ବସରେ ସେକ୍ସି ମ୍ୟାଡାମ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଗାଣ୍ଡି ଘସି ଗିହାଁ ଖାଇଲେ – Part 1

ନମସ୍କାର ସାଙ୍ଗ ମାନେ , ୟେ Odia Sex Story ଟି ଆମର ୱେବ୍ସାଇଟ ର ପାଠକ Mr. Raj Pattnaik ପଠେଇଛି , ଯଦି କାହାଣୀ ଭଲ ଲାଗିଲା କମେନ୍ଟ କରି ଜଣେଇବେ.

ସମସ୍ତ ବନ୍ଧୁ ଓ ବାନ୍ଧବି ମାନଙ୍କୁ ମୋ ନୁତନ କାହାଣି କୁ ମୁଁ ରାଜ୍ ପଟ୍ଟନାୟକ(ରାଜା) ସ୍ବାଗତ କରୁଛି।ମୋ ପୂର୍ବ କାହାଣି ପଢି ଆପଣମାନେ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ କରିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ,ବହୁତ ମେଲ୍ ବି ପାଇଛି,କିଛି ବନ୍ଧୁ ଓ ବାନ୍ଧବି ମାନେ ହ୍ୟାଙ୍ଗଆଉଟ୍ ରେ ଟଚ୍ ରେ ଅଛନ୍ତି।ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ୍।  

ମୁଁ ସେତେବେଳେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା କଲେଜ୍ ରେ +2 ପଢୁଥାଏ,ସାଲେପୁର ରୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ବସରେ ଯିବା ଆସିବା କରେ।ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତା,ସେକ୍ସ କାହାଣି ଡଟ କମ ରୁ ଷ୍ଟୋରି ପଢିବା,କୋଉ ଟୋକିର କେତେ ବଡ,କିଏ କାହା ସହିତ ମରେଇଲା ଇତ୍ୟାଦି ଗପ ହୁଏ।ମୁଁ କେବେ କାହାକୁ ଚିପା ଚିପି କି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇ ନଥିଲି,  ଆମ ଗାଁ ର ଗୋଟେ ଟୋକିର ମୋର ଚକର୍ ଚାଲିଥିଲା ଖାଲି।ମୁଁ ଥରେ କଲେଜ୍ କ୍ଲାସ ପରେ ବସ୍ ରେ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲି,ସବୁ ସିଟ୍ ଫିଲପ,ମୁଁ ଷ୍ଟାଡିଙ୍ଗ୍ ରେ ଆସୁ ଥିଲି।ମୋ ସାମ୍ନା ରେ ଜଣେ ମଧ୍ୟ ବୟସ୍କା ମହିଳା ମୋ ପଟକୁ ପଛ କରି ଠିଆ ହେଇଥିଲେ,କି ଗାଣ୍ଡି ବେ ଭାଇ, ତାଙ୍କ ମୁହଁ ତ ଦିଶୁ ନଥିଲା,ଗାଣ୍ଡି ପଟ ଟା କିନ୍ତୁ ମସ୍ତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା ଚଉଡା ଛାତି ମୋଟା ଜଙ୍ଘ ବୟସ ୩୫/୩୮ ବର୍ଷ ପାଖାପାଖି ହେବ।ସେ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ପତଳା ଡିପ୍ କଟ୍ ବ୍ଲାଉଜ୍ ରେ ତାଙ୍କ ବ୍ରା କ୍ଲିୟର ଦିଶୁଥିଲା।ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କୁ ବାରମ୍ବାର ଅନଉଥିଲି ଚଡି ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ଉଠିଲା।  

ନିଜର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଖ ରେ ପହଂଚିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲେ, ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ଗୋଟେ ଷ୍ଟପେଜ୍ ରେ ବହୁତ ଲୋକ ଉଠିଲେ ଠେଲା ପେଲା କରି ମୋତେ ଆଗକୁ ଠେଲିଲେ,ମୁଁ ମ୍ୟାଡାମ୍ ଙ୍କ ପୁରା ପଛରେ ଥାଏ,ପଛ ପଟୁ ଲୋକମାନେ ଠେଲୁ ଥାଆନ୍ତି,ମୁଁ ବଡ ଚିନ୍ତାରେ ଥାଏ,ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଫୁଲିଗଲା ଏପଟେ ଡର ଲାଗୁଥାଏ କାଳେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଜିଲେ ସେ ରାଗିବେ କି ଗାଳି କରିବେ,ବସ୍ ରେ ମୋ ଇଜ୍ଜତ ଯିବ।ହଠାତ ଗୋଟେ ସାଇକେଲ୍ ବାଲା ବସ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯିବାରୁ ଡ୍ରାଇଭର ଯୋର ରେ ବ୍ରେକ ମାରିଲା,ସମସ୍ତେ ଆଗକୁ ଢଳି ଗଲେ,ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଗଲି ମୋ ଟେଙ୍ଗା ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗିଗଲା,ମୁଁ ଘୁଞ୍ଚି ଆସି ସରି କହିଲି,ସେ ଇଟସ୍ ଓକେ କହି କେମିତି ଗୋଟେ ସ୍ମାଇଲ୍ ଦେଲେ, ଏମିତି ବେଳେ ବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗି ଯାଉ ଥିଲା ସେ କିଛି କହୁ ନଥିଲେ,ମୋର ସାହାସ ବଢିଗଲା,ମୁଁ ଭାବିଲି ମ୍ୟାଡାମ ତ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନିଶ୍ଚୟ ଅନୁଭବ କରୁଥିବେ କିଛି କହୁ ନାହାନ୍ତି କାହିଁକି?ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି ବୋଧେ।  

ମୁଁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗିଲା ବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ମୋ ଆଡକୁ ଠେଲି ରଖୁଛନ୍ତି,ମୁଁ ବି ମଉକା ଦେଖି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଫାଙ୍କ ରେ ବାଣ୍ଡ ଲଗେଇ ଚାପି ରଖୁଥିଲି ସବୁ ଆଡକୁ ଦେଖି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଶାଢି ଭିତରେ ପେଟ ଉପରେ ହାତ ରଖିଦେଲି,ସେ ଟିକେ ଚମକି ପଡିଲେ କିନ୍ତୁ ଚୁପ୍ ଚାପ ଠିଆହେଲେ।ମୁଁ ଧିରେ କି ତାଙ୍କ ପେଟରେ ହାତ ରଖି ପେଟକୁ ସାଉଁଳେଇଲି, ତାଙ୍କ ଗଭିର ନାହି କଣାରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କଲି,ବସ ବ୍ରେକ୍ ମାରିଲା ବେଳେ,ପେଟକୁ ଚାପି ତା ଗାଣ୍ଡି ଫାଙ୍କରେ ବାଣ୍ଡ ଚାପି ଦେଉଥିଲି।ଇଛା ତ ହଉଥିଲା ତା ଲୁଗା ଟେକି ତା ଫାଲୁଆ ଲଙ୍ଗଳା ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମାଡି ଦବାକୁ।ମୁଁ ତା ପେଟକୁ ଚାପିବା ସହିତ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ମାଉଁସିଆ,ଥଲଥଲିଆ ଗାଣ୍ଡି ଦଳିଲି,ମୁଁ ଏବେ ପୁରା ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ସଟେଇ କି ଠିଆ ହେଇଥିଲି,ମୋ ଚେନ ତଳକୁ କରି ବାଣ୍ଡ ବାହରକୁ କାଢି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ମାଡି ଦେବାକୁ ମନ ହଉଥିଲା।ଦେଖିଲି ସାଇଡ୍ ସିଟ୍ ରେ ବସିଥିବା ଗୋଟେ ଲୋକ ଦେଖୁଛି ମୁଁ କେମିତି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଲଗଇ ରଖିଛି।

ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତ କଲା ରିତେଶ ର ୯ ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ – Odia Sex Story

ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଏତେ ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲି ଯେ ସେ ଲୋକ କୁ ନ ଡରି ,ମୋ ହାତ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଶାଢି ଭିତରେ ତା ଫାଲୁଆ,ନରମ ଦୁଧ ୨ଟା କୁ ଆଉଁସିଲି,ମ୍ୟାଡାମ୍ ପୁଣି ମୋତେ ଅନେଇ ହସିଦେଲେ,ସେ ତାଙ୍କ ହାତ ପଛକୁ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପି ଧରି ଟିକେ ପରେ ଛାଡିଦେଲେ ।ଆଗ ଷ୍ଟପ୍ ରେ ସେ ଦଳକ ଲୋକ ସବୁ ଓହ୍ଲେଇ ଗଲେ,ଗୋଟେ ଦୁଇ ଟିକିଆ ସିଟ୍ ଖାଲି ହେଲା,ମ୍ୟାଡାମ ଝରକା ପଟକୁ ବସି ମୋତେ ଭିତର ପଟରେ ବସିବାକୁ କହିଲେ।ମୁଁ ବସିଲି,ଛୋଟ ସିଟ୍ ରେ ୨ ଜଣ ବସିଲେ ଜଙ୍ଘ ଲାଗି ଯାଉଥାଏ ମ୍ୟାଡାମ୍ କିଛି ମାଇଁଣ୍ଡ ନକରି,ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଲଗେଇ ବସି ମୋତେ କୋଉଠି ପଢୁଛ, କୋଉଠି ରହୁଛ ପଚାରି ବୁଝିଲେ।ସେ ଖବର କାଗଜ ଖୋଲି ପଢିଲେ, ପେପର ଟା ଆମ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜଙ୍ଘ କୁ ପୁରା ଘୋଡେଇ ରଖିଥିଲା।କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ତାଙ୍କ ବାମ ହାତ ରଖି ପେପର ପଢୁ ଥାଆନ୍ତି।ଗୋଟେ ଖାଲ ଯାଗାରେ ବସ ହଲ୍ ଚଲ୍ ହେଲା,ସେ ତାଙ୍କ ହାତ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଦେଲେ,ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଗଲା,ଜିବନରେ ଏ ମୋର ପ୍ରଥମ ଅନୁଭୁତି,ବହୁତ କୁତୁ କୁତୁ ଲାଗୁଥାଏ,ଆଗକୁ କଣ ହବ,ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ନାଳ ବୋହି ମୋ ଚଡି ଭିଜି,ପ୍ୟାଣ୍ଟ ରେ ଲାଗିଲା,ସେ ପୁରା ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସାଉଁଳଉ ଥାଆନ୍ତି,ଧିରେ ଧିରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପି ଧରି,ମୋ କାନରେ କହିଲେ ତୁମର ବହୁତ ବଡଟା ତ,ଭଲ ମୋଟା ବି ଅଛି।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଟିକେ ଅନେଇ ଅନ୍ୟ ପ୍ୟାସେଞ୍ଜର ଙ୍କୁ ଦେଖିଲି, ମୋ ପାଟିରୁ କଥା ବାହାରୁ ନଥିଲା।ଖରାବେଳ ସମୟ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ଘୁମଉ ଥାଆନ୍ତି।   ସେ ଧିରେ କି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ର ଚେନ୍ ଖୋଲି ତାଙ୍କ ହାତ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଚଡି ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିଲେ,ମୋ ଦେହ ଥରୁଥାଏ,ଲାଗୁଥାଏ ଯେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ବିଜ ବାହାରି ଯିବ,ସେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ରଖିଲେ।ସେ ମୋ ଚଡି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଓ ପେଳ କୁ ଚିପିଲେ,ତାପରେ ଚଡି ସାଇଡ୍ ରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ବାଣ୍ଡ ଅଗ ର ଚମଡା କୁ ତଳ ଉପର କରି ହଲେଇଲେ।

ମୁଁ ୫ ମିନିଟ୍ ପରେ ପେପର ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଧରି ତାଙ୍କ କାନରେ କହିଲି ଥାଉ ମୋର ବାହାରି ଯିବ।ସେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ହାତ କାଢି ତାଙ୍କ ରୁମାଲ ଧରି ପୁଣି ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ଚଡି କୁ ତଳକୁ ଭିଡିଲେ ମୁଁ ଟିକେ ଗାଣ୍ଡି ଉଠେଇଲି ଚଡି ତଳକୁ ହେଇଗଲା ସେ ମୋ ପେଳକୁ ଚିପି ବାଣ୍ଡକୁ ଯୋର ହଲେଇଲେ।ମୁଁ ଚାରିଆଡକୁ ଅନେଇ କହୁଣି ରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚାପୁଥିଲି,ସେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆ ସିଧା ଶାଢୀ ଉପରେ ରଖିଲେ,ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଟେକି ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ବିଆରେ ହାତ ମାରୁଥାଏ,ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ବି ନାଳ ସର ସର ଓଦା।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୋଡି ହଲଉ ଥାଆନ୍ତି ମୁଁ ଘୁମେଇବା ନାଟକ କରି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ମୁହଁ ରଖିଦେଲି,ସେ ସବୁଆଡକୁ ଅନେଇ କାଳେ କିଏ ଦେଖିବ ବୋଲି ମୋତେ ପୁଣି ସିଧା କରିଦେଲେ,ସେ ଏବେ କଚ୍ କଚ୍ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲଉ ଥାଆନ୍ତି

ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ନାଳ ବୋହି ତାଙ୍କ ହାତ ପାପୁଲି ସାରା ଲାଗିଗଲା,ସେ ମଝିରେ ମଝିରେ ବହୁତ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଯୋର ରେ ଛୋଡି ଦଉଥାଆନ୍ତି ମୋତେ ଟିକେ କାଟୁଥିଲେ ବି ମଜ୍ଜା ଲାଗୁଥିଲା।   ସେ ମୋ କାନ ପାଖରେ କହିଲେ କାହାକୁ କରିଛ?ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ନାଁ କଲି,ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଗୋଟେ ଦୁଷ୍ଟାମି ହସ ଖେଳିଗଲା।ସେ ସାଲେପୁର ରେ ଓହ୍ଲେଇବେ କହିଲେ,ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ବି ସେଇଠି ଓହ୍ଲେଇ ଭିତରକୁ ୧ କି.ମି ଯିବି,ସେ କହିଲେ ଚାଲ ମୋ ରୁମ ରେ ଖାଇ ପିଇ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ନେଇ ଖରା କମିଲେ ଯିବ।ମୁଁ ଟିକେ ମନ ଖୁସିରେ କହିଲି ହଉ।ସେ ଖୁସି ହେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଯୋର ରେ ହଲେଇଲେ ମୋ ଗୋଡ ହାତ ଯେମିତି ଲାଠି ହେଇଗଲା ମୋ ପାଟିରୁ ଆଃ,, ବାହାରି ପଡିଲା ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ ହେଇ ବହୁତ ବିଜ ବାହାରିଲା,ସେ ତାଙ୍କ ରୁମାଲ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ସବୁ ବିଜ ପୋଛିଦେଇ ମୋ ପେଳକୁ ଆସ୍ତେ ଚିପି ହାତ ବାହାର କରି ରୁମାଲ ଖୋଲି ଦେଖିଲେ ଧଳା ଧଳା ଗାଢା ବିଜ ପୁଳାଏ ଲାଗିଛି।ରୁମାଲ ଟା ଗୁଡେଇ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗ୍ ରେ ରଖିଲେ,ମୋ କାନ ପାଖରେ କହିଲେ ତୁମର ବହୁତ ବିଜ ବାହାରୁଛି ମଲେଇ ପରି ବହୁତ ବହଳିଆ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଅନେଇ ହସିଦେଲି,ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚଡି ସାଇଜ କରି ବସିଲି।ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଟିକେ ତଳକୁ ଭିଡି ମୋ ହାତକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ,ଶଳା ଏତେେ ଗହବା ବାଳ? ବିଆରସ ରେ ତ ଭିଜି ଯାଇଥିଲା,ମୋର ପ୍ରଥମ ଥର ତେଣୁ କଣା କୋଉଠି ଯାଣିପାରୁ ନଥାଏ।ସେ ପୁଣି ତାଙ୍କ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି କୁ ତାଙ୍କ ବିଆ କଣା ଭିତରେ ମାଡି ଦେଲେ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଘାଣ୍ଟୁଥାଏ,ଗାଡି ସାଲେପୁର ପାଖାପାଖି ହେଲା।ମୁଁ ହାତ ବାହାର କରି ଆଣି ଚାରିଆଡକୁ ଦେଖି ସେ ନାଳୁଆ ଆଙ୍ଗୁଠି କୁ ସୁଙ୍ଘିଲି,ସେ କହିଲେ ଟେଷ୍ଟ କରୁନ,ମୁଁ ଆଙ୍ଗୁଠି କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାଟିଲି ଟିକେ ଲୁଣିଆ ଲାଗିଲା କେମିତି ଅସନା ଗନ୍ଧ ହେଲା।   ଆମେ ସାଲେପୁର ରେ ଓହ୍ଲେଇ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛେପଛେ ଚାଲୁଥାଏ ସେ କହିଲେ ତୁମ ନାଁ କଣ?

ମୁଁ କହିଲି ରାଜ୍ ପଟ୍ଟନାୟକ,ରାଜା ବୋଲି ଡାକନ୍ତି ସେ କହିଲେ ଚେହେରା ଟା ବି ରାଜା ପରି ହେଇଛି,ରାଣି ମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଭଲ ହତିଆର ଟେ ବି ପାଇଛ।ମୁଁ ପଚାରିଲି ଆପଣଙ୍କ ନାଁ କଣ ମ୍ୟାଡାମ୍ ସେ କହିଲେ ମୌସୁମି ମିଶ୍ର,ଡାକ ନାଁ ଡଲି।୪୦୦ ମିଟର ପରେ ତାଙ୍କ ଘର ଆସିଲା,ସେ ଗେଟ୍ ର ତାଲା ଖୋଲିଲେ ଆମେ ଭିତରକୁ ଆସିଲା ପରେ ପୁଣି ଲକ୍ କରିଦେଲେ।ମୁଁ କହିଲି ଆପଣ ଏକା ରହୁଛନ୍ତି?ସେ କହିଲେ ମୋ ଶଷୁର ରୁହନ୍ତି ଯେ କିଛିଦିନ ପାଇଁ ଗାଁ କୁ ଯାଇଛନ୍ତି,ମୋ ସ୍ବାମୀ ଜି.ଆର୍.ପି ଇନଷ୍ପେକ୍ଟର, ଖୋର୍ଧାରୋଡରେ ରହୁଛନ୍ତି ମୋର ତ ପୋଲିସ୍ ଚାକିରି,ତେଣୁ ଏଠି ରହୁଛି।ଆଛା ରାଜା ବିୟର ପିଅ,ନାଁ ଥମସଅପ ପିଇବ?

ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ କେବେ କେବେ ବିଅର ପିଏ,ଆାପଣ ବି ପିଇବେ କି?ସେ କହିଲେ ହଁ ଏ ଗରମ ରେ ଟିକେ ବିୟର ମାରିଲେ ଭଲ ଲାଗିବ। ଆଛା ରାଜା ମୋ ସହିତ ଫ୍ରି ରେ ମିଶିବ ଲାଜ ନାହିଁ,ok।ମୁଁ ପଚାରିଲି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସବୁବେଳେ ବିୟର ଥାଏ,ସେ କହିଲେ ହଁ ମୁଁ ପିଆ ପିଇ କରେ,ଆଜି ତମେ ଅଛ ତ ଟିକେ ମୁଡ୍ ହଉଛି।ସେ ଫ୍ରିଜ୍ ଖୋଲି ୪ଟା budviser କେନ୍ ବିୟର ଆଣି ଟି ପଏ ଉପରେ ରଖିଲେ ମୋତେ କହିଲେ ସେ ଥାକ ରୁ କାଜୁ ଓ ମିକ୍ଶ୍ଚର ଆଣ।ମୁଁ ଏବେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା କୁ ଠିକ୍ ସେ ଦେଖିଲି,ହାଇଟ୍ ୫’୬” ଲମ୍ବା ମୁହଁ,ସୁନ୍ଦର ଲମ୍ବା ନାକ,ବବ୍ କଟ ଛୋଟ ଚୁଟି,ଦୁଧ ୩୪” କି ୩୬” ହବ,ଅଣ୍ଟା ୩୨” ଗାଣ୍ଡିଟା ବହୁତ ଚଉଡା ୩୮” କି ୪୦” ହବ,ମୋଟା ଜଙ୍ଘ ମୁହଁଟା ସୁନ୍ଦର ଯେ ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ଭଳିଆ ଲାଗୁଥାଏ।ସେ କେନ୍ ଖୋଲି ଡାରେକ୍ଟ ପିଇଲେ,ତାଙ୍କ ଭ୍ୟାନିଟ୍ ରୁ ବିଜ ଲଗା ରୁମାଲ ଟା ବାହାର କରି ନାକ ପାଖରେ ରଖି ଶୁଂ ଶୁଂ କରି ସୁଙ୍ଘିଲେ,ମୁଁ ପିଇଲା ବେଳେ କିଛି ବିୟର ମୋ ସାର୍ଟ ରେ ପଡିଲା,ସେ କହିଲେ କିଚେନ୍ ରୁ ୨ଟା କାଚ ଗ୍ଲାସ ଆଣ ଢାଳିକି ପିଇବା।ମୁଁ ଗ୍ଲାସ ରେ ବିଅର ଢାଳିଲି,

ସେ ବି ଗ୍ଲାସ ରେ ବିୟର ଢାଳି,ସେ ରୁମାଲ କୁ ଗ୍ଲାସ ରେ ବୁଡେଇ ଚିପୁଡି ଦେଈ,ମୋ ବାଣ୍ଡ ନାଳକୁ ବିୟର ସହିତ ମିଶେଇ ପିଇଲେ ମୁଁ ଭାବୁଥାଏ ଏ ନିହାତି ବଡ ବେଧ ଟା ହେଇଥିବ,ବହୁତ ଯାଗାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଥିବ। ସେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଟର୍କିସ ଦେଲେ କହିଲେ ପ୍ୟାଣ୍ଟ, ସାର୍ଟ,ଚଡି ଖୋଲି ଆରାମ ସେ ବସି ପିଅ,ସେ ଗୋଟେ ନାଟ୍ୟି ପିନ୍ଧି ବସିଲେ।  

ମୁଁ ଟର୍କିସ ପିନ୍ଧି ଶୋଫାରେ ବସିଲି,ମ୍ୟାଡାମ୍ ମୋ ବାମ ପଟରେ ବସି ବିୟର ପିଉଥାନ୍ତି,ମୋ ଟର୍କିସ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଆଣିଲେ,କହିଲେ ତୁମର ତ ପୁଣି ଟେଙ୍ଗେଇ ଗଲାଣି, ବାଣ୍ଡରସ ସୁଖି ଅଠାଳିଆ ଲାଗୁଛି,ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୋଡି ଦେଖି କହିଲେ,ତୁମ ଛୋଡା ସୁତୁଲି ଅଧା ଛିଣ୍ଡିଯାଇଛି,କାହାକୁ ତ ଗେହିଁନ କଣ ବହୁତ ହଲଉଛ କି,ମୁଁ କହିଲି ହଁ ମ୍ୟାଡାମ ମୁଁ Indianxxxstories.com ରୁ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ଓ ବିପି ଦେଖି ହଲାଏ।ସେ କହିଲେ ତୁମର କେତେ ସମୟରେ ବାହାରେ?ମୁଁ କହିଲ ମୋର ୧୫ରୁ ୨୦ ମିନିଟ୍ ରେ ବାହାରେ ସେ କହିଲେ ବସ ଭିତରେ ଶିଘ୍ର ବାହାରି ଗଲା,ମୁଁ କହିଲି ଆପଣଙ୍କ ନରମ ହାତ ଲାଗି ମୋର ଶିଘ୍ର ବାହାରି ଲଗଲା।ସେ କହିଲେ ହାତ ଲାଗି ଏତେ ଶିଘ୍ର ବାହାରି ଯାଉଛି,ମୋ ଗରମ ବିଆ ରେ ଲାଗିଲେ ତ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ତରଳି ଯିବ,

ମୁଁ କହିଲି ନାଁ ୨ୟ ଥର ବହୁତ ସମୟ ପରେ ବାହାରେ।ସେ କହିଲେ ତୁମେ ସତରେ କାହାକୁ ଗେହିଁନ?ମୁଁ କହିଲି ନାଁ,ସେ କହିଲେ ମୋତେ ସେକ୍ସ ବିସୟରେ ଖୋଲିକି କଥାହେବା କୁ ଭଲ ଲାଗେ,ତମେ ବି ଫ୍ରି ରେ ବିଆ ବାଣ୍ଡ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଧ, ସବୁ କହିବ।ମୁଁ କହିଲି ହଉ,ସେ କହିଲେ ବିଆ ଦେଖିଛ ମୁଁ କହିଲି ବିପି ରେ ଯାହା ଦେଖିଛି,ସେ କହିଲେ ହଉ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ଚୁଷିବି ଆସ,ମୁଁ କହିଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ମୁଁ ଧୋଇକି ଆସେ,ସେ ପୋଲିସିଆ ଢଙ୍ଗରେ କହିଲେ, ଏ ମ୍ୟାଡାମ୍ ମ୍ୟାଡାମ୍ କଣ ଲଗେଇ ରଖିଛୁ ବେ ଟୋକା,ମୋତେ ଡଲି ଡାକିବୁ OK, ମୁଁ କହିଲି ହଁ।ସେ କହିଲେ ନାଁ ଧୋଇ ହବା ଦରକାର ନାହିଁ ବାସ୍ନା ଚାଲି ଯିବ,ମୋତେ ମର୍ଦ ଦେହର ବାସ୍ନା,କାଖ ଝାଳ ଓ ଅଧୁଆ ବାଣ୍ଡର ବାସ୍ନା ଭଲଲାଗେ।ତମେ ମୋ ବିଆ ଚାଟିବ ଟି,ମୁଁ କହିଲି କେବେ ଚାଟିନି,କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଇଛାଅଛି ବିଆ ଚାଟିବାକୁ।ମୋ ପାଟିରୁ ବିଆ ଶବ୍ଦ ସୁଣି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚିପି ଦେଇ କହିଲେ ଗୁଡ୍ ଏମିତି ଫ୍ରି ରେ ଭାଷା କହିବ।ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ବିୟର ସରିଗଲା ମୋ ଗ୍ଲାସ ରେ କିଛି ଥାଏ

ଜଙ୍ଘ ସନ୍ଧିକୁ ଦରାଣ୍ଡି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଗେଞ୍ଜିବା – Odia Sex Kahani

ମୋତେ ଟିକେ ହାଲକା ନିଶା ହେଲା,ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଛୋଡୁ ଥାଆନ୍ତି,କହିଲେ ରାଜା ବଡ ହେଲେ ତୁମର ଏଇଟା ବିଶାଳ ବାଣ୍ଡ ହବ,ଏ ବୟସରେ ଯେତେ ଗେହିଁବ ବିଆ ରସ ପିଇ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଆହୁରି ଲମ୍ବା ମୋଟା ଓ ଶକ୍ତ ହବ,ବାଣ୍ଡର ଷ୍ଟାମିନା ବଢିଯିବ,ବହୁତ ସମୟ ଗେହିଁ ପାରିବ।ସେ ଆଉ ଗୋଟେ ବିୟର ଖୋଲି ଢୋକେ ପିଇ କହିଲେ ବାଣ୍ଡରସ ଟିକେ ନ ମିଶିଲେ ଭଲ ଲାଗୁନି।ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ନାଳ ଟୋପାଏ ଯକେଇ ଆସିଥିଲା ବସରେ ହଲେଇଲା ବେଳେ ବି ନାଳ ଶୁଖି ଲାଗିଥିଲା।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଅର ଗ୍ଲାସ ରେ ବୁଡେଇ ରଖି ହାତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଳରୁ ଚିପି ଆଣି ପୋଛି ତା ଗ୍ଲାସ ରେ ମିଶେଇ ଦେଇ ୨ ଢୋକ ପିଇ କହିଲା ହଁ ଏବେ ଠିକ୍ ଟେଷ୍ଟ ଆସିଲା।

ମୋତେ କହିଲେ ଆରେ ଛଡ ଟୋକାଟା ଏମିତି ଘୁମେଇ ଘୁମେଇ କଣ ପିଉଛୁ?ମୁଁ ଗ୍ଲାସ ଟେକି ପିଇ ଦେଇ ଆଉ ଗୋଟେ ଢାଳିଲି।  ମ୍ୟାଡାମ୍ କହିଲେ ତମେ ମୋ ବିଆ ଚାଟ,ମୁଁ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷୁଛି,ସେ ନାଟ୍ୟି ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସୋଫା ଉପରେ ଗଡି ଗଲେ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରଉ ଥିଲି,ସେ କହିଲେ ନାଁ 69 ରେ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇପଡ,ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ସୁଙ୍ଘିବି,ତାପରେ ଚାଟିବି ଓ ଚୁଷିବି,ତୁ ବି ଆଗେ ମୋ ବିଆର ବାସ୍ନା କୁ ସୁଙ୍ଘି ଦେ ପରେ ଚାଟିବୁ।ବିଆ ବାଣ୍ଡ ର ବାସ୍ନା ସୁଙ୍ଘିବାରେ ଗୋଟେ ଅଲଗା ମଜ୍ଜା ଅଛି।ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ସୁଙ୍ଘିଲି କେମିତି ଗୋଟେ ଗନ୍ଧ ହଉଥାଏ। ସେ ପୁରା ଯୋର ରେ ରାମଦେବ ବାବା କପାଳଭାତି ପ୍ରାଣାୟମ କଲା ପରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୋଡି ସୁଂ କରି ସୁଙ୍ଘୁ ଥାଆନ୍ତି।ମୋତେ ବିଆଟା କେମିତି ଆଇଁସିଣିଆ ଉତ୍କଟ ଗନ୍ଧ ହଉଥାଏ, ମ୍ୟାଡାମ୍ କିଛି ସମୟ ସୁଙ୍ଘିଲା ପରେ,ମୋ ଛୋଡା ରେ ଜିଭ ବୁଲେଇ ଚାଟିଲେ,ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଳରୁ ଅଗ ଯାଏ ଜିଭ ବୁଲଉ ଥାଆନ୍ତି,କହିଲେ ଏମିତି ଫ୍ରେସ୍ ତାଗଡା ବାଣ୍ଡ ଗୋଟେ ଚୁଷିବି ବୋଲି ବହୁତ ଇଛା ଥିଲା ଆଜି ମୋ ଇଛା ପୁରଣ ହେଲା।ସେ କହିଲେ ବିଆ ତୋତେ ଗନ୍ଧଉଛି କି ରାଜା,

ନିଜର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଖ ରେ ପହଂଚିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲେ, ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ମୁଁ କହିଲି ହଁ,ସେ କହିଲେ ଯା ବିୟର ୨ ଢୋକ ପିଇଦେଇ ଆସି ସୁଙ୍ଘ,ସେଇ ଗନ୍ଧରେ ତ ମଜ୍ଜା।ମୁଁ ବିୟର ୨/୪ ଢୋକ ପିଇକି ଆସି ସୁଙ୍ଘିଲି ତଥାପି ଗନ୍ଧ ହଉଥାଏ,ମୁଁ ଖାଲି ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ,ହାତ ମାରି ବିଆକୁ ମେଲେଇ ଦେଖୁଥାଏ,ସେ ମୋ ପେଳ ବି ଚୁଷିଲେ।ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ସୋସାଡି ସଡ ସଡ କରି ଚୁଷିଲେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜ୍ଜା ଲାଗୁଥାଏ।   ସେ କହିଲେ ରାଜା ତୋର ବିଜ ବାହାରିବା ଟାଇମ୍ ହେଲେ କହିବୁ,ତୋ ଫ୍ରେସ୍ ବିଜ ମୁଁ ପିଇବି,ବଢିଆ ଟେଷ୍ଟି ତୋ ବିଜ।ମୁଁ ଭାବୁଥାଏ ମ୍ୟାଡାମ ଖରାପ ଭାବିବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଚାଟୁନି ବୋଲି।ସେ କହିଲେ ରାଜା ମୋ ବିଆ ଟିକେ ଚାଟୁନୁ,ମୁଁ କହିଲି ଆପଣ ଟିକେ ଧୋଇ ଦିଅନ୍ତୁ,ବହୁତ ଗନ୍ଧଉଛି,ସେ ରାଗି କି ଉଠିପଡିଲେ ଢକ୍ ଢକ କରି ୪/୫ ଢୋକ ବିୟର ପିଇ,ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଚାପି ମାଡି ଧରିଲେ,

ମୁଁ ଯେମିତି ଅଣନିଶ୍ବାସି ହେଇଗଲି,ସେ କହିଲେ ଭଉଣିଗିହା ବହୁତ ଛୋଡି ହଉଛୁ,ତୋ ମା ବିଆ କଣ ଏତେ ବାସ୍ନା, ସେ ମୋ ମୁହଁ ରେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଘସିଲେ ମୋ ମୁହଁସାରା ତାଙ୍କ ବିଆ ନାଳ ଲାଗି ପ୍ରବଳ ଉତ୍କଟ ଗନ୍ଧ ହଉଥାଏ।ସେ କହିଲେ ମାଗିହା ତୋ ପାଇଁ ବିଆରେ perfume ମାରିବି ନାଁ କଣ।ରହ ଏବେ ମୋ ବିଆ କେମିତି ବାସିବ ଦେଖ୍,ମୋ ନାକକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦାବି ରଖିଲେ,ମୁଁ ଛାଟି ପିଟି ହେଇ ପାଟି ପଟେ ନିଶ୍ବାଷ ନେଲି, ସେ ପୁଣି ମୋ ପାଟିରେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ମାଡି ଦେଲେ,ତାଙ୍କ ବିଆରୁ କିଛି ନାଳ ଗଡି ମୋ ପାଟିରେ ପଶିଗଲା,ସେ ମୋ ନାକ କୁ ଚାପି ଧରିଲେ ମୁଁ ଜିବନ ବିକଳରେ ତାଙ୍କ ବିଆ ନାଳ ଢୋକିଦେଲି,କହିଲେ ମାଗିହା ଭଲକି ଚାଟ୍ ମୋ କୁକୁର,ସେ ତାଙ୍କ କୁକୁର ବେଲ୍ଟ ଆଣି ମୋ ବେକରେ ବାନ୍ଧି କହିଲେ ମାଗିହା କୁତା,କୁକୁର ପରି ଭୋ ଭୋ ହଅ,

ମୋ ଲଙ୍ଗଳା ଗାଣ୍ଡିରେ ଢୋ କିନା ଚାପୁଡାଏ ଦେଲେ।ମୁଁ ବାଧ୍ୟହେଇ ଭୋ ଭୋ,ଭୁକ୍ ପରି ଭୁକିଲି,କହିଲେ ଉ,,ଉ କୁତା ଆ ମୋ ବିଆ ଚାଟ୍,ମୁଁ ଡରି ମରି ଚାଟିଲି, କହିଲେ କୁକୁର ପାଣି ପିଇଲା ପରି ଚାକୁ ଚାକୁ ସାଉଣ୍ଡ କରି ଚାଟ୍ ମାଦୁରଚୋଦ,ତୋ ମା ବିଆ ଚାଟିକି ଅଭ୍ୟାସ କରୁନୁ, ଏତେ ଛୋଡି ହଉଛୁ କାହିଁକି।ଦେ ମଗିହା ଭଲକି ଚାଟ।ସେ ମୋତେ ତଳେ ପକେଇ ମୋ ପାଟିରେ ବିଆ ଯୋଖି,ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଷିଲେ,ମୋ କାଖ ଝାଳକୁ ସୁଙ୍ଘି,ଚାଟିଦେଲେ।ସେ କହିଲେ ଚାଟିକି ମୋ ବିଆରୁ ଯଦି ପାଣି ଖସେଇ ଦବୁ ତୋତେ ଗୋଟେ ଗିଫ୍ଟ ଦେବି,ମୁଁ କହିଲି ହଁ ମ୍ୟାଡାମ୍।ସେ କହିଲେ ବାଣ୍ଡ ଢଁ ନା,ମ୍ୟାଡାମ୍ ନୁହଁ ବେଧ,ରାଣ୍ଡି,ଛିଣ୍ଡାଳ ଡାକେ,କିଛି ଭାଷା ଜାଣିନୁ ଛୋଡିପୁଅ,ମୁଁ ବି ମଦ ନିଶା ରେ ମୁଡ୍ କୁ ଆସିଗଲି,କହିଲି ହଁ ଲୋ ବେଧ ସବୁ ଯାଣିଛି,ତୋ ବିଆରୁ ସବୁ ରସ ନିଗାଡି ପିଇଜିବି,ତୋ ବିଆ ଶୁଖେଇ ଦେବି ଘୋଡାଗେହି।ସେ ମୋ ଗାଳି ଶୁଣି ହସିଦେଲେ,କହିଲେ ଟୋକା ଲାଇନ୍ କୁ ଆସିଲାଣି।  

ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷିଲା ବେଳେ ମୋ ପେଳକୁ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚିପୁଥାନ୍ତି ମୋତେ ବହୁତ ମଜ୍ଜା ଲାଗୁଥାଏ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ଥଲଥଲିଆ ଗାଣ୍ଡି ଚିପି ବିଆ ଚାଟୁଥାଏ ମୁଁ କହିଲି ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡି ପାଇଛୁ ଶାଳି ତୋ ଘଇତା ଗେହିଁ ଗେହିଁ କି ତୋ ଗାଣ୍ଡି ଚଉଡା କରି ଦେଇଛି,ନାଁ ଆଉ କାହା ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହଣା ଖାଉଛୁ?କେତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ତୋ ଘଇତାର ଲୋ ବେଧ?ସେ କହିଲା ମୋ ଘଇତାର ବାଣ୍ଡଟା ତୋ ଠାରୁ ଟିକେ ଛୋଟ ଯେ,ତାକୁ ଟାଇମ୍ କାଇଁ,ସେ ତ ସେଠି ଗୋଟେ ବିଧବା ମାଇକିନା କୁ ରଖିତା କରି ଗେହୁଁଛି।ଆରେ ମୁଁ ପରା ଷଷ୍ଟ ରୁ ନଷ୍ଟ,୬ଷ୍ଟ କ୍ଲାସରୁ ମୋ ଟିଉସନ ସାର ମୋ ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲେ,୭ମ କ୍ଲାସ ବେଳେ ଆମ ହିନ୍ଦି ସାର ମୋ ବିଆରେ ଗେହିଁ ରକ୍ତ ବାହାର କରିଦେଲେ,ମୁଁ ବେହୋସ ହେଇ ଯାଇଥିଲି,ହାଇସ୍କୁଲ ବେଳେ ମୋ ସିନିଅର ଭାଇ ୨ଜଣ ମିଶିକି ମୋତେ କିଆ ବୁଦା ମୁଳେ,ବାଉଁଶ ବଣରେ ଗେହୁଁଥିଲେ,କଲେଜ ବେଳେ ମୋର ୪ଟା bf ଖେଳ କରୁଥିଲେ,୩/୪ ଟା lecture ବି ସୁବିଧା ଦେଖି ମୋତେ ଗିହଁନ୍ତି।କଲେଜ୍ ବେଳେ ମୋ ନା ତ ଫେମସ୍ ଥିଲା,ପିଅନ ଗୁଡା ବି ମୋ ଦୁଧ ଚିପି ଦିଅନ୍ତି,କଲେଜ୍ ବ୍ଲାକ୍ ବୋର୍ଡ,କାନ୍ଥ ଯୋଉଠି ଦେଖିବ

ମୋ ନାଁ ରେ କିଛି ଲେଖା ଥିବ,କେତେ ନଙ୍ଗଳା ଚିତ୍ର ଆଙ୍କି ତଳେ ମୋ ନାଁ ଲେଖାଥିବ।କେତେଜଣ ହେଲେ ଗଣିଛୁ?ମୁଁ କହିଲି ହଁ ୧୨ ଜଣ,ସେ କହିଲା କୋଉଠି ଛାଡି ଗଲି ବୋଧେ,ଟୋଟାଲ ୧୫ ଟା ବାଣ୍ଡରୁ ମୁଁ ଗିହଁଣା ଖାଇଛି ପୋଲିସ୍ ଚାକିରି କରିବା ପୁର୍ବରୁ।ସତରେ ମୋତେ ପିଲାମାନେ ବେଧ,ରାଣ୍ଡି କହିଲେ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗେ।ଆଉ ପୁଲିସ ଚାକିରି ପାଇଲା ପରେ,ସବୁ ଅଫିସର ଙ୍କ ତ ମୁଁ ପ୍ରିୟ ଥିଲି,ବୁଝୁଥିବୁ।ଏବେ ମୋ ଥାନାର ଅଫିସର ମୋତେ ଗେହୁଛି,ଏତେ ସବୁ ବାଣ୍ଡରୁ ଗହଁଣା ଖାଇ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଚଉଡା ହେଇ ଯାଇଛି,ଦୁଧ ବି ଓହଳି ପଡିଲାଣି।ତୋର ବି ଭଲ ମୁଶଳ ବାଣ୍ଡଟେ ହେଇଛି ତୁ ଗେହିଁଲେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଆହୁରି ଚଉଡା ହେଇଯିବ। ମୁଁ କହିଲି ରାଣ୍ଡି ତୁ ୧୨ ଘଇତା କରି ଗିହାଁ ଖାଉଛୁ,ସେ କହିଲା ୧୨ ନୁହଁ ବେ ୨୨ ଘଇତା କହ।ମୋ ବାଣ୍ଡ ସଲେଇଲା,ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଚାପି ଧରି ତା ତଣ୍ଟି ଯାଏ ମାଡି ଦେଲି,ସେ ଗଁ ଗଁ ହେଇ ମୋ ହାତକୁ ଠେଲି ଦେଲା,କହିଲା ମାଗିହା କୁକୁର ତୋର ତ ବହୁତ ସାହାସ,ମୋ ଅଫିସର ବି ଏମିତି କେବେ ତଣ୍ଟି ଯାଏ ମାଡି ଦିଏନି।ମୁଁ କହିଲି ତୁ ଘୋଡା ଗେହି ମୋ ମୁହଁରେ ତୋ ବିଆ ଘସୁଥିଲୁ ପରା।ମୁଁ ଉଁ,,,ଉଁ,,,,ଆଃ ବଢିଆ ଚୁଷୁଛୁ ରାଣ୍ଡି ଡେଲି ବାଣ୍ଡ ଚୁକେଇବି,

ବେଧେଇ ତୋ ଗାଣ୍ଡି କଣ ତୋ ପାଟି ରେ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ତୋ ପାଟି ବି ଚଉଡା କରିଦେବି। ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଯୋର ରେ ଗେହିଁଲା ପରି କଲି,ସେ କହିଲା ମୋ ସେଣ୍ଟି କୁ ହାତରେ ମଳିପକା ଚୁଷିଦେ ଟିକେ।   ମୁଁ କହିଲି ସେଣ୍ଟି କୋଉଟା?ସେ କହିଲା ଶଳା ଏତେ ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଛୁ ବିପି ଦେଖୁଛୁ,ହଲଉଚୁ ସେଣ୍ଟି ଯାଣିନୁ ବିଆ ଉପର ପଟକୁ ଛୋଟ ଜିଭ ପରି ଗୋଟେ ମାସଂ ବାହାରିଛି ସେଇଟା,ମୁଁ ସେଣ୍ଟିକୁ ମଳି ଚାଟି ଓଠ ଲଗେଇ ଭିଡି ଦେଭି,ସେ କହିଲା ମାଗିହା ଛିଣ୍ଡିଯିବ ବେ,ହଁ ଘୋଡାଗିହା ଯୋର ରେ ଚୁଷ ଜିଭ ପୁରେଇ ଘାଣ୍ଟିଦେ ଓଃ,,,ଆଃ,,,ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଚାପିଧରି ପୁଳାଏ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା

🎧 ଭସାଣି ରେ ଭାଇ ମୋ ବିଆ ଦୁଆର ଫିଟେଇଲା ପାର୍ଟ୍ ୨ – Odia Sex Story

ମୁଁ ପାଟିରେ ଯାଗା ହେଲାନି ବଡ କଷ୍ଟରେ ୨/୪ ଢୋକ ଢୋକିଦେଲି କଛି ମୋ ଗାଲ ରେ ଲାଗି ବୋହିଗଲା ମୁଁ,ମୁହଁ କାଢି ଆଣିଲି। ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଯୋର ରେ ସୋସାଡି କି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲା ମୁଁ ଓଃ,,ଆଃ,ହେଲି,ସେ କହିଲା ବାହାରିବ କିରେ,ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ବେଧ, ଟୋପାଏ ଯେମିତି ତଳେ ନ ପଡେ ନହେଲେ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଡି ଦେବି।ସେ କହିଲା ଦେ ରେ ମାଗିହା ତୋ ଟେଷ୍ଟି ମଲେଇ,ମୁଁ: ଉଁ,, ନେ ଲୋ ବେଧ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା,ସବୁ ପିଇବୁ ଘୋଡାଗେହି ଆଃ,,,,,ଗଲା ଲୋ ଶାଳି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ ହେଇ ବହୁତ ବିଜ ବାହାରିଲା,ସେ ପୁଳାଏ ଢୋକି ଦେଲା,କିଛି ତା ପାଟିରେ ରଖି ଚୋବେଇଲା ପରି କଲା,ମୁଁ ପଚାରିଲି କଣ ମୋ ବିଜ ରେ ଦାନା ଅଛି କି ଚୋବେଇ ଚୋବେଇ ଖାଉଛୁ?ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଢୋକିଦେଇ ଗୋଟେ ଟକଳା ଫୁଟେଇଲା କହିଲା ଟେଷ୍ଟି ମାଲ ତୋର,

ଟିକେ ଚିନି ମିଶେଇ ଦେଲେ ମଲେଇ ଠାରୁ ଆହୁରି ଟେଷ୍ଟି ଲାଗିବ,ଏକାଥରେ ଢୋକି ଦବାକୁ ଇଛା ହଉନି,ତା ଜିଭ ବୁଲେଇ ଓଠରେ ଲାଗିଥିବା ବିଜ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲା।ମୁଁ କହିଲି ଏଥର ହଲେଇଲେ ବିଜ କାଢି ଗୋଟେ ବୋତଲ ରେ ରଖି,ତୋପାଇଁ ନେଇ ଆସିବି।ସେ କହିଲା ହଁ ବଢିଆ ହବ,ବାସି ବିଜ ଟିକେ ଆମ୍ବିଳିଆ ଲାଗିବ ମସ୍ତ ପଚାଳିଆ ବାସ୍ନା ବି ହେବ,ମଜ୍ଜା ଆସିଯିବ।   ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଲାଗିଥିବା ନାଳ କୁ ମୋ ପେଳ ଓ ବାଣ୍ଡ ବାଳରେ ବୋଳିଦେଲା,କହିଲା ଆଉ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ବିୟର ପିଇବା, ମୋତେ ଟିକେ ଗେହିଁଦେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠିବ ଟି, ମୋ ଅଫିସର ଦେହ ଭଲନାହିଁ,ମୁଁ ୧୪ ଦିନ ହେବ ବାଣ୍ଡ ନେଇନି,ମୋ ବିଆ ପ୍ରବଳ ଗଲୁ ହେଲାଣି,ସେ ବାଣ୍ଡକୁ କିଛି ସମୟ ହଲେଇ ତା ଦୁଧ ମଝିରେ ପୁରେଇ କହିଲା ଟିଟ୍ ଫକ ଯାଣିଛୁ?ମୁ, କହିଲି ହଁ ବିପିରେ ଦେଖିଛି,ସେ କହିଲା ଦୁଧ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କର,ତୋର ପୁଣି ଟେଙ୍ଗେଇ ଯିବ।ମୁଁ ସେମିତି କଲି,ତା ବିଶାଳ ଲାଉ ପରି ଦୁଧ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ମୁଁ କଚ୍ କଚ୍ କଲି,

ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଫୁଲି ଉଠିଲା,ସେ କହିଲା ତୋର ତ ବହୁତ ଶିଘ୍ର ଟେଙ୍ଗେଇ ଯାଉଛି ତାଗେଡା ବାଣ୍ଡଟା ପାଇଛୁ,ଡେଲି ଏଇ ସମୟରେ ଆସୁନୁ,ମୋ ଅଫିସର ଆଉ ପେଲି ପାରୁନି,ଥରେ ବିଜ ଖସିଗଲେ ତାର ଆଉ ଉଠୁନି,ମୋ ବିଆରୁ ୨/୩ ଥର ପାଣି ନ ଖସିଲେ ମୋତେ ଶାନ୍ତି ମିଳେନି।ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସମୟ ସୁବିଧା ଦେଖି ଆସି ଚୋଦିବି ତୋ ବିଆରେ।   ସେ ଖଟ ଉପରେ ବିଆ ମେଲେଇ ଚିତ୍ ହେଇ ଶୋଇଲା,କହିଲା ଆ ମୋ ଉପରେ ଚଢି ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗେହିଁଦେ।ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ଛୋଡିକି ସେଟ୍ କରି ଘପାକ୍ କରି ନାଦଟେ ଦେଲି,ସଟ୍ କିନା ବାଣ୍ଡ ମୁଳଯାଏ ପସିଗଲା,ମୁଁ କହିଲି ତୋ ବିଆ ପୁରା ପୋଲା ହେଇଗଲାଣି,୨୨ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଛୁ?ସେ କହିଲା ହହ ପୋଲା ହେଲେ କଣ ହବ,ମୋ  ବିଆ ଗଲୁ ତ ମରୁନି,ଦେଖିବା ତୋ ବାଣ୍ଡ ଯଦି ମୋ ଗଲୁ ମାରିଦବ,ଭଲ ମୁଶଳିଆ ଟା ତ ହେଇଛି ।

ମୁଁ କହିଲି ତୁ କେବେ ଗାଣ୍ଡି ମରେଇଛୁ?ସେ କହିଲା ନାଁ,ବହୁତ ଲୋକଙ୍କର ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ନଜର ଯେ,କାହାକୁ ଦେଇନି। ମୋ ଗାଣ୍ଡ ମାରିବା କୁ ତୋର ମନ ହଉଛି କି?ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଏ ପୋଲା ବିଆରେ ଗେହିଁ ଏତେ ଖାସ୍ ମଜ୍ଜା ଆସୁନି,ମୁଁ କଚା କଚ୍ ଗେହୁଁଥାଏ,ତା ବିଆରୁ ପାଣି ଝରି ସଡ ସଡ ଫଟାକ ସାଉଁଣ୍ଡ ହଉଥାଏ,ସେ କହିଲା ତୋ ନାଦ ଗୁଡା ଭଲ ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ ନାଦ ମୋ ବିଆ ଶୁଳେଇ ହେଲାଣି କୁଟି ଦେଇଯା,ମୁଁ ବହୁତ ଷ୍ପିଡ୍ ରେ ନିର୍ଘାତ ନାଦୁଥାଏ,ସେ କହିଲା ସେମିତି ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ତୁ ତଳେ ଶୋଇଯା ମୁଁ ତୋ ଉପରେ ଚଢିକି ଗେହିଁବି,ସେ ମୋ ଉପରେ ଚଢିକି ଗେହିଁଲା ବେଳେ ତା ଓହଳି ପଡିଥିବା ଫାଲୁଆ ଦୁଧ ଯୋର ରେ ଦୋହଲି,କେତେବେଳେ ତା ଅଣ୍ଟାରେ ତ କେତେବେଳେ ତା କାନ୍ଧ ରେ ବାଜୁଥାଏ। ମୁଁ ହାତରେ ଧରି ରଗଡି ଚିପୁଥାଏ ସେ କହିଲା ମାଗିହା ମୋ ଦୁଧ ଓହଳେଇ ଦବୁ ନାଁ କଣ?ମୁଁ କହିଲି ତୋର ତ ଝୁଲିକି ଆସି ଅଣ୍ଟା ପାଖରେ ଲାଗିଲାଣି,ଏତେ କଣ ଛୋଡି ହଉଛୁ, ପ୍ରାୟ ୮ ମିନିଟ୍ ଏମିତି ଗେହିଁ ସେ ଓଃ,,,ଆଃ,,,କସି ବାଣ୍ଡରେ ଭଲ ମଜା ଆସୁଛି ଦେ ନାଦି ଦେ ମୋର ପାଣି ଖସିବ ଆଃ,,,ଗଲା ରେ ଶଳା ମାଗିହା ଓଃ,, ହୋଃ,,,,ଚୋଖା ବାଣ୍ଡଟା ତୋର କହି ପୁଣି ପୁଳାଏ ବିଆରସ ଭସ୍ ଭସ୍ କରି ଢାଳି ପକେଇ ଖଟରେ ଗଡିଗଲା

ମୁଁ କହିଲି ବେଧ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତରଳେଇ ଦବୁ ପରା କହୁଥିଲୁ,ରାଣ୍ଡି ସାଇଡ୍ ହେଇ ଶୁଅ ମୁଁ ଗେହିଁବି,ସେ ସାଇଡ୍ ହେଇ ଶୋଇଲା ମୁଁ ତା ମେଲା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ପ୍ରବଳ ଗେହିଁଲି ୧୦ ମିନିଟ୍ ପରେ ମୋ ବିଜ ତା ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡିଲି,ମୁଁ ପଚାରିଲି ରାଣ୍ଡି ଭିତରେ ନଉଛୁ ଛୁଆ ରହିଯିବନି ତ?ସେ କହିଲା ୨୨ ବାଣ୍ଡ ରୁ ପେଲା ଖାଇଲି ତଥାପି ମୋର କାଇଁ ଛୁଆ ରହୁନି, ଦେଖିବା ତୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଯଦି ଛୁଆଟେ ରହିଲା ଭଲ,ତୁ ଏତେ ଛୋଟ ବୟସରୁ ବାପା ହେଇଯିବୁ।ସମୟ ୪ଟା ବାଜିଲା ମୁଁ ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲି,ସେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଦାମିକା ଘଣ୍ଟା ପିନ୍ଧେଇ ଦେଇ କହିଲା,କାଲି ଆସେ ଗାଣ୍ଡିମାରିବୁ।ମୁଁ ହଉ କହି ଆସିଲି ଆସିଲା ବେଳେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁଣି ପ୍ୟାଣ୍ଟରୁ ବାହାର କରି କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମି ଟେଙ୍ଗେଇ ଦେଲା,କହିଲା ତୋ ବାଣ୍ଡରୁ ମନ ଛାଡୁନି, ତୁ ଆଉ ହଲେଇବୁ ନାହିଁ ଯେତେବେଳେ ଇଛା ହେବ ଫୋନ କରି ଆସି ମୋତେ ଗେହିଁଦବୁ,ଗାଣ୍ଡି ବି ଦେବି।ହଁ ରାତିରେ ହ୍ବାଟସ୍ଆପ ରେ ମେସେଜ୍ କରିବି।  

ନିଜର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଖ ରେ ପହଂଚିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲେ, ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ମୁଁ ସଂଧ୍ୟାବେଳେ ପଢି ବସିଲି ମନ ଲାଗୁ ନଥାଏ, ଡଲି ର ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ଓ ବିଆ ଖାଲି ଆଖି ଆଗରେ ଝଲସୁ ଥାଏ,ପ୍ରଥମ ଥର ଗୋଟେ ଚଉକସିଆ ପୋଲିସ ବାଲା ମାଇକିନା କୁ ଗେହିଁ ଥିବାରୁ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରୁଥାଏ। ରାତି ୯ଟା ରେ ମାମା ଡାକିଲା, ଡିନର ଖାଇ ମୁଁ what’s app ଚେକ୍ କଲି ଡଲି ବେଧ ର ୪ଟା ମେସେଜ୍,,ଡଲି:ହାଏ ରାଜା ଡାର୍ଲିଂ।ଡଲି:ଡିନର କଲୁଣି?ଡଲି:କଣ ବାଣ୍ଡ ହଲଉଛୁ କିରେ ମାଗିହା?ବାଣ୍ଡ ଛିଣ୍ଡିଯାଇଛି କିରେ?ଡଲି:କାଲି ଆସିବୁ?କାଲି ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ଦେବି,ମୋର ସିଲ ଗାଣ୍ଡି ତୁ ଓପନିଙ୍ଗ କରିବୁ।ମୁଁ: ହଁ ଲୋ ଶାଳି,ଡିନର ସରିଲା,ତୁ ଖାଇଲୁ ନା ବିଜ ପିଇ ପେଟ ପୁରିଗଲା?ହଁ ଲୋ ବେଧ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଛିଣ୍ଡି କି ପୁରା ଫୁଲ ଛୋଡି ହେଇ ଯାଇଛି।ଡଲି:ସତରେ ତୋ ବିଜ ବହୁତ ଟେଷ୍ଟି ରେ,କାଲି ପୁଣି ଚୁଷି ଖାଇବି।ମୁଁ:ଗାଣ୍ଡିରେ ଜଡାତେଲ ମାରିଥିବୁ,ବିଆ ତ ପୋଲା ହେଇ ଗଲାଣି।ଡଲି:କାଇଁ ମୋତେ ତ ମଜ୍ଜା ଆସିଲା,ତୁ କଣ ଅଫୁଟି ବିଆ ଖୋଜୁଛୁ,ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କରୁନୁ।ମୁ:କେହି ପଟୁ ନାହାନ୍ତି ପରା,ତୁ ଗୋଟେ କଷି ଟୋକି ଯୋଗାଡ କରୁନୁ।ଡଲି:ହଉ ମୁଁ ଦେଖୁଛି,ତୋର ତାହେଲେ ମୋ ବିଆ ପସନ୍ଦ ନୁହଁ।ମୁଁ:ଆରେ ନାଁ ନାଁ ତୋର ତ ମସ୍ତ ଫାଲୁଆ ବିଆଟା,ମୋ ପ୍ରଥମ ବିଆଟି ଭୁଲି ପାରିବିନି,

ହେଲେ ଗୋଟେ ଟାଇଟ୍ ସିଲ ବିଆ ଦରକାର,ସିଲ୍ କେମିତି ଫାଟେ ଯାଣିବା।ଡଲି:ମୋ ବିଆ ଶୁଳେଇ ହେଲାଣି,ତୋ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ଝୁରୁଛି ମୋ ବିଆ,କାଲି sure ଆସିବୁ।ମୁଁ:ହଉ ଯିବି,ଏବେ fingering କରି ପାଣି ଖସେଇ ଦେ।ଡଲି: ତୋ ବାଣ୍ଡ ପସିଲା ପରେ ଦୁନିଆ ଯାକର ବାଣ୍ଡ ପସନ୍ଦ ହଉନି,୨୨ ବାଣ୍ଡ ତୋ ବାଣ୍ଡ ପାଖରେ ଫେଲ୍,ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ କଣ ହବ,ତୋ ଯବରଦସ୍ତ ନାଦ ଗୁଡା ମନେପଡି ମୋ ବିଆ ନାଳେଇ ଗଲାଣି,ଭିଡିଓ କଲ କର ଦେଖିବୁ ମୋ ବିଆରୁ କେତେ ନାଳ ଝରିଲାଣି।ମୁଁ: ନାଁ ସାଉଁଣ୍ଡ ହେଲେ ଘରେ ଯାଣିବେଡଲି:ଆଉ କଣ ସେକ୍ସି କଥା କହ,ମୋ ବିଆରେ ଗେହିଁ ତୋ ମନ ଖୁସି ନୁହଁ କି?ମୁଁ:ଆରେ ତୋ ବିଆ,ଦୁଧ,ଗାଣ୍ଡି ମୋ ଆଖି ସାମନାରେ ଝଲସି ଉଠୁଛି,ଏତେ ବିଜ ବାହାରିଲା ପରେ ବି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ହେଇ ରହିଛି।ଡଲି:ସତରେ ବାଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡେ ରଖିଛୁ,ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଭୁଲି ପାରିବିନି,ମୋ ଯିବନର ସବୁଠୁ ଷ୍ପେସାଲ ଗିହଁଣା ତୋ ବାଣ୍ଡରୁ ମିଳିଲା,କାଲି ତୋ ବାଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ ତେଲ ଆଣିଛି ମାଲିସ୍ କରିଦେବି,

ଆହୁରି ମୋଟା ଓ ଶକ୍ତ ହେଇଯିବ।କହିବୁ ଯଦି ମେଡିସିନ୍ ଲଗେଇ ମୋ ବିଆ ଟାଇଟ୍ କରିଦେବି।ମୁଁ:ସତରେ ଏମିତି ମେଡିସିନ୍ ବି ଅଛି?ହଉ ଲଗେଇ ଟାଇଟ୍ କର,ଦୁଧରେ ବି କିଛି ଲଗେଇ ଆହୁରି ବଡ ଓ ଟାଇଟ୍ କରିଦେ।ଡଲି:ତୋ ପାଇଁ ସବୁ କରିବି,ଏ ମାଗିହା ଘଇତା ମୋର କଲ କଲାଣି,ରଖୁଛି ଗୁଡ୍ ନାଇଟ୍।ମୁଁ:ଗୁଡ୍ ନାଇଟ୍,ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ଡ୍ରିମସ୍।   ତା ପରଦିନ ୧୧ଟା ବେଳକୁ ଡଲି କଲ କଲା,କହିଲା କେତେବେଳେ ବାହାରିବୁ?ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ,ସେ କହିଲା ହଉ ତିନିମୁହାଣି ଛକ କୁ ଆସେ ଏକାଠି ଉଠିବା,ମୁ କହିଲି ହଉ।ମୁଁ ତିନି ମୁହାଣି ଛକରେ ଦେଖିଲି ଡଲି ବେଧ ମୋତେ ଅପେଖ୍ୟା କରି ଠିଆ ହେଇଛି,ମୁଁ ତାକୁ ହାଇ କଲି,ଟିକେ ପରେ ଗୋଟେ ବସ ଆସିଲା,ବସ ଟା ପୁରା ଫାଙ୍କାଥିଲା,ସେ କଣ୍ଡକ୍ଟର ତାକୁ ଚିହ୍ନିଛି,ଆମେ ପଛ ପଟ ଆଡକୁ ଗୋଟେ ୨ଟିକିଆ ସିଟ୍ ରେ ବସିଲୁ,ଡଲି ଖବର କାଗଜ ଖୋଲି ଆମ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଖିଲା,ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ହସ୍ତ ଚାଳନା କଲା,ମୁଁ ବି ତା ଶାଢି ଧିରେ ଧିରେ ଟେକି ହାତ ପୁରେଇ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି।ସେ ଟିକେ ପରେ ମୋ ଚେନ ଖୋଲି ଚଡି ସାଇଡ୍ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲା।

ମୁଁ ଡଲି କୁ ସୁଙ୍ଘେଇବି ବୋଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧୋଇ ନଥିଲି,ଧଳା ଧଳା ଗୋଟେ ଲେଆର ଗେନ୍ଧା(ଛତିଆ ପରି) ମୋ ଛୋଡା ରେ ଲାଗିଥିଲା,ସେ ମୋ ଛୋଡାରୁ ତା ଟିପରେ କିଛି ପୋଛି ଆଣି ନାକ ପାଖରେ ଲଗେଇ ସୁଂ ସୁଂ କରି ଶୋସିନେଲା କହିଲା ଓ୍ବା ବଢିଆ ବାସ୍ନା,କଣ କାଲିଠୁ ବାଣ୍ଡ ଧୋଇନୁ କି?ମୁଁ କହିଲି ନାଁ ତୋ ପାଇଁ ଅଧୁଆ ରଖିଛି ପରା ସୁଙ୍ଘିବୁ,ମୋ ବାଣ୍ଡର ଛତିଆ ଚାଟି ଖାଇବୁ।ସେ କହିଲା ତୁ ତ ଘଇତା ଭଳି ମୋ ମନ କଥା ଯାଣି ପାରୁଛୁ।ମୁଁ କହିଲି ତୁ ମୋ ମାଇପ ଭୋଳିଆ ଜବରଦସ୍ତି ମୋ ମୁହଁ,ନାକ ରେ ତୋ ଗନ୍ଧିଆ ବିଆକୁ ଘସି ପକଉଛୁ,ଆଜି ଯଦି ଘସିବୁ ତୋ ବିଆକୁ କାମୁଡି ଦେବି।   କିଛି ସମୟ ସୁଂଙ୍ଘିଲା ପରେ ପୁଣି ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୋଡି ହଲେଇଲା,ପ୍ୟାଣ୍ଟ ତଳୁ ବି ଏତେ ଗନ୍ଧ ହଉଥାଏ, ଯଦି ପାଖ ସିଟ୍ ରେ କିଏ ଥାଆନ୍ତେ ଯାଣି ଦେଇଥାନ୍ତେ।

ମୋତେ ଆଜି ଏତେ ଡର ନଥିଲା,ମୁଁ ତା ବିଆରେ ମୋ ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଘାଣ୍ଟିଲି,ମୋ ବାଣ୍ଡ ନାଳ ପଟ ପଟ ହେଇଗଲା,ତା ବିଆ ବି ନାଳେଇ ଗଲା।ସେ କହିଲା ଆଜି କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କର,ବିଜ ବାହାର କରନା,ଗାଣ୍ଡି ମାରିବୁ ପରା।ମୁଁ କହିଲି ହଁ,ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ହଲଉଥାଏ ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋ ପେଳ ଚିପୁଥାଏ,କହିଲା ତୋ ପେଳ ଚିପିଲେ ବିଜ ବାହାରିବା ଲେଟ୍ ହବ।ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଖେଞ୍ଚୁ ଥାଏ,ମୋ କାନରେ କହିଲା ମାଗିହା ପୁରା ଘାଣ୍ଟି କି ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରୁଛୁ,କେହି ତ ପାଖରେ ନାହାନ୍ତି,ମୋ ଦୁଧ ଟିକେ ଚିପୁନୁ,ମୁଁ ତା ବ୍ଲାଉଜ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦୁଧ ୨ଟା କୁ ନିର୍ଧୁମ ଚିପିଲି।ସେ ଟିକେ ଉଠିପଡି ଦେଖିଲା ଆଗ ସିଟ୍ ଆଡେ ମାତ୍ର ୬ ଜଣ ଲୋକ ଘୁମଉ ଛନ୍ତି,ସେ ତା ଶାଢି ଟେକିଦେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଟିକେ ତଳକୁ ଖସେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବିଆ ସେଟ କରି ବସିଲା,ରାସ୍ତା ଖରାପ କୁ ଖାଲ ଢିପରେ ପଡି ବସ ଉଠ ପଡ ହେଉଥାଏ,ଆଉ ଗେହିଁବା ଦରକାର ନାହି,ଆପେ ଆପେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ କଚି ହେଉଥାଏ,ମୁଁ ତା ୨ଦୁଧକୁ ଚିପି ତା ପେଟ କୁ ଆଉଁସି,ତା ଗାଲ,କାନ,ବେକ କୁ କାମୁଡି ଗେହୁଁଥାଏ ପ୍ରକୃତ ରେ ଏମିତି ରିସ୍କ ନେଇ ପବ୍ଲିକ୍ ଯାଗାରେ ଗେହିଁବାର ମଜ୍ଜା ଅଲଗା।ଡଲି କହିଲା ବିଜ କାଢିବୁନି ବେଶି ଗରମ ହେଲେ କହିବୁ ମୁଁ ଉଠିଯିବି।ମୁଁ କହିଲି ସେମିତି ପୁରେଇ ବସିରହ,ଉଠ୍ ପଡ୍ ହନା,ମୋ ବାଣ୍ଡ ତୋ ବିଆରସ ପିଇ ବଳୁଆ ହେଇଯିବ।

🎧 ଶୁଣନ୍ତୁ – କଲେଜ ପାଖ ଆଖୁ କିଆରୀ ରେ ଗିଁହା ଖାଇଲି – Odia Sex Story

ସେ ବିଆ ପୁରେଇ ସେମିତି ବସି ରହିଲା ତା ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ପେପର ରଖିଥାଏ।ବସ୍ ସାଲେପୁର ପାଖାପାଖି ହେଲା ଆମେ ଅଲଗା ହେଇ,ଡ୍ରେସ୍ ପତ୍ର ସାଇଜ୍ କଲୁ।   ଆମେ ବସ୍ ରୁ ଓହ୍ଲେଇ ଅଳ୍ପ ବାଟ ଆସିଛୁ,କଳା ଅନ୍ଧାରୁଆ ମେଘ ଯୋର ରେ ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା,ପାଖରେ ଗୋଟେ ଅଧା ତିଆରି କୋଠାଘର ଦେଖି ଆମେ ପସିଗଲୁ,ବର୍ଷାରେ ଆମେ ଟିକେ ଓଦା ବି ହେଇ ଯାଇଥିଲୁ,ଡଲି ର ପତଳା ଶିଫନ ଶାଢୀ ଟା ଓଦା ହେଇ ଡିପ୍ ନେକ୍ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପର ପଟକୁ ଅଧା ଦୁଧ ଦିଶୁଥାଏ,୨ଟା ବଡ ଦୁଧ ଚାପି ହେଇ ମଝିରେ ସରୁ ଫାଙ୍କ ଟେ,ଓ୍ବା କଣ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା,ଶଳା ତା ଲଙ୍ଗଳା ଦୁଧ ବି ଏତେ ସେକ୍ସି ଲାଗେନି।ଗୋଟେ ଗାଇ ପଛରେ ୪ଟା ଶଣ୍ଢ ଗୋଡେଉ ଥାଆନ୍ତି ଗାଇ ଟା ସେଇ କୋଠା ଭିତରକୁ ପସି ଆସିଲା,ସବୁଠାରୁ ବଡ ଶଣ୍ଢ ଟା ଅନ୍ୟ ଶଣ୍ଢ ମାନଙ୍କୁ ସିଙ୍ଗ ରେ ଭୁସି ସେଠୁ ବିଦା କରିଦେଲା।ଡଲି କହିଲା ଗାଇ ଗରମ ହେଇଛି,

ସବୁ ଶଣ୍ଢ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାକୁ ଗେହିଁବାକୁ,ଦେଖେ ସବୁ ଶଣ୍ଢ ଙ୍କ ର କେଡେ ଲମ୍ବା ଲମ୍ବା ନାଲି ବାଣ୍ଡ ଛୋଡି ହେଇ ଯାଇଛି,ଏ ବଡ ଶଣ୍ଢ ର ଦେଖେ କେଡେ ଲମ୍ବା ଶଳା ୩ ଫୁଟିଆ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ।ବଡ ଶଣ୍ଢ ସବୁ ଶଣ୍ଢଙ୍କୁ ମାରି ସେଠୁ ବିଦା କରିଦେଲା,ଭିତରକୁ ଆସି ଗାଇ କୁ ଚାଟିଲା,ତା ପଛ ପଟକୁ ଯାଇ ଉଁ,,,ଉଁ ହେଇ ତା ଉପରେ ଚଢିଗଲା ପ୍ରଥମ ଥର ଶଣ୍ଢ ବାଣ୍ଡ ଗାଇ ବିଆରେ ସେଟ୍ ହେଲାନି,ଗାଇଟା ଆଗକୁ ପଳେଇଲା,ଶଣ୍ଢ ପୁଣି ଉଁ,,,,ଉଁ,,,,ହେଇ ପୁଣି ଚଢିଗଲା ଏଥର ତା ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ପସିଗଲା।ଡଲି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପି ଧରି କହିଲା,ତୋର ଗେେହିଁବାକୁ ମନ ହେଲାଣି କିରେ?ମୁଁ କହିଲି ହଁ ପାଗ ଟା ସେମିତି ହେଇଛି ପରା।ବର୍ଷା ରେ ତ ବାହାର କିଛି ଦେଖା ଯାଉନି ତୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଗାଇ ଭୋଳିଆ ହେଇଯା ମୁଁ ପଛ ପଟୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଶଣ୍ଢ ଭୋଳିଆ ଗେହିଁବି।  

ସେ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଏମିତି ଗଳେଇ ଦେଲା,ଯେମିତି ବିଆ ପାଖ ଯାଗାଟା ମୋ ପାଟି ଉପରେ ରହିଲା,ନାଳ ପଟ୍ ପଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟି କୁ ଚାଟିଲି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ବହୁତ ଗନ୍ଧ ହଉଥିଲା,କିନ୍ତୁ ଆଜି କାଇଁ ସେ ଗନ୍ଧ ଟା ମୋତେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା।ମୁଁ ବି ଶଣ୍ଢ ପରି ଉଁ,,,ଉଁ,ହେଇ ତା ଉପରେ ଚଢି ପଛ ପଟୁ ବାଣ୍ଡ ପ୍ରହାର କଲି,ଶଳା ପେଲେଇ ବେଧର ଗାଣ୍ଡି ଟା କେତେ ଚଉଡା ହେଇଛି,ଇଛା ହଉଥିଲା ବେଧ କୁ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଦବାକୁ। ସୁ ସୁ ବର୍ଷା ରେ ବାହାର କିଛି ଦିଶୁ ନଥିଲା ଡଲି ବହୁତ ବଡ ପାଟିରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଓଃ,,,ଇଃ ମା,,ଗିହା,ମୋ ଟୋକା ଶଣ୍ଢ ଦେ ତୋ ବଡ ବାଣ୍ଡରେ ଛେଚି ଦେ।ମୁଁ ବି ମନ ଖୋଲି ବଡ ପାଟିରେ ହଁ ଲୋ ଘୋଡାଗେହି,ଲୋ ଶଣ୍ଢଗେହି, ତୋ ମେଲା ବିଆକୁ ଆଜି ଫାଡି ଦେବି ଲୋ ବାଞ୍ଜ ମାଇକିନା,ଆଜି ଶଣ୍ଢ ଗାଇ ବିଆରେ ବାଛୁରି ଛାଡିବ,ମୁଁ ତୋ ବିଆରେ ଛୁଆ ଛାଡିବି ରାଣ୍ଡି।ଶଣ୍ଢ ଗାଇ ଉପରେ ୮/୧୦ ଥର ଚଢି ଉଁ ଉଁ ହେଈ ପାଣି ଛାଡିଲା।ଡଲି ଉଠିଯାଇ କହିଲା ରହ ଟିକେ ଦେଖିବା ଶଣ୍ଢ ର କେତେ ପାଣି ବାହାରିଲା।ଶଣ୍ଢ ଗାଇ ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କଲା ପରେ ବି ତା ବାଣ୍ଡରୁ ଧାର ଧାର ହେଇ ବିଜ ବୋହୁ ଥାଏ ସେପଟେ ଗାଇ ବିଆରୁ ବି ନାଳ ଧାର ଧାର ବୋହି ଯାଉଥାଏ।ଡଲି କହିଲା ମୋ ଅଣ୍ଟା କଣ ହେଇ ଗଲାଣି,ଏ ଯାଗା ତ ଅସନା ହେଇଛି ଶୋଇ ହବନି,ତୁ ମୋତେ ଠିଆଁ ରେ ଗେହିଁଦେ।

ସେ ଠିଆ ହେଇ ତା ଶାଢି ଟେକି ଅଣ୍ଟାରେ ଖୋସିଦେଲା,ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୋଡି ଟିକେ ନଇଁ ପଡି,ତା ଗୋଟେ ପଟ ଗୋଡ ଟେକି ପୁରେଇ ଦେଲି,ଡଲି ବେଧ ମୋ ବେକ କୁ ଧରିଥାଏ,ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଚୁଚୁମି,ତା ଫାଲୁଆ ଗାଣ୍ଡି କି ଚିପି ଭସ ଭସ କରି ଭିତର ବାହାର କଳୁଥାଏ।ଡଲି ରାଣ୍ଡି କହିଲା ତୁ ତ ମାଦୁରଚୋଦ ଦିନକରେ expert ହେଇ ଗଲୁଣି,ମୁଁ ଏତେ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଛି,ହେଲେ ତୁ ସବୁଠୁ ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ ନାଦ ମାରୁଛୁ।ଭଲ ଗେହୁଁଛୁ ମୋ ଟୋକା ଘଇତା, ଭଲକି ଖୁମ୍ପି ଦେ ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ଖସିବ,ମୁଁ ବି ବସରୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଗରମ ଥିଲି,ଧନା ଧନ୍ ୮/୧୦ ପାହାର ନାଦି ଦେଲି,ତା ବିଆରୁ ଗଳ ଗଳ ହେଇ ପାଣି ବୋହିଗଲା,ମୁଁ ବି ଉଁ,,ହୁଁ,,ହେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରସ ତା ବିଆରେ ଷ୍ପ୍ରେ କଲି,

🎧 ଶୁଣନ୍ତୁ – ଭୁବନେଶ୍ୱର କଲ୍ ବଏ ସହ ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ ର ମଜା

ମୋ ଚଡି,ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସହିତ ଡଲି ପାଦ ଯାଏ ବିଆ ବାଣ୍ଡର ମଶ୍ରିତ ରସ ବୋହି ଓଦା।ଅବଶ୍ୟ ବର୍ଷା ହଉଥିବାରୁ କେମିତି ଓଦା ହେଲା କେହି ଯାଣିବାର ନାହିଁ।   ବର୍ଷା ଛାଡିଲା ପରେ ଆମେ ପାଖରେ ଥିବା ଡଲି ଘରକୁ ଗଲୁ,ଡଲି କହିଲା ଓଦା ହେଇ ଯାଇଛେ,ଚାଲ ଆଜି ଟିକେ ହୁସ୍କି ମାରିବା,ମୁଁ କହିଲି ୟଉ ଚଳିବ।ସେ ଗୋଟେ Blender’s Pride ଫୁଲ୍ ବୋତଲ ଟେ ଆଣିଲା।ମାଲ ପିଇ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ ତେଲ ମାଲିସ୍ କରି,କିପରି ପ୍ରବଳ ଗିହାଁ ଖାଇଲା,ଓ ଗାଣ୍ଡି ମରେଇଲା,ତା ସ୍ବାମୀ କୁ ଭିଡିଓ କଲ କରି,ତା ସ୍ବାମୀ ସେ ବିଧବା ମାଇକିନା କୁ ଗେହିଁବା ଓ ଆମ ଗିହାଁ ଦେଖେଇଲା।

ଏ ସବୁ କାହାଣି ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ୨ୟ ଭାଗରେ ବଣ୍ଣନା କରିବି

ନିଜର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଖ ରେ ପହଂଚିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲେ, ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

Instagram re follow karantu click here

ଗାଁ ପାଖ ପଡିଶା ଝିଅ କୁ କେମିତି ଗେହିଁବେ