Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ଭାଇର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଗେହିକି ତା ବିଆ ଫଟେଇଲି

ହାଏ ସାଙ୍ଗମାନେ ମୁଁ ରାଜୀବ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ଗୋଟେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି କହିବାକୁ ଯାଉଛି I ଘଟଣାଟି ୨୦୧୮ ବେଳର ମୋ ଭାଇ ଆନ୍ଧ୍ରର ଗୋଟେ ବ୍ୟାଙ୍କରେ ନୂଆ କରି ଜବ ପାଇଥାନ୍ତି I ପ୍ରଥମ ଜୋଇନିଙ୍ଗ ପାଇଁ ସେ ସକାଳୁ ଆନ୍ଧ୍ର ଯିବା ପାଇଁ ବାହାରିଲେ ମୋ ବୋଉ ମୋତେ ତାଙ୍କୁ ବାଲେଶ୍ଵର ଷ୍ଟେସନରେ ଛାଡିଦେବା ପାଇଁ କହିଲା ମୁଁ ମଧ୍ୟ ରେଡି ହେଇକି ବାହାରିଗଲି ଆମେ ପ୍ରାୟ ୧୦.୩୦ରେ ରେମୁଣାରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ ଭାଇ ସେଠାରେ ଗାଡି ରଖିବାକୁ କହିକି କାହାକୁ ଗୋଟେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଭାଇଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରଶ୍ମି ଆସିଲେ ଏବଂ ଆମ ସହିତ ବାଇକରେ ବସି ବାଲେଶ୍ଵର ଗଲେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଭାଇ ମୋତେ ସିନେମା ହଲରେ ଛାଡିଦେଇ ତୁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥା ଆମେ ରଶ୍ମି ସହିତ ଚାନ୍ଦିପୁର ଯାଉଛୁ ଆସିଲେ ବାଇକ ନେଇକି ଘରକୁ ଫେରିବୁ I

ମୁଁ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ଗଲି ଆଉ ସେମାନେ ଚାଲିଗଲେ I ପ୍ରଥମେ ମୋ ଭାଉଜ(ରଶ୍ମି) ବିଷୟରେ କହୁଛି ଗୋରା ତକତକ ଦେହ ଯେମିତି ଗୋଟିଏ ଚାଉଳରେ ଗଢା ପତଳା ଦେହ ଆଉ ସାରୁଅଣ୍ଟା ଆଉ ବଡ ବଡ ଦୁଇଟି ପୁରା ଗୋଲ ଗୋଲ ଦୁଧ ଦେଖିଲେ ଖାଲି ଗେହିବାକୁ ମନ ହୁଏ I ଡେରି ନକରି କାହାଣୀ ଉପରକୁ ଆସିବା ସେମାନେ ୩.୩୦ରେ ବେଳକୁ ଫେରିଆସିଲେ ମୁଁ ଭାଇଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଇଆସିଲି ଭାଇ ମୋତେ ରଶ୍ମିକୁ ତାଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡିବାକୁ କହିଲେ ମୁଁ ଭାଉଜ(ରଶ୍ମି)ଙ୍କୁ ନେଇକି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବାକୁ ବାହାରିଲୁ ଜଷ୍ଟ ରେମୁଣା କ୍ରସ କଲାପରେ ବହୁତ ଭୀଷଣ  ଘଡ ଘଡି ସହ ଝଡ ବର୍ଷା ହେଲା.

ବୋଉ ଗିହଣା ର ମଜା 2। ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ପାଖରେ ଥିବା ଗୋଟେ ଦୋକାନ ରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଠିଆ ହୋଇ ରହିଲୁ ସେହି ସମୟରେ ହଟାତ ବିଜୁଳି ମାରିବାରୁ ଭାଉଜ ମୋ ହାତକୁ ଭିଡି ଧରି ମୋ ପାଖକୁ ଲାଗିଗଲେ ତାଙ୍କର ନରମ ଦେହର ଛୁଆଁରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା Iବହୁତ ସମୟ ପରେ ବର୍ଷା ଛାଡିଲା ସେତେବେଳକୁ ଚାରିଆଡେ ଅନ୍ଧାର ହେଇ ଯାଇଥାଏ ମୁଁ ଗାଡି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିକି ଭାଉଜଙ୍କ ଘର ଆଡକୁ  ଯିବାକୁ ବାହାରିଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକ ବହୁତ ଷ୍ଟ୍ରିଟ ସେ ରାତିରେ ଘରକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କୁ ଗାଳି କରିବେ I

ତେଣୁ ସେ ପୁଣି ଉଦଳା ମେସ ଫେରିଯିବେ ବୋଲି କହିଲେ I ପୁଣି କିଛିବାଟ ଗଲା ପରେ ଆହୁରି ବର୍ଷା ହେଲା ପୁଣି ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିଲା ଭାଉଜ ବହୁତ ବେସ୍ତ ହେଇ ପଡିଲେ ବର୍ଷା କମିବାର ଚାନ୍ସ ନଥିଲା ସେତେବେଳେ ଭାଇ ଭାଉଜଙ୍କୁ କଲ୍ କରିଲା ଭାଉଜ କଲ କୁ କାଟିକି ମେସେଜ କରିକି କହିଲେ ଯେ ଘରେ ଅଛନ୍ତି କଥା ହେଇପାରିବେନି ବୋଲି ଭାଇ ମଧ୍ୟ ଗୁଡ ନାଇଟ ମେସେଜ କରିଲେ I ବର୍ଷା ଟିକେ କମିବାରୁ ଗାଡି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିକି ବର୍ଷା ବର୍ଷା ଗାଡି ନେଇ ଚାଲିଲୁ କିଛି ବାଟ ଗଲାପରେ ଭାଉଜ କହିଲେ ରାତି ୮ ହେଲାଣି ମେସ ଗେଟ ବନ୍ଧ ହେଇ ଯାଇଥିବ I

ଭାଉଜଙ୍କର କଥା ଶୁଣିକି କେଏନ କରିବି ବୋଲି ଭାବୁଥିଲି ସେଇ ସମୟରେ ବାପାଙ୍କର କଲ ଆସିଲା ସେ କହିଲେ ବୋଉ ସହିତ ମାମୁ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ଜେଜେଙ୍କର ଦେହ ବହୁତ ଖରାପ ତେଣୁ ସେମାନେ ସେଇଠି ରହିବେ I ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ଚାଲ ଆମଘରକୁ ଯିବା ତାହାଲେ ବାପା ବୋଉ ଘରେ ନାହାନ୍ତି ବୋଲି କହିଲି ସେ ଟିକେ ଭବିଲା ପରେ ହଁ କହିଲେ I ବାଟରେ ଗୋଟେ ହୋଟେଲ ରୁ ଖାଇବା ନେଇକି ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ ଘରେ ଯାଇକି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କରିବାପାଇଁ ଭାଇର ଗୋଟେ ହାପ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ଗୋଟେ ଟିଶାର୍ଟ ଦେଲି ଡ୍ରେସ ଚେଞ୍ଜ କଲାପରେ ଭାଉଜଙ୍କ ବଡ ଦୁଧକୁ  ଦେଖିକି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ଅସମ୍ଭାଳ ହଊଥାଏ ବଧେ ସେ ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲେ  I

ଖାଇସାରିବା ପରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ବାପା ବୋଉଙ୍କ ରୁମ ରେ ଶୋଇବାକୁ କହିଲି ଆଉ ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ଆସିକି ଶୋଇଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋ ରୁମ କୁ ଆସିଲେ ଆଉ ଏକା ଶୋଇବାକୁ ଡର ଲାଗୁଛି ବୋଲି କହିଲେ ମୋ ରୁମ ରେ ଶୋଇବେ ବୋଲି କହିଲେ ହଉ ତାହାଲେ ମୁଁ ତଳେ ଶୋଇଜିବି ବୋଲି କହିଲି I ସେ କହିଲେ ବେଡ ତ ବଡ ଅଛି ଗୋଟେ ବେଡରେ ଶୋଇଯିବା ମଝିରେ ତକିଆ ଦେଇଦେବା I କିଛିସମୟ ଶୋଇବା ପରେ ମୋର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିବାରୁ ଦେଖିଲି ମୋ ହାତ ଯାଇକି ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖିଛି କିଛି ସମୟ ତାଙ୍କ ନରମ ଦୁଧକୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚିପିଲି ସେ ପୁରା ନିଦରେ ଶୋଇଥାନ୍ତି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ ହେଇଗଲା ମୁଁ ବାଥରୁମ ଯାଇକି ହଲେଇ ଦେଇ ଆସିଲି ଆସିକି ଲାଇଟ ଅନ କରିକି ପୁଣି ଶୋଇପଡିଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ପୁଣି ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇ ଗୋଲ ଗୋଲ  ଦୁଧକୁ ଖୋଲିକି ପାଟିରେ ପୁରାଇ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲି  ସେଇ ସମୟରେ ଭାଉଜ ଉଠିଯାଇ ମୋତେ ପଲଙ୍କ ତଳକୁ ଠେଲିଦେଲେ ସେ ଉଠିଯାଇ ରାଗିକି ରୁମରୁ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଧରିକି ତାଙ୍କୁ ଭିଡି ଧରିକି ପୁଣି ପଲଙ୍କରେ ପକେଇ ଦେଲି I

ପଡୋଶୀ ଜେଜେମା କୁ ନିର୍ଧ୍ୱମ ଗେହିଁଲି

ଭୋକିଲା କୁକୁର ଭଳିଆ ତାଙ୍କୁ ମାଡି ବସିଲି ସେ ଛାଡ ଛାଡ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ କିଛି ନ ଶୁଣିକି ତାଙ୍କୁ ମାଡି ବସିକି ଦୁଧ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଊ ଗୋଟେ ହାତରେ  ତାଙ୍କ ହାପ ପ୍ୟାଣ୍ଟଟାକୁ ଜୋରସେ ତଳକୁ ଟାଣି ବାହାର କରିଦେଲି ସେ ଭିତରେ  କିଛି ପିନ୍ଧି ନ ଥିଲେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଇଥିଲି ତାଙ୍କର ପୁରା ପିଂକ କଲର ଛୋଟ ବିଆ ଗୋଟେ ବି ବାଳ ନାହିଁ ଦୁଧ ଖାଉଖାଉ ବିଆ ରେ ହାତ ମାରିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ପୁରା ରେପିଷ୍ଟ ଭଳିଆ କିଛି ଖାତର ନ କରି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଜିଭ ଲଗେଇକି ଚଟି ବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ କାନ୍ଦିକି  ଛାଟିପିଟି ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ  ତାଙ୍କ ବିଆ ମୋ ଜିଭରେ ଓଦା କରି ସାରିବା ପରେ ମୁ ଡେରି ନ କରିକି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିକି  ଡାହାଣ ହାତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିକି ବିଆରେ ସେଟ କରିଲି.

ସେ କାନ୍ଦିକି ବହୁତ ଜୋରରେ ଛାଟିପିଟି ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରାଇବାକୁ ଦେଲେନି ଆଉ ଦୁଇ ହାତରେ ମୋତେ ଠେଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ ପୁଣି ବହୁତ କଷ୍ଟରେ  ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିକି ବିଆରେ ସେଟ କରିକି ସିଧା ଜୋରସେ ଧୋକା ଦେଲି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବିଆକୁ ଚିରିକି ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା ସେ ପାଟି କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇଦେଲି ଯେମିତି ପାଟି କରିପାରିବେନି ବୋଧେ ସେ କେବେ ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡରେ ଗିହା ଖାଇ ନ ଥିଲେ ତାଙ୍କ ବିଆଟା ବହୁତ ଟାଇଟ ଥିଲା  I

ଖୁଡି ସହ ରସ ଲୀଳା

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି ମୋର ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରାଇକି ମସ୍ତ କରିକି ଗେହିଲି ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହଉଥାଏ ସେ କାନ୍ଦୁ ଥାନ୍ତି ମୁଁ ସେମିତି ପାଟିରେ ହାତଦେଇ ଗେହୁଥାଏ ପ୍ରାୟ ୩୦ ମିନିଟ ଗେହିଲା ପରେ ମୋର ବାହାରି ଗୋଲ ସବୁ ବୀଜ ତାଙ୍କ ପେଟରେ ପକେଇ ବାଥରୁମକୁ ପଳେଇଗଲି ତା ପରେ ମୋର ଡରରେ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟିଗଲା I ନିଜକୁ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଲା ଟିଭି ରୁମକୁ ଯାଇକି ବସିଲି ଭାବିଲି କଣ କରିଦେଲି ଭାଇ ଜାଣିଲେ ମୋତେ ଜୀବନରୁ ମାରିଦବ I କିଛି ସମୟ ପରେ ରୁମ କୁ ଆସି ଦେଖିଲି ଭାଉଜ ତଳେ ବିଛାଇ କି ଶୋଇପଡିଛନ୍ତି I

ମୁଁ ଚୁପ ଚାପ ଯାଇକି ବେଡ ରେ ଶୋଇପଡିଲି ଶୋକାଳୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଭାଉଜ ଉଠିକି ତାଙ୍କର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିକି ରେଡି ହେଇଛନ୍ତି I ମୁଁ ଉଠିକି  ମୁହଁ ପୋତି ଦାନ୍ତ ବ୍ରଶ କରିକି ଗାଡି ବାହାର କଲି ରାସ୍ତାରେ ଭାଉଜଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଲି ସେ ମୋ ସହିତ କଥା ହେଲେନି ଟିଫିନି କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମନା କଲେ I

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଉଦଳା ମେସରେ ଛାଡି ଦେଇକି ଆସିଲି I ମୋ କାହାଣୀଟି କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋତେ ଇମେଲ କରିକି ଜଣାନ୍ତୁ.

 [email protected]

ପୁଣି ଆଉ ଥରେ ତାଙ୍କୁ କେମିତି ଗେହିଲି ପରେ କହିବି  I

Related Stories

4.9 8 votes
Article Rating
4.9 8 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mathew
Mathew
6 days ago

Girls for sex msg here [email protected]

error: Content is protected !!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: