Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ପିଉସୀ ଝିଅ ଝୁନାକୁ ଗେହିଁଲି – Odia Sex Story

ମୋ ପିଈସି ଝିଅ ଭଉଣୀ ଝୁନା ( ଛଦ୍ମନାମ ) କୁ କେମିତି ଗେହିଁଲି ଆଉ ସେ ବି ମୋ ପିଲା ର ମା ହେଇଥିଲା ତାହା ଏହି ଷ୍ଟୋରୀ ରେ ଲେଖୁଛି ମୋ ନା କାଳିଆ ମୁଁ ସେତେବେଳ ପ୍ଲସ ଟୁ ପଢିଥିଲି ଆଉ ମୋ ଭଉଣୀ ଝୁନା ଦଶମ ରେ ପଢୁଥାଏ ମୁଁ ଥରେ ଖରା ଛୁଟି ରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ଥାଏ ମୁଁ ଝୁନା କୁ  ଯେତେ ବେଳେ  ଦେଖିଲି, ମୋର ଖାଲି ବିପି କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା ଆଉ ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ମନ ହେଲା।


କିନ୍ତୁ କେବେ ବି ସାହସ ହେଉ ନଥିଲା। ମୁଁ ତାକୁ ବହୁତ ସମୟ ଏକ ଲୟରେ ଦେଖେ। ତା ଦୁଧ ଦିଟା ଛୋଟ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଉପରକୁ ଉଭୁରି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଡ୍ରେସ୍ ଉପରେ। ଏମିତି ଗୋଟେ ବର୍ଷ ପକେଇଲା। ତାକୁ ଗେହିବା ପାଇଁ ମନ ବ୍ୟାକୁଳ। ଯେତେ ବେଳେ ବିପି ଦେଖେ ତା କୁ ମନରେ ମନରେ ଗେହୁ ଥାଏ। ମାେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କୁହନ୍ତି କି ଗେହିଁଲେ କେତେ ମଜା। ମୋର ଗୋଟେ ସାଙ୍ଗ ଥିଲା, ସେ ତା ଭଉଣୀ ସାଙ୍ଗକୁ ବହୁତ୍ ଗେହୀ ଥିଲା।

ଏହି ସବୁ ଅଭଦ୍ର କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ବହୁତ ଧୌର୍ଯ୍ୟହରା ହୋଇ ପଡ଼ିଥିଲି। ସବୁବେଳେ ଝୁନା   କଥା ଭାବି ବାଣ୍ଡ୍ ହଲଓ ଥିଲି। ସେ ଏବେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ଆଉ ମୁଁ+୨ ଦ୍ଵିତୀୟ ବର୍ଷରେ।ତେଣୁ ବହୁତ୍ ପଢା ପ୍ରେସର୍ ଥାଏ। ଥରେ ସେ ଆମ  ଘରକୁ ଆସିଥାଏ।  ସେ ମୁଁମୋ ପାଖରେ ବସି ପଢୁଥାଏ  କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଖାଲି ଦେଖୁଥିଲି। ତା ଦୁଧ ଭଲ ସାଇଜ଼ ର ହେଇଗଲାଣି। ସେ ଚୁନୁରି ଖୋଲି ଦେଇ ବସିଥିଲା।
ମୁଁ ଭାବି ଭାବି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ବାଣ୍ଡ୍ କୁ ଚିପୁଥିଲି। ସେ ଯେତବେଳେ ମୋତେ ଦେଖିବ ମୁଁ ହାତ ବାହାର କରି ନିଏ। ଆମେ ଭଲ ସାଙ୍ଗ ଥିଲୁ, ତେଣୁ ବହୁତ କଥା ହେଉ ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ବେଳେ ବେଳେ ପଢାଏ। ବହୁତ୍ ସମୟ ହେଲା ମୁଁ ଝୁନା  କୁ ଭୋକିଲା ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲି। ଭାବୁଥିଲି ଆକୁ କେମିତି ପଟେଇ ଗେହିବି। ସେ ମୋତେ ଚାହିଁଲା, ହସିଦେଇ ପଚାରିଲା, କଣ ଭାବୁଛୁ। ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଷୟରେ।


ସେ କହିଲା ଆଛା, କଣ ଭାବୁଛୁ କହ। ମୁଁ କହିଲି, ଦେଖୁ ଦେଖୁ ତୁ କେତେ ବଡ଼ ହୋଇ ଗଲୁଣି। ଏବେ ଦଶମ, ତା ପରେ କଲେଜ ଆଉ ତା ପରେ ତୁ ବାହା ହେଇ ମତେ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯିବୁ। ସେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଆଖିରେ ମତେ ଚାହିଁ ରହିଲା ଆଉ କହିଲା, ଭାଇ ତୁ କଣ କହୁଚୁ ମୁଁ ବୁଝି ପାରୁନି। ମୁଁ ଏତେ ଜଲଦି ବାହା ହେବିନି। ମୋ ପ୍ଲାନ୍ କାମ କରିଗଲା। ମୁଁ ଖାଲି ଚାହୁଥିଲି ତା ସହିତ ବାହା ହେବା କଥା ଆରମ୍ଭ କରି ଧୀରେ ଧୀରେ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ପାଇଁ।


ମୁଁ କହିଲି ଆଛା ତୁ କେବେ ବାହା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ସେ କହିଲା ପଢିବି ତା ପରେ ଚାକିରି କରିବି, ତା ପରେ ବାହା ହେବି। ମୁଁ କହିଲି ଚାକିରି କରୁ କରୁ ତ ଆହୁରି ୧୦ ବର୍ଷ ଲାଗିଯିବ, ଏତେ ଦିନ କଣ ରହି ପାରିବୁ। ସେ କହିଲା ରହିପରିବୁ ମନେ। ମୁଁ କହିଲି,ଆରେ ବୋକି, ବାହା ହେଲା ପରେ ଜେଉ ମଜା ଅଛି, ତୁ ଜାଣିନୁ କି। ତୁ ତ ବଡ଼ ହେଇ ଗଲୁଣି, ଏ ସବୁ ତ ଜାଣି ଥିବୁ।

🎧 – Audio – ଅନ୍ଧାର ରାତିରେ ଉମେଶ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରି ଦେଲେ


ତୋ ସାଙ୍ଗ ମାମିନା ତ ସବୁ ଜାଣିଛି। ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ଏମିତି କହିଲି। ସେ ଟିକେ ସମୟ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲା। ସେ କହିଲା, ତମେ କେମିତି ଜାଣିଲ, ମାମିନା ବିଷୟରେ। ମୁଁ କହିଲି, ମାମିନା ର ବାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ମାମିନା କୁ କିସ କରିବାର ମୁଁ ଦେଖିଛି ପାର୍କ ରେ। ବାସ୍, ଏମିତି ଝୁନା  ଲାଜ ରେ  ତଳକୁ ମୁହଁ କରି ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ, ମାମିନା ଏ ସବୁ କରେ। ମୁଁ କହିଲି ସବୁ ମାନେ। ସେ କହିଲା, ଭାଇ କାହାକୁ କହିବନି ନ ହେଲେ ମାମିନା କୁ ତା ବାପା ବୋଉ ଆଉ ସ୍କୁଲ୍ ଛାଡି ବେନି।


ମୁଁ କହିଲି ହେଉ କହ କଣ ହେଲା।ସେ ଲାଜ କରି ତଳକୁ ମୁଁହ କରି କହିଲା, ମାମିନା ତା ବାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗ ରେ ସେକ୍ସ ବି କରିଛି। ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତା ହାତ ଧରି କହିଲି, ଆଛା ତୁ କେବେ କରିନୁ।ସେ ଲାଜେଇ ଗଲା କହିଲା ନା, ଡର ଲାଗେ ଆଉ ମୋର ତ ଵାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହିଁ। ମୁଁ ତା ହାତ ଧରି ଆଉସିଲି, କହିଲି ତୋର କେବେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏନି। ସେ ହାତ ଛଡେଇ ନେଇ କହିଲା, କିଏ ଆସି ଯିବ।
ତା ପରେ କହିଲା, ସତ କହିବି ଭାଇ, ଆଜି କାଲି ବେଳେ ବେଳେ ବହୁତ ଇଛା ହେଉଛି, ମାେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ସମସ୍ତେ କରୁଛନ୍ତି। ମୁଁ କହିଲି, ଚାଲେ ଆମେ କରିବା। ସେ ମୁରୁକି ହସିଦେଲା, କହିଲା କିଏ ଆସିଯିବ। ମୁଁ କହିଲି, ଯଦି କେହି ନ ଆସିବେ।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ଡର ଲାଗୁଚି, ପରେ କରିବା। ମୁଁ କହିଲି ଗୋଟେ ତ କିସ୍ ଦେ।ସେ କବାଟ ଆଡେ ଦେଖିଲା, କେହି ନାହାନ୍ତି ଆଉ ମତେ ଗାଲରେ କୋଟେ ଚୁମା ଦେଲା। କି କୋମଳ ଓଠ।


ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ପୁରା ଟେଂଗେଇ ଗଲା।ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଉପରେ ଦେଖି ଲାଜେଇ ଗଲା ଆଉ ମୁହ ତଳକୁ କରିଦେଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ କରେଣ୍ଟ ଚାଲିଗଲା। ମୁଁ ତାକୁ ଜୋରରେ କୁଂଢ଼େଇ ପକେଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି। ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ଲଗେଇ ଚୁମି ବାକୁ ଲାଗିଲି। ସେ ପୁରା ସାଥ ଦେଉଥିଲା। ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଡ୍ରେସ୍ ଉପରୁ ଧରି ଆଉଷିଲି। ସେ କିଛି ବିରୋଧ କଲା ନାହିଁ।
ତା ପରେ ତାକୁ କହିଲି ମୋ କୋଳରେ ବସିବା ପାଇଁ। ସେ ମୋ କୋଳରେ ବସି ପଡ଼ିଲା। ମୋ ଶକ୍ତ ବାଣ୍ଡଟା ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗିଗଲା। ମୁଁ ତା ତା ପରେ ଦୁଇ ହାତ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଧରି ଦଳି ଚାଲିଲି। ହଠାତ୍ ଲାଇଟ୍ ପଲେଇ ଆସିଲା। ସେ ଡ଼େଇଁକି  ମୋ କୋଳରୁ ଖସିଯାଇ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ବସିଲା। ମୋ ମନ ବହୁତ୍ ଦୁଃଖ ହେଇଗଲା। ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି, କେମିତି ଲାଗିଲା।

ବଡ଼ଭଉଣୀ ସହ ଅଜଣା ଟୋକା ହେଇ ପଟେଇକି ଗେହିଲି ଭାଗ-୨

odia sex story licking gf ass


ସେ ହସିଦେଲା। କହିଲା, ତୁ ବହୁତ୍ ଅଭଦ୍ର। ମୁଁ କହିଲି କାହିଁକି, ତୋର ସେଇଟା ଧରି ପକେଇଲି ବୋଲି। ସେ ହସିଦେଲା। ମୁଁ କହିଲି, ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଟିକେ ଦେଖୋଉନୁ। ସେ କହିଲା ନା କିଏ ଆସିଯିବେ। ମୁଁ ଜାଣିଲି ଯେ ଏକା ସମୟରେ ଟୋକି ଖୋଲିକି ଦେଖେଇବ। ମୁଁ କହିଲି, ଝୁନା  ତୋର ସେଇଟା ବହୁତ ନରମ। ସେ କହିଲା ସେଇଟା ମାନେ, ମୁଁ କହିଲି ତୋ ଦୁଧ ଦିଇଟା।ସେ ହସିଦେଇ କହିଲା, ତୁ ବହୁତ ଅଭଦ୍ର ଟୋକା। ମୁଁ କହିଲି, ତୁ ତ ଏମିତି କହୁଚୁ ଯେମିତି ତତେ ଭଲଲାଗିଲା ନାହିଁ।

Related Stories

3.8 4 votes
Article Rating
3.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Himesh
Himesh
11 days ago

Jadi kehi intrested acha sex re then mate [email protected] re contact kara

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: