ଭଡାଟିଆ ସହ ମାମା ର ସମ୍ପର୍କ – Odia Sex Story

ମୋ ନାଁ ଭୂଆ ଘର ଭୁବନେଶ୍ଵର ମୁଁ ଏବେ ଗୋଟେ କମ୍ପାନୀ ରେ ଚାକିିଟିଏ କରିଚି । Odia Sex Story ମୋ ଘରେ ମୋ ମାମା ବାପା ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଆଉ ଜେଜେଙ୍କୁ ନେଇ ଆମ ଛୋଟ ପରିବାର।ଆମର ୨୦୦୦ ମସିହାରେ ଆମ ନୂଆ ଘର ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପାଖା ପାଖି ୧ବର୍ଷ ପରେ କାମ ସରିଗଲା ଆମେ ନୂଆ ଘରକୁ ସିଫ୍ଟ୍ ହେଇ ଗଲୁ। ସେଠି ଆମକୁ ମିଶାଇ ଆଉ ୭ଘର ଭଡ଼ା ଦିଆ ହେଲା।

ଏଇଟା ମୋର ୨୦୦୩ ମସିହା କଥା ଘରକୁ ପାଖାପାଖି ୨ବର୍ଷ ହେଇଥାଏ ଆମର ଜଣେ ଭଡାଟିଆ ଘର ଛାଡ଼ିବାରୁ ବହୁତ୍ ଲୋକ ଆସିଲେ ଘର ନବାକୁ କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ଜଣେ ମୁସଲିମ ଲୋକ ଯେ ଏକା ରହିବେ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଘର ଦିଆ ହେଲା ।ସେ ଜଣେ ବେପାରୀ ତାଙ୍କ ନିଜ ଘର ବିହାର ତାଙ୍କ ପରିବାର ବିହାରରେ ରୁହନ୍ତି ବହୁତ୍ ମେଳାପି ଲୋକ ।ମୋତେ ସେତେବେଳେ ୧୦ବର୍ଷ ହେଇ ଥାଏ ମୁଁ ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିଲି ଖରା ଛୁଟି ପରେ ମୁଁ ସେ ଅଙ୍କଲ ସହ ଖେଳେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରେ।ଏମିତି ସେ ଭି ମୋତେ ଡାକିବାକୁ ଆମ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ଏମିତି ହେଇ ସେ ଘର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଟିକେ ମିଶିଗଲେ।

🎧 ହେମନ୍ତ ଭାଇ ଙ୍କ କାମ ଭରା ଦୁଷ୍ଟମୀ – Odia Sex Story

ଦିନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୋତେ ଅଙ୍କଲ ମତେ ଡାକିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ମାମା ଆଉ ମୁଁ ଥିଲୁ ମାମା ସନ୍ଧ୍ୟା ଦବା ପାଇଁ ବାହାରୁଥିଲା।ଯେତେବେଳେ ଅଙ୍କଲ ଆମ ଘର ଭିତରେ ଥିଲେ ମାମା ତା ରୁମରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ଦବାକୁ ଗଲା ମାମା ଖାଲି ଗୋଟେ ଧଳା ରଙ୍ଗର କଟନ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିଥିଲା ।ଯଦି ଜଣେ ଲୋକ ଭଲ କି ମାର୍କ କରିବ ସେ ଶାଢୀ ଉପରୁ ହିଁ ସବୁ ଦେଖି ପାରିବ ଅଙ୍କଲ ସେଠି ମାମା ସହ କଥା ହେଲେ ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ ମାମାର ଦୁଧ ଲୁଗା ଉପରୁ ଜଣା ପଡୁ ଥାଏ ଆଉ ତା ନିପଲ୍ ଜଣା ପଡୁ ଥାଏ ସେଦିନ ଏମିତି ନର୍ମାଲରେ ସବୁ ଗଲା।କିନ୍ତୁ ସେଦିନ ପରଠୁ ମୁଁମାର୍କ କଲି ଅଙ୍କଲ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ଆମ ଘରକୁ ଆସିବା ବଢ଼ିଗଲା।ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଗଲା ପରେ ଥରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ଗେମ୍ ଖେଳୁଥିଲି ଅଙ୍କଲ ବାଥରୁମ୍ ଯାଇ ଥାନ୍ତି ମୁଁ ଖେଳି ଖେଳି ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଫୋଲ୍ଡର୍ ଖୋଲି ଦେଲି ତା ଭିତରେ ବହୁତ୍ ସାର ଭିଡ଼ିଓ ଥିଲା ଗୋଟେ ପ୍ଲେ କରି ଦେଲି ସେଥିରେ ଗୋଟେ ପୁଅ ଝିଅ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗିହାଗେହି ହେଲେ ଏମିତି 5ମିନିଟ୍ ଦେଖିଚି ବାଥରୁମ୍ ଡୋର ଖୋଲା ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣି ବନ୍ଦ କରି ଦେଲି କିନ୍ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇକି ଥାଏ ପୁରା ସେ ଆସିଲେ ଯେମିତି ମୁଁ ବନ୍ଦ କରିକି ପଳେଇଲି ଯୋଉଟା ସେ ଦେଖିଛନ୍ତି।

ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରେ ସେ ଯେମିତି ଆସିବା କଥା ଆସିଲେ ମାମା ସନ୍ଧ୍ୟା ଦବା ପରେ ଚାଲି ଗଲେ ଏମିତି ପାଖା ପାଖି 6ମାସ ଚାଲିଲା ।ମୁଁ ଭି ତାଙ୍କ ଘରେ ସେ ନଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ବ୍ଲୁଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖେ ଥରେ ସେ ମୋତେ ଦେଖିବାର ରଙ୍ଗେ ହାତ ଧରିଦେଲେ ଆଉ ପାଟି କଲେ ମୁଁ ସେଇଠୁ ଚାଲି ଆସିଲି।ସେଦିନ ସେ କିନ୍ତୁ ଆସିଲେନି ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ତାପର ଦିନ ସେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଡାକିଲେ ଆଉ ମୋତେ ବୁଝେଇଲେ ସେଦିନ ପରଠୁ ମୁଁ ପୁଣି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କଲି।ଥରେ ଅଙ୍କଲକୁ କହିଲି ବ୍ଲୁଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବାକୁ ଅଙ୍କଲ ମନା କଲେ ବହୁତ୍ କହିଲା ପରେ ସେ ରାଜି ହେଲେ ଆଉ ମୋ ଆଗରେ ବ୍ଲୁଫିଲ୍ମ୍ ପ୍ଲେ କଲେ ସେଦିନ ମୁଁ ବହୁତ୍ ସମୟ ବିନା ଡରରେ ଦେଖିଲି ଆମ ଦିଜଣଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇ ଯାଇଥିଲା। ଅଙ୍କଲ ସେଦିନ ମୋ ଆଗରେ ତାଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି ଟେକିକୀ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କଲେ ପାଖା ପାଖି ମୋର 2ମୁଠା ଠୁ ବଡ଼ ହବ ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିକି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କଲେ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ଅଗିକୁ ତଳ ଉପର କଲେ ଜୀବନର ମଜା ସେଦିନ ମୁଁ ଜାଣିଲି ଏମିତି କିଛି ଦିନ ଚାଲିଲା ମୁ ଆଉ ଅଙ୍କଲ ବହୁତ୍ ନିକଟତର ହେଇ ଗଲୁ।

ଦିନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅଙ୍କଲ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଥାନ୍ତି ମାମା ସେ ସମୟରେ ଲୁଗା ବଦଳେଇବାକୁ ଗଲା କବାଟ ଟିକେ ଆଉଜା ହେଇ ଥାଏ।ମୁଁ ଗଲି ସେ କବାଟ କଣରେ ଟିକେ ଦେଖିଲି ଆଉ ଅଙ୍କଲକୁ ଡାକିଲି ଆଉ ଦେଖେଇଲି ଅଙ୍କଲ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ  କବାଟ ପାଖରେ ଦେଖିଲେ ସେତେବେଳେ ମାମା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଥିଲା ତାପରେ ସେ ତା ପୂଜା ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଲା ସେ ଯେତେବେଳେ ଆସିଲା ଆମେ ସେଇଠୁ ଡ୍ରଇଂ ରୁମକୁ ଗଲୁ ହେରି।ମୋ ମାମାର ଗଢନୀ ହଉଚି ଦୁଧ ୩୬ ଅଣ୍ଟା ୩୨ ଗାଣ୍ଡୀ ୩୪ ସେଦିନ ସେତିକି ଦେଖିଲା ପରେ ଆମେ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲୁ ସେଠୀ ଅଙ୍କଲକୁ ଦେଖିଲ ଅଙ୍କଲ ହସିଲେ ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ତ ମୋତେ ବ୍ଲିଫିଲ୍ମ୍ ଦେଖିବାକୁ ଦବ ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ହଁ ତୋ ଇଛା ହେଲେ ଦେଖିବୁ।ସେଦିନ ପରଠୁ ସପ୍ତାହକୁ ୨/୩ଥର ଅଙ୍କଲ ଆସିକି ମାମା ସନ୍ଧ୍ୟା ଦେବା ଆଗରୁ ଆସନ୍ତି ଆଉ ମାମା ଲୁଗା ବଦଳେଇବା ଦେଖନ୍ତି।

ଥରେ ରବିବାର ଅଙ୍କଲ ମୁଁ ବସି ବ୍ଲୁଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲୁ ଆମେ ଦିଜଣ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଥିଲୁ ଅଙ୍କଲ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ଧିରେ ହଲାଉଥନ୍ତି ।ମୁଁ କହିଲି ଅଙ୍କଲ ଗୋଟେ କଥା କହିବି ସେ କହିଲେ ହଁ କହୁନୁ ମୁଁ କହିଲେ ତମେ ମାମା ସହ ଏମିତି କରୁନ ଅଙ୍କଲ କିଛି କହିଲେନି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ମୋର ବହୁତ୍ ଇଚ୍ଛା ତମେ ମାମାକୁ କୁକୁର ଭଳି ଗୀହ ।ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ତୋ ମାମାକୁ ଗେହିବାକୁ ମୋର ବହୁତ୍ ଇଛା କିନ୍ତୁ ସେ କଣ ଦବ ମୁଁ କହିଲି ସେ ଦବନି କିନ୍ତୁ ତମେ ଥରେ ଜବରଦସ୍ତି ତାକୁ ଗିହଁ ତାପରେ ତାକୁ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିକି ଗେହିବ ଦେଖିବ ସେ ମନକୁ ଦବ ।ସେ କହିଲେ କେମିତି ମୁଁ କହିଲି ସନ୍ଧ୍ୟା ଦେବା ବେଳେ ଘରେ କେହି ରହୁ ନାହାନ୍ତି ସେ ଯେତେବେଳେ ଲୁଗା ବଦଳାଉଚି ତମେ ପଶିକି କରିବ ସେ କହିଲେ କିଛି ହବନି ତ ମୁଁ କହିଲି ସେ ନିଜ ଇଜ୍ଜତ୍ ପାଇଁ କାହାକୁ କିଛି କହିବନି ତାପରେ ତମେ ସବୁ ବେଳେ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିକି କରିବ ।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆସ ମୁଁ ମାମାକୁ ମିଛରେ କହିକି ବାହାରକୁ ଯିବି ତମେ ସେତେବେଳେ ପଶି ଯିବ ମୁଁ ଅଲଗା ରୁମରେ ଲୁଚି ଯିବି ତାପରେ ତମେ କରିବ ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ହଉ।

ଭସାଣି ରେ ଭାଇ ମୋ ବିଆ ଦୁଆର ଫିଟେଇଲା – Odia Sex Story

ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୁଁ ମାମାକୁ କହିଲି ମୁଁ ବାହାରେ ବୁଲିକି ଆସୁଚି ମାମା କହିଲା ହଉ ଯା ମୁଁ ଗଲି ଆମ ଅଲଗା ରୁମରେ ଲୁଚିଲି ।କବାଟ ଖୋଲା ଥିବାରୁ ଅଙ୍କଲ ଆସିଲେ ଆଉ କବାଟ ଧୀରେକି ଦେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମାମା ଲୁଗା ବଦଳେଇବା ଦେଖିଲେ ମାମା ଯେତେବେଳେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବାଥରୁମକୁ ଧୋଇ ହେବାକୁ ଗଲା ଅଙ୍କଲ ଭିତରେ ପଶିଲେ ମୁଁ ଚୁପ୍ କି ସେ ରୁମରୁ ବାହାରି ମାମା ବେଡ଼ରୁମ ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ କବାଟ କଣରେ ଠିଆ ହେଲି ସେତେବେଳେ ଅଙ୍କଲ ଖଟରୁ ମାମା ଚଡ଼ିକୁ ଆଣିଲେ ଆଉ ସୁଙ୍ଗିଲେ ।ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ବାଥରୁମ୍ ଆଡ଼େ ଗଲେ ବାଥରୁମ୍ ଭିତରେ ମାମା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଧୋଇ ହଉଥିଲା ଯୋଉଟା ମୁଁ ଦେଖି ନ ଥାଏ ଛାତି ଧକ୍ ଧକ ହଉ ଥାଏ।ଅଙ୍କଲ ବାଥରୁମ୍ ଭିତରେ ପଶିଗଲେ କଣ ହଉଚି କିଛି ଦେଖି ହଉଚି ନ କଣ କଥା ହଉଛନ୍ତି ଶୁଣା ଯାଉଚି ବସ ଏତିକି ଜାଣିଚି ମୋ ମାମା ଆଜି ଗୋଟେ ପତିବ୍ରତା ହିନ୍ଦୁ ନାରୀକୁ ଜଣେ ପଠାଣ ଗେହିଁକି ତା ପବିତ୍ରତାରେ କଳଙ୍କ ବୋଳିବ ଯୋଉ ଥିରେ ତା ପୁଅର ହାତ ଅଛି।

ପାଖାପାଖି ୧୦ମିନିଟ୍ ଯାଇଁ ସେ ଦିଜଣ ବାଥରୁମ୍ ଭିତରେ ନା କିଛି ଶୁଣା ଯାଉଚି ନା କିଛି ଦେଖା ଯାଉଚି ଭିତରକୁ ଯାଇକି ଦେଖିବାକୁ ଭି ସାହସ ପାଉନି ବାସ କଣ ହଉଚି ଜାଣିବାକୁ ମନ ବ୍ୟଗ୍ର ହଉ ଥାଏ ।ଏମିତି ଆଉ ୨/୩ମିନିଟ୍ ପରେ ସେ ଦିଜଣ ବାହାରିଲେ ମାମା ମୁଁହ ଡର ଡର ଲାଗୁଥିଲା ଅଙ୍କଲ ଜବରଦସ୍ତି ମାମାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇଲେ ମାମା ବୋଧେ ବିରୋଧ କରିବା ଛାଡି ଦେଇଥିଲା ।ମାମା ଖଟରେ ଚିତ୍ ହେଇ ଶୋଇଲା ଅଙ୍କଲ ମାମା ଗୋଡ଼ରୁ ଚୁମା ଦେଇ ଦେଇ ଗଲେ ମାମା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲେ ଆଉ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲେ ମାମା ଆଖି ବନ୍ଦ କରିକି କାନ୍ଦୁ ଥିଲା ତା ଆଖିରୁ ଧିରେ ଧିରେ ଲୁହ ଝରୁ ଥାଏ କିନ୍ତୁ ଅଙ୍କଲ ତାଙ୍କ କାମରେ ଲାଗି ଥାନ୍ତି।ଅଙ୍କଲ ୫ମିନିଟ୍ ଆଙ୍ଗୁଟିରେ ଗେହିବା ପରେ ବୋଧେ ମାମାର ଟିକେ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା ତା ବିଆରେ ବହୁତ୍ ବାଳ ଯୋଗୁ ଜଣା ପଡ଼ିଲାଣି କିନ୍ତୁ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ବାହାର କରି ଚାଟିଲେ ଆଉ ତାପରେ ବିଆକୁ ଦିହାତରେ ମେଳେଇକି ବିଆରେ ମୁଁହ ପୁରେଇ ଦେଲେ ଆଉ ବିଆ ଚାଟିଲେ ମାମା ତା ଦିହାତକୁ ଜୋରେ ବେଡସିଟକୁ ଯାବୁଡ଼ିକି ଧରି ଥାଏ।

ପାଖାପାଖି ୧୦ମିନିଟ୍ ଚାଟିଲା ପରେ ଅଙ୍କଲ ଉଠିଲେ ଆଉ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଲେ ମାମା ଦିଗୋଡ ମଝିରେ ଆଣ୍ଠେଇକି ବସିଲେ ମାମା ମଧ୍ଯ ତା ଦିଗୋଡ଼ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇ ଥାଏ ।ଅଙ୍କଲ ବାଣ୍ଡକୁ ମାମା ବିଆରେ ଘଷିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲେ ଅଧା ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ପଶିଗଲା କଷ୍ଟରେ ମାମା ପାଟିରୁ ଆଃ ବାହାରି ଗଲା ।ଅଙ୍କଲ ଏବେ ମାମା ଉପରେ ଶୋଇଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲେ ପୁରା ବାଣ୍ଡ ପଶିଗଲା ମାମା ମୁହଁରୁ ଜଣା ପଡୁ ଥାଏ ଏତେ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ କେବେ ନେଇନି ମୁଁହ ନାଲି ପଡି ଯାଇଥିଲା ଅଙ୍କଲ ଧିରେ ଧିରେ ଗେହିଲେ ମାମା ଗୋଟେ ମୂର୍ଦାର ପରି ଶୋଇ ଥାଏ ।ମାମା ବିଆ ସନ୍ଦୀକୁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ମାମା ବିଆ ଆଉ ଅଙ୍କଲଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଫେଣ ହେଇ ଯାଇଥାଏ ପୁରା ରୁମ୍ ଥପ ଥପ ଶବ୍ଦ ଶୁଣା ଯାଉଥାଏ।ମାମା ଆଉ ଅଙ୍କଲ ପୁରା ଝାଳରେ ବୁଡ଼ି ରହିଥାନ୍ତି ପାଖାପାଖି ଅଧଘଣ୍ଟା କାଳ ଅଙ୍କଲ ମାମାକୁ ନନଷ୍ଟପ୍ ଗେହିଲେ ତା ଭିତରେ ମାମା ଜମା ପାଟି କରିନି ବାସ୍ ଖାଲି ଚିଟ ହେଇ ଶୋଇ ଥିଲା ଗିହଣାର ଅଧାରୁ ବୋଧେ ତା କାନ୍ଦ ବନ୍ଦ ହେଇ ଯାଇଥିଲା ।

ଶେଷ ୫ମିନିଟ୍ ଅଙ୍କଲ ବହୁତ୍ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଲେ ମାମା ଦିହାତରେ ବେଡସିଟ୍ କୁ ଜୋରେ ଜାବୁଡ଼ିକି ଧରି ଥିଲା ଆଉ ପ୍ରତି ସଟରେ ମାମା ପାଟିରୁ ଆଃ ଆଃ ବାହାରୁ ଥିଲା ।ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ମାମା ଉପରେ ଠିଆ ହେଲେ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରି ହଲେଇଲେ ସବୁ ଯାକ ବୀର୍ଯ  ପିଚକାରି ପରି ବାହାରି ମାମା ଉପରେ ପଡ଼ିଲା ।ମାମାର ଦୁଧ ପେଟ ସାରା ବହୁତ୍ ସାର ବୀର୍ଯ ପଡ଼ିଥିଲା ମାମା ସେମିତି ବେଡ଼ରେ ଶୋଇଥିଲା ତାପରେ ଅଙ୍କଲ ବାଥରୁମ୍ ଗଲେ ଆଉ ଧୋଇ ହେଇ ଆସିଲେ ନିଜ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଲେ ।ତାପରେ ମାମା ପାଖରେ ବସିଲେ ଆଉ ମାମା ଚୁଟିକୁ ଜୋରେ ଟାଣିକି ମାମା ଓଠ ରେ ଓଠ ଦେଇ ଚୁଚୁମିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ଦଳିଲେ ଶେଷରେ ବିଆରେ ଟିକେ ହାତ ମାରିଲେ ଆଉ ମାମାର ଚଡ଼ି ବ୍ରା ଆଉ ଶାଢ଼ୀ ସାୟା ବ୍ଲାଉଜ ଧରିକି କହିଲେ କାଲି ମୋ ଘରକୁ ଆସିଲେ ୟାକୁ ନବ କହିକି ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ମୋତେ ବାହାରେ ଦେଖିକି ଆଖି ମାରିଲେ ଆଉ କହିଲେ ଘରକୁ ଆସେ।

🎧 ଷ୍ଟୋରୀ ପାଠକ ଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ର ମଜା – By Miss Dali – 1

ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଗଲି ସେଠି ସେ ମାମାର ଚଡି ମୋ ହାତରେ ଦେଲେ ମୁ କହିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା ମାମାକୁ କରିବାକୁ ସେ କହିଲେ ଏମିତିକା ଟାଇଟ୍ ବିଆ ମୁଁ ବହୁତ୍ ଆଗରୁ କରିଥିଲି ଯାହା କହ ମଜା ଆସିଗଲା ଦେଖିଲୁଟି କେତେ ବୀର୍ଯ ବାହାରିଲା।ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଅଙ୍କଲ ମାମା ପୁରା ତମ ପାଣିରେ ଗାଧେଇ ପଡ଼ିଲା ମୁଁ କହିକି ଅଙ୍କଲ କାଲି କଣ ମାମା ଆସିବ ।ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ସେ ଯେମିତି ଆସିବ କେହି ଆସିବେନି ଆଜିର ଗିହଁଣା ପରେ କାଲି ସେ ନିଶ୍ଚୟ ଆସିବ ଆଗ ଟିକେ ଟିକେ ସ୍ୱାଭିମାନ ଦେଖାଇ ହବ କିନ୍ତୁ କଲି ପରଠୁ ସେ ନିଜେ ଚଡ଼ି ଖୋଲିକି ବିଆ ଦେଖେଇବ ।

Odia Sex Stories

ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି କାଲି ଆସିଲେ ମାମାକୁ ବ୍ଲୁ ଫିଲ୍ମ ପରି ବାଣ୍ଡକୁ ଚଟେଇବ ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ମୁହଁରେ ପକେଇବ। ଅଙ୍କଲ କହିଲେ ହଉ କାଲି ଦେଖେ କଣ ହଉଚି ତାପରେ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲି ସେତେବେଳେ ମାମା ନର୍ମାଲ ପରି ବେବହାର କରୁଥିଲା ତାପରେ କଣ ହେଲା ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ରେ କହିବି ରହିଲି ନମସ୍କାର ଆଉ ନିଜର ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ।