ନେତା ଙ୍କ ସହ ବୋଉ ର ଗିହାଁ ଗିହିଁ

ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଟି ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ର ପାଠକ ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ପଠେଇଛନ୍ତି , ଯଦି ଭଲ ଲାଗିଲା ତାଙ୍କୁ କମେନ୍ଟ ରେ Thank You କହି ଜଣାନ୍ତୁ


ଭାଇ ମାନେ କେମିତି ଅଛ ଆଜି ମୁଁ ଗୋଟେ ଚୋଖା କାହାଣୀ ଆଣିଛି ଶୁଣ. ଆମ ଗାଁ ରେ ଜଣେ ନେତା ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ନାଁ ସାନୁ ବାବୁ ଆଉ ତାଙ୍କ ପାଖେ ମୋ ବାପା କାମ କରନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗୋଡ଼ାନ୍ତି . ସେ ବାପାଙ୍କୁ ପଇସା ଆଉ ମଦ ଦିଅନ୍ତି. ଏବେ ମୁଁ କାହାଣୀ କୁ ଆସୁଛି ଆମ ଘରେ ଆମେ ୩ ଜଣ ବୋଉ ମୁଁ ବାପା ବାପା ସରଜୁ ନେତାଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତ ମୁଁ ବିକି ଆଉ ବୋଉ ସୁନିତା ଗୃହିଣୀ ହେଲେ ବାପା ନେତାଙ୍କ ସହ ବୁଲନ୍ତି ଆଉ ବେଳେ ବେଳେ ଆମକୁ ଛାଡି ବାହାରକୁ ବି ସାନୁ ବାବୁ ତାଙ୍କୁ ପଠେଇଦେଲେ ଯାଆନ୍ତି .

ମୋ ବୟସ ଜମା ୧୮ ବୋଉ ୩୬ ଆଉ ବାପା ୪୦ ମୋ ବାପା ବୋଉ କୁ ଜେବେ ୧୭ ସେତେବେଳେ ତାକୁ ବାହା ହେଇଥିଲେ ଆଉ ତାକୁ ଭଲ ପାଇ ଭଗେଇ ନେଇଯାଇଥିଲେ. ଆଉ ୧୭ ରେ ବୋଉ କୁ ନିରଧୂମ ଗେହିଁ ଥିଲେ ଆଉ ମୋତେ ବୋଉ ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସ ରେ ବିଆ ରୁ କାଢିଥିଲା . ବୋଉ ଉପରେ ନେତାଙ୍କ ନଜର ଥାଏ ନେତା ଙ୍କ ବୟସ ୪୫ ହବ ଆଉ ବୋଉ ବେଳେ ବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେ କାମ ବି କରିଦିଏ ଆଉ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯା ଆସ ବି କରେ .

ଭାଉଜ ଙ୍କର ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି

ନେତା ବୋଉ କୁ ହାତ ମାରି ଆଉଁସି ଦିଅନ୍ତି ଆଉ ପଇସା ବି ଦିଅନ୍ତି ତାକୁ ସୁନି ବୋଲି ଡାକନ୍ତି ମୋ ବୋଉ ଦେଖିବାକୁ ବି ସେମିତି ଗୋଲ ଗୋରା ମୁହଁ ଗୋଲାପୀ ଓଠ ଆଉ ଗୋରା ଦେହ ଲମ୍ବା ବାଳ ଗୋଲ ଫୁଲୁକା ଦୁଧ ୩୪ ବଡ ସାଇଜ଼ ଆଉ ଅଂଟା ସାଉଣ୍ଡ ୩୦ ଆଉ ବଡ ଉଚା ଗାଣ୍ଡି ଗୋଲ ଗୋଲ ଆଉ ଠେଲା ପିଚା ବୋଉ ଚାଲିଲେ ତା ଗାଣ୍ଡି ହଲେ ଗାଣ୍ଡି ୩୮ ହବ . ବୋଉ ପେଣ୍ଡା ବି ଗୋଲ ଗୋଲ ଗୋରା. ନେତା ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବେ ବୋଲି ପ୍ଲାନ କରୁଥିଲେ ଆଉ ସମୟ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ . ଥରେ ବାପା ଙ୍କୁ ନେତା ବାହାରକୁ ୪ ଦିନ ପାଇଁ ପଠେଇଲେ ଆଉ ଘରେ ମୁଁ ଆଉ ବୋଉ ଥାଉ ଆମର ହଟାତ ୧୦ ହଜାର ତାଙ୍କ ଦରକାର ହେଲା ଆଉ ବୋଉ ସାନୁ ବାବୁଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲା ସେ ଫାର୍ମ ହାଉସ ରେ ଥିଲେ ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ସେଠିକି ଗଲୁ .

ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ କୁ ଦେଖି ପାଖକୁ ଡାକିଲେ ସୁନି କଣ ହେଲା? ବୋଉ କହିଲା ୧୦ ଟଙ୍କା ଦରକାର ଥିଲା ବାବୁ ସେ କହିଲେ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳେ ଆସେ ଆଜି ଏଇଠିକି ମୁଁ ଦେଇଦେବି ଆଉ ବୋଉ ତାଙ୍କୁ ନଇଁ ନମସ୍କାର କଲା ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ବ୍ଲାଉଜ ରୁ ଦୁଧ ର ଫାଙ୍କ କୁ ଅନେଇଲେ ଆଉ ବୋଉ ପାଖକୁ ଯାଇ ତା ପିଠି ଆଉଁସି ଦେଲେ. ବୋଉ କୁ ଟିକେ ଅବାଗିଆ ଲାଗିଲା ବୋଉ ପାଖରେ ମୁଁ ଥିଲି ଆଉ ମୋତେ ସାନୁ ବାବୁ ଦେଖି କହିଲେ ବିକି ଟିକେ ବାହାରକୁ ଯା ତୋ ବୋଉ ସହ ମୋର କଥା ଅଛି . ଆଉ ମୁଁ ବାହାରକୁ ଆସିଲି ବୋଉ ଆଉ ସାନୁ ଭିତରେ ଥିଲେ ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ଆସିକି କବାଟ ଦେଇଦେଲେ ମୁଁ ଝରକା ପାଖରେ ଯାଇ ଉଣ୍ଡି ଦେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି ବୋଉ କୁ ସ୍ନୁବାବୁ କହିଲେ ସୁନି ଶୁଣ ତୁ ଭଲ ମାଲ ଟା ଆଉ ତୁ ସେ ସରଜୁ ପାଖେ କେତେ ଦିନ ରହିବୁ ସେ କଣ ତୋତେ ଖୁସି ଦେଇପାରୁଛି ? ବୋଉ ଜାଣିନଥିଲା ଯେ କବାଟ ବନ୍ଦ ଅଛି .

ନାଭି ଚାଟି ଚାଟି ଶେଷରେ ଯୋନି ପାଖରେ

ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ପାଖକୁ ଗଲେ ଆଉ କହିଲେ ତୁ ତ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ମୋ ପାଖେ ରହୁନୁ ଭଲ ରେ ରହିବୁ ଆଉ ମୁଁ ତୋତେ ମାଲାମାଲ କରିଦେବି . ବୋଉ କହିଲା ଛି ଏମିତି କଣ କହୁଛନ୍ତି . ସେ କହିଲା ଶୁଣ ଆଉ ବୋଉ କୁ ଜାବୁଡି ଧରିନେଲା ତା ଛାତିରେ ବୋଉ ଦୁଧ ମାଡି ହେଇଗଲାଣି ବୋଉ ଛାଟିପିଟି ହେଲା ସେ ବୋଉ କୁ ଜବରଦସ୍ତି ଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା ବୋଉ ପେଟ ଆଉ ପିଚା ହାତ ରେ ଦଳିଲା ବୋଉ କେମିତି ଛଡେଇ ହେଲା ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ତାକୁ ଜାଵଡା ମାରିଲା ଆଉ କହିଲା ଶୁଣ ସୁନି ତୁ ଯଦି ମୋତେ ଟିକେ ସୁଖ ନଦେଲୁ ତୋ ପୁଅ ଆଉ ଘଇତା କୁ ମାରିଦେବି ଆଉ ଏତିକି ରେ ବୋଉ ଚୁପ ରହିଲା ଆଉ କାନ୍ଦୁଥିଲା. ସେ ଆସିଲା ଆଉ ବୋଉ କୁ ପୁଣି ଜାବୁଡି ଧରିଲା ତା ଲୁହ କୁ ଗାଲ ରୁ ଚାଟି ଚୁଚୁମି ଦେଲା ଆଉ ବୋଉ ପଛପଟୁ ଲୁଗା ରେ ହାତ ପୁରେଇଲା. ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି କଣା ରେ ହାତ ବାଜିଲା ବୋଉ ଚମକି ପଡି ଆଃ ଆଃ ହେଲା ସେ ଗାଣ୍ଡି କଣା ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ବାହାର କରି ଆଣି ବୋଉ ଓଠ କୁ ଚୁମି ନିଜେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଶୁଙ୍ଘି ଚାଟିଲା ଆଉ ନିଜ ଲୁଙ୍ଗି ଟେକି ବୋଉ କୁ ତା ଠିଆ ୮ ଇଞ୍ଚ ର ଲମ୍ବା କଳା ବାଣ୍ଡ ଦେଖେଇଲା ଆଉ କହିଲା ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ତୁ ସଯ ହେଇ ଆସିଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିହା ଖାଇବୁ . ନହେଲେ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହବନି .

ଆଉ ବୋଉ କିଛି କହିପାରୁ ନଥାଏ ଆଉ ସେ ହଟାତ ବୋଉ ବେକ କୁ ଚିପି ବୋଉ କୁ କାନ୍ଥ ପାଖକୁ ପେଳିନେଲା ଆଉ ବୋଉ ଲୁଗା ଟେକିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ବୋଉ ବିରୋଧ କଲା ହେଲେ ସେ ବୋଉ କୁ ନାଲି ଆଖି ଦେଖେଇବାରୁ ବୋଉ ଡରିଗଲା ଆଉ ସେ ଆଣ୍ଠେଇ ବୋଉ ଲୁଗା ସାୟା ସହ ଟେକି ବୋଉ ବିଆ କୁ ଦେଖିଲା ଆଉ ବୋଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିନଥିଲା ସେ ବୋଉ ବିଆ କୁ ଦେଖି ବୋଉ ଗୋଡ ଫାଡ଼ିଲା ଆଉ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇଲା ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ହେଲା ସେ କହିଲା କଷି ମାଲ ଟା ତୁ ବିଆ ଟାଇଟ ବି ଅଛି ଭଲ ସଯ ହେଇକି ଆସିବୁ ପଇସା ନବୁ ଆଉ ନୂଆ ଘଇତା ବି.

ବୋଉ କିଛି କହିଲାନି ଯେମିତି ସେ ୨ ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ବୋଉ ବିଆ ରେ ଜୋରେ ଦାବି ତାକୁ ପୁଣି ପଚାରିଲା ବୋଉ ଆଃ ହଁ ହଁ ଆସିବି ଆଃ କହିଲା . ଆଉ ସେ ଲୁଗା ଛାଡିଲା ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠି ଚାଟିଲା ଆଉ ବୋଉ ବ୍ଲାଉଜ ରେ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ହାତ ପୋଛିଲା . ଆଉ ବୋଉ କୁ ଧକା ମାରିଲା ଆସ୍ତେ ବୋଉ ତା ଲୁଗା ଠିକ କରି ବେସିନ ରେ ମୁହଁ ଧୋଇ ଯେମିତି କିଛି ହେଇନି ସେମିତି ବାହାରି ଆସିଲା. ଆଉ ମୋତେ କହିଲା ଚାଲଯିବା ଆଉ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁତିବା ନା କହି ଜୋରେ ହଲେଇ ଦେଇ ଆସିଲି ଆଉ ସବୁ ଜାଣି ଚୁପ ରହିଲି ସତେ କି କିଛି ଜାଣିନି ଆଉ.

ବୋଉ ସହ ଘରକୁ ଗଲି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳ ହେଲା ଆଉ ବୋଉ ୫.୩୦ ରେ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ବୋଉ କୁ ଦେଖିଲି ବୋଉ କହିଲା ତୁ ଘରେ ଥା ମୁଁ ବାବୁଙ୍କ ପାଖରୁ ପଇସା ନେଇକି ଆସିବି. ମୁଁ ଲୁଚି ଦେଖିଥିଲି ଯେ ବୋଉ ସଯ ହଉଥିଲା ମାନେ ବୋଉ ନାଲି ବ୍ରା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲା ଯୋଉଥିରେ ବୋଉ ଦୁଧ ଚାପିହେଇଥିଲା ଆଉ ଫୁଲି ବାହାରକୁ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ଆଉ ନାଲି ନେଟ ଶାଢ଼ୀ କୁ ଡୋରି ଵାଲା ବ୍ଲାଉଜ ବୋଉ ବ୍ଲାଉଜ ର କାନ୍ଧ କଟା ଥିଲା ଆଉ ପଛରେ ୨ ଟା ଡୋରି ଥିଲା ବୋଉ ପଛପଟ ପିଠି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଥିଲା ଆଉ ୩ ଟା ସୁତା ପଛପଟେ ଥିଲା ବ୍ରା ସୁତା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ସୁତା.

ବୋଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ର ଇଲାସ୍ଟିକ ବୋଉ ପେଟ ଉପରେ ଥିଲା ଆଉ ବୋଉ ପେଟ ପୁରା ଗଭୀର ନାଭି ସହ ଚିକଣ କମର ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ଟିକେ ବଡ ଆଉ ଠେଲି ହେଇ ଥିଲା ଚାଲିଲେ ତା ଗାଣ୍ଡି ହଲେ ହେଲେ ଆଜି ଏ ଟାଇଟ ବେଶ ରେ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ରେ ସାୟା ଆଉ ଲୁଗା ଜାକି ହେଇ ଯାଇଥିଲା ଆଉ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ର ଧାର ଦେଖାଯାଉଥିଲା ଚାଲିଲେ ତଳ ଉପର ବି ହଉଥିଲା ବୋଉ ପାଦ ରେ ଅଲତା ଅଉ ପାଉଜି ଥିଲା ବୋଉ ଲୁଗା ପୁରା ଜାଲଵାଲା ଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ବୋଉ ପିଠି ଦୁଧ ପେଟ ନାହି କଣ ଦୁଧ ଫାଙ୍କ ଦେଖାଯାଉଥିଲା ପୁରା ପରିସ୍କାର ବୋଉ କାନି ପୁରା ଜାଲ ଥିବାରୁ ଏମିତି ହାଲ ଥିଲା .

ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ କାମୁଡି ପକେଇଲି

ବୋଉ ପୁରିଲା ଓଠ ରେ ଲିପିଷ୍ଟିକ ନାଲି ଆଉ ସିନ୍ଦୁର ଟିକିଲି ନାଲି ଲଗେଇହେଇଥିଲା ବୋଉ ମୁହଁ ଅପସରା ପରି ଥାଏଆଉ ବୋଉ ପାଉଜି ଝମ ଝମ ହଉଥିଲା ବୋଉ ଚୁଡ଼ିବି ବାଜୁଥିଲା ବୋଉ ଚାଲିଲେ ବୋଉ ବେକ ରେ ଚେନ ପକେଇଥିଲା ଆଉ ବୋଉ ଗୋଟେ ବେଧେଇ ପରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ବୋଉ କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ବି ଠିଆ ହେଇଯାଉଥିଲା ମୋର ବି ଇଛା ହଉଥିଲା ବୋଉକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ. ବୋଉ ମୋତେ ସାଥିରେ ଧରି ବାଇକ ରେ ଆମେ ଫାର୍ମ ହାଉସ ଆଡେ ବାହାରିଲୁ ବୋଉ ତା ଦୁଧ ମୋ ପିଠି ରେ ଚାପୁଥିଲା ବୋଉ ମୋ ପେଣ୍ଡା ରେ ବି ହାତ ଘଷୁଥିଲା .

ବୋଉ ର ଏମିତି କରିବା ଦେଖି ମୋତେ ଲାଗିଲା ଯେ ବୋଉ ଗରମ ହେଇଗଲାଣି ତାକୁ ଖାଲି ଗିହାଁ ଦରକାର ବୋଉ କୁ ଦେଖି ଗାଁ ଲୋକ ଭାବୁଥିଲେ ଯେ ଏ ବେଧେଇକିଏ ପୁଣି ଭିକି ସହ ବୋଧେ ସେ ମୋ ମାଇକିନିଆ ହେଲେ ଜାଣିପାରୁନଥିଲେ ଆମେ ଫାର୍ମହାଉସ ପହଂଚିଲୁ ଆଉ ମୁଁ ବୋଉ ଭିତରକୁ ଗଲୁ ସେଠି ସାନୁ ବାବୁ ୨ ଟା ଚାକର ଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ କହିଲେ ଆଉ ମୋତେ ପୁଣି ନିଶା ମିଶାଥଣ୍ଡା ଦେଲେ ଆଉ ବୋଉ କୁ ଦେଖି ନାଳ ଗଡଉଥିଲେ . ବୋଉ କୁସେ ଗୋଟେ ଟାବଲେଟ ଦେଲେ ବୋଉ କାନରେ ଆସ୍ତେ କହିଲେ ହିଟଟାବଲେଟ ନେ ଆଉ ଖାଇଦେ ବୋଉ ଖାଇଦେଲା ଆଉ ଦୁଇଜଣ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ବୋଉ ମୁହଁ କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ରେ ଚାହିଁଥିଲି ଆଉ ମୁଁ ପୁଣି ନିଶା ର ଅଭିନୟ କଲି ବୋଉ ମୋତେ ଦେଖି ଡରିଗଲା ଆଉ ସାନୁ କୁ କହିଲା କଣ ହେଲା ତାର ସାନୁ ବାବୁ ସାନୁ କହିଲା କିଛି ନାହିଁ ନିଶା ରେ ସୋଇଛି ଉଠିଯିବ ଆମେ ଖେଳିବା ବୋଲି ମୁଁ ତାକୁ ଶୁଆଇଦେଲି.

ବୋଉ କୁ ସାନୁ ବାବୁ ମୋ ଆଗରେ ଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଆଉ ବୋଉ ଗାଲ ଆଉ ବେକ କୁ ପଛପଟୁ ଚୁମିଲେ ବୋଉ ଆସ୍ତେ ଶୀତସ୍କାର ନେଲା ଆଉ ଆଖି ବନ୍ଦ କରିଦେଲା ଆସ୍ତେ ସେ ବୋଉ ବାଳ କୁ ସୂଂଗିଲେ ଆଉ ବୋଉ ଦୁଧ କୁ ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ଦଳିଲେ ଆଉ ବୋଉ ଆସ୍ତେ ଆଃ ଆଃ କାଟୁଛି ଧୀରେ ଚିପ ଫଟେଇ ଦବ ନା କଣ କହିଲା ସାନୁ ବାବୁ କହିଲେ ହଁ ଲୋ ବେଧ ତୋ ଦୁଧ ସକାଳେ ଦେଖିନି ଏବେ ଦେଖିବି ବଢିଆ ବଡ ବଡ ହେଇଛି ନ ଚିପି ଛାଡ଼ିବି କେମିତି.

ମଧୁ ଆଣ୍ଟିର ଲାଳୁଆ ବିଆରେ ମୋର କଞ୍ଚା କଦଳୀ ପୁରେଇ ଘପାଘପ କରିଲି

କହିଲା ଆଉ ବୋଉ କାନି କୁ ଖସେଇ ଦେଲା ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ମାଡୁଥିଲା ଆଉ ବୋଉ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ସେଠି ଫୋପାଡ଼ିଦେଲା. ବୋଉ ନାଲି ବ୍ରା ରେ ତା ଦୁଧ ଚିପି ହେଇ ନାଲି ପଡିଯାଇଥିଲା ବୋଉ ଆଃ ଆଃ କହିଲା ଆଉ ସେ ବୋଉ ଦୁଧ ଉପରେ ଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲା ବୋଉ ଆଃ ଆଃ କହୁଥାଏ ଆଉ ସେ ବୋଉ କୁ ଓଲଟେଇ ଦେଲା ଆଉ ତା ଓଠ କୁ ବୋଉ ର ନରମ ଓ଼ଠ ଉପରେ ରଖିଲା ଆସ୍ତେ ବୋଉ କୁ ଚୁମିଲା ଆଉ ବୋଉ ବି ତା ସାଥ ଦେଲା ଆଉ ଗଭୀର ଚୁମ୍ବନ ଚାଲିଲା ଅଳ୍ପ ସମୟ ରେ ଓଠ ତଳ ଉପର ଚୁଚୁମା ଚୁଚୁମି ହେଲେ ଆଉ ସେ ବୋଉ ର ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଚିପୁଥିଲା ବୋଉ ଆଉ ସିଏ ଫେବିକଲ ପରି ଚିପି ହେଇଯାଇଥିଲେ ବୋଉ ଦୁଧ ତା ଛାତି ରେ ବ୍ରା ସହ ଚିପି ହେଇଯାଇଥିଲା .

ବୋଉ ତା ପିଠି ଆଉଁସୁ ଥିଲା ବୋଉ ବି ଗରମ ହେଇ ତା ଚୁମା ର ସାଥ ଦଉଥିଲା ଆଉ ସେ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲି ଦେଲା ଆଉ ବୋଉ କୁ ତା ବାଣ୍ଡ ଦେଖେଇଲା ଆଉ ବୋଉ ହାତ ନେଇ ତା ବାଣ୍ଡ ରେ ରଖିଲା ଆଉ ବୋଉ କୁ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ କହିଲା ବୋଉ ଏମିତି ମୋ ସାମ୍ନା ରେ କରୁଥିଲା .

🎧 ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗର ଗାଣ୍ଡି ଚାଟିଲି।

ବୋଉ ଆସ୍ତେ ଆଣ୍ଠେଇ ବସିଲା ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ ହାତରେ ଆଗ ପଛ କଲା ଆଉ ତା ଚମଡା ତଳ ଉପର ହେଲା ବୋଉ ବାଳ କୁ ଧରି ସେ ତା ବାଣ୍ଡ ବୋଉ ମୁହଁ ରେ ମାଡିଲେ ବୋଉ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁମ୍ମା ଦେଇ ଆସ୍ତେ ଚୁଚୁମିବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କଲା ମୋ ବୋଉ କୁ ଏ ଅବସ୍ତା ରେ ଦେଖି ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଯାଉଥିଲା ବୋଉ ସପର ସପର କରି ବାଣ୍ଡ ପାଟି ରେ ପୁରାଉଥିଲା ଆଉ କାଢୁଥିଲା ସାନୁ ବାବୁ ଆଃ ହମ୍ମ ହମ୍ମ ହଉଥିଲେ ଆଉ ବୋଉ ବାଣ୍ଡ ଚାଟୁଥାଏ ବୋଉ ତାଙ୍କ ପେଳ ବି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲା ଆଉ ତା ପରେ ଏତେ ହିଟ ହେଇଯାଇଥିଲା ଯେ ସାନୁ ବାବୁ ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଚୁମି ରାଣ୍ଡି ପରି ପାଟି ରୁ ଛେପ କାଢିଲା ଆଉ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ପେଳ ଉପରେ ଥୁ ଥୁ କରି ଛେପ ପକେଇଲା ଆଉ ବାଳ ସହ ବଡ଼ ବଡ଼ ପେଳ କୁ ଚାଟି ଚୁଚୁମି ଭିଡି ଦେଲା ସାନୁ ଆଃ ଆଃ ଆସ୍ତେ ରାଣ୍ଡି ଆସ୍ତେ କହୁଥିଲା ବୋଉ ତା ବାଣ୍ଡ ର ଗୋଲାପୀ ଟୋପା ରେ ଛେପ ପକେଇ ଚାଟି ଚାଟି ତା ବାଣ୍ଡ ଅଗରେ ଜିଭ ନେଇ ମାରିଲା ସାନୁ ବୋଉ କୁ ଉଠେଇଲା ଆଉ ତାକୁ କୋଳ ରେ ଟେକି ଧରିଲା ଆଉ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ନେଇଗଲା ଆଉ ବୋଉ ଦୁଧକୁ ବ୍ରା ଉପରୁ ଚିପିକି ଚୁମିଲା ବୋଉ ନିଜେ କାମନା ର ନିଆଁ ରେ ବ୍ରା ଖୋଲି ତାକୁ ତା ଗୋଲ ଗୋଲ ସ୍ତନ ଗୋରା ଗୋଲାପୀ ଦେହ ଆଉ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଦେଖେଇଲା.

ବୋଉ ଉପରୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଥିଲାଆଉ ବୋଉ ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ଚୁମା ଦିଅ ନିଆ ହେଲେ ବୋଉ ଓଠକୁ ତା ଓଠ ମିଶି ବୋଉ ଜିଭ ଆଉ ତାଙ୍କ ଲଗା ଲଗି ହେଲେ ଚୁମାରେ ଘର କମ୍ପୁଥିଲା ବୋଉ ଦୁଧକୁ ସାନୁ ବାବୁ ଚିପୁଥିଲେ ଆଉ ବୋଉ ବାଳ ଧରି ତାକୁ ଗେଲ କରୁଥିଲେ ଆଉ କହୁଥିଲେ ସତରେ ସୁନି ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ତୋ ପରି ଦୁଧ ମୁଁ କେବେ ଦେଖିନି ତୁ ମୋ ରାଣ୍ଡି ହେଇ ରହିଲେ ମୁଁ ତୋତେ ବହୁତପଇସା ଦେଇ ମାଲାମାଲ କରି ଦେବୀ ଆଉ ତୁ ବଦଳ ରେ ମୋତେ ସବୁ ବେଳେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଦବୁ .

ବୋଉ କହିଲା ଆଃ ହଁ ମୁଁ ତୁମ ରାଣ୍ଡି ବେସ୍ୟା ମୁଁ ତୋ ପାଖେ ଗେହିଁ ହେବି ଆଃ ଉଫଃ. ସେ ବୋଉ ଦୁଧ ଆଡେ ମୁହଁ ନେଲା ଆଉ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲା ଗୋଟେ ଗୋଟେ କରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ କାମୁଡି ଚୁମିଲା ବୋଉ ଆଃ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଉଫଃ କାମୁଡ଼ିଲେ ଚିହ୍ନ ରହିଁଯିବ ଆସ୍ତେ ଖାଉନ ଆଃ କହୁଥିଲା. ସବୁବବୁ ଗୋରା ଗୋଲାପୀ ଦୁଧ ଦେଖି ଗୋଲ ନରମ ନରମ ନିଆଳି ଛେନାପରି ଦୁଧ କୁ ଜିଭ ରେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି କାମୁଡି ଭିଡି ପକାଉଥିଲେ ବୋଉ କାଖରେବି ବାଳ ବୋଉ ଚାଁଛି ଦେଇଥିଲା ସେ ବୋଉ କାଖ ବି ସୂଂଘୁଥିଲେ ଆଉ ଚୁମିଲ ବୋଉ ଆଃ ଆଃ କହି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଆଉ ଚୁମିଲା ସେ ଆଉ କର କହୁଥିଲା ଆଉ କାଖ ରେ ସଲ ସଲ ଯୋଗୁ ହସୁଥିଲା . ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ଆଉ ସେ ବୋଉ କୁ ବେଡ଼ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଲା ଆଉ ବୋଉ ର ନରମ ପେଟ ଉପରେ ଚୁମି ନାଭି କୁ ଚୁମି ଦୁଧକୁ ଚାଟୁଥିଲା ବୋଉ କୁ କହିଲା ତୁ ବଡ଼ିଆ ଦେହ ପାଇଛୁ ତୋତେ ସମସ୍ତେ ଗେହିଁବାକୁ ଇଛା କରିବେ ତୁ ବେଧେଇ . ବୋଉ କହିଲା ଦବ ଯିଏ ଟଙ୍କା ସିଏ ମୋ ବିଆ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବ ଆଉ ବୋଉ ଦୁଧ ନାଲି ପଡି ଯାଇଥାଏ ଆଉ କାମୁଡ଼ା ଚିହ୍ନ ବି ଥାଏ ମୁଁ ଲୁଚି ଖେଳ ଦେଖୁଥାଏ .

ମାଉସୀ ନେଲେ ସାର ଙ୍କ ଠାରୁ ମଜା

ସେ ଏଥର ତଳକୁ ବୋଉକୁ ଠିଆ କଲା ଆଉ ବୋଉ ଶାଢ଼ୀ ସାୟା କୁ ସିଧା ଖୋଲି ଦେଲା ଆଉ ବୋଉ ଗୋରା ଜଙ୍ଘ ଗୋଲ ଗୋଲ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖିଲା ଆଉ ପିଚା କୁ କାମୁଡି ଚୁମିଲ ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ହେଲା ବୋଉ ବିଆ ରେ ସାନୁ ବାବୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରୁ ହାତ ମାରି କହିଲା ସୁନିରାଣ୍ଡି ତୋ ବିଆ ତ ପୁରା ଓଦା ଆଉ ଗରମଅଛି ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରୁ ବିଆ କୁ ଚୁମିଲାବୋଉ ଶିରି ଶିରି ହେଇ ଆଃ ଆଃ ଓ କହିଲା ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉକୁ ଖଟକୁ ଠେଲି ବୋଉ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଥାପଡ଼ ମାରି କହିଲା ତୋ ଗାଣ୍ଡି ବଢିଆ ହେଇଛି ଆଉ ବୋଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ଖୋଲି ନାଳୁଆ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ସୁଂଘିଲା ବୋଉ କୁ ଓଲଟେଇ ଯେବେ ଦେଖେ ବୋଉ ବିଆ ରେ ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନଥିଲା ଯାହା କି ସକାଳେ ଥିଲା .

ମୁଁ ବି ବୋଉ ଚିକଣ ବିଆ କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲାଣି. ସେ କହିଲେ ଆରେ ସୁନି ରାଣ୍ଡି ତୋ ବିଆ ବାଳ କୁଆଡେ ଗଲା ବୋଉ କହିଲା ତୁମେ ଚାଟିବ ଆଉ ଗେହିଁବ ବୋଲି ମୁଁ ସବୁ ବାଳ ଚାଁଛି ଦେଲି ବୋଉ ବିଆ ୩ ରୁ ଚାରି ଇଞ୍ଚ ଚିରା ଠାରେ ଆଉ ନାଲି ଗୋଲାପୀ ମିଶା ବିଆ ପାଖୁଡା ବି ଥାଏ ଆଉ ବିଆ ଫୁଲି ଲାଲ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କଣାବି ଲାଲୀ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା . ସେ ବିଆ ରୁ ଲାଳ ବାହାରୁଥିଲା .

ସାନୁ ବାବୁ ଡେରି ନକରି ବିଆ ରେ ମୁହଁ ଲଗେଇଲେ ବୋଉ ଆଇ ଆଇ ଆଃ କହିଲା ଆଉ କହିଲା ଖାଇଯାଅ ମୋ ବିଆ ତମ ରାଣ୍ଡି କୁ ଶାନ୍ତ କର ସାନୁ ବାବୁ ଆଃ ଉଫଃ ଖାଇଯାଅ . ଆଉ ଏପଟେ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ବିଆ କୁ ଉପର ତଳ ଯାଏ ଜିଭ ରେ ଚାଟି ନାଳ କୁ ପିଇ ଯାଉଥିଲେ ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ଗର୍ଜନରେ ଘର କମ୍ପୁଥିଲା ବୋଉ ଆଉ ସେ ପୁରା ନଙ୍ଗଳା ହେଇ ଯୌନ ସୁଖ ରେ ମାତିଯାଇଥିଲେ ତାଙ୍କର ମୋ ପ୍ରତି ଟିକେ ବି ନଜର ନଥିଲା ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ଉଇ ମା ଉଇ ମା ହମ କହୁଥିଲା ସାନୁ ବାବୁ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କଣା ବି ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଆଉ ବୋଉ ଗୋରା ଗୋଡ଼ ମେଲେଇ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ରେ ମାଡୁଥିଲା ବୋଉ ବିଆ ବି ନାଲି ପଡିଯାଇଥିଲା ବୋଉ ଶୀତସ୍କାର ରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ମୁତି ବି ଦେଲା ଆଉ ଆଃ ଆଃ ହେଲା ସେ ଆନନ୍ଦ ରେ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ବିଆ କୁ ଖୋଳିଘିଅ କାଢିଲେ ବୋଉ ଆଃ ଗାଣ୍ଡି ବି ଟେକି ତାଙ୍କ ସାଥ ଦେଲା ସେ ବୋଉ ମୁତ କୁ ଚୁଚୁମି ବିଆ କୁ ଘଷିଲା ବୋଉ ଆଃ ଆଉ ପାରୁନି ଗେହିଦିଅ ମୋତେ ଆସ ରାଣ୍ଡିକୁ ଗିହଣା ଦିଅ କହିଲା.

ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ଲଗେଇ ଏକାଧକା ରେ ବଡମୋଟା ୯ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ କୁ ଅଧା ପରେ ପୁରେଇ ଦେଲା ଆଉ ସେ ଧକା ବୋଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନି ବିଆ ରୁ ପଚକିନାପାନୀ ବାହାରିଲା ଆଉ ମରିଗଲି ଲୋ ବୋଲି ଆଃ କହି ଘର କମ୍ପେଇଦେଲା ସାନୁ ବାବୁ କହିଲେ ଆସ୍ତେ ପାଟି କର ବେଧେଇ ଆଃ ତୋ ବିଆ ପୁରା ଟାଇଟ ଅଛି ତା ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲେ ବୋଉ କୁନ୍ଥେଇ ଆଃ ଊ ଉଇ ମା ଆଃ ଆଃ କହି ଚିଲେଇଲା ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି କଣ ରେ ପଛରେ ହାତ ମାରି ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଗେହିଁଲେ ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଊ ଊ ଏଇ ଏଇ କହି ଗିହା ଖାଇଲା ବୋଉ ବିଆ କୁ ଚିରି ବାଣ୍ଡ ପଶୁଥିଲା ବାହାରୁଥିଲା ବାଣ୍ଡ ନାଳେଇ ବି ଯାଇଥିଲା ବୋଉ କୁ ଦୁଧ କୁ ଗେଲ କରି କାମୁଡି ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ କୁ ଗେହୁଁଥିଲେ ଏମିତି ୨୦ ମିନିଟ ପରେ ବୋଉ ବିଆ ରୁ ସେ ବାଣ୍ଡ କାଢ଼ିଲେ ବୋଉ କୁ ଡଗି ପୋଜ ନବାକୁ କହିଲା.

ବଡ ଦୁଧ ବାଲି aunty ସହ ବସ ରେ ଗାଣ୍ଡି ଘାସ ଘଷି

ଆଉ ବୋଉ ସେମିତି କଲା ବିଆ ରେ ପଛପଟୁ ଛେପ ମାରି ଆଣ୍ଠେଇ ଖଟଉପରେ ଆସ୍ତେ ପଚ କରି ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲା ବୋଉ ଆଃ ଆଃ କହି ଚିଲେଇକହିଲା ବିଆ ପାଣି କାଢି ତୁମ ରାଣ୍ଡି କୁ ଗିହଁ ଆଃ ସେ ବୋଉ ପିଠି କୁ ଚୁମି କୁକୁର ପରି ବୋଉ ବିଆ କୁ ଗେହିଁଲେ ଆଉ ଘର ବୋଉ ର ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ସାନୁବାବୁ ଙ୍କ ଧକା ଯୋଗୁ ଥାପୁ ଥାପୁ ଶବ୍ଦ ରେ କମ୍ପୁଥିଲା ଯେମିତି ଗାଣ୍ଡିରେ ତବଲା ବାଜୁଛି ବୋଉ ଆଃ ଗିହଁ ଗିହଁ କହି ପଛପଟୁ ଗେହିଁ ହଉଥାଏ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିବି ପେଲୁଥିଲା ଘୋଡା ପରି ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ବିଆ ରେ ତାଙ୍କ ସବଳ ବାଣ୍ଡ ପଛ ପଟୁ ପୁରାଉଥିଲେ ବୋଉ ର ବିଆ ନାଲି ଆଉ ଓଦା ଦେଖାଯାଉଥିଲା .

ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ସେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ସୂଂଘୁଥିଲେ ବୋଉ ଆଃ ମାଗିଆ ମରିଗଲି ରେ ମଜା ଆସିଲା ରେ ଆଃ ଊ ଉଫଃ ଉଫଃ ହଉଥିଲା . ସେ ବୋଉ ବେକ ପିଠି କୁ ଚୁମି ଦୁଧ କୁ ଚିପି ବୋଉ କୁ ଡଗି ପୋଜ ରେ ଗେହୁଁଥିଲେ ମଃ ମଃ ଆଃ ଆଃ ବୋଉ ର ଶବ୍ଦ ରେ ଘର ଗିହାଁ ଗିହିଁ ରେ କମ୍ପୁଥିଲା ଥାପ ଥାପ ବୋଉ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି ରେ ତବଲା ବାଜୁଥିଲା . ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ହେଇ ବାଣ୍ଡ କାଢିଲ ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ବିଆ କୁ ଚୁଚୁମି ଦେଲେ ବୋଉ ବିଆ କଣା ବଡ ହେଇ ଯାଇଥିଲା ବୋଉ ବିଆ ନାଲି ଆଉ ଟାଇଟ ଥିଲା ବୋଉ ଓଲଟା ହେଇ ଶୋଇଲା ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ତଳେ ତକିଆ ଦେଲେ ବିଆ କୁ ଜୋରେ ଥାପୁଡ଼େଇ ଘଷି ବାଣ୍ଡ ପୁଣି କଣାମୁହଁ ରେ ରଖିଲେ ଆଉ ଧକା ଦେଲେ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଗୋଟେ ଧକାରେ ପଶିଗଲା ବୋଉ ମାଗିଆ କହି ଚିଲେଇ ଉଠିଲା ଆଉ ତା ପିଠି କୁ ନଖ ରେ ଧରିଲା ବୋଉ କୁ ସାନୁ ବାବୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ଦେଇ ଗେହିଁଲେ ଥାପ ଥାପ ଶବ୍ଦ ସହ ଖଟ ଦୋହଲିଲେ ଆଉ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ବି ଟେକି ଗିହଣା ର ପ୍ରତିଉତ୍ତର ଦେଲା.

ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ଓଠରେ ଓଠ ଲଗେଇ ତାକୁ ଚୁମି ଗେହିଁ ଚାଲିଲେ ରାଣ୍ଡି ବେଧେଇ କେମିତି ଲାଗୁଛି ପଚାରିଲେ ବୋଉ କହିଲା ହଁ ମାଗିଆ ମଜା ଆସୁଛି ଆଃ ଆଃ ଓ ଓ ବୋଉ ଗିହା ଖାଇଲା ସହ ତାଙ୍କୁ ବି ଚୁମିଲା ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ଦୁଧ ଚିପି ତାକୁ ବଡ ବଡ଼ ଦୁଧ ପାଟିରେ ଚୁଚୁମି ବି ବେକ କୁ ଗେଲ କରୁଥିଲେ ବୋଉ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ହମ ହମ ମା ଆଃ ହଉଥିଲା ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ କୁ ଜୋରେ ଧକା ମାରିବାରୁ ଖଟ କେଁ କେଁ ହଉଥିଲା ଆଉ ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ହଉଥିଲା . ବଳୁଆ ଲୋକ ଆଉ ନାଳୁଆ ବିଆ ଜୋରେ ଗିହା ଚାଲିଥିଲା ବୋଉ ଜୋରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ବାହାରିଲା ଆଃ କହି ଝଡ଼ିଗଲା ବୋଉ ର ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ର ନାଳ ରେ ତକିଆ ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା ହେଲେ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ବିଆ ରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢୁ ନଥିଲା ବୋଉ କୁ ଗେହିଁ ସେ ବହୁତ ମଜା

ପାଉଥିଲା ଆସ୍ତେ ବୋଉ ବିଆ ରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢି ବୋଉ କୁ ବସିବାକୁ କହିଲା ଆଉ ବୋଉ ପାଟି ମେଲା କରି ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପାଟି ରେ ଛାଡିଲା ବୋଉ ତାକୁମାଳିସାହି ରାଣ୍ଡ ପରି ପିଇଗଲା ଆଉ ଯାଇ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇ ବାଥରୁମ ରୁ ଆସିଲା ସାନୁ ବାବୁ ବି ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇ ଆସିଲେ ଆଉ ଦି ଜଣ ଯାକ ଲଙ୍ଗଳା

ଥିଲେ ବୋଉ ଆସି ତାଙ୍କ ସହ ଖଟ ରେ ବସିଲା ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ରେ ହାତ ବୁଲେଇ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଓଠକୁ ଚୁମା ଦେଲେ କହିଲେ ତୁ ମୋ ମନକଥା ବୁଝି ମୋ ଶୋଷ ମେଣ୍ଟେଇଦେଲୁ ମୋ ସୁନିରାଣ୍ଡି ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି କୁ ସେ ଥାପଡ଼ ଦେଲେ ବୋଉ ଆଃ କହି କହିଲା ତୁମେ ମୋ ଗଲୁ ମାରିଦେଲ ଏବେ ମୋତେ ସାହାଯ୍ୟ କର ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ କୁ ଚୁମି ବିଆ ରେ ହାତ ଘସୁ ଥିଲେ ଆଉ ବୋଉ କୁ ୫୦୦୦୦ ଟଙ୍କାଦେଲେ ସେତେବେଳେ ମୋତେ ସେ ଦେଖିଦେଲେ ଆଉ ହଟାତ ଦୁଇଜଣ ଚମକିପଡି ନିଜ କୁ ଲୁଚେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମୋ ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ଭିକି ତୁ ଏଠି କଣ କରୁଛୁ ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଯାହା କରୁଛୁ ଦେଖୁଥିଲି ବୋଉ କହିଲା ତୋ ଗୋଡ଼ ଧରୁଛି ତୁ କାହାକୁ କହିବୁନୁ ଏ ବିଷୟ ରେ ତୋର ଯାହା ଦରକାର ମୁଁ ଦେବୀ ମୋ ପେଣ୍ଟ ର ତମ୍ବୁ କୁ ଦେଖି କହିଲା ତୁ ବି ଗରମ ହେଇଯାଇଛୁ ନା ?

ସାନୁ କହିଲା ଆରେ ତୁ ଆଉଥରେ ଗିହା ଦେଖିବୁ ? ଚୌକି ରେ ବସ ଆଉ ବାଣ୍ଡ ହଲା ତୋ ବୋଉ ଘରକୁ ଗଲେ ତୋ ମନ କଥାବି ବୁଝିବ ହେଲେ ଏବେ ତୋ ନୂଆ ବାପା ଠୁ ଗିହା ଖାଇବ. ଆଉ ମୁ ହସିବା ଦେଖି ବୋଉ କହିଲା ଦେଖା ତୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ ମୁଁ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲି ମୋ ୭ ଇଂଚିଆ ଠିଆ ବାଣ୍ଡ ଦେଖେଇଲି ବୋଉ ଆସି ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁମି ଦେଲା ଆଉ ୨ ମୀନଟ ଯାଏ ଆମେ ଚୁମ୍ମା ଚୁଚୁମି ହେଲୁ ବୋଉ ଦୁଧ ମୁଁ ଚୁଚୁମି ବୋଉ ବିଆ ଘଷିଲି ଆଉ ବିଆ ରୁ ନାଳ ବାହାରୁଥିଲା ବୋଉ ମୋତେ ଚୌକି କୁ ଠେଲିଦେଇ ମୋତେ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ପାଇଁ କହିଲା ମୁଁ ଅଧା ଲଙ୍ଗଳା ଥିଲି ବୋଉ କୁ ଦେଖି ବାଣ୍ଡ ସମ୍ଭାଳିପାରୁନଥିଲା ବୋଉ ଯାଇ ଖଟ ଉପରେ ସାନୁ ବାବୁ ଉପରେ ବସିଲା ବୋଉ ଦୁଧ କୁ ସାନୁ ବାବୁ ମୁଠେଇ ବେଲୁନ ପରି ଆଉ ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ଆସ୍ତେ କାମୁଡି ଦେଲା

ବୋଉ ଆଃ କହିଲା ବୋଉ ତା କୋଳ ରେ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ବସିଥିଲା ଆଉ ସେ ବୋଉ ପିଠି ଆଉଁସି ବୋଉ ଦୁଧ ଚୁଚୁମୁଥିଲା ସେ ଗୋଡ ମେଲେଇ ଦବାରୁ ବୋଉ ବି ଫାଡ଼ି ହେଇ ଗଲା ଆଉ ସେ ଆସ୍ତେ ବୋଉ ବିଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ମାରି ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ବୋଉ ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ଓଠ ବି ଚୁଚୁମି ପକେଇ ବୋଉ କୁ କାମ ସୁଖ ଦେଲେ ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ଦେଖ ଗିହାଁ ଯାଏ ତୁ ବି ଗେହିଁବୁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ମୋଟା ଅଛି ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉଦୁଧ କାମୁଡି ଦେଲେ ବୋଉ ଆଃ ଆଃ କହିଲା ଚୁମା ଆଉ ଚୁଶା ଶବ୍ଦ ଚାଲିଥାଏ ବୋଉ ଓ ଓ ଊ କହୁଥାଏ ତା ପରେ ବୋଉ ନିଜେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଉପରେ ନିଜ ବିଆ ଯାଇ ଦେଖେଇ ବସିଲା ସେ ଡେରି ନକରି ବୋଉ ବିଆ କୁ ମୁହଁରେ ଘଷି ହବାଦେଖି ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଧରି ବୋଉ ବିଆ ରେ ମୁହଁ ଲଗେଇଦେଲେ ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ଉଫଃ ୟଫ ଆଃ କହୁଥାଏ ଆଉ ବିଆ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଘସୁଥାଏ ସେ ଜିଭ ରେ ବୋଉ ବିଆ ଚାଟି ଓଠ ରେ ଚୁଚୁମି ରସ ଚାଟୁଥିଲେ

ଓ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିବି ଚାଟୁଥିଲେ ଆଉ ବୋଉ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ରୁ ୬୯ ପୋଜ ରେ ବୁଲିଗଲା ସେ ବୋଉ ବିଆ ଆଉ ବୋଉ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ହାତରେ ଧରି ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ବୋଉ ବିଆ ରୁ ପାଣି ତାଙ୍କମୁହଁ ରେ ଛାଡିଦେଲା ଆଉ ବୋଉ ବାଣ୍ଡ ଜୋରେ ଚୁଚୁମିଲା ସେ ବିଆ ଚାଟି ଗାଣ୍ଡି ଚୁମି ବୋଉ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଥାପୁଡ଼େଇ ବୋଉ କୁ ମଯା ଦଉଥିଲେ ବୋଉ ବିଆ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ରେ ଘସୁଥାଏ ବୋଉ ଏପଟେ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ହାର୍ଡ କରି ବୋଉ ନିଜେ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବୁଲି ବସିଲା ଆଉ ଆସ୍ତେ ମୋ ଆଡେ ଅନେଇ ହସି ଛେପ ପୁଳେ ବିଆ ରେ ମାରି ଆଉ ବାଣ୍ଡରେ ମାରି ଟେକି ହେଇ ବିଆ କଣାରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇଲା ବୋଉ ଆଃ ଆଃ କହି ନିଜେ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ କାଚି ହେଇ ଗିହା ଆରମ୍ଭ କଲା

ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ଦେଖ ମାଗିଆ ତୋ ବୋଉ ବିଆ ଆଃ ଆଃ କେମିତି ଗିହା ଖାଉଛି ଆଃ ଉଫଃ ସେପଟେ ସାନୁ ବାବୁ ନିଜେ ଗାଣ୍ଡିଉଠେଇବୋଉ ବିଆ ଖୋଲିଲେ ବୋଉ ଓ ଫଁ ଫଁ ଆଃ ମାଗିଆ ଆଃ ଉଫଃ କହୁଥାଏ ସେ କହିଲେ ବେଧେଇରାଣ୍ଡି ଆଗିହା ଖା ବୋଉ କାଚ ଆଉ ପାଉଜି ଝମ ଝମ ହେଲା ବୋଉ ଆଃ ଆଃ ହେଇ ଗାଣ୍ଡି ମାଡ଼ ଠାପ ଠାପ କରି ଗିହା ଖାଉଥିଲା ଆଉ ଗିହା ର ମଜା ନେଉଥିଲା ବୋଉ କୁ ସେ ଚୁଚୁମି ଗେହିଁ ଚାଲିଥିଲେ ଓଠକୁ ଚୁମି ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଧରି ତାକୁ ସପୋର୍ଟ ଦଉଥିଲେ ବୋଉ କୁ ବୁଲେଇ ତା ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ବୋଉ ଦୁଧ ଦଳି ବୋଉ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲେ ବୋଉ ଆଃ ଆସ୍ତେ ଆଃ ଓ ଫଁ ଫଁ ଫଁ ଆଃ ଇ କହି ଗିହା ଖାଉଥିଲା

ବୋଉ ଉପରେ ସୋଇ ସେ ବାଳ ଭିଡି ବଳଲଗେଇ ବୋଉ ବିଆ କୁ କାଚୁଥିଲା ବୋଉ କୁ ଜୋରେ ଗେହିଁବାରୁ ବୋଉ ରଡି କଲା ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଆ ମା ଆଃ ଉଫଃ ସେ ଧକା ଆଉ ସେ ଶବ୍ଦ ଘର କମ୍ପୁଥିଲା ବୋଉ ଗିହା ଖାଇ ତାକୁ ଚୁମି ତା ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇ ଧକା ର ଜବାବ ଦେଲା ଆଉ ସେ ଜୋରେ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲେ ବୋଉ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ମାଡି ଆଃ ଆଃ କହି ସାନୁ ବାବୁ ବିଆ ରେ ବୀଜ କାଢି ବୋଉ କୁ ଚୁଚୁମି ଓଠ ଆଉ ମୁହଁ କୁ ଚୁମି ବୋଉ ଦୁଧ ସହ ଖେଳିଲେ ବୋଉ ଆରେ ଆଃ ଆଃ ଉଫଃ କହି ଧକା ସହିଗଲା ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଡେ ଅନେଇଲା ଆଉ ସାନୁ ବାବୁ ବୋଉ ଉପରୁ ଉଠିଲେ ଆଉ ବୋଉ ବିଆ ରୁ ତାଙ୍କ ବିଜ ବାହାରୁଥାଏ ବୋଉ ଗୋଡ଼ ମେଲେଇ ମୋତେ ଦେଖେଇଲା

ଆଉ ମୁ ନାଲି ବିଆ ରୁ ବୀଜ ଦେଖିଲିବୋଉ ବିଆ କଣାବଡ଼ ହେଇଯାଈଟଗିଲା ବାବୁ ବୋଉ କୁ ଚୁମୁଥିଲେ ବୋଉ କହିଲା ବିକି ତୋର ଭାଇ ଭଉଣୀ ହେଇପାରେ ସାନୁ ବାବୁ କହିଲେ ଆରେ ବିକି ମୋ ପିଲା ହେଲେ ତୋ ବୋଉ ମା ହବ ଆଉଥରେ ଆଉ ତୋ ସାମ୍ନା ରେ ତୋ ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବାର ମଜା ଆସିଗଲା ତୁ ବି ତୋ ବୋଉ କୁ ଗେହିଁ ତା ଯତ୍ନ ନବୁ . ବୋଉ ହସିଲା ଆଉ ଉଠିମୋ ପାଖ କୁ ଆସିଲା ମୁହଁ ବୁଲେଇ ମୋ ପାଖେଇ ଆଣ୍ଠେଇ ତଳେ ବସିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ନେଇ ତା ପାଟି ରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଦେଲା ତା ବିଆ ରୁ ବୀଜ ଟପ ଟପ ତଳେପଡୁଥିଲା

ପୂଜା ର କଅଁଳିଆ ବିଆ – Odia Sex Gapa

ମୁଁ ଆଃ ଆଃ କହି ବୋଉ ପାଟି ରେ ଝଡ଼ିଗଲି ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରସ ପି ଗଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁହଁକୁ ଗେଲ କଲା ବୋଉ ତା ଦୁଧ ମୋ ମୁହଁ ରେ ଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ଟିକେ ଚୁଚୁମି ଦେଲି ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ହାତ ମାରିଲି ବୋଉ ଆଃ କହି ହାତ କାଢ଼ିଦେଲା କହିଲା ଗେହିଁବୁ କିରେ ମୁଁ ହଁ କହିଲି ବୋଉ କହିଲା ଘରକୁ ଚାଲ ଆମେ ହବାବୋଉ ବାଥ ରୁମ କୁ ଗଲା ଆଉ ମୁତିଲା ସେତେବେଳେ ମୁଁ ବି ସେଠି ମୁତ ସହ ବୀଜ କାଢ଼ିଦେଲା ବେଳେ ତା ବିଆ କୁ ଅନେଇଥାଏ .

ବୋଉ ଗାଧେଇ ଆସିଲା ଆଉ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା ମୁଁ ତା ଦୁଧରେ ହାତ ମାରି ଟିକେ ଚିପି ଦେବାରୁ ସେ ଆଃ କହିଲା ମୁଁ ତା ଓଠ ରେ ଓଠ ମିଶେଇ ଦେଲି ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଓଠ ଚୁମା ଚୁମିଆଉ ଲାଲ ଦିଆ ନିଆ ହେଲୁ ମୁଁ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ପଟୁ ଶାଢ଼ୀ ଟେକି ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ହାତ ମାରିଲି ବୋଉ କହିଲା ସମ୍ଭାଳି ଯା ମାଗିଆ ଆଃ ଆଉ ମୋ ହାତ କାଢ଼ିଦେଲା ମୁଁ ଆଙ୍ଗୁଠି ଆଣି ଚାଟି ଦେଲି ବୋଉ କହିଲା ଛି ଚାଲ ମୁଁ ଗାଡି ପାଖକୁ ଆସି ଗାଡି କାଢି ବୋଉ କୁ ପଛରେ ବସେଇଲି ଆଉ ବୋଉ ମୋ ଉପରେ ଦୁଧ ନଦୀ ବସିଲା

ବୋଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉଁସି ଦଉଥିଲା ଗୋଟେ ଫାଙ୍କ ବାଟ ରେ ତାକୁ ମୁଁ ଓଲଟା ଚୁମା ବି ଦେଲି ବୋଉ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ବସିଥିଲା ବୋଉ ହମ୍ପସ ରେ ମୋ ବେକ କୁ ଚୁଚୁମି ଦେଲା ଆଉ ପରେ କଣ ହେଲା ଲେଖିବି …….. କ୍ରମଶଃ 

ୟେ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଟି ଆମ ୱେବ୍ସାଇଟ ର ପାଠକ ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ପଠେଇଛନ୍ତି , ଯଦି ଭଲ ଲାଗିଲା ତାଙ୍କୁ କମେନ୍ଟ ରେ Thank You କହି ଜଣାନ୍ତୁ

ଆମର ନୂଆ chat ଗ୍ରୁପ join କଲେଣି ନ nahni, ଯଦି join କରିନ , ଏଠାରେ Click କର

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here