Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ନୂଆ ବୋଉ ସହ ମସ୍ତି – Part 2

Part : 1 Read here >> ନୂଆ ବୋଉ ସହ ମସ୍ତି – Odia Sex Story

ରାତିରେ ବିଳମ୍ବ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନୁଆ ମାଆ ସହ ସେକ୍ସ୍ କରିବା ପରେ ମୁଁ ପୁରା ହାଲିଆ ହୋଇ ଶୋଇଗଲି. ସକାଳ ଆଠଟା ବେଳକୁ ବାପା ଆସି ଉଠେଇଲେ. କିଛି ସମୟ ପରେ ନୁଆ ମାଆ ଆସି ବେଡରେ ମୋ ପାଖରେ ବସି ମୋତେ ଉଠେଇଲେ. ସେ ମୋତେ ଉଠେଇବା ପାଇଁ ଚାଦର ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ପେଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପକେଇବା ପରେ ମୁଁ ଉଠି ବସି ପଡ଼ିଲି. ଦେଖିଲି ପାଖରେ ଲିଲି ଶୋଇନି. ମୁଁ ପୁରା ଡରି ଯାଇଥିଲି. କହିଲି, ଏତେ ଶୀଘ୍ର କାହିଁକି ଉଠେଇଲେ? ଆଜି ତ ଛୁଟି ଅଛି. ଏମିତି କହୁଥିବା ବେଳେ କବାଟ ପାଖରେ ବାପା ଆସି କହିଲେ, ଯାଆ ବଜାର ଯାଇ, କିଛି ସଉଦା ଆଉ ଜିନିଷପତ୍ର ଆଣିଦେ. ଇଚ୍ଛା ହେଉନଥିଲା କିନ୍ତୁ ନୁଆ ମାଆ କହିବା ପରେ ଉଠିଲି.


ସେ ବ୍ୟାଗ୍ ଦେଇ ବଜାରରୁ କଣ ସବୁ ଅଣାଯିବ କହିବା ବେଳକୁ ବାପା ଗାଡ଼ି ଚାବି ଦେଇ କହିଲେ, ବଜାର ଯାଉଛୁ ତ ଲିଲିକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯା. ସେ ବି ବୁଲି ଆସିବ. ମୁଁ କହିଲି ପରିବା ବଜାରରେ କଣ ବୁଲିବ ସେ? ବାପା କହିଲେ, ପୁରୁଣା ଭୁବନେଶ୍ବର ଆଡ଼େ ଯା. ମନ୍ଦିର ଦେଖେଇ ଆଣ. ଗାଡ଼ି ମିଳିଥିଲା ଆଉ ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ବାପା ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଜାଣିଜାଣି ବାହାରକୁ ପଠାଇ ଦେଉଥିଲେ. ରାତିରେ ତ ଖେଳ ହେଇନଥିଲା. ତେଣୁ ଲିଲିକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ମୁଁ ଲିଙ୍ଗରାଜ ମନ୍ଦିର ଆଡ଼େ ପଳେଇଲି. ମନ୍ଦିର ଯାଇ ବୁଲି ଆସିବା ପରେ ପରିବା ପତ୍ର କିଣାକିଣି ସାରିଦେଇ, ବଜାରରୁ ଭଲ ମାଛ ଧରି ଘରକୁ ଆସିବା ବେଳକୁ ଦିନ ସାଢ଼େ ଏଗାରଟା ହେଲାଣି.
ନୁଆ ମାଆ ରୋଷେଇ ଘରେ ଥିଲେ ବାପା ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲେ. ଲିଲି ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ଜିନିଷ ସବୁ ଖୋଲି ଥୋଇବା ବେଳେ, ନୁଆ ମାଆ କାନରେ ପଚାରିଲି, ଆଜି କିଛି ହେଲା ନା ନାହିଁ? ସେ ହସିଦ୍ଦେଇ କହିଲେ, ହେଲା.. କାଲି ଠୁ ତ ଭଲ ହେଲା. ମୁଁ କହିଲି, ହଉ ମୋତେ ତ ତମେ ଶିଖେଇବ, ଆଉଟିକେ ଶିଖେଇ ଦିଅ, ଭଲ ସେ କରିବି. ସେ ମୋ ଗାଲକୁ ଚିମୁଟି ଦେଇ କହିଲେ, ହଉ ଦେଖିବା, କୋଉଦିନ ଗୋଟେ ଫ୍ରି ପିରିୟଡ୍ ମିଳିଗଲେ, ଏକ୍ସ୍ଟ୍ରା କ୍ଲାସ୍ ନେଇଯିବି.

ମାଉସୀ ଝିଅ କୁ ସେକ୍ସ ଶିଖେଇଲି – Odia Sex Stories


ସେଦିନ ପରେ ପ୍ରାୟ ଘରେ ମନ ଲାଗିଗଲା. ମୁଁ କଲେଜ ଗଲେ ବି ଘରକୁ ଫେରିବାକୁ ତରତର ହୁଏ. ସାଙ୍ଗମାନେ ଭାବନ୍ତି ନୁଆ ମାଆ ଆସିଛି ବୋଲି ମୁଁ ଏମିତି ହେଉଛି, କିନ୍ତୁ କଥା ଥିଲା ନିଆରା. ଶୀଘ୍ର ଫେରିଲେ, ଦିନବେଳେ ମାଆ ଏକା ଥିବ ତ କିଛି ଖେଳ ହେଇ ପାରିବ ଏଇ ଆଶାରେ ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ଆସେ. କିନ୍ତୁ ଲିଲି ଥିବା ଯୋଗୁଁ କେବେ କିଛି ହୋଇ ପାରେନି.


ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ପରେ ଲିଲିର ଟ୍ୟୁସନ୍ ଲାଗିଗଲା. ସେ ଏବେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଟ୍ୟୁସନ ଯାଏ. ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଘରେ ରହେ, କିନ୍ତୁ ଅସୁବିଧା ହୁଏ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବାପା ବି ଆସି ଯାଆନ୍ତି ଆଉ ମୋତେ ନୁଆ ମାଆ ସହ ସମୟ ବିତେଇବାକୁ ମିଳେ ନାହିଁ.


ଥରେ କୌଣସି କାମରେ ବାପା ଅଫିସରୁ ଫେରିବା ବିଳମ୍ବ ହେବ ବୋଲି ଜଣେଇବା ପରେ ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲିଲି ଟ୍ୟୁସନ ଚାଲିଗଲା ପରେ ମୁଁ ନୁଆ ମାଆର ହାତଧରି ମୋ ରୁମକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି. ଅନେକ ଦିନ ହେଲା କିଛି ଖେଳ ହେଇନଥିଲା. ନୁଆ ମାଆ ମୋତେ କହିଲା, ଏତେ ଉତାବଲା କାହିଁକି ହେଉଛ? ମୁଁ କହିଲି, ନୁଆ କିଛି ଶିଖିବି ବୋଲି. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ହଉ ଚାଲ ଗାଧୋଇ ଆସିବା. ତାପରେ ଯାହା କିଛି. ସେ ମୋ ହାତ ଧରି ଗାଧୁଆ ଘରକୁ ନେଇ ଗଲେ ଆଉ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗାଧୋଇ ଦେଲେ. ସେ ମୋ ସହିତ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ କିସ୍ କରୁଥିଲୁ. ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଧରି ଚିପିଥିଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଗାଧୁଆ ସରିଗଲା ଆଉ ସେ କହିଲେ, ଯାଅ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧି ଫେନ୍ ତଳେ ବସିଥାଅ.

ଭାଉଜ ଶେଷରେ ମୋତେ ଗାଣ୍ଡି ମରିବାକୁ ଦେଲେ


କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଗାଧୁଆ ଘରୁ ଆସିଲେ. ଝିନ ପତଳା ଧଳା ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଆଉ ଓଦା ହୋଇଥିବା ହେତୁ ତାଙ୍କର୍ ଦେହ ପୁରା ଦେଖାଯାଉଥିଲା. ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଉଠିଥିଲ୍ଳା. ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମୁଠି ମାରୁ ମାରୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚାପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ. ଓଃ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଲା. ସେଇ ରାତିର କଥା ମନେ ପଡିଗଲା. ମୋତେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ସେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇ ମୋ ଦେହକୁ ଚାଟିଲେ ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ. ମୁଁ ଅସମ୍ଭାଳ ଭାବରେ ଛାଟିପିଟି ହେଉଥାଏ. କହୁଥାଏ, ମୋତେ ଚାନ୍ସ୍ ଦିଅ ମୁଁ ଏବେ ପେଲିବି, ସେ ହସିଦେଇ କହୁଥାନ୍ତି, ରହୁନ ଏତେ ତରତର କାହିଁକି ହେଉଛ? ସେ ମୋ ଛାତିକୁ ଚାପି ଚାପି ମୋ ନିପଲକୁ କାମୁଡି ଦେବାପରେ ମୋ ଦେହରେ କରେଣ୍ଡ୍ ମାରିଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ଧକ୍ ଧକ୍ କରିଲା. ସେ ମୋ ଦୁଇ ନିପଲକୁ ଚାପୁଥିଲେ ଆଊ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ମୁଠି ମାରୁଥିଲେ. କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରି ପଡ଼ିଲା. ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ସଫା ହେବା ପାଇଁ କହିଦେଇ, ନିଜେ ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିଦେଇ ସୋଫାରେ ଶୋଇଗଲେ.


ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ସଫା କରି ଫେରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଧରି ନିଜ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ମୋ ମୁହଁରେ ଦୁଧ ଦେଇ କହିଲେ, ଖାଅ. ମୁଁ ବି ଦୁଧକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚାପିଲି ଆଉ ଜିଭରେ ଚାଟିଲି, ସେ ଆଃ ଆହ୍ କହି ମୋତେ ଭ୍ଇଡି ଧରୁଥିଲେ. ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ସେ ନିଜେ ହାତରେ ଧରି ମୋ ମୁହଁରେ ଦେଇ ଖୋଇଦେଲେ. ମୁଁ ସେମିତି କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ, ତମ ଜିନିଷକୁ ମୁଁ ଯେମିତି ମୁହଁରେ ନେଇ ଖାଈଲେ ତମକୁ ଭଲ ଲାଉଛି, ସେମିତି ତମେ ମୋ ଜିନିଷକୁ ଟିକେ ଗେଲ କର. ମୁଁ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିଥିଲି ମୋତେ ଅସନା ଲାଗେନି କିଛି, ତେଣୁ ସିଧା ତଳକୁ ଗଲି ଆଉ ନୁଆ ମାଆର ଦୁଇ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ବିଆକୁ ଚାହିଁଲି. ସେ ବିଆକୁ ପୁରା ସଫା କରି ଆସିଥିଲେ. ବିଆର ଦୁଇ ଫାଳିଆକୁ ଅଲଗା କରି ଦେଇ ଜିଭରେ ଯେମିତି ଚାଟିଦେଇଛି ସେମିତି ସେ ବୋଉ ବୋଲି କହି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଲେ. ତାପରେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟିଲି, ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଉପରେ ଚିପି ଧରୁଥିଲେ ଆଉ ମୋତେ କହୁଥିଲେ ଆହୁରି ଜୋର୍ ଜୋର୍ କର. ଖାଇ ଯାଅ. ମୁଁ ବି ତାଣ୍କ କଥା ଶୁଣି ଶୁଣି ବିଆକୁ ଖାଇବା ବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଉଠି ଠିଆ ହୋଇଗଲାଣି.


ବିଆର ସାମନାରେ କ୍ଲାଈଟୋରିସ୍ ଥାଏ ତାକୁ ସେ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଦେଖେଇ କହିଲେ ତାକୁ ଭଲ କରି ଗେଲ କର. ମୁଁ କ୍ଲାଇଟୋରିସକୁ ଚୁମା ଦେବାପରେ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ସେ ଆଃ ମାଆ ବୋଲି କହି ଚିଲ୍ଲେଇ ଉଠିଥିଲେ ଆଉ ମୋତେ ଭିଡ଼ି ଧରିଲେ. ମତେ କହିଲେ, ଏଇ ଜିନିଷକୁ ଯେତେବେଳେ ବି ଚିମୁଟିବି କି ଚାପିବ, ଝିଅ ନିଜେ ନିଜେ ବିଆ ମେଲେଇ ପେଲିବାକୁ ଦେଇ ଦ୍ଦେବ. ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି କ୍ଲାଇଟୋରିସକୁ ଚାପିଲି ଆଉ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡି ଦେବାପରେ ସେ ମୋତେ ଧରିଲେ ଆଉ ରୁମକୁ ଟାଣି ନେଇଗଲେ. ସେଇଠି ଖଟ ଉପରେ ମୋତେ ଶୋଇଦ୍ଦେଇ ମୋ ମୁହଁ ଉପରେ ବିଆ କରି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ. ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାପିଲି ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ. ଓଃ ୬୯ ର ମଜା ଆସୁଥିଲା. ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି କ୍ଲାଇଟୋରିସ୍ ଖାଇବା ପରେ ସେ ଆଃ ଆହ୍ କହିଲେ ଆଊ ତାପରେ ନିଜେ ଉଠିଗଲେ ଆଊ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଇ ମୋ ଉପରେ ବସିଗଲେ.

ମୋ ବୋଉ ସହ ସେକ୍ସ ମଜା – Odia Sex Story


ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ସହଜରେ ପଶି ଯାଉଥିଲା. ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଆଉ ରସାଳ ହୋଇ ଲାଳୁଆ ହୋଇ ସାରିଥିଲା. ବାଣ୍ଡ ପଶିଗଲା ପରେ ସେ ନିଜ ଉପର ତଳ ହୋଇ ଗେହି ହେଲେ. ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଁ ହାତରେ ଧରି ଚିପୁଥିଲି. ସେ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ହୋଇ ଗେହି ହେଉଥିଲେ. ମୁଁ ଶୋଇଥିଲି ଆଊ ସେ ମୋ ଉପରେ ବସି ଗେହି ହେଉଥିଲେ.


କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଆଣ୍ଠେଇ ରହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଖଟରୁ ଓହ୍ଲେଇ ପଡି ଠିଆ ହୋଇ ପଛରୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି. ସେ ନିଜେ ପଛକୁ ଗାଣ୍ଡି କରି ଗେହି ହେଉଥିଲେ. କିଛି ସମୟ ଏମିତି କରିବା ପରେ କହିଲେ, ଚାଲ ଆଉ ଗୋଟିଏ ମଜା ତମକୁ ଆଜି ଶିଖେଇବି. ଯାଅ, ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ନଡ଼ିଆ ତେଲ୍ ଅଛି ଆଣ ଆଉ ନିଜ ବାଣ୍ଡରେ ବୋଳିଦିଅ. ମୁଁ ଜାଣି ସାରିଥିଲି,, ସେ ଗାଣ୍ଡି ମରେଇବା ପ୍ଲାନରେ ଅଛନ୍ତି. ମୁଁ ତେଲ ଆଣିବା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷିଲେ ଆଉ ଓଦା କରିଦେଲେ ତାପରେ କହିଲେ, ନା ନଡ଼ିଆ ତେଲ ଲଗାଅ. ତାପରେ ନିଜ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମେଲେଇ ଧରି କହିଲେ, ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରାଅ. ମୁଁ କହିଲି, ଯିବନି. ସେ କହିଲେ, ତେଲ ଦେଇକି ପୁରାଅ.


ତାଙ୍କ ଗେଣ୍ଡିରେ ତେଲ ପକେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋର୍ କରି ପୁରେଇଲି. ମୋ ବାଣ୍ଡ କାଟୁଥାଏ. ତଥାପି ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ମସ୍ତି କଥା ଭାବି ମୁଁ କିଛି କହୁନଥାଏ. କିଛି ସମୟ ପରେ ବାଣ୍ଡ ଧିରେ ଧିରେ କରି ଆଣ୍ଡିରେ ପଶିଗଲା. ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପି ଦେଉଥାନ୍ତି. ମୁଁ ଓଃ ଆଃ କହୁଥିଲି. ସେ କହିଲେ, ଏବେ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗପଛ କରି ମାର. ମୁଁ ତାଣ୍କ କଥା ଶୁଣି ସେ ଯେମିତି କହୁଥିଲେ ସେମିତି ମାରିଲି. ସେ ଆଃ ଆଃ କହୁଥିଲେ ଆଊ ମୁଁ ବି ଧିରେ ଧିରେ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ବଢେଇ ଦେଲେ. ତାପରେ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଆଣ୍ଡି ମାରିଲି. ସେ ଖାଳି ଆଃ ମାଆ ବୋଉ ବଲି କହୁଥାନ୍ତି. ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ମୁଁ ଆରାମରେ ଗାଣ୍ଡି ମାରୁଥିଲି. ସେ ନଇଁକରି ମୋ ସାମନାରେ ଥିଲେ. ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା କାଟିଆ ପରେ ମୋତେ କହିଲେ, ରୁହ ମୁଁ ଏମିତି ଆଉ ରହି ପାରିବିନି.


ତାପରେ ସେ ନିଜେ ମୋତେ କହିଲେ, ଚାଲ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ୍ ପାଖକୁ. ଟେବୁଲ୍ ଉପରେ ସେ ପେଟେଇ ରହିଲେ ଆଉ ମୋତେ ପଛରୁ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଲେ. ସେଇଠି ଫେନ୍ ତଳେ ଠିଆ ହୋଇ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ମୁଁ ନୁଆ ମାଆଙ୍କର ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ବାଜି ଉଠିଲା. ସେ ଫୋନ୍ ଉଠେଇ ଦେଖିଲେ. ମୁଁ ଅଟକି ଗଲି, ସେ କହିଲେ ତମେ ଚାଲିଥ. ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଚାଲିଥିଲି. ସେ ଫୋନରେ କଥା ହେଉଥିଲେ ଆଉ ସଁ ସଁ ହେଉ ହସି ହସି କାହାକୁ କହୁଥିଲେ, ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ସ୍ତ ଅଛି ପରେ କଥା ହେବି. ସେ ଫୋନ୍ ଥୋଇବା ବେଳେ ଦେଖିଲି, ମିନୁ ବୋଲି ଲେଖା ହେଇଥିଲା. 


ସେ ଯା ହେଉ ମୋର ଅନୁଭୁତି ବହୁତ ଭଲ ଥିଲା. ନୁଆ ମାଆ ନିଜେ ପଛକୁ ପଛକୁ ଆସି ଗାଣ୍ଡି ମରେଇ ହେଉଥିଲେ. ତାପରେ ସେ ହାଲିଆ ହୋଇଗଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରି ତଳେ ଟୋପା ଟୋପା ପଡ଼ିଲା. ସେ ଚରମସୁଖ ପାଇଗଲେ ବୋଲି ଜାଣିବା ପରେ ମୁଁ ଜୋର୍ ଜୋର୍ କରି ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି ଆଉ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ତାଣ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଛାଡ଼ିଦେଲି. କିଛି ସମୟ ମୁଁ ସେମିତି ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଠିଆ ହୋଇ ରହିଲି ଆଊ ତାପରେ ବାଣ୍ଡ ଶିଥିଲ ହେବାରୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲି.

ମୋ ଭଉଣୀ ମୋର ବେଷ୍ଟ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ – Odia Sex Gapa


ସେ ତରତର ହୋଇ ନିଜ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ. ମୁଁ ବେସିନ୍ ପାଖରେ ଯାଇ ନିଜକୁ ସଫା କରିଦେଇ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଆସିଲି. ବାଡ଼ିରୁ କନା ଆଣି ଟେବୁଲ୍ ପାଖରେ ପଡୁଥିବା ବିଆରସକୁ ସଫା କରିବାକୁ ଲାଗିଲି. କିନ୍ତୁ ନୁଆ ମାଆ ଶୀହ୍ର ଫେରି ଆସି, ଫିନାଇଲ୍ ଆଣି ସେଇଠି ପକେଇଲେ ଆଉ ପୋଛିଲେ.


ସବୁ କାମ ସରିବାପରେ ମୋ ପାଖରେ ବସି ସେ ଟିଭି ଦେଖୁ ଦେଖୁ ମୋତେ ଗେଲ କରି କହିଲେ, ଆଜି କେମିତି ଲାଗିଲା. ମୁଁ କହିଲି, ମସ୍ତ୍ ଲାଗିଲା. ଆଉ କଣ ଶିଖେଇବ? ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ସବୁ କଣ ଆଜି ହିଁ ଶିଖିଯିବ? ଧିରେ ଧିରେ ସବୁ ଶିଖେଇବି. ମୁଁ ପଚାରିଲି ମିନୁ କିଏ? ସେ କହିଲେ, ମିନୁ ମୋ ମାଉସୀ ଝିଅ ଭଉଣୀ. ଏଠି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ହିଁ ରହେ. ଲିଲିର ଗେହ୍ଲି ମାଉସୀ. ଲିଲି ସାଙ୍ଗରେ ଯାଅ ଦିନେ ତାଙ୍କ ଘର ଆଡ଼େ ବୁଲି ଆସିବ. ସେ ବହୁତ ସ୍ନେହି. ବହୁତ ଗେଲ କରିବ. ମୁଁ ଚିଡ଼େଇକି ପଚାରିଲି, ଆପଣଙ୍କ ଭଳି ଗେଲ କରିବେ କି? ନୁଆ ମାଆ ମୋତେ ଆଁ କରି ଚାହିଁ କହିଲେ, ଦୁଷ୍ଟ୍. କଣ ଟିକେ ଶିଖେଇ ଦେଲି ଯେ ସବୁଠି ଯାଇ ଏକ୍ସ୍ପେରିମେଣ୍ଟ୍ କରିବ? ମୁଁ କହିଲି, ସବୁଦିନ ଏଠି ବି ତ ହେଉନି ନା. ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ, ମୋ ହିରୋ ପାଇଁ ସବୁ କରିବି. ହଉ, ଦେଖିବା.


ପରବର୍ତ୍ତି କାହାଣୀରେ ଜଣେଇବି, ମୁଁ ଲିଲିକୁ କେମିତି ଫାଶରେ ଫସେଇଲି

Related Stories

4 2 votes
Article Rating
4 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
L kumar
L kumar
29 days ago

Very nice👍👍👍👍👍

Singham
Singham
28 days ago

Good work

error: Content is protected !!
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: