ମୋର ଜୀବନ ର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ସାର ଙ୍କ ସହ

ଏହି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଟି ଆମର ପାଠକ କଲ୍ୟାଣୀ ସହୂ ପଠେଇଛନ୍ତି , ଭଲ ଲାଗିଲେ କମେନ୍ଟ କରି ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣେଇବେ

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡସ ମୋ ନାଁ କଲ୍ୟାଣୀ । ଘର ଯାଜପୁର ଟାଉନ । ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ। ଯଦି କିଛି ଭୁଲ ହୁଏ କ୍ଷମା କରିଦେବେ । ମୋ ବୟସ 29 । ମୋ ଫିଗର 34,29,34 । ଚାଲନ୍ତୁ କାହାଣୀ କୁ ବଢିବା।


ଏ କାହାଣୀ ହଉଛି ମୋ କଲେଜ ପଢିଲା ବେଳର । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ବହୁତ ଭୋଲି ଥିଲି, କିଏ ବି ମୋତେ ଫୁସଲେଇକି ପେଲିଦବ । ସେତେବେଳେ ମୋ ବୟସ 15 ଥିଲା, ଆଉ ମୋ ଫିଗର୍ ବି ଏତେ ଖାସ ନଥିଲା । ଦଶମ ପରୀକ୍ଷା ପରେ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆସିଲି ଇଞ୍ଜିିୟରିଙ୍ଗ୍ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ । ମୋ ବାପାଙ୍କ ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସରୋଜ, ତାଙ୍କ ବୟସ 35 ପାଖାପାଖି ହେବ ଅବଶ୍ୟ ବାପାଙ୍କ ଠୁ କମ ବୟସ ,ଭୁବନେଶ୍ୱର ର ଗୋଟେ ଡିପ୍ଲୋମା କଲେଜ ରେ ଫାକଲ୍ଟି ଥିଲେ । ବାପା ତାଙ୍କ ସହ କଥା ବାର୍ତ୍ତା କରି ତାଙ୍କରି କଲେଜ ରେ ମୋର ଆଡ଼ମିଶନ ସିଭିଲ ବ୍ରାଞ୍ଚ ରେ କରେଇ ଦେଲେ ।

ମୁଁ ଯାଇ କଲେଜ ର ହଷ୍ଟେଲ ରେ ରହିଲି । ସେଠି ଆମେ ତିନି ଜଣ ରୁମ୍ମେଟ ରହିଲୁ । ପ୍ରଥମେ ୱେଲକମ୍ ମିଟିଂ ହେଲା ତାର କିଛି ଦିନ ପରେ କ୍ଲାସ୍ ଆରମ୍ଭ ହେଲା । ନୂଆ ନୂଆ କଲେଜ ଯାଇ ମତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା। ମୋର କିଛି ନୂଆ ସାଙ୍ଗ ବି ହେଇଗଲେ । ସେମାନେ ବି ମୋ ଭଳିଆ ଦଶମ ସାରି ଡିପ୍ଲୋମା କରୁଥିଲେ । କଲେଜ୍ ଆସି ଦେଖିଲୁ ସିନିୟର୍ ମାନେ ସବୁ ନିଜ ନିଜ ବଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଆଉ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କୁ ଧରି ଖୋଲମ୍ ଖୋଲା ଧରି ବୁଲୁ ଥାଆନ୍ତି ।

ମୋ ମୁହଁରେ ରେ ମୁତିଲେ ଭାଉଜ

ମୋର ନୂଆ ଯୋଗୁ ଏ ସବୁ ଜିନିଷ ମତେ ଭାରି ଅଡ଼ୁଆ ଆଉ ଡର ବି ଲାଗୁଥାଏ । କିନ୍ତୁ ମୋର ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଭାରି ଏକ୍ସାଇଟେଡ ଥିଲେ କାଳେ କିଏ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିବ ଆଉ ସେମାନେ ସାଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ପଟିଯିବେ । କଲେଜ୍ ଜିବା ର ମାତ୍ର ଦୁଇ ଦିନ ଭିତରେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଟୋକା ଆସି ପ୍ରପୋଜ କଲା । ତା ନା ବବୁଲୁ । ସେ ମୋଠୁ ସିନିୟର୍ । ମୁଁ କିଛି ଉତ୍ତର ନ ଦେଇ ଡର ରେ ଚାଲି ଆସିଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ସବୁଦିନ ଆସି ମୋ ସହିତ କଥା ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ ମୁ କିନ୍ତୁ ଡର ରେ ସେଠୁ ଚାଲି ଆସେ । ସେ ଏବେ ମତେ ମୋ ହଷ୍ଟେଲ ପାଖରେ ଫୋଲୋ ବି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ଡର ରେ ମୁଁ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ସବୁ କଥା ଫୋନ କରି ବାପାଙ୍କୁ କହିଲି । ବାପା ତୁରନ୍ତ ସେଇ କଥା ସରୋଜ ସାରଙ୍କୁ ଜଣାଇଲେ ।

ତାପର ଦିନ ସରୋଜ ସାର ମତେ ଷ୍ଟାଫ ରୁମ୍ କୁ ଡାକିଲେ, ମୁ ସେତେବେଳେ ଚୁଡ଼ିଦାର ପିନ୍ଧିଥିଲି। ରୁମ୍ ରେ ବସେଇ ପୁଣି ଥରେ ସବୁ ପଚାରିଲେ, ମୁଁ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ସବୁ କଥା କହିଲି, ତାପରେ ସେ ମତେ ବୁଝାଇଲେ କି ମୁଁ ଅଛି ତତେ ଆଉ କେହି ବି ହଇରାଣ କରିବେନି, ମୁଁ ସେ ପିଲା ଶହ କଥା ହେବି । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମତେ ଟିକେ ସାହସ ଆସିଲା । ମୁଁ ଲୁହ ପୋଛି ଉଠିଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲି ମୋ ଡ୍ରେସ ଭିତରେ ମୋର ଦୁଧ ହାଲକା ଦିଶୁଛି ଆଉ ସାର ଏକ ଲୟରେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି ।

ସାର୍ ମୋତେ ଗୋଟେ ଚକୋଲେଟ୍ ଦେଇ ମତେ ବୁଝାଇଲେ ଆଉ ସେ ବାହାନାରେ ମୋ ପିଠି ଆଉ ଜଂଘ ରେ ହାତ ବୁଲାଇଲେ। ମତେ ଭାରି ଲାଜ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ସେଠୁ ପଳେଇ ଆସିଲି । ତା ପର ଦିନ ବବୁଲୁ ଆସି ମତେ ଭୁଲ ମାଗିଲା ଆଉ ଚାଲିଗଲା । ହେଲେ ତା ଆଖି ରେ ମୁ ଲୁହ ଆଉ ମୋ ପ୍ରତି ଥିବା ଭଲ ପାଇବା ଦେଖି ପାରିଲି । କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମତେ ଭଲ ଲାଗିଲାନି । ଖାଲି ବବୁଲୁଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡ଼ିଲା । ଖାଇବା କୁ ଇଚ୍ଛା ହେଲାନି ।


ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମତେ ପଚାରିଲେ ତୋର କଣ ହେଇଛି ଆଜି କାଲି ଅପ୍ସେଟ୍ ରହୁଛୁ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଲି ।ସେ ବି କହିଲେ ଲାଗୁଛି ତତେ ପ୍ରେମ ହେଇଗଲା । ଦିନେ ମୋର ଜଣେ ସିନିୟର୍ ଦିଦି ଙ୍କୁ ମୁ ବବୁଲୁ ଙ୍କ କଥା ପଚାରିଲି ଆଉ ଜାଣିଲି ଯେ ସେ ଜଣେ ଭାଦ୍ର ପିଲା,କେବେ ଆଉ କୋଉ ଝିଅ ପଛରେ ପଡନ୍ତିନି । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଭାବିନେଲି ଯେ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ନିଜର କରିନେବି। ଦିନେ ଆମେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମିଶି ମାର୍କେଟ ବୁଲି ଯାଇଥିଲୁ। ସେଠିକି ବବୁଲୁ ବି ତା ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ଆସିଥିଲା । ସେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଛରୁ ଡାକିଲି ।

ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଭାରି ଖୁସି ହେଇ ଆସି ମୋ ସହ କଥା ହେଲେ । ସେ ଭିତରେ ମୁ ବି ତାଙ୍କୁ ମୋ ମନ କଥା କହିଦେଲି । ସେ ଖୁସି ହେଇ ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇଲେ। କିଛି ସମୟ ବୁଲିଲା ପରେ ଆମେ ଆମ ଫୋନ୍ ନମ୍ବର ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ କଲୁ । ତାପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା ଆମ ଦିଜଣଙ୍କ ଗୋଟେ ନୂଆ ଦୁନିଆ । ରାତି ରେ ନ ସୋଇ ଆମେ ଫୋନ ରେ ଗପୁଥିଲୁ ଆଉ କଲେଜ ଗଲା ବେଳେ ବସ୍ ରେ ପାଖାପାଖି ହେଇ ବସି ଯାଉ ।ସତରେ ସେ ବି ଭାରି ଭଲ ଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଭାରି ଖୁସି ଥିଲି ନୂଆ ଜୀବନ ସାଥି ପାଇ । ବବୁଲୁ ଯେହେତୁ ସିନିୟର୍ ତେଣୁ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେଇଥିବାରୁ ମତେ କେହି ବି କିଛି ହରିରାନ କରନ୍ତିନି।ସେ ଦେଖିବାକୁ ଭାରି ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍ ଆଉ ଆମ ଯୋଡି ବି କଲେଜ ରେ ଫେମସ ହେଇଗଲା।


ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ ଚାଲିଥିଲା, ଦିନେ କ୍ଲାସ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ମତେ ସରୋଜ ସାର ଆସି ମତେ ଷ୍ଟାଫ ରୁମ କୁ ଡାକିଲେ । ମୁଁ ଗଲା ପରେ ଦେଖିଲି ରୁମ୍ ରେ ସାର ଏକ ଅଛନ୍ତି । ମୁଁ ଯାଇ ସାର ଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କରି ଡାକିବାର କାରଣ ପଚାରିଲି । ସାର୍ କିଛି ସମୟ ଇଆଡୁ ସିଆଡୁ ଗପିଲା ପରେ ମତେ ବବୁଲୁ କଥା ପଚାରିଲେ ।
ସାର୍ – ଆଉ , ବବୁଲୁ କେମିତି ଅଛି
ମୁଁ – ଡରିକି, ମୁ କେମିତି ଜାଣିବି ସାର,ସେ ମୋତେ ଆଉ ହଇରାଣ କରୁନି
ସାର୍ – ହଠାତ୍ ରାଗିଯାଇ, ମତେ କଣ ବୋକା ଭାବୁଛୁ, କଲେଜ କୁ ପାଠ ପଢି ବାକୁ ଆସି ଏଇ ସବୁ କାମ କରୁଛୁ । ତୁ ଯା ତୋ ବାପାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ କଥା ହେବି ମୁଁ ।

ମୁଁ ଡର ରେ କାନ୍ଦି ପକେଇଲି । ସାର୍ ତ ସବୁ ଜାଣି ଦେଇଛନ୍ତି । ଏବେ ବାପା ଙ୍କ ନା ଶୁଣି ମୁଁ କଣ କରିବି ଭାବି ପାରିଲିନି । ଖାଲି ଚୁପ୍ ରହି କାନ୍ଦି ଚାଲିଲି।ସାର୍ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ଫୋନ ବାହାର କରି ମୋ ବାପା ଙ୍କୁ କଲ କଲେ । ମୁଁ କଣ କରିବି ଭାବି ପାରିଲିନି ସିଧା ଯାଇ ସାର ଙ୍କ ଗୋଡ଼ କୁ ଧରି ପକେଇଲି ଆଉ କାନ୍ଦି ବାରେ ଲାଗିଲି । ସାରଙ୍କ ମୁଁହ ରେ ଟିକେ ସୈତାନି ହସ ଆସିଲା ଆଉ ସେ ତାଙ୍କ ଗୋଟେ ହାତରେ ଫୋନ୍ ଧରି ମୋ ବାପାଙ୍କ ସହ କଥା ହଉଥାନ୍ତି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ରେ ମୋ ପିଠି ଆଉଁସୁ ଥାଆନ୍ତି । ତାଙ୍କ ହାତ ମୋ ଡ୍ରେସ୍ ଉପରୁ ମୋ ବ୍ରା ର ଫିତା ଉପରେ ବୁଲୁଥାଏ ।

ଶଶୁର ର କାଳିଆ ଧଣ୍ଡ ସାପ ମୋ ବିଆ କଲା ଶାନ୍ତି

କିଛି ସମୟ ବାପାଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲା ପରେ ସେ ଫୋନ୍ କାଟିଦେଲେ କିନ୍ତୁ ମୋ ବିଷୟ ରେ କିଛି କହିଲେନି । ତାପରେ ସାର ଙ୍କୁ ମୁ ଭୁଲ ମାଗିଲି । କିନ୍ତୁ ସାର ମତେ ହସି ମୋତେ କହିଲେ ସରି କହିଲେ କିଛି ହେବନି କିନ୍ତୁ ତମକୁ ମୁ ଯାହା କହିବି ତମକୁ ମାନି ବାକୁ ପଡ଼ିବ । ମୁଁ କିଛି ନ ଭାବି ହଁ କରିଦେଲି । ସାର୍ ସେଠୁ ମତେ ଯିବାକୁ କହିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଆସିଲା ବେଳେ ମତେ ପଛରୁ ଡାକି କହିଲେ,କଲ୍ୟାଣୀ ରାତି ରେ ଫୋନ କରିବି ରିସିଭ କରିବା । ମୁଁ ହଁ କରି ଚାଲି ଆସିଲି , କାହାକୁ କିଛି କହିଲିନି ।ଦିନ ସାରା ଭାବୁଥାଏ ସାର ଘରେ କହିଦେବେନି ତ , ଡର ରେ ମୋ ଛାତି ଥରୁଥାଏ।ରାତି ରେ ଖାଇ ସାରି ସବୁ ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ । ପ୍ରାୟ ରାତି ୧୧.୩୦ ହେବା ମୋ ଫୋନ କୁ ସାର ଙ୍କ କଲ ଆସିଲା,ଆଉ ମୋ ଛାତି ର କମ୍ପନ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଲା। ତାପରେ ମୁଁ ଡରି ଡରି ଫୋନ ଉଠେଇଲି;

ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ, କଣ ସୋଇପଡିଥିଲୁ କି ?
ମୁଁ – ନା ସାର୍।
ସାର୍ – ଆଉ କଣ ବବୁଲୁ ସହ କଥା ହେଉଥିଲୁ
ମୁଁ – ନା ସାର
ସାର୍ – ଆରେ କଥା ହ, ତୋ ବୟସ ରେ ସବୁ ଝିଅ ବ୍ୟେଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅସୁବିଧା କଣ
ମୁଁ – ହେଲେ ସାର, ଆପଣ
ସାର୍ – ଆରେ ମୁଁ ଘରେ କିଛି କହିବିନି
ମୁଁ – ଥାଙ୍କ୍ୟୁ ସାର,
ସାର୍ – ହେଲେ ମୁଁ ଯାହା କହିବି ମାନିବୁ ତ
ମୁଁ – କଣ କହୁ ନାହାନ୍ତି ସାର
ସାର୍ – ଏବେ ନୁହ ପରେ, ଆଉ କାଲି ତ ରବିବାର କଣ କରୁଛୁ
ମୁଁ – କିଛି ନାଇ ଏମିତି ହଷ୍ଟେଲ ରେ ରହିବି
ସାର୍ – ଚାଲ କାଲି ଫିଲିମ ଦେଖିବାକୁ ଯିବା
ମୁଁ – କିନ୍ତୁ ସାର ଘରେ
ସାର୍ – ଆରେ ତୁ ଘରେ କିଛି ଜଣା ନି ମୁ ତତେ ହଷ୍ଟେଲ ରୁ ଆସି ନେଇଯିବି ଆଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ଆଣି ଛାଡ଼ିଦେବି,ହେଲା

ଟିକେ ଭାବିଙ୍କୁ ହଁ ମାରିଲି । ଏଇ କଥା ମୁଁ ବବୁଲୁ କୁ ବି ଜନେଇଲିନି । ସକାଳୁ ଉଠି ଦେଖିଲି ସାରଙ୍କ ୬ ଟା ମେସେଜ। କହୁଥିଲେ ସେ ଠିକ୍ ୮:୪୫ ରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିବେ ରେଡି ହେଇଥିବା ପାଇ ଆଉ ସାଥିରେ ଜିନ୍ସ ଆଉ ଟପ୍ ପିନ୍ଧି ମେକପ୍ ହେଇ ବାହାରିବା ପାଇ କହିଥିଲେ ।ମୁ ଜଲଦି ଗାଧେଇ ସାର କହିଥିବା ଭଳି ରଡି ହେଇଗଲି। ଟାଇଟ୍ ଟପ୍ ରେ ମୋ ଦୁଧ ପୁଅ ଫୁଟିକି ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ମନରେ ଟିକେ ଡର ଥାଏ। ସାର୍ ଠିକ୍ ଟାଇମ ରେ ବାଇକ୍ ନେଇ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲେ ଆଉ ୱାଡେନ୍ ସହ କଥା ହେଇ ଆମେ ବାହାରିଲୁ । ଗଲାବେଳେ ସାର ମତେ କହିଲେ ତୁ ଆଜି ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର୍ ଦିସୁଛୁ ।

ମୁଁ ଟିକେ ଲାଜେଇ ଗଲି। ସାର୍ ବାଇକ୍ ଚାଲିଲା ବେଳେ ଜାଣିଶୁଣି ବ୍ରେକ ମରୁଥିଲେ ଯାହା ଫଳରେ ମୋ ଦୁଧ ସାର ଙ୍କୁ ପିଠି ରେ ଚିପି ହେଇଯାଇଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ଏସ୍ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ହଲ ରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ । ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ହଲ ଆସିଥିଲି ତେଣୁ ମତେ ଭାରି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା ହେଲେ ସାର କହିଲେ କି କଲ୍ୟାଣୀ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଫିଲିମ ପଡିନି ଚାଲ ପଳେଇବା । ମୁଁ ବି ହଉ କହିଲି ଆଉ ପଚାରିଲି ସାର କୁଆଡେ ଯିବା ।

ସାର୍ କହିଲେ ଖରା ଯୋରେ ହଉଛି ଚାଲ କୋଉଠି ଛାଇ ଦେଖି ବସିବା। ମୁଁ ବି ହୁ ମାରିଲି। ତାପରେ ଆମେ ମିଶିକି ଦହିବରା ଖାଇଲୁ । ଖାଇଲା ପରେ ସାର ମତେ କହିଲେ , କଲ୍ୟାଣୀ ଏଇ ପାଖରେ ମୋ ରୁମ ଚାଲ ସେଠିକି ଯାଇ ରେଷ୍ଟ ନବା ଆଉ tv re ଫିଲିମ୍ ଦେଖିବା। ମୁଁ ବି ରାଜି ହେଲି କାହିକିଁ ନ ଖରା ବି ସେଇ ଭଳିଆ ହଉଥିଲା। 20 ମିନିଟ୍ ଭିତରେ ଆମେ ସାର ଙ୍କ ରୁମ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ଗଲୁ । ରୁମ୍ କୁ ପଶିଲା ପରେ ଦେଖିଲି ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି।ସାର ଙ୍କୁ ପଚାରିଲା ପରେ ସେ କହିଲେ ଯେ ମାଡାମ ଆଉ ଛୁଆ ତାଙ୍କ ଶଶୁର ଘରକୁ ଯାଇଛନ୍ତି। ମତେ କାଇ ଟିକେ ଅଡ଼ୁଆ ଲାଗିଲା।


ସାର୍ ମୋତେ ବସିବାକୁ କହି Ac ଅନ୍ କରି ଭିତରକୁ ଗଲେ ଫ୍ରେସ ହେବା ପାଇଁ। ମୁଁ ସୋଫା ରେ ବସି ଭାବୁଥିଲି ସାର କଣ ପାଇ ମତେ ଆଣିଛନ୍ତି।ମନରେ ବହୁତ୍ ପ୍ରକାର ଚିନ୍ତା ଆସୁଥାଏ।5ମିନିଟ ଭିତରେ ସାର ଗୋଟେ ଲୁଙ୍ଗି ପିନ୍ଧି ହାତରେ ଗୋଟେ କୋଲ୍ଡଡ୍ରିଙ୍କ ଆଣି ଆସିଲେ ଆଉ ମତେ ପିଇବାକୁ ଦେଲେ । ସାର୍ tv ଅନ୍ କଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ଫିଲିମ ଚଲେଇ ଦେଲେ ଆଉ ଆସି ମତେ ଲାଗିଲି ବସିଲେ। ମୁଁ ସାର ଙ୍କ ପାଖରେ ବସି କୋଲ୍ଡଡ୍ରିଙ୍କ ପିଉଥାଏ ଆଉ tv ଦେଖୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ଟିକେ ଟିକେ ଗରମ ଲାଗିଲା ।

Ac ରେ ବି ମୋ ଦେହ ରୁ ଝାଳ ବୋହି ମୋ ଟପ୍ ଟା ଟିକେ ଟିକେ ଓଦା ହୋଇ ଗଲା। ମତେ ଲାଗିଲା ସାର ଯେମିତି କୋଲ୍ଡଡ୍ରିଙ୍କ ରେ କିଛି ମିଶେଇଛନ୍ତି । ସେତେବେଳକୁ TV ରେ kissing ସିନ ଷ୍ଟାର୍ଟ ହେଇଗଲା । ସାର୍ ସେତେବେଳକୁ ଖାଲି ଲୁଙ୍ଗି ଟିଏ ପିନ୍ଧି ଖୋଲା ଦେହରେ ମୋ ପାଖରେ ବସିଥାନ୍ତି ଆଉ କଣେଇ କଣେଇ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚାହୁଥନ୍ତି । Kissing ସିନ ଦେଖି ମୁ ଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋ ଦେହ ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ଵିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ବାରେ ଲାଗିଲା । ମତେ ଦେଖି ସାର ପଚାରିଲେ


ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ କଣ ତତେ ac ରେ ବି ଗରମ ଲାଗୁଚି ?
ମୁଁ – ସାର ଜାଣିନି କିନ୍ତୁ ମତେ ଭାରି ଗରମ ଲାଗୁଚି ଆଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବି ବୁଲୁଛି
ସାର୍ – ଆରେ ବାହାରେ ଯୋରେ ଖରା ତ ସେଥି ପାଇଁ ବୋଧେ ଏମିତି ଲାଗୁଥିବ। ସଫା ରେ ଟିକେ ଆଉଜି ପଡ଼
ସାର୍ ମୋତେ ସୋଫା ରେ ଆଉଜେଇ ଦେଇ ପଛ ପଟୁ ମୋ କାନ୍ଧରେ ହାତ ପକେଇ ମୋ କାନ୍ଧ ଆଉ ହାତ କୁ ଆଉଁଶିଲେ ।
ସାର୍ ଙ୍କ ଏତେ ପାଖରେ ବସି ମତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁ କିଛି ନ କହି tv ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ଧିରେ ଧିରେ ସାର ଙ୍କ ହାତ ମୋ ଦୁଧ ପାଖକୁ ଆସିଲା ଆଉ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ଦୁଧ ର ଉପର ଭାଗକୁ ଆଉଁସିଲେ । ମୁଁ ଆହୁରି ଗରମ ହବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସାର ମୋ କାଖ ତଳେ ହାତ ଗଲେଇ ମୋ ଦୁଧ ର ତଳ ପାଖ କୁ ଆଉଁଶିଲେ। ସାର୍ ଙ୍କ ହାତ ଛୁଆଁ ପାଇ ମୋ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଆହୁରି ଟାଇଟ୍ ହବାରେ ଲାଗିଲା । କିନ୍ତୁ ସାର ପୁରୁଣା ଖେଳାଳି, ସେ ଧିରେ ଧିରେ ମତେ ଗରମ କରୁଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ସାର ମତେ ପଚାରିଲେ;
ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ, ଏବେ କିଛି ଭଲ ଲାଗୁଛି
ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ ମାରିଲି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଥରୁ ଥିଲି ।
ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ, ଏମିତି ଥରୁଛୁ କାହିଁକି ଆଉ ତୋ ଦେହ ଏମିତି ଗରମ ଲାଗୁଚି , କଣ ଜର ହେଇଗଲା ନ କଣ କହି ମୋ ଛାତି ରେ ହାତ ଥୋଇଦେଲେ ।
ମୋ ଦେହ ଆହୁରି ଯୋରେ ଥରିବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ କିଛି କହି ପାରୁ ନଥାଏ । ସାର୍ ଙ୍କ ହାତ ମୋ ଛାତି ଆଉ ଦୁଧ ଉପରେ ବୁଲିବାରେ ଲାଗିଲା । ସାର୍ ମୋ ଦୁଧ ଛୁଇଁ ତାଙ୍କ ଵାଣ୍ଡ ଲୁଙ୍ଗି ଭିତରେ ଠିଆ ହବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ଲୁଙ୍ଗି ତ ତମ୍ବୁ ଭଳି ଉଠୀଗଲା । ସାର୍ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଡାହାଣ ଦୁଧ କୁ ଧରି ନେଲେ ଆଉ ଜୋରେ ଚିପି ଦେଲେ। ମୁଁ ଡରି କି ସାର ଙ୍କୁ ଅନେଇଲି । ସାର୍ ଗୋଟେ ସୈତାନି ହସ ଦେଇ ପଚାରିଲେ,
ସାର୍ – କଣ ହେଲା
ମୁଁ – ସାର ଏଗୁଡ଼ା ଠିକ୍ ନୁହଁ ମତେ ନେଇ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଛାଡ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ

ବୋଉକୁ ଉସକେଇ ଖେଳ କରିଲି


ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ, ଡରନି କିଛି ହବନି ତା ଛଡ଼ା କେବେ ନା କେବେ ତ ଏ ସବୁ କରିବୁ । ଆଉ ମୁଁ ବି ତତେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛି । ତୁ କହିଥିଲୁ ମୋ ସବୁ କଥା ମାନିବୁ ।ନହେଲେ ତୋ ବାପାଙ୍କ ସହ ଏବେ ହି କଥା ହେଇ ଯାଉଛି ।


ବାପାଙ୍କ ନାଁ ଶୁଣି ମୁ ଚୁପ୍ ହେଇଗଲି ଆଉ ମୁଁହ ତଳକୁ ପୋତି ଦେଲି । ସାର୍ ଏବେ ମୋ ଦିଟା ଜାକ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ। ସାର୍ ତାପରେ ମୋ ଟପ୍ କୁ ଉପରକୁ ଟେକିଲେ


ମୁଁ ବି ଟିକେ ଭିଡ଼ି ମୋଡ଼ି ହେଇ ମୋ ହାତ ଉପରକୁ କରିନେଲି। ସାର୍ ମୋତେ ବ୍ରା ରେ ଦେଖି ମତେ ପାଖକୁ ଭିଡ଼ି ନେଇ ମୋ ଗାଲ ବେକ ରେ ଚୁମା ଦେଲେ । ମୁଁ ଆହୁରି ଗରମ ହେଇ ଗଲି ମୋ ଗରମ ନିଃଶ୍ୱାସ ସାର ଙ୍କ ମୁଁହ ରେ ବାଜୁଥିଲା । ସାର୍ ତାପରେ ତାଙ୍କ ଓଠ କୁ ମୋ ଓଠ ପାଖକୁ ଆଣିଲେ। ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ କିସ୍ କରି ନଥିଲି ତେଣୁ ମତେ ଭଲ ଲାଗୁନଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ମୁହଁ ବୁଲେଇ ଦଉ ଥିଲି । ସାର୍ ଜବରଦସ୍ତି ମୋ ମୁହଁ କୁ ଧରି ଓଠ କୁ ଚୁସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ଏପଟେ ସାର ଙ୍କ ହାତ ବ୍ରା ଉପରେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଚାଲିଥାଏ । ପାଖାପାଖି 5ମିନିଟ କିସ୍ କଲି ପରେ ସାଇ ମୋ ବ୍ରା କୁ ଖୋଲି ଦେଲେ । ଦୁଧ ମୋର ଛୋଟ ନହେଲେ ବି ବେଶୀ ବଡ଼ ନଥିଲା ଠିକ ସାଇଜ ର ସାର ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ମୋ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁସିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଦଳୁ ଥାନ୍ତି । ସାର୍ ମୋ ମୋ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଯେତେବେଳେ ଚୁସିଲେ ମୋ ଦେହ ରେ କରେଣ୍ଟ ଖେଳିଲା ଭଳି ଲାଗିଲା। ସାର୍ ଖୁସି ରେ ପାଳି କଲି ମୋର ଦିଟା ଯାକ ଦୁଧ କୁ ଖାଇ ଚାଲିଲେ ଆଉ ଚିପି ଚାଲିଲେ । ମତେ ଭାରି ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଥାଏ ।

ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କିଏ ମୋ ସହ ଏମିତି କରୁଥିଲା ତା ବି ଜଣେ ବିବାହିତ ଲୋକ । ପ୍ରାୟ 15ମିନିଟ ମୋ ଦୁଧ ଖାଇଲି ପରେ ସାର ଙ୍କ ହାତ ମୋ ପେଟ ଆଡ଼କୁ ବଢିଲା। ସାର ପେଟ କୁ ହାତ ମାରି ଧିରେ କିଣା ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମୋ ନାହି ରେ ପୁରାଇ ସଲସଲ କଲେ। ମୋ ଵିଆ ରୁ ସେତେବେଳେ ପାଣି ଗଡି ମୋ ଚଡ଼ି ଓଦା ହବାରେ ଲାଗିଲାଣି। ସାର୍ କିଛି ସମୟ ରେ ମୋ ଜିନ୍ସ ଉପରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଆଉ ଵିଆ ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇଲେ । ତାପରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ମୁଁ ଡରରେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲି ।


ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ, କାନ୍ଦେନି କିଛି ହବନି ତତେ ଭଲ ଲାଗିବ।
ସାର୍ ଧୀରେ କିନା ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ର ହୁକ୍ ଆଉ ଚେନ୍ ଖଳିଦେଲେ ଆଉ ତଳକୁ ଖସେଇବାଲୁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କୁ ଭିଡ଼ିକି ଧରି ଥାଏ। ସାର୍ ମୋତେ ନାଲି ଆଖି ଦେଖେଇଲେ । ଆଉ ମୁଁ ଡରି ଯାଇ ହାତ ଛାଡ଼ି ଦେଲି । ସାର୍ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ କୁ କାଢି ଦେଲେ ଆଉ ଏବେ ମୁଁ ଖାଲି ଚଡି ରେ ଥାଏ । ସାର ତାପରେ ଉପରକୁ ଆସି ପୁଣି ମୋ ଓଠ କୁ ଖାଇଲେ ମୋ ଲୁହ କୁ ଚାଟିଲେ ଏପଟେ ସାର ଙ୍କ ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ଦୁଧ ଚିପୁ ଥାଆନ୍ତି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ରେ ମୋ ଚଡ଼ି ଉପରେ ବୁଆକୁ ଘଷୁ ଥାଆନ୍ତି ।


ମୁଁ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହିଲି ସାର ମତେ ଛାଡ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ଏପଟେ ମତେ ଭଲ ବୁ ଲାଗୁଥାଏ ।
ସାର୍ – ଆରେ ତୁ ଡରନୀ କିଛି ହବନି । ରହ ତୋତେ ଗୋଟେ ଭଲ ଜିନିଷ ଦଉଛି କହି ତାଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି କୁ ସାଇଡ୍ କରି ତାଙ୍କ କଳା ଆଉ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାରକୁ ଆଣିଲେ । ମୁଁ ଦେଖି ଛାନିଆ ହେଇ ଗଲି । ମାଆ ଲୋ ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ। ସେ ମୋ ହାତ କୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖିଲେ । ମୁଁ ହାତ କାଢ଼ି ନେଲି କିନ୍ତୁ ପୁଣି ସେ ମୋ ହାତ କୁ ନେଇ ରଖିଦେଲେ । ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ହାତରେ ଜାଗା ହେଉନଥିଲା ଆଉ ବେଶ୍ ଗରମ ବି ଥିଲା । ସାର୍ ମୋ ହାତ ଉପରେ ହାତ ଥୋଇ ତଳ ଉପର କଲେ ଆଉ ଛୋଡ଼ି ଦେଇ ତାଙ୍କ ଥୋପି କୁ ବାହାର କଲେ, ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗ ର ଥୋପି ରୁ ଟିକେ ଟିକେ ପାଣି ବାହାରୁ ଥିଲା


ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ, ଆଗରୁ କେବେ ଦେଖିଥିଲୁ ?
ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ନାଇ କଲି
ସାର୍ – କେମିତି ଲାଗିଲା
ମୁଁ କିଛି କହିଲିନି ଚୁପ୍ ରହିଲି
ସାର୍ – ଆରେ କଣ କହୁନୁ । ନେ ଏବେଠୁ ଏଇଟା ତୋର ତାକୁ ଟିକେ ଗେଲ କର ।ଏପଟେ ସେ ମୋ ଦୁଧ ଆଉ ବିଆ ଘଷୁଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲଉଥାଏ । ମୋ ହାତ ବାଜି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ତା ଆହୁରି ବଡ଼ ହେଇଗଲା। ସାର୍ ଧୀରେ କିନା ମତେ ସୋଫା ରେ ଶୁଏଇ ଦେଇ ମୋ ଚଡ଼ି ଖୋଲିଦେଇ ମତେ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ଦି ଗୋଡ଼ କୁ ଅଲଗା କରି ମୋ ଵିଆ କୁ ଦେଖିଲେ। ମୋ ଵିଆ ରେ ବାଳ ଉଠିଥିଲା ଆଉ ଗରମ ହେଇ ଲାଳେଇ ଯାଇଥିଲା ।

ମୁଁ ଲାଜ ରେ ହାତ ରେ ମୋ ମୁହଁ କୁ ଲୁଚେଇ ଦେଲି । ସାର୍ କିଛି ସମୟ ମୋ ବିଆ କୁ ଦେଖିଲେ ଆଉ ହାତ ମାରିଲେ, ମୋ ଵିଆ ରୁ ଆହୁରି ପାଣି ବାହାରିବା ଲାଗିଲେ ସାର ଜା ଯେ ମୁଁ ଗରମ ହେଇ ଗଲିଣି।ସେ ମୋ ଵିଆ କୁ ଘଷି ଚାଲିଲେ ପରେ ତାଙ୍କ ନାକ କୁ ଆଣି ଟିକେ ମୋ ଵିଆ କୁ ଶୁଙ୍ଘିଲେ ଆଉ ତାପରେ ମୋ ଵିଆ କୁ ଚାଟିଲେ । ସେତେବେଳେ ମୋ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ। ମୋ ପାଟିରୁ ଖାଲି ଉଃ ଆଃ ବାହାରୁଥାଏ । ସାର୍ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଵିଆ ରେ ପୁରେଇଲେ । ଲାଳ ଯୋଗୁ ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠି ଆରାମରେ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା । ସାର୍ ପୁରା ମାହିର ଥିଲେ ସେ ଧିରେ ଧୀରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଦିଟା ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲେ ସେତେବେଳେ ମତେ ଟିକେ କଟିଲା। ସାର୍ ଯୋରେ ଯୋରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ଆଗପଛ କରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ଵିଆ କୁ ଚାଟି ଚାଲିଥାନ୍ତି । ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ସାର ଙ୍କ ଚୁଟି କୁ ଧରି ମୋ ବିଆ ରେ ମାଡ଼ିଦେଲି । ଓ କି ମଜା କହି ହେବନି ।

ଭାବୁ ଥାଏ କି ଦିନ ସାରା ଏମିତି ଚାଲୁ । ବବୁଲୁ କଥା ସେତେବେଳେ ମୁଁ ପୁରାପୁରି ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି। ସାର୍ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ କୁ ଆଣି ପୁଣି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରେଇ ଦେଲେ ଆଉ ମୁ ମୁଠେଇ ଧରିଲି । ପ୍ରାୟ 20ମିନିଟ ଚାଟିଲା ପରେ ମୋ ଵିଆ ରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଲା ସାର ତାକୁ ସବୁ ପିଇଦେଲେ ।


ସାର୍ ବି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ମତେ ସୋଫା ଉପରେ କୁଂଢ଼େଇ ଧରିଲ ଆଉ ମୋ ଦେହ ସର ଚାଟି ଚାଲିଲେ।ତାଙ୍କ ହାତ ମୋର ଦେହ ସାରା ବୁଲୁଥାଏ ଆଉ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆ ପାଖରେ ଘଷି ହେଉଥାଏ। ସାର୍ ମୋ ବେଳେବେଳେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଵିଆ କୁ ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଚିପୁଥାନ୍ତି। ତାପରେ ସାର ଉଠି ବସିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମତେ ଧରେଇ ଦେଇ ହଲେଇବାକୁ କହିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ତଳ ଉପର କରିବାରେ ଲାଗିଲି।ସାର ମଜାରେ କହୁଥାନ୍ତି;


ସାର୍ – ଆଃ କଲ୍ୟାଣୀ,ଆଃ ତୋ ହାତ କି ନରମ, ଓଃ ତୋର କି ଗୋରା ଆଉ ନରମ ଦୁଧ, ତୋ ଵିଆ କେତେ ସୁନ୍ଦର କେତେ ଟେଷ୍ଟି,ଯୋରେ ହଲା,ବଢିଆ ଲାଗୁଛି,ଆଃ


ମୁଁ ଲାଜରେ ସାରଙ୍କ ମୁହଁ କୁ ଅନେଇ ପାରୁନଥିଲି।ସାର ମତେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚାଟିବାକୁ କହିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁ ମନା କଲି।ସାର ବି ଜାଣିଲେ ଯେ ମୁଁ ଆଗରୁ କେବେ କରିନି ତେଣୁ ଏତେ ବାଧ୍ୟ କଲେଣି।ସାର ପୁଣି ମତେ ସୋଫା ରେ ସୁଆଇଦେଲେ ଆଉ tv ସାଉଣ୍ଡ ଟିକେ ବଢେଇ ଦେଲେ।ସାର ମୋ ଉପରକୁ ଆସି ପୁଣି ମୋ ଵିଆ ରେ ଗୋଟେ କିସ୍ କଲେ ଆଉ ଟିକେ ଚାଟିଲେ।
ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ,ମୁ ଏବେ ତତେ ଗେହିବି,ତୁ ଏବେ କୁଆଁରୀ ରୁ ନାରୀ ହେଇଯିବୁ।


ପୁଣି ମୋ ଛାତି ଥରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଡର ମାଡ଼ିଲା ଭାବିଲି କଣ ହେବ ଏବେ।ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ କେମିତି ମୋ ଛୋଟ ଵିଆ ରେ ପଶିବ।ମୁ କାନ୍ଦିକି ସାର ଙ୍କୁ କହିଲି;
ମୁଁ – ନାଇଁ ସାର୍ ମୁଁ ମରିଯିବି।ଆପଣଙ୍କ ସେଇଟା ବହୁତ୍ ବଡ଼।ମୋ ଭିତରେ ପଡ଼ିବନି।
ସାର୍ – କୋଉଟା।ମୁ ବୁଝି ପାରିଲିନି
ମୁଁ ଲାଜ ରେ କିଛି କହିଲିନି
ସାର୍ – ଆରେ କୋଉଟା।କହିଲେ ସିନା ଜାଣିବି। ଏପଟେ ସେ ଵିଆ ରେ ତାଙ୍କ ଵାଣ୍ଡ ଘଷୁଥାନ୍ତି।
ମୁଁ – ସାର ଆପଣଙ୍କ ବା..ବା.. ବାଣ୍ଡ
ସାର୍ – କୁଛି ହବନି,ଏଇ ମଜା ତୁ ଥରେ ଚାଖିଲେ ସବୁ ଦିନ ଖାଲି ବାଣ୍ଡ ଖୋଜିବୁ


ସାର ମୋର ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ମୋ ଵିଆ ରେ ତାଙ୍କ ଵାଣ୍ଡ ଘସିଲେ।ମତେ ଭାରି ମଜା ବି ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର ଏଇ ମଜା ସଯା ହେଇଯିବ ଜାଣିନଥିଲି।ସାର ଧୀରେ ଧୀରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଵିଆ ରେ ପୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ କିନ୍ତୁ ଵିଆ ତ ଟାଇଟ୍ ଥିବାରୁ ପଶୁନଥିଲା ଆଉ ମତେ କଷ୍ଟ ବି ହେଲା।ମୁ କାନ୍ଦି ବାରେ ଲାଗିଲି।ସେଠୁ ସାର କିଛି ଭାବି କିଚେନ୍ କୁ ଗଲେ ମୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସୋଫା ରେ ସୋଇଥାଏ।କିଛି ସମୟ ପରେ ସାର ଆସିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଗୋଟେ ନଡ଼ିଆ ତେଲ ନେଇ ଆସିଥିଲେ।ସେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ତେଲ ନେଇ ମୋ ଵିଆ ରେ ମାଲିଶ୍ କଲେ ଆଉ କିଛି ନେଇ ତାଙ୍କ ଵାଣ୍ଡ ରେ ମାରିଲେ,ଏବେ ମୋ ଵିଆ ଭାରି ଚିକିନିଆ ହେଇଯାଇଥିଲା।ସାର କିଛି ସମୟ ଆଙ୍ଗୁଠି ଭିତର ବାହାର କଲା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଵିଆ ମୁହଁ ରେ ରଖି ଯୋରେ ଧକା ଦେଲେ ତାଙ୍କ ଥୋପି ମୋ ଵିଆ ରେ ପଶିଗଲା।

ମତେ ଯୋରେ କଷ୍ଟ ହେଲା ମୁଁ ଜୋର ଚିଲେଇଲି ଆଉ କାନ୍ଦିକି ତାଙ୍କ ଠୁ ଖସି ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବଳିଷ୍ଠ ବାହୁ ବନ୍ଧନ ରୁ ଖସି ଯିବା ମୋ ପାଇ ଅସମ୍ଭବ ଥିଲା।ସେ ମୋ ପାଟି ରେ ହାତ ଦେଇଦେଲେ ଆଉ କିଛି ସମୟ ସେମିତି ରହିଲେ।ମୋର ଟିକେ କଷ୍ଟ କମିଲା ପରେ ପୁଣି ଗୋଟେ ଧକା ଦେଲେ ମୁଁ ପୁଣି ଚିଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି ଲାଗିଲା ଯେମିତି ଗୋଟେ ଲୁହ ଛାଡ ମୋ ଵିଆ ରେ ପଶିଯାଇଛି। ଜବରଦସ୍ତି ଆଉ ଗୋଟେ ଧକା ରେ ପୁରା ବାଣ୍ଡbta ମୋ ଵିଆ ର ଶେଷ ଭାଗରେ ଯାଇ ମଦ ହେଲା।ମୁ ଯେତେ ଛାଟିପିଟି ହେଲେ ବି ସେ ମୋତେ ଛାଡ଼ୁନଥିଲେ।
ମୁଁ – ସାର ମୁ ମରିଯିବି, ମତେ ଛାଡ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ।ମୁ ନେହୁରା ହେଲି ସାରଙ୍କ ଆଗରେ।

ଗରମ ଟୋକି ର ନରମ ବିଆ


ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ,ମୋ ଧନଟା, ହେଇଗଲା,ଏଥର ମଜା ଆସିବ
ସାର୍ ଧୀରେ ଧୀରେ ମତେ ପେଲିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ।ମତେ ବହୁତ୍ କଷ୍ଟ ହେଉଥିଲା।ମୋ ଆଖି ରୁ ଲୁହ ଗଡୁଥିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋର କଷ୍ଟ ଧୀରେ ଧୀରେ ମଜା ରେ ବଦଳି ଗଲା।ମୁ ବି ଏବେ ତାଙ୍କୁ ସପୋର୍ଟ କରିବାରେ ଲାଗିଲି।ମୁ ମୁଁହ ରୁ ଆଃ ଓଃ ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଲା।ସାର ବି ବୁଝି ଗଲେ ଆଉ ଟିକେ ସ୍ପିଡ ବଢ଼େଇଲେ।ମୁ ବି ଗାଣ୍ଡୀ ଟେକି ଟେକି ଗୀହା ର ଜବାବ ଦେଲି।


ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ, କଣ ଏବେ ମଜା ଲାଗୁଛି
ମୁଁ – ହୁ
ସାର୍ ଏବେ ଯୋରେ ଯୋରେ ମତେ ଗେହୀ ଚାଲିଲେ।
ମୁଁ – ଆଃ ଓଃ ସାର
ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ, ମୁ ତତେ ଗେହୁଛି,ଆଃ
ମୁଁ – ଆଃ ସାର ଆଃ
ସାର୍ – ଆଃ କି ଟାଇଟ୍ ତୋ ଵିଆ କଲ୍ୟାଣୀ, ମୋ ରାଣ୍ଡି ଆଃ
ମୁଁ – ଆଃ ଓଃ ମାଲୋ ଆଃ
ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ, ଆଃ କି ଦୁଧ ତୋର ,କି ଗାଣ୍ଡୀ ରଖିଛୁ,ଆଃ
ମୁଁ – ଆଃ ଉଁ ଆଃ ଆଃ
ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ, ଆଃ ତୋ ଗେହୀ ଗେହୀ ତୋ ଵିଆ ଫଟେଇ ଦେବୀ ଆଃ
ମୁଁ – ଆଃ କାଟୁଛି ସାର, ଆଃ ମା ଆସ୍ତେ


ସାର୍ ରେଳ ଭଳିଆ ପେଲିଚଳିଥାନ୍ତି।15ମିନିଟ ପରେ ଲାଗିଲା ଯେମିତି ମୋ ଜୀବନ ମୋ ଵିଆ ବାଟେ ବାହାରିଯିବ।ମୋ ଵିଆ ପାଣି ଛାଡିଦେଲା। ଏମିତି ସୁଖ ମୁ କେବେବି ଅନୁଭବ କରିନଥିଲି ମୁ ସାର ଙ୍କୁ ଜାବୁଡ଼ି ଧରିଲି।ସାର କିନ୍ତୁ ପେଲିଚଳିଥାନ୍ତି। କିଛି ସମୟରେ ମୋ ଵିଆ ରେ ପୁଣି ଥରେ ଗଲୁ ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା। ସାର୍ ମୋ ହାତ କୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଥୋଇ ମତେ ଚିପିବାକୁ କହିଲେ ଆଉ ତାଙ୍କ ଛାତି ର ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଚାଟି ବାକୁ କହିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ମାନି ଦି ହାତରେ ସାର ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଧରି ଗୀହା ଖାଉଥାଏ।ସେତେବେଳେ ମୋ ବବୁଲୁ କଲ କରୁଥିଲା,ମୋ ମୋବାଇଲ ସାଇଲେଣ୍ଟ ଥିବାରୁ ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲି ନାହିଁ।ଏପଟେ ମୋ ବାଏଫ୍ରେଣ୍ଡ କଲ କରୁଥାଏ ସେପଟେ ମୁ ସାରଙ୍କ ଠାରୁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗିହଁଣା ଖାଉଥାଏ। ସାର ମୋ ଓଠକୁ ଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଲେ। ସାର୍ ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋ ସେଣ୍ଠି କୁ ଦଳିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ଦୁଧ କୁ ଚିପୁଥାନ୍ତି ଆଉ ଯୋରେ ଗେହୁଥାନ୍ତି।ସାର ଆଉ 15ମିନିଟ ପରେ ସାର ଯୋରେ ଜିରେ ଗେହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଆଉ ଚିଲେଇଲେ;


ସାର୍ – ଆଃ କଲ୍ୟାଣୀ,ମୋ ରାଣ୍ଡି,ଆଃ
ମୁଁ – ଆଃ ସାର ଆଃ ଉମ୍
ସାର୍ – କି ଵିଆ ଖଣ୍ଡେ ପାଇଛୁ ଆଃ ଆଜିଠୁ ତୋ ମୋ ରାଣ୍ଡି
ମୁଁ – ସାର ଆଃ ଯୋରେ କର ଆଃ
ସାର୍ – ହଁ ରାଣ୍ଡି ଗେହୁଛି ଆଃ ଫଟେଇ ଦେବୀ ତୋ ଵିଆ ଓଃ
ମୁଁ – ଆଃ ଓଃ ମା ଲୋ ଆଃ
ସାର୍ – ଆଃ କଲ୍ୟାଣୀ ମୋ ରାଣ୍ଡି ଆଃ ମୋର ବାହାରିଲା ଆଃ ନେ ଆଃ


ସାର୍ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ମୋ ଵିଆ କୁ ତାଙ୍କ ବୀଜ ରେ ଭାରୁ ଦେଲେ ମୋର ବି ତାଙ୍କ ସହ ମୋ ପାଣି ବାହାରି ଗଲା।ପ୍ରାୟ 1ମିନିଟ ଧରି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବୀଜ ବାହାରି ଚାଲି ଥାଏ।ସାର କିଛି ସମୟ ମୋତେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ସେମିତି ମି ଉପରେ ପଡ଼ି ରହିଲେ।AC ରେ ବି ଆମେ ଝାଳ ରେ ପୁରା ଓଦା ହୋଇଯାଇଥିଲୁ। ତାପରେ ସେ ଉଠି ବାଥରୁମ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲେ। ମୁଁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସୋଫା ରେ ପଡ଼ି ରହିଲି ମୋ ଦେହ ରେ ଉଠିବାକୁ ବଳ ନଥିଲା।ଏଇ ସମୟ ରେ ମୋର ବବୁଲ କଥା ମନେ ପଡିଗଲା ଆଉ ମୁଁ ନିଜ ଭୁଲ ପାଇଁ ଅନୁତାପ ରେ କାନ୍ଦି ପକେଇଲି। ନିଜକୁ ସାହସ ଦେଇ ଉଠି ଦେଖିଲି ସୋଫା ରେ ମୋ ରକ୍ତ ସହ ମୋର ଆଉ ସାରଙ୍କ ବୀଜ ରେ ଭିଜି ଯାଇଛି। ମୋ ଵିଆ ପୁରା ଫୁଲି ଯାଇଛି ଆଉ ମେଲl ହେଇକି ଅଛି। ମୋ ଦୁଧ ଉପରେ ସାର ଙ୍କ କାମୁଡ଼ା ଦାଗ ଥିଲା। ମୁଁ ମୁଣ୍ଡ ରେ ହାତ ଦେଇ କାନ୍ଦିବାରେ ଲାଗିଲି। ସାର୍ ବାଥରୁମ ରୁ ବାହାରି ମତେ କାନ୍ଦିବା ଦେଖି ଆସି ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ମୋ ପାଖରେ ବସିଲେ। ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସି ଦେଇ ପଚାରିଲେ;


ସାର୍ – କଲ୍ୟାଣୀ,ପ୍ଲିଜ୍ କନ୍ଦେନି ମତେ ଅନା
ମୁଁ ଲୁହ ଛଳଛଳ ଆଖି ରେ ସାର ଙ୍କୁ ଅନେଇଲି।
ମୁଁ – ସାର ଆପଣ ମୋ ସହ ଭଲ କଲେନି।ମୁଁ କାହା କୁ ଆଉ ମୁଁହ ଦେଖେଇ ପାରିବିନି।
ସାର୍ – ଆରେ ଏମିତି କଣ କହୁଛୁ। ଏ କଥା କେହି ବି ଜଣେଇବେନି।ଖାଲି ତୋ ଆଉ ମୋ ଭିତରେ ରହିବ।ଆରେ କେବେ ତ ପୁଣି କାହା ସହିତ କରିଥାନ୍ତୁ ନ ନାଇ।ସତରେ କଲ୍ୟାଣୀ ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଆଉ ସେକ୍ସି।ତତେ ଦେଖି ମୁ ଆଉ ନିଜକୁ ଅଟକେଇ ପାରିଲିନି।ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହଅନି ମୁ ତତେ ମେଡିସିନ ଦେଇଦେବି।
ସାର୍ ମୋ ଲୁହ ପୋଛି ଦେଇ ମୋ ଗାଲ କୁ ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲେ ଆଉ ମତେ ଭିଡି ନେଇ କୋଳରେ ବସେଇ ଦେଲେ।ମୁଁ କଇଁ କଇଁ ହେଇ ହେଇ କାନ୍ଦି ସାର ଙ୍କୁ କହିଲି।
ମୁଁ – ମୋର ସେଇଟା ଭାରି କାଟୁଛି
ସାର୍ – କୋଉଟା
ମୁଁ – ମୋ ବି..ବି.. ଵିଆ।

ଭାଉଜ ଙ୍କର ବାଳ ଭର୍ତ୍ତି ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି


ସାର୍ ଦେଖି ଦେଖି କହି ମୋ ଵିଆ କୁ ଅନେଇଲେ। ସାରଙ୍କ ବିଜ ଏ ଯାଏଁ ମୋ ଵିଆ ରୁ ବାହାରୁଥିଲା।ସାଏ ମତେ ଟେକି ନେଇ ବାଥରୁମ କୁ ନେଇଗଲେ। ସେଠୀ ମୋ ଵିଆ କୁ ଭଲସେ ଧୋଇ ଦେଲେ। ତାପରେ ମୋତେ ସୋଫା ପାଖକୁ ଆଣିଲେ।ସାର ମତେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧେଇ ଦେଲେ। ଘଣ୍ଟାରେ ସେତେବେଳକୁ ୧.୩୦ ବାଜିଲାଣି।ମୁ ସାର ଙ୍କୁ ମତେ ନେଇ ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଛାଡି ଦବାକୁ କହିଲି।ସାର ବି ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧି ବାହାରିଲେ।ମୁ ଚାଲି ପରୁ ନଥାଏ।ମୋ ଵିଆ ଭାରି ଦରଜ ଲାଗୁଥାଏ। ସାର୍ ମୋତେ ବାଟରେ ଦହିବରା ଖୁଆଇ ଦେଇ ଆଣି ହଷ୍ଟେଲ ରେ ଛାଡି ଦେଲେ।ଦେଖିଲି ରୁମ୍ ରେ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କହି ନାହାନ୍ତି ବୋଧେ ମାର୍କେଟ ଯାଇଥିଲେ।ମୁ ସବୁ ଡ୍ରେସ ସବୁ ଖୋଲି ଦେଇ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବେଡ ରେ ଗଡ଼ି ପଡ଼ିଲି।ଦେଖିଲି ମୋବାଇଲ ରେ ୧୬ଟା ମିସ୍ଡ କଲ।ମୁ ମିଛରେ ହଷ୍ଟେଲ କୁ ଘର ଲୋକ ଆସିଥିବା କଥା କହିଦେଲି ଆଉ ରାତି ରେ କଥା ହେବା ପାଇ କହି ସୋଇ ପଡ଼ିଲି।

ଏଇଟା ହେଲା ମୋ ଜୀବନ ର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ।ମତାମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲିବେନି।

ଯଦି ଆପଣ ଆମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ସେୟାର କରିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାହାଲେ ଆମକୁ ତଳେ ଦିଅ ଯାଇ ଥିବା ଲିଙ୍କ ରେ click କରି ଲେଖି ପାରିବେ। ଆମେ ତାହାକୁ ଏହି ୱେବ ସାଇଟ ରେ ଲେଖିବୁ।Click here

ଆମ ନୂଆ ଗ୍ରୁପ ଚାଟ join କରନ୍ତୁ , click here