ମଧୁ ଆଣ୍ଟିର ଲାଳୁଆ ବିଆରେ ମୋର କଞ୍ଚା କଦଳୀ ପୁରେଇ ଘପାଘପ କରିଲି

Hello guys, ମୋର ନାମ ସୌରଭ ମୁଁ ପୁଣି ଥରେ ମୋ ମାଇଁର sex କାହାଣୀ ଆଗକୁ ବଢେଇବାକୁ ଯାଉଛି, ମୋ ମାଇଁର ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପୂର୍ବ କାହାଣୀ ଆଣ୍ଟି ରାତିରେ ତାଙ୍କ boyfriend ସହିତ sex ଲୀଳା ପଢନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ କି ଆପଣ ସବୁ ଜାଣି ପାରିବେ,

ମୁଁ ପୂର୍ବ କାହାଣୀରେ କହିଥିଲି ଯେ ଦୀପକ ମାଇଁଙ୍କୁ ରାତି ସାରା ଗେଇ ଗେଇ ଶେଷରେ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବୀଜ ସବୁ ଛାଡିକି ମାଇଁଙ୍କୁ ପୁରା ହାଲିଆ କରିଦେଇଥିଲେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ଯାଏଁ ମାଇଁ ଦୀପକର ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବିଆ ପୂରେଇକି ବସି ରହିଥିଲେ ଆଉ ଦୀପକ ମାଇଁର ଦୁଧକୁ ଚିପୁଡ଼ିକି ଚୁଷୁଥିଲେ ମୁଁ bedroom ବାହାରେ ରହିକି ବହୁତ ଗୁଡ଼ାଏ photo & video କରି ସାରିଥିଲି|

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here

ଦୀପକ- ମଧୁ darling ଆଜି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୁରା କରିଦେଲି କଲି ଏବେଠୁ ତୁମେ ମୋ gf ନୁହଁ ମୋର ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ମୁଁ ତୁମର 2nd ସ୍ୱାମୀ, ମୁଁ ଯେତେ ବେଳେ ଚାହିଁବି ତମେ ତମ ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀକୁ ଭୂଲି ମୋତେ bedରେ ଖୁସି କରିବ|

🎧 ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ସାଙ୍ଗର ଗାଣ୍ଡି ଚାଟିଲି।

ଏତିକି କହିଲା ପରେ ମାଇଁ ଦୀପକର ବାଣ୍ଡରୁ ଉଠିଗଲେ ସେତେବେଳେ ମାଇଁର ବିଆରୁ ଦୀପକର ବୀଜ(sperm) ବୋହିକି bedରେ ପଡିଗଲା ମାଇଁ ଦୀପକ ଆଗରେ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇକି ଛିଡା ହେଇଥିଲେ ଦୀପକ ମାଇଁଙ୍କୁ କୋଳକୁ ଟାଣିକି bedରେ ଶୁଆଇକି ମାଇଁର ନଗ୍ନ ଶରିର ଉପରୁ ମଜା ନେଉଥିଲେ ମାଇଁ ପୁରା ଥକି ଯାଇଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ ସେ ଆଉ bedରୁ ଉଠି ପାରୁନଥିଲେ କିଛି ସମାଜ ଯାଏ ଦୀପକ ମାଇଁ ଉପରେ ଶୋଇକି kiss କରୁଥିଲେ ତ କେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବିଆକୁ ଚାଟୁଥିଲେ ଆଉ 34 sizeର ଦୁଧକୁ ମାଡି ବସି nippleକୁ କାମୁଡି ଥିଲେ| ଦୀପକ ଯିବା ଆଗରୁ ସେ ମାଇଁଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟେ gift ଆଣିଥିଲେ, ତା ଭିତରେ red color front open ବାଲା sexy pushup bra, petticoat, backless blouse ସହିତ ଶାଢୀ ଥିଲା।

ଦୀପକ- ମୁଁ next time ଯେତେବେଳେ ଆସିବି ସେ ରାତିରେ ତୁମେ ଏଇଟା ପିନ୍ଧିକି ଆସିଲେ ତାପରେ ରାତି ସାରା ଆମେ ଆମର 2nd ଚଉଠିରାତି କରିବା|

ଏତିକି କହି ଦୀପକ ତାଙ୍କ dress ପିନ୍ଧିଲେ ଆଉ ମାଇଁଙ୍କୁ କିଛି ପଇସା ଦେଲେ, ଦୀପକ ମାଇଁଙ୍କ bedroomରୁ ବାହାରିବା ଆଗରୁ ମୁଁ ମୋ roomକୁ ଆସିକି ଶୋଇଲା ଭଳିଆ acting କରିଲି ଦୁଇଜଣ ଯାକ ମୋ roomକୁ ଆସିକି ମୁ ସୋଇଛି ନା ଚେଇଁଛି ଦେଖିବା ପାଇଁ ମାଇଁ ଦୀପକ ପଛରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏବେ ଯାଏଁ ସେ କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ ବାସ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ towelରେ ଘୋଡାଇକି ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ| ସେତେବେଳେ ମୋତେ ବି ଇଚ୍ଛା ହଉଥିଲା ମାଇଁର ଛାତିରୁ towelକୁ ଟାଣିକି କାଢି ଦୁଧକୁ ଚାଟିବାକୁ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ଇଚ୍ଛା ଉପରେ control କରିକି ଚୁପଚାପ ସୋଇ ରହିଲି ଦୁଇଜଣ ଯାକ ମୋତେ ଦେଖିକି ମୋ roomରୁ ଚାଲିଗଲେ|

ଦୀପକ ଘରୁ ବାହାରିବା ଆଗରୁ ସେ main door ପାଖରେ ମାଇଁଙ୍କୁ kiss କରିଲା ତାପରେ ସେ ଚାଲିଗଲେ ମାଇଁ କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଲେ towelକୁ ଖୋଲି ଦେହରେ ଲାଗିଥିବା ସବୁ spermକୁ ପୋଛି ପୋଛି ତାଙ୍କ bedroomକୁ ପଳେଇଲେ, ମୁଁ ଏ ସବୁ ଲୁଚିକି bedroomର ଝରକା ପଟୁ ଦେଖୁଥାଏ ମାଇଁ କିଛି ସମୟ ଯାଏ ଖଟରେ ଗଡି ରହିଲେ ଦୀପକର condom ଭିତରେ ଥିବା ସବୁ ବୀଜକୁ| ମାଇଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ sperm ପକେଇଲେ ସେ dressing tableର drawerରୁ ଗୋଟେ ମୋଟା କଣ୍ଟିଆଳି କାଢ଼ିଲେ ତାଉପରେ ଦିପକର condom ପିନ୍ଧେଇକି ପୁଣି ଥରେ ଗରମ ହେଇକି ବିଆରେ ମାରିଦେଲେ, ସେ କଣ୍ଟିଆଳିକୁ ଭିତରକୁ ବାହାରକୁ କରୁଥିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଲା ଯେ କାଶ ଦୀପକ ମୁଁ ତମକୁ college ସମୟରେ sex କରିବାକୁ ଦେଇଥାନ୍ତି ମୁଁ ଏବେ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ତମର ସ୍ତ୍ରୀ ହେଇକି ରହିଥାନ୍ତି|

ମାଇଁ ସେମିତି କରି କିଛି ସମୟରେ ହାଲିଆ ହେଇ ଶୋଇପଡିଲେ, ସେ bed ଉପରେ ପୁରା ଚିତ୍ତ ହେଇକି ଗୋଡ଼ ଫାଡ଼ି ସୋଇଥିଲେ ଯାହାଫଳରେ ମୁଁ ମାଇଁର ୟେ ଅବସ୍ଥା ଦେଖିକି ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ତାଙ୍କ bedroomର କବାଟ ଅଧା ଖୋଲା ଥିଲା, ମୁଁ ଧୀରେ ପଶିକି ତାଙ୍କ bed ପାଖରେ ମୋର trouser କାଢ଼ିଦେଲି ସିଧା ଯାଇ ମାଇଁର ଦୁଇ ଗୋଡ଼ ମଝିରେ ବସି ପଡିଲି ମୁଁ ଦେଖିଲି ଯେ ମାଇଁର ବିଆରେ ଏବେ ଯାଏଁ ସେ ଵାଲା କଣ୍ଟିଆଳି ଅଧା ପଶିକି ଥିଲା ମୁଁ ସେଟକୁ ଧୀରେ କାଢ଼ିଦେଲି|

ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ବହୁତ ସାରା ପାଣି ବାହାରିଲା ମୁଁ ସେତେବେଳେ ମାଇଁର ଯୌବନ ଭରା ଲଙ୍ଗଳା ଦେହକୁ ମୋ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖିକି ଆଉ ସମୟ ନଷ୍ଟ ନ କରି ତାଙ୍କର ଓଦାଳିଆ ବିଆରେ କିଛି ଭାବି ନ ବିଚାରି ମୋର କଞ୍ଚା କଦଳୀ ଭଳିକା ବାଣ୍ଡକୁ ପୂରେଇଦେଲି ଯେତେବେଳେ ମାଇଁର ପାଟିରୁ ହାଲ୍କାରେ ଆଆଃହ ବାହାରିଲା କିନ୍ତୁ ମାଇଁ ଏବେ ଯାଏଁ ପୁରା ନିଦରେ ଥିଲେ, ମୁଁ ସାହସ କରି ମାଇଁର soft, bouncing 34sizeର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଉପରେ ମୋର ହାତ ପକେଇ ଆକ୍ରମଣ କରି ଧୀରେ ଧୀରେ ଦବେଇକି ତାଙ୍କ nipplesକୁ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଲି|

କିଛି ସମୟ ଯାଏଁ ମାଇଁର ବିନା ବସ୍ତ୍ରଵାଲା ଦେହ ସହିତ ଖେଳିଲି ଆଉ ମୁଁ ସ୍ତନକୁ ପାଟିରେ ଶୋଷିକି ତାସାହିତ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇକି selfie ନେଇଗଲି, ଏବେ କଣ ହେଲେ ମାଇଁଙ୍କୁ blackmail କରିବା ପାଇଁ ମୋ ପାଖରେ ସବୁ ପ୍ରମାଣ ମୋର mobileରେ videos & pics ଥିଲା ଯାହା ଫଳରେ ମାଇଁଙ୍କୁ ଗେଇବାଟା ମୋତେ କଷ୍ଟ ନଥିଲା|

ସାନ ଭାଇ ମୋର ମୋ ବିଆ ଚାଟିଲା

ଏବେ ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ ଗେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଲି ପ୍ରଥମେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ବହୁତ କଷ୍ଟ ହେଲା କାରଣ ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ରେ କରି ନପାରି ମାଇଁଙ୍କ ବିଆରେ ରେ ମୋର ପ୍ରଥମ ବୀଜ ସବୁ ଛାଡି ଦେଲି କିନ୍ତୁ ମାଇଁ ହଳିଆରେ ଏବେ ଯାଏଁ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନଥିଲା, ମୁଁ ପୁଣି ଥରେ 10minପରେ ମାଇଁଙ୍କୁ ଗେଇବା ପାଇଁ ready ହେଲି ଏବେ ଟିକେ expert ଭଳିଆ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରିକି ବିଆ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲି 10-15minରେ ମାଇଁଙ୍କ ବିଆ ମୋତେ ଗରମ ଭାଟି ଭଳିଆ ଲାଗିଲା| ମାଇଁଙ୍କୁ କଣ ଲାଗିଲା ନା ଠିକରେ ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲିନି ମାଇଁ ହଠାତ ନିଦରୁ ଉଠିଗଲେ

ମୁଁ ଦେଖିନି ବାସ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରିକି ଆଖି ବନ୍ଦ କରି shot ପରେ shot ମାରିଚାଲିଥିଲି ମୁଁ 2nd ଥର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଝଡ଼ିବାକୁ ଥିଲା ସେ ରାଗରେ ଉଠିଗଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଉଠିବାର ଦେଖିକି ଡରି ଗଲି, ମାଇଁ ମୋତେ ଜୋରରେ 4-5 ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ ଆଉ କାନ୍ଦିକି କହିଲେ ଏମିତି ମୋ ସହିତ କରିବାକୁ ତୋର ସାହସ କେମିତି ହେଲା? ରହ ଏବେ ହିଁ ତୋ ମାମୁଁକୁ କହୁଛି କହି mobile ଧରିକି ମାମୁଁଙ୍କୁ call କରିବାକୁ ଲଗେଇଲେ, ମୁଁ ଏପଟେ ମୋର mobile galleryରୁ ମାଇଁ ଆଉ ଦୀପକର sex video play କରିକି ଦେଖେଇ ଦେଲି|

ମାଇଁ ପୁରା ହେଇକି ଖଟରେ ବସି ପଡିଲେ ଆଉ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ମାଇଁର ଲୁହ ପୋଛୁଥାଏ ସେ ସକେଇ ହେବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧର ହଲିବାର ଦେଖିକି ମୋର ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ ଚୁପ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିକି ତାଙ୍କ ଲୁହ ପୋଛିଲି ଆଉ କହିଲି ଦେଖ ମାଇଁ ତମେ ଅଛ young ଆଉ ମୁଁ ବି ତ young ଆମ ଦୁଇଜଣକୁ ସେ ଗୋଟେ ପ୍ରକାର ସୁଖ ଦରକାର, ତମେ ଦୀପକ ସହିତ କରିଲେ blackmail ହେଇକି ତାଙ୍କଠୁ କେବେବି safe ରହିପାରିବନି ଦୀପକ ପରେ ପରେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ବି ଶୋଇବାକୁ ପଡିବ ଦିନେନା ଦିନେ ମାମୁଁ ଜାଣିବେ ଆଉ ମୋ ସହିତ କରିଲେ ମୁଁ ଏତିକି sure ଯେ ଆମ ଏଇ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ମାମୁଁ କେବେବି ଜାଣି ପାରିବେନି|

ମାଇଁ ମାନିବାକୁ ରାଜି ହଉନଥିଲେ ସେ ଆଉରି କାନ୍ଦୁଥିଲେ କି ହଠାତ ମାମୁଁଙ୍କର call ଆସିଗଲା ମାଇଁ ଚୁପ ହେଇକି call ଉଠେଇକି କଥା ହେଲେ,

ମାମୁଁ- କଣ ହେଲା ଏତେ ରାତିରେ କରିଥିଲ?
ମାଇଁ- ତମକୁ କରୁଥିଲି ତ ସେଠି ପାଇଁ ତମକୁ କରିଦେଇଥିଲି|

ନାନୀ ର ଗୋଲାପୀ ବିଆ ଚଟା

ଦୁଇଜଣ କିଛି ସମୟ କଥା ହେଲେ ପରେ good night kiss ଦେଇକି call କାଟି ଦେଲେ, ମାଇଁ ଏବେ ମୋତେ ବିକଳ ହେଇ ପଚାରିଲେ ତୁ ଏବେ ମୋ ସହିତ କଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚୁ? ମୁଁ ଖୁସି ହେଇକି କହିଲି ତୁମେ ଦୀପକ ସହିତ ଯେମିତି ପୁରା full enjoy sex କରୁଥିଲ ମୁଁ ବି ତମ ସହିତ ଏବେ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚ, ମାଇଁ ଟିକେ କାନ୍ଦିଲା ଭଳିଆ ହେଇ କହିଲେ ତୁ ମୋଠୁ ଛୋଟ ଏମିତି କରିବା ଠିକ ନାହିଁ| ମୁଁ ଟିକେ ରାଗି ଯାଇ କହିଲି ତମେ ମାମୁଁ ନଥିବା ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ପୁଅ ସହିତ ଲୀଳା କରୁଛ ସେଇଟା କଣ ଠିକ?

ମାଇଁ ମୋ କଥାରେ ରାଜି ହଉନଥିଲେ ମୁଁ mobile ଧରିକି ମାମୁଁଙ୍କୁ whatsapp କରିବାରକୁ ଲାଗିଲି, ଦୀପକ ଆଉ ମାଇଁର ମସ୍ତ sex pose ଵାଲା video, pics select କରିଲି ମାମୁଁର no.କୁ send କରିବି ବୋଲି ଧମକ ଦେଲି ମାଇଁ ମୋ କଥା ଶୁଣିକି ଡରିଗଲେ, ସେ ମୋତେ କିଛି ସମୟ ମାଗିଲେ ମୁଁ ଠିକ ଅଛି କହି ମୋର mobile ଧରିକି ମୋର roomକୁ ଆସିଗଲି ମାଇଁ 1hr ଯାଏଁ ବହୁତ ଭାବିଲେ ତାପରେ ପାହାନ୍ତିଆ 4 ବେଳେ ମାଇଁ ମୋର କୁ ଦୀପକ ଦେଇଥିବା hot lingerie ପିନ୍ଦିକି ଆସିଲେ ଆଉ ମୋ ପାଖରେ ଆସିକି ବସିଲେ ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଇସାରାରେ ମୋ ସହିତ କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ଅଛନ୍ତି ଜଣେଇଦେଲେ ମୁଁ ଖୁସି ହେଇ ମାଇଁର ଓଠକୁ kiss କରିଲି ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋର ହାତ ମାଇଁର bra ଉପରକୁ ଆଣିକି braର hook ଢିଲା କରି କାଢ଼ିଦେଲି|

ବଡ ଦୁଧ ବାଲି aunty ସହ ବସ ରେ ଗାଣ୍ଡି ଘାସ ଘଷି

ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ kiss କରିକି seduce କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ମାଇଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୋର ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇକି ଥିଲା ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଦେହରୁ ସବୁ କାଢିକି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲୁ ଆଉ ମାଇଁଙ୍କୁ ମୁଁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ସିଧା ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ମାଇଁ ଖାଲି ସେହି ସମୟର ମଜା ଉପଭୋଗ କରୁଥିଲେ ଆଉ ଆମର ସକାଳ 5 ଯାଏଁ sex କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଚାଲିଲା ତାପରେ ଆମେ ସୋଇକି ସକାଳ 10ରେ ଉଠିଲୁ|

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here