Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ନୁଆ ମାଆର ଝିଅ ଲିଲି ସହ ସଂଭୋଗ

ନୁଆ ମାଆ ଆସିବା ପରେ ବହୁତ କିଛି ବଦଳି ଯାଇଥିଲା. ମୋତେ ଯେଉଁ ଖୁସି ମିଳୁଥିଲା ତାହାର ଲୋଭ ବଢୁଥିଲା ବେଳକୁ ନୁଆ ମାଆ ମୋତେ ସମୟ ଦେଇ ପାରୁନଥିଲେ. ବାପା ବି ଆଜିକାଲି ବେଶୀ ସମୟ ଘରେ ହିଁ ରହୁଥିଲେ. ଟିକେ ମଉକା ପାଇଲେ ନୁଆ ମାଆ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବାକୁ ମୁଁ ତରସି ଯାଉଥିଲି, କିନ୍ତୁ ସମ୍ଭବ ହେଉନଥିଲା. ଏଇ ସମୟରେ ମୋ ଧ୍ୟାନ ଲିଲି ଉପରକୁ ଗଲା. ନୁଆ ମାଆର ଝିଅ ଲିଲି. ସେ ମୋ ରୁମରେ ଶୋଉଥିଲା, ଆଉ ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ରାତିରେ ମୁଠି ମାରି ଶୋଉଥିଲି ସିନା ହେଲେ ତା ଦେହରେ ହାତ୍ ଦେଇ ପାରିନଥିଲି. କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେ ମଉକାର ଅପେକ୍ଷ୍ୟାରେ ଥିଲି.

ନାନି ର ବିଆ ଚାଟିବା କାହାଣୀ Nani ra bia chata story


ଦିନେ ସକାଳୁ ବାପା ମୋତେ କହିଲେ, ତୁ କଲେଜ ଗଲାବେଳେ ଲିଲିକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯା, ତା ମାଉସୀ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେବୁ. ଫେରିଲା ବେଳକୁ ନେଇ ଆସିବୁ. ମୋ କଲେଜ ସମୟ ସକାଳ ନଅଟାରୁ ଦିପହର ପର୍ଯନ୍ତ ଥାଏ. ଲିଲିକୁ ଗାଡିରେ ବସେଇ ତା ମାଉସୀ ଘରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ମୁଁ କଲେଜ ଗଲି. ସେ ଦିନ ବୋଧହୁଏ ବାପାଙ୍କ ଅଫିସରେ ଛୁଟି ଥିଲା କି କଣ.


କଲେଜରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ କରୁ କଲେଜ ସମୟ ସରିଗଲା. ଘରକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରୁଥିଲି, ଜଣେ ସାଙ୍ଗ କହିଲା, ଚାଲ ଆଜି ଢାବାକୁ ଯିବା. ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା. ସେମିତିରେ ଘରେ ତ ବାପା ଆଉ ନୁଆ ମାଆର ସେକ୍ସ୍ ଚାଲିଥିବ, ତେଣୁ କହିଲି ରହ ବାପାଙ୍କୁ କହିଦିଏ. ବାପାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରି ପଚାରିଲି, ବାପା କହିଲେ ହଉ ତୁ ଯା. କେତେବେଳେ ଫେରିବୁ? ମୁଁ କହିଲି ଚାରିଟା ପରେ ଆସିବି. ସେ କହିଲେ, ଫେରିଲା ବେଳେ ଲିଲିକୁ ନେଇ ଆସିବୁ. ବାପା ଭାରି ଖୁସି ଲାଗୁଥିଲେ.


ଆମେ ଢାବାରେ ଖାଇବା ପରେ ଘରକୁ ବାହାରିବା ବେଳକୁ ପାଞ୍ଚଟା ହେଲାଣି. ଲିଲିର ମାଉସୀ ଘର ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେ ବାହାରକୁ ଆସିଲା ଆଉ ତା ସହିତ ତା ମାଉସୀ. ତା ମାଉସୀ ନୁଆ ମାଆର ସାନ ଭଉଣୀ, ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ମାଖା ମାଲ୍. ନାଈଟି ପିନ୍ଧିଥିଲେ ବି ତାଙ୍କ ଶରୀରର ପୁରା ଗଠନ ଜଣା ପଡୁଥିଲା.


ତାଙ୍କୁ ଗୋଡ୍‌ରୁ ମୁଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ନିରେଖି ଚାହିଁଲେ ଆଉ ଫେଁ କିନା ହସିଦେଲେ. ତାଙ୍କ ହସଟା ଭାରି ଆକର୍ଷକ ଥିଲା. ଆଖି ଦୁଇଟା ଟାଣିଲା ଟାଣିଲା ପରି. ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁଲେ ମୋତେ ଆହୁରି ଆକର୍ଷକ ଲାଗୁଥିଲେ. ଲିଲି କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ବୋଧହୁଏ ଘର ଭିତରକୁ ଗଲା, ଆଊ ଏଇ ସମୟରେ ମାଉସୀ ମୋତେ ପଚାରିଲେ, କଲେଜ୍ ଯାଇଥିଲ? ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ ବୋଲି କହିଲି, ସେ ହସୁଥିଲେ ଆଊ କହୁଥିଲେ, ଆମ ଘରକୁ ଆସୁନ? ମୁଁ ଭିତରକୁ ଚାହିଁଲି, ସେ କହିଲେ ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି. ମଉସା ଦିନବେଳେ ଅଫିସ୍ ଯାଆନ୍ତି, ଫେରିବା ବେଳକୁ ରାତି. ତମେ କଲେଜରୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଇଆଡ଼େ ଆସ. ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି. ନିଶ୍ଚୟ ଆସିବି. ଏଇ ସମୟରେ ଲିଲି ଆସିଲା ଆଉ ଆମେ ସେଇଠୁ ଆସିଲୁ. ବାଟରେ ମାଉସୀ ବିଷୟରେ ପଚାରିବା ପରେ ଲିଲି କହିଲା, ମାଉସୀର ଛୁଆପିଲା କିଛି ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଲିଲିକୁ ବେଶି ଗେଲ କରନ୍ତି. ମଉସା ଗରିବ ଲୋକ, ମଲରେ ଦରବାନ୍ ହେଇଛନ୍ତି. ଦିନ ରାତି ଡ୍ୟୁଟି କରନ୍ତି.

ଭିଣେୟୀ ର ଗରମ ହାତ ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତି କଲା – Odia Sex Katha


ବାଟରେ ଲିଲି କହିଲା, ଗୁପଚୁପ୍ ଖାଇବ. ଆମେ ଅଟକି ଗଲୁ, ନୁଆ ମାଆକୁ ଫୋନ୍ କରିଲି. ସେ ଥକିଲା ଥକିଲା ଆବାଜରେ କହିଲେ, ମୋ ଦେହ ଟିକେ ଭଲ ଳାଗୁନି. ଗୁପଚୁପ୍ ଖାଇବ କି ପଚାରିବା ପରେ ହଁ କହିଲେ. ଆମେ ଘରକୁ ଆସିବା ବେଳକୁ ବାପା ନଥିଲେ. ସେ ବଜାର ସଉଦା କରିବାକୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ. ଲିଲି ରୁମକୁ ଗଲାପରେ ମୁଁ ନୁଆ ମାଆ ପାଖକୁ ଯାଇ ପଚାରିଲି, କଣ ହେଲା? ଆଜି ଦିନ ବେଳେ ବେଶୀ ପରିଶ୍ରମ ହେଇଗଲା କି? ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲେ, ତମ ବାପା ଆଜି ମେଡିସିନ୍ ଖାଇ ଦେଇଥିଲେ ପରା? ସକାଳୁ ଲାଗିଥିଲେ ଯେ ସଞ୍ଜ ହେଇଗଲା. ଆଜି ଦୁଇ ଦୁଇଥର ମୋ ଅଣ୍ଟା ବଥା କରିଦେଇଛନ୍ତି. ଲିଲି ଗୁପଚୁପ୍ ଧରି ଆସିବା ପରେ ସେ ଖଟରେ ଉଠି ବସିଲା ବେଳକୁ ସିଧା ବସି ପାରୁନଥିଲେ. ଲିଲି ପାଣି ଆଣିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା ପଚାରିଲି, ପଛରୁ ବି? ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲେ, କେବେ କରିନଥିଲେ, ଥରେ କରିବା ପରେ ମଜା ଲାଗିଗଲା, ଦୁଇଥର କରିଦେଇଛନ୍ତି. 


ଏଇ ସବୁ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ରୁମକୁ ଆସିଲି, ମୋତେ ସେତେବେଳକୁ କେମିତି ଲାଗୁଥିବ ଭାବିଲେ ଦେଖି. ପୋଷାକ ବଦଳାଇ, ବାଥରୁମରେ ପସିଗଲି, ସେଇଠି ଲିଲିର ବ୍ରା ଶୁଖୁଥିଲା ତାକୁ ବାଣ୍ଡରେ ଗୁଡେଇ ଧରି ମୁଠି ମାରିଲି ଆଉ ବୀର୍ଯ ଝଡେଇ ଦେଇ ବ୍ରାକୁ ଓଦା କରି ଶୁକେଇ ଦେଇ ଆସିଲି.


ମୋ ପରେ ଲିଲି ବାଥରୁମ୍ ଗଲା ଆଉ ଫେରି ଆସି କହିଲା, ସକାଳୁ ବ୍ରା ଶୁଖେଇଥିଲି ଏତେବେଳ ଯାଏଁ ଓଦା ଅଛି. ମୁଁ କିଛି କହିଲିନି. ସେ ବିନା ବ୍ରାରେ ଖାଲି ଟପ୍ ପିନ୍ଧି ଖଟରେ ବସି ଲେଖାଲେଖିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଗଲା. ମୋତେ କିଛି ଭଲ ଲାଗୁନଥାଏ. ବାପା ଫେରିଲେ ଆଉ ସିଧା ବ୍ୟାଗ୍ ଧରି ନିଜ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ. କିଛି ସମୟ ପରେ ଲିଲିକୁ ଡାକିଲେ ଆଉ ବ୍ୟାଗ୍ ଦେଇ ପରିବା ରୋଷେଇ ଘରେ ରଖିବାଉ କହିଲେ. ସେ ବ୍ୟାଗରେ ଆଉ କିଛି ଆଣିଥିଲେ ଭଳି ମନେହେଲା.


କିଛି ସମୟ ପରେ ବାପା ନୁଆ ମାଆକୁ ଧରି ବାହାରକୁ ଯିବେ ବୋଲି କହିଲେ. ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଘରେ ରହିବାକୁ କହି ସେମାନେ ବାହାରିଲେ. ମୋର ମନ ଥିଲା ବାପାଙ୍କ ରୁମରେ. ସେମାନେ ଗଲା ପରେ ଲିଲି ରୁମରେ ବସି ପଢୁଥିଲା ମୁଂ ଉଠି ଆସିଲି ଆଉ ବାପାଙ୍କ ରୁମରେ ପଶି ଲାଇଟ୍ ଲଗାଇ କଣ ଜିନିଷ ଆସିଛି ଖୋଜିବାକୁ ଲାଗିଲି, ଏଇ ସମୟରେ ଲିଲି ଆସିଲା ଆଉ କହିଲା କଣ କରୁଛୁ? କଣ ଖୋଜୁଛୁ? ମୁଁ କହିଲି, କିଛି ନାହିଁ, ସଞ୍ଜରେ ଏଇ ଖଟରେ ବସିଥିଲି ମୋ ମୋବାଇଲର ମେମୋରି କାର୍ଡ୍ କୋଊଠି ପଡ଼ିଯାଇଛି ଦେଖୁଛି. ସେ ସନ୍ଦେହ କରି କହିଲା, ସତ କହ କଣ ଖୋଜୁଛୁ? ସେତେବେଳେ ମୋତେ ଦିଶିଲା ବାପାଙ୍କ ଆଲମିରା ଉପରେ ଦୁଇଟା ବିୟର୍ କ୍ୟାନ୍ ଅଛି. ମୁଁ ସେଆଡକୁ ଦେଖୁଥିଲି, ଲିଲି ବି ଦେଖିଦେଲା ଆଉ କହିଲା, କୋଲଡ଼୍ରିଙ୍କ୍ ଡବା ଏଇଠି କାହିଁକି ଅଛି? ଫ୍ରିଜରେ ରଖିଲେନି? ମୁଁ କହିଲି, ଆରେ ଉଲି, ସେଇଟା ଅଲଗା ଜିନିଷ. ସେ ପଚାରିଲା, ମାନେ? ମୁଁ କହିଲି, ମଦ. ସେ ଆଁ କରି ଚାହିଁଲା ଆଉ କହିଳା, ବାପା ମଦ ପିଅନ୍ତି? ମୁଁ କହିଲି, ହଁ ବେଳେ ବେଳେ ପିଅନ୍ତି.

ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଶଶୁର ବାଣ୍ଡ – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ


ଆମେ ସେ ରୁମରୁ ବାହାରି ଆସିଲୁ. ଆମ ରୁମରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ଲିଲି ପଚାରିଲା ମଦ କାହିଁକି ପିଅନ୍ତି? ମୁଁ କହିଲି, ମଜା ଲାଗେ. ସେ କହିଲା, ତୁ ପିଉଛୁ?? ମୁଁ କହିଲି, ନା ସବୁବେଳେ ପିଏନି. ସାଙ୍ଗ ସାଥିରେ ବେଳେ ବେଳେ ଟିକେ ଚାଖିଦିଏ. ସେ କହିଲ୍ଲା, ଛି… ମଦ ପିଇବା ଖରାଅ କଥା. ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ଭଲ ପିଲା ହେଇ ଥା. ତାପରେ ବି ତା ପ୍ରଶନ୍ ସରୁନଥିଲା. ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ବାପା ଆସିଲେ ସବୁ ପଚାରିଦେବ କି କଣ.


ବାପା ଫେରିବା ବେଳକୁ ରାତି ନଅଟା ହେଲାଣି. ସେ ଖାଇବା ଜିନିଷ ବାହାରୁ ନେଇ ଆସିଥିଲେ. ଆମେ ସବୁ ଖାଇବା ପରେ ଶୀଘ୍ର ସବୁ ଶୋଇପଡ୍‌ ବୋଲି କହିଦେଇ ବାପା ନୁଆ ମାଆକୁ ଧରି ନିଜ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ. ମୋତେ ନିଦ ଆସୁନଥାଏ. ଲିଲି ମଧ୍ୟ ଶୋଇନଥାଏ. ତାକୁ କହିଲି, ତୁ ଶୋଇଯା. ସେ କହିଲା ନିଦ ଲାଗୁନି. କିଛି ସମଅ ପରେ ବାପାଙ୍କ ରୁମରୁ ହସର ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା. ମୋ ଆଖି ସେଇ ଆଡକୁ ଯାଉଥାଏ. ଲିଲି ପଚାରିଲା, ସେ ରୁମରେ କଣ ହେଉଛି? ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ଶୋଈଯା. ସେ କିନ୍ତୁ ଶୋଇନଥିଲା.


କିଛି ସମୟ ପରେ ଶବ୍ଦ ଆହୁରି ଅଧିକ ଶୁଭିଲା ଆଉ ଲିଲି କହିଲା, କଣ ହେଉଛି. ମୁଁ ବିରକ୍ତ ହୋଇ କହିଲି, ଯା ଦେଖି ଆସିବୁ. ସେ ଉଠିଲା କିନ୍ତୁ ଅଟକି ଗଲା ଆଉ କହିଲା, ଭାଇ ତୁ ବି ଆସ. ମିଶିକି ଯିବା. ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାଉଥିଲି ଲିଲିକୁ କେମିତି ପଟେଇବି ଆଜି ମଉକା ମିଳିଗଲା. ଲିଲିର ହାତଧରି ଧିରେ ଧିରେ ଆମେ ବୈଠକକୁ ଗଲ୍, ସେଇଠୁ ବାପାଙ୍କ ରୁମ ବାହାରେ ରହି କବାଟ ପାଖରେ ଧିରେ ଶୁଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲୁ. ବାପା ହସୁଥାନ୍ତି ଆଉ ନୁଆ ମାଆ ବି. ନୁଆ ମାଆ କହୁଥାଆନ୍ତି, ତମେ ଏଇ ସବୁ ଜିନିଷ ପିଇଦେଇ ଏତେ ଶକ୍ତି ପାଇଛ? ବାପା ହସୁଥାନ୍ତି. ତାପରେ ଚୁମା ଦେବାର ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା. ଆଉ ନୁଆ ମାଆର ଆଃ ଆଃ ଶବ୍ଦ ବି ଶୁଭିଲା. ଯୋଗକୁ ବାପାଙ୍କ ରୁମର ଝରକା ପାଖରେ ଅଳ୍ପ ଯାଗା ଖାଲିଥିଲା ଯୋଉ ପାଖରେ ଭିତରର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ. ଲିଲି ସେଇ ପାଖକୁ ଯାଇ ଆଁ କରି ଛିଡ୍”ଆ ହୋଇଥାଏ. ମୁଁ ଯାଈ ପାଖରେ ଠିଆ ହେବାବେଳକୁ ଭିତରେ ବାପା ନୁଆ ମାଆକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଖାଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ଦିଶୁଥିଲା.

ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ – ଭଉଣୀ ବୟଫ୍ରେଇଣ୍ଡ ର ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ


ମୁଁ ନିରବରେ ଲିଲି ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇ ସେ ସବୁ ଦେଖୁଥିଲି ଆଉ ଲିଲିକୁ ଦେଖୁଥିଲି. ଲିଲି ଆଁ କରି ସବୁ ଦେଖୁଥିଲା. ନୁଆ ମାଆ ବାପାଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି ଟେକିଦେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ମୁଠେଇ ଧରି ହଲେଇବା ଦେଖିବା ବେଳେ ଲିଲି ପଛକୁ ବୁଲି ପଡ଼ିଲା ଆଊ ମୋତେ ଦେଖି ଚମକି ପଡ଼ିଲା ପରି ହେଲା ଆଉ ସେଠାରୁ ରୁମକୁ ଆସିଗଲା. ମୁଁ ତାପଛେ ପଛେ ଆସିଲି. ସେ ଖତ ଉପରେ ବସିଥିଲା. ମୁହଁ ଗମ୍ଭୀର ଦିଶୁଥିଲା. ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ? ସେ କହିଲା ମଦ ପିଇଲେ ଲୋକମାନେ ଖରାପ କାମ କରନ୍ତି. ମୁଁ ହସିଦେଇ କହିଲି, ଖରାପ? କଣ ଖରାପ? ସେ କହିଲା, ସେମାନେ ଯାଃଆ ସବୁ କରୁଥିଲେ. ମୁଁ କହିଲି, ସେଇଟା ତ ସବୁଠୁ ମଜା କାମ. ଆଉ ସେଇ କାମ କରିଲେ ତ ପିଲା ଜନ୍ମ ହୁଏ, ତା ହେଲେ ଖରାପ କେମିତି ହେଲା? ସେ କହିଲା, ତ କଣ ସମସ୍ତେ ଏମିତି କରନ୍ତି? ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ବହିରେ ଆଉ ସବୁ କଣ ପଢୁଛୁ? ଜାଣିନୁ? ସେ କହିଲା, ଏ ସବୁ ଆମକୁ ପଢା ହେଉନି. ମୁଁ କହିଲି, ଆରେ ଓଲି ଏ ସବୁ କଣ କେବେ ପଢାହୁଏ? ଏ ସବୁ ଆପେ ଆପେ ଜାଣିବାକୁ ପଡ଼େ. ଏବେ ତୁ ଦେଖିଲୁ, ତୁ ଜାଣିଲୁ. ସେମିତି.


ସେ କିଛି କହିଲାନି. ଖଟରେ ଶୋଇଗଲା. ମୁଁ ଟେବୁଲ୍ ପାଖରେ ବସି ମୋବାଇଲରେ ସେକ୍ସ୍ ଛବି ଦେଖୁଥିଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ବୁଲିପଡ଼ି ମୋ ଆଡ଼କୁ ଚାହିଁ କହିଲା, ତୁ ଏ ସବୁ କରିଛୁ? ମୁଁ କହିଲି, ହଁ. ସେ କହିଲେ, ତତେ ଖରାପ ଲାଗିଲାନି? ମୁଁ କହିଲି, ଖରାପ କାହିଁକି ଲାଗିବ? ଏଇ ଜିନିଷ ଭାରି ମଜା, ଚାଲ ଦେଖିବୁ ସେମାନେ କେମିତି ମଜା କରୁଛନ୍ତି. ସେ କିଛି ଭାବିବା ପରେ କହିଲା, ଚାଲ ଦେଖିବା. ଆମେ ରୁମରୁ ବାହାରି ଧିରେ ଧିରେ ଗଲୁ, ଆଉ ଏଥର ଦେଖିବା ବେଳକୁ ବାପା ନୁଆ ମାଆକୁ ପଛରୁ ଧକା ମାରୁଥିଲେ. ନୁଆ ମାଆ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲେ ଆଉ ବାପା ବି ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲେ. କିଛି ସମୟ ପରେ ବାପାଙ୍କ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଆସିବା ପରେ ସେମାନେ ଥକି ଶୋଇଗଲେ.


 ଆମେ ରୁମକୁ ଫେରି ଆସିଲୁ, ମୁଁ ଘଣ୍ଡା ଦେଖିଲି, ସମୟ ରାତି ବାରଟା ହେଲାଣି. କହିଲି, ବେଶୀ ଲେଟ୍ ହେଲାଣି, ଶୋଇପଡ. ସେ ହଁ ବୋଲି କହିଲା, ଆଉ ଶୋଇଆକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲା. ମୁଁ ବି ମୋବାଇଲ୍ ବନ୍ଦ କରିଦେଇ ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ କରି ଶୋଇବାକୁ ଗଲି. ସେ ମୋ ପାଖରେ ଶୋଇଥିଲା, ଏକଡ ସେକଡ୍ ହେଉଥିଲା. ପଚାରିଲି, କଣ ହେଲା? ସେ କହିଲା< ତୁ ଏ ସବୁ କରିଲେ ତତେ କାଟୁନଥିଲା? ମୁଁ କହିଲି, କାଟୁଥିଲା ଜେ ମଜା ଏତେ ଲାଗୁଥିଲା ଯେ କଷ୍ଟ୍ ସବୁ ଭୁଲିଯାଇଥିଲି. ପଚାରିଲି, ତୁ କଃଟ କଥା କେମିତି ଜାଣିଲୁ? ସେ କହିଲା< ମୋ ସାଙ୍ଗମାନେ କହନ୍ତି. ସେକ୍ସ୍ କରିଲେ, କାଟେ ବୋଲି.

ମୁଁ କହିଲି, କରିବା ଲୋକ ଠିକ୍ ଭାବରେ କରିଲେ ଜମା କାଟେନି. ସେ ମୋତେ ଚାହୁଁଥିଲା. ମୁଁ ହାତ ବଢେଇବା ପରେ ସେ ମୋ ହାତ ଉପରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ମୋ ପାଖକୁ ଘୁଞ୍ଚି ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ବାଳକୁ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ କୁଣ୍ଡେଇ ଦେଉ ଦେଉ, ତା ଗାଲକୁ ଛୁଇଁଲି, ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲା< ଭାଇ ତୁ ମୋ ସହ ସେମିତି କରିପାରିବୁ? ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ମୋ ଭଉଣୀ ପରା? ସେ କହିଲା, ସତ ଭଉଣୀ କି? ମୁଁ ତା ମଥାରେ ଚୁମା ଦେଇ ତା ଗାଲକୁ ଆଉଁସି ଦେଲି. ସେ ଆଖି ବୁଜିଦେବାପରେ ତା ଗାଲକୁ ଚୁମା ଦେଲି, ସେ ହସିଦେଲା ଆଉ ତାପରେ ତା ଓଠ ଉପରେ ଓଠ ଥୋଇବା ପରେ ସେ ଆଖି ଖୋଲି ମୋତେ ଚାହିଁଲା ଆଉ ନିଜ ଓଠ ମେଲେଇ ଦେଲା ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଓଠକୁ ଚାପିବାକୁ ଲାଗିଲୁ.

Odia Sex Kahani – ଭାଉଜ ଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ବିଆ ଚଟା


ତା ପତଳା ଟପ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତା ଛାତିକୁ ଆଉଁସି ଦେବାପରେ ସେ ମୋ ହାତକୁ ନିଜ ଛାତି ଉପରେ ଚିପି ଧରିଲା. ଆଉ ତା ମଞ୍ଜି ଭଳି ଛୋଟ୍ ନିପଲ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ମଝିରେ ଚ୍ପି ହୋଇ ରହିଲା. ତାପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି. ତା ଟପକୁ ଉପରକୁ କରିଦେଇ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ସେ ଆଃ ଆଃ ବୋଲି କହିଲା, ତାକୁ ପାଟି କରିବାକୁ ମନା କରିଲି, ଆଉ କବାଟ କିଲୁଣୀ ଦେଇ ଆସି ତା ଟପ୍କୁ ପୁରା ଖୋଲିଦେଇ ଛାତିକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଜାବୁଡି ଧରୁଥାଏ. ଏମିତି କିଛି ସମୟ କରିବା ପରେ ତା ଛାତିକୁ ଖାଇବା ସହ ତା ବିଆ ଉପରେ ହାତ ପକେଇ ଧିରେ ହିରେ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି.

ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥାଏ. ତା ପେଣ୍ଟିକୁ ତଳକୁ କରିଦେଲି ଆଉ ସ୍କର୍ଟକୁ ଉପରକୁ କରିଦେଇ ବିଆକୁ ଆଉଁସିଲି. ସେ ଅଣ୍ଟାକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ବିଆକୁ ମୋ ହାତରେ ଚିପି ଦେଉଥାଏ. ମୁଁ ଆନ୍ଗୁଟିକୁ ତା ବିଆରେ ପୁରେଇଲି. ଧିରେ ଧିରେ ଭିତର ବାହାର କରିଲି. ବିଆ ତାର ଓଦା ଲାଗୁଥାଏ, ଆଙ୍ଗୁଠି ସହଜରେ ଭିତର ବାହାର ହେଉଥାଏ. କିଛି ସମୟ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଦେଇ ଗେହିବା ପରେ ତା ବିଆକୁ ଚୁମା ଦେଲି ଆଉ ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଚାପିଲି. ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଭିଡ଼ିଧରି ଧିରେ କରି କହିଲା, ଭାଈ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି.

Sexkatha – ମାଉସ ଝିଅ ଭଉଣୀ କୁ ପେଲିଲି

 
ମୁଁ ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିଲି, ସେ ଆହ୍ ଆଃ କ୍କହୁଥିଲା. ତାପରେ ତାକୁ ଶୋଇଦେଇ ମୁଁ ମୋ ପେଣ୍ଟ୍ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ହାତରେ ଧରି ହଲେଇଲି ଆଉ ତା ବିଆରେ ଦେଇ ଧିରେ ଧିରେ ଚିପ୍ବାକୁ ଲାଗିଲି. ଟାଇଟ୍ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ୍ ସହଜରେ ପଶିବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ଥିବା ଭେସଲିନ୍ ଟିକେ ଆଣି ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇ ବିଆରେ ପୁରେଇଲି ଆଉ ଧିରେ ଧିଏର୍ ପ୍ରେସର୍ ଦେବାପରେ ବାଣ୍ଡ୍ ବିଆରେ ପଶିଗଲା. ସେ ଆଃ ବୋଲି କହି ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରି କହିଲା< ଭାଇ ଭିତରେ ଜଳୁଛି. ମୁଁ କହିଲି, ହଉ ତୁ ଚିନ୍ତା କରନା< ସ୍ଥିର ହୋଇ ରହ. ଭଲ ଲାଗିଲେ କିଛି କରିବା.

ମୁଁ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଦେଇ ତା ଉପରେ ଥାଉ ତା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ସହ ଖାଇଲି, ସେ ନିଜ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ଧରି ମୋତେ ଖୋଇଦେଇ ଥିଲା ଆଉ ତା ନିପଲକୁ ଚାପିବା ପରେ ସେ ଆଃ ଆଃ କହିଳା< ତା ପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ବାହାର କରିଲି, ସେ ଆଃ ଆହ୍ କହି ମୋତେ ଭିଡି ଧରୁଥିଲା, ବେଶୀ ସମୟ ହେଇ ପାରିଲାନି. ଅଳ୍ପ ଧକ୍କା ପରେ ତା ବିଆରୁ ରସ ବାହାରି ନିଗଡିଗଲା. ମୁଁ ବି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଗେହି ପାରିଲି ନାହିଁ. ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ସେମିତି ସ୍ଥିର ରଖି କିଛି ସମୟ ରହିଲି, ଆଉ ତାପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଆହାରକୁ ଆଣିଲି. ବାଥରୁମକୁ ଯାଇ ନୁଆ ମାଆର ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ମଜା କଥା ଭାବି ଭାବି ମୁଠି ମାରି ରସ ଝଡେଇ ଦେଇ ଆସିଲି. ସେତେବେଳକୁ ଲିଲି, ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଦେଇ ଶୋଇ ଯାଇଥିଲା. ତା ପଖରେ ଶୋଇ ତାପଛ ଆଡୁ ତାକୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲି ଆଉ ତା ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପି ଚିପି ମୁଁ ବି ଶୋଇପଡ଼ିଲି.


ପରବର୍ତ୍ତି କାହାଣୀରେ ପଢିବେ ଲିଲିର ମାଉସୀ ସହ ସେକ୍ସ ଅନ୍ଭୂତି

Related Stories

2 2 votes
Article Rating
2 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: