Read Best Indian Sex Stories Daily

/ Hot Erotic Sex Stories

ମୋ ଜିବନର ପ୍ରଥମ ରତିକ୍ରିୟା – Odia Sex Story

**By- Fuck Boy Babu**

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ମୁ ବାବୁ ଏହା ମୋର ଜୀବନର ଏକ ଅବିଚ୍ଛେଦ୍ୟ ଇତିହାସ । ମୁଁ ସେତବେଳକୁ ହାଇସ୍କୁଲରେ ରେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ିବା ବେଳେ ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ୍ ବା ରତିକ୍ରିୟା କରିଥିଲି ମୋ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଏଥିରେ ମୁ ଏକା ନଥିଲି । କେମିତି ଆଉ କିଏ କିଏ ମେଡାମ ସହ କରିଥିଲି ସେ ବିଷୟରେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣାଉଛି । ଦୟାକରି ନିଜକୁ ମୋର ସ୍ଥାନ ରେ ରଖି ଏହି ସତ ଘଟଣାକୁ ଉପୋଭୋଗ କରନ୍ତୁ ।


ଏହା 2018-19 ର ଘଟଣା ସେତେବଳକୁ ଆମର ଦଶମ | ମୁ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ସୋନୁ ଆମେ ସ୍କୁଲ ର ସବୁଠୁ ଭଲ ପିଲା ଥିଲୁ ପାଠ,ସାଠ ଖେଲ ସବୁରେ ଆଗରେ ଥିଲୁ । ଆଉ ଦେଖିବାକୁ ବି ହିରୋ ପରିକା । ସ୍କୁଲ ର ସବୁଠୁ ସେକ୍ସି ମାଡାମ୍ ଲିପି ସେ ଆମକୁ କମ୍ପ୍ୟୁଟର କ୍ଲାସ କରନ୍ତି । ସବୁ ସାର୍ ଆଉ ପିଅନ ମାନେ ଗେହିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ବି ସେ କାହାକୁ ବି ଲାଇନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । ଆମେ ବି ବହୁତ୍ ଚେଷ୍ଟା କରୁ ତାଙ୍କ ପଇଡ଼ ଦିଟା କୁ ଦେଖିବାକୁ ।

ଦିନେ ଲିପି ମାଡାମ୍ ରୁମ ଭିତରୁ ଲକ୍ କରି ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିଲେ ମୁ ଆଉ ସୋନୁ ଝରକା ର ଫାଙ୍କ ରୁ ଦେଖିଲୁ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଂଟ ଓ ଚଡ଼ି ଖୋଲିଦେଇ ଅଧା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗୋଟେ ହାତରେ ବିଅରେ ପେନ୍ ପୁରାଇ ଦେଲି ଆଗ ପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଊ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କ ପଇଡ଼ ଉପରେ ଅତ୍ୟାଚାର କରିଚାଲିଥିଲେ । ଆମେ ସବୁ ଦେଖି ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିବାରେ ପରାଜୟ ହୋଇ ସ୍କୁଲ ନଟି କୁ ଯାଇ ହଲେଇ ଦେଲୁ ସୋନୁ ର 6 ଇଞ୍ଚ୍ମ ମୋଟା ବେଶୀ ହେବା ମୋଟା 6.8 ଇଞ୍ଚ୍ ଆଉ ମୋଟା ବି । ଆମେ ପିଲା କୁ ଆଗରୁ 4 ଥର ଏମିତି ଦେଖିଛୁ କିନ୍ତୁ ବହୁତ୍ ଥର ହଲେଇଚୁ ଆମେ ଆଉ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରିବାର ନାହିଁ ତ ଆମେ ପ୍ଲାନ କରିଲୁ କେମିତି ଲିପି କୁ ପକେଇ ଉଠେଇ ଯୋରେ ଜୋର ଗେହିଁବୁ ।

ଶଶୁରଙ୍କ ସହ 69

ସେ ଫୋନ୍ ଆଣିଲା oppo କମ୍ପାନୀ ର, ମୋ ପାଖରେ pendrive ଥିଲା ମୁଁ ସେଥିରେ 2 ଟା teacher student ଆଉ 3 ଟା ଗ୍ରୁପ୍ ସେକ୍ସ୍ ଭିଡିଓ HD ର ସେଭ୍ କରି ତାଙ୍କ ରୁମ ରେ ପୋଷ୍ଟ କାର୍ଡ ରେ ରଖିଲି ଆଉ ଉପରେ open it dear lipi ଲେଖି ରଖିଦେଲୀ ସୋନୁ ମୁ ଭିଡିଓ ବନେଇବାର ପ୍ଲାନ କରିଥିଲି।ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ରେ ଆମ କ୍ଲାସ ର ସବୁଠୁ ସେକ୍ସି ଝିଅ ସହ ଆସିଲେ ଆଉ ଆସୁଆସୁ ରୁମ ଭିତରୁ ଲକ୍ କରି ଉଭୟ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏହି ଘଟଣା କୁ ଆମେ ରେକର୍ଡ କରିଦେଲୁ । ସେ ଝଅଟିର ନା ପ୍ରୀତି ପଟ୍ଟନାୟକ ସେମାନେ ଆଉ କିଛି କରିଥାନ୍ତେ ସେତେବଳକୁ କବାଟ କିଏ ବାଡେଇ ଦେଲା ସେ ଦିଜଣ ଅଲଗା ହେଲେ ଆଉ କିଛି ନ ହେଲା ପରି କବାଟ ଖୋଲି ବାହାରକୁ ବାହାରି ଗଲେ ।

କିଛି ସମୟପରେ ଲିପି ଏକ ଆସି ବସିଥିଲା ସେ ଦେଖିଲା ପୋଷ୍ଟ କ୍ରଡ୍ କୁ ଖୋଲିକି ଦେଖିଲେ ଆଉ pendrive ରେ କଣ ଅଛି ଜାଣିବା ପାଣି କମ୍ପ୍ୟୁଟର ରେ ଲଗେଇଲେ ସେ ଜାଣିଲେ ସେଥିଲେ କଣ ଅଛି ଖୁସି ହେଇ ଭିଡିଓ ଦେଖି ବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ଆଙ୍ଗୁ ଦିଟା ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ସେ ଯାହା ସବୁ କରୁଥିଲେ ଅମେ ରେକଡ଼ିଗିଁ କରିଦେଲୁ ଆଉ ସେଠୁ ଚାଲିଗଲୁ । ସେ ଭିଡିଓ ଦିଟା କୁ ଟା ଫୋନ୍ ରୁ ମୋ ଫୋନ୍ କୁ କପି କରିଲି ଆଉ ଦିଜଣ ଯାକ ଘରେ ଏକା ଥିବା ବେଳେ ଲିପି ର ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ବହୁତ୍ ହଲେଇଥିଲୁ । ହେଲେ ଆଉ କେବେ ମଉକା ମିଳିଲା ନାହିଁ ବ୍ଲକମଲ କରି ଗେଖିବାକୁ ।

ମୋର ଛୋଟ ଅନୁ ଭୂତି – ପାୟଲ

ଏମିତି ପ୍ରାଯ ତିନି ସପ୍ତାହକ ପରେ ସ୍ୱରସ୍ପତି ପୂଜ ଥିଲା ସେଦିନ ଆମ ସ୍କୁଲ ରେ ଭୋଜି ହୁଏ ଆଉ ନାଚ ଗୀତର ର ପ୍ରତିଯୋଗିତ ହୁଏ ଆଉ DJ ବକ୍ସ ସ୍କୁଲ ର ଲାଗିଥାଏ । ତ ଆମେ ସେଦିନ ଗେହିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଥିଲି ବଣ୍ଡ କୁ ତିନି ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୋରିଷ ତେଲ ରେ ମାଲିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲୁ ପୂଜା ଆଗ ଦିନ ସଫା କରିଦେଲୁ ବଣ୍ଡ ର ବାଳ କୁ ଆଉ ସ୍କୁଲ ଗଲୁ । ଫିର୍ଷ୍ଟ 8ରୁ10 ପୂଜା ତାପରେ ରୋଷେଇ ,ଖାଇବା ଟାଇମ୍ 12 ପୁଣି 2ଆଧେ ରୁ ନାଚ ଗୀତ 4 ତକ ହେବାର ଥିଲା । ଆମ ପାଣି 10 ରୁ 12 ଆଉ 2 ରୁ 4 ତକ ବହୁତ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ଥିଲା ହେଲେ ଲିପି କି କେମିତି ଗେହିବୁ ଏବେ ବି ସବୁଠୁ ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ଥିଲା ।


ହେଲେ ମୁ ସେ ସମସ୍ୟା ର ସମାଧାନ ଖୋଜି ପାଇଲି । ପୂଜା ସରିଲା ପରେ ପରେ ମୁଁ ଟା ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ କହିଲି ଆପଣଙ୍କ ସହ ବହୁତ୍ ଜରୁରୀ ବିଷୟରେ କିଛି କଥା କହିବାର ଅଛି ତାହା ଏଠି କହିହେବ ନାହିଁ । ଏହା ଶୁଣି ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଏମିତି କୁ କଥା ବାବୁ ଯେ ଏଥି କହିହବନି ।ମୁଁ କହି ଯଦି କିଛି ସମୟ ଅଛି ଟା ଆପଣଙ୍କ ରୁମ ଭିତରେ କଥା ହେଲେ ଠିକ୍ ହେଇଥାନ୍ତା । ସେ ହିଁ କରିଲେ ଆଉ ମୋ ସହ ତାଙ୍କ ରୁମ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲେ । ଯେମିତି ଆମେ ରୁମକୁ ପଶିଚୁ ସେମିତି ସୋନୁ ଗେଟ୍ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇ ଲିପି ର ପାଟି କୁ ଜାବୁଡି ଧରିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜଲଦି ଜଲଦି ସେ ଦିନର ଭିଡ଼ିଓ କୁ ତାଙ୍କ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ରେ ଲଗେଇଦେଲି ।

ଯେମିତି ସେ ଦେଖିଲେ ସେ ଚିଲେଇବା ବନ୍ଦ କରିଲେ ଆଉ ଲାଜ ରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ତଳକୁ ହେଇଗଲା । ସୋନୁ କହିଲା ଆମେ କାହାକୁ ବି ଦେଖେଇବୁ ନି ଯଦି ଆମକୁ ଗେହିବକୁ ଦବ ଏହା ଶୁଣି ସେ ରାଗିଗଲେ ଆଉ ସୋନୁ କୁ ଜୋରେ ଗୋଟେ ଚଟକଣା ଦେଲେ ଆଉ ଆମକୁ ଗଲି କରିଲେ । ହେଲେ ସେ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ରୁ ଗଳି ଶୁଣିଲା ପରେ ମୁଁ ରାଗିଯାଇ କହିଲି ସୋନୁ ଧରେ ଆଜି ବେଧେଇ କୁ କଲବଲ କରି ଗେହିଁବା ବେସି ସତୀ ଦେଖେଇ ହଉଛି । ସୋନୁ ହାତ ଦୁଇଟାକୁ ଗୋଟେ ହାତରେ ଛନ୍ଦିଦେଇ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ମୁଠେଇ ଧରି ଜୋର ଜୋର ଚିପି ଚାଲିଲା ସେ ଚିଳେଇବା କୁ ପାଟି ଖୋଲୁ ଖୋଲୁ ମୁ ତାଙ୍କ ଓଠ ମୁ ମୋ ଓଠ ରେ ସମାହିତ କରିଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ମୁଠେଇ ଦଳିବାରେ ମଗ୍ନ ପ୍ରାୟ ହୋଇଯାଏ ସେ ବିରୋଧ କରିବା ଟିକେ କମ କରିଦେଲେ । ଏହା ଦେଖି ଆମର ସାହାସ ଆଉ ଇଚ୍ଛା ଚରମ ରେ ଥାଏ ।

ଶଶୁର ର ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଟାଇଟି ଗାଣ୍ଡି – Odia Sex Kahani

ସୋନୁ ଡେରି ନକରି ତାଙ୍କ ଚୁନି ଆଉ ଚୁଡ଼ିଦାର କୁ କାଡିଦେଲା ଆଉ ତାଙ୍କୁ ବ୍ରା ରେ ଦେଖି ଅସମ୍ଭଳ ହେଇ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଂଟ କୁ ଚଡ଼ି ସହିତ ଖୋଲି ଦେଲି ଏ ଭିତରେ ସୋନୁ ବି ବ୍ରା ର ହୁକ ଖୋଲି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଦେହରେ ଥିଲେ ଲିପି । ମୁଁ ଲିପି ର ଶରୀର ଗଠନ ବିଷୟରେ କହୁଚି ଆପଣ ମାନେ ଅନୁଭବ କରି ହଲାନ୍ତୁ ତାର ହାଇଟ୍ 5″8 ଇଞ୍ଚ୍ ଆଉ ଦୁଧ 34 ଅଣ୍ଟା 30 ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ 36 ହେବା ଦେଖିବାକୁ ସାଉଥ ହିରୋଇନ୍ ଅନୁପମା ପରି ଯିଏ ଦେଖିବ ସେ ଥରେ ଯେମିତି ବି ନ ହଲେଇ କି ରହିପାରିବ ନାହିଁ । ସେ ପୁରା ଉତେଜିତ ହୋଇ ସାରିଥିଲେ ସେ ଆମକୁ ଲଙ୍ଗଳା ହେବାକୁ କହିଲେ ।

ଆମେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇଗଲୁ, ଆମ ମୋଟା ଲମ୍ବା ବଣ୍ଡ ଶକ୍ତ ହୋଇସାରିଥିଲା ଏହା ଦେଖି ସେ ଖୁସିରେ ପାଗଳି ହୋଇ ଗୋଟେ ହାତରେ ମୋର ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ବଣ୍ଡ କୁ ହକାଇବା ଲାଗିଲେ ମଝିରେ ମଝିରେ ଚୁସିବାକୁ ବି ଲାଗୁଥିଲେ ଏମିତି 8 ରୁ 10 ମିନଟ କରିବା ପରେ ସୋନୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ତା ଦହି ଗୁଡାକ ପକେଇ ତଳେ ବସି ପଡିଲା ମୁଁ ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ପାଟି ରେ ଗେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ପାଟି ଭିତରେ ମୋ ଦହି ଗୁଡାକ ପକେଇ ଦେଲି । ସେ ସେଠି ଥିବା କାଗଜ ରେ ନିଜ ଦେହକୁ ସଫା କରିଲେ ଆଉ ସେତବଳ କୁ ସୋନୁ ର ପୁଣି ଠିଆ ହେଇ ଗଲାଣି ସେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ଜବରଦସ୍ତି ବାଣ୍ଡ ପୁରେବାକୁ ଲାଗିଲା ହେଲେ ପ୍ରଥମ ଥର ହେଇଥିବାରୁ ଠିକ ସେ ପଡିଲା ନାହିଁ ।

ରୀନା ଆଉ ମିନା ର ଲେସବିଆନ କାହାଣୀ

ମୋର ବି ଟାଇଟ୍ ହୋଇଗଲା ଆଉ ଯାହା ପୋର୍ନ ଫ୍ଲିମ୍ ରୁ ଶିଖିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସବୁ ମନେ ପକାଇ ତା ପାଟିରେ ପୁଣି ଗେହୀବକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ନିପଲକୁ ଚିମୁଟି ଦେଉଥିଲି ସେ କିଛି ବି କହିପରୁନଥିଲେ 5 ମିନିଟ ପରେ ମୁ ପାଟିରୁ କାଡି ଵିଆରେ ଗୋଟେ କିସ୍ କରିଲି ଆଉ ଧିରେ ଧିରେ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଦି ଥର ଖସିପଡ଼ିଲା ମୁ 3 ନମ୍ୱର୍ ରେ ଜୋରେ ଗୋଟେ ଧକା ଦେଇ ଲିପି ର ଗୋରା ଓ ସୁନ୍ଦର ବିୟା ରେ ମୋ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇଲି ,ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଗେହିି ଥିବାରୁ ସହଜରେ ଅଧା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋର ପଶି ଗଲା ସେ ବହୁତ୍ ଜୋରେ ଚିଲେଇଲା ବେଳେ ସୋନୁ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ ପୁରେଇଦେଇଥିଲା ଯାହା ଫଳରେ ବେଶୀ ସାଉଣ୍ଡ ହେଇନଥିଲା ମୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର ନକରି ସେମିତି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଶୋଇରହି ପଇଡ଼ ଦିଟା କୁ ଚୁଷିବାରେ ଓ ହାଲ୍କା ହାଲ୍କା କାମୁଡବାରେ ଲାଗିଥାଏ ସୋନୁ ଏହି ସମୟରେ କେତେବେଳେ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ ସିଧା ଫାଙ୍କ ରେ ରଗଡି ରଗଡି ଲିପି ମାଡାମ ର ଗାଣ୍ଡୀ ଗେଇହିବାରେ ଅଟେ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇଗଲା ଯେ ପଶୁ ପରି ଗେହୁ ଥିଲା ଏହା ଦେଖି ମୁଁ ଟିକେ ଡରିଗଲି ।

ଏବେ ମୁ ବି କିଛି ଜୋରଦାର ଧକା ଦହି ଵିଆ ରେ ଦାବି ଦାବି ଗହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କ ଆଗ ପଛରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁ ଥିବାର ଦେଖି ମଧ୍ୟ ଆମେ ଗେହିବାରେ ଟିକେ ବି ଦୟା ନ କରି ଧକା ମାରି ଚାଲିଥିଲୁ ଆଉ ଭିଡିଓ ବି ବନେଇ ଦେଇଥିଲୁ ମୁ ଦି ଥର ଦହି ଗୁଡାକ ତାଙ୍କ ବିଆ ବିତରେ ଖାଲି କରିସାରିଲା ପରେ ସେ ଆଉ ସୋନୁ ବି ଏକା ଥରେ ଦହି ନିଗତ କରିଦେଲେ ଏବେ ସୋନୁ ର ଆଉ ବଳ ନଥାଏ ,କିନ୍ତୁ ମୋର ଏବେ ବି ମନ ଭାରିନଥାଏ କିନ୍ତୁ ସେତେ ବେଳକୁ ଟାଇମ୍ 11:50 ହେଇଗଲାଣି ଏବେ ଯଦି ଖାଇବା ଟାଇମ୍ ରେ ସେ କି ଆମେ ସେଠି ନଥାଉ ତା ସମସ୍ତେ ଖୋଜିବା ରେ ଲଗିଯିବେ ତେଣୁ ଗୀହା ଗିହୀ କାମ କୁ ବିରାମ ଦେଇ ଖାଇବାକୁ ଯିବା କୁ ଭାହରିଲୁ ଲିପି ମାଡାମ ବି ଆମ କାମରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଇସରିଥିଲେ ।

ବିଆ ଖାଇବା ର ମଜା ଦେଲି

ସେ ଦେହଭାଲ ନାହିଁ କହି ଚାଲି ଆସିଲେ ପୁଣି ତାଙ୍କ ରୁମ ଭିତରକୁ ଆମେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଖାଇସାରି ଅଫିସ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପାଣି ଖାଇବା କମ୍ପୁଟର ରୁମ କୁ ନେଇଗଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ପିଅନ କୁ ପଠାଇ ସେ ପେନ୍ କିଲର ଆଣି ଖାଇଲେ ଆଉ ସେଦିନ କେବଳ କିସ୍ ଆଉ ପାଟିରେ ହିଁ 5 ଥର ଗେହୀ ଥିଲୁ । ଆମେ ସ୍କୁଲ ରେ ଆଉ ଦୁଇ ମାସ ତକ ଖୁବ୍ ଗେହିଁଲୁ ଆଉ ଥରେ କମ୍ପୁଟର କ୍ଲାସ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଯୋଡ଼ାକୁ ଚିପିଲି ଆଉ କିସ୍ ବି କରିଲୁ ଏସବୁ ପ୍ରୀତି କୁ ଦେଖେଇ ହେବା ସ୍ୱଭାବ ରେ କରିଥିଲି ଲିପି କୁ ଗେହୀ ଗେହୀ ମନ ଭରିଯାଇଥିଲା ତା ଏବେ ପ୍ରୀତି ର ଶିକାର କରିବାକୁ ଭରୀ ମନ ହେଉଥିଲା ।


ସେ ଦିନ ବି ଆସିଗଲା ଆଉ ପ୍ରୀତି କୁ ବି ଆମ ଶିକାର କରିଦେଲୁ ପ୍ରୀତିର ଶିକାର ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଂକୁ ମୁଁ ନିରାସ 1କରିବି ନାହିଁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନିକଟରେ ।

# **Thank You For Reading This Story**

Related Stories

5 1 vote
Article Rating
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ସଞ୍ଜୀବ
ସଞ୍ଜୀବ
4 months ago

ଯୋଉ ମହିଳା, ଭାଉଜ, ଟୋକି , ଗିହଣା ନେବାକୁ ଆଉ ବିଆ ରସ ଖାଇବାକୁ ଦେବାକୁ ଚାହାନ୍ତି 87633101028 ରେ whatsapp କରନ୍ତୁ।
ସଞ୍ଜୀବ

error: Content is protected !!
%d bloggers like this: