Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମାଇଁ ଙ୍କ ଚୋରା ପିରତି – Odia Sex Story

ମୁଁ କୁମାର ଆଜି ଗୋଟେ ନୂଆ Odia Sex Story ନେଇ ଆସିଛି । ଷ୍ଟୋରୀ ଟା  ମାଇଁଙ୍କ ଉପର । ମାଇଁ ଙ୍କ ନାମ ରେଣୁ ବୟସ ୩୫ ଦେଖିବାକୁ ଗୋରା ରଙ୍ଗ ର  ୩୮ ସାଇଜ ର ବଡ ବଡ ଦୁଧ । ଆଉ ବଡ ଗାଣ୍ଡୀ ତାଙ୍କର ବିଭାଘରକୁ କୁ ଅସି ୭ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ହେଲେ ଗୋଟେ ପିଲା ଛୁଆ ନାହିଁ ତାଙ୍କର ମାମୁଁ ସୁରଟ ରେ ସୂତା ମିଲ ରେ କାମ କରନ୍ତି ୫/୬ ମାସରେ ଥରେ ଆଶାନ୍ତି  ।         

ମାଇଁ ଦିନେ ଘରକୁ ଫୋନ କରି କହିଲେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ମନେ ମୋ ଆଇ ର ପିଣ୍ଡ ଅଛି ଆଉ ଆମକୁ ଯିବାକୁ କାହିକିଁ ନା ମାମୁଁ ଆସିପାରିବେନି ଆଉ ମାଇଁ ହି ପିଣ୍ଡ ପକାନ୍ତି । ବୋଉ କହିଲା ମୁଁ ତ ଯାଇପରିବିନି ହେଲେ କୁମାର କୁ କହୁଛି ସେ ଯିବ। ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ଯିବା ପାଇଁ ମୁ ତ ପରଦିନ ସକାଳୁ ବାହାରି ଆସିଲି ଆଉ ମାଇଁ ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ୍ ଖୁସି ହେଲେ ମାଇଁଙ୍କ ମାଟି ଚାଳ ଘର 2ଟା ଘର ପାଖକୁ କୋଠା ଘର ହେଇଚି ହେଲେ ଛାତ ପଡିନି  ।       

ମୁଁ ଲେମ୍ବୁ ପାଣି ପିଇ ସେ ଖଟ ଉପରେ ଟିକେ ଗଡି ପଡିଲି ଦେଖିଲି ଖଟ ବାଡ଼ା ରେ ଗୋଟେ ବ୍ଲାଉଜ୍ ପଡ଼ିଛି ମୁ ତାକୁ ଆଣି ଶୁଙ୍ଘିଲି ଓଃ ଓଃ କି ଝାଲୁଆ ବାସ୍ନା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାର୍ଡ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ତାକୁ ଶୁଙ୍ଘି କୁ ରଖିଦେଲି କାହିଁକି ନା ଡର ବି ଲାଗୁଥିଲା ମାଇଁ ତାଙ୍କର ରୋଷେଇ ସରି ଅସି ବସି ମୋ ସହ ଗପିଲେ ଆଉ ମୁଁ କାମୁକ ମନ ରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ର କଳ୍ପନା କରୁଥିଲି । ଏମିତି ଗପି ଗପି ସମୟ କେତେ ବେଳେ ୧ ବାଜିଲା ଜଣା ପଡିଲାନି । ମୁଁ ଆଉ ମାଇଁ ବସି ଖାଇଲୁ ମୋଟୀ ଲୋକ ସାଧାରଣତଃ ଚେକା ମାଡ଼ି ବସି ଖାଇପରାନ୍ତିଁ ନାହିଁ ମାଇଁ ତାଙ୍କର ଗୋଡ଼ ଲମ୍ବା ରଖି ଖାଉଥିଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ କୁ ଦେଖିବାର ଲାଗିଥିଲେ ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରୁ  ମୋ ମନ କୁଣ୍ଢେ ମୋଟା ହେଇଯାଇଥିଲା            

ବଡ ଘର ର ପତିବ୍ରତା ବୋହୁ – Odia Sex Story

କହି ସାରିଏମିତି ଗଡପଡ଼ ହେବାକୁ କହିଲେ ମୋତେ ମୁ ସୋଇଛି ମାଇଁ ଅସି ଶୋଇଲେ ହେଲେ ମୁ କିଛି କରିପାରିଲିନି ମନରେ ବହୁତ୍ ଦୁଃଖ ଲାଗୁଥାଏ ମନେ ମାନେ ଭାବୁଥାଏ କାଲି ଆଇ ର ପିଣ୍ଡ କାଲି କିଛି ନ କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବା କୁ ମିଳିବ । ତା ପର ଦିନ ସକାଳୁ  ମାଇଁ  ତାଙ୍କର କୂଅ ମୂଳେ ଜାଇ ଗାଧୋଇବା ରେ ଲାଗିଲେ ମୁ ବ୍ରଶ ନେଇ ଜାଇ ହଜାର ଦାନ୍ତ ଘଷିବା ପାଇଁ ମାଇଁ କହିଲେ ତମକୁ ପାନି କାଢିବା ଆସେ ମୁ ମନ କଲି  ମାଇଁ ଅସି ପାଣି କାଢିବା ପାଇଁ ରସି ରେ ବାଲ୍ଟି ବନ୍ଦୀ ପକେଇଲେ ଆଉ ପାଣି କାଢିବା ରେ ଲାଗିଲେ  ମୁଁ  ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ଓଦା ସାୟା ରେ ସବୁ କିଛି  ସବୁଜଣା ପଡୁଛି ତାଙ୍କ ଦୂଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ ସବୁ କିଛି ମୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ୍ ଅସମ୍ଭାଳ ହେଲାଣି  ମାଇଁ ମୋତେ ପାଣି ଦେଇ କହିଲେ ଯାଅ ସେଥି ବ୍ରଶ କରିବ ମୁଁ ଗାଧୋଇବି ଏଥି ମୁ ପାଣି ଆଣି ଆସିଲି ଆଉ ନିତ୍ୟ କ୍ରମ ସରି ମୁ ରେଡି ହେଇ ବାହାରିଲି ଦୋକାନକୁ ମାଇଁ ଙ୍କ ଲିଷ୍ଟ ଅନୁସାରେ ସାମଗ୍ରୀ ଆଣି ଦେଲି ମାଇଁ ସେଦିନ ଗୋଟେ ଧଳା ନାଲି ଶାଢୀ କୁ ନାଲି ବ୍ଲାଉଜ୍ ଆଉ ଖୋଲା ବାଳ ରେ ଗୋଟେ ସେକ୍ସୀ ମାଇକିନିଆ ଲାଗୁଥିଲେ।                       

ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଇଛା ହେବ ଗେହୀ ଦେବାକୁ ପୁରା ସାକ୍ଷାତ ଗିହାଳିଆ ମାଇକିନିଆ  ଦୁଧର  ସାଇଡି ରୁ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଟାଇଟ୍ ଦୁଧ ବି ପୁର ମସ୍ତ ଦିଶୁଥିଲା । ପଡିଶା ଘରର ର କିଛି ମହିଳା ମାନେ ଅସି ରୋସେଇ କାମ ରେ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ।  ଯାହା ହେଉ ସବୁକିଛି ଭଲରେ ହେଲା ଖାଇବା ପେଇବା ବି ସରିଲା  ଲଷ୍ଟ ଟାଇମ ରେ ଗୋଟେ ଲୋକ ଆସିଲା ଖାଇବାକୁ ମାଇଁ ଦେଖି ଟିକେ ଖୁସି ହେଲେ ଆଉ ତା ପାଖକୁ ଜାଇ ପଚରିଲେ ଏତେ ଲେଟ୍ kn ପାଇଁ କଲ ସେ କହିଲା ମଜୁରିଆ ମୁଁ କାମ ସରିଲେ ସିନା ଆସିବି ଦେଖିବ ପାନି ଲୋକ ତା ଠିକ ଠାକ୍ ଥିଲା  ଲାଗୁଥିଲା କାମ କରି କରି  ସବୁ ଦେହ ତାର ହାର୍ଡ ହେଇଯାଇଛି  ମାଇଁ ତାକୁ ଭିତରାକୁ ଡ଼ାକି ବସେଇଲି ଆଉ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ସେ ଲୋକ ମାଇଁ କୁ ଖାଲି କଲ ବଲ୍ ହେଇ ଦେଖୁଥଏ ଯେମିତି ଖାଇଯିବ ମୋତେ କିଛି ଗୋଟେ ସାନ୍ଧେହ ହେଲା ସେତେ ବେଳେ ମୁ ସେ ଖଟରେ ଗଡୁଥିଲି ।


 ସେ ତଳେ ବସିଛି ମାଇଁ ତାକୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ଲୁଗା ଟିକେ ଖସିଲା ସେ ମାଇ ଙ୍କ ଦୁଧ ଦେଖି ଟିକେ ହସିଲା ଆଉ ମାଇଁ ତାଙ୍କ ଲୁଗ ସିଧା କରି ତାକୁ  ଖାଇବା କୁ ଦେଲେ!  ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ଗୋଟେ କାମ ଅଛି ତମେ ରାଜୁ ଭାଇ ଗାଡ଼ି ନେଇ ଯାଅ ନାନୀ ଘରେ ଦେଇଆସିବ । ମୁଁ  ଗାଡି ନେଇ ଗଲି ମାତ୍ର ୧km ର  ରାସ୍ତା ଥିଲା, ଆସିଲା ବେଳେ ଦେଖିଲା ମାଇଁ ଆଉ ସେ ରାଜୁ ଭଇ ଖଟ ରେ ବସିଛନ୍ତି ସେ ମାଇ ଙ୍କୁ କହୁଛି••••

କଟକୀ ଭାଉଜ ଆଉ ପ୍ଲେ ବୟ – Odia Sex


 ରାଜୁ – ଭାଉଜ ଆଜି ବହୁତ୍ ଭଲ ଦେଖା ଯାଉଚ।

ମାଇଁ – ଅଛା କେତେ ଭଲ ଲାଗୁଛି (ଟିକେ ହସି କି) ।

ରାଜୁ- ଟିକ ତାଙ୍କ ଦେହ ରେ ହତ ମାରି ଆଣି ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛ।ମାଇଁ – ଏତେ ଦିନ ହେଲାଣି ଆସିନଥିଲ ଆଡ଼େ। ମୋ କଥା ମନେ ପଡେନି।ରାଜୁ – kn କରିବି କହିଲ ! ଖଟିଲେ ଖାଇବି ମୋତେ ସମାୟ କାଇଁ । କହି ମାଇ ଙ୍କୁ ଗୋଟେ ଗେଲ କରି ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଦୁଧ କୁ ଚିପି ବରେ ଲାଗିଲା । 

ମାଇଁ- ନାଇଁ !  କହି ଉଥିଲେ ଆଉ କହିଲେ ମୋ ଭଣଜା ଆସିଛନ୍ତି ତମେ  ଗୋଟେ କାମ କର, ମୋ ଧନ ଟା ପରା ରାତିରେ ଆସିବ ସେ କୋଠା ଘର କୁ ମୁ ଯିବି ଯାହା ଇଛା କରିବ ।।କହି ଉଠି ବସିଲେ ।


  ମୁଁ ଧିରେ ଧୀରେ ବାହାରକୁ ଜାଇ ପୁଣୀ ଆସିଲି ଭିତରକୁ ମାଇଁ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ଦେଇ ଆସିଲ କିଏ kn କହିଲେ କି?ମୁଁ ମନା କାଲି ଆଉ ଅସି ବେଡ ରେ ସୋଇ ସେ କଥା ସବୁ ଭାବିଲି କୁ ମାଇଁ ଗୋଟେ ପକା ବେଧେଇ । ବହୁତ୍ ଗଲୁ ଆର ଏମିତି ସବୁ ଭାବି ଅପେକ୍ଷା କାଲି ରତି କି । ରାତିରେ ମାଇଁ ମୋତେ ଦିନର ହେଇଥିବା ଖିରି ଭାତ ଦେଲେ ମୁଁ ଖାଇଲି ଆଉ ସେ ବି ଖାଇଲେ ଆଉ ଆମେ ମିଶି କି ଶୋଇଲୁ ମୋତେ ଟା ନିଦ ହେଉନଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ମାଇଁ ଉଠି ମୋ ଆଡେ ଅନେଇ ଲେ ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ବାହରକୁ ଗଲେ ଆଉ କବାଟ ଆଉଜେଇ ଦେଲେ।             

ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ଯେ ମାଇଁ ବାହରକୁ ଗଲେଣି ମୁ ତାଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଆସିଲି ଆଉ ସେ ଅଧା ତିଆରି କୋଠା ଘର ଭିତରକୁ ଗେଲ, ମୁ ବାହର ପଟୁ ଜାଇ ଦେଖୁଥାଏ!!  ରାଜୁ ଭାଇ ଆଗରୁ ଅସି ଥିଲା •••• 


ରାଜୁ- ଏତେ ଲେଟ୍ kn କଲ ଯେ’ ଭାଉଜ
ମାଇଁ- ଆରେ ସେ ଶୋଇଲା ପରେ ତ’ ଜାଇ ଆସିବି ନା । 
ରାଜୁ- ହେଉ ଆସ ମୋ’ ରାଣ୍ଡି ଭାଉଜ କହି କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲା ମାଇଁ ବି ତାକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲେ।
ମାଇଁ- କେତେ ଦିନ ହେଲାଣି ମୋର ଗଲୁ ହେଉଛି ତୁମର ସେ ଲୁହା ଭଳି ବାଣ୍ଡ କଥା ମାନେ ପଡେ ହେଲେ ତମେ••।।।।
ରାଜୁ – ଅଜି ତୁମର ସବୁ ଗଲୁ ମାରିବି କହି ମାଇଁ ଦେହରୁ ଲୁଗା ଖସେଇ ଦେଇ ଦୁଧ କୁ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଉପରୁ ଚିପିଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଉଜ ଏ ଦୁଧ ପାଇଁ ମୁ ପାଗଳ ।
ମାଇଁ-  ତାଙ୍କ ବ୍ଲାଉଜ୍ ବୋଟମ୍ ଖୋଲି ରାଜୁ ମୁହକୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପର ମାଡ଼ି ଦେଇ କହିଲେ ନିଅ ଯେତେ ପରୁଛ ଖାଇ ମୋତେ ଶାନ୍ତି କର। ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତ ରେ ରାଜୁ ର ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରିଲେ। 
ରାଜୁ- ପାଗଳ ଭଳି ଚିପବାକୁ ଲାଗିଲା’  ଆଉ ଖାଇଲା ! ମାଇଁ ଟିକେ ହା::: ଉଃ::: ଚିତ୍କାର କଲେ ।
ଏବେ ମାଇଁ ରାଜୁ ର ଲୁଙ୍ଗୀ ଟାଣି ଖୋଲିଦେଇ ଟା ଲୁହା ଛଡ଼ ପରି ବାଣ୍ଡ ବାହାରକୁ ବାହାରିପଡ଼ିଲା ମାଇଁ ବାଲିରେ (ତଳେ ବାଲି ପଡ଼ିଥିଲା) ଆଣ୍ଠେଇ ପଡ଼ି କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ପକେଇଲି ଆଉ ଲଲିପପ୍ ଭଳି ପାଟି ଭିତରେ ଖାଇ ଚାଲିଲେ ରଜୁ ମାଇଁ ର ମୁଣ୍ଡ କୁ ଧରି ଗେହୀ ହେଉଥିଲା ସେ ତାଙ୍କ ବାଳ କୁ ଖୋଲି ଦେଲା ଆଉ ବାଳ କୁ ଧରି ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହୀ ଲା  ମାଇଁ ଆନନିଶ୍ଵସି ହେଇ ଯାଉଥିଲେ ।
ରାଜୁ – ଭାଉଜ ତଳେ kn ଗୋଟେ ପାର ନହେଲେ ଗେହିବା ରେ ମଜା ଆସିବନି ମାଇଁ – ନା first’ ତମେ ମୋତେ ଟେକି କୁ ଗିହା ଦିଅ ଯେମିତି ଅଗରୁ ଗେହୁଥିଲ।ରାଜୁ – ହେଉ କହି।

ବୁଣା ଭାଇ ମୋ ବିଆ ରୁ ମାଗେ ପାଣି ବାହାର କଲା

ମାଇଁ ଙ୍କୁ ଧରିଲା ଆଉ ମାଇଁ ତା ବେକ ରେ ହାତକୁ ଛନ୍ଦି ଧରିଲେ ।ଆଉ ରାଜୁ ଟା ହାତରେ ମାଇଁ ର ଗୋଡ଼ କୁ ଟେକି ତା ଅଣ୍ଟା ରେ ଛନ୍ଦିଲା।                 

ହାତରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ସେଟ କରି  ମାଇଁ ବିଆ ମୁହଁରେ ରଖି ମାଇଁ କୁ ନଚେଇ ନଚେଇ ଗେହିଁଲା ଓଃ ଓଃ କି ଦୃଶ୍ୟ ସେ ମୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କୁ ବାହର କରି ହଲେଇବାକୁ ରେ ଲାଗିଲି । ମାଇଁ ପୁରା ମଜି ଯାଇଥିଲେ ଟା ଗିହା ରେ ଗାଣ୍ଡୀ ଉଠେଇ ଉଠେଇ ଗେହୀ ହେଉଥିଲେ । ତା ପରେ ରାଜୁ ମାଇଁ କୁ ତଳେ ଶୁଆଇ ଗେହିଲା ଏମିତି ଜୋରଦାର ଗେହିଁଲା ଯେ ମାଇଁ ଚିଲେ଼ଇ ଉଠିଲେ ଉଁନ——–ahhhh——uhhhhhh—- ଆଉ ଜୋର ଆଃ ଆଃ ଆଉ ଜୋରେ hmmn ମୋ ଧନ ଆହ୍ ଆଃ ଏମିତି କହି ରାଜୁ କୁ କୁଣ୍ଢାଇ ଧରିଲେ ଆଉ  ରାଜୁ ମାଇଁ କୁ ଆଣ୍ଠେଇ ପକେଇ ବିଅ ରେ ମାଡ଼ି ଗେହିଲା ଆଉ ତାଙ୍କ ବାଳ କୁ ଧରି ଟାଣି ଟାଣି ଗେହୀ ଚାଲିଲା ଆଉ ସବୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ମାଇଁ ବିଆ ରେ ଛାଡି ନିସ୍ତେଜ ହେଇ ପଡ଼ି ରହିଲା•••


ମାଇଁ- କଣ ଦମ୍ ବାହାରି ଗଲା । କହି ଉଠି ରାଜୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ପୁଣି ଚୁମିଲା ଆଉ ରାଜୁ ର ବାଣ୍ଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ପୁଣି ଉଠିଲା ।
ରାଜୁ- ଭାଉଜ ତମେ ଗୋଟେ ପରମ ଗେହାଲିଆ ମାଇକିନିଆ କେତେ ଗେହା ଖାଇଲେ ଶାନ୍ତ ହେବ । କହି ମାଇଁ ବିଆ କୁ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିଲା ଆଉ ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲା।
ମାଇଁ – ଆଃ, ରାଜୁ ତମେ ଯୋଉ ବାଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡେ ପାଇଛ ମୋତେ ଯେତେ ଗେହଁଲେ ବି ପୁଣି ଇଛା ହୁଏ । 
ରାଜୁ – ରୁହ ମୋ ବେଧେଇ ରାଣୀ କହି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ସନ୍ଧିରେ ରେ ବାଣ୍ଡ ଲଗେଇ ଚାପିଲା••
ମାଇଁ- ଆଃ ଆଃ କାଟୁଛି ଧନ ମୁ ମରିଯିବି କହି ରାଜୁ କୁ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ରାଜୁ ତାର ନା ଶୁଣି ଜୋରେ କୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁଲା ମାଇଁ ଚିଲେଇ ଉଠିଲେ  ଆଉ ରାଜୁ କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସହଯୋଗ କଲେ।   

ରାଜୁ ତାର ଗେହୀ ଚାଲିଥାଏ ୧୦mint ପାଖାପାଖି ଜୋରଦାର ଗେହୀ ସବୁ ବର୍ଜ୍ୟ କୁ ମାଇଁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲା ମାଇଁ ରାଣ୍ଡି ଙ୍କ ପରି ସବୁ ଚାଟି ଚୁଟି ଖାଇଲେ । ଆଉ ଉଠି ନିଜ ଲୁଗା ସଜାଡ଼ି ଘରକୁ ଆସୁଥିଲେ@••••••••• continued

please ତମେ ମାନେ oida sex story ପଢ଼ି କମଣ୍ଟ କର , ତମ ମାନଙ୍କ comment hi ମୋତେ ଅଗକୁ ଲେଖିବାର help କରିବ।।।।

Ama telegram channel ku subscribe karantu, emti nua story padhiba panee, click here

Related Stories

2.3 4 votes
Article Rating
2.3 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adi
Adi
2 months ago

Bbsr ladies call me 8763103432

error: Content is protected !!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: