ଭାଉଜ ଙ୍କର ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି

ନମସ୍କାର। ଆମର ନୂଆ chat ଗ୍ରୁପ join କଲେଣି ନ nahni, ଯଦି join କରିନ , ଏଠାରେ Click କର

ମୁଁ ପ୍ରଶାନ୍ତ।(ମୁନୁ)ଘର ବାମରା ଗର୍ଦ୍ପୁର କେନ୍ଦ୍ରାପଡା।29ବର୍ଷୀୟ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ତଥା ବଳିଷ୍ଠ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ର ଅବିବାହିତ ଯୁବକ।ମୋର ବାପା ବୋଉ ମୃତ।ଦୁଇ ଭଉଣୀ ବିଭାହିତ।ଦୁଇ ଭାଇ ମଧ୍ୟ ବିଭାହିତ।ମୁଁ ଘର ର ସାନ ପୁଅ।ଦୁଇ ଭାଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଲଗା ଘର କରି ରହୁଛନ୍ତି।ମୁଁ ମୋ ସାନ ଭାଇ ଭାଉଜ ଙ୍କ ପାଖରେ ରୁହେ।ମୁଁ ଆଜିକୁ ଦଶ ବର୍ଷ ହେଲା

କେରଳ ଏବଂ ପରେ ସୁଦୂର ସାଉଦୀ ଆରବ ଚାଲିଯାଇଥିଲି।ଭଲ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ କଲି।ମୋ ସାନ ଭାଉଜ ମୋତେ ବାରମ୍ବାର ଫୋନ କରି ଘରକୁ ଡାକିବା ପରେ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲି।ଭାଉଜ ମୋତେ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଲେ ଯେ ଘର ଠାରୁ ଛ କିଲୋମିଟର ଦୂର ଏକ ବଜାର ନିକଟରେ ଦୋକାନ ଦୁଇ ଭାଇ ମିଶି କରିବା ପାଇଁ।

🎧 ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗର ଗାଣ୍ଡି ଚାଟିଲି।

ମୁଁ ରାଜିହେଲି।ମୁଁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଦୋକାନ ରେ ରୁହେ।ଭାଇ ଘରେ ରୁହେ।କେବଳ ମୋ ପାଇଁ ଖାଇବା ଆଉ କିଛି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାଇ କରେ।ଦୋକାନ ର ଲାଭ କୁ ଉଭୟ ବାଣ୍ଟି ନେଉ।ମୁଁ ମୋ ଲାଭାଂଶ ରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ମୋ ଭାଉଜ ଙ୍କ ହାତକୁ ଦେଇଦିଏ।ଇଏ ହେଉଛି ଆମର ପାରିବାରିକ କଥା।ମୋ ଭାଉଜ ଙ୍କର ନାଁ ରଞ୍ଜିତା(ଛଦ୍ମନାମ)।ବୟସ 34 ବର୍ଷ।ଶ୍ୟାମଳ ଵର୍ଣ୍ଣ ଦେଖିବା କୁ କିନ୍ତୁ ସୁନ୍ଦର।ଟିକିଏ ଦେଙ୍ଗି ଆଉ ସାମାନ୍ୟ ମୋଟୀ।ଦୁଧ ଦିଟା ପୁରା ଲମ୍ବା ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା ଦି କିଲୋ ଓଜନ ର ହେବ।

38 ସାଇଜ଼।34 ସାଇଜ଼ ଅଂଟା।ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଦିଟା ଭାରି ଲୋଭନୀୟ।42 ସାଇଜ଼ ର ବିଶାଳ କାୟ ଗାଣ୍ଡି।ମୋ ଭାଇ ନାଁ ପ୍ରଦୀପ(ଛଦ୍ମନାମ).ସେ ଟିକିଏ ଓଲା ବୋକା ଆଉ ଦୁର୍ବଳ ଶରୀର  ର ଲୋକ।ଭାଇ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଭିତରେ ସବୁବେଳେ କଳି ଆଉ ଝଗଡା।ଉଭୟ ଙ୍କ ଭିତରେ ଠିକ ଭାବେ ପଡେନାହିଁ।ଭାଇ ସବୁବେଳେ ମନ ଦୁଃଖରେ ରୁହେ।ମୋତେ ଟିକିଏ ଅଡ଼ୁଆ ଲାଗେ।କିନ୍ତୁ ଭାଉଜ ମୋ ସହିତ ଖୁସି ମିଯାଜ ରେ ସବୁବେଳେ ରୁହନ୍ତି।

ଖୋଲା ଖୋଲି ହସଖୁସିରେ କଥା ବାର୍ତ୍ତାକରନ୍ତି।କଥା ବାର୍ତା ବେଳେ ଦେହ ରୁ ଲୁଗା କାନି ଖସି ଦୁଧ ର ମଝି ଫାଙ୍କ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଏ।ସେ ତାକୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଘୋଡେଇ ପକାନ୍ତି।ଆଉ କଥା ବୁଲାଇ ଦିଅନ୍ତି।ବେଳେ ବେଳେ ମୋ ଦେହରେ ନିଜ ଦେହ କୁ ଘଷି ଦିଅନ୍ତି।ଆଉ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦୁଧକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ଚାଲିବାର ଅଭିନୟ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି।କିନ୍ତୁ ମୋ ନିଜ ଭାଉଜ ହୋଇଥିବା ରୁ ମୁଁ କିଛି କରି ପାରେନାହଁ।ମନ ରେ ଭୟ ରୁହେ।ଭାଉଜ ମାଆ ସମାନ।ଦିନେ ଭାଉଜ ଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ ଭାଇ ଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ କଳି ଝଗଡା ର କାରଣ ପଚାରନ୍ତେ ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ତୁମେ ବିଭା ହେଲେ ତୁମ ସ୍ତ୍ରୀ ଆସିଲେ ତୁମେ ସବୁ ଜାଣିପାରିବ।ଆଉ ସେ ତୁମକୁ ସବୁ ବୁଝାଇଦେଵ।ଏତିକି କହି ସେ ଚାଲିଗଲେ।

ସାନ ଭାଇ ମୋର ମୋ ବିଆ ଚାଟିଲା

ମୁଁ ବୁଝି ଅବୁଝା ରହିଲି।ଦିନେ ଭାଉଜ ମୋତେ ଘରକୁ ଆସିବା କୁ ଫୋନ କଲେ।ଆଉ କହିଲେ ଭାଇ ଦୋକାନ ରେ ରହିବେ।ତୁମେ ଘରକୁ ଖାଇବା କୁ ଆସିବ।ଭଲ ରୋଷେଇ ହେଇଛି।ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କ କଥା ମାନି ଦିନ ଗୋଟାଏ ବେଳକୁ ଘରକୁ ଗଲି।ଭାଉଜ ମୋତେ ଦେଖି ଭାରି ଖୁସି।ମୋ ପାଇଁ ଭଲ ରୋଷେଇ କରିଥିଲେ।ଖାଇସାରି ମୋତେ ବିଶ୍ରାମ ନେବା କୁ କହିଲେ।ସବୁବେଳେ ଦୋକାନ ରେ ବିଶ୍ରାମ ପାଉନ।ଆଜି ଘରକୁ ଆସିଛ।ଟିକିଏ ବିଶ୍ରାମ ନିଅ।

ମୁଁ ଶୋଇବା ରୁମକୁ ଗଲି ବିଶ୍ରାମ ନେଲି।ଭାଉଜଙ୍କ ର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଛୋଟ ଝିଅ।ସ୍କୁଲ ଯାଇଥାଏ।କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲେ।ମୋ ପାଖରେ ବସି ଲେ।ହସ ହସ ମୁଂହ।ସେକ୍ସି ଭରା ବଦନ।ହାତକଟା ବ୍ଲାଉଜ କୁ ପିଠିପଟ ପୁରା ମେଲା।ଅଂଟା ପେଟ ସବୁ ଖୋଲା।ସତ ରେ ସେଦିନ ଭାଉଜ ଟିକେ ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ଲାଗୁଥାନ୍ତି।ମୋତେ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ହସି କହିଲେ ଆଜି ଖାଇବା କିପରି ଲାଗିଲା।ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଭଲ ରୋଷେଇ ହେଇଥିଲା।ଭାଉଜ କହିଲେ ସତ କହୁଚ।ମୁଁ ତୁମ ରାଣ।ସତ କହୁଛି।ଭାଉଜ କହିଲେ ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ ମୁନୁ।

ମୋର ଆଜି ଭାରି ମନ ଥିଲା ତୁମକୁ ଟିକିଏ ଭଲ ରୋଷେଇ କରି ଖାଇବା କୁ ଦେବା ପାଇଁ।ମୁଁ କହିଲି ସତ କହୁଚ ଭାଉଜ।ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତୁମ କୁ ଭାରି ଭଲପାଏ।ଭାଉଜ କହିଲେ ମିଛ କଥା।ମୁଁ କହିଲି ତୁମ ରାଣ ପକାଇ କହୁଛି।ଭାଉଜ ମୋ ପାଖକୁ ଲାଗିଗଲେ।ମୋ ଦେହରେ ବିଜୁଳି ଖେଳିଗଲା।ଭାଉଜ ମୋ ଉପରେ ଦୁଇ ହାତ ପକେଇ କହିଲେ ମୁନୁ ସତ ରେ କଣ ତୁମେ ତୁମ ଭାଉଜ କୁ ଭଲ ପାଉଚ?ମୁଁ ଟିକିଏ ଡରିଗଲି।କହିଲି ଭାଉଜ ଏକଣ କରୁଛ।?ମୁଁ ତୁମ ଦିଅର।ତୁମେ ମୋ ଭାଉଜ।ମୋତେ ଛାଡ଼।ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମେ ଏଇଲେ କହୁଥିଲ ତୁମେ ମୋତେ ଭଲ ପାଅ ବୋଲି।

ମାଉସୀ ନେଲେ ସାର ଙ୍କ ଠାରୁ ମଜା

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ମୁଁ ତୁମ କୁ ଭଲପାଏ।କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଯାହା କରୁଛ ମୋତେ ଠିକ ଲାଗୁନି।ଭାଉଜ ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁମା ଦେଲେ ।କହିଲେ କଣ ଅସୁବିଧା ତୁମ୍ଭର ହେଉଛି।ଏତିକି କହି ନିଜ ଛାତି ରୁ ଲୁଗା କାନି ଖସେଇ ଦେଇ କହିଲେ ତୁମେ କଣ ତୁମ ସାମ୍ନା ରେ ମହୁଫେଣା ରୁ ମହୁ ଖାଇବା କୁ ମନ କରୁନାହଁ।?ମୁଁ ପାଟି ଖନୀ ମାରିଗଲା।ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ।ମୋ ହାତ ଆପେଆପେ ଭାଉଜଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ର ପେଟ ପାଖ କୁ ଚାଲିଗଲା।ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ମୋତେ ଡର ମାଡୁଛି।କାଳେ ଆମ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ କିଏ ଜାଣିବ।ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମେ ଡର ନାହିଁ।କେହି ଜାଣିବେ ନାହିଁ ତୁମ ଆଉ ମୋ ଛଡା।

ମୁଁ କହିଲି ଭାଇ ଜାଣିଲେ?।ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମ ଭାଇ ଗୋଟିଏ ହଡା ବଳଦ ଠୁ ହୀନ।ସ୍ତ୍ରୀ ର ମନ କଥା କିଛି ବୁଝନ୍ତି ନାହିଁ।ସତ କହୁଛି ମୁନୁ ତୁମ କୁ ଦେଖିଲା ପରଠାରୁ ମୁଁ ତୁମ ପ୍ରେମ ରେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛି।ଆଜି ଠାରୁ ତୁମେ ମୋତେ ନିଜର କରିନିଅ।ତା ପ୍ରତିବଦଳ ରେ ଯାହା ତୁମେ କହିବ ମୁଁ ତୁମ କଥା ମାନିବି।ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ଭାଇ ଙ୍କ ଉପରେ ଆଉ ରାଗିବ ନାହିଁ।ଭାଉଜ ମୋତେ କହିଲେ ମୋ ଗେଲ୍ହା ଦିଅର ଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ ମାନିବି।ଆଉ ଭାଇ ଙ୍କୁ କିଛି କହିବି ନାହିଁ।ହେଲେ ମୋ ଗେଲ୍ହା ଦିଅର ଭାଉଜଙ୍କ କଥା ଟିକିଏ ବୁଝିବ।ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲି।

ଭାଉଜ ମୋତେ କବାଟ ହୁକ ଲଗେଇ ଦେବା କୁ କହିଲେ।କାଳେ କିଏ ପଳେଇ ଆସିବ।ମୁଁ ଉଠି ପଡି କବାଟ ହୁକ ଲଗେଇ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି।ଦିଅର ଭାଉଜ କୁଣ୍ଢାକୁଣ୍ଢି ହୋଇ ଗେଲ ହେଲୁ।ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କର ମୁଂହ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଗାଲ କୁ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି।ଭାଉଜ ଆଖିବୁଜି ଆଃ ଆଃ ହେଉଥାନ୍ତି।ମୁଁ ବ୍ଲାଉଜ ମିଶା ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିଲି।ଭାରି ନରମ ବେଳୁନ ଭଳିଆ ଦୁଧ।ଭାଉଜ ଆଃ ଆଃ।ହେଲେ।ଦୁଂହେ ଚିପାଚିପି ଚୁମା ଦିଆନିଆ ଭିତରେ ଉଭୟ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲୁ।ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କର ବ୍ଲାଉଜ ର ବୋତାମ ଖୋଲି ପକେଇଲି।ଦୁଧ ଦିଟା ପଦାକୁ ବାହାରି ଆସିଲା।ମୁଁ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିଲି।ଆଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି।

ନାନୀ ର ଗୋଲାପୀ ବିଆ ଚଟା

ମହୁଫେଣା ଭଳିଆ ଦୁଧ।ଭାଉଜ ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲେ।ତା ପରେ ଭାଉଜ ନିଜ ଦେହରୁ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ପୁରା କାଢ଼ିଦେଲେ।ମୁଁ ଲୁଗା ଟିକୁ ଭାଉଜ ଙ୍କର ପୁରା କାଢ଼ିଦେଲି।ଭାଉଜ ଖାଲି ସାୟା ଦେହ ରେ ରହିଲେ।ଭାଉଜ ମୋ ସର୍ଟ ପ୍ୟାଂଟ କୁ ଓଲ୍ହାଇଦେଲେ।ମୁଁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା।ମୁଁ ଆଉ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେ ରହି ପାରିଲି ନାହିଁ।ଭାଉଜ ଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ି ଗଲି।ଭାଉଜଙ୍କ ସାୟା କୁ କାଢି ପଦା କୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି।ଭାଉଜ ମୋ ହାତ କୁ ଧରି ପକାଇ ଲେ।କହିଲେ ରୁହ ମୁନୁ।ମୋତେ ଲଂଗଳା କରନି।

ଦିନବେଳା।କାଳେ କିଏ ଚାଲି ଆସିବ।ମୁଁ ମୋ ସାୟା କୁ ଟେକି ଦେଉଛି ବାକି ଯାହା କରିବା କଥା ତୁମେ କର।ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ କଥା ମାନି ତାଙ୍କ ସାୟା କୁ ଉପରକୁ ଉଠା ଇ ଦେଲି।ଭାଉଜ ଙ୍କର ମୋଟା ମାଂସାଳ ଜଙ୍ଘକୁ ଚାଟି ପକାଇଲି।ଭାଉଜ ଙ୍କର ଦେହସାରା ଚୁମା ବର୍ଷା କଲି।ଭାଉଜ ପୁରା ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରେଇଲେ।ପାଟି ରୁ ତାଙ୍କର ଆଃ ଆଃ ହେଉଥିବା ଶବ୍ଦ କୁ ଓଠକୁ ଚାପି ପକାଉଥାନ୍ତି।ଭାଉଜ ଙ୍କର ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି।ଭାଉଜ ଙ୍କର ବିଆ ଭିତର ପୁରା ନାଳ ହୋଇଗଲା।ଭାଉଜ ମୋତେ ଟାଣି ପକାଇ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ପକେଇ କହିଲେ ମୁନୁ ମୁଁ ମରିଯିବି।

ମୋତେ ଆଉ କଷ୍ଟ ଦିଅନା।ମୋର ଭାରି କୁଣ୍ଡେଇ ହେଲାଣି।ଜଲଦି ତୁମ ହତିଆର କୁ ପୁରେଇ ଦିଅ।ମୋର ଲୁହା ଛଡ଼ ଭଳି ଟାଣ ହୋଇ ରହିଥିବା ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କର ବିଆ ମୂଳ କୁ ଲଗେଇଲି।ଭାଉଜ ଙ୍କର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ଭିତରେ ମାଡିଦେଲି।ଭାଉଜ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଟେକି ମୋତେ ପୂର୍ଣ ସହଯୋଗ କଲେ।ତାପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲା ଦିଅର ଭାଉଜ ଙ୍କର ପୂର୍ଣ ରାସଲୀଳା।ଭାଉଜ ଙ୍କର ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ କାମୁଡି ବାଣ୍ଡ କୁ ଉପର ତଳ ବିଆ ଭିତରେ କଲି।ବିଆ ଭିତର ଗରମ କୁ ଲାଳୁଆ ରସରେ ଭର୍ତି ହୋଇଥିଲା।ଭାଉଜ ଙ୍କର  ଲଂଗଳା ପିଠିତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡି ଧରି ଭାଉଜ ଙ୍କର ଓଠ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମି ନିର୍ଘାତ ଗେଁହି ଚାଲିଲି।ଭାଉଜ ମୋତେ ଚୁମା ମୋ ଓଠକୁ ଦେଉଥାନ୍ତି।ସତରେ କି ଖୁସି ସେ ବେଳ ର ଅନୁଭବ କରି ହେଉନଥାଏ।ଆମେ ଦୁହେଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରେଇ ବସି ଥାଉ।

ବଡ ଦୁଧ ବାଲି aunty ସହ ବସ ରେ ଗାଣ୍ଡି ଘାସ ଘଷି

ଆମେ ଭୁଲିଯାଇ ଥାଉ ଯେ ଆମେ ଦିଅର ଭାଉଜ ବୋଲି।ପ୍ରବଳ ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରେ ଗିଁହାଁଗେହିଁ ଭିତରେ ମୁଁ ଯେ ଭାଉଜ ଙ୍କର ମୁହଁସାରା ଚୁମା ଦେଇ ଓଦା କରି ପକାଉଥାଏ।ଆଉ ଭାଉଜ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଇ ନିଶ୍ୱାସ ଜୋରରେ ନେଉଥାନ୍ତି।ଘର ସାରା କାଚ ଚୁଡି ର ଝଣ ଝଣ ଶବ୍ଦ କୁ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ର ଶବ୍ଦ ଆଉ ଦିଅର ଭାଉଜ ଚୁମା ଦିଆନିଆ ଶବ୍ଦ ଖୁବ ରୋମାଂଚକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥାଏ।ଭାଉଜ ଙ୍କର ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ମଜା ଲାଗୁଥିଲା।ଭାଉଜ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି ମୁନୁ ମୁନୁ ମୁନୁ ଆଃ ଆଃ ହେଉଥାନ୍ତି।ଜୀବନ ର ପ୍ରଥମ ଗିଁହଣା ବେଶି ସମୟ ରହିପାରିଲା ନାହିଁ।

🎧 – ପୁରୀ ରେ ହେଲା foursome Part-1

ହଟାତ ବାଣ୍ଡରୁ ପିଚକାରୀ ମାରିବା ଭଳି ମୋର ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ୟ ଗରମ ହୋଇ ଭାଉଜ ଙ୍କର ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା।ଭାଉଜ ଙ୍କର ବିଆ ର ଫେଣ ଭଳିଆ ବହଃଳିଆ ରସ ମୋର ଗରମ ବୀର୍ଯ କୁ ଠେଲି ପକାଇଲା ଭଳିଆ ଯେପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥାଏ।ମୁଁ ଉତେଜନା ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି।ଭାଉଜ ଙ୍କର ନରମ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକେଇଲି।ଭାଉଜ ଧୀରେ ଧୀରେ ସାନ୍ତ ଅବସ୍ଥା କୁ ଫେରିଲେ।ଦିଅର ଭାଉଜ ଦୁଧକୁ ମୁଠେଇ ଧରି କିଛି ସମୟ ପଡିରହିଲୁ।ଭାଉଜ ମୋତେ ଠେଲି ଦେଇ ଉଠିବାକୁ ଲାଗିଲେ।ନିଜର ବିଆ କୁ ଗୋଟିଏ କପଡା ଦେହରେ ପୋଛିପକାଇଲେ।

ଆଉ ମୋତେ ଚାହିଁ ମୁରୁକି ହସିଦେଇ କହିଲେ  ମୋ ଗେଲ୍ହା ଦିଅର ଗୋଟିଏ ରସିକ ନାଗର ପାଲଟିଗଲାଣି।ଏତିକି କହି ମୋତେ ଗୋଟିଏ ମସ୍ତ ଚୁମା ଦେଲେ।ଉଭୟ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିପକାଇଲୁ।ତା ପରେ ଭାଉଜ କବାଟ ଖୋଲି ବାହାର କୁଚାଲି ଗଲେ।ମୁଁ ଟିକିଏ ବେଡ଼ ଉପରେ ଶୋଇ ପଡ଼ିଲି।ସଞ୍ଜ ହେଲା।ଭାଉଜ ମୋତେ ଡାକି ଚା ତିଆରି କରି ପିଇବା କୁ ଦେଲେ।ଭାରି ହସ ହସ ମୁଂହ ଆଉ ଖୁସି ରେଭରି ରହୁଥିଲା।ମୁଁ ଚା ପିଇ ସାରି ଭାଉଜ ଙ୍କର ହାତକୁ ଧରି ଟାଣି ଆଣିଲି।ଭାଉଜ କହିଲେ ଆରେ ଏକଣ ହେଉଛି।ଝିଅ ଆର ଘରେ ଅଛି।ତା ଛଡା ସମସ୍ତେ ଆଉ ଟିକିଏ ଘରକୁ ଆସିବେ।

🎧 ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଗପ – ଶୁଣନ୍ତୁ ଶଶୁର ମତେ ଗେହିଂ ଦେଲେ

କିଏ ଦେଖିଲେ କଣ ହେବ।ମୁଁ ଭାଉଜ ଙ୍କ କହିଲି ଭାଉଜ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ଗେଲ କରି ତୁମ କୁ ଛାଡି ଦେବୀ।ଭାଉଜ ଙ୍କର ଓଠ ଗାଲ ଦୁଧ ପେଟ ଅଂଟା ଆଉ ସଭା ଶେଷ ରେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଟେକି ଲଂଗଳା ଗାଣ୍ଡିକି କାମୁଡି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି।ଭାଉଜ ମୋତେ ଠେଲି ଦେଇ କହିଲେ ଦୁଷ୍ଟ କୋଉଠି କାର।ଛାଡ଼ ମୋତେ।ସତ ରେ ସବୁବେଳେ ଦୁଇ ପ୍ରହର ବେଳ କୁ ଦିଅର ଭାଉଜ ଗୋଟିଏ ରୁମରେ ଲଂଗଳା ହୋଇ ଖୁବ ମଜା ନେଉଥାଉ।ଭାଇ ଟିକିଏ ମଧ୍ଯ ସୁରାକ ପାଇଲା ନାହିଁ।

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here

ଆମର ନୂଆ chat ଗ୍ରୁପ join କଲେଣି ନ nahni, ଯଦି join କରିନ , ଏଠାରେ Click କର