Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ବୁଲୁ ଭାଇ ମୋ ବିଆ ଖାଇଲା – Odia Porn Stories

ହେଲ, ସାଙ୍ଗ ମାନେ , ମୁଁ ତୁମର ବେଢ଼େଇ ରିୟା , ସୀତ ଦିନ ତା ସାରିବାକୁ ଆସିଲାଣି , ଆଜି ମୁଁ କହିବି ସେମିତି ସୀତ ଦିନ ର ଗୋଟେ ମଜାଦାର ବେଧୁଆ ଗପ, ଚାଲ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଆଜିର odia porn stories ଟି

ମୋର ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ ବୋଲି କହିବା ପରେ ବାପା କହିଲେ ସେ ଯାଇ ପାରିବେନି, ତାଙ୍କୁ ଛୁଟି ମିଳିବନି. ସେ କହିଲେ ଯେ ସେ ବୁଲୁ ଭାଈକୁ କହିଦେବେ, ସେ ସାଥିରେ ଯିବ ଆଉ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ. ବୁଲୁଭାଇ ମୋ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ. ଆମ ଘରକୁ ସବୁବେଳେ ଯିବା ଆସିବା କରନ୍ତି.

ଆଜିକାଲି ଯେବେ ବି ଆସନ୍ତି ମୋତେ କେମିତି କଣେଇ କଣେଇ ଚାହାନ୍ତି. ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗେ. ସେ ଯେତେବେଳେ ନିର୍ଲଜ ଭଳି ମୋ ଛାତିକୁ ଚାହିଁ ରହନ୍ତି, ମୋତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗେ. ଆଜିକାଲି ଘରୁ ବାହାରି ହେଉନାହିଁ, କଲେଜ ବି ବନ୍ଦ ଅଛି ତେଣୁ ଘରେ ସବୁବେଳେ ବନ୍ଦ ହୋଇ ରହିବା ଭିତରେ ବୁଲୁଭାଇ ସବୁବେଳେ ଆସିବା ଯିବା ପରେ ତା ପ୍ରତି ମୋ ସ୍ନେହ ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା. ସେ ସବୁବେଳେ ଆସିଲେ ସାଙ୍ଗରେ ଚକଲେଟ୍ ଆଣିଥିବ ନିଶ୍ଚୟ.

ମୋ ରୁମରେ ବସି ଏଣୁତେଣୁ ଗପିବ ଆଉ ଆମ ଘରେ ବି କେହି କିଛି ଖରାଅ ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ. ସେ ଆମ ଘରର ସବୁ କାମ କରିଦିଅନ୍ତି.
ବୁଲୁଭାଇଙ୍କୁ କୁହାଗଲା ଭୁବନେଶ୍ବର୍ ଯିବାପାଇଁ, ଆଉ ସେ ବି ଖୁସିରେ ରାଜି ହୋଇଗଲା. ବାପା ହୋଟେଲ୍ ରୁମ୍ ବୁକ୍ କରିଦେଲେ. ଆମେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ଅପରାହ୍ନ ହେଇ ଯାଇଥିଲା. ପରୀକ୍ଷା ତା ପରଦିନ ଥିଲା. ତେଣୁ ଆମେ ହୋଟେଲ୍ ରୁମରେ ପହଞ୍ଚି ଟିକେ ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇ ବାହାରକୁ ବୁଲି ବାହାରିଲୁ.

ମଲରେ ବୁଲିଲା ବେଳେ ବୁଲୁଭାଈ ମୋତେ ଭାରି ହଟ୍ ହଟ୍ ଡ୍ରେସ୍ ଦେଖେଇ କହୁଥିଲା ତୁ ଏଇ ସବୁ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧୁନୁ ଭାରି ସେକ୍ସି ଲାଗିବୁ. ମୋତେ ବି ସେ ସବୁ ଡ୍ରେସ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ କିଣି ହେବନି. ହେଲେ ମଲରେ ନୁଆ ନୁଆ ଡ୍ରେସ୍ ସବୁ ପିନ୍ଧି ମୁଁ ବାହାରକୁ ଆସି ବୁଲୁଭାଇକୁ ଦେଖାଉଥିଲି. ସେ ମୋବାଈଲରେ ଫୋଟୋ ନେଉଥିଲା.


ଆମେ ମଲରେ ବୁଲାବୁଲି ସାରି ବାହାରେ ଖାଇଦେଇ ରୁମକୁ ଫେରିବା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସାଢ଼େ ଆଠଟା ହେଲାଣି. ଆମେ ରୁମକୁ ଫେରିବା ପରେ ମୁଁ ରାତିପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ସ୍କର୍ଟ୍ ଆଉ ଟପ୍ ଆଣିଥିଲି ପିନ୍ଧିଦେଲି. ବୁଲୁଭାଇ ହାଫ୍ ପେଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧି ମୋ ପାଖରେ ଖଟରେ ଗଡୁଥିଲା. ମୋତେ ଏଣେତେଣେ କଥା କହି ଚିଡ଼ଉଥିଲା. ମୁଁ ହଠାତ୍ କହିଦେଲି, ଆଛା ବୁଲୁ ଭାଇ, ସେକ୍ସି ଦେଖାଗଲେ କଣ ହୁଏ? ସେ ମୋତେ ଟିକେ ଚାହିଁ କହିଲା, ତୁ ବୁଝିବୁନି, ପୁଅମାନଙ୍କୁ ସେକ୍ସି ଝିଅ ଭାରି ଭଲ ଲାଗନ୍ତି.

ବଡ ଘର ର ପତିବ୍ରତା ବୋହୁ – Odia Sex Story

ମୁଁ ମୋ ଟପକୁ ଟିକେ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଗୋଟିଏ ପାଖରେ ଗଣ୍ଠି ପକେଇଦେଲି, ମୋ ପେଟ ସେତେବେଳକୁ ସଫା ଦିଶୁଥାଏ. ମୋ ମୁଣ୍ଡର ବାଳକୁ ଆଲରା କରି ଖୋଲିଦେଇ ବୁଲୁଭାଇକୁ ସେକ୍ସି ଭାବରେ ଚାହିଁ କହିଲି, କହ ତ ମୁଁ ସେକ୍ସି ଦିଶୁଛି କି ନାଇଁ? ସେ ମୋତେ ଆଁ କରି ଚାହିଁଥିଲା, ମୋ ନାହିକୁ ଚାହିଁ ରହି କହିଲା, ତୁ ତ ସୁପର୍ ସେକ୍ସି ଦିଶୁଛୁ.

ଆଉ ମୋ ପେଟକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ କହିଲା, କି ସୁନ୍ଦର ପେଟ ତୋର. ଚାଟି ପକେଇବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି. ମୁଁ ହସିଦେଲି, ଆଉ ତାପରେ ମୋ ଟପ୍ ଖୋଲିଦେଲି, କେବଳ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥାଏ, ସ୍କର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଥାଏ. ଖଟ ଉପରେ ଆଣ୍ଠୁ ପକେଇ ଠିଆ ହୋଇ ବୁଲୁଭାଇକୁ ହସି ହସି ଚାହିଁ କହିଲି, କହ ଏବେ କେମିତି ଲାଗୁଛି. ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲାନି ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ ଭିଡ଼ିଧରିଲା ଆଉ ମୋ ଗାଲକୁ ଚୁଂଆ ଦେବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ ମୁଁ ସତେ ଯେମିତି ଅନେକ ଦିନଧରି ଏଥିପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି. ମୁଁ ବି ମୋ ପାଟି ନେଇ ବୁଲୁ ଭାଇର ପାଟିରେ ଯୋଡ଼ିଦେଲି. ସେ ମୋ ଓଠକୁ ଚାପି ଚିମୁଟି ପକେଇଦେଲା. ଓଃ ମୋତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗୁଥିଲା.


ସେ ମୋ ଓଠକୁ ଚାପିଦେଇ ଖାଉଥିବା ବେଳେ ତା ହାତ ମୋ ଛାତି ଉପରେ ବୁଲୁଥିଲା. ସେତେବେଳକୁ ମୋ ଛାତିରେ ମାଂସ ବହୁତ ନଥିଲା. ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲି ସତ କିଛି ବ୍ରା ର ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲା. କାରଣ ମୋ ଛାତି ସବୁ ୩୦ ସାଇଜର ଥିଲା. ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସାମାନ୍ୟ ଛୋଟ ଥିଲା. ଆଉ ଶୋଇଗଲେ ଛାତିରୁ ସାମାନ୍ୟ ଉପରକୁ ଉଠି ରହୁଥିଲା. ସେ ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା. ମୋତେ ଭାରି କାଟୁଥାଏ. କିନ୍ତୁ ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ.

ତାପରେ ସେ ମୋ ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଇ ମୋ ଛାତିକୁ ଖାଲି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ କି ସୁଖ. ସେ ଚାଟିବା ବେଳେ ଯେବେ ଯେବେ ମୋ ନିପଲକୁ ଚୁଚୁମି ଦେଉଥିଲା ମୋ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗି ଯାଉଥିଲା. ଧିରେ ଧିରେ ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ମୁଠେଇ ଧରି ନିପଲକୁ ନିଜ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ମୋ ଛାତିରେ ଚିପି ଧରିଲି ଆଉ ନିଜେ ମୋ ଦୁଧ ତାକୁ ଖୋଇବାଉ ଲାଗିଲି. ସେ ବି ଦୁଧକୁ ଖାଈବାକୁ ଲାଗିଲା. ଆଃ କି ଆନନ୍ଦ. ସେ ମୋ ଦୁୟି ଦୁଧକୁ ପାଖାପାଖି ଅଧଘଣ୍ଟା ଖାଇବା ପରେ ପୁରା ଚୋବେଇ ଦେଇ ଲାଲ୍ କରିଦେଲା. ନିପଲ୍ ଦୁଇଟା ପୁରା ଠିଆ ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି. 


ତାପରେ ତା ହାତ ମୋ ସ୍କର୍ଟ୍ ଆଡ଼କୁ ଗଲା ଆଉ ସେ ସ୍କର୍ଟକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲା. ମୁଁ କଳା ରଙ୍ଗର ପେଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥାଏ. ସେ ପେଣ୍ଟିକୁ ଶୁଙ୍ଘିବା ପରେ ଉପରେ ହିଁ ଚୁମା ଦେଲା ଆଉ ତାପରେ ପେଣ୍ଟିକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଦେଲା. ସେତେବେଳକୁ ମୋ ବିଆ ଚାରିପାଖରେ ସାମାନ୍ୟ ରୋମ ଥିଲା. ସେ ଜିଭରେ ମୋ ବିଆକୁ ଚାଟିଲା ଆଉ ତାପରେ ବିଆର ଦୁଇ ଫାଳିଆକୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଓଃ ମୋ ଦେହ ଥରିବାଉ ଲାଗିଲା. ସେ ବିଆକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା. ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗର ମୋବାଈଲରେ ଆଗରୁ ଏସବୁ ଦେଖିଥିଲି, ତେଣୁ ଏ ସବୁ ମୋତେ ସ୍ବାଭାବିକ ଲାଗୁଥିଲା.

ଏକା ସଂଗେ ଦି ଭଉଣୀ ଙ୍କ ବିଆ – Odia Porn Story

ଅବଶ୍ୟ୍ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମୋତେ କହିଥିଲା ଏ ସବୁ କେବଳ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମରେ ହୁଏ, ସତରେ କେହି କେବେ ବିଆକୁ ଖାଆନ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି, କିନ୍ତୁ ବୁଲୁ ଭାଈ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଉଥିଲା. ମୋ ବିଆ ଓଦା ହୋଇ ଆସିଥିଲା ଆଉ ମୋତେ ବି ଟିକେ ଅସନା ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ବୁଲୁଭାଇ ମୋ ବିଆକୁ ପୁରା ଜିଭ ପୁରେଇ ଦେଇ ଗେହି ପକେଇବା ଭଳି କରୁଥିଲା ଆଉ ଚାଟି ଦେଉଥିଲା, ପୁଣି ମୋତେ ଚାହିଁ ହସିଦେଇ ପଚାରୁଥିଲା, ତତେ କେମିତି କାଗୁଛି? ମୁଁ ଖାଳି ହସି ଦେଉଥିଲି.

ସେ ପୁଣି ବିଆରେ ଲାଗି ଯାଉଥିଲା. ଅନେକ ସମୟ ସେ ବିଆରେ ଲାଗିବା ପରେ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ମୁତି ପକେଇବି, ସେମିତି କିଛି ଅନୁଭବ ହେଉଥିଲା, ସେଇ କଥା ମୁଁ ବୁଲୁ ଭାଇକୁ କହିଲି, ସେତେବେଳେ ବୁଲୁଭାଇ ହସିଦେଇ କହିଲା, ହଉ ଚାଲ ବାଥରୁମକୁ ଯିବା ସେଇଠି କରିବା, ଯଦି ତୁ ମୁତିବୁ ସେଇଠି ମୁତିଦେବୁ. ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁଥାଏ କିନ୍ତୁ ବୁଲୁ ଭାଇର ଜିଭ ଯେଉଁ ମେଜିକ୍ କରିଥିଲା ତାହା ବି ଛାଡ଼ିବାକୁ ମନ ହେଉନଥାଏ.


ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଉଠି ବାଥରୁମକୁ ଗଲି, ସେଇଠି ବୁଲୁଭାଇ ତଳେ ବସିଗଲା ଆଉ ମୋତେ କାନ୍ଥରେ ଭାରାଦେଇ ଠିଆ କରିଦେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଈବାକୁ ଲାଗିଲା, ମୋତେ ହାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା, ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ସେ ସବୁବେଳେ ଏମିତି ମୋତେ ଖାଉଥାନ୍ତା କି? ଅନେକ ସମୟ ସେ ଖାଇବା ପରେ ମୋ ବିଆରୁ ଟପ୍ ଟ୍ପ୍ କରି ରସ ବାହାରିଲା ଆଉ ସେ ସବୁ ତଳେ ପଡ଼ିବାଉ ଲାଗିଲା. ବୁଲୁଭାଇ ଉଠିପଡ଼ି ମୋତେ ପଛରୁ ଭିଡ଼ି ଧରିଲା. ସେତେବେଳକୁ ତା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଶକ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ. ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଘଷି ହେଉଥାଏ. ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥାଏ. କିଛି ସମୟ ସେ ମୋତେ ଭିଡ଼ିଧରି ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଚୁମୁଟି ଦେବାପରେ ମୋ ବିଆରୁ ଧକ୍ ଧକ୍ ହୋଇ ରସ ବାହାରି ତଳେ ପଡ଼ିଲା. ମତେ ସେତେବେଳକୁ ନିସ୍ତେଜ୍ ନିସ୍ତେଜ୍ ଲାଗୁଥାଏ. ଓଃ କି ମଜା.

ବୁଲୁଭାଇର ହାତ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ବୁଲୁବା ପରେ ଓଦାପଣ ସେ ହାତରେ ପୋଛିଦେଲା ଆଉ ବିଆକୁ ଚାପି ଧରିଲା ଆଉ ହାତରେ ଚିମୁଟି ଦେଉଥିଲା. ମୁଁ ଖାଲି ଆଖି ବୁଜିଦେଇ ମଜା ନେଉଥିଲି. ସେ ପାଣି ଆଣି ବିଆକୁ ଭଲକରି ଧୋଇଦେଲା ଆଉ ମୋତେ ବୁଲେଇ ଦେଇ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା.
ଆମେ ସଫା ହୋଇ ଖଟକୁ ଆସିବାପରେ ପାଖାପାଖି ହୋଇ ଶୋଇଲୁ. ସେ ମୋ ଦେହରେ ହାତ ବୁଲାଉ ଥାଏ. ମୋ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ସେ ଲାଲ୍ କରିଦେଇଥିଲା. ମୋତେ ବି ସେତେବେଳକୁ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା.

ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଆଉଥରେ ଖାଈବା ପରେ ମୋ ବିଆ ପୁଣି ଓଦା ହୋଇ ଆସିଲା. ତାପରେ ସେ ମୋ ବିଆକୁ ଆଉଥରେ ଖାଇଲା ଆଉ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଗଲା. କିଛି ସମୟ ମୁଁ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ପଡ଼ିରହିଲା ପରେ ବୁଲୁଭାଈ ମୋ ବିଆକୁ ଖାଇ ଖାଇ ପୁରା ଲାଳୁଆ କରିଦେଲା. ତାପରେ ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଆସିଗଲା. ତା ଦେହର ଭାର ମୋ ଉପରେ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା.

ସେ ଅଣ୍ଟା ଉଠେଇ ନିଜ ପେଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲା. ତାପରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ଘଷି ଘଷି ଓଦା କରିବାକୁ ଲାଗିଲା. ଲାଳୁଆ ବିଆ ରସରେ ତା ବାଣ୍ଡ ଓଦା ହୋଇ ଆସୁଥିଲା. ମୋ ବିଆ ସେତେବେଳକୁ ପୁରା ଲାଳୁଆ ହୋଇ ମେଲେଇ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା. ତାପରେ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲା. ମୋତେ ଟିକେ କଷ୍ଟ୍ ହେଲା କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ପଶିଗଲା. ଓଦା ଥିବା ଜେତୁ ପଶିଗଲା. କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଜଳିଲା ଭଳି ଅନୁଭବ ହେଲା.


ମୋ ବିଆରେ ସେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଦେଇ ସ୍ଥିର ହୋଇ ରହିଲା ଆଊ ନଇଁପଡ଼ି ମୋ ଦୁଧ ଖାଇବା କୁ ଲାଗିଲା. ମୋତେ ସେତେବେଳକୁ ମନ ହେଉଥାଏ, ସେ ମୋତେ ଗେହି ପକାଉ. ମୁଁ ତା କାନ ପାଖରେ କହିଲି, ବୁଲୁଭାଇ ଖାଳି ଏମିତି ରଖିବୁ ନା କିଛି କରିବୁ? ସେ ମୋତେ କିସ୍ କରିଦେଉ ଦେଉ କହିଲା, ରହୁନୁ, ରାତି ସାରା ପଡ଼ିଛି, ଏତେ ତର ତର କାହିଁକି? ଧିରେ ଧିରେ କରିଲେ ତତେ କାଟିବନି. ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଅସମ୍ଭାଳ ହୋଇ ଯାଉଥିଲି, କହିଲି, ଯାହା କରିବୁ ଶୀଘ୍ର କର, ମୁଁ ଶୋଇବି, ସକାଳୁ ମୋତେ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶୀଘ୍ର ଉଠିବାର ଅଛି. ସେ କହିଲା ହଉ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ମୋତେ ଗେହିବାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିଲା. ମୋତେ ଭାରି ମଉଜ ଲାଗୁଥିଲା. ତା ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ସର୍ ସର୍ କରି ପଶୁଥିଲା ଆଉ ବାହାରୁଥିଲା.

ଖୁଡି ଙ୍କର ବିଶାଳ ପାଣି ଦୁଗ୍ଧ ର ଝରଣା – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ତା ଗିହାଁ ମାଡ଼ରେ ମୋ ବିଆରେ ଆଉଥରେ ଜୁଆର ଆସିଲା. ମୋତେ ଲାଜ ଲାଗୁଥାଏ. ମୋ ସାଙ୍ଗ କହିଥିଲା ଯେ ପୁଅମାନଙ୍କର ଶୀଘ୍ର ପତନ ହୁଏ ତା ପରେ ଝିଅଙ୍କ ହୁଏ ବୋଲି, କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏବେ ଦୁଇଥର ମୋର ପାଣି ବାହାରି ଗଲାଣି, ଆଉ ବୁଲୁଭାଇ ପୁରା ଶଣ୍ଢ ଭଳି ମୋତେ ଗେହି ଚାଳିଛି. କହିଲେ ସେ ହସିବ. ତେଣୁ ମୁଁ କିଛି କହିଲିନି ଆଉ ଶୋଇ ରହିଲି, ସେ ମୋତେ ଜବରଦସ୍ତି ଗେହିବା ପରେ ତାର ବି ପାଣି ବାହାରିବା ସମୟ ଆସିଗଲା, ସେ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଭିଡ଼ିଧରିଲା ଆଊ ଜୋର୍ ଜୋର୍ ଧକ୍କା ମାରିବାପରେ ତା ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିଗଲା. ତାପରେ ବି ସେ ମୋ ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରିନଥିଲା. କିଛି ସମୟ ସେ ମୋ ଉପରେ ଶୋଇ ରହିବାପରେ ଆମେ ଉଠିଲୁ ଆଉ ବାଥରୁମ ଯାଇ ସଫା ହୋଇ ଆସିଲୁ. 


ସେତେବେଳକୁ ସମୟ ରାତି ସାଢ଼େ ଏଗାରଟା ହେଲାଣି. ବୁଲୁଭାଇ ମୋତେ କହିଲା, ତୋର ସକାଳୁ ପରୀକ୍ଷା ଅଛି ତୁ ଶୋଇବୁ ପରା ଶୋଇଯା. ହେଲେ ମୋତେ କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଶୋଇବାକୁ ଆଦୌ ମନ ହେଉନଥିଲା. ମୋତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗିଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଚାହୁଁଥିଲି ସେ ପୁରା ରାତି ମୋତେ ଖାଲି ଗେହିଦେଉ. ତେଣୂ ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କରିଲି କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ କହିଲି ଭାଇ ମୋତେ ନିଦ ଆସୁନି. ସେ ମୋତେ ଧରି ଆଉଁସି ଦେଇ କହିଲା, ହଉ ମୁଁ ତତେ ଆଉଁସି ଦେଉଛି ତୁ ଶୋଇଯା. ସେ ମୋତେ ଆଉଁସି ଦେବାପରେ ମୋ ବିଆ ଆଉଥରେ ଓଦା ହୋଇ ଆସିଲା.

ସେତେବେଳେ ମୋତେ ଭାରି ଲାଜ ଲାଗୁଥିଲା, ଯେ ଝିଅଟେ ହେଇ କି ସେକ୍ସ୍ ପାଇଁ ପାଗଳୀ ଭଳି ହେଉଛି, କିନ୍ତୁ କଣ କରିବି, ଲାଜ କରିଲେ ଭୋକରେ ରହିଯିବି. ସେଇଥିପାଇଁ ଧିରେ କରି କହିଲି, ବୁଲୁଭାଇ ହାଲିଆ ଲାଗୁଛି କି? ସେ କହିଲା, ନାଇଁ ତ କଣ ହେଲା କି? ମୁଁ କହିଲି ମୋତେ ନିଦ ଲାଗୁନି. ସେ ମୋ ଇଶାରା ବୁଝିଗଲା ଆଉ ଆମେ ପୁଣିଥରେ ସେକ୍ସ୍ କରିବାରେ ମାତିଗଲୁ.

odia porn stories


ପରଦିନ ପରୀକ୍ଷା ମୋର ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥିଲା. ଆଉ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ବୁଲୁଭାଇ ଆମ ଘରକୁ ଯେବେ ବି ଆସେ ମୋ ରୁମରେ ଆମେ ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ କିସ୍ କରିବା ଆଊ ଦୁଧ ଖୋଇବା ଆଦି କରୁ. ଗେହିବା ସୁଯୋଗ ଘରେ ମିଳେନି. କିନ୍ତୁ ହେଲେ ବି ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗେ. ବୁଲୁଭାଇ ମୋ ଦୁଧ ଖାଇଲେ ମୋତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗେ. ବୁଲୁଭାଇ ଘରକୁ ଆସିଲେ ମୁଁ ସ୍କର୍ଟ୍ ପିନ୍ଧେ ଆଉ ଭିତରେ ବ୍ରା କିମ୍ବା ପେଣ୍ଟି ପିନ୍ଧେନି. ଥରେ ଥରେ ତାକୁ ବିଆକୁ ଖୁଆଇଛି. ଓଃ ମୋ ଜୀବନ ପୁରା ରଙ୍ଗୀନ ହୋଇ ଯାଈଛି.

ମୁଁ ଜାଣିଚି Odia Porn Story ପଢିକି ଏବେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଇଟି ହେଇ ଯାଇ ଥିବା , କିଛି ବେଧୁଆ ତ ପାଣି ବି ବାହାର କରି ସାରି ଥିବ, ହଉ ଜଲ୍ଦି କମେନ୍ଟ କରି କି କୁହ , କେମିତି ଲାଗିଲା ,

କିସ୍ ଦେ ରେ ସହି ଚୁମା…. click here

Related Stories

5 3 votes
Article Rating
5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bubu
Bubu
7 months ago

Nice story
Bahut maja asigala

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: