Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଶଶୁର ବାଣ୍ଡ – ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ, ଆପଣମାନଙ୍କୁ indianxxxstories.com ରେ ସ୍ଵାଗତ କରୁଛି । ମୁଁ ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଏହି ସାଇଟରୁ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ଆସୁଛି । ଯେବେଠାରୁ ଏହି ସାଇଟରୁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢିଛି, ସେହି ଦିନ ଠାରୁ ଏମିତି କୌଣସି ରାତି ନାହିଁ ମୁଁ ଏହି ସାଇଟରୁ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ନପଢିଛି । ଆଜି ମୁଁ ମୋର କାହାଣୀ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ଆଶା କରୁଛି ମୋ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ନିଶ୍ଚୟ ପସନ୍ଦ ଆସିବ ।

ମୋ ନାଁ ସୁଷମା ମୋ ବୟସ ୪୦ ବର୍ଷ । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ହଟ ଏବଂ ସେକ୍ସି ଲାଗେ । ମୁଁ ଚାଲିଲାବେଳେ ମୋର ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସବୁବେଳେ ଦୋହୋଲୁଥାଏ । ମୋ ବାଳ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ଜାଗାରେ ଧଳା ହେଇ ଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଆଜିବି ମୁଁ ୨୮-୩୦ ବର୍ଷର ଲାଗେ । ମୋର ଯବାନୀ ବୟସରୁ ସେକ୍ସରେ ବହୁତ ରୁଚି ରଖେ । ମୋର ସ୍କିନରେ ଆଜି ବି ସେହି ତେଜ ଅଛି ଯାହା ମୋର ଟୋକି ବେଳେ ଥିଲା । ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ମୋର ବହୁତ ବଡ ବଡ, ଯାହାକୁ ଦେଖି କେହିବି ମୋ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ଅଟେ । କେତେ ଟୋକାଙ୍କୁ ମୁଁ ଏଇ ବୟସରେ ମୋର ଏଇ ଗାଣ୍ଡୀ ତାଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରି ଦେଇଛି ।

ସେମାନେ ମୋତେ ଯେତେବେଳେ ଦେଖନ୍ତି ମୋ ପଛରେ ପଡିଯାନ୍ତି । ମୋ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା ଅନେକ ସାରମାନେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଗେହିଁ ମୋତେ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଦେଇଛନ୍ତି । ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଏବେ ମୋ କାହାଣୀକୁ ଆସୁଛି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଗୋଟେ ମଧ୍ୟବିତ ପରିବାରରେ ରୁହେ । ମୋ ଘରର ସବୁ ଲୋକ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ଜବ କରନ୍ତି ।ମୁଁ ବି ଜଣେ ଟିଚର । ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ପଢେଇବା ପାଇଁ ଯାଏ । ମୋତେ ମୋ ସ୍କୁଲର ଅନେକ ମାଷ୍ଟର ଲାଇନ4 ମାରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଭିତରୁ ଜେଣ ସାରଙ୍କ ପୁଅ ସହ ମୋ ଭାଇ ଝିଅର ବାହାଘର ହେଇଛି । ତା ନାଁ ଅଜୟ ଅଟେ, ତାଙ୍କ ପୁଅ ନାଁ ଅଭିନାଶ ଅଟେ ।

ପ୍ରଥମେ ସମୁଦି ମାନେ ଅଜୟ ସାରେ ମୋତେ ଗେହିଁଲେ ତାପରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ମାନେ ମୋ ଜ୍ଵାଇଁ ଅଭିନାଶ ମୋତେ ଗେହିଁ ସେକ୍ସର ପୁରା ମଜା ଦେଲେ । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଏ ସେ ମୋତେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ହେବା ପରେ ଛାଢିବା ପାଇଁ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ବାଟ ସାରା ସେ ବ୍ରେକ ମାରି ମାରି ମୋ ଦୁଧର ମଜା ନିଅନ୍ତି । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଶରୀର ଉପରେ ଫିଦା ଥିଲି । ତାଙ୍କ ଉଚ୍ଚତା ୬ଫୁଟ । ମୁଁ ଥରେ ତାଙ୍କୁ ଧରି ବସିଥିଲି । ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟର ଚେନ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲା । ବାପାରେ ! ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୁଁ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଛୁଇଁଲି । ମୋ ହାତ ବାଜିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ଯାଏ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଉପରୁ ମୋ ହାତକୁ ତୁରନ୍ତ ଉଠେଇ ନେଲି । ସେ କହିଲେ କଣ ହେଲା ସମୁଦୁଣି – ତୁମ ହାତକୁ କଣ ପାଇଁ ଉଠେଇ ନେଲ । ମୁଁ ଚୁପ ଚାପ ବସି ରହିଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ବାରମ୍ବାର ସେଇ ଗୋଟିଏ କଥା ପଚାରୁଥାନ୍ତି ।

ମୁଁ ବହୁତ ସମୟ ପରେ କହିଲି ତୁମର ଏତେ ବଡ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ହିଟ ହେଇଗଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଛୁଇଁ କରି ଡରିଗଲି । ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ମୁଁ ମନା କରିଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଜବରଦସ୍ତି ନେଇ ଗଲେ । ତାଙ୍କ ଘର ମୋ ଘରଠାରୁ ୬କିମି ଦୂର ଥିଲା । ସେ କହିଲେ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ନେଇ ଛାଡି ଦେବି । ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ରଖି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି । ଘରେ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି । ଘରେ କେବଳ ଅଜୟ ଓ ମୁଁ ଥିଲୁ । ଆମେ ଭିତରକୁ ଆସିବା ପରେ ସେ ଘରର କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ।

Odia Sex Kahani – ଭାଉଜ ଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ବିଆ ଚଟା

ମୁଁ ଡରି ଗଲି ଓ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ କଣ କରିବ ଘରର କବାଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଲ । ଅଜୟ – ସମୁଦୁଣି, ଆଜି ଘରେ କେହି ନାହାନ୍ତି, ମୁଁ ତୁମକୁ ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି, ଏକଥା ତୁମେ ବି ଜାଣିଛ । ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଳି, ମୁଁ ବହୁତ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିଲ ଅଜୟ ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଅନେକ ଦିନରୁ ଚାହିଁ ବସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଘରେ ଆଣି ଗେହିଁବେ ମୋତେ ବିଲକୁଲ ଜଣାନଥିଲା । ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବାହୁରେ ଧରି ନେଲେ ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି ।

କିନ୍ତୁ ପୁରୁଷଙ୍କର ଧରିବା ଷ୍ଟାଇଲ କିଛି ନିଆରା ଥିଲା । ମୁଁ ବି କିଛି ସମୟ ଚେଷ୍ଟା କରି ବିଫଳ ହେବା ପରେ ଆଉ ପ୍ରାୟାସ କରିଲି ନାହିଁ । ସେ ମୋତେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ବିରୋଧ କରିଲି କିନ୍ତୁ ପରେ ତାଙ୍କର ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋର ବି ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ମନ ବଦଳିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ସହ ଗେହିଁ ହେବା ପାଇଁ ମୁଡ ବନେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଯେତେ ବିରୋଧ କରୁଥିଲେ ବି ମନ ମୋର ଅଜୟଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଥିଲା, ଆଜି ମଉକା ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତି ବି ଥିଲା । ସେ ମୋତେ କିସ କରି ମୋର ମୋର ନରମ ଓଠରୁ ରସ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି । ମୋର ସବୁ ଲିପଷ୍ଟିକ ସେ ଲିଭେଇ ଦେଲେ ତାଙ୍କ ଓଠରେ। ଏସବୁ କୁ ଅଭିନାଶ ଲୁଚି କରି ଦେଖୁଥିଲା ।

ସେ ବି ଆମେ ସେକ୍ସ କରୁଥିବାର ଫଟୋକି ବି ଉଠେଇ ଦେଇଥିଲା । ଅଜୟ ମୋର ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ସବୁ କପଡାକୁ ଖୋଲି ଓ ଦୁଧ ଚୁଚୁମି ମଜା ନେବାରେ ଲାଗିଲେ । ସେ ମୋତେ ଗେହିଁ ବହୁତ ମଜା ଦେଲେ ଓ ଶେଷରେ ସେ ତାଙ୍କର ସବୁ ମାଲ ଛାଡି ମୋ ଉପରେ ସୋଇ ପଡିଲେ । ମୁଁ ଝରକା ବାଟେ କାହାକୁ ବାହାରାକୁ ଯିବାର ଦେଖିଲି । ମୁଁ ଅଜୟଙ୍କୁ କହିଲି କେହି ଜଣେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛି । ଅଜୟ ଉଠିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ଝରକା ବନ୍ଦ କରି ନଥିଲ । ସେ କହିଲେ ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ଏତେ ପାଗଳ ହେଇ ଯାଇଥିଲି ଯେ ମୋର ଝରକା ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ମନେ ନଥିଲା । ଏଇ ଭିତରେ ଅଭିନାଶ ବାହାରେ ଥାଇ ଡାକିଲେ । ମୁଁ ଅଭିନାଶଙ୍କ ଡାକ ଶୁଣି ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୋ ଲୁଗା ପଟା ପିନ୍ଧି ବସି ପଡିଲି ।

ଅଜୟ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହାରେ ଯାଇ ଦେଖିଲେ ମୋ ଜ୍ଵାଇଁ ଅଭିନାଶ ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ବି ଘରୁ ବାହରିଲି ସେ ଆସି ମୋ ପାଦ ଛୁଇଁ ପ୍ରାଣାମ କଲେ। ସେ ପଚାରିଲେ – ତୁମେ କେତେବେଳେ ଆସିଲ ? ଆଉ ଘରର ସବୁ ଲୋକ କୁଆଡେ ଗଲେ । ମୁଁ – ଏବେ ଆସିଛି, ତୁମେ ଆସିବାର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ । କିନ୍ତୁ ଅଜୟ ମୋତେ ଅଜବ ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲା । ମୋ ପାଇଁ ସେ ବି ବୋଧେ ଦିୱାନା ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ମୋ ପାଇଁ ଅନେକ ଟୋକା ପାଗଳ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏକଥା ଜାଣିନଥିଲି ମୋତେ ମୋ ଜ୍ଵାଇଁବି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଅଜୟ ଚାଲିଗଲେ ମୁଁ ଓ ଅଭିନାଶ କେବଳ ଘରେ ଥିଲୁ । ସେ ମୋତେ ହୁସକେଇବାରେ ଲାଗିଲେ ଓ କହିଲେ ତୁମେ ବସିଥାଏ ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ଚା କରି ଆଣି ଆସୁଛି ।

ସେ କହିଲେ ଚାରି ଘଣ୍ଟା ହେଲା ମୁଁ ଏଇ ବାହାର ରୁମରେ ସୋଇଥିଲି । ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଟିକେ ବିନ୍ଧୁଥିଲା ତେଣୁ ଆଖି ଲାଗି ଯାଇଥିଲା । ତୁମେ କେତେବେଲେ ଆସିଲା ? ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି । ମୁଁ – ହଁ ଏବେ ଆସିଲି, ମୁଁ ତୁମକୁ ଦେଖି ନାହିଁ Jwain Mote Blackmail Kari Gehile ଅଭିନାଶ – ତୁମେ ଏବେ ଆସି ନାହଁ ତୁମେ ଆସିବାର ପ୍ରାୟ ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟା ଉପରେ ହେବ । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ସେ ସବୁ କିଛି ଜାଣିଛନ୍ତି । ସେ ସାଙ୍ଗେ କହିଲେ ତୁମେ ଆଜି ମୋତେ ଯେଉଁ ମିଛ କହୁଛ ଆଉ କାହାକୁ କହିବ ଯଦି ତୁମେ ଯାହା କରିଛ ଅନ୍ୟ କେହି ଯଦି ଜାଣିଥାନ୍ତା ତୁମେ ଅବସ୍ଥା… ?

ମୁଁ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ କରି ବସିଗଲି ଓ ତାଙ୍କୁ ସବୁ ସତ ସତ କଥା କହିଦେଲି । ସେ କହିଲେ – ମୁଁ ସବୁ ଦେଖିଛି । ଯେତେବେଳେ ବାପା ତୁମ ସହ ଜବରଦସ୍ତି କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଯଦି ସେହି ସମୟରେ ତୁମକୁ ଡାକି ଥାନ୍ତି ସେ ଜାଣିଦେଇଥାନ୍ତେ, ମୁଁ ସବୁ ଜାଣିଥିଲି ତେଣୁ ଚୁପ ଚାପ ଥିଲି । ସେ ତୁମକୁ ବହୁତ ଯମେଇ ଯମେଇ ଗେହୁଁଥିଲେ । ତୁମକୁ ବି ଲାଜ ଲଗୁନଥିଲା ସ୍ଵାମୀ ଥାଇ ବି ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଏତେ ସଉକ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଯାହାବି କହିଲେ ମୋତେ ଶୁଣି ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଲା । ସେ ମୋତେ ଅନେକ ଖରାପ କଥା କହିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ କହିଲି – ବାସ! ବହୁତ କହିଲଣି, ଏସବୁ ତୁମ ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ହେଇଛି । ସେ ମୋତେ ଧୋକା ଦେଇ ମୋତେ ଏଠାକୁ ଆଣି ମୋ ସହ ଏମିତି କରିଛନ୍ତି ।

Odia Sex Kahani – ଭିଣେଇ ଙ୍କ ନାଲିଆ ବାଣ୍ଡ

ସେ କହିଲେ – ତୁମେ ଯେତେବେଳେ ମଜା ନେଉଥିଲ, ସେଇ ମଜା ବି ତୁମକୁ ଟିକେ ଦେଖାଉଛି । ଆଜି ମୁଁ ତୁମକୁ ତୁମର ପୁରା ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟାର ଚରିତ୍ର ଚିତ୍ରକୁ ଦେଖାଉଛି । କେମିତି ତୁମେ ତୁମ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ଟେକି ଗେହିଁ ହେଉଥିଲ, ଏତିକି କହି ସେ ତାଙ୍କ ଫୋନକୁ ବାହାର କରି ପୁରା ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟାର ଭିଡିଓକୁ ମୋତେ ଦେଖେଇଲେ । ପୁରା ଭୁଲ ଭିଡିଓ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ଗିହାଁ ଖାଉଥିଲି । ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖି ଚକିତ ହେଇଗଲି । ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ କିଛି ବୁଦ୍ଧି ଦେଖା ଯାଉନଥିଲା ମୁଁ କଣ କରିବି ? ଡରରେ ମୋ ହୃଦୟରେ ଧକ ଧକ ସ୍ପିଡ ବଢିଗଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ହାତ ଯୋଡି କହିଲି ମୋର ଏ ଭିଡିଓକୁ ପ୍ଳିଜ ଡିଲିଟ କରି ଦିଅ । ଆଉ ଯଦି କେହି ଘର ଲୋକ ଦେଖି ନିଅନ୍ତି ମୋତେ ମାରି ଦେବେ ନଚେତ ଘରୁ ବାହାର କରି ଦେବେ ।

ସେ କହିଲେ – ଡିଲିଟ କରିଦେବି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବି କିଛି ଚାହୁଁଛି ମୁଁ – ଯାହା ବି ଦରକାର ମୁଁ ଦେବି କିନ୍ତୁ ମୋର ଏ ଭିଡିଓ ଟିକୁ ଡିଲିଟି କରି ଦିଅ । ଅଭନାଶ – ପକ୍କା !! ଚିନ୍ତା କରି ଦେଖ, ଦେବାକୁ ପଡିବ ତୁମକୁ ନହେଲେ ୟାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖେଇ ଦେବି । ସେ ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ କହିଲେ, ମୁଁ ତ ପୁରା ଡରି ଗଲି ଡରରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟୁଥିଲା । କାରାଣ ଏବେ ମୁଁ ସେକ୍ସ କରିଥିଲି । ମୋର ଟିକେ ବି ମନ ନଥିଲା ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ । ତଥାପି ମୁଁ ହଁ କରି ଦେଲି । ଆଜି ବୋଧେ ବାପ ପୁଅ ମିଶି କରି ମୋ ବଜା ବଜେଇବା ପାଇଁ ନିସ୍ପତି ନେଇଥିଲେ ।

ପ୍ରଥମେ ବାପା ମୋ ବିଆକୁ ଫଟେଇ ଥିଲା ଆଉ ଏବେ ପୁଅ କହୁଛି ଏବେ ଆହୁରି ଭଲରେ ବିଆକୁ ଫାଡିବ । ସେ କହିଲେ – ଜଲଦି ମୋ ରୁମକୁ ଚାଲ । କେହି ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ତୁମ କାମ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ଚାହେଁ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ବୁଝେଇଲି କି ଏ କଥା ଖରାପ । କିନ୍ତୁ ସେ ଜମା ଶୁଣିବାର ନଥିଲେ । ବାସ ତାଙ୍କ କଥାରେ ସେ ଅଟଳ ଥିଲେ । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ସେ ମୋତେ ବାହାଘରରେ ଦେଖିଥିଲେ ଆଉ ସେବେଠୁ ସେ ମୋତେ ଗେହିଁବାର କଳ୍ପନା କରୁଥିଲେ ।

ସେ ଆହୁରି କହିଲେ ମୁଁ ଆଜି ତୁମକୁ ଗେହିଁବି ମୋତେ ବିଶ୍ଵାସ ହେଉ ନାହିଁ । ଆଜି ମୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗୋଟେ ଦିନରେ ଦୁଇଟା ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ତୁରନ୍ତ ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର ସେକ୍ସ ପାଇଁ ମୁଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲି । ବାପା ପୁଅ ମିଶି ମୋତେ ରାଣ୍ଡୀ କରିଦେଲେ । ମୁଁ ବେଡ ଆଗରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲି ।ଅଭିନାଶ ଆସି ମୋତେ ପଛ ପଟୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କହିଲେ – ଆଜି ବି ତୁମ ଠାରେ ସେତିକି ଜୋସ ଅଛି ଯାହା ଆଗରୁ ଥିଲା । ମୋତେ ତୁମର ଏ ଯବାନୀର ସ୍ଵାଦ ଚଖେଇ ଶାନ୍ତି କରେଇଦିଅ । ମୁଁ ଚୁପ ଚାପ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣୁଥିଲି । ମୋ ଜ୍ଵାଇଁ ଅଭିନାଶ ମୋର ବଡ ବଡ ଦୁଧକୁ ବ୍ଳାଉଜ ଉପରୁ ଧରି ଚିପି ଚାଲିଲେ । ମୋ ନରମ ଦୁଧ ସହ ସମସ୍ତଙ୍କର ଖେଳିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ।

Maa pua sex story odia – Bhai mate gehila – Audio

ତାଙ୍କ ବାପା ବି ଏବେ ଏବେ ମୋ ଦୁଧ ସହ ଖେଳି କରି ଯାଇଛନ୍ତି । ସେ ମୋ ଓଠ ସହ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ରଖି ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ହାତର ଛୁଆଁରେ ବହୁତ ଅଧୀର ହେଇ ଯାଉଥିଲି । କିନ୍ତୁ ଡରରେ ମୋତେ ଏସବୁ କରିବା ପାଇନ୍ନ ପଡୁଥିଲା । ଅଜୟଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିବାରେ ମୋର ସହମତି ଥିଲା, ମୁଁ ନା ନା କରୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ମୋର ଇଚ୍ଛା ଥିଲା । ଅଭିନାଶ ତ ମୋର ଅସହାୟତା ତାର ଫାଇଦା ଉଠାଉଥିଲେ । ମୋ ଡ୍ରେସର ତାରିଫ କରୁଥିଲେ । ମୁଁ ପତଳା ବ୍ଳାଉଜ ପିନ୍ଧିଥିଲି । ମୋତେ ସେକ୍ସି କପଡା ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ସେ ମୋତେ କିସ କରିବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ଫୁଣିଥରେ ଗରମ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋ ପାଟିରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଇସ ଇସ ଇସ ସି ସି ସି ସି ସି ସି ଆବାଜ ରେ ଶିତ୍ସକାର ବାହରୁଥିଲା ।

ସେ ବି ବୁଝି ପାରୁଥିଲେ ମୁଁ ଗରମ ହେଇଗଲିଣି । ସେ ମୋ ଓଠକୁ କିସ କରି ସାରିବା ପରେ ମୋତେ ଫୁଣି ଥରେ ଲାଙ୍ଗଳା ହେବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ସେ ମୋ ଶାଢୀକୁ ଖୋଲି ଫୋଫାଡି ଦେଲେ । ମୁଁ ଏବେ ବ୍ଳାଉଜ ଓ ଶୟା ପିନ୍ଧି ଠିଆ ହେଇଥିଲି । ସେ ତାଙ୍କ ବାପା ପରିକା କବାଟ ବନ୍ଧ କରି ତାଙ୍କ କାମ କରିବାରେ ଲାଗି ଗଲେ । ସେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଆସିବା ପରେ ସେ ମୋ ବ୍ଳାଉଜକୁ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋ ପୁଅ ସମାନ ଅଭିନାଶ ଆଗରେ ମୋତେ ବ୍ରାରେ ଠିଆ ହେବାରେ ଲାଜ ଲାଗୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଆହୁରି ପ୍ରେମ କରୁଥିଲା । ସେ ମୋ ବ୍ରାକୁ ଖୋଲି ଦେଇ ମୋର ତରଭୁଜ ପରି ଦୁଧରେ ହାତ ମାରି ମଜା ନେବାରେ ଲାଗିଲା । ଦୁଇ ଦୁଧ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଧରି ଟେକି ଟେକି ବହୁତ ପ୍ରଶନ୍ନତା ର ସହ ମୋ ଦୁଧ ସହ ଖେଳୁଥିଲେ । କେତେବେଳେ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଦେଉଥିଲେ ତ କେତେବେଳେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଟାଣି ଦେଉଥିଲେ ।

ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ
ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ

ଅଚାନକ ସେ ମୋ ଦୁଧ ଭୁଁଡି ସହ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋତେ ବହୁତ ଗରମ ଅନୁଭୂତ ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ଫୁଣି ତାଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲି । ସେ ଯେମିତି ମୋ ନିପଲକୁ ଚୁ ଚୁ ଚୁ କରି ପିଇବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଆଇ ଆଇ ଆଇ ଇସ ଇସ ଇସ ଆବାଜର ସହ ସେକ୍ସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଫୁଣି ଥରେ ସେକ୍ସ କରିବାରେ ତଡପିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଗରମ କରିଦେଲେ ମୋ ବିଆରୁ ଫୁଣି ଥରେ ପାଣି ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ କିଛି ସମୟ ମୋ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ସେ ମୋ ଶୟାର ଡୋରକୁ ଖୋଲି ଦେଲେ । ମୋତେ ଏବେ ଲାଜ କରି କିଛି ଲାଭ ନଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ସେଦିନ ଫୁଲ ରାଣ୍ଡି ହେଇଗଲି । ମୁଁ ମୋ ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ବେଡ ଉପରେ ସୋଇ ପଡିଲି ।

ସେ ମୋ ବିଆର ଦର୍ଶନ କରି ମୋ ଶୟାକୁ ଖୋଲି ଅଲଗା କରିଦେଲେ । ମୋ ଚିକ୍କଣିଆ ବିଆକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ଲାଲ ବୋହି ପଡିଲା । ସେ ମୋ ବିଆରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ଲଗେଇ ମୋ ବିଆ ରସ ପାନ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ବିଆର ଚିକିନିଆ ହେଇଥିବା ଦେଖି ସେ ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇଗଲେ । ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏମିତି ବିଆ ଗେହିଁ ନଥିବେ । ସେ ମୋ ବିଆରେ ତାଙ୍କ ଜିଭକୁ ଲଗେଇ ସେ ମୋତେ ଆହୁରି ଗରମ କରିଦେଲେ । ସେ ମୋ ବିଆର ଦାନକୁ ଧରି ମୋ ବିଆକୁ ଟାଣୁ ଥିଲେ । ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଇ ଆଇ ଆଇ ଆଇ ଆଇ ସି ସି ସି ସି ସି ସି କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋ ମୁହଁରୁ ଏମିତି ସେକ୍ସି ଆବାଜ ସେ ଶୁଣି ସେ ଆହୁରି ଜୋରେ ଜୋରେ ବିଆକୁ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲେ ।

ସେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ଦେଇ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଠୁ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୋ ହାତରେ ରଖି ଦେଇ ମୋତେ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ର ବଡ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ବଡ ହେଇ ଯାଉଥିଲା । ଏତେ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ମୁଁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖି ନଥିଲି । ମୁଁ ତାକୁ ଆଇସ କ୍ରିମ ପରି ଚାଟି ଚାଟି ସଫା କରୁଥିଲି । ଏତେ ଦିନ ଭିତରେ ମୋତେ ପୁରା ୯ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ଓ ୩ଇଞ୍ଚ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ମିଳି ନଥିଲା । ନର୍ମାଳ ମୋତେ ୬ ରୁ ୭ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗେହିଁ ହେବାରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ସେଥିରେ ଟିକେ ମାଲ ବାହାର କରଦେଲି ।

ସେ ମୋର ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ଫାଡି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ରଗଡି ମୋତେ ଗରମ କରିଦେଲେ । ମୁଁ ବିଆରୁ ଯେମିତି ଗରମ ଗରମ ରସ ବାହରିଛି ମୁଁ ମୋ ବିଆକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋତେ ଖୁବ ତଡପେଇ ତଡପେଇ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ । ମୋ ମୁହଁରୁ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ସି ସି ସି ସି ସି ସି ଆବାଜ ବାହାରୁଥିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଧକା ମାରି ମାରି ମୋ ବିଆରେ ପୂରେଇବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋ ଜ୍ଵାଇଁ ଅଭିନାଶର ବାଣ୍ଡ ମୋତେ ପୁରା ନିଷ୍ଠୁର ହେଇ ମୋ ବିଆକୁ ଫାଡି ଚାଲିଥିଲା । ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହା ବାଣ୍ଡ ମୋତେ ଏତେ ଦରଜ ଦେଇ ନାହିଁ । ମୋ ବିଆରେ ଦରଜ ବଢିବାରେ ଲାଗିଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବିଆର ଦରଜ କମିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ମାଡାମ ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ

ମୋତେ ବି ଜୋସରେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ଏବେ ମୁଁ ଅଭିନାଶର ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଥିଲି । ମୁଁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ଟେକି ଗେହିଁ ହେଉଥିଲି । ବିଆରୁ ମୋର ବହୁତ ଜଲଦି ପାଣି ଧାର ବୋହିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ମୋର ସବୁ ପାଣି ପିଇ ଦେଲା । ମୁଁ ଆଜି ବହୁତ ଥକି ଯାଇଥିଲି । ସେ ମୋତେ ନୁଆଇଁ ଠିଆ କରିଦେଲେ । କିନ୍ତୁ ତାପରେ ବି ସେକ୍ସ କରିବାର ନିଶା ଥିଲା । ମୁଁ ଯେମିତି ନଇଁଛି ଅଭିନାଶ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତାଙ୍କ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇ ମୋତେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲେ । ଗାଣ୍ଡି ମାରେଇବାରେ ମୋତେ ବହୁତ ଅଧିକା ମଜା ଆସୁଥିଲା ।

ଟାଇଟ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ତାର ହାଲତ ଖାରପ ହେଇଗଲା । ଗାଣ୍ଡିର ଏତେ ଛୋଟ କଣାରେ ବାଣ୍ଡ ପଶି ତାକୁ ମେଳା କରିଦେଲା । ଗାଣ୍ଡୀ ମାରି ସେ ବହୁତ ମଜାନେଲେ । ତାର ବାଣ୍ଡ ବାଣ୍ଡ କଚ କଚ ଆବାଜ କରି ମୋତେ ଗାଣ୍ଡି ମାରୁଥିଲା । ମୁଁ ବି ଗାଣ୍ଡିକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ ଆଇ ଉଈ ଆଇ ଉଈ ହୁଁ ହୁଁ ହୁଁ ହୁଁ ମଜା ନେଇ ଗେହିଁ ହେଉଥିଲି । ଅଭିନାଶ ଝଡିବାର ଟାଇମ ହେଇଯାଇଥିଲା ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ମୋ ମୁହଁରେ ଦେଇ ଦେଲେ ।

ସେ ଜୋରେ ଜୋରେ ହଲେଇ ମୋ ପାଟିରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ଝଡି ଗଲେ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କର ସବୁ ମାଲ କୁ ପିଦେଲି । ସେକ୍ସ କରିବାର କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମେ ନିଜ ନିଜ ଲୁଗା ପଟା ପିନ୍ଧିଲୁ ସେ ମୋର ସେଇ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟି କରିଦେଲେ । ସେ ସେଦିନ ପରେ ମୋତେ ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ଆଜିବି ମୋତେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଲେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି ।

ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟରେ ମତ ରଖିବେ ।

ଏମିତି ନୂଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପଢିବା ପାନୀ , ଆମ Telegram Channel Join କରନ୍ତୁ

Related Stories

3.5 4 votes
Article Rating
3.5 4 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Honey
Honey
3 months ago

Nice story

error: Content is protected !!
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
%d bloggers like this: