତ ଉପରକୁ ଆସିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖିକି ଡରିକି ଚାଲି ଯାଉଥିଲି । ସେ କହିଲା କଣ ଦେଖିକି ପଳଉଛୁ? ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ କିଛି ନାହିଁ । ସେ ଡାଇରେକ୍ଟ ଅସିକି ପଚାରିଲେ କଣ ଦେଖୁଥିଲୁ ସେଠି? ମୁଁ କହିଲି କିଛି ନାହିଁ । ସେ କହିଲେ ମୁଁ ସୁସୁ କଲା ବେଳେ ଦେଖୁଥିଲୁ ନା । ମୁଁ ନାହିଁ କାହିକି ତଳକୁ ମୁଣ୍ଡ ପୋତି ଠିଆ ହେଲି ।

ସେଠୁ ସେ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋତେ କୁଣ୍ଢଇ ଧରି ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲେ କଣ ଚାହୁଁଛ? ମୁଁ କହିଲି ତମକୁ? ସେ କହିଲେ ପାଣ୍ଟ ଖୋଲିବାକୁ, ମୁଁ ଖୋଲିଲି ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇକି ସଲୁଟ ମାରୁଥାଏ । ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲେ ହଲେଇଲେ ଆଉ ଓଠରେ ଚାଟକି ଖାଇଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ସାଢି ଖୋଲିଲେ ଆଉ ଖାଲି ବ୍ରା ଆଉ ପାଂଟିରେ ରହିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଖାଲି ଦେଖୁଥାଏ ସେ କଣ କରୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ବି ଏଞ୍ଜୟ୍ କରୁଥାଏ ମୋର ଇଚ୍ଛା ହେଲା ତା ଵିଆ ଖାଇବାକୁ । ତାକୁ କହିଲି ସେ ମନା କଲା କହିଲା ପେରିଓଡ୍ ହେଇଚି ହେବନି ।

🎧 ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଗପ – ଶୁଣନ୍ତୁ ଶଶୁର ମତେ ଗେହିଂ ଦେଲେ

ମୁ ତାକୁ ଜବରଦସ୍ତି କରିକି ପାଂଟି ଖୋଲିଲି ବୀଆକୁ ଶୁଙ୍ଗିଲି ଓଃ କି ବଢିଆ ବସୁଥାଏ? ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଚାଟି ପକେଇଲି । ଓହ୍ କି ଶାନ୍ତି ଲାଗୁଥାଏ, ସେ ବି ଖାଲି ଆ ଆ ଓହୁ ହୋଉଥାଏ । ତା ପରେ କହିଲା ବିଆ ଜୋରରେ ଗଲୁ ହେଲାଣି ବାଣ୍ଡ ଦିଅ । ତ ମୁ ଦେଲି ସେ ଖାଇକି ନାଳ କରିକି ବିଆ ମେଲେଇ କହିଲେ ଗେହିବାକୁ । ମୁଁ ଆରମ୍ଭ କଲି ପୁରା ଟାଇଟ୍ ବିଆ ଫାଡିକି ସଲ ସଲ କଲି । ସେ ଖାଲି ସାଉଣ୍ଡ କରୁଥାନ୍ତି । ମୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଗେହି ଚାଲିଥାଏ ଆଉ ପୁରା ମଜା ନେଉଥାଏ ।

ଏମତି ୨୦ମିନିଟ୍ ଗେହିଲା ପରେ କହିଲା ଗାଣ୍ଡରେ ଗୀହ । ମୁଁ ବି ଗେହିଲି ଖାଲି କହିଲା ଉଠୁ ବସ ହେବି । ତାକୁ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ କରିଲି ଦେଖେଇକ ସେ ବସ ଉଠୁ ହେଇକି ମଜା ନେଲା ।

ବଡ ଦୁଧ ବାଲି aunty ସହ ବସ ରେ ଗାଣ୍ଡି ଘାସ ଘଷି

ମୁ ତା ବିଆରେ ଗେହୀ ଗେହୀ ନାଳ କରିଦେଇଥିଲି । ମୋର ବାହାରିବ ଟାଇମ ତାକୁ କହିଲି । ସେ କହିଲା ଭିତରେ ଛାଡ, ମୁ ଛାଡିଲି ସେ ଖାଲି ଆହା ହୋଇଥାଏ । ମୁ ତାକୁ ଜବରଦସ୍ତି ଦୁଧକୁ ଜୋର ଦଳିଲି ଆଉ ଚୋବେଇଲି ତା ଦୁଧକୁ କ୍ଷୀର ବାହାର କରିଲି ଆଉ ପିଇଲି ଟେଷ୍ଟ ଥିଲା । ତାକୁ ପଟେଇ ଗେହିଲି ସବୁବେଳେ । ମୋବାଇଲରେ ସବୁବେଳେ କଥା ବରତା ହୁଏ ।

ଆମ ନୂଆ ଗ୍ରୁପ ଚାଟ join କରନ୍ତୁ , click here

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here