Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ପିଉସୀଙ୍କ ସହ ମସ୍ତି ଭରା ସେକ୍ସ – Odia Sex Gapa

ହାଏ ପ୍ରେଣ୍ଡସ ମୁଁ ରକି, ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ଓ ସୁନ୍ଦର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବାନ ଟୋକା । ମୋ ବୟସ ୨୨ବର୍ଷ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ଏକ ସତ odia sex story କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଆଉ ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଅନୁଭବ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ବହୁତ ମଜାନେଇଛି । ଆଶା କରୁଛି ମୋର ଏଇ କାହାଣୀ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଭଲଲାଗିବ ।


ମୋତେ ବି ଏହି ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରୁ ସେକ୍ସ ପଢିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲଲାଗେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋର +୨ ପରୀକ୍ଷା ସରିବା ପରେ ବାପାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ସାନ ଭଉଣୀ ସୁମତି ପିଉସୀଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି ଆଉ ସେଇଠି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁଥିଲି । ମୋର ସେହି ସମୟରେ ଛୁଟି ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଛୁଟି କଟେଇବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି ।

🎧 ପେଣ୍ଟିକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲେ ଆଉ ବିଆକୁ ଜିଭରେ ଚାଟିଲେ – Odia Sex Stories


ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋର ପିଉସୀ ସୁମତି  ୨୮ ବର୍ଷ ଗୋରି ଏବଂ ଟିକେ ମୋଟି ଦେଖା ଯାଉଥିବା ଜଣେ ସେକ୍ସି ମର୍ଡନ ଲେଡି । ମୋର ପିଉସୀ ଓ ପିଉସା ଙ୍କର ବିବାହକୁ ପୁରା ୧୦ ବର୍ଷ ହୋଇସାରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପିଲା ପିଲି ହୋଇନଥିଲା । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ପିଉସା ରେଲୱେ ରେ ଜଣେ ବଡ ଅଫିସର ଅଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଜୀବନ ବହୁତ ଭଲରେ କଟୁଥିଲା । ସେମାନେ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଥିଲେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ମୋର ଖରା ଛୁଟି କଟେଇବା ପାଇଁ ପିଉସୀଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି, ଘରେ ପହଞ୍ଚି ମୁଁ ଡୋର ବେଲ ବଜେଇଲି । ପିଉସୀ ଘର କବାଟ ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ଖୁସି ହୋଇ ମୋତେ ଦେଖି ଆରେ ରକି କେମିତି ଅଛୁ ? ଏକଥା କହି ସେ ମୋତେ ଧିରେ କରି ଆଲିଙ୍ଗନ କରିଲେ ।


ମୋର ଓ ମୋ ପିଉସୀଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ପଡେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ମୋ ପିଉସୀଙ୍କୁ ପାଖା ପାଖି ୪ ବର୍ଷ ପରେ ଦେଖା କରୁଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଚକିତ ହେବା ସହ ଖୁସି ଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ପିଉସୀ ଲଗେନିସ ଓ ଗୋଟେ ଟାଇଟ କୁର୍ତି ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତାଙ୍କ କୁର୍ତି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ପୁରା ଫୁଟିକି ଜଣାପଡୁଥିଲା ଓ ଲେଗନିସରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିର ସାଇଜ ବେଶ ବାରି ହୋଇପଡୁଥିଲା ।


ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଭିତରକକୁ ଡାକିବା ପରେ ମୋତେ ପାଣି ଦେଲେ ଗୋଡ ହାତ ଧୋଇବା ପାଇଁ । ମୁଁ ଧୋଇ ହୋଇସାରିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଚା ଓ ବିସ୍କୁଟ ଆଣିଦେଲେ । ସେ ବି ମୋ ପାଖରେ ବସି ହସ ମଜା କରି ଚା ପିଇଲେ । ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲେ ରକି ତୁ ଏଠାକୁ ଆସି ବହୁତ ଭଲ କଲୁ । ତୋ ପିଉସା ୭ଦିନ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯାଇଛନ୍ତି ମୁଁ ଘରେ ଏକା ଏକା ବୋର ହେଉଥିଲି ।


ତୁ ଆସିବା ପରେ ତୋ ସହ କଥା ହୋଇ ମୋର ବି ଦିନ ବିତିଯିବ । ତାପରେ ସେ ମୋ ବ୍ୟାଗରୁ ଡ୍ରେସ ବାହାରକରି ଆଲମାରିରେ ରଖିବାରେ ଲାଗିଲେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ପିଉସୀଙ୍କର ଦୁଧ ତାଙ୍କ କୁର୍ତି ଭିତରେ ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ କଥା କଣ କହିବି ମୋଟା ଗାଣ୍ଡି ତାଙ୍କର ପଛକୁ ବାହାରକୁ ଆସି ଟିକେ ଉପରକୁ ବାହାରିଥିଲା ।


ମୋ ପିଉସୀଙ୍କ ଘରେ ଗୋଟେ ବେଡ ରୁମ,କିଚେନ ଓ ହଲ ଥିଲା । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ କୁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲି ଅଚାନକ ମୋ ନଜର ପିଉସୀଙ୍କର ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ପଡିଲା ଯେମିତି ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଧରିଛି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ୯୦ଡିଗ୍ରୀରେ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । କାରଣ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା ଯାହାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉ କାବୁରେ ରହିଲା ନାହିଁ ।

🎧 – Audio – ଅନ୍ଧାର ରାତିରେ ଉମେଶ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରି ଦେଲେ


ପିଉସୀଙ୍କର ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଅଣ୍ଟା ପାଖରୁ ବହୁତ ବଡ ଆକାରରେ ଥିଲା ଏବେ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଧରି ତାଙ୍କ ନାଁ ନେଇ ମୁଠି ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋତେ ଏସବୁ କରିବାରେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ କୌଣସି ଏକ ଅନ୍ୟ ଦୁନିଆରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଥିଲି । ମୋର ସେହି ସମୟର ଫିଲିଙ୍ଗ ମୁଁ କୌଣସି ଶବ୍ଦରେ ବାଖ୍ୟା କରି ପାରିବି ନାହିଁ  ।


କିଛି ସମୟ ପରେ ପିଉସୀ ବାହାରୁ କହିଲେ ରକି ତୁ କଣ ଖାଇବୁ ? ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ କିଛିବି କର ମୋର ଚଳିବ, ପିଉସୀଙ୍କର କଥା ଶୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ବାହାରିଗଲା  । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭଲରେ ଧୋଇଲି ଆଉ ବାହାରକୁ ଆସିଗଲି । ମୁଁ ଓ ପିଉସୀ ଦ୍ଵିପ୍ରହରକୁ ଏକା ସାଙ୍ଗେ ବସି ଖାଇଲୁ । ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ବସି ଟିଭି ଲଗେଇ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲୁ ।
ଆଉ ଏମିତି କଥା ହୋଇ ହୋଇ ଦ୍ଵିପ୍ରହର ଓ ସନ୍ଧ୍ୟା ବି ବିତିଗଲା ଜଣାପଡିଲା ନାହିଁ । ରାତିକୁ ୧୦.୩୦ ବାଜି ସାରିଥିଲା ମୁଁ ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି । ଆଉ ପିଉସୀ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଗୋଟେ ଟାଉଲ ନେଇ ବାର୍ଥରୁମ କୁ ଯିବା ସମୟରେ ମୋତେ କହିଲେ ରକି ତୁ ହଲରେ ସୋଇବୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏଠି ବହୁତ ଗରମ ହେବ । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମରୁ ଫ୍ରେସ ହୋଇଆସୁଛି ତୁ ଯାଇ ବେଡ ରୁମ ଏସି ଚାଲୁ କରିଦେ । ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ।


ମୁଁ ପିଉସୀ ଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ବେଡ ରୁମକୁ ଯାଇ ଏସି ଚାଲୁ କରିଦେଲି ଓ ଟି ସାର୍ଟ ଓ ସର୍ଟସ ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କ ବେଡ ଉପରେ ସୋଇଗଲି । କିଛି ସମୟ ମୁଁ ଏମିତି ବେଡରେ ସୋଇଛି ପିଉସୀ ଗାଧୋଇ ସିଧା ବାର୍ଥରୁମ ରୁ ବେଡ ରୁମକୁ ଆସିଲେ । ଏହି କାହାଣୀ କୁ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ କୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୁଁ ଦେଖିଲି ଗରମ ଅଧିକା ହେଉଥିବାରୁ ପିଉସୀ କେବଳ ଗୋଟେ ପତଳା ଟି ସାର୍ଟ ଯାହାକ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଡୁଥିଲା ।


ପିଉସୀଙ୍କର ମୋଟା ଗୋରା ଗୋରା ଗୋଲ ଗୋଲ ଜଙ୍ଘ ପୁରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ସେ ସବୁ ଦେଖି ମୁଁ ବହୁତ ଚକିତ ଥିଲି। ତାପରେ ପିଉସୀ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ହାତରେ ତାଙ୍କ ବାଳକୁ ଠିକ କରି ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ ଗୁଡ ନାଇଟ କହି ଶୋଇପଡିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏବେ ମୋ ଅବସ୍ଥା ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ପୁରା ଖରାପ ହେଇ ସାରିଥିଲା । ମୋ ସର୍ଟସ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ହାର୍ଡ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇ ସାରିଥିଲା ।
ମୁଁ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ କେବଳ ପିଉସୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଭାବି ଚାଲୁଥିଲି । ମୁଁ ପିଉସୀଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ସେ ମୋ ଆଡକୁ ପିଠି କରି ସୋଇଥିଲି । ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରିଲି ନାହିଁ ମୁଁ ଟିକେ ସାହସ କରି ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଆଡକୁ ବଢେଇ ମୋର ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଳିରେ ତାଙ୍କର ଟି ସାର୍ଟକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାର ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଲି । ଏବେ ତାଙ୍କର ଗୋରା ଗୋରା ମୋଟା ଗାଣ୍ଡି ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ସିଲ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ଆଲୁଅରେ ପୁରା ସଫା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।


ଏବେ ମୋର ଅବସ୍ଥା ଏମିତି ହୋଇଯାଇଥିଲା କି ତାର ପରିଣାମ କିଛି ବି ହେଉ ଏବେ ମୁଁ ପୁରା ରିକ୍ସ ନେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଗୋଟେ ସାଇଡରୁ ଟିକେ ଧିରେ ଧିରେ ଖସେଇ ହାତ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ରଖିଲି ପିଉସୀଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିର ଚମଡା ବହୁତ ମୁଲାୟମ ଓ ଚିକ୍କଣ ଥିଲା ଯାହାକୁ ମୁଁ ଶବ୍ଦରେ ଲେଖି ପାରିବି ନାହିଁ ।

🎧 ଓଡ଼ିଆ ରେ ଶୁଣନ୍ତୁ – ମାଉସ ଙ୍କ ସହ ପ୍ରଥମ ସେକ୍

ଏବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି।
କିନ୍ତୁ ପିଉସୀ ଏବେ ବି ବହୁତ ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଏସବୁ କିଛି ଜଣା ପଡୁନଥିଲା । କାରଣ ସେ ଆରମ୍ଭରୁ ଗଭୀର ନିଦରେ ସୋଇ ପଡନ୍ତି ଆଉ ଏକଥା ମୁଁ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିଲି ।

ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଆଗକୁ ବଢେଇ ପିଉସୀଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ପଛରେ ହାଲକା କରି ମୋ ହିଟ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇଦେଲି । ଆଉ ମୁଁ ଫିଲ କରୁଥିଲି କି ପିଉସୀଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଏତେ ନରମ ଥିଲା କି ମୋ ବାଣ୍ଡର ଟୋପା ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମଝିରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ଫସିଯାଇଛି ।

ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିର ଗରମକୁ ଅନୁଭବ କରି ମୋ ଭିତରେ ଏକ ଅଜବ ଜୋସ ଆସିଗଲା । ମୁଁ ଜଳଦୀ ମୋ ସର୍ଟସକୁ ତଳକୁ ଖସେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲି । ଏବେ ମୁଁ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ପିଉସୀଙ୍କର ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଟିକେ ସାଇଡ କରିଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପିଉସୀଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ରଖି ଦାବିଦେଲି ।

🎧 ସବିତା ଭାଉଜ ର ଘିଆଁ କାହାଣୀ, ମୋ ନିଜ କଥା (ସାନ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଗ୍ରୁପ ସେକ୍ସ୍ part_2) – Odia Sex Kahani

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅଚାନକ ପିଉସୀ ତାଙ୍କ ନିଶ୍ଵାସକୁ ରୋକି ହୋଇଗଲା ।
ପିଉସୀଙ୍କ ମୁହଁରୁ ସି ସି ସି ସି ସି ସି ସି ସି ସି ହୋଇ କଷ୍ଟଭରା ସାଉଣ୍ଡ ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କର ଏଇ ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣି ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ନିଜକୁ ରୋକି ଦେଲି । ଗୋଟେ ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ସବୁ କିଛି ପୂର୍ବ ଅବସ୍ଥା ରେ କୁ ଫେରି ଆସିଲା ।

ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପିଉସୀଙ୍କ ମୁଲାୟମ ଗାଣ୍ଡିରେ ଚିପେକେଇ ହୋଇ ଥିଲା । ହଠାତ ପିଉସୀ ଉଠି ପଡିଲେ । click here

Related Stories

3.7 3 votes
Article Rating
3.7 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Himesh
Himesh
1 month ago

hii ANY one intrested in me only for ladies [email protected]

Raj
Raj
1 month ago

Any one contact me on Telegram
Telegram I’d – @jejemaa12

Guru
Guru
19 days ago

Anyone contact me on telegram
I’d – @dguru2001

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: