ମୋ ଅଫିସ ଷ୍ଟାଫ୍ ର ଭଉଣି କୁ ଗେଁହି ବିଆ ମେଲା କରିଥିଲି

ମୋ ନାଁ କାଳିଆ ମୋର ଷ୍ଟୋରୀ ଆପଣ ପଢିଥିବେ ମୁଁ ମୋ ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ କେମିତି ଗେଁହି ଥିଲି ଆଉ ସେ ବାହା ହେବା ପରେ ଗେଁହି ପେଟରେ କଲି ତା ମାମୁ ଝିଅ ଝିଲି କୁ ବି ଗେଁହି ତା ବିଆ ମେଲା କରିଥିଲି ଏବେ ମିଲି ପେଟରେ ହେଇଚି ତେଣୁ ତାକୁ ଆଉ ଗେଁହି ହଉନି ଏମିତି ରେ କିଛି ଦିନ ପରେ ମୋର ବାରିପଦା କୁ ବଦଳି ହେଇଗଲା ମୋତେ ଘର ମିଳି ନଥିବା ରୁ ଆମର ଜଣେ ଷ୍ଟାପ ର ଘରେ କିଛି ଦିନ ରହିଲି

ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ମୋର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ହେଇଗଲା ତାଙ୍କ ପରିବାର ବୋଲି ସେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୋଟେ ପୁଅ ଆଉ ତାଙ୍କ ଭାଉଣୀ ଓ ମା ରୁହନ୍ତି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଚାରୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ୍ ସୁନ୍ଦର୍ ପୁରା ଗୋରା ଦକ ଦକ ଦେହ  ସେ ଏକ ସ୍କୁଲ ରେ ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କ ବୟସ ପ୍ରାୟ ତିରିଶି ହେବ କିଛି କାରଣ  ବସତଃ ସେ ବାହା ହେଇ ନଥାଏ ତା ବଡି ସାଇଜ୍ ବି ମସ୍ତ ସାମାନ୍ଯ ମୋଟି ହେଲେବି ଦୁଧ ସାଇଜ୍ ୩୪ ହେବ ଅଣ୍ଟା ୩୨ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ପୁରା ଚଉଡା ୩୮ ହେବ .

ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି-3 | Odia Sex Story

ସେ ମୋତେ ସବୁବେଳେ ଭାଇ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘର ପାଖା ପାଖି ଅଫିସ ପାଖରେ ଘର ମିଳି ଗଲା ଆଉ ମୁଁ ସବୁ ବେଳେ ମୋ ବାଇକ୍ ରେ ଯା ଆସ କରେ ସେ ହିଁ ବାଟରେ ଚାରୁ ର ସ୍କୁଲ ପଦେ ବେଳେ ବେଳେ ମୁଁ ଚାରୁ କୁ ତା ସ୍କୁଲ ରେ ଛାଡି ଦିଏ  ଏମିତି ହେଉ ହେଉ ଚାରୁ ର ମୋର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ହେଇଗଲା ସେ ସବୁବେଳେ ଶାଢି ପିନ୍ଧିକି ଯାଏ ଅଫିସ୍ କୁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗେ ତାଙ୍କ ଅଫିସ୍ ରେ ସମସ୍ତେ ତାକୁ ଲାଇନ୍ ମାରନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ପ୍ରାୟ ସମୟ ଯାଅ ଆସ କରେ

ଏମିତି ଦିନେ ସନ୍ଧ୍ୟାବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥାଏ ହଠାତ ତା ଭାଇଙ୍କ ଶଶୁରଙ୍କ ଘରୁ ଫୋନ ଆସିଲା ତେଣୁ ତା ଭାଇ ଆଉ ଭାଉଜ ଦୁହେଁ ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ଆଜି ରହିଯା  ଘରେ କେହି ନାହାଂତି ମୁ ମନାକରିବାରୁ ସେ ମୋତେ ବାଧ୍ୟ କଲେ ତେଣୁ ମୁଁ ରହିଲି ଚାରୁ ରୋଷେଇ ସାରି ମୋତେ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଲୁଙ୍ଗି ବଦଳି ଫ୍ରେସ ହେଇ ଆସ ଖାଇଦେବ ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ହ ଉ ଆସେ ସାଥି ହେଇ ଖାଇଦେବା ତାପରେ ଦୁହେଁ ଖାଇସାରିଲୁ ଆସି ଟିଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲୁ ଟିଭିରେ ଗୋଟେ ଲଭ ସିନ ଚାଲିଥାଏ

ମୁଁ- କଣ ହେଲା ଚାରୁ 

ଚାରୁ-ନାଁ କିଛି ନାଇ ଏମିତି ତମ ପାଖରେ ବସିବାକୁ ଇଛା ହେଲା ସତରେ ଭାଇ ତମେ ବହୁତ୍ ଭଲ ତମେ ଯାହା କୁ ବାହା ହେବ ସେ ବହୁତ୍ ଖୁସି ରେ ରହିବ ମୁଁ କହିଲି ମୋ ଇଛା ଥିଲା ତମକୁ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ଚାରୁ କହିଲା ମୋର ବି ତମକୁ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ବହୁତ୍ ଇଛା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆମେ ଦୁହେଁ କଣ୍ ବାହା ହେଇ ପାରିବା ମୁଁ କହିଲି ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ କାରଣ ମୋ ବାହାଘର ଠିକ୍ ହେଇ ସାରିଛି ଚାରୁ କହିଲା ମୋର ବି ସେୟା କିନ୍ତୁ ବାହା ନ ହେଲେ ବି ଆମେ ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ପରି କଣ୍ ରହି ପାରିବା ନି ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ଚାରୁ କହିଲା ତମେ ଚାହିଁଲେ ହେବ ଆଉ ଆଜି ଆମେ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଳି ଚଉଠି ରାତି କରିବା ସେଠୁ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ହଁ ତମେ ଆଜିଠୁ ମୋ ମାଇପ ଆଜି ଆମେ ଚଉଠି କରିବା ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଚାଲ ମୋ ବେଡ ରୁମ କୁ ତାପରେ ଦୁହେଁ ଗଲୁ ଚାରୁ ମୋତେ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲା ଆଉ କହିଲା ତୁମେ ମୋ ଘଇତା ମୋତେ ଆଜି ତମ ମାଇପ କର ମୁଁ ସେଠୁ ତାକୁ ଖଟ ଉପରେ ବସେଇ ତା ମଥା ରେ ଗୋଟେ କିସ୍ କଲି ଧିରେ ଧିରେ ତା ଗାଲ ଓଠ ସବୁ ଆଡ଼େ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ ବି ମୋ ସାଥ ଦେଲା

ଆଉ କହିଲା କହିଲା ସତରେ ତମକୁ ମୋ ସ୍ବାମୀ ରୂପେ ପାଇ ବହୁତ୍ ଖୁସି ତାପରେ  ତା ଛାତି ରୁ ଶାଢ଼ୀ ବାହାର କରିଦେଲି ନାଲି ବ୍ଲାଉଜ୍ ଭିତରେ ତା ଦୁଧ ପୁରା ଠିଆ ଠିଆ ହେଇଚି  ବ୍ଲାଉଜ୍ ଫାଂକ ମଝିରେ ତା ଦୁଧ ଅଳ୍ପ ଦେଖାଯାଉଥାଏ ତାପରେ ଚାରୁକୁ ମୋଆଡକୁ ଟାଣିଆଣି କୁଂଢ଼େଇ ଧରି ତା ଗାଲ ରେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ଓଠରେ ଓଠ ରଖି ଚାଟିବାକୁ ଲାଗଲି ଚାରୁବି ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁଚୁମିବାକୁ ଲାଗିଲା ହଠାତ୍ ମୁଁ ବ୍ଲାଉଜ ସହ  ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଧିରେ ଧିରେ ଚାରୁ ର  ବ୍ଲାଉଜ୍ ବାହାର କରି ତା ପିଠି କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଏମିତି ହେଉଥାଏ ତାପରେ ତା ବ୍ରା ହୁକ ଦାନ୍ତ ରେ ଖୋଲିଦେଲି ତା ଗୋରା ପିଠି ଦେଖି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ କହିଲି ଚାରୁ କଣ୍ ହେଇଚୁ ଲୋ ତୁ ଗୋଟେ ସେକ୍ସି ମାଇକିନିଆ ତା ବ୍ରା ବାହାର କରି ଦେଖିଲି ତା ଦୁଧ ବଡ ବଡ ହେଇଚି ଟିକେ ବି ଓହଳି ନି ଆଉ ତା ଉପରେ ବାଦାମି କଲର ର ଭୁଣ୍ଡି ମସ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥାଏ  ମୁଁ ସେଠୁ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ଜିଭରେ ସଲ ସଲ କଲି ତାକୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ସେ କହିଲା ଖାଅ ମୁଁ ସେଠୁ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି
ଆର୍ ଦୁଧକୁ ଦଳୁଥାଏ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡୁ ଥାଏ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ସତରେ ଭାଇ ତମେ ବହୁତ ଭଲ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଦେଉଚ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ଆଜି ମୁଁ ତୋ ଭାଇ ନୁହ ତୋ ଘଇତା ତାପରେ ଚାରୁ କୁ ଖଟ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତା ପେଟ କୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେଖିଲି ତା ନାହି ମସ୍ତ ହେଇଚି ସେ ଗାତ ଭିତରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ସ୍ଵାମୀ କି ମଜା ଦଉଚ ତାପରେ ମୁଁ ତା ଅଣ୍ଟା ରୁ ଶାଢ଼ୀ ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ସାୟା ଡୋର ବି ଖୋଲି ଦେଲି  ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁ ତା ଚଡି ଭିତରେ ହାତପୁରେଇ ବିଆରେ ଭାତ ମାରିଲି ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ପୁରା ଓଦା ଲାଗୁଚି ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ କଣ ମୁତି ଦେଲୁ କି? 

ମୋ ପଡିଶା ହର ନାନୀ ଆଉ ତା ଝିଅ ମିଲି କୁ ଗେଁହି ଗେଁହିଁ ମେଲା କରି ଦେଇଥିଲି-2

ଚାରୁ କହିଲା ନାଁଇ ହେ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ଖାଇ ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲାଣି, ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ  କାଟୁଚି ତା ଚଡି ଖୋଲି ବାହାର କରିଦେଲି ଦେଖିଲି ତା ବିଆ ରେ ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇଚି ଏତେ ବାଳ ଯେ ବିଆ ଦେଖାଯାଉ ନଥାଏ

ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆରେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ଚାରୁ କହିଲା ମୁ କେବେ ବିଆରୁ ବାଳ କାଟିନି ତେଣୁ ବହୁତ ବାଳ ଅଛି ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆ 
ମସ୍ତ ହେଇଚି ଯେମିତି ହେଇଚି ନା ଖାଲି ଖାଇବାକୁ ଇଛା ହେଉଚି ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ତମେ ତ ମୋ ଘଇତା ଏ ଦେହ ଟା ପରା ତମର ତମେ ଯାହା କରି ପାରିବ  ଖାଉନ ମୋ ବିଆ କୁ ମୁଁ ମନା କରୁଚି ତା ପରେ ଚାରୁ ବିଆ ବାଳକୁ ଆଡେଇ ବିଆ ଭିତରେ ଜିଭକୁ ପୁରେଇ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି ତା ସେଣ୍ଟିକୁ କୁ ଟିକେ ଟିକେ କାମୁଡି ଲି ଚାରୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନଥାଏ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତା ବିଆ ଉପରେ ଚାପି ଧରିଲା ମୁଁ ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଟି ତା ସେଣ୍ଟି କୁ କାମୁଡି ଦେଉଥାଏ ଏଣେ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଓଃ  କି ମଜା କାମୁଡି କାମୁଡି ଖାଇଦିଅ ମୋ ବିଆକୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ  ମୋରି ବାହାରିଲା ହ୍ଁ ଚାରୁ ତୋ ବିଆରେ ଯେତେ ପାଣି ଅଛି ବାହର କରେ ଚାରୁ ଓଃ ଆଃ କହୁ ଥାଏ ଆଉ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବାଳକୁ ଯାବୁଡି ଧରି ସବୁତକ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା .

ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବିଆର ସବୁ ପାଣିକୁ ଚାଟି ଚଟି ସଫାକରିଦେଲି  ତାପରେ ଚାରୁ ମୋ ଲୁଙ୍ଗି ବାହାର କରିଦେଲା ମୋ ମୋଟା କଳା ମଚ ମଚ ଲମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ଦେଖି କହିଲା ଓଃ କି ବାଣ୍ଡ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ତ ଗୋରା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା କଳା ଚାରୁ କହିଲା ମୋତେ କଳା ମଚ ମଚ ବାଳ ଭର୍ତି ହେଇଥିବା ବାଣ୍ଡ ବହୁତ୍ ପଶନ୍ଦ ସତରେ  ମୋ ବିଆ ଆଜି ଫାଟିଜିବ ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁଲୋ ଚାରୁ ତୋ ବିଆ କୁ ଠିକ୍ ହେବ ପୁରା ତୋ ନାହିରେ ଯାଇ ବାଜିବ ଚାରୁ କହିଲା ହଁ ମୁଁ ଶୁଣି ଚି ନାହି ରେ ବାଣ୍ଡ ବାଜିଲେ  ବହୁତ୍ ସୁଖ ମିଳେ ବୋଲି ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ଚାରୁ ଆଜି ମୋ ମାଇପ କୁ ବହୁତ୍ ସୁଖ ଦେବୀ  ସତରେ  ତମ ବାଣ୍ଡନା ମସ୍ତ ହେଇଚି ତାପରେ ଚାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କେନ୍ଦିଲା ଆଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା 

ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ଆଃ ଚାରୁ ଭଲକି ଖାଇଯା ଚାରୁ କହିଲା ହଁ କାଳିଆ ମୋତେ ଖାଇବାକୁ ଭଲ ଲାଗୁଚି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ ଚାରୁ ଗିଜକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫାକରିଦେଲା ଆଉ କହିଲା ଓଃ  ତମ ଗିଜ ସତରେ ବହୁତ ମିଠା ସତରେ ଚାରୁ ଆଜିପର୍ୟନ୍ତ ଏମିତି କେବେ ଗିଜ ବାହାରି ନଥିଲା ତାପରେ ଦୁହେଁ କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହେଇ ଗଡା ଗଡି ହେଲୁ । 

ୟା ଭିତରେ ମୁ ଚାରୁ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେଖିଲି ତାବିଆ ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଚି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ସ୍ଵାମୀ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି ଏଥର ତମ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ଲୋ ଚାରୁ ତୋ ବିଆରୁ ଆଜି ସବୁତକ ପାଣି ବାହାର କରିଦେବି ତାପରେ ତା ବିଆ ପାଖରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ଘଷିଲି ଚାରୁ ଆହୁରି ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଖାଲି ଘଷିଲି ଚାରୁ କହିଲା ପୁରା ଆଉ ରହି ହଉନି ସେଠୁ ସେ  ନିଜ ହାତରେ ବାଣ୍ଦକୁ ଧରି ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲା କହିଲା  ପୁର ଏଥର  ତମ ମାଇପ ବିଆ ଫଟେଇ ଦିଅ ତାପରେ ମୁଁ  ଧକା ଦେଲି ତାଭିତରେ ଅଧା ପଶିଚି କି ନାଇଁ ସେ କହିଲା ଓଃ ସ୍ଵାମୀ କାଟୁଚି ବାହାର କରିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ପରା ଆମ ଚଉଠି ଆଉ ଆଜି ଭଳି ଦିନ ରେ ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ ପଶିଲେ କଷ୍ଟ ହୁଏ ଆଉ ରକ୍ତ ବି ବାହାରେ  ତେଣୁ ଟିକେ କାଟିବ ଚାରୁ କହିଲା ନା ହେ ବହୁତ ଯୋର ରେ କାଟୁଚି ମୁଁ ତା କଥା ନ ଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକାମାରିଲି ମୋର ପୁରା ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । 

ସେ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି କହିଲା ଓଃ  ବହୁତ କଷ୍ଟ ମୁଁ ତାପରେ ତାର ଏକ ଦୁଧକୁ ଦଳିଲି ଆଉ ଆରଟିକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଦେଖିଲି ଧିରେ ଚାରୁ କୁ ମଜା ଆସିଲା ଆଉ କହିଲା ସତରେ ସ୍ଵାମୀ ଏଥର ମଜା ଲାଗୁଚି ମୁଁ ସେଠୁ ଧିରେ ଧିରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

🎧 ତାଂକୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଲାଳୁଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଚିପିଲି – Odia Sex Story

ଚାରୁ ମୋ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ତଳ ପଟୁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠାପକା କରି ମଜା ନେଉଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାରୁବିଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲା ମୋର କିନ୍ତୁ ବାହାରି ନଥାଏ ମୁଁ ସେଠୁ ଚାରୁ ବୀଆରୁ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ବିଆ କୁ ଚାଟିଲି କହିଲି ଓଃ ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ପାଣି କେତେ ମିଠା କିଲୋ ବିଆ ଚାଟି ଟା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ିଲି ଚାରୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଚାପି ଧରି କହିଲା ଖାଅ ହେ ମୋ ବିଆ କୁ ପୁରା ଖାଇ ଯାଅ ସେ କହିଲା ଓଃ କି ମଜା ତାପରେ ମୁଁ ସେଠୁ ପୁଣି ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଆହୁରି ଯୋର ଯୋର ରେ ଗେହିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ  ର ପୁଣି ପାଣି ବାହାରିବା ଟାଇମ୍ ଆସିଲା ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଯୋର ରେ ଗିହ୍ଁ ମୋର ଏଥର ବହାରିବ । 

ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ଲୋ ଚାରୁ ମୋର ବି ବାହାରିବ ତୋ ବିଆରେ ଛାଡିବି ନା ବାହାରେ ଚାରୁକହିଲା ନାଁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡ ମୁଁ ଶୁଣିଚି ବିଆ ଭିତରେ ଗିଜ ପଶିଲେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗି ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ଯେ କିନ୍ତୁ ପେଟେରେ ହେଇଯିବୁ ଚାରୁ କହିଲା ପେଟେରେ ହେଲେ ଔଷଧ ଖାଇଦେବି ତା ପରେ ତା ବିଆ ରେ ଗିଜ ପୁରେଇଦେଲି ସେ ସମୟକୁ ଚାରୁର ଆଉଥରେ ପାଣି ବାହାରିପଡିଲା ।

ଚାରୁ ମୋତେ ଯୋର ରେ ଯାବୁଡି ଧରି ବିଆରୁ ସବୁତକ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ଆଉ ମୋତେ କହିଲା  ସତରେ  ଗିହାଁ ଗିହିଁ ରେ ଏତେ ମଜା ମୁ ଜାଣି ନଥିଲି ତାପରେ ଦୁହେଁ ବାଥରୁମ୍ କୁ ଗଲୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ୍କୁ ଭଲ ରେ ଧୋଇଲା ମୋପୁଣି ଠିଆ ହେଲା ମୁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ କାନ୍ଥକୁ ଧରେ ସେ ଧରିଲା ମୁଁ ତା ଗୋରା ମଚ ମଚ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଚାଟିବାକୁ  ଲାଗିଲି । 

ତାପରେ ତା ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ  ତମେ କି ସୁଖ ଦେଉଚ ତାପରେ ସେ ଟିକେ ନଁଇଲା ମୁଁ ସେଠୁ ତାବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଗେଇ ଅଣ୍ଟାକୁ ଧରି ଏକ ଧକା ଦେଲି ତା ବିଆ ଲାଳୁଆ ଥିବାରୁ ଭସ୍ କିନା ଭିତରେ ପଶିଗଲା ତାପରେ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଦଳି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରେ ନିଜ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଗପଛ କରି ଉଃ ଆଃ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡି ରଗଡି ଗେହୁଁ ଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାରୁ ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ତା ଜଙ୍ଘ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲାଣି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିବାରେ ଲାଗିଥାଏ କିଛିସମୟ ପରେ ମୋର ବି ବାହାରିପଡିଲା ତାପରେ ଦୁହେଁ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଇ ଆସି ଶୋଇଲୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ସକାଳୁ ଆମେ ଲେଟ୍ ରେ ଉଠିଲୁ ଚାରୁ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗଲା ଚା କରିବାପାଇଁ ।

ମୁଁ ବି ତା ପଛେ ପଛେ ଗଲି ସେ ଚା ବନଉ ଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ପଛପଟୁ ଯାବୁଡି ଧରି ତା ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ତମେ ବହୁତ୍ ଦୁଷ୍ଟ ହେଲଣି କାଲି ରାତି ରୁ କଣ୍ ମନ୍ ଭାଙ୍ଗୁନି ମୁଁ କହିଲି ନା ଲୋ ଚାରୁ ତୁ ପରା ମୋ ମାଇପ ମନ୍ କେମିତି ଭାଙ୍ଗିବ ସତରେ ତମ ପରି ସ୍ଵାମୀ ପାଇ ବହୁତ୍ ଖୁସି ହଉ ଏମିତି କରନି ସମ୍ଭାଳି ହେବନି ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ଦେଖ ବାଣ୍ଡ କେମିତି ହଉଚି ସେଠୁ ଚାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କହିଲା ଓଃ କି ବାଣ୍ଡ କରିଛ କହି ବିଆ ରେ ନେଇ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲା ତାକୁ ଠିଆ ଠିଆ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଛି ହେ ଠିଆ ଗିଁହା ରେ  ଯୋର ରେ କର…..ବିଆ ଆଜି ମେଲା କରି ଦିଅ ମୁଁ ଦୁଧ କୁ ଦଳି ଜୋର୍ ଜୋର୍ ରେ ଗେହିବା କୁ ଲାଗିଲି ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ମଜା ନେଉ ଥାଏ 

ମୁଁ ତାକୁ ଏମିତି ଗେହିଁଲି ଯେ ତାବିଆ ପୁରା ମେଲା ହେଇଗଲା ତାପରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକାସାଥିରେ ପାଣି ବାହାରି ପଡିଲା ତା ପରେ ଚାରୁ କହିଲା ସତରେ ତମେ ଆଜି ଠାରୁ ମୋ ଘଇତା ଆଉ ମୁଁ ତମ ମାଇପ ଆମେ ଦୁହେଁ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ଚାରୁ ତୁ ଆଜିଠୁ ମୋ ମାଇପ ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଅଫିସ ଗଲି ଆଉ ଚାରୁକୁ ତା ସ୍କୁଲ ରେ ଛାଡି ଦେଲି  ତାପରେ ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ରେ ମୋତେ  ଚାରୁ ଫୋନ କଲା ଭାଇ କଣ କରୁଚ୍ ମୁଁ କହିଲି କିଛି ନାଇ ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଆସୁନ ଆଜି ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି ତମ କଥା ବହୁତ୍ ମନେ ପଡୁଚି ମୁଁ କହିଲି ତୋ କଥା ବି ମୋର ବହୁତ ମନେ ପଡୁଚି ତାପରେ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ଆସ ତମ ପାଇଁ ଖାନା ବନେଇଚି ସେଠୁ ମୁଁ ରାତି ୯ଟା ରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଲି ଆଉ ବେଲ ବଜେଇଲି ଚାରୁ ଆସି କବାଟ ଖୋଲିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ୟ ହେଇଗଲି କାରଣ ସେ ଗୋଟେ ପତଳା ଶାଢି ପିନ୍ଧିଥାଏ ଆଉ ଭିତରେ ଶାୟା ବ୍ଲାଉଜ ପୁରା ଦେଖାଯାଉଥାଏ ଓଃ କି ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଉଥାଏ ତାପରେ ସେ କବାଟ ଦେଇଦେଲା ହଠାତ ମୁଁ ତାକୁ ଯାବୁଡି ଧରି ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲି ଚାରୁ ବି ମୋତେ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ଆଜି ପରା ଆମର ଅଷ୍ଟ ମଙ୍ଗଳା ଆଉ ମୁଁ ଶୁଣିଛି ଅଷ୍ଟ ମଙ୍ଗଳା ରେ ଗିଁହା ଗିଂହି ହେଲେ ପେଟରେ ହୁଏ ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ମୋ ମାଇପ ହେବୁ ମୁଁ କେବେ ବିଶ୍ବାସ କରିନଥିଲି ହଁ ଭାଇ ତମେ ତ ମୋ ଘଇତା ତା ପରେ ଚାରୁ ଖାଇବା ଆଣିଲା ଦୁହେଁ ସାଥି ହୋଇ ଖାଇଲୁ ଖାଇସାରି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଯାଅ ମୋ ରୁମ୍ ରେ ବସ ମୁଁ ସବୁ କାମ ସାରି ଆସୁଚି ।

ଭୁବନେଶ୍ୱର ଟୁର ଅଲିଭା ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ଗୋଟେ ହୋଟେଲରେ | Odia Sex Story

ତାପରେ ଚାରୁ ମିଠା ଆଉ ଖିର ଆଣି ଆସିଲା ଚାରୁ ଶାଢିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର୍ ଲାଗୁଥାଏ ଚାରୁ ଆଣି ମୋତେ ଖିର ଦେଲା ପି ଇବାକୁ ମୁଁ ଖିର ପୀ ସାରି ସେ ଆଣିଥିବା ରସଗୋଲା ତାକୁ ଖୁଆଇ ଦେଲି ଚାରୁ ଖୁସିରେ ଖାଇଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ଏତେ ଭଲ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ ଆଜି ବହୁତ୍ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଛୁ ।

ତାପରେ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମେ ମୋତେ ଯୋଉ ସୁଖ ଦେଇଚ ମୁଁ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବିନି ତାପରେ ମୁଁ ତା ଶାଢିଆଡେଇ ତା ମଥାରେ ଗୋଟେ କିସ୍ ଦେଲି ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ ସତରେ ତମେ ବହୁତ୍ ଭଲ ତାପରେ ମୁଁ ଚାରୁକୁ ଧିରେ ଧିରେ ମୁଁହ ସାରା ଚୁମା ଦେବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋତେ ବି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ୟା ଭିତରେ ମୁଁ ତା ଦେହରୁ ଶାଢି ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ତା ବ୍ଲାଉଜ ସହ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ଚାରୁ କହିଲା ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ତମ ଦୁଧ ଚିପା ମୁଁ କହିଲି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ଯେମିତି ହେଇଚିନା ଖାଲି ଖାଇବାକୁ ଇଛା ହେଇଚି ସେଠୁ ଚାରୁ କହିଲା ଖାଉନ ଭାଇ ମୁଁ କଣ ମନା କରୁଚି ତମେ ପରା ମୋ ଘଇତା ମୁଁ କହିଲି ହଁଲୋ ଚାରୁ ତୁ ତୋ ମୋ ମାଇପ ତାପରେ ମୁଁ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଆଉ ବ୍ରା ପୁରା ଖୋଲିଦେଲି ଦେଖିଲି ଆଗ ଅପେଖ୍ୟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର୍ ଲାଗୁଚି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ କଣ ଦେଖୁଚ ତମେ ତ ଦଳି ଦଳି ଏତେ ବଡ କରିଦେଇଚ ଓଃ ଭାଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ମୁଁ ସେଠୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ତାପରେ ତା ଆରପଟ ଦୁଧ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି ବେଳେ ବେଳେ ତା ଦୁଧ କୁ କାମୁଡି ଦୌଥାଏ ଆଉ ଡାହାଣ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡୁ ଥାଏ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋତେ କାଟୁଚି ତମେ କାମୁଡି ଦଉଚ କିନ୍ତୁ ଭାଇ ତମେ ଯେମିତି ଦୁଧ କୁ ରଗଡୁ ଚ ନା ମତେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଚି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ଦୁଧ ମସ୍ତ ହେଇଚି ତୋ ବାଦାମି କଲର ର ଭୁଣ୍ଡି ଆହୁରି ମସ୍ତ ଲାଗୁଚି ।

ତାପରେ ଧିରେ ଧିରେ ତା ଶାୟା ଭିତରେ ହାତପୁରେଇ ଦେଖିଲି ସେ କିଛି ପିନ୍ଧିନି ତା ପରେ କହିଲି ଚାରୁ ତୁ କଣ ଆଜି ଭିତରେ କିଛି ପିନ୍ଧିନୁ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ନା ଆଜି କିଛି ପିନ୍ଧିନି ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆ କଣ ପୁରା ଓଦା ଲାଗୁଚି ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମ ଦୁଧ ଦଳା ଖାଇ ମୋ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ପଡିଲାଣି ସତରେ ଚାରୁ ତୋ ବିଆରୁ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି ।

ତୋ ବିଆ ବାଳ ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଚି ତା ପରେ ଚାରୁ ମୋ ଲୁଙ୍ଗି କାଢିଦେଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲା ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡ ମସ୍ତ ହେଇଚି ଏତେ ମୋଟା ଆଉ ଲମ୍ବା ହେଇଚି ଯେ ଆର ଥର ମୋ ବିଆ ଫାଟିଯାଇଥିଲା ତାପରେ ଚାରୁ ବାଣ୍ଡର ଅଗ କୁ ଧରି ତଳ ଉପର କଲା ମୋତେ ଆହୁରି ମଜା ଲାଗିଲା ମୁଁ କହିଲି ହ୍ଁ ଚାରୁ ସେମିତି କର ଆହୁରି ଯୋର ରେ କର ।

ଏମିତି କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିଜ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମ ବାଣ୍ଡରୁ ବହୁତ ଗିଜ ବାହାରୁଚି ସେଠୁ ଚାରୁ ଗିଜ କୁ ଚାଟି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ତମ ଗିଜ ବହୁତ ମିଠା ଲାଗୁଚି ତା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଲଙ୍ଗଲା କରି ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ତା ବିଆ ରେ ରସଗୋଲା ପୁରେଇ କହିବାକୁ ଲାଗିଲି ବିଆ କୁ ଚାଟୁ ଥାଏ ଆଉ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଓଃ ଭାଇ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ଚାଟ ଆହୁରି ମୁଁ ତା ସେଣ୍ଟି କୁ ବେଳେ ବେଳେ କାମୁଡି ଦିଏ ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଏମିତି ହୌଥାଏ ।

ଏଣେ ତା ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡୁଥାଏ ଚାରୁ ଏତେ ଗରମ ହେଇଗଲା ଯେ ତା ବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଚାଟୁଥାଏ ତା ବିଆକୁ ଚାରୁ କହୁଥାଏ ଭାଇ ମୋ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଟ ସବୁ ପାଣି ବାହାର କର ମୁଁ ସେଠୁ ତା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାବିଆ ର ସବୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲି ଆଉ ତାକୁ ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି ଆଉ କହିଲି ଚାରୁ ତୋ ବିଆରୁ ତ ବହୁତ ପାଣି ବାହାରୁଚି।

ମାଇଁ ଙ୍କ ବିଆ ମସ୍ତ…. ଗେହିବାକୁ ମନହବ | Odia Sex Story

ସେ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ତମେ ଯେମିତି ମଜା ଦେଉଚ ନା ସେଥିପାଇଁ . ତାପରେ ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ତମର ଏତେ ବଡହେଇଚି ପୁରା ମେଲା କରିଦେଲଣି ହଁ ଲୋ ଚାରୁ ତୋ ବିଆ ବି ସେମିତି ହେଇଚି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଯାଇ ତୋ ନାହିରେ ବାଜୁଚି. ଭାଇ ଆଜି ମୋତେ ଠିଆ ରେ ଗିହଁ ସେଠୁ ଚାରୁ କୁ ଠିଆ କରି ତା ଚାରୁ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି ମଜା ନେଉଥାଏ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାବିଆରୁ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାଳ ଓଦା ହେଇଗଲା ।

🎧 ପଡିଶା ଘର ଦାଦା ମୋ ବିଆ ସଲେଇ ଦେଲେ।

ମୁଁ କହିଲି ଚାରୁ କେମିତି ଲଗୁଚି ସେ କହିଲା ପଚାରନି ଭାଇ ଏମିତି ମଜା ଆସିବ ଠିଆ ରେ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ମୋର ବାହାରି ନଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଚାରୁ ମୁଁ ଶୋଉଚି ରୁ ମୋ ଉପରେ କୁ ଆ ସେଠୁ ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଆସିଲା ତା ବିଆ ରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଉଠ ବସ ହେଲା ତା ଦୁଧ ଓହଳି ଥାଏ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଦିଟା କୁ ଦଳୁଥାଏ ବେଳେ ବେଳେ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ରଗଡ଼ି ଚାଲିଲି ଚାରୁ ତା ଦୁଧ କୁ ଆଣି ମୋ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ କହିଲା ମୁଁ ବି ତା ପିଚାକୁ ଧରି ଦୁଧ କୁ ଖାଇଲି ସେ ମୋତେ ଗେହୁଁଥାଏ ସେ କହୁଥାଏ ଓଃ କି ମଜା ଲାଗୁଚି ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ତାକୁ ଓଲଟେଇ ଦେଲି ଆଉ ଗେହିବା କୁ ଲାଗିଲି ଚାରୁ କହିଲା  ଗିହଁ ମୋ ବିଆ ଫଟେଇଦିଅ ଏମିତି ଗେହୁଁ ଗେହୁଁ ମୋର ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଚାରୁ କହିଲା ଭାଇ ସବୁତକ ଗିଜ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡିଦିଅ ମୁଁ କହିଲି ହଉ

ଚାରୁ କହିଲା ହଁ ଭାଇ ମୁଁ ପେଟେରେ ହେବାକୁ ଚାହେଁ ତମେ ପରା ମୋ ଘଇତା ତମ ମାଇପ କୁ ପେଟରେ କର  ଆଉ ପେଟେରେ ହେଲେ ମେଡିସିନ୍ ଖାଏଇଦେବି  ତାପରେ ତାକୁ ଯାବୁଡି ଧରି ସବୁତକ ଗିଜ ଭିତରେ ଛ୍ହାଡିଦେଲି ଠିକ୍ ସେତେବେଳକୁ ତାରି ବି ବାହାରି ପଡିଲା ଚାରୁ ମୋତେ ଆହୁରି ଯୋର ରେ ଯାବୁଡି ଧରି କହିଲା ଭାଇ ମୋରି ବି ବାହାରିଲା ଆଉ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ବାହାହେଲା ପରେ ବି ତମଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇବି । ଏମିତି ମୁଁ ଚାରୁ କୁ ବର୍ଷେ ଯାଏ ଗେହିଲି ତା ଦୁଧ ଦିଟାକୁ ପୁରା ଓହଳେଇ ଦେଇଥିଲି