ବସ୍ ରେ ସେକ୍ସି ମ୍ୟାମ୍ – Part – ୨

ନମସ୍କାର ସାଙ୍ଗମାନେ , ଏହି Odia Sex Story ଟି ଆମ ପାଖ କୁ ପଠେଇଛି , ଭଲ ଲାଗିଲେ କମେନ୍ଟ କରି ତାଙ୍କୁ ଜଣେଇବେ

ପ୍ରିୟ ପାଠକ ଓ ପାଠିକା ମାନଙ୍କୁ ଏ କହାଣିର ୨ୟ ଭାଗକୁ ମୁଁ ରାଜ୍ ପଟ୍ଟନାୟକ(ରାଜା) ସ୍ବାଗତ କରୁଛି।କାହାଣି ର ୧ମ ଭାଗରେ ମୁଁ ମୌସୁମି(ଡଲି) କୁ ବସ୍ ରେ ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ଘସିବା ସହିତ ତା ଘରକୁ ଯାଇ ଗେହିଁ ଥିଲି,ତା ପରଦିନ ପୁଣି ବସ୍ ରେ ଗେହିଁ,ବାଟରେ ଗାଇ ଓ ଶଣ୍ଢ ଙ୍କ ଗିହଁଣା ଦେଖି,ପୁଣି ଗିହାଁ,ଗେହିଁ ହେଲୁ।ଏବେ ଡଲି ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ମୁଁ ଡଲି ସହିତ ସେକ୍ସ କରି,ତା ଜିବନ ରେ ବିଭିନ୍ନ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା କଥା ଡଲି ମୁହଁରୁ ଶୁଣିଲି।ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କାମ ବାସନା ରେ ମତୁଆଲା କରି,ଆପଣଙ୍କ ବିଆ ଓ ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ବାହାର କରିବାକୁ ମୋର ଏ କାହାଣିଟି ସହାୟକ ହେବ ବୋଲି ମୋର ଆଶା।

   କାହାଣିର ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ର ମାନଙ୍କର ନାମ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ।କାହାଣି ଟି କେବଳ ୧୮ ବର୍ଷ ରୁ ଉର୍ଧ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଧିଷ୍ଟ।

   ଡଲି ଘରେ ପହଁଞ୍ଚି,ସେ ଓ ମୁଁ ବର୍ଷାରେ ଓଦା ହେଇ ଥିବାରୁ, ପୋଛା ପୋଛି ହେଲୁ।ଡଲି ମୋତେ ଗତ ଦିନ ପରି ଟର୍କିସ ଟାଉଲ ଟେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦେଲା,ସେ ନିଜେ କେବଳ ପତଳା ଶାଢୀ ଖଣ୍ଡେ ଗୁଡେଇ ହେଇ ପଡିଲା।ଭିତରେ ବ୍ରା କି ପ୍ୟାଣ୍ଟି କିଛି ନାହିଁ।ଗାଁ ମାଇକିନା ମାନେ ଗାଧେଇ ସାରି ଯେମିତି ଖାଲି ଶାଢୀ ଗୁଡେଇ ହୁଅନ୍ତି ସେମିତି,ମାନେ ଶାଢୀ ଟା ତା ଜଙ୍ଘ ପାଖରୁ ଛାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥାଏ,ଗୋଟେ ପଟ କାନ୍ଧରେ ଶାଢୀ ଥିଲା,ଅନ୍ୟ ପଟ କାଖ ତଳକୁ ଗୁଡେଇ ଦେଇଥିଲା।ସତରେ ବନ୍ଧୁଗଣ,ଡଲି ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା,ପତଳା ଶାଢୀ ତଳେ ତା ଫାଲୁଆ ଓହଳି ପଡିଥିବା ଦୁଧ,ଭୁଣ୍ଡି କ୍ଲିୟର ଦିଶୁଥିଲା,ତା ଗହବା କାଖ ବାଳ ବି ତା ଚେହେରା ରେ ଆହୁରି କାମୁକତା ଭରି ଦେଉଥିଲା।

ନିଜର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଖ ରେ ପହଂଚିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲେ, ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

   ଡଲି କହିଲା ଆଜି ଥଣ୍ଡା ପାଗଟା ହେଇଛି ଆ ଚିକେନ୍ ପକୋଡା ବନେଇ ହୁସ୍କି ଟିକେ ପିଇବା।ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଚାଲ।ସେ ପକୋଡା ବନେଇବା ସମୟରେ ମୁଁ ତା ପଛ ପଟେ ଠିଆ ହେଇ ବସ୍ ରେ ଯେମିତି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ଘସୁଥିଲି ସେମିତି କରି ତା ଦୁଧ କୁ ଚିପୁଥିଲି।ବହୁତ ବଡ ବଡ କଳା ରଙ୍ଗର ପାକଳିଆ ଭୁଣ୍ଡି ସେ ଗଲେଇ ବେଧ ର।ମୁଁ ତା ଭୁଣ୍ଡି ଟିପରେ ମଳିଲି, ସେ ତା ଜିଭ ଅଗରେ ମୋ ନିପୁଲ୍ ଚାରିପଟେ ହାଲକା କରି ବୁଲେଇ ଦେଇ,ମୋ ନିପୁଲ୍ ଉପରେ ଲଗେଇଲା।ସେ ଏତେ ଧିରେ ଖାଲି ଜିଭ ଅଗରେ କରୁଥାଏ,ମୋ ଦେହ ସିତେଇ ଉଠିଲା। ତାପରେ ଆଁ କରି ମୋ ନିପୁଲ୍ ସହ ଛାତିରୁ ପୁଳାଏ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଷିଲା।ମୁଁ ସେଦିନ ପ୍ରଥମ ଯାଣିଲି ଟୋକା ମାନଙ୍କ ନିପୁଲ୍ ଚୁଷିଲେ ବି ଏତେ ମଜ୍ଜା।

     ସେ କହିଲା ରାଜା ମୁଁ ଦେଖୁଛି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତୋର ମନ ଲାଗି ଯାଇଛି।ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ଗାଣ୍ଡି ଟା ମସ୍ତ ଚଉଡା ଗାଣ୍ଡି,ପୁଣି ସିଲ୍ ମାଲ ଅଛି।ସେ କହିଲା ଶାଢୀ ଟେକି ତୋ ଟେଙ୍ଗା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଘସୁନୁ।ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଘସୁଛି ଲୋ ଶାଳି,ଷ୍ଟେପ୍ ବାଇ ଷ୍ଟେପ୍ ହବନା ଆଗେ ତୋ ଶାଢୀ ଉପରେ ତାପରେ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ଆଉ ଲାଷ୍ଟ କୁ ତୋ ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ।ସେ କହିଲା ମାତ୍ର ୨ ଦିନରେ ତୁ ତ ପକା ବେଧୁଆ ହେଇ ଗଲୁଣି।

   ମୁଁ କହିଲି ଡାର୍ଲିଂ ତମେ ତ ଏତେ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଛ,ତୁମର ସବୁଠାରୁ ବେଶି ମଜ୍ଜା କାହା କାହା ବାଣ୍ଡରୁ ମିଳିଲା,କିଛି ମେମୋରେବୁଲ ଗିହଁଣା ବିଷୟ ରେ ଟିକେ କହୁନ।ସେ କହିଲା ହଁ କହୁଛି,ସେକ୍ସ କରିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହ ଅନୁଭୁତି ବଣ୍ଣନା କଲେ ଗଲୁ ବଢେ ଓ ଗେହିବା ମଜ୍ଜା ଆସେ।

  ଡଲି:ଷଷ୍ଟ କ୍ଲାସ୍ ରେ ମୁଁ ଆମ ସାହିର ବଡ ଭାଇ ହେବେ,ପ୍ରଦିପ ଭାଇ ଙ୍କ ପାଖରେ ଟିଉସନ ହଉଥିଲି,ଡିଷ୍ଟର୍ବ ନ ହେବା ପାଇଁ ମୋତେ ଗୋଟେ ଅଲଗା ରୁମ୍ ରେ ଭିତରୁ ଲକ୍ କରି ପଢାନ୍ତି।ମୁଁ ତ ଷଷ୍ଟ ରୁ ନଷ୍ଟ।୬ଷ୍ଟ କ୍ଲାସ ରେ ବି ମୋ ଦୁଧ ବଡ ବଡ ଥିଲା,ମୁଁ ତ ମାପ ଯାଣିନି ଗାଁ ଟୋକା ସବୁ ମୋ ପଛରେ ଶୁଣେଇ କି କୁହନ୍ତି,ଆରେ ହେ ଦେଖୁଛୁ ଡଲି ର ଏତେ କମ ବୟସରୁ କେଡେ କେଡେ ଦୁଧ,ବଡ ହେଲେ ବଡ ତରଭୁଜ ପରି ହେଇଯିବ।ପ୍ରଦିପ ଭାଇ ମୋ ସହିତ ଥଟା ମଜ୍ଜା ବି କରନ୍ତି ଏମିତି ଥରେ ମୋ ଡ୍ରେସ ଉପରୁ ମୋ ଦୁଧ ଚିପିଦେଲେ ତାଙ୍କ ହିତର ଷ୍ପର୍ସ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଲା।ତା ପରଦିନ ସେ ମୋତେ କୋଳରେ ବସେଇ, ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଭଲକି ଦଳିଲେ ମୋତେ ଆହୁରି ମଜ୍ଜା ଲାଗିଲା।ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଫୁଲିଯାଇଥିଲା,ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁ ଅନୁଭବ କଲି।ଦୁଧ ଚିପା ରେ ମୁଁ ଏତେ ପାଗେଳି ଥିଲି ଯେ କେତେ ବେଳେ ସଂଧ୍ୟା ହେବ ପ୍ରଦିପ ଭାଇ ଆସି ମୋର ଚିପିବେ,ମୁଁ ଚାତକ ପରି ଅପେକ୍ଷ୍ୟା କରି ରହୁଥିଲି।

   ଡଲି: ସେତେବେଳେ ମୋ ଭୁଣ୍ଡି କଅଁଳୁ ଥିଲା।ତା ପରେ ସେ ମୋ ଟପ୍ ଖୋଲି ଚିପିଲେ ଓ ମୋ କଅଁଳିଆ ଛୋଟ ଭୁଣ୍ଡି ଚୁଚୁମି ଦେଲେ,ଓଃ,, କଣ କହିବି,ସେ ଅନୁଭୁତି,ମୋ ଦେହ ଶିତେଇ ଉଠିଲା,ସେ ଦିନ ମୁଁ ଆଜିଯାଏ ଭୁଲି ପାରୁନି।ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଧରେଇ ଦେଇ ହଲେଇବା ଶିଖେଇ ଦେଲେ।ମୁଁ ଟୋକା ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଗାଁ ରେ ପରିସ୍ରା କଲାବେଳେ କି ପଡିଆ କୁ ଝାଡା ଗଲାବେଳେ ଯାହା ଦେଖିଥିଲି।ସେଦିନ ପ୍ରଥମ ଥର ବାଣ୍ଡ ହାତରେ ପାଇ ଲାଗୁଥାଏ ଯେମିତି ଗୋଟେ ଅପୁର୍ବ ଜିନିଷ ମିଳିଗଲା।ମୋ ବିଆ ତ ପୁରା ଯାକି ହେଇ ଟାଇଟ୍ ଥିଲା,ବାଳ ତ ନୁହଁ ରୁମ ଟିକେ ଟିକେ ଗଜୁରୁ ଥିଲା।ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲା ବେଳେ,ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରୁ ବହୁତ ନାଳ ବୋହୁଥାଏ,ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଇ ନାଳ ବିଆରେ ପସିଲେ ବୋଧେ ଛୁଆ ହୁଏ,କିନ୍ତୁ ପରେ ଯାଣିଲି ଏ ହେଇଛି precum ଗେହିଁବା ପୁର୍ବରୁ ବାଣ୍ଡ ବା ବିଆକୁ ନାଳେଇ ଖସରା କରିବା ପାଣି,ଏହା ଦ୍ବାରା ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ପସିବାକୁ ସୁବିଧା ହୁଏ।

  ଡଲି: ଭାବୁଥିଲି ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ କେମିତି ପସିବ?ମୋ ବିଆରେ କେବେ ପସିବ,କେମିତି ମଜ୍ଜା ଲାଗିବ, ଭାଉଜ ମାନେ ବି କୁହନ୍ତି ପ୍ରଥମ ଥର ପସିଲେ ବହୁତ କାଟେ।

  ଡଲି: ମୁଁ ଶୁଣିଥିଲି ପ୍ରଦିପ ଭାଇ ଗାଁ ରେ କେତେ ଟୋକି,ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଁଛନ୍ତି ବୋଲି,ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଉତାଲିଆ ଥିଲି,ସେ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍, ତୋରି ପରି ଛଡ ଟୋକାଟା ଥିଲା।ସେ ଡେଲି ଦୁଧ ଚିପନ୍ତି,ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ହଲାଏ,ଥରେ ସେ କହିଲେ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମି ବାକୁ,ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି,ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ନାଳେଇ ଯାଇଥିଲା ମୋତେ ଟିକେ ଅସନା ଲାଗିଲା,କିନ୍ତୁ ମୋ ବେଧ ମନ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷିବାର ନୁଆ ଅନୁଭୁତି ପାଇବାକୁ ବ୍ୟାକୁଳ।ସେଦିନ ମୁଁ ୧ମ ଥର ବିଜ ପିଇଥିଲି।ସେ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କଲେ,କିନ୍ତୁ ମୋ ବିଆ ଏତେ ଟାଇଟ୍ ଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ନାଲି ଟୋପର ବା ଛୋଡା ଅଗ ବି ପଶୁ ନଥାଏ।

   ମୁଁ ମନ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ଡଲି କଥା ଶୁଣୁଥାଏ,ମଝିରେ ମଝିରେ ହଁ ମାରୁଥାଏ ତାପରେ କଣ ହେଲା?

   ଡଲି: ପ୍ରଦିପ ଭାଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଅନେକ ଥର ଘସି ମୋ ବିଆ ଉପରେ ବିଜ ବାହାର କରନ୍ତି।ମୋତେ ତାଙ୍କ ଅଧୁଆ ବାଣ୍ଡ ସୁଙ୍ଘିବାକୁ କହନ୍ତି,ମୋତେ ବି ଧିରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡର ଗନ୍ଧ ଭଲ ଲାଗିଲା ସେବେଠୁ ବାଣ୍ଡ ସୁଙ୍ଘିବା,ବିଜ ପିଇବା ମୋର ଅଭ୍ୟାସ ହେଇଗଲା।ମୁଁ ବି ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପସିବା ର ମଜ୍ଜା ଉପଲବ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାକୁଳ ଥିଲି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଓ ପେନସିଲ୍ ଗଳେଇ ବିଆ କୁ ମେଲା କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି,କିନ୍ତୁ ମୋ ଭାଗ୍ୟ ଖରାପ।ପ୍ରଦିପ ଭାଇ କମ୍ପିଟେଟିଭ exam ପାଇଁ ପ୍ରିପେୟାର ହଉଥିଲେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ରେ କ୍ଲରିକାଲ ଚାକିରି ମିଳିଗଲା।

   ମୁଁ ପଚାରିଲି ତୁମେ ଆଉ ତାଙ୍କଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ପାରିଲ ନାହିଁ?

  ଡଲି ପକୋଡା ଛାଣୁଥାଏ,ମୁଁ ଟର୍କିସ ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢି,ତା ପତଳା ଶାଢୀ କୁ ଅଣ୍ଟାରେ ଖୋସିଦେଇ,ତା ଗାଣ୍ଡି ଫାଙ୍କରେ ଘସୁଥାଏ ଓ ତା ଦୁଧ ୨ ଟା କୁ ଦୁଇ ସାଇଡ୍ ରୁ ଧରି ଦୁଧକୁ ଦୁଧ ପିଟୁଥାଏ।ତା ଗାଣ୍ଡି ନାଳ ସର ସର ହେଇଗଲା,କହିଲା ଏତେ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ସବୁ ବିପି ରୁ ଶିଖିଛୁ ନା।ମୁଁ କହିଲି ହଁ।

   ଡଲି: ହଁ ପ୍ରଦିପ ଭାଇ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ମୋତେ ମୋ ବାହାଘର ଦିନ ଗେହିଁଦେଲେ।

   ମୁଁ ପଚାରିଲି ବାହାଘର ଦିନ କେମିତି?

ଘର ଭିତରେ ଗିହା ଗେହିଁ

   ଡଲି:ମୋର ରାତି ରେ ବାହାଘର ଥିଲା,ମୋ ବାହାଘର ପାଇଁ ସେ ଛୁଟି ଆଣି ଘରେ ଥିଲେ।ମୁଁ ବଡବୋଉ (ପ୍ରଦିପ ଭାଇ ଙ୍କ ବୋଉ) କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲି,କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣି ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ।ପ୍ରଦିପ ଭାଇ ଦେଖା ହେଲେ ମୁଁ ପ୍ରଣାମ କଲି,ସେ କହିଲେ ଡଲି ଷଷ୍ଠ କ୍ଲାସ୍ ଟିଉସନ ବେଳ କଥା କଣ ସବୁ ଭୁଲିଗଲୁ?କେତେ କଥା କହୁଥିଲୁ,ବହୁତ ଭଲପାଏ,ତୁମକୁ ଛାଡି ବଞ୍ଚି ପାରିବିନି, ଏବେ ବାହା ହବୁ ବୋଲି ସବୁ ଭୁଲିଗଲୁ ନୁହେଁ।ମୁଁ ଅଭିମାନ କରି କହିଲି କିଛି ଭୁଲିନି,ତମେ ତ ବଡ ଚାକିରି ପାଇ ମୋତେ ଭୁଲିଗଲ, କେତେ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ସବୁ ତୁମକୁ ମିଳିବେ ମୋତେ କାହିଁ ପଚାରିବ।ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋ ହାତକୁ ଧରିନେଲେ ମୁଁ କହିଲି ବଡବୋଉ ନାହିଁ କି?ସେ କହିଲେ ନାଁ ବୋଉ ମାଉସୀ ଘରକୁ ଯାଇଛି।

  ଡଲି: ମୁଁ କହିଲି ହଉ ମୁଁ ଯାଉଛି ବାହାଘର କୁ ଆସିବ।ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାହୁ ବନ୍ଧନ ରେ ଭିଡି ଧରିଲେ ମୋର ବି ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଇଛାଥିଲା,ମୁଁ ମିଛରେ ନାଁ ଭାଇ ଛାଡ,କିଏ କାଳେ ଆସିବ,ସେ ମେନ୍ ଡୋର ଲକ କରି ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ କିସ୍ ଉପରେ କିସ୍ ଭରିଦେଲେ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରେ ଲୋଟି ପଡିଲି।ସେ ମୋତେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରି ମୋ ସ୍ବପ୍ନ ର ପ୍ରଥମ ବାଣ୍ଡରେ ମୋତେ ନିର୍ଧୁମ ଗେହିଁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ବିଜ ଛାଡିଲେ।ମୁଁ କହିଲି ଭାଇ ତମେ ମୋ ବାହାଘର ଦିନ ଗେହିଁଦେଲ,ମୋ ସ୍ବାମୀ ଯଦି ଯାଣିବ?ସେ କହିଲେ ତୋ ଚଉଠି ଦିନ ଗେହିଁଥିଲେ ସିନା ତୋ ସ୍ବାମୀ ଡାଉଟ୍ କରି ଥାଆନ୍ତା,ଆଜି ହାତଗଣ୍ଠି ପଡିଲା ବେଳେ ତ ଖାଲି ହାତ ଟା ଛୁଇଁବ,ତୋ ବିଆ କଣ ଆଜି ଛୁଉଁଛି ଯେ ଯାଣିବ?ଯଦି ଛୁଆ ରହିଲା ତୋ ପ୍ରଥମ ଘଇତା ର ବୋଲି ଯାଣିବୁ,ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ଆଡୁ ଯଦି ଛୁଆ ଟା ରହିବ,ସେ ମୋ ପ୍ରେମ ର ସନ୍ତକ ହେବ।ସେ କହିଲେ ହଉ ଯା ତୋର ଲେଟ୍ ହେଲାଣି, ହ୍ବାଟସ ଆପ ରେ ମେସେଜ୍ କରିବୁ,କେବେ ମନ ହେଲେ କହିବୁ ଯାହା ହେଲେ ବି ମୁଁ ତୋର ୧ମ ଘଇତା।ଏବେ ବି ପ୍ରଦିପ ଭାଇ ସୁବିଧା ପାଇଲେ ମୋତେ ଗିହଁନ୍ତି।ସେ ଦିନର ଗିହଁଣା ଟା କିନ୍ତୁ ମନେ ପଡିଲେ ମୋ ବିଆ ଆଜି ବି ଝାଳେଇ ଯାଏ।

ନିଜର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଖ ରେ ପହଂଚିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲେ, ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

   ପକୋଡା ଆଣି ଆମେ ପେଗ୍ ବନେଇ ପିଉଥିଲୁ।ଡଲି କହିଲା ଦେଖି ତୋ ବାଣ୍ଡ ଟିକେ ସୁଙ୍ଗି ଦିଏ,ଶଣ୍ଢ ର ଗିହଣା ଦେଖା କୁ ପ୍ରଦିପ ଭାଇ ଙ୍କ ଗିହଣା କଥା ମନେ ପକେଇ, ତୁ ମୋତେ ଫୁଲ ଗରମ କରି ଦେଲୁଣି।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛୋଡି ଦେଇ ତା ବାସ୍ନା କୁ ଲମ୍ବା ଲମ୍ବା ନିଶ୍ବାଷ ନେଇ ଆଘ୍ରାଣ କରି ତୁପ୍ତ ହେଲା।ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଗୋଟେ ତେଲ ଆଣି ମାଲିସ୍ କଲା,ସତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୋଟା ହେଇଗଲା,ଅଧିକା ଲମ୍ବା ବି ଲାଗୁଥାଏ।ମୁଁ ତା ଢିଲା ଓହଳି ପଡିଥିବା ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥାଏ,ମଝିରେ ମଝିରେ ତା ଢିଲା ଦୁଧକୁ ଉପରକୁ ଛାଟି ଦେଉଥାଏ। ଟିପରେ ବାଣ୍ଡ ନାଳ ନେଇ ତା ଭୁଣ୍ଡି ରେ ଲଗେଇ ମଳି ଚୁଷୁ ଥାଏ।

     ମୁଁ କହିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଭଲ ଗିହଣା experience କହ।ସେ କହିଲା ମୁଁ ଟିକେ ତୋ ମୁଶଳ କୁ ଚୁଷିଦିଏ ତାପରେ କହିବି।ସେ ମୋ ୭.୫ ଇଞ୍ଚିଆ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରା ମୁଳ ଯାଏ ଗିଳିଦେଲା,ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲି,ଏ ରକ୍ଷାଶୁଣୀ ର କେତେ ବଡ ପାଟି?ମୁଁ ବି ଗରମ ହେଇ ତା ପାଟି ରେ ଖୁବ୍ ଷ୍ପିଡ୍ ରେ ଗେହିଁଲି।ତା ପାଟି ସାଇଡ୍ ରୁ ଧାର ଧାର ହେଇ ନାଳ ଗଳି ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପଡି ତା ବିଆ ଯାଏ ବୋହି ଯାଉଥାଏ।ପ୍ରାୟ ୫ମିନିଟ୍ ପରେ ଗୋଟେ ପେଗ୍ ବନେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ଗ୍ଲାସ୍ ରେ ବୁଡେଇ ନାଳ ମିଶା ମଦ ଏକାଥରେ ଟେକି ଦେଲା,ମୁଁ ଧିରେ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ସିପ୍ ମାରୁଥାଏ।ମୁଁ କହିଲି ଏବେ କହ।

    ଡଲି:ଏ ଘଟଣା ଟି ହେଉଛି ମୋ କଲେଜ୍ ବେଳର କଥା।ଥରେ ମୁଁ ମୋ ହଷ୍ଟେଲ ରୁମ୍ ରେ ବିପି ଦେଖି ବହୁତ ଗରମ ହେଇଯାଇ ଥାଏ,ସେଦିନ କଲେଜ୍ ରେ ମୋ bf ମାନେ କିମ୍ବା କୌଣସି lecture ଙ୍କ ଠୁ ଗିହଁଣା ଖାଇ ନଥଏ।ମୋ ବିଆ ପ୍ରବଳ ଗଲୁ ହେଲା ଭାବିଲି ଆଜି କାହା ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ନ ଖାଇଲେ ରାତିରେ ନିଦ ହବନି। ୯ଟା ରେ ଡିନର ଖାଇବାକୁ,ସାଙ୍ଗମାନେ ଡାକିଲେ,ଡଲି ଆ ଡିନର କରି ଯିବା।ମୁଁ କହିଲି ତମେ ସବୁ ଯାଅ,ମୁଁ ଟିକେ ପରେ ଯିବି।ମୁଁ ସେଦିନ ବିନା ବ୍ରା,ପ୍ୟାଣ୍ଟି ରେ କ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍ କୁ ଗଲି କ୍ୟାଣ୍ଟିନ ଷ୍ଟାଫ୍ ମାନେ ମୋ ଦଲଦଲିଆ ଥଲଥଲିଆ ଦୁଧକୁ ଲୋଭିଲା ଆଖିରେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି,ରାତିରେ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇଲା ବେଳେ ଭାବିକି ହଲେଇ ବିଜ କାଢିବେ।ମୁଁ ବି ଯାଣି ଯାଣି ଗାଣ୍ଡି ହଲେଇ ଦୁଧ କୁ ଦଲ ଦଲ, ଥଲ ଥଲ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖେଇ ଦେଲି।

  ଡଲି: ଡିନର ଖାଇ ଫେରିଲା ସମୟରେ ମୋ ଜୁନିୟର ବ୍ୟାଚର ରୋନିତ୍ ବୋଲି ଗୋଟେ ଛଡ ଟୋକା ଡିନର ସାରି ଏକା ଫେରୁଥାଏ,ସେ ଆମ କଲେଜ୍ ର sports ଚମ୍ପିଅନ ଥିଲା ମୋତେ ବହୁତ ଲାଇନ୍ ମାରେ, ବହୁତ ଅଶ୍ଳିଳ କମେଣ୍ଟ ବି କରେ।ଜୁନିୟର ଟା ବୋଲି ମୁଁ ଟିକେ ଭାଉ ଖାଏ ଯେ,କିନ୍ତୁ କେତେ ଥର ତା ବାଣ୍ଡ କୁ କଳ୍ପନା କରି ବିଆରେ ବାଇଗଣ ପୁରେଇ ପାଣି ମାରିଛି।ମୁଁ ତାକୁ ପଛରୁ ଡାକିଲି ରୋନିତ୍ କିରେ,ସେ କହିଲା ହଁ ଦିଦି।ମୁଁ କହିଲି ତୁ ମୋତେ କାଲି କଲେଜ୍ ରେ ସୁପର ବେଧ ବୋଲି କମେଣ୍ଟ କରୁଥିଲୁ ପରା ମୋର ବହୁତ ଚଉଡା ମସ୍ତ ଗାଣ୍ଡି ବୋଲି କହୁଥିଲୁ।ସେ ଥଙ୍ଗ ଥଙ୍ଗ ହେଈ କହିଲା ନାଁ ଦିଦି ସେ ରାଜେଶ୍ କମେଣ୍ଟ କରୁଥିଲା।ତୁ କହୁ ନଥିଲୁ ଦେଖ ରେ କଲେଜ୍ ବେଶ୍ୟା ଯାଉଛି ଶାଳି ର କି ଦୁଧ,କି ଗାଣ୍ଡି,ଥରେ ଯଦି ଚାନସ୍ ଦିଅନ୍ତା ତା ବିଆ ଫାଡି ଦିଅନ୍ତି।ମୁଁ କହିଲି ହଉ ସାଇକେଲ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ପଛପଟ କଦମ୍ବ ଗଛ ପାଖକୁ ଆସ୍।ସେ ଯାଗାଟା ନିଛାଟିଆ ଏବଂ ରାତିରେ ସେଠାକୁ କେହି ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ।ରୋନିତ୍ ମୋ ଇସାରା ଠିକ୍ ବୁଝି ପାରିଲା,କହିଲା ତୁମେ ଆଗରେ ଚାଲ।

  ଡଲି: ସେ କଦମ୍ବ ଗଛ ମୁଳକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ତ ଫୁଲ୍ ଗରମ ଥିଲି,ଡାରେକ୍ଟ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲି ଗାଣ୍ଡି ଦେଖୁଥିଲୁ ପରା,ବିଆ ଫାଡିଦବୁ ଥରକେ, ଆସୁନୁ ଗେହିଁବୁ, ତୋ ବାଣ୍ଡରେ କେତେ ଦମ ମୁଁ ବି ଟିକେ ଦେଖିବି।ସେ ବି ଡାରେକ୍ଟ ମୋ ୩୪ ସାଇଜ୍ (ସେତେବେଳେ) ଦୁଧକୁ ଆକ୍ରମଣ କଲା।ମୁଁ କହିଲି ଯାହା କରିବୁ ଶିଘ୍ର କର,ଲେଟ୍ ହେଲେ warden କମ୍ପଲ୍ନେ କରିବ।ସେ ମାଗିହା ବି ପୁରୁଣା ଖିଲାଡି ଦୁଧ ଚିପିବା ସହିତ ମୋ ସ୍କ୍ରିଟ୍ ଟେକି ବିଆରେ ହାତ ମାରି କହିଲା,ଦିଦି କଣ ମୋ ସହିତ ମରେଇବ ବୋଲି ରେଡି ହେଇ ଆସିଛ କି?ପ୍ୟାଣ୍ଟି, ବ୍ରା କିଛି ପିନ୍ଧିନ ବିଆରେ ଏତେ ନାଳ।ମୁଁ କହିଲି ଆରେ ଆଜି କାହା ସହିତ ଗେହିଁ ହବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳି ନ ଥିଲା, ତା ସହିତ ରୁମ୍ ରେ ୨/୩ ଟା ଷ୍ଟୋରି ବାଲା ଜାପାନି ବିପି ଦେଖିଲି ତ ରେଡି ହେଇକି ଆସିଛି,ଯିଏ ମିଳିବ ଚୋଦିବି ତାକୁ।ତୁ ନ ମିଳିଥିଲେ,ସେ ବ୍ୟାକ୍ ଗେଟ୍ ରେ ଯୋଉ ସିକ୍ୟୁରିଟି ବୁଢା ଅଛି ତାକୁ ଡାକି ଗିହାଁ ଖାଇଥାନ୍ତି।

   ଡଲି: ରୋନିତ୍ କହିଲା ଦିଦି ନଇଁ ପଡ,ମୁଁ ପଛ ପଟୁ ଗେହିଁବି,ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ଆଉ କାହିଁ ଡାକୁଛୁ,ବେଶ୍ୟା କହୁନୁ।ମୁଁ କଦମ୍ବ ଗଛ କୁ ଧରି ଗୋଡକୁ ଫରକଟା କରି ନଇଁ ପଡିଲି ସେ ତା ମସ୍ତ ମୁଶଳ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ଏକା ନାଦରେ ଭସ୍ କି ପୁରେଇ ଦେଇ କହିଲା,ଦିଦି ତୁମ ବିଆ ପୋଲା ହେଇ ଗଲାଣି।ମୁଁ କହିଲି କାହିଁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ତ ମୋ ବିଆରେ ଟାଇଟ୍ ହେଇ ପସୁଛି।ସେ କହିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପସିଲେ ଅନ୍ୟ ଟୋକି ଙ୍କ ଅବସ୍ତା ଖରାପ ହେଇଯାଏ ତମେ ଆରାମସେ ନଉଛ, ତା ମାନେ ତମେ ବହୁତ ଆଡେ ମରଉଛ।ମୁଁ ମୋ ବିଆ ଭିତର ମାସଂପେଶି କୁ ଟାଇଟ୍ କରିଦେଲି ସେ କହିଲା ହଁ ଦିଦି ଏବେ ତ ଟାଇଟ୍ ଲାଗିଲା।ତମେ ତ ଗେହିଁବା ର ଟ୍ରିକ ସବୁ ପାଇ ଗଲଣି,ପୁରା ପରମ ବେଧେଇ ହେଇ ଗଲଣି।ସେ ଶଳା ଟୋକା ଘପା ଘପ୍, କଚା କଚ୍ ନାଦୁଥାଏ ମୁଁ ତ ଆଗରୁ ଗରମ ଥିଲି ମୋ ବିଆରୁ ଗଳ ଗଳ ହେଇ ମେଞ୍ଚାଏ ବିଆରସ ବୋହିଗଲା।

କାଳି ଗାଇ କ୍ଷିର ମିଠା – Odia Sex Story

   ରୋନିତ୍ ନାଦି ଚାଲିଥାଏ,ଏତିକି ବେଳେ କଣ ଗୋଟେ ଖସ୍ ଖସ୍ ଶୁଭିଲା ମୁଁ କଣେଇ କି ଅନେଇଲା ବେଳକୁ ଲୋକଟା ଏକଦମ ପାଖରୁ ତା ମୋବାଇଲ ଟର୍ଚ ଟା ରୋନିତ୍ ମୁହଁକୁ ମାରିଲା।ମୁଁ ତ ପୁରା ଡରିକି ଉଠି ଯାଉଥିଲି,କିନ୍ତୁ ରୋନିତ୍ ସେତେବେଳେ ଗେହିଁବା ର ଚରମ ସିମାରେ ଥିଲା।ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଦାବି ଧରି,ସେ ଲୋକ ପଟକୁ ପଛ କରି ଆହୁରି ଯୋର ରେ କୁଟି ଚାଲିଲା।ସେ ଲୋକଟା କହିଲା,କିଏ ରୋନିତ୍ କିରେ,ଆଉ ସେ ଟୋକିଟା କିଏ କି?ରୋନିତ୍ ତାଙ୍କ କଣ୍ଠ ସ୍ବର ଯାଣି ପାରିଲା,ସେ ଥିଲେ ଆମ political science HOD ବିପିନ୍ ସାର୍।ରୋନିତ୍ କହିଲା ରହ ବେ ମାଗିହା ଲାଇଟ୍ ବନ୍ଦ କର,ଏପଟେ ମୋ ବିଆରେ ଧମା ଧମ ନାଦିକି ତା ବାଣ୍ଡରୁ ସବୁ ବିଜ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଷ୍ପ୍ରେ କଲା।
  
  ଡଲି: ମୁଁ ଉଠି ଯାଇ ମୋ ଡ୍ରେସ ସାଇଜ୍ କଲି,ରୋନିତ୍ ତା ଚଡି ଓ ସଟସ୍ ପିନ୍ଧି,କହିଲା ବିପିନ୍ ସାର କି, ଆପଣ ଏଠି କଣ କରୁଛନ୍ତି?ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଖରାପ ଲାଗୁନି ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ମାନଙ୍କ ସେକ୍ସ ଦେଖିବାକୁ।ଆପଣ ପରା ମିତାଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ ଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଚ୍ୟାମ୍ବର ରେ ରେଗୁଲାର କରୁଛନ୍ତି।ରୋନିତ୍ ତ ପୁରା ବାତେରା ଟୋକା ଥିଲା,sports champion ତା ହାତରେ ବହୁତ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ,ସବୁ lecture ତାକୁ ଡରନ୍ତି।ବିପିନ୍ ସାର କହିଲେ ନାଁ ମୋ ସ୍କୁଟି ଟା ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ରୁ ନେବାକୁ ଆସିଥିଲି,ଖଚ୍ ଖଚ୍ ସାଉଁଣ୍ଡ ଶୁଣି ଇଆଡେ ପଳେଇ ଆସିଲି।ରୋନିତ୍ ସେଠୁ ଚାଲିଗଲା।ସାର୍ ଏ ଝିଅ ଟା କିଏ କହି ମୋ ମୁହଁ କୁ ଲାଇଟ୍ ପକେଇ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ କହିଲେ, ଆରେ ମା ମୌସୁମି ତୁ,ହଉ କାଲି ୧୧ ଟା ବେଳେ ମୋ ଚ୍ୟାମ୍ବର କୁ ଟିକେ ଆସିବୁ।ମୋର ବି ଡର ନ ଥିଲା,କାରଣ କଲେଜ୍ ସାରା ତ ଯାଣିଛନ୍ତି ମୁଁ ବେଧ ଟା ବୋଲି,ଯାହାକୁ କହିଲେ କଣ ହେଇଯିବ।ମୁଁ ହଷ୍ଟେଲକୁ ଫେରିଲି warden ମ୍ୟାମ୍ କହିଲେ କୁଆଡେ ଯାଇଥିଲୁ, ଏତେ ଲେଟ୍ ରେ ଫେରୁଛୁ ପୁଣି ଏକା,ମୁଁ କହିଲି ୧୦ ଟା ବାଜିନି ଆହୁରି ୩ ମିନିଟ୍ ଅଛି,ମୁଁ ଜୁଆଡେ ଗଲି କଣ ହେଇଗଲା।

   ମୁଁ କହିଲି ତମେ ତାହେଲେ ବାଛି ବାଛି ବଡ ବାଣ୍ଡବାଲା ଟୋକାଙ୍କ ଠୁ ଗିହଁଣା ଖାଉଛ?ଡଲି କହିଲା ମୁଁ ଏବେ ଟୋକାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଯାଣିଦେବି ତାର କେତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ହେଇଥିବ,ସେ କେମିତି ମଜ୍ଜା ଦେଇ ପାରିବ।ବସ୍ ରେ ଯେତେବେଳେ ତୋ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଜିଲା,ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ ହିଁ ଯାଣିଗଲି ତୋର କେତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ,ଆଉ ତୁ ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ମାରି ପାରିବୁ ବୋଲି।ମୁଁ କହିଲି ହଁ ତୁମର ଏତେ experience ଅଛି? ଡଲି କହିଲା ଆରେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହବା ନା ଖାଲି ଗପ ସୁଣୁଥିବୁ।ମୁଁ କହିଲି ସେ ହିନ୍ଦୀ ସାର୍ ତୁମକୁ ଗେହିଁ ସିଲ୍ ଫଟେଇଲେ,ସେଇଟା ବି ଦମଦାର ଗିହଁଣା ହେଇଥିବ,ସେ କହିଲା ଛି,ତା କଥା କହନା। ମୁଁ ସେକଥା ପରେ କହିବି,ତୁ ଆଗେ ମୋ ଉପରେ ଚଢିକି ଗୋଟେ ଟ୍ରିପ ଗେହିଁଦେଲୁ।

    ସେ ଯାଇ ବେଡ ଉପରେ ଚିତ୍ ହେଇ ଶୋଇଗଲା ମୁଁ ତା ଉପରେ ଶୋଇ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଚୁଷି,ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ଲଗେଇ ଏକା ନାଦରେ ମୁଳଯାଏ ମାଡି ଦେଲି,ସେ କହିଲା ହଁ ସେମିତି ବାଣ୍ଡ ପୁରା ବାହାରକୁ ବାହାର କରି,ଏକାଥରେ ପୁରା ଭର୍ତି କରି ଗେହିଁଦେ।ମୁଁ ତ ଫୁଲ ମୁଡ୍ ରେ ଥିଲି ସଟା ସଟ୍,ଦେ ଧନା ଧନ୍ ତାଳ ରେ ଛେଚି ଛେଚି କି ପୋଲା ବିଆରେ ଗେହିଁଲି,୨୦ ମିନିଟ୍ ପରେ ୨ ଜଣ ଙ୍କର ଏକା ସାଥିରେ ପାଣି ଖସିଲା।ଡଲି କହିଲା,ଓଃ ମୋ ବିଆ ଯଳିବା ଟା ଟିକେ ଶାନ୍ତ ହେଲା, ଆଜି ତୋ ଗିହଁଣା ରେ ତ ଭଲ ଦମ୍ ଥିଲା,ଲ ଲମ୍ବା ଲମ୍ବା ଷ୍ଟ୍ରୋକ ମାରୁଥିଲୁ,ବହୁତ ଶିଘ୍ର ସବୁ ସିଖି ଯାଉଛୁ।

   ହଉ ଆ ଆଉ ଟିକେ ମାଲ ମାରିବା ହିନ୍ଦି ମାଷ୍ଟର ଗେହିଁବା କଥା ଶୁଣିବୁ ପରା।

  ଡଲି: ଆମ ଗାଁ ସ୍କୁଲ ରେ ଗଣେଷ ପୁଜା ଆଗ ଦିନ ଘର ଧୁଆ ଓ ସଜା ସଜି ପାଇଁ ଛୁଟି ଥିଲା।ଆମେ ୮/୧୦ ଜଣ ପିଲା ଦିନ ୧୧ଟା ବେଳେ ସ୍କୁଲ କୁ ଯିବାର ଥିଲା।ମୁଁ ସେଦିନ ୮ ଟା ବେଳେ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମନିଷା ଘରୁ ଫେରୁଥିଲି ହିନ୍ଦି ସାର୍ ତ ସ୍କୁଲ କ୍ୟାମ୍ପସ୍ ରେ ରହୁଥିଲେ।ସେ ମୋତେ ଆଗରୁ ଲାଇନ୍ ମାରନ୍ତି କ୍ଲାସ୍ ରେ ପଢେଇଲା ବେଳେ ମୋ ପିଠି ରେ ହାତ ମାରି ଦିଅନ୍ତି,ସୁବିଧା ଦେଖି ମୋ ଗାଲ ଚିପି ଦିଅନ୍ତି,ମୋ ଛାତି ଉପରେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ନଜର। ମୋତେ ଦେଖି ଡାକିଲେ,ଡଲି ଶୁଣିଲୁ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମ୍ ପାଖକୁ ଗଲି।ସେ କହିଲେ ଭିତରକୁ ଆସୁନୁ,ମୋତେ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଟିକେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗୁଥାଏ।ଏପଟେ ପ୍ରଦିପ ଭାଇ ଜବ୍ ପାଇ ଗଲାପରେ,ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି କିଏ ଜଣେ ମୋ ଦୁଧ ଚିପା ଚିପି କରନ୍ତା,ମୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଘସନ୍ତା କି।ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ ସାର୍ ମୋର ଚିପନ୍ତେ କି ଆଜି।

ନିଜର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଖ ରେ ପହଂଚିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲେ, ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

  ଡଲି: ସାର୍ ମୋତେ ବେଡ୍ ଉପରେ ବସିବାକୁ କହି,ମୋ ସାଇଡ୍ ରେ ବସି ମୋ ପିଠି ଆଉଁସିଲେ।କହିଲେ ତୋତେ ଏ ପରିକ୍ଷା ରେ ହିନ୍ଦି ରେ ଭଲ ମାର୍କ ଦେବି,ସବୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଭିତରେ ତୁ ସୁନ୍ଦର,ଏମିତି ଗପି ଗପି ମୋ ଦୁଧ କୁ ଆଉଁସି ଦେଇ ଚିପିଲେ,ମୋର ୩ ଦିନ ଆଗରୁ ମେନସ୍ ହେଇଥିଲା।ମୁଁ ଉଠି ବାହରି ଯାଉଥିଲି ସାର ମୋ ହାତରେ ଗୋଟେ ୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ଦେଇ କହିଲେ ରଖ ପୁଜା ରେ ଖର୍ଚ କରିବୁ।ମୋର ତ ଇଛା ଥିଲା,ପୁଣି ତା ସାଙ୍ଗକୁ ୫୦୦ ଟଙ୍କା,ମୁଁ ତାଙ୍କ କୋଳ ରେ ଯାଇ ବସି ପଡିଲି,ସେ ନିର୍ଭୟ ରେ ମୋ ଦୁଧ ଚିପିଲେ,ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ମେନସ୍ କପଡା ରେ ହାତ ମାରି କହିଲେ ତୋର ମେନସ୍ ହେଇଛି କିଲୋ?ମୁଁ ହଁ କହିଲି,ସେ କହିଲେ ହଉ ଚଳିବ।ମୁଁ ପୁଣି ଦୁଧ ଚିପା ମଜ୍ଜା ରେ ମତୁଆଲା ହେଇଗଲି,ମେନସ୍ ଟାଇମ ବୋଲି ବହୁତ ଗଲୁ ହଉଥାଏ ସାର୍ ମୋତେ ବେଡ୍ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲି ମୋ ଦୁଧ ଚିପିଲେ ସେ ତାଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲିଦେଲେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡଟା ବହୁତ ଛୋଟ,ଅତି ବେଶିରେ ୪” ହେବ,ମୋ ମନ ଭାଙ୍ଗିଗଲା।କାହିଁ ପ୍ରଦିପ ଭାଇଙ୍କ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ,କାହିଁ ମାଷ୍ଟର ର ଏ ଛୋଟ ବାଣ୍ଡ।

  ଡଲି: ସେ ମାଗିହା ମାଷ୍ଟର ମୋ କପଡା ଖୋଲି ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଡାରେକ୍ଟ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲା।ମୋ ଟାଇଟ୍ ବିଆରେ ପଶୁ ନ ଥାଏ,ସେ ଶଳା ମାଷ୍ଟର ତା ନୁନି କୁ ଯବରଦସ୍ତି ମୋ ବିଆରେ ମାଡିଦେଲା।ମୋ ଜିବନ ଚାଲିଗଲା ଯେମିତି, ବିଆରୁ ପ୍ରବଳ ରକ୍ତ ବାହାରୁ ଥାଏ,ତାପରେ କଣ ହେଲା ମୋତେ ଯଣାନାହିଁ,ମୁଁ ବେହୋସ ହେଇଗଲି।କିଛି ସମୟ ପରେ,ମାଷ୍ଟର ମୋ ମୁହଁରେ ଢାଳେ ପାଣି ଢାଳିଦେଲା,ମୁଁ ଉଠି ଦେଖିଲି ରକ୍ତ ଲାଗି ମାଷ୍ଟର ଲୁଙ୍ଗି ଭିଜି ଯାଇଛି,ମୋ ବିଆରୁ ରକ୍ତ ମିଶା ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଧଳା ବିଜ ବାହାରିଲା।ମୁଁ ଟିକେ ବସିଲି,ମୋ ରକ୍ତ ବନ୍ଦ ହେଲା ମୋ ହାତରେ ଆଉ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଇ, ମାଷ୍ଟର କହିଲା,କାହାକୁ କିଛି କହିବୁନି।ମୁଁ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ରାଗରେ କହିଲି ଏତେ ଛୋଟ ବାଣ୍ଡଟା ଆପଣଙ୍କର,ମୋତେ ତ ମଜ୍ଜା ଦେଇ ପାରିଲନି,ମୋ ବିଆ ଫଟେଇ ରକ୍ତ ବାହାର କରିଦେଲ।ମୁଁ ସେଠୁ ରାଗରେ ପଳେଇ ଆସିଲି।

   ପୁଣି ମୁଁ ପଚାରିଲି ଆଛା ସେ ବିପିନ୍ ସାର ଙ୍କ କଥା କଣ ହେଲା?ଡଲି କହିଲା ତୁ ପୁରା ଆଇ ମା କାହାଣି ଶୁଣିବା ମୁଡ୍ ରେ ଅଛୁ ଲାଗୁଛି।ଆଛା ଘରକୁ ଫୋନ କରି କହିଦେ, ଆଜି ରାତିରେ ମୋ ପାଖରେ ରହିଯା,ସବୁ କାହାଣି ଶୁଣି ଗେହିଁବୁ।ମୁ ମମି କୁ ଫୋନ କରି କହିଲି ଆଜି ମେସ୍ ରେ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବି ଏକ୍ସଟ୍ରା କ୍ଲାସ୍ ଅଛି।ଡଲି କହିଲା ଆଜି ତୋ ଏକ୍ସଟ୍ରା କ୍ଲାସ୍ ଟା ମୁଁ ନେବି ତୋତେ ଆଜି କାମ ସୁତ୍ର ର ୬୪ ପ୍ରକାର ଗିହଁଣା ପୋଜ୍ ଶିଖେଇ ଦେବି,ତୁ ଜିବନରେ କୌଣସି ଟୋକି କିମ୍ବା ମାଇକିନା ପାଖରେ ହାର ମାନିବୁନି।

   ଡଲି:ହଁ ତା ପରଦିନ ୧୧ଟା ବେଳେ ମୁଁ ବିପିନ୍ ସାର ଙ୍କ ଚ୍ୟାମ୍ବର କୁ ଗଲି,ସେ କହିଲେ ମା ଡଲି,ଡୋର ଟା ଭିତରୁ ଲକ୍ କରିଦେ।ସେ ବହୁତ ଗେହ୍ଲେଇ କଥା କହୁଥାନ୍ତି,ଦେଖିବାକୁ କଳା,ମୁହଁ ସାରା ବ୍ରଣ,ବୟସ ୫୦ ଉପରେ ହେବ ୫’୮” ହାଇଟ୍ ଦେଖିବାକୁ ଅସୁନ୍ଦର ଚେହେରା,ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରେନି।ମୁଁ ତାଙ୍କ ଟେବୁଲ୍ ସାମ୍ନା ରେ ଠିଆ ହେଲି,ସେ କହିଲେ ମା ରେ ପାଖକୁ ଆସୁନୁ,ତୋ ପରି ପିଲା ଏତେ ପୁଣି ଡର,ଆ।ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଯାଈ ଠିଆହେଲି।ସେ ମୋ ଚୁଡିଦାର ଉପରେ ଗାଣ୍ଡି ଚିପିଲେ କହିଲେ ଆରେ ମା ରୋନିତ୍ ର କଣ ବଡ ଟା କି?ଭଲ କି କଲା ଟି?ମୁଁ କହିଲି ହଁ।ସେ କହିଲେ ଏତେ ସବୁ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଓ ସାର୍ ମାନଙ୍କୁ ଦଉଛୁ,ମୁଁ କଣ ପାପ କରିଛି ଯେ ମୋ ପାଖ ପସୁନୁ।ସେ ଚୁଡିଦାର ଉପରେ ମୋ ବିଆ କୁ ତାଙ୍କ ହାତ ପାପୁଲି ରେ ଖୁବ୍ ଯୋର ରେ ଚାପି ଧରିଲେ।କହିଲେ କାଲି ତ sunday ଅଛି, ଆଉଟିଙ୍ଗ ଯିବୁ ବୋଲି କହି ମୋ ଘରକୁ ଆସୁନୁ।ମୁଁ କହିଲି ହଁ ସାର ଯିବି ଆପଣ ଏ ବିଷୟ ରେ କିନ୍ତୁ କାହାକୁ କହିବେନି।ମୋର ବୁଢା ବାଣ୍ଡ ର ଗିହଁଣା କେମିତି ଯାଣିବାକୁ ଉତ୍କଣ୍ଠା ହେଲା।ସେ ଏବେ ମୋ କୁର୍ତି ଚେନ ଖୋଲି,ଉପର ପଟୁ ଖସେଇ ବ୍ରା ଉପରେ ମୋ ଦୁଧ ଚିପିଲେ।କହିଲେ ମା ତୋର ଏତେ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ହେଇଛି?ହେଲେ ଚିପା ଖାଇ ଖାଇ ଓହଳି ପଡିଲାଣି,ତୋ ସ୍ବାମୀ ଡାଉଟ କରିବ,ଦୁଧ ହଳ ଟା ଜତ୍ନ ରେ ରଖ।ମୁଁ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିଲି,ବାପ୍ ରେ ଭଲ ମୋଟା ବାଣ୍ଡଟା ତ।

  ଡଲି: ମୁଁ ତାଙ୍କ ଚେନ ଖୋଲି ଚଡି ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡଟା ବାହାର କରି ଦେଖିଲି,ଯଦିଓ ଭଲ ମୋଟା ଓ ଲମ୍ବା ଥିଲା,କିନ୍ତୁ ବଙ୍କା ବାଣ୍ଡଟା,ବାଁ ପଟକୁ ବଙ୍କେଇ ଯାଇଥିଲା।ମୋତେ ବାଣ୍ଡଟା ଘୃଣା ଲାଗିଲେ ବି ଆଉ ଗୋଟେ ନୁଆ ବାଣ୍ଡରୁ ଚୋଦଣ ଖାଇବାକୁ ମନ ହେଲା। ଗୋଟେ ନୁଆ ପାକଳିଆ ବାଣ୍ଡ,ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ଷ୍ଟାଟ କଲି,ସେ କହିଲେ ତୁ ତ experienced ରାଣ୍ଡି,ତୁ ତ ମନ କଥା ଯାଣି ମୋର ହଲେଇଲୁଣି।ସାର୍ କହିଲେ କଣ ମା ମୌସୁମି ପସନ୍ଦ ହଉଛି ମୋ ହତିଆର?ମୁଁ ହଁ ସାର କହିଲି।ସେ ମୋ ଚୁଡିଦାର ଫିତା ଖୋଲି ପ୍ୟାଣ୍ଟି ତଳକୁ କରି,ମୋ ବିଆରେ ୨ଟା ଆଙ୍ଗୁଳି ପୁରେଇ ଭିତର ବାହାର କଲେ।କହିଲେ ତୋର କଣ ସବୁ ବେଳେ ନାଳେଇ ରହୁଛି,ଆଛା ମା ରେ ଟିକେ ମୋର ସେଠି କିସ୍ କରୁନୁ,ଟିକେ ଚୁଚୁମି ଦଉନୁ

    ଡଲି: ମୁଁ ତ ବାଣ୍ଡ ଚୁଷିବାକୁ ବାୟାଣି ମୁଁ ବସି ପଡି ଚଡି ଆଉ ଟିକେ ତଳକୁ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ଛୋଡି କିସ୍ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲି ବାବାରେ କି ବାସ୍ନା ତା ବାଣ୍ଡର ମୁଁ ଆଗେ ୨ ମିନିଟ୍ ସୁଙ୍ଗିଲି,ତାଙ୍କ ପେଳ ଟା ପୁରା କୁରୁଣ୍ଡ (ବହୁତ ବଡ ପେଳ)।ମୁଁ ଭାବିଲି ଏ କୁରୁଣ୍ଡ କୁ ଉଠେଇ ବୁଢା କେମିତି ଗେହିଁବ? ମାଷ୍ଟର ଭଲ ନାଦି ଗେହିଁ ପାରିବନି,ମୋ ବିଆର ଗଲୁ ମାରି ପାରିବ ନାହିଁ।ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ ଅଗକୁ କିସ୍ କଲି,ସାର୍ କହିଲେ ହଁ ସେମିତି କିସ୍ କର ପାଟି ଭିତରକୁ ନେ ରେ ମା,ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ଦେଲେ। ବାଣ୍ଡଟା ଭଲ ବାସ୍ନା ହଉଥିଲା।ସାର କହିଲେ ଚୁଚୁମିଲା ବେଳେ ତଳ ଟା ଟିକେ ଚିପୁଥା ରେ ମା,ଭଲ ଲାଗିବ।ମୁଁ ୫ ମିନିଟ୍ ଚୁଚୁମିଲା ପରେ ସାର କହିଲେ,ଥାଉ ରେ ମା କାଲି ମନ ଖୁସିରେ ଯେତେ ସମୟ ଚୁଚୁମିବା କଥା ଚୁଚୁମିବୁ,ଆ ମୁଁ ତୋତେ ଟିକେ ଖୁସି କରିଦିଏ।ଏ ମିତାଲି କୁ କଣ ଭରସା ଅଛି,କେତେବେଳେ ପଳେଇ ଆସିବ ପେଲା ଖାଇବାକୁ।ଆଉ ତୋ ପରି ଟୋକି କୁ ଏଠି ଦେଖିଲେ ଡାଉଟ କରିବ,ପୁଣି ରୁମ ଲକ ଅଛି।

ଗରମ ଦିନ ରେ ବିଆ ର ନିଆଁ ବୁଝିଗଲା – Odia Sex Story

   ଡଲି:ସାର୍ କହିଲେ ହଉ ଆସିଲୁ ମା ତୋ ପାଣି ନ ଖସେଇଲେ ତୋ ବିଆ ମୋତେ ଗାଳି ଦେବ।ଆସିଲୁ ରେ ଧନ ଏ ଚେୟାର ଉପରେ ଗୋଡ ଟେକି,ଜଙ୍ଘ ମେଲେଇ ବସିଲୁ,ମୋ ଚୁଡିଦାର ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ବାହାର କରିଦେଇ ମୁଁ ଚେୟାର ଉପରେ ବିଆ ମେଲେଇ ସାର୍ ଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଅପେକ୍ଷା ରେ ବସିଲି।ହେଲେ ସାର୍ ବାଣ୍ଡ ନ ପୁରେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିଲେ ତାପରେ ମୋ ବିଆରେ ୩ଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଖଚା ଖଚ୍ ଭିତର ବାହାର କଲେ,ତା ସହିତ ମୋ ସେଣ୍ଟି କୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାଆନ୍ତି।ଶଳା ସେ ବିଆ ଚୁଚୁମିବା ରେ expert।ମାତ୍ର ୪ମିନିଟ୍ ରେ ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା,କିଏ ମୋତେ ଗେହିଁଲେ ବି ମୋର ୧୫ ମିନଟ୍ ପରେ ପାଣି ଖସେ।ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲି,ଶଳା ମାଷ୍ଟର କୁ ପାଣି ଖସେଇବା କଳା ଯଣାଅଛି,ନହେଲେ ମିତାଲି ମ୍ୟାଡାମ ପରି ମସ୍ତ ମାଇକିନା କାହିଁକି ୟା ପଛରେ ପଡିଛି।ହଉ କାଲି କେତେ କାଢୁଆ ଯଣା ପଡିଯିବନି।

   ଆମେ ଶୋଫାରେ ବସି ହାଉଲେ ହାଉଲେ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ସିପ୍ ନଉଥିଲୁ ଡଲି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲଉ ଥିଲା,କେବେ କେବେ ବାଣ୍ଡ କି ପେଳ ଚୁଷା ଚୁଷି କରୁଥିଲା।ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି,ବିଆରେ ୪ଟା ଯାକ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଘାଣ୍ଟୁଥିଲି।ମୁଁ କହିଲି ତା ପରଦିନ କଣ ହେଲା,ବୁଢା ଗେହିଁ ପାରିଲା?ଡଲି କହିଲା ରହ ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡରେ ମୋ ବିଆ ପୁରେଇ ବସି ଯାଏ କହିବି,ତୋ ବାଣ୍ଡ କିଛି ସମୟ ବିଆରସ ପିଉ ଥାଉ ବଳୁଆ ହେଇଯିବ।ସେ ମୋ ପଟକୁ ମୁହଁ କରି ମୋ କୋଳରେ ବସି,ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ତା ଛେଚେରା ବିଆକୁ ପୁରେଇ ବସିଲା।

   ଡଲି:ହଁ ଶୁଣୁ ତା ପରଦିନ ମୁଁ ବିପିନ ସାର୍ ଙ୍କ ଘରେ ୧୦ ଟା ବେଳେ ପହଞ୍ଚି ଗଲି,ସାର୍ ଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣେ ଡକ୍ଟର ତାଙ୍କର sunday ଡ୍ୟୁଟି ଥିଲା।ସାର୍ କହିଲେ ମା ରେ ଆସିଗଲୁ,ମୋତେ ଜୁସ୍ ପିଇବାକୁ ଦେଲେ,ଗୋଟେ ପୁରା ପତଳା ଦେହ ଭିତର କ୍ଲିୟର ଦିଶୁଥିବା ସ୍କିନ ଟାଇଟ୍ “ଥଙ୍ଗ” ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦେଲେ।ମୁଁ ଡ୍ରେସ୍ ଖୋଲିବାକୁ ଅଲଗା ରୁମକୁ ଯାଉଥିଲି,ସେ କହିଲେ ତୋ ପରି ବେଧ ପିଲା ପୁଣି ଲାଜ କରୁଛୁ ଆରେ ମୁଁ ତ ତୋ ଦୁଧ,ବିଆ ସବୁ ଦେଖି ସାରିଛି।ତମେ ସବୁ ବେଧ ମାନଙ୍କର ଯୋଉ ଛଇ ଏଇଠି ପିନ୍ଧ୍ ରାଣ୍ଡି।ଥଙ୍ଗ ଭିତରେ ମୋ ଦୁଧ ଚାପି ହୋଇ ରହିଥାଏ,ଭୁଣ୍ଡି ୨ଟା ଲାଗୁଥାଏ ଯେମିତି ବାହାରେ ଅଛି,ମୋ ବିଆର ଜଙ୍ଗଲ ପରି କଳା କୁଞ୍ଜୁକୁଞ୍ଜିଆ ବାଳ ଚାପିହେଇ ଫୁଟିକି ଦିଶୁଥାଏ।

   ଡଲି: ମୁଁ ସାର୍ ଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ ଯାଣିକି ଅଙ୍ଗ ଭଙ୍ଗି କରି ଥଙ୍ଗ ଟା ପିନ୍ଧିଲି।ସାର ଗୋଟେ ଆପ୍ରୋନ ଗଳେଇ ବା ପାଇଁ ଦେଲେ ଓ କହିଲେ ସେ stethoscope ଟା ଡକ୍ଟର ଙ୍କ ପରି ବେକରେ ପକା।ମୁଁ ସେମିତି କରି,ମିରର ରେ ଦେଖିଲି,ପୁରା ଗୋଟେ ରାଣ୍ଡି ଡକ୍ଟର ପରି ଲାଗୁ ଥିଲି।ସେ କହିଲେ ବା ପୁରା ଗୋଟେ ବେଧ ଡାକ୍ତରାଣୀ ପରି ଦିଶୁଛୁ। ମୁଁ ଯେମିତି କହିବି ତୁ ସେମିତି ରୋଲ ପ୍ଲେ କରିବୁ ହେଲା।ମୁଁ ହଁ କହିଲି।ସେ କହିଲେ ମୁଁ ପେସେଣ୍ଟ ପରି ବେଡ୍ ରେ ଶୋଇବି,ମୋ ପେଳରେ ମାଡ ହେଇ ଫୁଲି ଯାଇଛି,ତୁ ତାର ପରିକ୍ଷା କରି,ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲେଇ ଚୁଚୁମି ମୋ ଠାରୁ ଗୋଟେ ଷ୍ପେସାଲ ଗିହଁଣା ଖାଇବୁ।ମୁଁ ହଁ କହିଲି,ହେଲେ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥାଏ,ତୁ ଏ ବଙ୍କା ବାଣ୍ଡ ରେ ଯାହା ଛୋଡିବୁ ଯଣାଅଛି।ସାର୍ ସେଦିନ ଗାଧେଇ ନଥିଲେ,ତାଙ୍କ ଦେହର ଝାଳୁଆ ବାସ୍ନା ମୋତେ ମତୁଆଲା କରୁଥାଏ।

  ଡଲି: ମୁଁ ପିନ୍ଧିବା ଭିତରେ ସେ ଚିଲମ ରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଭରି ୮/୧୦ ଶୋଟା ମାରିଲେ ତାଙ୍କ ଆଖି ଲାଲ ପଡିଗଲା। ସେ ଗୋଟେ ରୋଗି ଟେ ପରି ଟାଉଲ୍ ଓ ଗଞ୍ଜି ଟେ ପିନ୍ଧି,ଗୋଟେ ପତଳା ବେଡସିଟ ଘୋଡେଇ ହେଇ ତାଙ୍କ ବେଡ ରୁମ ରେ ଏସି ଲଗେଇ ଶୋଇଲେ।ମୁଁ ଅନ୍ୟ ରୁମ ରୁ ଡକ୍ଟର ଙ୍କ ପରି ଆସି ପଚାରିଲି ଆଛା ତୁମର କଣ ପ୍ରୋବ୍ଲେମ୍?ତୁମ balls (ପେଳ) ରେ ମାଡ ହେଇଛି ବୋଧେ।ସେ କହିଲେ ହଁ ମ୍ୟାମ୍ ମୋର ସେଇଟା ଗୋଟେ ଫାଳ ଫୁଲି ଯାଇଛି ପେନ୍ ବି ହଉଛି।ମୁଁ କହିଲି,ସେ ଟାଉଲ ଖୋଲ ଦେଖିବା,ସେ ଲାଜ କରି ଅଳ୍ପ ଖୋଲି,ଖାଲି ପେଳ ଟା ଦେଖେଇଲେ ବାଣ୍ଡକୁ ଟାଉଲ ରେ ଲୁଚେଇ ରଖିଥିଲେ।ମୁଁ ହାତ ମାରି ତାଙ୍କ ପେଳ ଗିଲ କୁ ଆସ୍ତେ ଚିପିଲି,ସେ କହିଲେ ଧିରେ ମ୍ୟାମ୍।ମୁଁ stetho ଲଗେଇ ପରିକ୍ଷା କଲି।ତା ପେଳକୁ ଆଉଁସି ଆଉଁସି,ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି।

     ଡଲି: ବିପିନ୍ ସାର୍ ଉଃ,,ଆଃ,,ହେଇ କହିଲେ ମ୍ୟାଡାମ୍ କଣ ଏମିତି ଚୁଷିଲେ ଫୁଲା କମିଯିବ?ମୁଁ କହିଲି,ମୁଁ ଯାହା ଟ୍ରିଟମେଣ୍ଟ କରୁଛି ତୁମେ ଦେଖ,ମୁଁ ଡକ୍ଟର ନା ତୁମେ?ସାର୍ କହିଲେ ଆଙ୍ଗ୍ୟା ମ୍ୟାଡାମ୍।ମୁଁ କହିଲି ଏଠି ଏତେ ବାଳ ରଖିଛ,ତାଙ୍କ ପେଳରେ ବି ଘଞ୍ଚ ବାଳ ଥିଲା,ମୁଁ କେମିତି ପରିକ୍ଷା କରିବି,next time ଏଗୁଡା ଚିକ୍କଣ କରି କାଟିଦେବ ok।ସେ କହିଲେ ଆଙ୍ଗ୍ୟା,ମୁଁ ତା ବଙ୍କା ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଷ୍ଟେଥୋ ଲଗେଇ କହିଲି,ଏଇଟା ଏତେ ଯୋର ରେ ଧକ୍ ଧକ୍ କାହିଁ ହଉଛି?ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଛୋଡି ଦେଇ ଶୁଙ୍ଗିଲି।ସେ ଶଳା ମାଷ୍ଟର କହିଲା ମୁଁ ଆଜି ତାକୁ ଯାଣିକି ଧୋଇନି,ତୁ ସୁଙ୍ଗିବୁ ବୋଲି,କାଲି ବାଣ୍ଡ ଚୁଷିଲା ବେଳେ ମୁଁ ଯାଣିଗଲି,ତୁ ଛୋଡା ଗନ୍ଧକୁ ଭଲପାଉ ବୋଲି।ମୁଁ କହିଲି ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ବାସ୍ନା ଆପଣଙ୍କ ଛୋଡାର।

  ଡଲି: ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ ର ବାସ୍ନା କୁ ଆଘ୍ରାଣ କଲା ପରେ,ଜିଭ ଲଗେଇ ତା ଛୋଡା ରେ ଲାଗି ଥିବା ଧଳା ସୁଖିଲା ଗେନ୍ଧା କୁ ଚାଟି ଖାଇଲି।ତା ଛୋଡା ର କଣା ଟା କାଫି ବଡ,ମୁଁ ତା ମୁତ ଓ ବିଜ ବାହାରୁଥିବା କଣା ରେ ଜିଭ ଲଗେଇ ସଲ ସଲ କଲି।ମାଷ୍ଟର ପୁରା ଥରିଗଲା କହିଲା ବାଃ ତୁ ଏତେ କଥା ଯାଣିଛୁ ଲୋ ମା,ବଢିଆ।ମୁଁ କହିଲି ଚୁପକର,ଏଥର ପାଟିକଲେ ମୁଁ ତୁମର treatment କରିବିନି।ତା ବଙ୍କା ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଷି ଚୁଷି ଖାଇଲି ବୁଢା ବାଣ୍ଡରୁ ପ୍ରବଳ ଗନ୍ଧିଆ ନାଳ ବାହାରୁ ଥାଏ,ମୁଁ ଚୁଷି କି ସବୁ ଢୋକି ଦେଉଥାଏ।

   ଡଲି: ମୁଁ ବୁଢା ର ହାତ ଆଣି ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି ଚିପିବାକୁ ଇସାରା କଲି,ବୁଢା ଗଞ୍ଜେଇ ନିଶାରେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ପକଉ ଥାଏ,ବୁଢା କହିଲା ମା ରେ ମୌସୁମି ତୋ ଦୁଧ ହଳକ କୋଟିଏ ରେ ଗୋଟିଏ,ଯେତେ ଚିପିଲେ ବି ମନ ଛାଡୁନି,କେଡେ କେଡେ କରିଛୁ?କଣ ମେଡିସିନ୍ ଖାଉଛୁ ନା ଲଗଉଛୁ କି?ମୁଁ କହିଲି ନାଁ ମୋର ପିଲାବେଳୁ ବଡ ବଡ,ସେ କହିଲେ ତୋ ମା ର ତ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ହେଇଥିବ।ମୁଁ କହିଲି ହଁ,ସେ କହିଲେ ତୋ ମା ର ବୟସ କେତେ?ମୁଁ କହିଲି ୪୩ ବର୍ଷ,ସେ କହିଲେ ତୋ ମା ଏବେ ବି ଖେଳ କରୁଥିବ।ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ତୁମ ଡକ୍ଟର ଫାଲତୁ କଥା ବନ୍ଦ କର ମା,ଫା ନାହିଁ ପାଟି ଚୁପ୍ କର।ମୁଁ ଥଙ୍ଗ ଉପରେ ମୋ ବିଆରେ ବୁଢା ମାଷ୍ଟର ର ବଙ୍କା ବାଣ୍ଡକୁ ଘସୁଥିଲି।ବୁଢା ଟିକେ ରାଗିଗଲା,ମୋତେ ଠେଲି ଦେଇ ଉଠି ଯାଇ ପୁଣି ଗଞ୍ଜେଇ ଟାଣିଲା।ଏବେ ବୁଢା ରୁପ ପୁରା ବଦଳି ଗଲା,ଆଖି ୨ ଟା ଲାଲ କଟ କଟ ଦିଶୁଥାଏ,ରାଗିଲା ପରି।ମୁଁ ଦେଖିଲି,ବୁଢା ବାଣ୍ଡ ଟା ବିଶାଳ ଆକାର ଧାରଣ କଲା,ତା ବାଣ୍ଡ ର ସିରା ଗୁଡିକ ଫୁଲି ଉଠିଲା।ବୁଢା ପୁଣି କହିଲା, ତୋ ବିଆ ଏତେ ପୋଲା କେମିତି ହେଇ ଗଲା ବାର ଲୋକଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ନଉଛୁ ବୋଧେ।ମୁଁ କହିଲି ଆପଣ ତ ସବୁ ଯାଣିଛନ୍ତି,ମୁଁ ଡେଲି ବିଆରେ ନ ନେଲେ ମୋ ଭାତ ହଜମ ହୁଏନି।ଯୋଉଦିନ କାହା ବାଣ୍ଡ ନ ମିଳିଲେ ମୁଁ ବାଇଗଣ,କି ଗାଜର ପୁରେଈ ପାଣି ନ ଖସେଇଲେ ମୋତେ ନିଦ ହୁଏନି।ବୁଢା ମୋ ଥଙ୍ଗ୍ କୁ ବିଆ ପାଖରୁ ଚିରି ଦେଲା,ମୋ ୨ ଦୁଧ ପାଖରୁ ଚିରି ଦେଲା।ମୋ ଦୁଧ ଯୋଡାକ ଥଙ୍ଗ ବାହାରକୁ ଯେମିତି ଉଛୁଳି ଡେଇଁ ପଡିଲେ।ମାଷ୍ଟର ଖପ କିନା ମୋ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ମାଡିବସି ତା ପାଟିରେ ଯେତେ ପସିବ ପୁରା ଭର୍ତି କରି ଖାଇଗଲା।ବୁଢା ମିତାଲି ମ୍ୟାଡାମ୍ କୁ ରେଗୁ୍ଲାର ଗେହିଁଲେ ବି ମୋ ୩୪” ର ବଡ ଦୁଧ ଦେଖି ବାୟା।ସେ ମୋ ବିଆରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଗୋଟେ ମାଡରେ ମୁଳ ଯାଏ ଭର୍ତି କରିଦେଲା।ବୁଢା ଭଲ ଷ୍ଟ୍ରଙ୍ଗ ନାଦ ମାରୁଥାଏ,ମାତ୍ର ୫ ମିନିଟ୍ ଗେହିଁ ସେ ମୋ ବିଆରୁ ଅଧ କସାଂ ପାଣି ଖସେଇ ଦେଲା।ବୁଢା ର ତ ବାହାରି ନ ଥାଏ,ସେ ମୋତେ ବିଭିନ୍ନ ପୋଜରେ ଗେହୁଁ ଥାଏ।

ରାଜୁର ହାତକୁ ଧରି ନେଇ ତା ବିଆ ଉପରେ ରଖିଲା

    ଡଲି: ସବୁ ଠାରୁ ଷ୍ପେସାଲ ଗିହଁଣା ହେଲା,ବୁଢା ଯେତେବେଳେ ତା ବଙ୍କା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଘୁରେଇ ଘୁରେଇ ମାରୁଥାଏ।ମୋ ବିଆ ଭିତରଟା ଖଲବଲ ହେଇ ଗଲା,ମୁଁ ଏତେ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଲେ ବି ଏମିତି ମଜ୍ଜା କେବେ ପାଇ ନଥିଲି।ବୁଢା କହୁଥାଏ କଣ ବେଧ ଭଲ ଲାଗୁଛି ମୋ ବଙ୍କା ବାଣ୍ଡ ଚୋଦଣା?ଏଥର ଡେଲି ଗଲୁ ମାରିବାକୁ ଆସିବୁ ଟି ମା?ସେ ଘୋଡାଗେହି ମିତାଲୀ ବିଆରେ ଗେହିଁ ଗେହିଁ ମୋ ମନ ଛାଡି ଗଲାଣି।ତୋ ବିସୟରେ ତ ବହୁତ ଶୁଣିଥିଲି,ଆଜି ପ୍ରକୁତ ଜାଣିଲି ତୁ ଗୋଟେ ପରମ ବେଧେଇ ଟା ଲୋ ମା।ମୋର ସେତେବେଳ କୁ ୪ ଥର ବିଆରସ ବାହାରିଲାଣି,ବୁଢା କିନ୍ତୁ କୁଟି ଚାଲିଥାଏ।ମୁଁ ପଚାରିଲି ସାର୍ ଆପଣ ଆଉ କେତେ ସମୟ ଗେହିଁବେ?ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇ ଗଲାଣି।ବୁଢା କହିଲା ରହ ମୋ ଗଞ୍ଜେଇ ନିଶା ଖସିଲେ ଯାଇ ମୋର ବାହାରିବ,ଆଛା ମା ରେ ମୌସୁମି ତୋର କେବେ multiple orgasam(ବାରମ୍ବାର ପାଣି ବାହାରିବା) ହେଇଛି?ମୁଁ କହିଲି ନାଁ ସାର୍ ମୁଁ କେବଳ ବିପି ରେ ଯାହା ଦେଖିଛି।ବୁଢା କହିଲା ଆଜି ତୋତେ ସେ ସୁଖ ବି ଦେବି। ମୁଁ ନୁଆ ଅନୁଭୁତି ପାଇଁ ମନେ ମନେ ଖୁସି ହେଲି।ବୁଢା ଏବେ ମୋତେ ବହୁତ ଷ୍ପିଡ୍ ରେ ଧନା ଧନ୍,ଘପା ଘପ୍ ଗେହିଁଲା ମୁଁ ଭାବୁଥାଏ ଶଳା ଏ ବୟସରେ ବୁଢା ର ଏତେ ଷ୍ଟାମିନା,ତା କୁରୁଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡି କଣା ରେ ପିଟି ହେଉଥାଏ।ଛୋଡିପୁଅ ବୁଢା ଗେହିଁବା କାଇଦା ସବୁ ଯାଣିଛି।ମୁଁ କିଲିବିଲେଇ ଉଠି ରଡି ଛାଡୁଥାଏ,ମୋ ବିଆରୁ ଭସ୍ ଭସ୍ ହେଇ ପାଣି ବାହାରୁ ଥାଏ,ତାରି ଉପରେ ବୁଢା ନାଦୁ ଥାଏ,ପୁଣି ପାଣି ଖସୁଥାଏ ବାପ୍ ରେ ମୁଁ ନିଜେ ବିଶ୍ବାସ କରି ପାରୁ ନଥାଏ ମୋ ବିଆରୁ ଏତେ ପାଣି କୋଉଠୁ ଆସିଲା।ସେଦିନ ସାର ମୋର ୬ ଥର ପାଣି ଖସେଇ ଥିଲେ।

    ଡଲି: ମୁଁ ସାର ଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ ଆଣ୍ଠେଇ ପଡି ସାର ଙ୍କ ନାଳ ଜୁଡୁ ବୁଡୁ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ମୋ ମଥାରେ ଲଗେଇ କହିଲି,ସାର୍ ପ୍ଲିଜ୍ ମୋତେ ଡେଲି ଗେହିଁବେ,ଆପଣ ଙ୍କ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ନ ଖାଇଲେ ମୁଁ ପାଗେଳି ହେଇଯିବି ଏମିତି ଗିହଁଣା ମୋ ଜିବନରେ ପାଇ ନଥିଲି ଧନ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଏ ବଙ୍କା ବାଣ୍ଡକୁ।ଶଳା ଯେତେ ସବୁ ତାଗେଡା ଟୋକା ଆପଣଙ୍କ ତୁଳନାରେ ବେକାର କି ନାଦ,କି ଗେହିଁବା କଳା ଆପଣଙ୍କର।ସାର୍ ମୋତେ ଉଠେଇ ଗୋଟେ ହାତ ମୋ ଦୁଧ ଓ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ରଖି ଆର୍ଶିବାଦ କରି କହିଲେ ମା ରେ ତୁ ଆମ କଲେଜ ର ପରମ ରାଣ୍ଡି,ତୁ ଏଠି ରେ ଥିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୋ ବିଆର ସେବା ମୋ ବଙ୍କା ବାଣ୍ଡ କରିବ,କଲେଜ ରେ ସୁବିଧା ନ ହେଲେ ତୁ ମୋ ଘରକୁ ପଳେଇ ଆସିବୁ,କେବେ କେବେ କଦମ୍ବ ମୁଳ ରେ ବି ଲିଳା ଖେଳା କରିବା।

   ଡଲି କହିଲା ବୁଝିଲୁ ରାଜା,ସେ ବୁଢା ମାଷ୍ଟର ର ଗିହଁଣା ମୋର ଆଜି ବି ମନେ ପଡିଲେ ମୋ ବିଆ ନାଳେଇ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓଦା ହେଇଯାଏ।ତାପରେ କିଛି ବର୍ଷ ଯାଏ ମୋତେ ଯିଏ ଗେହିଁଲେ ବି ମୁଁ ଆଖି ବୁଜି ଦେଇ ବିପିନ୍ ସାର ଙ୍କ ଚୋଦଣା ମନେ ପକେଇ ମଜ୍ଜା ଉଠାଏ ।ହଉ ତୁ ଆ ଚିତ୍ ହେଇ ଶୋଇଲୁ,ବୁଢା ଗିହାଁ ମନେ ପଡି ମୋ ବିଆରେ ପ୍ରବଳ କଣ୍ଡୁ ଉଠିଲାଣି।ମୁଁ ଚିତ୍ ହେଇ ଶୋଇଲି ଡଲି ତା ବେତା ଭଳିଆ ଗାଣ୍ଡି ଟେକି ତା ବିଆକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଭର୍ତି କରି ପ୍ରବଳ ଗେହିଁଲା।ସେ ୧୦ ମିନିଟ୍ ଗେହିଁ ଥକି ଯାଇ ବେଡ୍ ରେ ଗଡିଗଲା।ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ରାତି ସାରା ତ ପଡିଛି,ଆଉ କଣ କହ।ସେ କହିଲା କଣ ୨୨ ବାଣ୍ଡର ଗିହଁଣା କଥା କହିବି,ଆରେ ରାତି ପାହିଯିବ। ମୁଁ କହିଲି ଆଛା ତୁମର କେମିତି ତୁମ husband ସହିତ ବାହାଘର ହେଲା?

   ଡଲି:ଆରେ ତା ଘର ମୋ ମାମୁଁ ଘର ଗାଁ ରେ,ମୁଁ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଗଲେ ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଲାଇନ୍ ମାରେ।ଥରେ ୨ ଥର ମୋତେ ଗେହିଁଥିଲା,ଯଦିଓ ତା ଗିହଁଣା ରେ ଦମ ନଥିଲା,ସେ ନରମା ଟୋକାଟା ଓ ବହୁତ ସାଧାସିଧା,ପୁଣି GRP ରେ ଜବ୍ ପାଇଗଲା।ଭଲ ଖାନଦାନି ଘର ର ପୁଅ,ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଦୁଧ,ଗାଣ୍ଡି ଦେଖେଇ ପଟେଇ ବାହା ହେଇଗଲି।କାରଣ ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି ମୋ ସ୍ବାମୀ ମୋ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରେ ରହିଲେ,ମୁ, ବାହାରେ ଚରି ବୁଲି ଖାଇବି।ମୁଁ ପଚାରିଲି ଚରିବୁଲି ଖାଇବ ମାନେ,ତୁମେ କଣ ଗାଇ?ସେ କହିଲା ନାଁ ରେ ବୋକାଚୋଦା, ତା ମାନେ ହେଲା,ମୁଁ ବାହାରେ ବୁଲି ନୁଆ ନୁଆ ଦମଦାର ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ପାରିବି।ହଉ ପଟେଇ ତ ବାହା ହେଲ ଆଉ କୋଉଠି ସବୁ ମରେଇଲ କୁହ।ସେ କହିଲା ତୁ ରାତିରେ ଏଠି ରହିଲୁ ଗେହିଁବାକୁ ନାଁ ଗିହାଁ କାହାଣି ଶୁଣିବାକୁ।ମୁଁ କହିଲି,ଲାଷ୍ଟ ଗୋଟେ ଷ୍ପେସାଲ ଗିହାଁ ଗେହିଁ କଥା କହିଦିଅ।ହଉ ଶୁଣୁ।

   ଡଲି:ସେତେବେଳେ ମୁଁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ର ଗୋଟେ ଫାଣ୍ଡି ରେ ଡ୍ୟୁଟି କରୁଥାଏ ।ଥରେ ଗୋଟିଏ ପାଗଳ ଟା ବଜାର ରେ ଉତ୍ପାତ କଲା,ତା ନାଁ ଥିଲା ଅରବାଜ୍ ଅଲ୍ଲି,ବୟସ ୩୦/୩୫ ହବ,ଚିରା ଫଟା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ଗାମୁଛା ଖଣ୍ଡେ ପକେଇ ଥାଏ।ଆମେ ଯାଇ ତାକୁ ଧରି ଆଣି ଲକ୍ ଅପ୍ ରେ ରଖିଥିଲୁ।ସେହିଦିନ ରାତି ୭ ଟା ବେଳେ ପାଖ ଗୋଟେ ଗାଁ ରେ ଦୁଇ ଦଳ ଭିତରେ ଭିଷଣ ଗଣ୍ଡୋଗଳ ଖବର ପାଇ ଫାଣ୍ଡି ର ସବୁ ଷ୍ଟାପ୍ ସେଠାକୁ ଗଲେ।ବଡ ସାର କହିଲେ ସେ ପାଗଳ ନର୍ମାଲ ହେଲେ ତାକୁ ଛାଡିଦେବ।ମୁଁ ଏକା ଥାଏ ଲକ୍ ଅପ ସାମ୍ନା ଟେବୁଲ୍ ରେ ବସି ମୋବାଇଲ୍ ରେ ବିପି ଦେଖୁଥିଲି।ମୋ ପଛ ପଟରେ ଲକ୍ ଅପ ଟା ଥିଲା ମୋ ଅଜଣାତରେ ସେ ପାଗଳ ବି ମୋ ମୋବାଇଲ୍ କୁ ଅନେଇ ଦେଖୁଥାଏ।ମୁଁ କାଇଁ ତା ପଟକୁ ବୁଲି ପଡିଲି,ଦେଖିଲି ତା ୮” ପାଖା ପାଖି କଳା ମୋଟା କଟା ବାଣ୍ଡଟା ତା ଚିରା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ରୁ ଅଧା ବାହାରି ଟଙ୍ଗ ଟଙ୍ଗ ହଉଛି।

    ଡଲି: ସେ ମୋତେ ଦେଖି ହସିକି କହିଲା,ମ୍ୟାଡାମ୍ ଟିକେ ଦେଖାନ୍ତୁ ଭଲ ହେଇଛି।ସେ ସେତେବେଳ କୁ ପୁରା ଶାନ୍ତ ହେଇ ଯାଇଥିଲା।ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ମୋର ଲୋଭ ହେଲା,ମୁଁ ଭାବିଲି କେମିତି ଏ ପାଗଳ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ନିଅନ୍ତି କି,ମୋ ରାଣ୍ଡି ପ୍ରକୃତି ପୁଣି ଯାଗି ଉଠିଲା।ସେ ଯାଗା ଟା ତ ଗାଉଁଲି ଏରିଆ ୭ଟା ପରେ ପ୍ରାୟ କେହି ଫାଣ୍ଡି କୁ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ।ମୁଁ ଫାଣ୍ଡି ର ମେନ୍ ଗେଟ୍ ଟା ଲକ କରି,ତା ପାଖକୁ ଆସି ପୁଣି ସେ ବିପି ଟା ତାକୁ ଦେଖେଇଲି,ତା ହାତ ଟା ଆପେ ଆପେ ତା ବାଣ୍ଡ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲା।ତା ବାଣ୍ଡ ଚମଡା ତ କଟା ହେଇଥିଲା,ତା ନାଲି ଛୋଡା ଟା ବି କଳା ପଡି ଯାଇଥିଲା।ମୁଁ ଏମିତି ଏକ ମୁସଲମାନ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ଉତାଲିଆ ହେଇ ଗଲି।ମୁଁ ମୋ ବିପି ଟା ବନ୍ଦ କରି ସେ ପାଗଳ କୁ କହିଲି ତୁ ଆଗେ ଗାଧେଇ ପଡ,ତାପରେ ଦେଖେଇବି।

    ଡଲି:ମୁଁ ତାକୁ ଗୋଟେ ସାବୁନ ଦେଇ କହିଲି, ଏ ସାବୁନ ଆଉ ଗାମୁଛା ନେଇ ଯା ବାଥରୁମ୍ ରେ ଗାଧେଇ ପଡ।ସେ ବାଥରୁମ୍ କୁ ଯାଇ ଡୋର ଲକ୍ ନ କରି ସାବୁନ ଲଗେଇ ଗାଧେଇଲା।ତା ଦେହରେ ବହଳେ ହବ ମଇଳା ଲାଗିଥିଲା ସେ ଭଲ କି ଘସି ନ ହେଇ ତର ତର ରେ ଗାଧଉ ଥାଏ।ମୁଁ ନାଟ୍ୟି ଟା ବଦଳି ବାଥରୁମ୍ କୁ ଯାଇ ତା ଦେହ,ମୁଣ୍ଡ ସବୁଆଡେ ସାବୁନ୍ ଲଗେଇ ଘସି ଶାଓ୍ବର ଚଲେଇ ଦେଲି,ଶାଓ୍ବାର ପାଣି ରେ ମୋ ନାଟ୍ୟି ବି ଭିଜିଗଲା।ତା ବାଣ୍ଡ ଓ ପେଳ କନ୍ଦି ରେ ସାବୁନ ଲଗେଇ ଘସି ଦେଲି,ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଫେଣେଇ ମୋ ହାତ ମୁଠାରେ ମୁଠି ମାରିଲି।କି ବାଣ୍ଡ ହେଇଥିଲା ତାର ଶଳା ୬୦ ବର୍ଷର ବୁଢି ଦେଖିଲେ ବି କହିବ ଏ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରେ ନେବି।ପାଗଳ ର ବହୁତ ଦିନରୁ ବାହାରି ନଥିଲା ବୋଧେ ସେ କାମ ଉତ୍ତେଜନା ରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ନାଟ୍ୟି ଉପରେ ମାଡି ବସିଲା।ମୁଁ ବି ମୋ ନିୟଂତ୍ରଣ ବାହାରକୁ ଚାଲିଯାଇ ମୋ ନାଟ୍ୟି ଖୋଲି ଫୋପାଡି ଦେଇ ଫେଣୁଆ ମୁଶଳ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇଲି।ହେଲେ କଣ ହେବ ସେ ତାର ଚରମ ସୀମା ରେ ପହଁଚି ସାରିଥିଲା,ମୋ ଦୁଧ ୨ ଟା କୁ ଚାପି ଧରିଲା,ତା ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ବିଜ ବାହାରି ବାଥରୁମ କାନ୍ଥ ରେ ୨ଥର ପଡିଲା।ମୁଁ ତ ବିଜ ପ୍ରିୟ କାମୁକି ମାଇକିନା ଟା,ମୁଁ ତା ପ—–ଣ ବିଜ ପିଇବି ବୋଲି ବସିବା ଭିତରେ,ମୋ ହାତ ହଲି ଗଲା,ଏତେ ଫୋର୍ସ ରେ ତା ବାଣ୍ଡରୁ ବାହାରୁ ଥାଏ ଯେ, ୨/୪ ପିଚିକା ବିଜ ବାଥରୁମ୍ ବାହାରେ ପାଖା ପାଖି ୧୨ ଫୁଟ ଦୁରରେ ଥିବା ଟେବୁଲ ଉପରେ ଥିବା ଫାଇଲ ଉପରେ ପଡିଲା।ମୁଁ ଆଁ କରି ତା ବାଣ୍ଡ ସାମ୍ନାରେ ବସି ପଡିଲି ମୋ ତଣ୍ଟି ରେ ତା ଗରମ ବହଳିଆ ବିଜ ମାଡ ହେଉଥାଏ,ମୁଁ ସବୁ ଗରମ ମାଲ ଢୋକି ଦେଲି।ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ସେ ଗାମୁଛା ନେଇ ସେ ବିଜ ସବୁ ପୋଛିଲା,ମୁଁ ପୁଣି ଶାଓ୍ବାର ଚଲେଇ ସବୁ ସାବୁନ ଫେଣ ଧୋଇ ତାକୁ ପୋଛି ଦେଲି,ମୁଁ ତାକୁ ପୋଛୁଥିବା ବେଳ ସେ ବିକଳିଆ ହେଇ କେତେ ବେଳେ ମୋ ଦୁଧ ତ କେତେ ବେଳେ ମୋ ବାଳୁଆ ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ପେଟ ଆଦି ଚିପି ପକଉ ଥାଏ।

   ଡଲି: ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝେଇଲି ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନା ସବୁ କରିବାକୁ ଦେବି,ସେ ମାନିବା ମୁଡ୍ ରେ ନଥାଏ।ବାଧ୍ୟ ହେଇ ମୁଁ କୁର୍ତି ଟା ପିନ୍ଧିଲି,ତାକୁ ଆଉ ଗୋଟେ ଗାମୁଛା ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦେଲି।ସେ ଟିକେ ଥଣ୍ଡା ପଡିଲା,ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ପାଇଁ ରୋଷେଇ କରିଥିବା ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଦେଲି।ମୁଁ ବି ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଖାଇଦେଲି।ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ମୋ ଚେୟାର ରେ ବସି ପୁଣି ବିପି ଚଲେଇ ତାକୁ ଦେଖେଇ ଦେଲି,ସେ ଠିଆ ହେଇ ଦେଖୁଥାଏ।ତା ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ପୁଣି ଗାମୁଛା ଭିତରେ ବିଶାଳ ଆକାର ଧାରଣ କଲା,ସେ ମୋତେ ଠାରି କି ତା ବାଣ୍ଡ କାଢି ଦେଖେଇଲା,ମୋ ହାତ ନେଇ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଧରେଇ ଦେଲା,ମୋ ମନ ପୁଣି ଖୁସି ହେଇଗଲା।ମୁଁ ତା ଗାମୁଛା ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲି।ମୁଁ କୁର୍ତି ଟା ଟେକି ଗୋଡ ଉଠେଇ,ବିଆ ମେଲେଇ ଚେୟାର ଉପରେ ବସିଲି,ବିପି ରେ ଗୋଟେ ବିଆ ଚଟା ସିନ୍ ଆସିଲା।ତାକୁ କହିଲି ମୋ ବିଆ ଚାଟେ,ସେ ବସିପଡି ମୋ ବିଆ ବାଳ କୁ ଖାଲି ଚାଟିଲା।ମୁଁ ପଚାରିଲି ଆଗରୁ କେବେ ବିଆ ଚାଟିଛୁ?ସେ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ନାଁ କହିଲା।ମୁଁ ପୁଣି ତାକୁ ବିପି ଦେଖେଇ ବୁଝେଇ ଦେଲି କେମିତି ବିଆ ଭିତର ଚାଟନ୍ତି,ସେ ବୁଝିଯାଇ ବିଆକୁ ଭଲକି ଚାଟିଲା।

ଭାଉଜ ମତେ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିହା ଖାଇଲେ

   ମୁଁ ପଚାରିଲି ଆଛା ଡାର୍ଲିଂ ସେ ପାଗଳ ର ବାଣ୍ଡ କଣ ମୋ ବାଣ୍ଡଠୁ ବଡ?ତା ବିଜ କଣ ମୋ ବିଜ ଠାରୁ ଆହୁରି ଗାଢା,ସେ ଶଳା ଏତେ ଶିଘ୍ର ସବୁ ଶିଖିଗଲା?ଡଲି କହିଲା ଆରେ ମାଗିହା ଏ ହେଉଛି ‘ଅ ଗୁରୁ ବିଦ୍ୟା’ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ଶିଖିବା ପାଇଁ ଗୁରୁ ଦରକାର ନାହିଁ,ଯିଏ ଗିହାଁ ଗେହିଁ କରିବ ସେ ଆପେ ଶିଖିଯାଏ।ତୁ କଣ ଆଗରୁ ଶିଖିଥିଲୁ?୨ ଦିନରେ expert ଗିହାଳିଆ ହେଇ ଗଲୁଣି,ହଁ ତା ବାଣ୍ଡଟା ତୋ ଠାରୁ ବଡ ଥିଲା,ସେ ତ କେବେ ଗେହିଁ ନଥିଲା,ବହୁ ଦିନ ଧରି ହଲେଇ ନଥିବ,ତେଣୁ ତା ବିଜ ବହଳିଆ ଥିଲା।ଆରେ ତୁ ବି କିଛି କମ ନୁହଁ,ନ ହେଲେ ତୋତେ ଘରକୁ ଡାକି ମରେଇ ଥାଆନ୍ତି।ହଉ ତୁ ମୋ ବିଆ ଟିକେ ଚାଟିଲୁ।ମୁଁ କହିଲି,ମୁଁ କଣ ସେ ପାଗଳ?ଡଲି କହିଲା ବେଶି ଛୋଡି ହୁଅନା ଭଉଣି ଗିହା,ଚାଟ୍।ମୁଁ କହୁଛି ଶୁଣୁ।

  ଡଲି: ଅରବାଜ୍ ପୁରା ବିଆ ଭିତରକୁ ତା ଲମ୍ବା ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟୁଥାଏ,ମୋ ସେଣ୍ଟି କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ।ଗୋଟେ ମୁସଲମାନ ପାଗଳ ଠାରୁ,ଏ ଶୁଖ ପାଇ ମୋ ବିଆ ଭିତର ସିର୍ ସିର ହେଇ ଗଲା,ଯେତେ ନାଳ ବାହାରୁ ଥାଏ ସେ ସବୁ ଚାଟି ଢୋକି ଦେଉଥାଏ।ବିପି ରେ ଗେହିଁବା ସିନ୍ ଷ୍ଟାଟ ହେଇଗଲା,ସେ କଣେଇ କଣେଇ ମୋବାଇଲ୍ ଦେଖୁଥିଲା।ହଠାତ ଉଠିପଡି ମୋ ବିଆରେ ତା କଳା ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡିଦେଲା ମୁଁ ଚେୟାର ଉପରେ ଗୋଡ ଟେକି ଅସୁବିଧାରେ ବସିଥିଲି,ସେ ଗେହିଁବା ଦ୍ବାରା ମୋ ମୁଣ୍ଡ ମୋଡିହେଇ ଥାଏ,ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ରହ ମୁଁ ଉଠି ବେଡ୍ କୁ ଯାଉଛି,ଗେହିଁବୁ।ସେ କିଛି ବୁଝିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲା,ଧମା ଧମ୍ ଗେହିଁ ଚାଲିଲା,୫ମିନିଟ୍ ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଠେଲି ଚେୟାର ରୁ ଉଠିଲା ବେଳେ ଲଥ କିନା ତଳେ ପଡିଗଲି।ମୁଁ ଉଠିବା ପୁର୍ବରୁ ସେ ମୋତେ ଟେକିନେଇ ବେଡ୍ ରେ ଫୋପାଡି ଦେଇ,ମୋ ଉପରେ ଚଢି ନାଦି ଦେଇଗଲା,ଶଳା କି ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍ ମାରୁଥାଏ,ମୋ ଦୁଧ ହଳକ ସହିତ ମୋ ଅଷ୍ଟାଙ୍ଗ ଶରିର ଦୋହଲି ଯାଉଥାଏ।ତା ପ୍ରଖର ନାଦ ସହି ନ ପାରି ମୋ ବିଆ ବାନ୍ତି କରିଦେଲା,ସେ ଅଟକି ଯାଇ ମୋ ବିଆରସ କୁ ହାତରେ ନେଇ ଦେଖି ଟିକେ ପାଟିରେ ମାରିଲା।ମୁଁ ଉଠି ବାକୁ ଯାଉଥିଲି,ସେ ମୋତେ ଆଣ୍ଠେଇ ଦେଇ କୁତି ପୋଜିସନ ରେ ପଛ ପଟୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ପୁଣି ନିର୍ଧୁମ କୁଟିଲା,ପୁଣି ୫ମିନିଟ୍ ପରେ ମୋ ବିଆ ପାଣି ଛାଡିଲା।ଶଳା ପାଗଳ ର କି ଦମ୍ ବେ କୁଟି କୁଟି କି ଗେହୁଁଥାଏ।

    ଡଲି: ମୋ ଅଣ୍ଟା କଣ ହେଇଗଲା ମୁଁ ଉଠି ଯାଇ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଷିଲି।୨ ଜଣ ଙ୍କ ମିଶ୍ରିତ ବାଣ୍ଡ ଓ ବିଆ ରସର ଟେଷ୍ଟ ପୁରା ନିଆରା,ତାର ପୁଣି କଣ ହେଲା,ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଧରି ମୋ ପାଟିରେ ଯୋରଦାର ଗେହିଁଲା,ତା କଳା ଛୋଡା ମୋ ତଣ୍ଟିରେ ବାଜୁଥାଏ,ମୋ ପାଟି ରୁ ଧାର ଧାର ନାଳ ବୋହି ଯାଉଥାଏ।ସେ ଏତେ ଯୋର ରେ ପାଟିରେ ମାଡୁଥିଲା ଯେ,ମୁଁ ଅସ୍ତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇ ତା ପେଳକୁ ଚିପି ଧରିଲି,ସେ ଆଃ,,,ଆଃ,,, ହେଇ ଚିଲ୍ଲେଇଲା,କିନ୍ତୁ ମୋ ପାଟିରୁ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କଲାନି।

     ଡଲି: ମୁଁ ଯାଣିଗଲି ତାର ପୁଣି ବିଜ ବାହାରିବ,ବିଜ ପିଇବା ଲୋଭ ରେ ମୁଁ ତା ଅଣ୍ଟାକୁ ମାଡିବସିଲି ଯେମିତି ସେ ଖସିଯାଇ ପାରିବନି।୨ ମିନିଟ୍ ପରେ ସେ ପୁଣି ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ଅଧ ଗିଲାସେ ବିଜ ଛାଡିଲା,ମୋ ମନ ପୁରା ଶାନ୍ତି ହେଇଗଲା।ସେଦିନ ରାତିରେ ସେ ମୋତ ଗେହିଁ ପୁଣି ୨ ଥର ଚୋଦି ମୋ ପାଣି ଖସେଇଲା।ଭୋର ୪ଟା ବେଳେ ଅରବାଜ କୁ ମୁଁ ଛାଡିଦେଲି।ଏଇ କିଛି ଦିନ ପୁର୍ବରୁ ଶୁଣିଲି,ସେ ହିଷ୍ଟିରିଆ ପାଗଳ ଥିଲା,ଏବେ ତା ପାଗଳାମି ଠିକ୍ ହେଇ ଯାଇଛି।ଭାବିଲି ମୋତେ ଗେହିଁ ତା ହିଷ୍ଟିରିଆ ଭଲ ହେଇଗଲା ବୋଧେ।

    ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଡାର୍ଲିଂ ତମେ କେତେ ମହାନ,କେତେ ବାଣ୍ଡ ତୁମ ବିଆରେ ନେଇ ତୁମେ ଆମ ମାନଙ୍କର ଉପକାର କରୁଛ।ଏମିତି ଗପି ଗପି ମାଲ ପିଇ ସମୟ ରାତି ୯ଟା ୧୫ ହେଲା।ଡଲି କହିଲା,ମୋ ବିଆର ପୁଣି ଗଲୁ ଉଠିଲାଣି ଆଉ ପାନେ ଗେହିଁଦେ।ମୁଁ କହିଲି ହଉଲୋ କୁତି ତୁ ମୋ ଉପରେ ଚଢିକି ଗେହିଁ ଦେ।ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ତା ଛେଚେରା ବିଆ ମାଡି ଦେଇ,ତା ସ୍ବାମୀ କୁ ଫୋନ ଲଗେଇ speaker ଅନ କଲା।ତା ସ୍ବାମୀ ସହିତ କଥା ହେବା ସମୟରେ,ସେପଟୁ କଚ୍ କଚ୍,ଖଚାକ ସାଉଁଣ୍ଡ ଶୁଭୁଥାଏ,ଅତି ଧିରେ ଧିରେ ଓଃ,,,,ଆଃ,,,,ଇସ୍,,ଏମିତି ଶୁଭୁଥାଏ।ଡଲି କହିଲା ସେ ରାଣ୍ଡି ବିଧବା କୁ ଗେହୁଁଛ କି?ତା ସ୍ବାମୀ କହିଲା ନାଁ ତ ଏଠି ମୁଁ ଏକା ଅଛି।ଡଲି କହିଲା ମୋ ପରି ପୋଖତ ଖେଳାଳି କୁ ତମେ ମିଛ କହି ଭୁଲେଇ ଦେବ ଭାବୁଛ?

    ଡଲି: ହଉ ମୁଁ ବି ଗୋଟେ ଛଡ ଟୋକା ସହିତ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହଉଛି ଯଦି ଡାଉଟ୍ ହଉଛି ମୁଁ ଭିଡିଓ କଲ୍ କରୁଛି ଦେଖ।ମୁଁ ଡରିଗଲି,ତା ସ୍ବାମୀ କାଳେ ରାଗିକି ମୋ ପଛରେ ଗୁଣ୍ଡା ଲଗେଇ ଦବ।ଡଲି ବି ମୋ ମୁହଁ ଦେଖି ଯାଣିଗଲା,କହିଲା କିଛି ଡରିବାର ନାହିଁ ସେ ଶଳା ମାଇଚିଆ କଣ ମୋ ବାଳ ଓପାଡି ପକେଇବ?ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଡରିକି ଉଠିଗଲି,ମୋ ନଜର ପଡିଲା,ତା ଥାକ ରେ ଦାଗି ବା ଚୋର ମାନେ ପିନ୍ଧୁଥିବା ଗୋଟେ ମୁଖା ଉପରେ।ସେ ମୁଖାରେ କେବଳ ଆଖି ପାଖରେ ୨ ଟି କଣା ଥାଏ,ସେଇଟା ମୁଣ୍ଡ ରେ ଗଳେଇ ଦେଲି।ଡଲି କହିଲା ଆରେ ରାଜା ଆସେ ସେ ଶଳା ମାଇଚିଆ କୁ ଆଜି ଦେଖେଇ ଦେ ତୋ ମୁଶଳ ର କମାଲ, ପ୍ରକୁତ ଗିହଁଣା କାହାକୁ କୁହନ୍ତି ସେ ଆଜି ଯାଣିବ।ପୁଣି କୁତି ପୋଜିସନ କୁ ଆସି ତା ସ୍ବାମୀ କୁ ଭିଡିଓ କଲ କଲା।ତା ସ୍ବାମୀ ବେଡ୍ ଉପରେ ଶୋଇ କଲ୍ ରିସିଭ୍ କଲା।ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଖକୁ କ୍ୟାମେରା କ୍ଲୋଜ କରି,ତା ସ୍ବାମୀ କୁ ଦେଖେଇଲା।ମୁଁ ଆହୁରି ଉତେଜିତ ହେଇ ଧମା ଧମ୍ ପେଲିଲି,ଡଲି ବି ରିଦିମ୍ ରେ ନାଦ ମାରୁଥାଏ।ତା ସ୍ବାମୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖୁଥାଏ କହିଲା ଏ କମ ବୟସ ଟୋକାଟା କିଏ ଭଲ ତ ଗେହୁଁଛି,ଆଉ ମୁଁ ବନିତା କୁ ଗେହିଁଲେ ତୋର କାଇଁ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟୁଛି?

    ଡଲି:ମୋ ସ୍ବାମୀ କହିଲା ଆରେ ବନିତା ଆସ ଏଥର ଆଉ ଡର ନାହିଁ ଆମେ ବି ଖୁଲମ ଖୁଲା ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହବା।ସେ ବିଧବା ସ୍ତ୍ରୀ ବନିତା ଖଟ ତଳୁ ପୁରା ଅଦଭୁତ ଲଙ୍ଗଳା ବାହାରି ଆସିଲା ତା ଗୋଲ ଗୋଲ ଟାଇଟ୍ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଓ ବିଆକୁ ହାତରେ ଘୋଡେଇ,ମୁଁ ଡଲି କୁ ଗେହୁଁଥିବା ଭିଡିଓ କଲ୍ ଦେଖି ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇ କହିଲା ଇ,,ମା,କେତେ ବଡଟା ସେ ଟୋକାର।ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ତ ଭଲ ମଜ୍ଜା ଉଠଉଛି,ତୁମ ଠାରୁ ତ ସେ ଟୋକା ଜବରଦସ୍ତ ଗେହୁଁଛି,ଓଃ,,ଭାଗ୍ୟରେ ଥିଲେ ଏମିତି ଟୋକା ବାଣ୍ଡରୁ ଗହଁଣା ମିଳେ।ଡଲି ସ୍ବାମୀ ବନିତା କୁ ବେଡ୍ ଉପରକୁ ଭିଡି ଆଣି କହିଲା,ତୁ ମୋ ଉପରେ ଚଢି କି ଗେହିଁଲୁ।ବନିତା ଡଲି ସ୍ବାମୀ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ସେଟ୍ କରି ଗାଣ୍ଡି କଚାଡି ଗେହୁଁଥାଏ,କିନ୍ତୁ ତା ମନଟା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଥାଏ।ବେଳେ ବେଳେ ଗେହିଁବା ବନ୍ଦ କରି ଡଲି ଓ ମୋ ଗିହଁଣା ନିରେଖି ଦେଖୁଥାଏ।ଡଲି ସ୍ବାମୀ ବନିତା ଉପରେ ଚିଡି ଯାଇ କହିଲା,ତୁ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ବି ସେ ଟୋକା ବାଣ୍ଡକୁ ଲୋଭ କଲୁଣି କି?ତୁମ ମାଇପି ଯାତିଟା ଶଳା ବେଧ ଯାହାର ଟିକେ ମୋଟା ଭଲ ବାଣ୍ଡ ଦେଖିବ ତାଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ ତୁମ ବିଆ ଖଲ ଖଲ ହବ।

🎧 – ପୁତୁରା ବାଣ୍ଡ ର ମଜ଼ା ନେଲା ମାଉସୀ

   ଡଲି: ଆରେ ମୋ ମାଇଚିଆ ଛୋଟ ବାଣ୍ଡୁଆ ଘଇତା ଦେଖ୍ ମୋ ରାଜା ଏବେ କେମିତି ମୋ ସିଲ୍ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବ।ମୁଁ ଏତେ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇଛି,ହେଲେ କାହାକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲି,ହେଲେ ଏ ରାଜା ବାଣ୍ଡକୁ ଆଜି ଗାଣ୍ଡିରେ ନେଇ ତାକୁ ଖୁସ୍ କରିଦେବି,ତାକୁ ଆଜି ୬୪ ପ୍ରକାର ଗିହଁଣା ପୋଜ୍ ଶିଖେଇବି।ତା ସ୍ବାମୀ କହିଲା ତୁ ତ ପିଲାବେଳୁ ବେଧ ଟା,ତା ସାଙ୍ଗରେ ଗାଣ୍ଡିମରା କି ମାଣ୍ଡିଆ ରୁଆ ମୋର କଣ ଅଛି।ଡଲି କହିଲା ତୁ ମାଗିହା ଏ ରାଜା ଠୁ କିଛି ଶିଖ୍,ମାଇପ ମାନଙ୍କ ବିଆର ଗଲୁ କେମିତି୍ ମାରନ୍ତି ଏ ଛୋଟ ପିଲାଟା ଠୁ ଶିଖ୍।ଡଲି ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଶୋରିଷ ତେଲ ମାରିଲା,ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ବି କିଛି ମାରି,ବେଡ୍ ଉପରେ ଗାଣ୍ଡି ଟେକି ମୁହଁ ମାଡି ଶୋଇଲା।ମୁଁ ଯଦିଓ ପ୍ରଥମ ଥର ଗାଣ୍ଡି ମାରିବାକୁ ଯାଉଥିଲି,ବିପି ଦେଖିବା ର ଅନୁଭବ କୁ ଆପ୍ଲାଏ କରି ପ୍ରଥମେ ଧିରେ ଧିରେ ଡଲି ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ଭର୍ତିକଲି।

    ଡଲି ଗାଣ୍ଡି କଣା ଟା ଏବେ ବି ଟାଇଟ ଥିଲା,ମୁଁ ପଚାରିଲି ଡାର୍ଲିଂ କାଟୁଛି କି?ସେ କହିଲା କାଟିଲେ ସିନା ମଜ୍ଜା,ତୁ ନ ଡରି ମୋତେ ଟର୍ଚର କରି ତଡପେଇ ତଡପେଇ କି ପିଟିଦେ।ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହରକୁ ଆଣି ଘାଚି କି ମୁଳ ଯାଏ ନାଦି ଦେଲି।ଡଲି ଦେହ ଥରିଗଲା ତଥାପି କଷ୍ଟ ସହିନେଇ ମୋତେ ଉସକେଇ କହିଲା ହଁ ଦେ ଫାଡିଦେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଆଜି,ମୋ ଘଇତା ଦେଖୁ ଆଜି ତୋ ଦମଦାର ବାଣ୍ଡର କମାଲ,ମାଗିହା ଟା ତୋ ଠାରୁ କିଛି ଶିଖୁ।ପ୍ରାୟ ୨୫ ମିନିଟ୍ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ଭିତରେ ଡଲି ବିଆରୁ ପୁଣି ଥରେ ପାଣି ଖସିଲା,ଡଲି ତା ସ୍ବାମୀ କୁ ତା ବିଆରସ ଦେଖେଇ କହିଲା ଦେଖ୍ ବେ ବୋକାଚୋଦା,ତୋ ଜିନ୍ଦେଗି ରେ କେବେ କୋଉ ମାଇକିନା ବିଆରୁ ପାଣି ଖସେଇଛୁ।ଆଲୋ ବନିତା ତୋ ବିଆରୁ କେବେ ପାଣି ଖସିଛି?ମୋ ବାଣ୍ଡ ବିଜ ଉଦିଗିରଣ କରିବା ସମୟ ଆସିଗଲା।ମୁଁ ପଚାରିଲି ଡାର୍ଲିଂ ମୋ ବିଜ ବାହାରିବ କୋଉଠି ଛାଡିବି?ଡଲି କହିଲା,ତୁ ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ଷ୍ପ୍ରେ କର,ମୋ ଘଇତା ଦେଖିବ,ତୋର କେତେ ବହଳିଆ ଗାଢା ବିଜ,ସେ ବେଧ ବନିତା ବି ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲୋଭ କଲାଣି।ମୁଁ କହିଲି ତୋ ଫାଲୁଆ ଦୁଧ କୁ ଦୁଇ ପଟରୁ ଚାପି କି ଧର,ମୁଁ ମଝିରେ ଛାଡିବି।ମୁଁ ଡଲି ଗାଣ୍ଡିରୁ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରି ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପିଚ୍ ପିଚ୍ କରି ପାଣି ଛାଡିଲି,ଦୁଧ ରୁ ବୋହୁଥିବା ବିଜ ଡଲି ତା ହାତ ଆଞ୍ଜୁଳା ରେ ସଂଗ୍ରହ କରି ପୋଷେ ହବ ବିଜ ପିଇଗଲା।ବନିତା ଟେରା ଙ୍କ ପରି ଅନେଇ ଥାଏ,କହିଲା ଇଲୋ ମା ଏ ଟୋକା ବାଣ୍ଡରୁ ଏତେ ପାଣି ବାହାରୁଛି?ଏତେ ଗାଢା ବିଜ ଆଲୋ ଡଲି ତୋର ଏଥର ଛୁଆ ରହିଯିବ।ଡଲି ତା ସ୍ବାମୀ କୁ କହିଲା କଣ ସ୍ବାମୀ ଦେବ,ଦେଖିଲ କେତେ ପାଣି ଏ ଟୋକାର?ଆଛା ବନିତା କୁ ଟିକେ ଫୋନ ଦେଲ।ତା ସ୍ବାମୀ ବନିତା କୁ ଫୋନ୍ ଦେଲା,ଡଲି କହିଲା ବନିତା ବାଥରୁମ ଭିତରକୁ ଯାଇ କଥା ହୁଅ।ଆଛା ତୋର ଏ ଟୋକା ଠାରୁ ଚୋଦଣା ଖାଇବାକୁ ଇଛା ହଉଛି କି କହିବୁ ଯଦି ସେଟିଙ୍ଗ କରିଦେବି।

    ବନିତା କହିଲା ସତରେ ନାନୀ, ବହୁତ ଇଛା ହେଉଛି ସେ ଟୋକା ଠୁ ଚୋଦଣା ଖାଇବାକୁ,ପ୍ଲିଜ୍ କିଛି ଗୋଟେ କର।ଡଲି କହିଲା,ମୁଁ ଏଇ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ,ରାଜା କୁ ନେଇ ତୋ ଘରକୁ ଯିବି,ଭଲ ମାଲ ଗୋଟେ ବୋତଲ ରଖିଥିବୁ,ଆଉ ଆଜି ଠାରୁ ମୋ ସ୍ବାମୀ ଠୁ ଦେରେଇ ରହିବୁ।ବନିତା କହିଲା ହଁ ଡଲି ନାନୀ ତୁମେ ଯାହା କହିବ ମୁଁ ମାନିବି,କିନ୍ତୁ ପ୍ଲିଜ୍ ଟୋକାକୁ ଆଣି ଆସ ୩ ଜଣ ମିଶି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହବା।ତୁମ ସ୍ବାମୀ ଗେହିଁ ପାରୁନି ବା,ମୁଁ ଖାଲି କାମ ଚଳଉ ଥିଲି ନା।ରାଜା ବାଣ୍ଡରୁ ଥରେ ଚୋଦଣା ପାଇଲେ,ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ମନେ ପକେଇ ବାଇଗଣ ରେ ଚଳେଇ ଦେବି ତା ବାଣ୍ଡ ର କିଛି ଫଟୋ ରଖି ଦେବି।ରାଣ ଖାଉଛି ତୁମ ସ୍ବାମୀ ସହିତ ଆଉ ମିଶିବିନି,ତା ବାଣ୍ଡରୁ ମନ ଛାଡି ଗଲାଣି ହଉ ନାନୀ ରହୁଛି,ଶୁକ୍ରବାର sure ଆସିବ।

  ପ୍ରିଅ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନେ,କାହାଣି କେମିତି ଲାଗିଲା?ବିଆ ଓ ବାଣ୍ଡରୁ ରସ ଝରିଲା କି ନାହିଁ?ପ୍ଲିଜ୍ କମେଣ୍ଟ କରିବେ।

ନିଜର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଖ ରେ ପହଂଚିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲେ, ଆମକୁ ପଠାନ୍ତୁ , ଏଠାରେ Click କରନ୍ତୁ

ବିଆ ଚାଟିବା ଉଚିତ ? ପଢ଼ନ୍ତୁ ଏଠାରେ