Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ପଡୋଶୀ ଜେଜେମା କୁ ନିର୍ଧ୍ୱମ ଗେହିଁଲି

ନମସ୍କାର ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି ଆଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ଷ୍ଟୋରୀକୁ ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ମୋ ପଡୋଶୀ ଜେଜେମା ଙ୍କୁ ଗେଁହିଚି. ଆପଣମାନେ ଆଗରୁ ମୋ ପୂର୍ବ ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ଢେର ଭଲପାଇବା ଦେଇସାରିଛନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣମାନେ ମୋ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢି ନାହାନ୍ତି  ତେବେ  ଜଲଦି ଯାଇ ପଢନ୍ତୁ, ଜେଜେମା ସହ ରାସଲୀଳା, ଚାଲନ୍ତୁ ଡେରି ନକରି କାହାଣୀକୁ ଯିବା. 

(ଆପଣ ମାନେ ଯଦି ନିଜ ଜେଜେମା କୁ କିମ୍ବା ଆଈଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଟିପ୍ସ ଦରକାର  msg me ମୋ telegram id – @rural21)

           କାହାଣୀ କୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ପଡୋଶୀ ଜେଜେମା ଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ଦିଅ ତାଙ୍କ ନା ସବିତା, ବୟସ ପାଖାପାଖି  ମୋ ଜେଜେମା ବୟସ ହବ, ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ନୁହନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମାଲ ଗୁଡା ବହୁତ ଭଲ ମାନେ ତାଙ୍କ size 36 ହବ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ମସ୍ତ ହେଇଚି, ଯେତେବେଳେ ବି ତାକୁ ଦେଖେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆପେ ଆପେ ଛିଡା ହେଇଯାଏ, ସେ ଆମ ଘର ପାଖରେ ରହନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଲୁଚିକି ଦେଖେ ଗାଧେଇଲାବେଳେ, କେତେଥର ତା ନାଁ ନେଇ ମୁଠି ମାରିଚି ହିସାବ ନାହିଁ, ତାକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ କିନ୍ତୁ ସୁଯୋଗ ମିଳୁନଥିଲା, ତାଙ୍କ ଘର ଆମ ଘର ପାଖରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଝିଅ ସବୁ ବାହାହେଇ ସାରିଲେଣି ସେମାନେ ସବୁ ବାହାରେ ରହୁଛନ୍ତି, ସବିତା ଜେଜେମା ଘରେ ଏକା ରୁହେ ସେ ଆମ ଘରକୁ ପ୍ରାୟ ଆସେ ଜେଜେମା ସହ କଥା ହେଇ ପୁଣି ଚାଲିଯାଏ. 
        ଦିନେ ମୁଁ ହଷ୍ଟେଲ ରୁ ଆସିଥାଏ ମାମୁଁଙ୍କ ବାହାଘର 
ପାଇଁ, ଘରେ କେହି ନଥିଲେ ବୋଉ, ଭଉଣୀ, ଜେଜେମା  ମାମୁ ଘରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତି, ମୁଁ ଫୋନ କରିବାରୁ କହିଲେ ତୁ ମାମୁ ଘରକୁ ଆସ ମୁଁ ମନା କଲି କାରଣ ବାହାଘର ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ଥାଏ. ତ ବୋଉ କହିଲା ମୁଁ ସବିତା ଜେଜେମା କୁ କହିଛି ତୁ ସେଇଠି ଖିଆପିଆ କରିବୁ ମୁଁ ହଁ କହି ଫୋନ ରଖିଲି  କିଛି ସମୟ ପରେ ସବିତା ଜେଜେମା ଆସିଲେ ମୁଁ ଯାଇ ନମସ୍କାର କଲି ସେ କହିଲେ ଧୁଆ ଧୁଇ ହ ମୁଁ ଖାଇବା ଆଣୁଚି ମୁଁ ହଁ କହି ଧୁଆଧୁଇ ହେଇ ଖାଇଲି, ଖାଇସାରି ମୁଁ ଯାଇ କବାଟ ଦେଇ ବେଡ଼ରୁମ କୁ ଗଲି ଯାଇ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢ଼ିଲି ପଢିଲା ସମୟରେ ମୋର ସବିତା ଜେଜେମା କଥା ମନେ ପଡିଲା ମୁଁ ତା କଥା ଭାବି ହଲେଇଲି. ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଜି ଭଲ ସୁଯୋଗ ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି ସେ ଯଦି ମିଳିଯିବ ଆଜି ରାତି ରଙ୍ଗୀନ ହେଇଯାନ୍ତା, ମୁଁ ଥାଳି ଦେବା ବାହାନାରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି ଦେଖିତ କବାଟ ଆଉଯା ହେଇଚି ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲି ସେ ଗାଧେଇ ଆସୁଥିଲେ, ତା ସାୟା କୁ ଦୁଧ ଉପରକୁ ଟେକି ଘର ଭିତରକୁ ଯାଉଥିଲା ଓଦା ସାୟା ତା ଦେହରେ ଲାଗି ରହିଥିଲା ତେଣୁ ଦୁଧ ରେ ଆଉ ଗାଣ୍ଡିରେ 
ପୁରା ଭଲସେ ଦେଖାଯାଉଥିଲା, ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଫୋନ ରେ ଫୋଟୋ ଉଠେଇଲି ତାପରେ ଏତିକି ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହିଟ ହେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଛିଡା ହେଲାଣି, ଏତିକି ବେଳେ ସେ ପଛକୁ ବୁଲି ଦେଖିଲେ, 
ସବିତା – ମୋତେ ଦେଖ ପଚାରିଲେ କେତେବେଳେ ଆସିଲୁ କଣ କିଛି କାମ ଥିଲା? 
ମୁଁ – ହଁ ଥାଳି ଦେବାକୁ ଆସିଥିଲି. 
ସବିତା – ହଉ ଦେ କହି ଥାଳି ମୋ ହାତରୁ ନେଲାବେଳେ ତା ନଜର ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ପଡିଲା. ସେ ହସି ଦେଲା କହିଲା ମୋ ନାତି ବଡ ହେଇଗଲାଣି. 
    ମୁଁ ସେଠୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଚାଲି ଆସିଲି ଘରେ  ଆସି ତା କଥା ଭାବି ଫୋନ ରେ ଫୋଟୋ କୁ ଦେଖି ଜୋରଦାର ହଲେଇଲି. କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ବାହାରିଗଲା ମୁଁ ହାଲିଆ ହେଇ ସୋଇପଡିଲି ଉଠି ଦେଖେତ ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇଗଲାଣି ମୁଁ  ମାର୍କେଟ ଯାଇ ବୁଲାବୁଲି କରି ଆସିଲି. ଆସି ଘରେ ଫୋନ ରେ sex ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖୁଥାଏ ସେତିକି ବେଳେ ସବିତା ଜେଜେମା ଆସି କହିଲା  
ସବିତା – ଟିଭି ଟିକେ ଦେଖ କଣ ହେଇଚି ଚାଲୁନି 
ମୁଁ – ତମେ ଯାଅ ମୁଁ ଆସୁଛି ମୁଁ ଗଲି ଯାଇ ଦେଖିଲି, କହିଲି ଟିଭି remote ଦିଅ 
ସବିତା ନଇଁକି ତଳୁ remote ଆଣିଲା ବେଳେ ତା ଶାଢ଼ୀ ଛାତିରୁ ଖସିଗଲା ତା ଦୁଧ ପୁରା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଛିଡା ହେଇଗଲା, ସବିତା ଜେଜେମା  ଦେଖିଦେଲା କାରଣ ମୁଁ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧିଥିଲି ତ ସବୁ ଦେଖାଯାଉଥିଲା 
ସବିତା – କଣ ଏ ବୁଢ଼ୀ ପାଖରେ ଅଛି ଯେ ମୋ ନାତି ର ହତିଆର ଟା ଖାଲି ଛିଡା ହେଇ ଯାଉଛି. 
ମୁଁ – କିଏ କହିଲା ତମେ ବୁଢ଼ୀ ହେଇଗଲଣି ବୋଲି ଆଉ  ତମେ ପାଖରେ ଯାହା ଅଛି ଏବେବି ତମେ ଟୋକିଙ୍କୁ ପଛରେ ପକେଇଦେବ.
ସବିତା – କଣ ଏମିତି ଅଛିକି 
ମୁଁ – ରାତିରେ ଘରକୁ ଆସ କହିବି 
ସବିତା – ଯା ଦୁଷ୍ଟ,  ସେତିକି ଥାଉ କଣ ଖାଇବୁ କହ ରାତିରେ 
ମୁଁ – ତମକୁ ଖାଇବି ଦବ 
  ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ପାଖକୁ ଟାଣି କୁଣ୍ଢେଇ ତା ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରେଇଲି. 
ସବିତା – ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଦେଖି କହିଲା କଣ କିରେ ଏତେ ବଡ କେମିତି ହେଲା 
ମୁଁ – ତମକୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି ତ 
ସବିତା – ହଁ ଏଇଟା କାହାକୁ ଭଲ ନଲାଗେ କହି ହଲେଇ ଦେଲା.
ମୁଁ – ହଉ ମୁଁ ଏଇଥିରେ ଆଜି ରାତିରେ ତମର ସେବା କରିବି. 
ସବିତା – ଯା ଏଠୁ କିଏ ଦେଖିବ. 
ମୁଁ ଚାଲି ଆସିଲି ଆସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି କେତେବେଳେ ରାତି 9ଟା  ହେଇଗଲା ଜଣା ପଡିଲାନି, ସେତେବେଳେ କିଏ ଆସି କବାଟ ବାଡେଇଲା ମୁଁ ଯାଇ ଦେଖେ ତ ସବିତା ଜେଜେମା ମୁଁ ଭିତରକୁ ଡାକିଲି ସେ ମୋ ପାଇଁ ଖାଇବା ଆଣିଥିଲେ, ମୁଁ ଖାଇବା ସରିଲା ତାପରେ ସେ ରହିଥିଲେ 
ମୁଁ – ଜେଜେମା କଣ କାମ ଅଛିକି 
ସବିତା – ହଁ ତୁ ବା କଣ ମୋ ସେବା କରିବୁ କହିଥିଲୁ 
ମୁଁ – ( ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଯେ ବୁଢ଼ୀ ଗିଁହା ଖାଇବାକୁ ଆସିଛି )
ହଁ ଚାଲ ଯିବା, ତାକୁ ନେଇ ବେଡ଼ room କୁ ଗଲି, କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଆସିଲି.
ମୁଁ – ଜେଜେମା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା 
ସବିତା – ହଁ ଯେ ହେଲେ ତୁ ମୋ ନାଁ ଧରି ଡାକ ସବିତା 
  ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲି ବ୍ଲାଉଜ ଉପରୁ ଦୁଧ କୁ  ଚିପି ଦେଲି ତା ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲିଦେଲି ଦୁଇଟା ବଡବଡ଼ ଦୁଧ ଓଃ ମସ୍ତ ହେଇଥିଲା, ତାକୁ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ସାୟା ଖୋଲିଲି ସେ ବ୍ରା କି panty କିଛି ପିନ୍ଧେନି ତା ବିଆ ପୁରା ବାଳରେ ଭର୍ତି ଥିଲା. ତାପରେ ମୁଁ ମୋ କପଡା ଖୋଲି ଲଙ୍ଗଳା ହେଲି. 
               ମୁଁ ତା ବିଆରେ kiss କଲି ତାପରେ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥାଏ, କିସ୍ସ କଲି, ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି.
ମୁଁ – ସବିତା ମୁଁ ଆଜିଠୁ ତୋ ଘଇତା ତତେ ଯେତେବେଳେ ଇଛା ହବ ଗେହିଁବି 
ତାପରେ ସବିତା ଜେଜେମା ବିଆ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇ
ଦୁଇଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲି ସବିତା  ଜେଜେମା ଆଖି ବୁଜି ମଜା ନେଉଥାଏ, ବିଆ ରୁ ଆଙ୍ଗୁଠି କାଢି ବାଣ୍ଡକୁ ରଗଡିଲି.  
ସବିତା ଜେଜେମା -(ଖାଲି ଉଁ ଉଁ ଆ ଆ ଶବ୍ଦ କରୁଥିଲା)   କହିଲା ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ଜଲଦି ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା. 
ମୁଁ – ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖି ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଧକା ମାରିଲି ସବିତା ଜେଜେମା ଚିଲେଇ ଉଠିଲା. କାରଣ ବିଆ ଟା ବହୁତ ଟାଇଟ ଥିଲା ବହୁତ ଦିନରୁ ଗିଁହା ଖାଈନଥିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା. ତାପରେ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ପୀଡ଼ ବଢ଼େଇ ଗେହିଁଲି, ମୁଁ ଗୋଟେ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ଚିପୁ ଥାଏ 
ସେ ବି moan କରୁଥାଏ. ମୁଁ ସେମିତି ଗେଁହି ଚାଲୁ ଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ପାଣି ବାହାରିବା time ହେଇଗଲା 
ମୁଁ – ପାଣି ଭିତରେ ଛାଡି ଦେବି 
ସବିତା ଜେଜେମା -ହଁ ଭିତରେ ଛାଡ଼ କିଛି ହବନି ଆଉ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୁଁ ଭିତରେ ନେଇନି. 
ମୁଁ -ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି. ହାଲିଆ ହେଇ ଜେଜେମା ଉପରୁ ଚାଲି ଆସି ପାଖରେ ଶୋଇଗଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଜେଜେମା ଉଠି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁମା ଦେଇ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲା ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟ ସବୁ ପିଇଗଲା ତାପରେ ତାକୁ ନେଇ ତା ଦି ଦୁଧ ଭିତରେ ପୁରେଇଲା. ମୋ ବାଣ୍ଡ ତ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଉଠି ଠିଆ ହେଲା ମୁଁ ପୁଣି  ସବିତା ଜେଜେମା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇଲି. ଗେଁହି ଚାଲିଲି  ତା ଭିତରେ ସେ ବି ପାଣି ଛାଡି ସାରିଥିଲା.
ବିଆ ଓଦା ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଗେଂହିଲା ବେଳେ ଘର ସାରା ପଚ ପଚ ଶବ୍ଦ ରେ କମ୍ପୁଥିଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ପୁଣି ମୁଁ ବିଆ ରେ ପାଣି ଛାଡ଼ିଲି. ତାପରେ ମୋର ତା ଗାଣ୍ଡିମାରି ବାକୁ ବହୁତ ଇଚ୍ଛା ହଉଥିଲା. 
ମୁଁ -ସବିତା ଜେଜେମା ତମ ଗାଣ୍ଡି ରେ କରିବି. ତାକୁ ବୁଲେଇ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲି ଭାରି ମଜା ଲାଗୁଥାଏ 
ସବିତା – ଚିଲଉ ଥାଏ ମରିଗଲି ମରିଗଲି ଛାଡ଼ ଛାଡ଼ 
  ମୁଁ ଗାଣ୍ଡିରୁ କାଢି ପୁଣି ବିଆରେ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲି ଦୁଇ ଥର ଗେହିଁବା ପରେ ହାଲିଆ ହେଇ ତା ଉପରୁ ଉଠି ଆସି ତାରି ପାଖରେ ସୋଇପଡିଲି. ସଖାଳୁ ସେ ଉଠି ମତେ ଉଠେଇ ଚାଲିଗଲା, ମୁଁ ପୁଣି କିଛି ସମୟ ଶୋଇଲି ତାପରେ ଉଠି ମୋ ନିତ୍ୟକର୍ମ ସାରିଲି ମାର୍କେଟ ଗଲି, ମାର୍କେଟ ରୁ ଆସି ପୁଣି ଗେହିଁଲି, ଏବେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ଗେଂହୁଛି. 
   
            କାହାଣୀ ଟି କେମିତି ଲାଗିଲା ଜଣାନ୍ତୁ ଉପର telegram id ରେ 
                       🙏🙏🙏🙏🙏

Related Stories

3.7 6 votes
Article Rating
3.7 6 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bhubana
Bhubana
5 months ago

Maa pua odia story diya please

Rocky
5 months ago
Reply to  Bhubana

Msg me

Rocky
5 months ago
Reply to  Bhubana

Telegram I’d – @rural21

Prithibir
Prithibir
1 month ago

ପୂର୍ବ ଷ୍ଟୋରି ପଢ଼ିଲି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ସେ ଷ୍ଟୋରି ଆଉ ଲେଖ

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: