ନାନୀ ସହ ସେକ୍ସ

ନମସ୍କାର, ମୁଁ ରାଜୁ, ଆଶା ଆପଣ ମାନେ ମୋ ପୂର୍ଵ କାହାଣୀ ସବୁ enjoy କରିଥିବେ, Odia Sex Story ମୁଁ ପୁଣି ଆଜି ଆଉଗୋଟିଏ ନୂଆ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଛି,, ଆଶା ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ,, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ କଲେଜ ରେ ପଢ଼ୁଥୁଲି, ଆଉ ବୋଉ ଉତ୍ତର ବାଲେଶ୍ୱର ରେ ଚାକିରୀ କଳାବେଳର କଥା,,

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଫକୀର ମୋହନ କଲେଜ ରେ ପଢ଼ୁଥିଲି,, ସେତେବେଳେ ମଣ୍ଡଳ କମିଶ ଆଉ ରାମ ମନ୍ଦିର ପାଇଁ ପ୍ରାୟ srike ହେଉଥିଲା, ତେଣୁ ପ୍ରାୟ ମୁଁ ବୋଉ ପାଖରେ ରହେ,, ସେତେବେଳେ ସେଠି ଜଣେ ଡ଼କ୍ଟର ରହୁଥିଲେ,, ତାଙ୍କ ସାନ ଝିଅ ରିତା ମୋ ସହ ସେଠିକା ସ୍କୁଲ ରେ ବି ପଢୁଥିଲା, ସେମାନେ ତିନି ଭଉଣୀ, ବଡ ରୀନା, ମଝିଆ ମିନା, ଆଉ ସାନ ରିତା, ମଉସା ହେଉଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ଆଉ ମାଉସୀ ହେଉଛନ୍ତି ବଙ୍ଗାଳୀ, ମଉସା ମାଉସୀ love marrage କରିଥିଲେ,,

ଆମ କ୍ୱାଟର ଠୁ ତାଙ୍କ କ୍ୱାଟର ପ୍ରାୟ 500 ମିଟର ହେବ,, ମୁଁ ପ୍ରାୟ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାଆସିବା କରେ,, ମଝିଆ ନାନୀ +3 ପଢୁଥିଲା ବେଳେ ରୀନା ନାନୀ ରାଉରକେଲା ରେ politechnic କରୁଥିଲେ,, ଯେହେତୁ ମାଉସୀ ବଙ୍ଗାଳୀ ତିନି ଝିଅ ପୁରା ଖୁଲା ମିଜାଜ ର,, ପ୍ରାୟ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ସବୁବେଳେ ଯାଏ,, ମାଉସୀ ବି ବୋଉ ସହ ମିଶାମିଶି କରନ୍ତି,, ଏବେ ରୀନା ନାନୀ ବିଷୟରେ କହୁଛି,,

ସ୍କୁଲ ପଢୁଥିବା ସୁମୀ ର କଅଁଳିଆ ଦୁଧ କୁ ନିଜ ହାତରେ ଚିପି ଚିପି ବଡ କଲି

ସେତେବେଳେ ବୟସ ପାଖାପାଖି 21 ହେବ ସ୍ଲିମ ଟ୍ରିମ body, ଉଚତା 4’8″ ହେବ,, ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା,, ଥରେ ମାଉସୀ ଭାଇ ର ବାହାଘର ହେବାର ଥିଲା, ତେଣୁ ସମସ୍ତେ ବାହାରିଲେ ଯିବାପାଇଁ calcutta, ହେଲେ ରୀନା ନାନୀ ଗଲେ ନାହିଁ ତାଙ୍କର exam ଆଉ ପ୍ରୋଜେକଟ ଥିଲା,, ତେଣୁ ଗଲା ବେଳେ ମାଉସୀ ବୋଉ କହିଦେଇଗଲେ ରୀନା ନାନୀ କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆଉ ରାତିରେ ମୋତେ ତାଙ୍କ କ୍ୱାଟର ରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ,

ସେମାନେ ଗଲା ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାତଟା ପାଖାପାଖି ମୁଁ ଗଲି,, ଆଉ କବାଟ ଠକ ଠକ କଲି, ଭିତରେ ରହି ରୀନା ନାନୀ କିଏ ବୋଲି ପଚାରିଲା, ଆଉ ମୁଁ ବୋଲି ଜାଣିବା ପରେ କବାଟ ଖୋଲିଲା,,, ରୀନା ନାନୀ ସତରେ କଣ ଦେଖାଯାଉଥିଲା,, ଗୋଟେ ଚିପା froke ପିନ୍ଧିଥିଲା, ଯଉଟା କି ଠିକ ତା ଆଣ୍ଠୁ ଉପରକୁ ଥିଲା, ତା ଛାତି portion ଟା ଏତେ tight ଥିଲା ଯେମିତି ଦୂଧ ଦୁଇଟା ତାକୁ ଫଟେଇ ବାହାରି ଆସିବେ,, ମୋତେ ସେ ବସିବାକୁ କହିଲା,,

ଖଟ ଉପରେ ମୁଁ ବି ବସି TV ଦେଖିଲି,, ସେ ଖଟ ଉପରେ ସୋଇ ବୋଧେ ପଢୁଥିଲା,, ବହି ହେରି ଉଠାଇ ଖଟରେ ବସିଲା, ଖଟରେ ବସିବା ବେଳେ ତା froke ଟା ତା ଜଙ୍ଘ ରେ ହିଁ ରହୁଥିଲା,, ସେଥିରେ ତା ମସ୍ତ ଜଙ୍ଘ ଦେଖାଯାଉଥିଲା,, ରୀନା ନାନୀ ମୋତେ କହିଲା, ରାଜୁ ତୋ ପାଇବି ରୋଷଇ କରିସାରିଛି, ଦୁହେଁ ପରେ ଖାଇବା, କହି ଗପ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା,,

ରୀନା ନାନୀ :-ଆଉ ରାଜୁ ତୋ ପଢାପଢି କେମିତି ଚାଲିଛି, କଲେଜ strike କେବସରିବ?

ମୁଁ -ନାନୀ ପଢାପଢି ତ ଠିକ ଠାକ ଚାଲିଛି, କଲେଜ କେବେ ଖୋଲିବ ଜଣାନାହିଁ,,

ନାନୀ -ମୋର ବି ସେଇ ପରିସ୍ଥିତି,, ଆଉ କହ ସବୁ ଭଲତ?

ମୁଁ -ହଁ ନାନୀ, ସବୁ ଭଲ ଚାଲିଛି,

ନାନୀ -ଆଉ ବେବି (ମୋ girlfriend)ଖବର କଣ? ମୁଁ ଟିକେ ବେବି ନାଁ ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି,, କିଛି ନ କହି ତଳକୁ ମୁହଁ ପୋତି ବସିଲି,

ନାନୀ -କଣ ଏମିତି ଝିଅ ଙ୍କ ପରି ମୁହଁ ପୋତି ବସିଛୁ, କହୁନୁ,

ମୁଁ -ନାନୀ ମୋର ତା ସହ ଆଉ ପଟୁନି, ତା ଘରେ ବି ତା ପାଇଁ ବର ଖୋଜୁଛନ୍ତି,,

ନାନୀ -ଓଃ, ଯାହାପଛେ କହ ଭଲ ସାଇ ଜିଆ ଝିଅ ଟେ ଥିଲା,, କିଛି କରିଛୁ ବା ନାଇଁ, ମୁଁ ପୁଣି ନାନୀ ମୁହଁ କୁ ଚାହିଁ ରହିଲି, ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ନାନୀ କାହିଁକି ଏସବୁ ପଚାରୁଛି, ମୁଁ ବି ନଜାଣିଲା ଭଳି କହିଲି

କାଜଲ କୁ ଗିଁହା ଶିଖେଇଲି – ନାଲି ବିଆ

ମୁଁ -ନାନୀ ତମେ କଉ କଥା କହୁଛ?

ନାନୀ -କଣ ବା କିଛି ବୁଝି ପାରୁନୁ, ମୁଁ ପଚାରିଲି ବେବି ସହ କିଛି କରିଛୁ ନା ନାହିଁ,

ମୁଁ -କଣ କାରବିଜେ?

ନାନୀ -ଆରେ ବୋକା ତା ସହ ସେକ୍ସ କରିଛୁ କି ନାହିଁ,, ମୁଁ ଏ କଥା ଶୁଣି ଲାଜରେ ତଳକୁ ମୁହଁ କରିଦେଲି,,

ନାନୀ -କଣ ଏମିତି ଲାଜ କରୁଛୁ, କହୁନୁ କରିଛୁ କି ନାହିଁ,, କହ ବା ମୋତେ କଣ ଲାଜ

ମୁଁ -ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ, ହଁ କରିଛି,

ନାନୀ -ଆଛା ତାମାନେ ତୋର କରିବାର ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ ଅଛି, କହି ନାନୀ ଟିକେ ମୁଚୁକି ହସିଦେଲା,, ହେଲେ ୟା ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟ ହେଇ ସାରିଥିଲା, ନାନୀ ପୁଣି ପଚାରିଲା

ନାନୀ -କେତେ ଥର କରିଛୁ,

ମୁଁ -ଅନେକ ଥର ନାନୀ, ମୁଁ ମନେ ମନେ ତା ଜଙ୍ଘ ଆଉ ଦୁଧ କୁ ଦେଖି ଭାବୁଥାଏ, ମୋତେ ତ ଥରେ ଗେହିଁବାକୁ ଦେ ବଳେ ଜାଣିବୁ ମୋ ଏକ୍ସପେରିଏନ୍ସ କଣ

କିଛି ସମୟ ନୀରବତା ପରେ ମୁଁ ପୁଣି ନାନୀ କୁ ପଚାରିଲି,

ମୁଁ -ନାନୀ ତମକୁ ଗୋଟେ କଥା ପଚାରିବି, ରାଗିବାନିତ

ନାନୀ -ଆରେ ପଚାର, ରାଗିବି କାହିଁକି?

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ମୁଁ -ନାନୀ ତମର କେହି boyfriend?

ନାନୀ -ହଁ ରେ ରାଉରକେଲା ରେ ଥିଲାବେଳେ ଥିଲା, ତା ସହ ମୁଁ ବହୁତ ଏନଜ ବି କରିଛି,, ମାନେ ତା ସହ ବହୁତ ସେକ୍ସ କରିଛି,, ହେଲେ ଏବେ… ଏତିକି କହି ନାନୀ ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ୱାସ ମାରିଲା

ମୁଁ -ଏବେ କଣ ନାନୀ,,,

ନାନୀ -ଏବେ ଭାରି କଷ୍ଟ ଲାଗୁଛି ରହିବାକୁ

ମୁଁ -ଏବେ ତାହାଲେ କଣ କରୁଛ?

ନାନୀ -କଣ କରିବି କହ, କେତେବେଳେ ମୂଳା ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ କାକୁଡି ରେ ଚାଲିବାକୁ ପଡୁଛି, ହେଲେ ଯଉ ମଜା real ରେ ଅଛି ସେ ମଜା କଣ ଏଥିରେ ଆସୁଛି,, ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ନାନୀ ମସ୍ତ ବଡ଼ ପେଲେଇ, ମୁଁ -ହଁ ନାନୀ real ର ମଜା କିଛି ଅଲଗା,, ଏତିକି ବେଳେ ନାନୀ କହିଲେ

ମୋ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ର ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ମନ ଭରି ଗେହିଁଲି – Odia Sex Story

ନାନୀ -ଆରେ ରାଜୁ ଟିକେ ବାହାରକୁ ଚାଲ ଠିଆ ହେବୁ ମୁଁ ପରିସ୍ରା ଯିବି, ମୁଁ ଟର୍ଚ୍ଚ ନେଇ ଗଲି, ବାହାରକୁ ଗଲା ପରେ ଯେମିତି ସେ ପରିସ୍ରା ବସିବ ମୁଁ ଟର୍ଚ୍ଚ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି, ହେଲେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ନାନୀ ମୋତେ କହିଲେ ଟର୍ଚ୍ଚ ବନ୍ଦ କର ନି, ଆଉ ତୁ ବି ପରିସ୍ରା କରିପକା, ମୁଁ ସେମିତି ଟର୍ଚ୍ଚ ଜଳାଇ ରଖିଲି, ନାନୀ ତା frock କୁ ଟେକି ତା ନାଲି ପେଣ୍ଟି କୁ କାଢି ତା ଗୋରା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ମୋତେ ଦେଖେଇ ମୋ ଆଡକୁ ଚାହିଁ ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ଲାଗିଲା

ମୁଁ ବି ବୁଝିଗଲି ନାନୀ ନିଶ୍ଚୟ ଆଜି ମୋଠୁ ଗିହା ଖାଇବ, ତେଣୁ ମୁଁ ବି ନ ଜାଣିଲା ଭଳି ମୋ ପେଣ୍ଟ ରୁ ମୋ ଶକ୍ତ ମୋଟା ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡକୁ କାଢି ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ଲାଗିଲି, ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରୁଥାଏ ନାନୀ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନିରେଖି ଦେଖୁଥାଏ, ତା ପରେ ଦୁହେଁ ଘରକୁ ଆସିଲୁ, କବାଟ ଦେଲା ପରେ ମୁଁ ନାନୀ ଙ୍କୁ ପଚାରିଲି

ମୁଁ -ନାନୀ ତମେ ଏଇଠି ଗୋଟେ boy friend ଠିକ କରିନେଉନ,

ନାନୀ -ମୁଁ ବି ସେୟା ଭାବୁଛି, ଏଠି ଯଦି କେହି ମିଳିଯାଆନ୍ତା ତାହାଲେ ମୋତେ ଆଉ ମୂଳା କି କାକୁଡି ର ସାହାଯ୍ୟ ଦରକାର ପଡନ୍ତା ନାହିଁ,, ହେଲେ ମିଳୁଛନ୍ତି କେଉଁଠି ଯେ, ତା ଛଡା ଏଠି କିଏ ଜାଣିଲେ ମା ମୋ ହାଲତ ଖରାପ କରିଦେବ,

ମୁଁ -ବୁଝିଲ ନାନୀ ତମେ ଯେମିତି ହେଇଚ ନା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଯିଏ ହେଲେ ରାଜି ହେଇଯିବ,,

ନାନୀ ସତରେ, ତାହାଲେ ତୁ ରାଜି ହେଇଯା, ତା ଛଡା ତୋ ହତିଆର ଟା ଯେମିତି ହେଇଛି ନା.. ଏତିକି କହି ନାନୀ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲେ, ମୁଁ ବି ଜାଣିଗଲି ନାନୀ ପୁରା ରେଡି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଚୁମା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ପାଟିରେ ଜିଭ ପୁରାଇ ପୁରା ଜୋସ ରେ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲୁ, ପାଖା ପାଖି ଦଶ ମିନିଟ ଏମିତି କଲାପରେ

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି, ଭିତରେ ସେ ବ୍ରା ବି ପିନ୍ଧିନଥିଲେ,, ମୁଁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ froke କୁ କାଢି ତାଙ୍କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି, ସତରେ କି ନରମ ପୁରା ଗୋରା ଦୂଧ ମୁଁ ସିଧା ତାକୁ ବାରି ବାରି ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଆଉସୁ ଆଉସୁ କହୁଥିଲେ

ନାନୀ -ଆଃ ରାଜୁ ଆଃ ସତରେ ତୁ ବହୁତ ଭଲ ଚୁଚୁମୁ ଛୁ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଯାଉଛି, ଆଃ ଉହୁଁ ଆହୁରି ଚୂସ, ମୁଁ ବି ଦୂଧ ଚୁଚୁମୁ ଚୁଚୁମୁ ତା ପେଣ୍ଟି କୁ କାଢି ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି,, ଓଃ ତା ବିଆ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଟାଣ ହେଇଗଲା, କାରଣ ତା ବିଆରେ ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନଥିଲା, ପୁରା ସଫା,, ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରାଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ସିଏ ଖାଲି ବିଚଳିତ ହେଇ

ନାନୀ -ଉହୁଁ ଆଃ ଉଆ ଇଃ ଇସଃ ଆଃ ମଜା ଲାଗୁଛି ଆଃ ଉହୁଁ ଆଃ ଓଃ ଏମିତି ହେଉଥିଲା,, ପାଖାପାଖି ଦଶ ମିନିଟ ପରେ ମୋତେ ସେ ଖଟକୁ ଠେଲି ଦେଇ ମୋତେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିପକାଇଲା, ତା ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନିରେଖି ଦେଖିଲା ଆଉ ଦୁଇ ହାତରେ ହଲାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କହିଲା

ନାନୀ -ଓଃ ରାଜୁ କେଡ଼େବଡ଼ ବାଣ୍ଡ ରଖିଛୁ, ସତରେ ଏ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଜିଠୁ ମୁଁ ଶାନ୍ତ କରିବି, ଆଜିଠୁ ଏ ବାଣ୍ଡର ଗିହା ମୁଁ ଖାଇବି,, ମୋତେ ଗେହିଁବୁତ

ମୁଁ -ନାନୀ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନି, ଆଜିଠୁ ତମ ବିଆ ଆଉ ତମର ଦାୟିତ୍ୱ ମୋର,, ଦେଖିବ ଆଜି କେମିତି ତମକୁ ମଜା ଦେବି,, ଏତିକି କହୁକହୁ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲା ଠିକ lalipop ଭଳି, ସତରେ ନାନୀ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଚୁଷିବାରେ ମାହିର ବୋଲି ଜଣାପଡୁଥିଲା,, କାରଣ କେତେବେଳେ ସେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଷୁଥିଲା ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ ବାଣ୍ଡ ଅଗ କଣାରେ ଜିଭ ବୁଲାଉ ଥିଲା, ସତରେ ନାନୀ ବାଣ୍ଡ ଚୁସି ବହୁତ ମଜା ଦେଉଥିଲା,,

🎧 – ଶୁଣନ୍ତୁ- ରହିମ ପଠାଣ ମୋ ଗଲୁ ମାରିଲା। – Odia Sex Story

ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବାହାରୁଥିବା ଲାଳ କୁ ବି ସେ ଚୁସି ସଫା କରିଦେଉଥିଲା,, ମୁଁ ଏବେ ତାକୁ ଟାଣି ତା ବିଆ କୁ ମୋ ପାଟି ପାଖକୁ ଆଣିଲି ଠିକ 69 ଭଳି, ମୁଁ ବି ତା ବିଆ କୁ ମେଲା କରି ତା କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି,, ସତରେ ତା ବାଳ ଶୂନ୍ୟ ବିଆ ଚାଟିବାକୁ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା, ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷୁ ଚୁଷୁ ସେ ବି ବିଆ ଚଟା ର ମଜା ନେଉଥିଲା କିଛି ସମୟ ଏ ମଜା ନେଲା ପରେ ଏବେ ମୁଁ ତାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ,

ଖଟ ଧାରାରେ ମୁଁ ଠିଆ ହେଲି ତା ଦୁଇ ଗୋଡ଼ କୁ ମୋକାନ୍ଧ ରେ ରଖି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ସେଟ କରି ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଧକା ମାରିଲି, ଫଛ କରି ଶବ୍ଦ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆକୁ ଚିରି ପୁରା ମୂଳାଯାଏ ପଶିଗଲା,, ଆଉ ସେ ତକିଆ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ଚିଲେଇ ଉଠିଲା,

ନାନୀ ବୋଉଲୋ ମା ଉହୁଁ ଆଃ କାଟୁଛି ଆଃ ଇସଃ ମୋ ବିଆ ଆଃ ଉହୁଁ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା

ମୁଁ -କଣ ଲୋ ନାନୀ ଏମିତି ହେଉଛ ଯେମିତି ନୂଆ ବାଣ୍ଡ ନେଉଛ,, କହି ଧୀରେ ଧୀରେ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କଲି

{Odia Sex Stories} ନାନୀ -(ଧଇଁସଇଁ ହେଇ )ମା ଏଇଟା ଯେମିତି ଗାଳିଲା ନା ନୂଆ ବି ଏତେ କାଟି ନଥିଲା,, ମା ଆଃ ଆଃ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉଇଁ ଆଃ ଇସଃ ଇଃ ଉହୁଁ ଆଃ ଆଃ ଓଃ ଉଁ ମା ଧୀରେ ଆଃ ମଜା ଆଜି ବହୁତ ମଜା ଟିକେ ଧୀରେ,, ମୁଁ ତା ଶିତ୍କାର ଶୁଣି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପୁ ଚିପୁ ତା ଓଠରେ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ତାକୁ ଗେହି ଚାଲିଥିଲି,, ଯେତେବେଳେ ତା ବିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଫଛ ଫଛ ଶବ୍ଦ କଲା ମୁଁ ମୋ ଗେହିଁବାର ବେଗ ବଢ଼ାଇ ଦେଲି, କେତେବେଳେ ଅଧା ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରି ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ ପୁରା ବାହାର କରି ତାକୁ ଧନା ଧନ ଗେହି ଚାଲିଥିଲି, ଆଉ ଘର ଭିତରେ ଖାଲି ତାର ଉହୁଁ ଆଃ ଉହୁଁ ଓଃ ଧୀରେ ଆଃ ଉଇଁ ମା ଆଃ ଓଃ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆ ଓଃ ଓଃ ଉହୁଁ ଶବ୍ଦ ସହିତ ତା ବିଆ ଖାଲି ଫଛ ଫଛ ଫଛ ଫଛ ଶବ୍ଦ ଶୁଭୁଥିଲା, ପାଖାପାଖି 30 ମିନିଟ ଗେହିଲା ପରେ ମୁଁ ତା ବିଆ ରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ କାଢି ତା ପାଟିରେ ଦେଲି, ସେ ପୁରା ତାକୁ lali pop ଭଳି ଚାଟି ସଫା କରିବାକୁ ଲାଗିଲା,,

ପ୍ରକୃତରେ ନାନୀ ଯେ ପୁରା ଗିହା ଖାଇବାରେ ପେଲେଇ ଜଣାପଡୁଥିଲା, କିଛି ସମୟ ଚାଟିବା ପରେ ସେ କହିଲା ସତରେ ରାଜୁ ତୋର ବାଣ୍ଡଟା ମସ୍ତ ଅଛି କହି ମୋତେ ଖଟ ଉପରକୁ ଠେଲି ଦେଲା,, ତା ପରେ ମୋ ଉପରକୁ ଚଢି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ତା ବିଆ କୁ ସେଟ କରି ପସେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲା,, ସିଏ ଗେହିଲା ବେଳେ ମୋ ଉପରେ ନଇଁ କେତେବେଳେ ତା ଦୁଧକୁ ମୋ ପାଟିରେ ଦେଇ ଚୁଚୁମାଉ ଥିଲା  ତ ପୁଣି କେତେବେଳେ ମୋ ଓଠରେ ଓଠ ରଖି ଗେଲ କରୁଥିଲା,

ତା ଗେହିବା ଭିତରେ ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ଉହୁଁ ଆଃ ହେଉଥିଲା, ପାଖା ପାଖି ପନ୍ଦର ମିନିଟ ଗେହିଲା ପରେ ସେ ମୋ ଉପରୁ ଓହ୍ଲାଇ ପଡି ତଳସୋଇ ମୋତେ ଗେଲ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା,, ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତରେ ହଲାଇ କହିଲା, ରାଜୁ କେତେବେଳେ ଏଟରୁ ପାଣି ବାହାରିବ,, ଆଉ କେତେସମୟ କରିବୁ.

ମୋ ମାଇଁ କୁ ଗେହିଁ ପେଟରେ କଲି

ମୁଁ -ନାନୀ, ତମେ ଯେମିତି ମଜା ଦେଉଛ ଇଏ ତ ଆହୁରି ମଜା ନେବ କହି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠେଇବାକୁ କହିଲି,, ତା ପରେ ପଛ ପଟୁ ତା ନାଳୁଆ ବିଆ ରେ ଭସ କରି ବାଣ୍ଡ ପୁରାଇ, ତା ଚୁଟି କୁ ଟାଣି ଧନା ଧନ ଗେହିବା ଆରମ୍ଭ କଲି, ମଝିରେ ମଝିରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଜୋର ଜୋର ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରିଚାଲିଲି,, ଆଉ ସେ ଖାଲି

ନାନୀ -ଉହୁଁ ଆଃ ଆଉ ଧୀରେ ଆଃ ମା ଲୋ ଆଃ ଉହୁଁ ଉଇଁ କାଟୁଚି ମରିଗଲି ଆଃ ଉହୁଁ ଉହୁଁ ଟିକେ ଧୀରେ ଓଃ ଆଃ ଉହୁଁ ମୋ ବିଆ ଆଃ ଆଃ ଏମିତି ହେଉଥିଲା, ପାଖା ପାଖି ଦଶ ମନିଟ ନିରଧୂମ ଗେହିବା ପରେ ମୁଁ ମୋ ସବୁ ବାଣ୍ଡ ପାଣି ତା ବିଆ ରେ ଛାଡିଦେଲି,,

ନାନୀ -ସତରେ ରାଜୁ ଆଜି ତୁ ମୋତେ ପୁରା ଶାନ୍ତି କରିଦେଲୁ, ସେଇ ଦିନଠୁଁ ମୁଁ ତାକୁ ମାଉସୀ ହେରି ଆସିବା ଯାଏ ନିରଧୂମ ଗେହୁଥିଲି, ଆଶା କାହାଣୀ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ

ଆପଣଙ୍କ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ