Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମାମୁଁ ଘରେ ରୋଜିର ମୋର ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଲୁ | Fucked my cousin Sister at my uncle’s houseOdia 

ଇଣ୍ଡିଆନ୍ xxx କାହାଣୀ .com ସାଇଟମାନଙ୍କରେ ଯେତେ ସେକ୍ସ ଗପ ଆସୁଛି, ସେଥିରୁ କିଛି ଗପ ସତ ଘଟଣା l କାରଣ ମୁଁ ମୋ ନିଜ କଥା କହୁଛି, ମୁଁ ମୋ ସାନ ଭଉଣୀକୁ ଏବେବି ଗେହୁଁଛି ଯାହାକି ମୋ ବାପା ମା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଣିନାହାନ୍ତି l ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ଯେ ଏମିତି ଗପ ସବୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଆସୁଛି l ମୁଁ ଯେତେ ବେଳେ ଏ ଗପ ପଢ଼ିଲି ସେତେବେଳେ ଜାଣିଲି ଯେ ଲୋକମାନେ ଏମିତି ଘଟଣାକୁ ଗପ ଆକାରରେ ଲେଖୁଛନ୍ତି ଓ ତାକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଛାଡ଼ୁଛନ୍ତି l ତେଣେ ମୁଁ ମୋ ଜୀବନର ସତ ଘଟଣା ମାନେ ପ୍ରଥମେ କେମିତି ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ରୋଜିକୁ ଗେହିଁଲି, ସେ ବିଷୟରେ ଲେଖୁଛି l ମୋ ନାଁ ରାଜା ଓ ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ନାଁ ରୋଜି, ମୋତେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୯ ବର୍ଷ ଓ ମୋ ସାନ ଭଉଣୀ ରୋଜିକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୭ ବର୍ଷ l

ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ +୩ ୨ୟ ବର୍ଷରେ ପଢୁଛି ଓ ରୋଜି +୨ ୨ୟ ବର୍ଷରେ ପଢୁଛି l ମୁଁ ଯେତେବେଳେ +୨ ୨ୟ ବର୍ଷରେ ପଢ଼ୁଥିଲି, ସେହି ବର୍ଷ ସବୁ ବର୍ଷ ପରି ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପୂଜା ସମୟରେ ଆମେ (ରୋଜି ଓ ମୁଁ ) ମାମୁଁ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲୁ, ସେତେ ବେଳେ ରୋଜି ୧୦ କ୍ଲାସ ରେ ପଢୁଥିଲା ଓ ତାର ଦୁଧ ସାଇଜ଼ ୨୮-୩୦ ହବ l ଆମ ଗାଁରୁ ବସରେ ଯାଇ ମାମୁଁ ଘରେ ପହଁଚିଲା ବେଳକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭.୩୦ ହେଲାଣି, ତେଣୁ ମାଇଁ ଆମକୁ ଜଲଦି ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ଓ କହିଲେକି ତମେ ଦିଜଣ ଟାଇଡ ହେଇଥିବ, ଦିଲୀପ ରୁମରେ ଶୋଇପଡ, କାରଣ ସେହି ବର୍ଷ ମୋ ମାମୁଁ ପୁଅ ଦିଲୀପ ଦିଲ୍ଲୀ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା ଆଇଆଇଟି ପଢିବା ପାଇଁ, ତେଣୁ ମାମୁଁ ପୁଅ ନଥିବାରୁ ମାଇଁ ଆମକୁ ସେ ରୁମରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ କହଲେ l

ସେ ରୁମରେ ଦୁଇଟା ଖଟ ପଡିଥିଲା, ଆମେ ଦିଜଣ ଟାଇଡ ହେଇଥିବରୁ ଜଲଦି ସୋଇପଡିଲୁ, ମୁଁ ମୋ ସର୍ଟସ ଓ ଟିସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି ଓ ରୋଜି ତାର ୧ ଥାର୍ଡ଼ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ସର୍ଟ ଟାଇଟ ଟିସାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ଥିଲା l ଆମ ଘରେ କେବେ ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଗୋଟେ ଘରେ ସୋଇ ନ ଥିଲୁ l ମୁଁ ରାତିରେ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ଅଭ୍ୟାସ ଥାଏ l ସେଦିନ ରାତି ୧୧ ଟା ହବ ମୁଁ ବାଣ୍ଡ ହଲୋଉଛି, ସେ ସମୟରେ ରୋଜି ମୁଂହ ମାଡି ତା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉପରକୁ କରି ସୋଇଛି, ମୋର ଇଛା ହେଲା ତା ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହିଁକି ବୀଜ ପକେଇବା ପାଇଁ, ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ବେଡ଼ ରୁ ଉଠି ରୋଜି ପାଖକୁ ଯାଇ ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ତଳକୁ କରି ତା ଗାଣ୍ଡି ମଝିରେ ଛେପ ଲଗେଇ ବାଣ୍ଡ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲି, ମୁଁ କିଛି ସମୟ ବାଣ୍ଡ ଘଷିବା ପରେ, ରୋଜିର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଓ ସେ ଉଠି ପଡିଲା, କହିଲା ଭାଇ ତୁ ଏ କଣ କରୁଛୁ, ଆମେ ପରେ ଭାଇ ଭଉଣୀ, ମୁଁ କହିଲି ରୋଜି ତୁ କିଛି କହନି, ତୁ ଯାହା କହିବୁ ମୁଁ କରିବି, ମୁଁ ତୋ ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି l

odia sex gapa
(ମୋତେ ଟେଲିଗ୍ରାମରେ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ, ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ)

ସେତେବେଳକୁ ରୋଜିର ବି ଟିକେ ଟିକେ ଇଛା ହେଲାଣି l ରୋଜି କହିଲା ଭାଇ ମୋର ବି ତୋ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇବାକୁ ଇଛା ହେଲେ ତୁ କାଳେ ଖରାପ ଭାବି ବୁ ତେଣୁ ମୁଁ କିଛି କହୁ ନଥିଲି l

ରୋଜି କହିଲା ଭାଇ ତୁ ତୋର ସବୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେ ଓ ମୁଁ ମୋର ସବୁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଉଛି, ଯେହେତୁ ମାମୁଁ ମାଇଁ ସୋଇ ପଡିଲେଣି, ଆମେ ପୁରା ଫ୍ରି ରେ ଗିହାଁ ଗିହିଁ ହବ l ଏହାକହି ରୋଜି ତାର ଟପ୍ସ ଓ ୱାନ ଥାର୍ଡ଼ ଖୋଲିଦେଲା, ସେ ଭିତରେ କିଛି ଇନର ପିନ୍ଧି ନଥିଲା, ମୁଁ ବି ମୋର ସର୍ଟସ ଓ ଟିସାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି l ଏବେ ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା, ଆମେ ଆଗରୁ କେବେ ଖୋଲା ଦେହରେ ଦେଖାଦେଖି ହୋଇନଥିଲୁ l

ରୋଜି କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଆଉ ଡେରି ନକରି କଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲ କର l ମୁଁ ଯେମିତି ବେଧୁଆ ମୋ ଭଉଣୀ ବି ସେମିତି ବେଧେଇ l କିନ୍ତୁ ଆମେ ଆଗରୁ କେବେ କୋଉଠି କାହା ସହ ଗିହାଁ ଗିହିଁ ହେଇନାହୁଁ l ରୋଜି ଏବେ ମୋ ଓଠରେ ତା ଓଠ ରଖି ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା ଓ ମୋର ଦୁଇ ହାତ ନେଇ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି ଚିପିବାକୁ କହିଲା l ମୁଁ ରୋଜିର ନୂଆ ନୂଆ ଉଠିଥିବା ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି, କିଛି ସମୟ ଚିପିବା ପରେ ରୋଜି ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତା ବିଆରେ ଘଷିଲା, ସେଇ ସମୟରେ ରୋଜି ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ ଓ ତାର ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତଳ ଉପର କରୁଥାଏ l ମୁଁ ଆଗରୁ ହଲେଇଥିବାରୁ ମୋର ବୀଜ ବାହାରିଗଲା ଓ ରୋଜି ତାହା ତା ହାତରେ ଧରି ସବୁ ପିଇଦେଲା l

ତାପରେ ରୋଜି ସଂଗେ ସଂଗେ ଆଣ୍ଠେଇପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଆଇସିକ୍ରିମ ପରି ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଗରୁ କେବେ କୌଣସି ଝିଅର ହାତ କି ପାଟି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଲାଗି ନ ଥିଲା ତେଣୁ ମୋ ଦେହରେ ଗୋଟେ ଶିହରଣ ଖେଳିଗଲା ଓ ମୋତେ ବହୁତ ମଜ଼ା ବି ଲାଗୁଥିଲା l

ଏମିତି ୧୦ ମିନିଟ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ରୋଜି କହିଲା, ଭାଇ ତୁ ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଚୁଚୁମେ l ମୋର ଏସବୁ ପ୍ରଥମ ଥର ହେଇଥିବାରୁ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ l ଏମିତି ୧୦/୧୫ ମିନିଟ କଲା ପରେ ରୋଜି ଉପରେ ମୁଁ ସୋଇ ମୋ ଜିଭରେ ରୋଜି ବିଆକୁ ଚାଟଲି ଓ ସେ ମୋ 7 ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ପାଟି ଭିତରକୁ ନେଇ ଚୁଚୁମିଲା l ରୋଜି କହିଲା ଭାଇ ତୋ ବାଣ୍ଡରୁ ନାଳୁଆ ନାଳୁଆ ପାଣି ବାହାରୁଛି ଓ ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଖାଇଦେଉଛି, ସେତେବେଳକୁ ରୋଜି ବିଆରୁ ବି ନାଳୁଆ ନାଳୁଆ ପାଣି ବାହାରୁଥାଏ ଓ ମୁଁ ତାକୁ ଚାଟି ସଫା କରିଦିଏ l

ଏମିତି ୧୫ ମିନଟ ଚାଲିଲା, ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ପୁରା ହିଟ ହେଇଗଲିଣି ଓ ସେ ସମୟରେ ରୋଜି କହିଲା ଭାଇ ମୋର ତୋ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇବା ପାଇଁ ଜୋରରେ ଇଛା ହେଲାଣି, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି l ତାପରେ ରୋଜି ତା ଜଙ୍ଘ ମେଲେଇ ଓ ତା ବିଆ ଓଠ କୁ ଦି ହାତରେ ମେଲେଇ କହିଲା ଭାଇ ତୁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପୁରା l

indian audio sex stories
ଅଡିଓ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଶୁଣିବାକୁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ |

ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ ବିଆ ଭିତର ଦେଖି ନ ଥିଲି l ରୋଜିର ଗୋରା ତକ ତକ ଦେହ ହେଲେ ତା ବିଆ ଭିତର ପଟ ଓଠ ଚାରି ପଟ ଇଷତ କଳା ଥାଏ ଓ ତାପରେ ବିଆ ଭିତରକୁ ଗାଡ଼ ଗୋଲାପୀ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ l ମୁଁ ରୋଜି ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଲଗେଇଲା ପରେ, ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତା ବିଆ ଉପରେ ଥିବା ତିନିକୋଣିଆ ଉଚା ଜାଗାରେ ଘଷିଲା ଓ ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ କଣାରେ ଲଗେଇଲା, ତା ପରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୋଜି ବିଆ ମୁହଁରେ ଲଗେଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ପୁରେଇଲି, ମୋ ବାଣ୍ଡର ନାଲି ଟୋପି ତକ ପଶିଲା ଓ ଆଉ ପଶିଲା ନାହିଁ, ତାପରେ ମୁଁ ଜୋରରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ଭିତରକୁ ପୁରେଇଲି, ସେଇ ସମୟରେ ରୋଜି କୁ ଓ ମୋତେ ଏତେ କଷ୍ଟ ହେଲା ଯେ ମୋ ଆଖିରୁ ଦ୍ଵିଧାର ଲୁହ ବୋହି ଗଲା, ସେମିତି ମୋ ଭଉଣୀ ରୋଜି ଆଖିରୁ ବି ଦ୍ଵିଧାର ଲୁହ ବୋହିଗଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଟିକିଏ ବି ପାଟିକଲା ନାହିଁ l

ତାପରେ ମୁଁ ରୋଜ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଓ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପି ଓ ରଗଡି ଆଗ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଗେହିଁଲି l ଏଇ ସମୟରେ ରୋଜି ବିଆରୁ ବ୍ଲଡ଼ ବାହାରିଲା ଓ ସେ କହିଲା ଭାଇ ମୋତେ ଜୋରରେ କାଟୁଛି, କିନ୍ତୁ ମଜା ବି ଲାଗୁଛି, ମୋର ବି ଏଇଟା ପ୍ରଥମ ଗିହଁଣା ହୋଇଥିବାରୁ, ମୋତେ ଭାରି ମଜା ଲାଗୁ ଥାଏ, ତାପରେ ରୋଜି ମୋତେ କୁଣ୍ଡାଇ ଧରି, “”ଭାଇ ମୋତେ ଜୋରରେ ଗେହେଁ, ମୋ ବିଆ ଫଟେଇ ଦେ”” କହୁଥାଏ l ମୁଁ ପୁରା ଫୁଲ ସ୍ପିଡ଼ ରେ ଗେହୁଁ ଥାଏ l ଏମିତି ୧୫ / ୨୦ ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ,ତା ବିଆ ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଥାଇ, ମୋର ସବୁ ବୀର୍ଯ ତା ବିଆ ଭିତରେ ବାହାରିଗଲା, ମୁଁ ରୋଜିକୁ କହିଲି ତୋ ପେଟରେ ପିଲା ହେଇଯିବ, ସେ କହିଲା ନା ଭାଇ ତୁ ମୋତେ କାଲି ଆଣି ଔଷଦ ଦବୁ l

odia sex stories
(ମୋତେ ଟେଲିଗ୍ରାମରେ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ, ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ)

ରୋଜି କହିଲା ଭାଇ ତୁ ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ପୁରୁଷ, ମୁଁ ତୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ l ରୋଜି କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ଠାରୁ ମୁଁ ବାହା ହେଲା ପର୍ଯନ୍ତ, ଆଉ କାହାର ହେବିନି ତୋର ହେଇ ରହିବି l ଏଇ ସମୟରେ ରୋଜି ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ସୋଇଥାଏ ଓ ମୋ ଓଠ ଓ ମଥାରେ ଚୁମା ଦେଉ ଥାଏ l

ସେଦିନ ରାତିରେ ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଆହୁରି ଦୁଇ ଥର ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଲୁ l ସେଦିନ ଠାରୁ ମୁଁ ରୋଜିର ଭାଇ ନ ହୋଇ ସ୍ୱାମୀ ହେଇଗଲି l ସେଦିନ ଠାରୁ ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ପରି ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଉଛୁ, ତେଣୁ ମୋ ଭଉଣୀ ବାହାରେ ଆଉ କାହା ସହ କିଛି କରିନାହିଁ, କି ମୁଁ ବି କାହା ସହ କିଛି କରି ନାହିଁ, ତେଣୁ ଆମକୁ ଗାଁ ରେ ଭଲ ପିଲା ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି l ତେଣୁ ମୋର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ସେମାନେ ନିଜ ଭାଇ ଭଉଣୀ ଭିତରେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହେଲେ ଆଉ ରେପ ହବ ନାହିଁ l

ଯଦି ଆପଣ ଏହି କାହାଣୀକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏବଂ ମୁଁ ଏହିପରି ଅଧିକ କାହାଣୀ ଆଣିବାକୁ ଚାହେଁ, ଦୟାକରି ହ୍ WhatsApp ଏବଂ ଟେଲିଗ୍ରାମରେ ନିମ୍ନରେ ଥିବା ବଟନ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ Share କରନ୍ତୁ |

Related Stories

2.5 8 votes
Article Rating
2.5 8 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: